Nedjelja 26.04.2020.

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6434Fc Slutsk - Belshina domaći202-13-2
6435Torpedo Zhodino - Fc Ruh Brest - - 0-00-0
6438Isloch - Fc Vitebsk domaći371-02-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Granit Mikashevichi - Fk Arsenal Dzerzhinsk gosti360-11-2
1300Khimik Svetlogorski - Fc Nfk Minsk gosti290-20-4
1301Fc Gomel - Gomelzheldortrans gosti91-32-3

CYBERLEAGUE PRO SERIES RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3124Cska Eremeev I - Krylya Sovetov David Goletiani - - 1-13-1
3149Krylya Sovetov David Goletiani - Cska Eremeev I - - 2-12-5
3151Ural Shimaev Roman - Zenit Los K - - 2-02-0
3152Zenit Los K - Ural Shimaev Roman - - 0-12-6
3153Sochi Shanin A - Dinamo Beskrovniy D - - 0-01-1
3154Dinamo Beskrovniy D - Sochi Shanin A - - 1-12-1
3161Ufa Maxim Kokin - Lokomotiv Taramov I - - 1-12-3
3162Lokomotiv Taramov I - Ufa Maxim Kokin - - 0-20-2

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14924Borussia Monchengladbach Specialist - Sevilla Dzekon - - 1-04-1
14941Lazio Roma Sambo - Arsenal Fc L.A.I - - 0-41-5
14942Borussia Monchengladbach Specialist - Bayer 04 Leverkusen Dimqaa - - 0-21-4
14991Lazio Roma Sambo - Sevilla Dzekon - - 0-30-5
14992Arsenal Fc L.A.I - Borussia Monchengladbach Specialist - - 0-10-1
14993Arsenal Fc L.A.I - Lazio Roma Sambo - - 1-03-0
14994Sevilla Dzekon - Borussia Monchengladbach Specialist - - 1-01-1
14995Bayer 04 Leverkusen Dimqaa - Borussia Monchengladbach Specialist - - 1-01-2
14996Sevilla Dzekon - Lazio Roma Sambo - - 3-07-0
5398Arsenal Fc L.A.I - Sevilla Dzekon - - 0-40-6
5399Bayer 04 Leverkusen Dimqaa - Sevilla Dzekon - - 0-01-1
5400Bayer 04 Leverkusen Dimqaa - Arsenal Fc L.A.I - - 0-01-0
5419Sevilla Dzekon - Arsenal Fc L.A.I - - 1-02-1
5420Sevilla Dzekon - Bayer 04 Leverkusen Dimqaa - - 1-02-4
5428Arsenal Fc L.A.I - Bayer 04 Leverkusen Dimqaa - - 0-20-5

FIFA ELIGA MXNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10964Gallos Blancos Queretaro - Cf America - - 1-31-3
10965Universidad Nacional - Ca San Luis - - 0-11-2
10979Leon - Rayados De Monterrey - - 1-23-3

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11301Rub Fc Kazan - Westcoastunt - - 2-14-1
11302Rub Fc Kazan - Tes Tundra - - 2-03-0
11303Westcoastunt - Rlb Royal Bears - - 2-02-2
11304Rlb Royal Bears - Rub Fc Kazan - - 0-10-2
11305Cfc Catalonia Fc - Rub Fc Kazan - - 1-12-1
11306Frz Forze - Veg Vega Squadron - - 0-42-6
11326Team Ruspro R11 - Psg Shemyakin Onze - - 1-01-1
11327Veg Vega Squadron - Psg Shemyakin Onze - - 0-00-0
11328Psg Shemyakin Onze - Frz Forze - - 0-00-0
11329Pwr Pele Warriors - Veg Vega Squadron - - 1-21-2
11332Veg Vega Squadron - Team Ruspro R11 - - 1-05-2
11335Psg Shemyakin Onze - Pwr Pele Warriors - - 2-04-3

FIFA LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15009Liverpool Fc Foggy - Paris Saint Germain Arcos - - 0-00-0
15010Real Madrid Vrico - Manchester City Dm1trena - - 0-11-1
15011Fc Barcelona Nikkitta - Liverpool Fc Foggy - - 0-01-0
15012Paris Saint Germain Arcos - Real Madrid Vrico - - 2-03-2
15013Manchester City Dm1trena - Paris Saint Germain Arcos - - 0-00-0
15014Real Madrid Vrico - Fc Barcelona Nikkitta - - 0-20-2
15015Fc Barcelona Nikkitta - Manchester City Dm1trena - - 0-01-0
15016Liverpool Fc Foggy - Real Madrid Vrico - - 1-03-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5907Real Madrid Melner - Tottenham Hotspur Zhukasik - - 0-20-6
5924Fc Bayern Munich Kodak - Ssc Napoli Bombi1t0 - - 1-13-2
5925Tottenham Hotspur Zhukasik - Paris Saint Germain D1psen - - 0-00-0
5927Real Madrid Melner - Paris Saint Germain D1psen - - 0-21-2
5928Tottenham Hotspur Zhukasik - Ssc Napoli Bombi1t0 - - 1-11-2
5929Fc Bayern Munich Kodak - Tottenham Hotspur Zhukasik - - 1-02-1
5934Ssc Napoli Bombi1t0 - Real Madrid Melner - - 2-02-1
5943Paris Saint Germain D1psen - Ssc Napoli Bombi1t0 - - 1-21-3
5954Real Madrid Melner - Fc Bayern Munich Kodak - - 2-22-2
5962Fc Bayern Munich Kodak - Paris Saint Germain D1psen - - 1-03-2
6234Tottenham Hotspur Zhukasik - Real Madrid Melner - - 0-00-1
6235Paris Saint Germain D1psen - Tottenham Hotspur Zhukasik - - 0-01-0
6388Ssc Napoli Bombi1t0 - Fc Bayern Munich Kodak - - 0-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5573Instat - Zapad 3 70 Min - - - -
5574Sanderlend - Machulishci 70min - - - -
5577Akademika Kosmos - Dinamo Living Air 70min - - - -

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14746Cd Walter Ferretti - Managua Fc - - 0-00-0

NIKARAGVA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11627Juventus U20 - Real Esteli Fc U20 gosti90-20-2

TADŽIKISTAN PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11803Fk Khujand - Regar Tadaz Tursunzade gosti222-12-1
11900Dushanbe 83 - Cska Pamir Dushanbe domaći81-02-1
11901Lokomotiv Pamir - Fc Khatlon gosti300-22-3

TAJVAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7665Hang Yuen - Hasus Tsu Fc domaći241-02-0
7666Ming Chuan University - Taiwan Power Company gosti10-20-2
7830Taichung Futuro Fc - Tatung Fc domaći331-02-2
7833Tainan City Fc - Fc Taicheng Lions gosti141-13-2

CHINESE TAIPEI SBL PLAYOFFSKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9231Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 82-90

NICARAGUA TORNEO CARLOS ULLOAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14906Chinandega - Carazo 70-73
14919Juigalpa - Tipitapa 87-77
14920Masatepe - Rivas 54-73
14921Matagalpa - Nandaime 102-79
14922Real Esteli - Jinotega 71-72
7308Leones De Managua - Bonanza 100-73
7309Boaco - Costa Caribe 53-88

COMET DIVISION 3 X 10 MINSHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15313Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 0-47-10
15314Voiny Suomi - Gladiator 1-46-9
15315Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 4-38-6
15316Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 3-27-7
9410Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-13-6
9431Stalker - Ledovyy Desant 1-24-7
9474Ershistyye Tigry - Stalker 3-16-3
9582Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 2-14-2
9723Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-18-5
9887Stalker - Krasnyye Krylia 4-06-3

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13522Reactivatory - Kings Town 2-34-6
13525Broneboici - Reactivatory 2-14-1
13526Serp I Molot - Kings Town 0-02-0
13527Ais Banda - Moscow Eshelon 1-13-3
13528Shest Trollei - Chetyre Ledokola 0-13-2
13529Broneboici - Serp I Molot 1-01-1
15319Ledyanie Voyni - Rakety 2-03-0
15320Four Ronin - Boevye Lisy 0-02-2

EXHIBITION INTERNATIONAL TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14887D.Koepfer - E.King 8-44-34-12-0
14888N.Samardzic - I.Yatsuk 6-111-44-31-2
14889I.Yatsuk - D.Koepfer 4-82-42-40-2
14890N.Samardzic - E.King 8-54-24-32-0
14891D.Koepfer - N.Samardzic 8-34-14-22-0
14892I.Yatsuk - E.King 8-64-34-32-0

OTHER BELARUS CHAMPIONSHIPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7299Y.Maximenko - A.Panasik 9-134-65-70-2

OTHER BELARUS MASTERS LEAGUE WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7297A.Malahovich - A.Abramovich 5-123-62-60-2

OTHER BELARUS PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7285I.Pavluchenko - A.Cherkasau 7-123-64-60-2
7295A.Cherkasau - H.Evert 12-46-26-22-0
7296A.Sharkota - H.Evert 7-135-72-60-2

OTHER BELARUS PRO SERIES WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7284K.Tuliakova - I.Shymanovich 7-123-64-60-2

OTHER PRO LEAGUE MOSCOWTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7276M.Mokrousov - M.Krasheninnikov 15-204-66-41-2

OTHER RUSSIA DAILY CHALLENGE TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7030A.Kalinin - A.Golinko 9-135-74-60-2

OTHER RUSSIA DAILY PREMIER TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7028P.Kotlyarov - A.Sosnovskiy 10-134-66-70-2
7029R.Gumenyuk - P.Paliukhovich 8-136-72-60-2

OTHER RUSSIA DAILY PRO TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6962E.Riman - S.Sharlay 16-156-15-71-2
6985I.Yanushkevich - E.Nazarchuk 12-56-16-42-0

OTHER RUSSIA LIGA PROTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6432Y.Maksimenko - A.Panasik 9-134-65-70-2
6433I.Sholomitsky - A.Petkevitch 12-36-16-22-0
6442A.Ksenevich - Z.Degolevich 9-134-65-70-2
6526V.Zaharevich - M.Kozhemyachko 13-106-47-62-0
6541E.Efimchik - A.Sheiko 3-122-61-60-2
6542G.Hval - P.Petrovskij 23-226-43-62-1
6543D.Nazaruk - Andryushchenko Vyacheslav 16-206-42-61-2
6544V.Chebotarev - I.Nazarenko 21-204-67-62-1

OTHER SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6988A.Yakovlev - T.Evloev 20-124-66-12-1

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14217Air Force - Military 0-1-022-3
14218University - Academy 1-02-03-1
15582Academy - Military 0-10-20-3
15583University - Air Force 1-02-02-3

RUSSIA LIBERTY LEAGUE WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
15317Panthers - Foxes 1-02-03-0
15318Foxes - Panthers 1-01-13-1
7803Panthers Women - Foxes Women 0-10-20-3
7819Foxes Women - Panthers Women 1-02-03-1

TAGIKISTAN CHAMPIONS CUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7318Pamir Women - Everest Women 1-01-13-1
7319Sdyushor Women - Atlas Women 1-01-12-3

CAMPEONATO GPOBASEBALL

Br. Susret Kraj
14893Carazo - Chontales 4-7
14894Costa Caribe - Esteli 5-9
14895Masaya - Jinotega 14-4
14896Rivas - Dantos 2-4
14897Tigres Del Chinandega - Segovia 4-1
14898Boer - Matagalpa 8-5

SOUTH KOREA KBO EXHIBITIONBASEBALL

Br. Susret Kraj
14899Hanwha Eagles - Kt Wiz 3-3
14900Samsung Lions - Lotte Giants 5-12

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13763Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 5-14
13764Uni President Lions - Rakuten Monkeys 12-5

ENASCAR PRO INVITATIONAL TALLADEGA H2HOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11343A.Bowman - R.Preece 1-0
11344B.Labonte - M.Mcdowell 1-0
11345D.Hamlin - D.Earnhardt Jr 0-1
11346J.Gordon - B.Wallace V-V
11347K.Busch - E.Jones 1-0
11348K.Busch - K.Harvick 1-0
11349L.Cassill - M.Dibenedetto 1-0
11350P.Kligerman - G.Smithley 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 81623252628
arrow BL Belgija Keno 20/70 311131517202223263132394044525361626870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 36132530
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1215222325
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4581014152130373840505161626364656670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 12111415162023262728313741444548516163
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 110172527
arrow FK Finska Keno D 20/70 1681215182122232627282931344457616870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 813151621222829323637383940474858596069
arrow FT Finska Keno T 20/70 126710181922273238414245485760656769
arrow GO Njemačka Keno 20/70 15101115192526303537404243445259606266
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 121315253843
arrow LD Latvija Keno D 20/62 167911121516172225323537434445475062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3691415192627283036424445525455565862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2482223262930323336424548505254555658
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 616171837
arrow NP New York Pick 10 20/80 2471115192122282933394849526769707179
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 12121429323335383941465061656977787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 914202628313339404144474953555666686971
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 212171828
arrow SK Slovačka 5/35 2783032
arrow SL Slovenija 7/39 451419233235
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 811131718
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 19111819222526294345505253555759616567