Utorak 12.05.2020.

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8933Cska Aleksandr Korolev - Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - - V-VV-V
8935Rostov Dmitri Kondratov - Akhmat Tengiz Mambetov - - 2-13-2
8936Rostov Dmitri Kondratov - Cska Aleksandr Korolev - - 1-01-1
8938Akhmat Tengiz Mambetov - Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - - 0-20-4
8956Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - Rostov Dmitri Kondratov - - 0-00-0
8957Cska Aleksandr Korolev - Akhmat Tengiz Mambetov - - V-VV-V
8958Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - Cska Aleksandr Korolev - - V-VV-V
8959Akhmat Tengiz Mambetov - Rostov Dmitri Kondratov - - 1-12-1
8999Cska Aleksandr Korolev - Rostov Dmitri Kondratov - - V-VV-V
9052Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - Akhmat Tengiz Mambetov - - 1-14-1
9057Rostov Dmitri Kondratov - Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - - 1-12-2
9058Akhmat Tengiz Mambetov - Cska Aleksandr Korolev - - V-VV-V

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10664Ssc Napoli Aventon - Borussia Dortmund Thiago - - 1-03-0
10665Atletico Madrid Smile - Ssc Napoli Aventon - - 0-01-0
10666Tottenham Hotspur Dimqaa - Atletico Madrid Smile - - 0-20-2
10667Borussia Dortmund Thiago - Ssc Napoli Aventon - - 0-01-2
10668Ssc Napoli Aventon - Atletico Madrid Smile - - 0-12-3
10669Atletico Madrid Smile - Tottenham Hotspur Dimqaa - - 1-02-0

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10709France Quavo - Brazil Smile - - 1-01-1
10777Belgium Aventon - Germany Dimqaa - - 0-23-2
10779Spain Thiago - Brazil Smile - - 1-02-0
10780France Quavo - Germany Dimqaa - - 4-05-0
11888Uruguay Jenko - Portugal Yoshi - - 1-11-1
11889Italy Indra13 27 - Uruguay Jenko - - 2-13-1
11890Netherlands Supernova - Uruguay Jenko - - 1-01-1
11891Portugal Yoshi - Uruguay Jenko - - 1-03-0
9405Belgium Aventon - Spain Thiago - - 1-03-0
9406Brazil Smile - Belgium Aventon - - 0-00-1
9407Germany Dimqaa - Brazil Smile - - 3-34-5
9408Spain Thiago - Belgium Aventon - - 0-01-3
9409Belgium Aventon - Brazil Smile - - 1-02-0
9410Brazil Smile - Germany Dimqaa - - 2-04-0
9431Argentina Madmah - Netherlands Supernova - - 0-12-1
9453Portugal Yoshi - Italy Indra13 27 - - 0-11-1
9454Portugal Yoshi - Netherlands Supernova - - 2-04-0
9462Portugal Yoshi - Argentina Madmah - - 1-14-2
9463Uruguay Jenko - Italy Indra13 27 - - 0-00-2
9474Italy Indra13 27 - Argentina Madmah - - 1-01-1
9475Italy Indra13 27 - Netherlands Supernova - - 0-20-3
9476Italy Indra13 27 - Portugal Yoshi - - 1-12-2
9477Netherlands Supernova - Argentina Madmah - - 4-16-2
9478Netherlands Supernova - Portugal Yoshi - - 2-04-1
9479Argentina Madmah - Portugal Yoshi - - 1-03-0
9480Argentina Madmah - Italy Indra13 27 - - 0-20-2
9482Netherlands Supernova - Italy Indra13 27 - - 2-03-1

ENGLESKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9067Everton Madmah - West Ham United Supernova - - 1-12-3
9068Leicester Yoshi - Wolverhampton Wanderers Indra13 27 - - 0-01-0
9069Leicester Yoshi - West Ham United Supernova - - 1-02-0
9080Leicester Yoshi - Everton Madmah - - 2-13-2
9083Watford Fc Jenko - Wolverhampton Wanderers Indra13 27 - - 0-00-1
9084Wolverhampton Wanderers Indra13 27 - Everton Madmah - - 0-11-1
9085Wolverhampton Wanderers Indra13 27 - West Ham United Supernova - - 1-13-1
9086West Ham United Supernova - Everton Madmah - - 4-15-2
9087Wolverhampton Wanderers Indra13 27 - Leicester Yoshi - - 3-24-5
9088West Ham United Supernova - Leicester Yoshi - - 0-02-0
9089Everton Madmah - Leicester Yoshi - - 1-01-0
9114Everton Madmah - Wolverhampton Wanderers Indra13 27 - - 1-01-0
9142West Ham United Supernova - Wolverhampton Wanderers Indra13 27 - - 2-03-1

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10670Arsenal Fc Ryuk - Fc Sevilla Fric - - 2-03-0
10671Arsenal Fc Ryuk - Bayer 04 Leverkusen Sambo - - 1-12-4
10672Inter Milan Baphomet - Fc Sevilla Fric - - 4-04-0
10673Inter Milan Baphomet - Bayer 04 Leverkusen Sambo - - 0-12-2
10674Fc Sevilla Fric - Bayer 04 Leverkusen Sambo - - 0-00-1
10679Inter Milan Baphomet - Arsenal Fc Ryuk - - 0-30-5
10683Fc Sevilla Fric - Arsenal Fc Ryuk - - 0-21-3
10684Bayer 04 Leverkusen Sambo - Arsenal Fc Ryuk - - 1-15-2
10685Fc Sevilla Fric - Inter Milan Baphomet - - 1-03-0
10686Bayer 04 Leverkusen Sambo - Inter Milan Baphomet - - 1-12-2
10687Arsenal Fc Ryuk - Inter Milan Baphomet - - 1-11-4
10688Bayer 04 Leverkusen Sambo - Fc Sevilla Fric - - 2-13-2

ESPORT FRANCUSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9179As Monaco Yoshi - Paris Saint Germain Indra13 27 - - 2-12-2
9220Marseille Madmah - Lille Supernova - - 0-30-4
9221As Monaco Yoshi - Lille Supernova - - 1-32-5
9222As Monaco Yoshi - Marseille Madmah - - 1-11-3
9227Lyon Jenko - Paris Saint Germain Indra13 27 - - 1-01-0
9228Paris Saint Germain Indra13 27 - Marseille Madmah - - 0-00-1
9231Paris Saint Germain Indra13 27 - Lille Supernova - - 0-11-3
9232Lille Supernova - Marseille Madmah - - 0-24-2
9233Paris Saint Germain Indra13 27 - As Monaco Yoshi - - 1-11-3
9234Lille Supernova - As Monaco Yoshi - - 0-10-3
9236Marseille Madmah - As Monaco Yoshi - - 2-04-2
9240Marseille Madmah - Paris Saint Germain Indra13 27 - - 1-11-2
9241Lille Supernova - Paris Saint Germain Indra13 27 - - 0-33-4

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9242Borussia Dortmund Mistyeye - Rb Leipzig Walker - - 0-12-3
9243Borussia Monchengladbach Smile - Bayer 04 Leverkusen Mrpanda - - 3-03-1
9244Borussia Monchengladbach Smile - Rb Leipzig Walker - - 1-12-2
9245Fc Bayern Munich Dimqaa - Borussia Dortmund Mistyeye - - 1-21-3
9246Borussia Monchengladbach Smile - Borussia Dortmund Mistyeye - - 1-02-0
9249Fc Bayern Munich Dimqaa - Bayer 04 Leverkusen Mrpanda - - 1-11-1
9250Bayer 04 Leverkusen Mrpanda - Borussia Dortmund Mistyeye - - 1-11-4
9251Fc Bayern Munich Dimqaa - Rb Leipzig Walker - - 0-01-2
9252Fc Bayern Munich Dimqaa - Borussia Monchengladbach Smile - - 3-03-1
9253Hoffenheim Madmah - Vfl Wolfsburg Supernova - - 0-12-2
9254Werder Bremen Yoshi - Eintracht Frankfurt Indra13 27 - - 0-10-1
9255Bayer 04 Leverkusen Mrpanda - Borussia Monchengladbach Smile - - 0-10-3
9256Rb Leipzig Walker - Borussia Dortmund Mistyeye - - 1-11-1
9259Werder Bremen Yoshi - Vfl Wolfsburg Supernova - - 2-13-2
9260Borussia Dortmund Mistyeye - Fc Bayern Munich Dimqaa - - 3-04-0
9261Fc Koln Jenko - Eintracht Frankfurt Indra13 27 - - 2-14-2
9262Rb Leipzig Walker - Borussia Monchengladbach Smile - - 0-01-1
9263Werder Bremen Yoshi - Hoffenheim Madmah - - 0-00-1
9264Bayer 04 Leverkusen Mrpanda - Fc Bayern Munich Dimqaa - - 1-03-0
9265Borussia Dortmund Mistyeye - Borussia Monchengladbach Smile - - 1-02-1
9266Eintracht Frankfurt Indra13 27 - Hoffenheim Madmah - - 1-01-3
9267Borussia Dortmund Mistyeye - Bayer 04 Leverkusen Mrpanda - - 2-13-2
9268Eintracht Frankfurt Indra13 27 - Vfl Wolfsburg Supernova - - 0-20-5
9269Rb Leipzig Walker - Fc Bayern Munich Dimqaa - - 0-11-2
9270Borussia Monchengladbach Smile - Fc Bayern Munich Dimqaa - - 0-01-0
9271Eintracht Frankfurt Indra13 27 - Werder Bremen Yoshi - - 1-12-2
9272Vfl Wolfsburg Supernova - Hoffenheim Madmah - - 1-02-0
9273Vfl Wolfsburg Supernova - Werder Bremen Yoshi - - 1-14-3
9279Hoffenheim Madmah - Werder Bremen Yoshi - - 1-22-5
9282Hoffenheim Madmah - Eintracht Frankfurt Indra13 27 - - 2-13-1

ESPORT SPANJOLSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12181Cf Valencia Ryuk - Fc Barcelona Fric - - 2-22-3
12185Cf Valencia Ryuk - Sevilla Sambo - - 1-22-2
12186Atletico Madrid Baphomet - Fc Barcelona Fric - - 1-02-0
12187Atletico Madrid Baphomet - Sevilla Sambo - - 2-12-3
12188Atletico Madrid Baphomet - Cf Valencia Ryuk - - 3-03-0
12189Fc Barcelona Fric - Sevilla Sambo - - 0-20-3
12190Fc Barcelona Fric - Cf Valencia Ryuk - - 0-11-1
12191Sevilla Sambo - Cf Valencia Ryuk - - 2-13-3
12192Fc Barcelona Fric - Atletico Madrid Baphomet - - 0-01-1
12193Sevilla Sambo - Atletico Madrid Baphomet - - 0-23-2
12194Cf Valencia Ryuk - Atletico Madrid Baphomet - - 0-11-1
12203Sevilla Sambo - Fc Barcelona Fric - - 2-14-2

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10909Arsenal Fc Flewless Phoenix - Manchester City Chellovekk - - 2-02-0
10910Tottenham Hotspur Fearggwp - Manchester United Blackstar98 - - 0-01-1
10931Manchester City Chellovekk - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 1-11-1
10932Manchester United Blackstar98 - Liverpool Fc Taka - - 0-00-0
10933Liverpool Fc Taka - Manchester City Chellovekk - - 2-03-0
10934Tottenham Hotspur Fearggwp - Arsenal Fc Flewless Phoenix - - 1-01-0
10935Arsenal Fc Flewless Phoenix - Liverpool Fc Taka - - 0-00-1
10936Manchester City Chellovekk - Manchester United Blackstar98 - - 1-02-0
10937Liverpool Fc Taka - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 2-04-1
10938Manchester United Blackstar98 - Arsenal Fc Flewless Phoenix - - 1-01-0
10944Manchester City Chellovekk - Arsenal Fc Flewless Phoenix - - 1-32-3
10945Manchester United Blackstar98 - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 1-01-1
10950Liverpool Fc Taka - Manchester United Blackstar98 - - 1-12-1
10951Tottenham Hotspur Fearggwp - Manchester City Chellovekk - - 3-03-1
10952Arsenal Fc Flewless Phoenix - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 0-00-0
10953Manchester City Chellovekk - Liverpool Fc Taka - - 1-02-0
10954Liverpool Fc Taka - Arsenal Fc Flewless Phoenix - - 0-00-0
10955Manchester United Blackstar98 - Manchester City Chellovekk - - 2-12-1
10956Arsenal Fc Flewless Phoenix - Manchester United Blackstar98 - - 0-00-0
10957Tottenham Hotspur Fearggwp - Liverpool Fc Taka - - 0-11-1
10980Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Upcake22 - - 0-02-0
10981Tottenham Hotspur Meltosik - Liverpool Fc Kraftvk - - 1-01-0
10982Liverpool Fc Kraftvk - Manchester United Kray - - 0-00-0
10983Manchester City Upcake22 - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-20-3
10984Manchester United Kray - Manchester City Upcake22 - - 2-03-0
10985Tottenham Hotspur Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - 2-03-1
10986Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Kray - - 0-10-1
10987Manchester City Upcake22 - Liverpool Fc Kraftvk - - 0-11-1
10988Liverpool Fc Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - 0-20-3
10989Manchester United Kray - Tottenham Hotspur Meltosik - - 1-11-1
10990Liverpool Fc Kraftvk - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-10-1
10991Manchester City Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - 1-21-4
10992Manchester United Kray - Liverpool Fc Kraftvk - - 0-01-0
10996Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester City Upcake22 - - 0-00-0
10997Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-21-3
10998Manchester City Upcake22 - Manchester United Kray - - 3-13-2
10999Liverpool Fc Kraftvk - Manchester City Upcake22 - - 1-23-2
11002Manchester United Kray - Arsenal Fc Labotryas - - 1-11-3
11003Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Kraftvk - - 0-20-2
11004Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester United Kray - - 0-00-0
8596Arsenal Fc Dm1trena - Manchester City Hrusch - - 2-02-1
8597Liverpool Fc Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Nikkitta - - 0-01-0
8603Manchester City Hrusch - Manchester United Orlovsky1 - - 0-01-1
8604Tottenham Hotspur Nikkitta - Arsenal Fc Dm1trena - - 2-12-2
8605Arsenal Fc Dm1trena - Liverpool Fc Dangerdim77 - - 0-01-0
8606Manchester United Orlovsky1 - Tottenham Hotspur Nikkitta - - 3-03-1
8608Liverpool Fc Dangerdim77 - Manchester United Orlovsky1 - - 1-21-4
8612Tottenham Hotspur Nikkitta - Manchester City Hrusch - - 0-20-3
8613Manchester City Hrusch - Liverpool Fc Dangerdim77 - - 0-00-1
8620Manchester United Orlovsky1 - Arsenal Fc Dm1trena - - 0-01-1
8621Manchester City Hrusch - Arsenal Fc Dm1trena - - 0-11-1
8622Tottenham Hotspur Nikkitta - Liverpool Fc Dangerdim77 - - 2-02-0
8628Arsenal Fc Dm1trena - Tottenham Hotspur Nikkitta - - 0-01-1
8629Manchester United Orlovsky1 - Manchester City Hrusch - - 1-01-1
8649Liverpool Fc Dangerdim77 - Arsenal Fc Dm1trena - - 0-00-0
8650Tottenham Hotspur Nikkitta - Manchester United Orlovsky1 - - 1-11-1
8664Manchester City Hrusch - Tottenham Hotspur Nikkitta - - 0-20-2
8680Manchester United Orlovsky1 - Liverpool Fc Dangerdim77 - - 0-11-1
8681Arsenal Fc Dm1trena - Manchester United Orlovsky1 - - 0-00-0
8720Liverpool Fc Dangerdim77 - Manchester City Hrusch - - 1-01-0

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11008Belgium Fearggwp - Spain Blackstar98 - - 2-12-1
11009Portugal Flewless Phoenix - Germany Chellovekk - - 1-01-0
11010Germany Chellovekk - Belgium Fearggwp - - 1-11-3
11011Spain Blackstar98 - France Taka - - 2-02-2
11012Belgium Fearggwp - Portugal Flewless Phoenix - - 0-11-2
11014France Taka - Germany Chellovekk - - 2-23-2
11016Germany Chellovekk - Spain Blackstar98 - - 0-00-0
11017Portugal Flewless Phoenix - France Taka - - 0-00-1
11018France Taka - Belgium Fearggwp - - 0-11-3
11019Spain Blackstar98 - Portugal Flewless Phoenix - - 1-01-1
11020Germany Chellovekk - Portugal Flewless Phoenix - - V-VV-V
11021Spain Blackstar98 - Belgium Fearggwp - - 0-10-1
11046Belgium Fearggwp - Germany Chellovekk - - 1-11-1
11047France Taka - Spain Blackstar98 - - 1-02-1
11054Germany Chellovekk - France Taka - - 1-01-0
11055Portugal Flewless Phoenix - Belgium Fearggwp - - 0-11-3
11063France Taka - Portugal Flewless Phoenix - - 1-02-0
11064Spain Blackstar98 - Germany Chellovekk - - 0-00-1
11065Belgium Fearggwp - France Taka - - 0-11-2
11091Portugal Flewless Phoenix - Spain Blackstar98 - - 2-02-0

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9303Rob Papa Krych - Dnk Fc Dimonchello - - 2-03-0
9304Tes Tundra - Rlb Royal Bears - - 2-15-1
9305Dnk Fc Dimonchello - Psg Shemyakin Onze - - 0-22-2
9306Tes Tundra - Rob Papa Krych - - 0-11-4
9307Rlb Royal Bears - Psg Shemyakin Onze - - 2-12-3
9308Rob Papa Krych - Rlb Royal Bears - - 2-03-0
9309Dnk Fc Dimonchello - Tes Tundra - - 0-00-2
9310Ez1 Ez1d 11 - Pwr Pele Warriors - - 1-12-2
9312Nfcnyancat Fc - Frz Forze - - 0-11-4
9313Ez1 Ez1d 11 - Rub Fc Kazan - - 0-23-2
9314Pwr Pele Warriors - Frz Forze - - 1-12-2
9315Rub Fc Kazan - Nfcnyancat Fc - - 0-11-3
9316Frz Forze - Ez1 Ez1d 11 - - 1-12-1
9318Rub Fc Kazan - Pwr Pele Warriors - - 2-03-0
9319Nfcnyancat Fc - Ez1 Ez1d 11 - - 0-00-0
9320Pwr Pele Warriors - Nfcnyancat Fc - - 0-10-5
9321Frz Forze - Rub Fc Kazan - - 2-04-2

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10837Fc Bayern Munich Fearggwp - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
10852Ssc Napoli Flewless Phoenix - Real Madrid Chellovekk - - 0-01-0
10856Real Madrid Chellovekk - Fc Bayern Munich Fearggwp - - 0-10-2
10857Tottenham Hotspur Blackstar98 - Paris Saint Germain Taka - - 0-00-0
10858Fc Bayern Munich Fearggwp - Ssc Napoli Flewless Phoenix - - 0-11-1
10859Paris Saint Germain Taka - Real Madrid Chellovekk - - 0-00-0
10860Real Madrid Chellovekk - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-11-2
10861Ssc Napoli Flewless Phoenix - Paris Saint Germain Taka - - 0-01-0
10862Paris Saint Germain Taka - Fc Bayern Munich Fearggwp - - 0-00-0
10863Tottenham Hotspur Blackstar98 - Ssc Napoli Flewless Phoenix - - 0-00-0
10864Real Madrid Chellovekk - Ssc Napoli Flewless Phoenix - - 0-10-1
10867Tottenham Hotspur Blackstar98 - Fc Bayern Munich Fearggwp - - 1-01-0
10868Fc Bayern Munich Fearggwp - Real Madrid Chellovekk - - 1-01-0
10869Paris Saint Germain Taka - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 1-01-2
10870Real Madrid Chellovekk - Paris Saint Germain Taka - - 1-12-2
10877Ssc Napoli Flewless Phoenix - Fc Bayern Munich Fearggwp - - 0-01-1
10878Paris Saint Germain Taka - Ssc Napoli Flewless Phoenix - - 2-02-1
10906Tottenham Hotspur Blackstar98 - Real Madrid Chellovekk - - 0-01-0
10907Fc Bayern Munich Fearggwp - Paris Saint Germain Taka - - 1-04-1
10908Ssc Napoli Flewless Phoenix - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-22-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8931Vitkovice - Banik Ostrava gosti380-10-2

TURKMENISTAN MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8143Fc Asgabat Ii - Sagadam Fk Ii domaći221-12-1
8150Nebitci Ii - Fk Ahal Ii domaći780-02-0
8151Merw Ii - Fc Altyn Asyr Ii gosti70-40-6

KAMERUN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3790Ecole De Basket Dla - Le Nkam Basketball 68-81
3796Univeriste Douala - Volcanic Warriors Buea 70-54

COMET DIVISION 3 X 10 MINSHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11006Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 2-29-8
11007Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-53-9
9585Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 4-27-7
9586Stalker - Ledovyy Desant 0-11-2
9587Ershistyye Tigry - Stalker 2-34-4
9588Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-21-3
9589Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-34-7
9590Stalker - Krasnyye Krylia 0-32-7
9591Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 1-45-7
9592Voiny Suomi - Gladiator 0-23-5

ESPORT HOKEJ 3X4 MIN.HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7652Saintpetersburg Esports - Punisher Games Esports 0-02-3
7655Nearbird Esports - I Love You Esports 0-21-3
7656Disabled Esports - Punisher Games Esports 4-29-7
7657Nearbird Esports - Saintpetersburg Esports 0-01-2
7658I Love You Esports - Disabled Esports 1-13-2
7659Punisher Games Esports - Nearbird Esports 1-24-3
7660Saintpetersburg Esports - Disabled Esports 0-02-3
7661Punisher Games Esports - I Love You Esports 1-12-0
7662I Love You Esports - Saintpetersburg Esports 1-11-2
7664Disabled Esports - Nearbird Esports 0-01-1

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13178Kings Town - Broneboici V-VV-V
13179Serp I Molot - Reactivatory V-VV-V
13180Broneboici - Serp I Molot V-VV-V
8556Kings Town - Reactivatory 0-03-0
8561Broneboici - Kings Town 0-20-3
8562Serp I Molot - Reactivatory 0-13-3
8563Ais Banda - Shest Trollei 0-14-2
8564Moscow Eshelon - Chetyre Ledokola 3-03-1
8565Broneboici - Serp I Molot 0-00-1
9593Kings Town - Reactivatory 1-13-2
9594Ledyanie Voyni - Rakety 2-13-3
9595Chetyre Ronina - Boevye Lisy 0-11-3

BJELORUSIJA EGZIBICIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9323K.Glushchenko - Z.Bahatrishvili 17-206-44-61-2
9324E.Predushchenko - Y.Maksimenko 14-127-67-62-0
9345A.Pechura - M.Ionov 6-123-63-60-2

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10328M.Redlicki - S.Kirchheimer 0-120-60-60-2
10329P.Lorenzi - M.Redlicki 12-06-06-02-0
10330P.Lorenzi - R.Cid Subervi 12-06-06-02-0
10331M.Redlicki - R.Cid Subervi 0-120-60-60-2
10332P.Lorenzi - S.Kirchheimer 12-06-06-02-0
10333S.Kirchheimer - R.Cid Subervi 12-06-06-02-0
10334E.King - F.Corwin 0-120-60-60-2
10335F.Corwin - A.El Mihdawy 12-06-06-02-0
10336E.King - J.Wojcik 12-06-06-02-0
10337F.Corwin - J.Wojcik 12-06-06-02-0
10338E.King - A.El Mihdawy 12-06-06-02-0
10339A.El Mihdawy - J.Wojcik 12-06-06-02-0

EXHIBITION US PRO TENNIS SERIES WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10610A.Nefedova - P.Udvardy 12-56-26-32-0
10611J.Elie - F.Di Lorenzo 7-123-64-60-2
10612J.Jovic - S.Sewing 12-46-26-22-0
10613A.Nefedova - F.Di Lorenzo 6-124-62-60-2
10614S.Vickery - R.Zarazua 4-122-62-60-2
10615S.Sewing - R.Zarazua 7-135-72-60-2
10616J.Elie - P.Udvardy 12-196-31-61-2
10617J.Jovic - S.Vickery 16-206-44-61-2

RUSIJA EGZIBICIJA LIGA PROTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10689D.Gursky - V.Krivko 15-206-41-61-2
10690A.Sheiko - A.Zhishkevich 15-186-21-61-2
10704A.Zhevniak - A.Panasik 22-156-76-42-1
10707P.Petrovskij - D.Zhudro 14-107-57-52-0

RUSIJA EGZIBICIJA MASTERSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9346A.Vasilyuk - M.Bogdanov 13-242-67-61-3
9347P.Povalishnikov - V.Davydov 13-194-63-60-3

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9355K.Saplin - S.Lutkovskii 7-123-64-60-2
9356M.Mokrousov - S.Lutkovskii 10-136-74-60-2
9357R.Lutkovskii - K.Saplin 20-184-66-42-1

ČEŠKA REGIONALNA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10568Tj Sokol Vysehrad A - Tj Sokol Repy A V-VV-VV-V

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10569Panthers - Foxes 1-01-13-2
10570Foxes - Panthers V-VV-VV-V
11759Panthers - Foxes V-VV-VV-V
11760Foxes - Panthers V-VV-VV-V

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1776Energy - Ural Mountains 1-02-03-0
1777Red Fox - Ural Stars 1-01-11-3

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
11515Chinatrust Brothers 2 - Wei Chuan Dragons 2 10-7
11516Fubon Guardians 2 - Uni President Lions 2 3-6

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
8229Hanwha Eagles - Kia Tigers 1-2
8230Kiwoom Heroes - Samsung Lions 3-2
8231Lg Twins - Sk Wyverns 9-5
8234Lotte Giants - Doosan Bears 6-11
8264Nc Dinos - Kt Wiz 7-6

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
8226Unipresident Lions - Rakuten Monkeys 10-17

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6344Invictus Gaming - Newbee -

E SPORT LEAGUE OF LEGENDS BRCC SPLIT 1OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7226Havan Liberty - Team One 1-3

ESPORT CS GO ASIA MASTERSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8017Lets Quit - Onethree 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5943A.Monk - A.Huckvale 1-0
5945W.Nijman - D.Evans 0-1
5946D.Evans - A.Monk 1-0
5949A.Huckvale - W.Nijman 0-1
5950W.Nijman - A.Monk 1-0
5954D.Evans - A.Huckvale 1-0
5962A.Monk - D.Fitton 0-1
5963A.Huckvale - S.Mitchell 0-1
5964P.Nicholson - W.Nijman 1-0
5969D.Fitton - D.Evans 0-1
5970S.Mitchell - A.Monk 4-2
5971A.Huckvale - P.Nicholson 2-4
5972W.Nijman - D.Fitton 1-4
5973D.Evans - S.Mitchell 4-1
5974A.Monk - P.Nicholson 4-3
6046D.Fitton - A.Huckvale 2-4
6047S.Mitchell - W.Nijman 2-4
6048P.Nicholson - D.Evans 1-4
6049D.Fitton - S.Mitchell 0-4
6050P.Nicholson - D.Fitton 1-4
6051S.Mitchell - P.Nicholson 3-4

PIKADO PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9673C.Whitehead - M.De Decker 1-5
9674C.Whitehead - S.Brown 0-5
9675M.Atkins - C.Whitehead 5-4
9676M.De Decker - M.Atkins 3-5
9677M.De Decker - S.Brown 5-2
9678S.Brown - M.Atkins 5-2

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7630M.Horejsi - J.Seibert 1-0
7631D.Reitspies - A.Gavlas 0-1
7632T.Tregler - J.Nemechek 1-0
7633J.Kleprlik - M.Horejsi 0-1
7636D.Reitspies - T.Konecny 1-0
7637J.Seibert - A.Gavlas 0-1
7641T.Tregler - M.Horejsi 1-0
7642D.Reitspies - J.Nemechek 1-0
7645T.Konecny - A.Gavlas 0-1
7646J.Kleprlik - J.Seibert 1-0

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11102A.Petrov - D.Sayanov 3-0
11116D.Andreev - V.Rakhmanov 1-3
11117Y.Troyanov - Y.Merkushin 3-2
11131A.Kirilenko - V.Safonov 3-2
11132E.Ilyukhin - V.Nemashkalo 3-2
11135G.Vahnin - Z.Hudaiberdiev 2-3
11136V.Nemashkalo - D.Sayanov 3-1
11178V.Safonov - Y.Merkushin 3-2
11179Z.Hudaiberdiev - V.Rakhmanov 1-3
11186A.Petrov - E.Ilyukhin 1-3
11194D.Andreev - G.Vahnin 3-2
11205Y.Troyanov - A.Kirilenko 3-2
11206A.Arutiunyan - I.Matveyev 0-3
11209O.Kutuzov - A.Menshikov 3-1
11211S.Vakar - A.Volkov 3-0
11287A.Ovchinnikov - A.Trushkin 3-2
11288E.Glazun - I.Smirnov 1-3
11289I.Novikov - S.Kuzmin 1-3
11290A.Volkov - E.Glazun 3-2
11291A.Menshikov - I.Novikov 0-3
11292I.Matveyev - A.Ovchinnikov 3-2
11294A.Trushkin - A.Arutiunyan 1-3
11295I.Smirnov - S.Vakar 3-0
11301S.Kuzmin - O.Kutuzov 3-1
11302A.Arutiunyan - A.Ovchinnikov 0-3
11303O.Kutuzov - I.Novikov 3-1
11304S.Vakar - E.Glazun 3-2
11305A.Volkov - I.Smirnov 3-0
11306A.Menshikov - S.Kuzmin 1-3
11326I.Matveyev - A.Trushkin 3-0
11327I.Pandur - V.Zhulyabin 2-3
11328K.Abramov - V.Shirokov 3-2
11329V.Ivanov - D.Kolesnikov 3-1
11332A.Chencov - D.Merzlikin 3-0
11333A.Yanshaev - A.Gribkov 3-1
11334A.Sadkov - A.Babkin 1-3
11335D.Kolesnikov - A.Yanshaev 0-3
11336V.Shirokov - A.Chencov 3-1
11337V.Zhulyabin - A.Sadkov 3-2
11342A.Gribkov - V.Ivanov 3-2
11343A.Babkin - I.Pandur 1-3
11344D.Merzlikin - K.Abramov 2-3
11345I.Pandur - A.Sadkov 3-0
11346K.Abramov - A.Chenkov 3-1
11347V.Ivanov - A.Yanshaev 2-3
14797D.Sayanov - E.Ilyukin 3-2
14798V.Rakhmanov - G.Vahnin 3-0
14799Y.Merkushin - A.Kirilenko 3-2
14800A.Petrov - A.Skrebnev 3-2
14822D.Andreev - A.Frolov 0-3
14823Y.Troyanov - V.Bazilevsky 0-3
14824A.Kirilenko - Y.Troyanov 3-1
14825E.Ilyukhin - A.Petrov 0-3
14826G.Vahnin - D.Andreev 1-3
14827A.Frolov - V.Rakhmanov 3-0
14828A.Skrebnev - D.Sayanov 3-0
14829V.Bazilevsky - Y.Merkushin 0-3
14830D.Sayanov - A.Petrov 2-3
14834V.Rakhmanov - D.Andreev 3-2
14835Y.Merkushin - Y.Troyanov 1-3
14836A.Kirilenko - V.Bazilevsky 3-2
14837E.Ilyukhin - A.Skrebnev 3-1
14838G.Vahnin - A.Frolov 1-3
9399A.Yanshaev - V.Ivanov 1-0
9400A.Sadkov - I.Pandur 1-0
9401V.Petrov - A.Chencov 1-0
9402A.Gribkov - O.Nikiforov 1-0
9403A.Babkin - D.Basmanov 1-0
9404V.Shirokov - K.Abramov 0-1
9534D.Basmanov - I.Pandur 1-0
9535K.Abramov - A.Chencov 1-0
9536O.Nikiforov - V.Ivanov 1-0
9537A.Yanshaev - A.Gribkov 1-0
9578A.Sadkov - A.Babkin 1-0
9579V.Petrov - V.Shirokov 0-1

STOLNI TENIS SETKA CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10346M.Mrykh - A.Kurtenko 1-0
10347E.Rubtsov - A.Paniushkin 0-1
10348V.Bochkovsky - P.Kilyakin 0-1
10349V.Sazhniev - K.Kirsanov 1-0
10350I.Koshkodan - S.Skhabitskiy 1-0
10351V.Polusmyak - D.Derevinskyi 0-1
10352L.Boiko - P.Kilyakin 2-3
10360P.Babenko - M.Cherepnin 0-1
10363Y.Muliukin - A.Kurtenko 0-3
10367V.Melnykov - S.Burdelnyi 3-2
10368M.Voronin - V.Lytvynov 3-1
10369V.Bochkovsky - O.Ivashkin 3-2
10370V.Bilous - V.Sazhniev 0-3
10371M.Mrykh - I.Koshkodan 3-0
10372O.Leonenko - V.Levytskyi V-V
10377A.Peretiatko - D.Derevinskyi 2-3
10378L.Boiko - V.Bochkovsky 2-3
10379P.Babenko - K.Kirsanov 0-3
10380Y.Muliukin - S.Skhabitskiy 3-2
10381A.Troian - P.Kovalchuk 3-2
10382V.Polusmyak - M.Voronin 3-1
10383P.Kilyakin - O.Ivashkin 1-3
10384V.Sazhniev - M.Cherepnin 1-3
10385I.Koshkodan - A.Kurtenko 3-2
10386V.Melnykov - V.Levytskyi 2-3
10387A.Peretiatko - V.Lytvynov 3-1
10388V.Bilous - K.Kirsanov 0-3
10389M.Mrykh - S.Skhabitskiy 1-3
10390P.Kovalchuk - S.Burdelnyi 3-2
10391M.Voronin - D.Derevinskyi 3-2
10571P.Babenko - V.Sazhniev 1-3
10572Y.Muliukin - I.Koshkodan 3-1
10575O.Leonenko - A.Troian 3-1
10576V.Polusmyak - V.Lytvynov 0-3
10579K.Kirsanov - M.Cherepnin 3-2
10580S.Skhabitskiy - A.Kurtenko 2-3
10581V.Melnykov - P.Kovalchuk 3-1
10582A.Peretiatko - M.Voronin 1-3
10583P.Babenko - V.Bilous 3-0
10584Y.Muliukin - M.Mrykh 3-1
10587A.Troian - V.Levytskyi 1-3
10588V.Lytvynov - D.Derevinskyi 3-2
10589O.Leonenko - S.Burdelnyi 0-3
10590A.Peretiatko - V.Polusmyak 3-1
10591V.Melnykov - A.Troian 3-1
14839V.Voronenkov - L.Boiko 3-2
14840S.Yatsenko - S.Semenets 3-2
14841O.Yurenev - K.Tsoi 3-1
14842A.Levshyn - M.Korniienko 0-3
14843I.Hudushyn - K.Klymenko V-V
14844V.Semenenko - D.Khairov 1-3
14845V.Voronenkov - M.Korniienko 1-3
14846V.Smyk - O.Pereguda V-V
14848A.Levshyn - L.Boiko 3-0
14849S.Yatsenko - K.Klymenko 1-3
14850O.Yurenev - D.Khairov 3-2
9596Y.Kerusenko - V.Mishchenko 1-0
9597T.Karchevskiy - E.Rubtsov 0-1
9598V.Klym - R.Kapinus 1-0
9599A.Nazarov - V.Sedin 1-0
9600O.Borodachev - A.Paniushkin 0-1
9601O.Naplokov - O.Nadporozhskyi 0-1
9603Y.Kerusenko - O.Zaitev 0-1
9604Y.Kurishchenko - S.Tkachev 1-0
9610T.Karchevskiy - O.Borodachev 0-1
9612Y.Kurishchenko - E.Rubtsov 1-0
9625A.Paniushkin - S.Tkachev 1-0
9626T.Karchevskiy - Y.Kurishchenko 0-1
9627O.Borodachev - S.Tkachev 0-1
9628L.Boiko - O.Ivashkin 0-1
9641V.Bilous - M.Cherepnin 1-0

STOLNI TENIS SETKA CUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9365V.Stepanovska - O.Yureneva 1-0
9366S.Yureneva - A.Mydvetska 0-1
9367V.Stepanovska - Y.Mykhailyk 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10640D.Arzanov - D.Krystal 3-0
10641V.Paukov - Y.Voitenko 2-3
10642V.Bedriychuk - V.Tatarinov 0-3
10643S.Maksimiv - R.Vakarash 2-3
10644Y.Voitenko - Y.Holoborodko 2-3
10645D.Simonchuk - S.Berezynskyi 3-1
10646V.Zharskiy - P.Pidleteichuk 3-0
10647A.Nesterenko - V.Paukov 0-3
10648V.Tatarinov - R.Rybachuk 1-3
10649M.Presnyakov - S.Maksimiv 1-3
10650Y.Holoborodko - V.Paukov 3-1
10651V.Bedriychuk - D.Simonchuk 0-3
10652V.Zharskiy - R.Vakarash 3-2
10653Y.Voitenko - A.Nesterenko 3-0
10654R.Rybachuk - S.Berezynskyi 0-3
11212S.Maksimiv - P.Pidleteichuk 3-0
11265V.Tatarinov - D.Simonchuk 3-0
11266V.Zharskiy - S.Maksimiv 1-3
11274D.Simonchuk - R.Rybachuk 3-0
11275M.Presnyakov - R.Vakarash 2-3
11276S.Berezynskyi - V.Bedriychuk 3-0
11279V.Zharskiy - M.Presnyakov 3-1
11280R.Rybachuk - V.Bedriychuk 3-0
11283R.Vakarash - P.Pidleteichuk 0-3
11284S.Berezynskyi - V.Tatarinov 1-3

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10592D.Ptitsyn - Y.Komendant 0-1
10593S.Pitsyk - P.Plyushch 1-0
10594V.Boychuk - R.Rafikov 0-1
10597N.Shalgorodskiy - V.Panin 0-1
10599V.Gedz - E.Kovorotushin 1-0
10600D.Lebedev - S.Khandetskyi 1-0
10601S.Kosarev - V.Solovey 0-1
10602M.Varchenko - A.Kovrikov 1-0
10603S.Kalenik - S.Buluy 1-0
10604D.Turchenko - S.Khandetskyi 1-0
10605S.Sokolov - D.Lebedev 0-1
10606A.Starski - A.Zhuravlev 0-1
10607O.Pavlyuk - R.Tsubera 0-1
10608S.Kosarev - D.Turchenko 1-0
10609S.Khandetskyi - S.Sokolov 0-1
10618M.Varchenko - R.Tsubera 0-1
10619S.Kalenik - A.Zhuravlev 1-0
10620V.Khorolskiy - S.Kosarev 1-0
10621V.Solovey - D.Turchenko 1-0
10622A.Derevynskyi - D.Lebedev 1-0
10623D.Turchenko - V.Khorolskiy 0-1
10624A.Starski - S.Buluy 3-1
10625O.Pavlyuk - A.Kovrikov 1-3
10626S.Sokolov - V.Solovey 3-2
10627V.Khorolskiy - A.Derevynskyi 2-3
10628M.Varchenko - O.Pavlyuk 1-3
10636S.Kalenik - A.Starski 2-3
10637A.Derevynskyi - S.Khandetskyi 3-0
10638V.Solovey - D.Lebedev 3-0
10639A.Zhuravlev - S.Buluy 1-3
11652S.Sokolov - A.Derevynskyi 2-3
11653A.Starski - S.Kalenik 2-3
11654O.Pavlyuk - M.Varchenko 3-1
11655S.Khandetskyi - S.Kosarev 0-3
11656V.Solovey - V.Khorolskiy 0-3
11657A.Kovrikov - R.Tsubera 3-1
11658V.Dyachenko - I.Kanunnikov 1-3
11659V.Dyachenko - N.Trofimov 1-3
11660M.Mosyuk - I.Kanunnikov 3-2
11661V.Dyachenko - M.Mosyuk 0-3
11662N.Trofimov - I.Kanunnikov 3-0
11683I.Kanunnikov - V.Dyachenko 2-3

TABLE TENNIS MOSCOW LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9392D.Basmanov - A.Sadkov 0-1
9393K.Abramov - V.Petrov 0-1
9394O.Nikiforov - A.Yanshaev 1-0
9396A.Chencov - V.Shirokov 1-0
9397I.Pandur - A.Babkin 1-0
9398V.Ivanov - A.Gribkov 1-0

TABLE TENNIS PRO SPIN SERIESOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
12132P.Mitin - K.Ivanov V-V
12133Ia.Gorelkin - P.Mitin 2-3
12134K.Ivanov - A.Gorelkin 8-11

TABLE TENNIS SETKA CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9507O.Naplokov - V.Klym 0-1
9508Y.Masko - K.Moroz 1-0
9509Y.Kerusenko - A.Nazarov 0-1
9510T.Karchevskiy - A.Paniushkin 0-1
9511O.Skyba - R.Kapinus 0-1
9512A.Fedorchenko - O.Dukhovenko 1-0
9513V.Mishchenko - V.Sedin 1-0
9514E.Rubtsov - S.Tkachev 0-1
9528O.Zaitev - A.Nazarov 1-0
9531Y.Kurishchenko - O.Borodachev 0-1
9532O.Naplokov - O.Skyba 0-1

TABLE TENNIS SETKA CUP WOMENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9360V.Stepanovska - S.Yureneva 1-0
9361O.Yureneva - A.Mydvetska 0-1
9364Y.Mykhailyk - S.Yureneva 0-1

TABLE TENNIS TT CUP UKRAINEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9658T.Torrisi - V.Miroshnichenko 0-1
9659V.Plishylo - D.Pesternikov 0-1
9660K.Ergorov - M.Kolos 1-0
9661S.Lugovskyi - A.Tsikhotskiy 1-0
9662V.Hladun - U.Shevcov 1-0
9663N.Kovalchuk - N.Danilyuk 1-0
9664V.Kovalenko - D.Arzanov 1-0
9665V.Miroshnichenko - A.Bobrov 0-1
9666D.Pesternikov - A.Hordii 1-0
9667M.Kolos - D.Kryshtal 0-1
9668A.Nesterenko - Y.Voitenko 0-1
9669V.Hladun - V.Miroshnichenko 0-1
9670N.Kovalchuk - D.Pesternikov 1-0
9671K.Egorov - A.Zaitsev 1-0
9672Y.Holoborodko - V.Paukov 1-0
9679T.Torrisi - U.Shevcov 1-0
9680V.Plishylo - N.Danilyuk 1-0
9681V.Kovalenko - M.Kolos 1-0
9682V.Paukov - A.Nesterenko 1-0
9683V.Hladun - T.Torrisi 1-0
9684N.Kovalchuk - V.Plishylo 0-1
9685K.Egorov - D.Arzanov 0-1
9686Y.Voitenko - Y.Holoborodko 0-1
9687U.Shevcov - A.Bobrov 0-1
9688N.Danilyuk - A.Hordii 0-1
9689D.Kryshtal - A.Zaitsev 1-0
9690A.Nesterenko - Y.Holoborodko 0-1
9691V.Kovalenko - K.Egorov 1-0
9692V.Paukov - Y.Voitenko 0-1
9693M.Kolos - A.Zaitsev 1-0

TABLE TENNIS UKRAINE WIN CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9642D.Ptitsyn - V.Gedz 1-0
9643O.Kovalchuk - A.Grishchenko 1-0
9645S.Kireev - T.Bonishchuk 0-1
9646V.Boychuk - N.Shalgorodskiy 1-0
9647I.Zharko - V.Boychuk 0-1
9648P.Plyushch - S.Pitsyk 0-1
9649Y.Komendant - D.Ptitsyn 1-0
9650E.Kovorotushin - V.Gedz 0-1
9651S.Pitsyk - S.Kireev 0-1
9653V.Makarov - O.Kovalchuk 0-1
9654V.Panin - N.Shalgorodskiy 1-0
9655N.Shalgorodskiy - I.Zharko 0-3
9656P.Plyushch - T.Bonishchuk 0-1
9657V.Gedz - Y.Komendant 1-0

TABLE TENNIS UKRAINE WIN CUP WOMENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
12204R.Kurdova - V.Kanunnikova 3-2
12223G.Telnaya - Y.Prykhodko 1-0
12224R.Kurdova - Y.Prykhodko 1-3
12245G.Telnaya - V.Kanunnikova 3-1
12254R.Kurdova - G.Telnaya 0-3
12255Y.Prykhodko - V.Kanunnikova 3-1
12256V.Kanunnikova - R.Kurdova 3-2
12281Y.Prykhodko - R.Kurdova V-V
12286V.Kanunnikova - Y.Prykhodko V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 56722283039
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 533616676
arrow BL Belgija Keno 20/70 2561113141622243234363745545861646570
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 58161824
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2123303132
arrow CO Connecticut 6/44 3421223132
arrow DA Multi-Daily A 6/99 53161939599
arrow DB Multi-Daily B 6/99 154350556871
arrow DC Multi-Daily C 6/99 195768819098
arrow EM Euro Millions 5/50 916293739
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 711142122313335384142464856606265666768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1781618192123283234353740434549576066
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1620263536
arrow FK Finska Keno D 20/70 137910111417182021304048495253596970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 215183032383940434446495354555657596769
arrow FT Finska Keno T 20/70 79101315263033343840414445464950666869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4561119232526303233344152566264656668
arrow IT Italija 6/90 213855606585
arrow LD Latvija Keno D 20/62 610111314172224313234354245485354596062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 457810111431343537414344454647565962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2581011142024252832343638404143444856
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 79252829
arrow NP New York Pick 10 20/80 345815162021222530395056596062707172
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 25131421222728323435394249535762677174
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 510122025262932384054575862636671747579
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 136730
arrow PO Poljska 6/49 11827343846
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 716274452
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 712161725
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 49101516202124272834353747606368707173