Srijeda 13.05.2020.

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11817Sochi Sergey Vanyushin - Krylya Sovetov Safonov Vitaliy - - 2-04-0
11818Rubin Aleksandr Shamber - Spartak Moscow Afanasyev A - - 3-05-1
11819Rubin Aleksandr Shamber - Sochi Sergey Vanyushin - - 1-11-1
11820Spartak Moscow Afanasyev A - Krylya Sovetov Safonov Vitaliy - - 1-21-3
11821Krylya Sovetov Safonov Vitaliy - Rubin Aleksandr Shamber - - 0-01-0
11822Sochi Sergey Vanyushin - Spartak Moscow Afanasyev A - - 3-05-0
11823Krylya Sovetov Safonov Vitaliy - Sochi Sergey Vanyushin - - 0-01-2
11824Spartak Moscow Afanasyev A - Rubin Aleksandr Shamber - - 1-11-3
11833Sochi Sergey Vanyushin - Rubin Aleksandr Shamber - - 4-06-1
11834Krylya Sovetov Safonov Vitaliy - Spartak Moscow Afanasyev A - - 1-03-3
11860Rubin Aleksandr Shamber - Krylya Sovetov Safonov Vitaliy - - 1-01-0
11861Spartak Moscow Afanasyev A - Sochi Sergey Vanyushin - - 2-02-2

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1004Juventus Smile - Fc Barcelona Walker - - 0-00-0
1016Paris Saint Germain Dimqaa - Liverpool Fc Quavo - - 1-12-3
1017Paris Saint Germain Dimqaa - Fc Barcelona Walker - - 0-10-1
1018Paris Saint Germain Dimqaa - Juventus Smile - - 0-20-4
1019Liverpool Fc Quavo - Juventus Smile - - 1-22-2
1023Liverpool Fc Quavo - Fc Barcelona Walker - - 1-04-2
1024Fc Barcelona Walker - Juventus Smile - - 3-05-2
1025Liverpool Fc Quavo - Paris Saint Germain Dimqaa - - 4-15-1
1026Fc Barcelona Walker - Paris Saint Germain Dimqaa - - 1-13-2
1027Juventus Smile - Paris Saint Germain Dimqaa - - 1-03-0
1028Juventus Smile - Liverpool Fc Quavo - - 1-02-1
1033Fc Barcelona Walker - Liverpool Fc Quavo - - 0-22-2
1035Ajax Amsterdam Jenko - Lyon Indra13 27 - - 1-01-2
1036Chelsea Fc Spursmax - Lyon Indra13 27 - - 0-21-3
1039Bayer 04 Leverkusen Supernova - Atalanta Ishking11 - - 2-03-2
1040Atalanta Ishking11 - Ajax Amsterdam Jenko - - 3-05-1
1045Bayer 04 Leverkusen Supernova - Lyon Indra13 27 - - 3-03-2
1046Atalanta Ishking11 - Lyon Indra13 27 - - 1-22-5
1047Bayer 04 Leverkusen Supernova - Chelsea Fc Spursmax - - 1-22-2
1050Lyon Indra13 27 - Ajax Amsterdam Jenko - - 3-14-2
1052Lyon Indra13 27 - Chelsea Fc Spursmax - - 2-24-5
1053Atalanta Ishking11 - Bayer 04 Leverkusen Supernova - - 3-26-4
1055Ajax Amsterdam Jenko - Atalanta Ishking11 - - 1-01-1
1056Lyon Indra13 27 - Bayer 04 Leverkusen Supernova - - 1-11-2
1060Chelsea Fc Spursmax - Bayer 04 Leverkusen Supernova - - 0-42-4
1063Lyon Indra13 27 - Atalanta Ishking11 - - 0-00-0
5106Fc Bayern Munich Aventon - Juventus Smile - - 0-10-1
5108Juventus Smile - Fc Bayern Munich Aventon - - 0-10-3

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1098Portugal Smile - England Walker - - 2-03-0
1099Italy Dimqaa - England Walker - - 2-03-1
1103Netherlands Mistyeye - Portugal Smile - - 0-01-1
1104Italy Dimqaa - Portugal Smile - - 1-01-1
1105Netherlands Mistyeye - England Walker - - 2-13-3
1106Uruguay Mrpanda - Portugal Smile - - 0-00-1
1107Netherlands Mistyeye - Italy Dimqaa - - 1-14-3
1108Uruguay Mrpanda - England Walker - - 1-11-1
1109England Walker - Portugal Smile - - 2-03-1
1110England Walker - Italy Dimqaa - - 2-13-2
1111Portugal Smile - Netherlands Mistyeye - - 0-10-2
1112Portugal Smile - Italy Dimqaa - - 2-05-0
1113England Walker - Netherlands Mistyeye - - 2-13-2
1114Portugal Smile - Uruguay Mrpanda - - 0-10-1
1124England Walker - Uruguay Mrpanda - - 1-21-5
1128Italy Dimqaa - Netherlands Mistyeye - - 1-21-3
1130Brazil Jenko - Germany Indra13 27 - - 0-50-6
1132France Spursmax - Spain Ishking11 - - 1-04-0
1133France Spursmax - Germany Indra13 27 - - 0-00-1
1134Belgium Supernova - Spain Ishking11 - - 2-04-0
1135France Spursmax - Brazil Jenko - - 0-32-4
1141Belgium Supernova - Germany Indra13 27 - - 2-03-2
1142Spain Ishking11 - Brazil Jenko - - 1-01-0
1146Belgium Supernova - France Spursmax - - 2-04-0
1147Spain Ishking11 - Germany Indra13 27 - - 1-02-0
1148Germany Indra13 27 - Brazil Jenko - - 4-06-1
1149Spain Ishking11 - France Spursmax - - 2-12-1
1150Germany Indra13 27 - France Spursmax - - 1-14-4
1151Brazil Jenko - France Spursmax - - 0-01-4
1154Spain Ishking11 - Belgium Supernova - - 0-21-2
1155Brazil Jenko - Spain Ishking11 - - 1-13-1
1156Germany Indra13 27 - Belgium Supernova - - 4-17-1
1157France Spursmax - Belgium Supernova - - 3-14-3
1158Germany Indra13 27 - Spain Ishking11 - - 0-12-1
14575Brazil Jenko - Belgium Supernova - - 2-02-1

ENGLESKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Everton Smile - Leicester City Walker - - 1-01-1
1160West Ham United Dimqaa - Watford Fc Quavo - - 0-21-3
1161West Ham United Dimqaa - Leicester City Walker - - 0-01-2
1162Wolverhampton Wanderers Aventon - Everton Smile - - 0-10-3
1166West Ham United Dimqaa - Everton Smile - - 0-11-1
1167Watford Fc Quavo - Everton Smile - - 0-30-4
1168Watford Fc Quavo - Leicester City Walker - - 1-21-4
1169Leicester City Walker - Everton Smile - - 1-12-2
1170Watford Fc Quavo - West Ham United Dimqaa - - 0-11-3
1175Everton Smile - Wolverhampton Wanderers Aventon - - 1-02-0
1176Leicester City Walker - West Ham United Dimqaa - - 1-12-1
1177Everton Smile - West Ham United Dimqaa - - 1-02-1
1178Everton Smile - Watford Fc Quavo - - 2-14-3
1179Leicester City Walker - Watford Fc Quavo - - 1-03-2

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14413Stade Rennais Ryuk - Vfl Wolfsburg Fleshka77 - - 1-12-1
14414Stade Rennais Ryuk - Rcd Espanyol Baphomet - - 0-20-2
14415Vfl Wolfsburg Fleshka77 - Rcd Espanyol Baphomet - - 0-20-3
14416Vfl Wolfsburg Fleshka77 - Stade Rennais Ryuk - - 1-13-3
14417Rcd Espanyol Baphomet - Stade Rennais Ryuk - - 2-03-1
14418Rcd Espanyol Baphomet - Vfl Wolfsburg Fleshka77 - - 0-21-3

ESPORT FRANCUSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Montpellier Walker - Saint Etienne Mistyeye - - 3-13-2
1282Ogc Nice Smile - Girondins Bourdeux Mrpanda - - 1-13-1
1285Montpellier Walker - Girondins Bourdeux Mrpanda - - 0-01-2
1289Stade Rennais Dimqaa - Saint Etienne Mistyeye - - 0-00-2
1295Marseille Ryuk - Lille Fleshka77 - - 1-22-3
1300Marseille Ryuk - Lyon Baphomet - - 1-12-3
1301Lille Fleshka77 - Lyon Baphomet - - 2-13-3
1302Lille Fleshka77 - Marseille Ryuk - - 0-10-2
1303Lyon Baphomet - Marseille Ryuk - - 1-12-1
1304Lyon Baphomet - Lille Fleshka77 - - 0-12-2

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1310Borussia Monchengladbach Jenko - Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - - 1-12-2
1311Fc Bayern Munich Spursmax - Rb Leipzig Ishking11 - - 3-14-2
1316Fc Bayern Munich Spursmax - Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - - 0-20-4
1324Borussia Dortmund Supernova - Rb Leipzig Ishking11 - - 0-11-1
1325Fc Bayern Munich Spursmax - Borussia Monchengladbach Jenko - - 2-13-2
1367Borussia Dortmund Supernova - Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - - 1-21-4
1372Rb Leipzig Ishking11 - Borussia Monchengladbach Jenko - - 1-11-2
1377Borussia Dortmund Supernova - Fc Bayern Munich Spursmax - - 0-10-2
1380Rb Leipzig Ishking11 - Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - - 1-02-0
1393Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - Borussia Monchengladbach Jenko - - 1-03-0
1394Rb Leipzig Ishking11 - Fc Bayern Munich Spursmax - - 0-10-4
1395Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - Fc Bayern Munich Spursmax - - 1-11-1
1396Borussia Monchengladbach Jenko - Fc Bayern Munich Spursmax - - 1-11-2
1397Rb Leipzig Ishking11 - Borussia Dortmund Supernova - - 0-11-1
1398Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - Borussia Dortmund Supernova - - 1-01-2
1399Borussia Monchengladbach Jenko - Rb Leipzig Ishking11 - - 2-02-0
1401Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - Rb Leipzig Ishking11 - - 3-04-0
1458Fc Bayern Munich Spursmax - Borussia Dortmund Supernova - - 2-14-1

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1239Manchester United Dm1trena - Liverpool Fc Slezaintima - - 0-10-1
1241Tottenham Hotspur Dangerdim77 - Arsenal Fc Nikkitta - - 0-00-0
1242Arsenal Fc Nikkitta - Manchester United Dm1trena - - 1-11-2
1243Liverpool Fc Slezaintima - Manchester City Hrusch - - 0-00-0
1244Manchester City Hrusch - Arsenal Fc Nikkitta - - 0-10-1
1245Manchester United Dm1trena - Tottenham Hotspur Dangerdim77 - - 2-03-1
1247Arsenal Fc Nikkitta - Liverpool Fc Slezaintima - - 1-01-0
1248Tottenham Hotspur Dangerdim77 - Manchester City Hrusch - - 1-11-1
1250Liverpool Fc Slezaintima - Tottenham Hotspur Dangerdim77 - - 1-23-2
1253Manchester City Hrusch - Manchester United Dm1trena - - 0-00-0
1254Arsenal Fc Nikkitta - Tottenham Hotspur Dangerdim77 - - 1-31-4
1255Liverpool Fc Slezaintima - Manchester United Dm1trena - - 1-01-1
1256Manchester City Hrusch - Liverpool Fc Slezaintima - - 0-10-1
1257Manchester United Dm1trena - Arsenal Fc Nikkitta - - 0-00-0
1258Arsenal Fc Nikkitta - Manchester City Hrusch - - 0-00-0
1259Tottenham Hotspur Dangerdim77 - Manchester United Dm1trena - - 0-01-0
1262Liverpool Fc Slezaintima - Arsenal Fc Nikkitta - - 1-11-1
1265Manchester City Hrusch - Tottenham Hotspur Dangerdim77 - - 1-11-1
1268Manchester United Dm1trena - Manchester City Hrusch - - 1-12-2
1270Tottenham Hotspur Dangerdim77 - Liverpool Fc Slezaintima - - 1-21-3
14616Manchester City Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - 0-10-1
14617Tottenham Hotspur Kraftvk - Manchester United Meltosik - - 0-00-0
14618Liverpool Fc Kray - Tottenham Hotspur Kraftvk - - 0-11-1
14619Manchester United Meltosik - Manchester City Upcake22 - - 0-00-0
14620Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Meltosik - - 1-01-1
14621Manchester City Upcake22 - Liverpool Fc Kray - - 0-00-0
14622Liverpool Fc Kray - Arsenal Fc Labotryas - - 1-12-2
14745Tottenham Hotspur Kraftvk - Manchester City Upcake22 - - 1-11-1
14747Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Kraftvk - - 1-11-3
14757Manchester United Meltosik - Liverpool Fc Kray - - 0-01-0
14758Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Upcake22 - - 0-00-0
14759Manchester United Meltosik - Tottenham Hotspur Kraftvk - - 1-11-1
14760Manchester City Upcake22 - Manchester United Meltosik - - 0-21-4
14761Tottenham Hotspur Kraftvk - Liverpool Fc Kray - - 0-00-0
14762Liverpool Fc Kray - Manchester City Upcake22 - - 0-00-0
14763Manchester United Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - 0-11-1
14764Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Kray - - 1-11-1
14765Manchester City Upcake22 - Tottenham Hotspur Kraftvk - - 0-00-0
14766Liverpool Fc Kray - Manchester United Meltosik - - 0-00-1
14767Tottenham Hotspur Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - 0-20-3
5219Manchester United Fearggwp - Arsenal Fc Blackstar98 - - 2-03-0
5220Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - Liverpool Fc Chellovekk - - 0-00-2
5221Arsenal Fc Blackstar98 - Manchester City Taka - - 0-00-0
5222Liverpool Fc Chellovekk - Manchester United Fearggwp - - 0-00-1
5223Manchester City Taka - Liverpool Fc Chellovekk - - 0-10-1
5224Manchester United Fearggwp - Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - - 0-01-1
5225Liverpool Fc Chellovekk - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-00-0
5226Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - Manchester City Taka - - 1-11-1
5227Arsenal Fc Blackstar98 - Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - - 0-10-1
5228Manchester City Taka - Manchester United Fearggwp - - 0-10-3
5229Arsenal Fc Blackstar98 - Manchester United Fearggwp - - 1-12-1
5230Liverpool Fc Chellovekk - Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - - 1-02-0
5231Manchester City Taka - Arsenal Fc Blackstar98 - - 1-12-1
5232Manchester United Fearggwp - Liverpool Fc Chellovekk - - 0-01-1
5233Liverpool Fc Chellovekk - Manchester City Taka - - 0-01-1
5234Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - Manchester United Fearggwp - - 0-00-0
5235Arsenal Fc Blackstar98 - Liverpool Fc Chellovekk - - 0-00-0
5236Manchester City Taka - Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - - 0-00-1
5237Manchester United Fearggwp - Manchester City Taka - - 1-02-1
5238Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-00-0

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5950Belgium Flewless Phoenix - France Chellovekk - - 0-30-3
5954Spain Fearggwp - Portugal Blackstar98 - - 0-01-0
5962France Chellovekk - Spain Fearggwp - - 0-00-0
5963Portugal Blackstar98 - Germany Taka - - 3-04-1
5964Germany Taka - France Chellovekk - - 0-00-0
5965Spain Fearggwp - Belgium Flewless Phoenix - - 1-01-2
5966Belgium Flewless Phoenix - Germany Taka - - 0-32-3
5967France Chellovekk - Portugal Blackstar98 - - 0-10-1
5968Germany Taka - Spain Fearggwp - - 1-11-4
5969Portugal Blackstar98 - Belgium Flewless Phoenix - - 1-01-2
5970France Chellovekk - Belgium Flewless Phoenix - - 0-30-3
5971Portugal Blackstar98 - Spain Fearggwp - - 0-12-1
5972Germany Taka - Portugal Blackstar98 - - 1-11-1
5973Spain Fearggwp - France Chellovekk - - 1-01-0
5974Belgium Flewless Phoenix - Spain Fearggwp - - 1-02-0
5975France Chellovekk - Germany Taka - - 1-12-2
6010Germany Taka - Belgium Flewless Phoenix - - 1-13-4
6011Portugal Blackstar98 - France Chellovekk - - 1-02-0
6022Belgium Flewless Phoenix - Portugal Blackstar98 - - 0-00-1
6029Spain Fearggwp - Germany Taka - - 0-00-2

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1462Rlb Royal Bears - Frz Forze - - 0-00-0
1463Ez1 Ez1d 11 - Veg Vega Squadron - - 2-05-1
1464Rlb Royal Bears - Cfc Catalonia Fc - - 0-41-6
1466Frz Forze - Veg Vega Squadron - - 3-04-5
1468Cfc Catalonia Fc - Ez1 Ez1d 11 - - 2-04-0
1481Veg Vega Squadron - Rlb Royal Bears - - 0-22-2
1491Cfc Catalonia Fc - Frz Forze - - 0-12-1
1494Ez1 Ez1d 11 - Rlb Royal Bears - - 1-12-3
1495Frz Forze - Ez1 Ez1d 11 - - 0-01-1
1496Veg Vega Squadron - Cfc Catalonia Fc - - 1-01-1
1499Psg Shemyakin Onze - Rob Papa Krych - - 1-01-1
1500Nfcnyancat Fc - Gambit Esports - - 0-00-1
1502Psg Shemyakin Onze - Tes Tundra - - 3-23-3
1503Rob Papa Krych - Gambit Esports - - 3-07-1
1505Tes Tundra - Nfcnyancat Fc - - 0-10-4
1506Gambit Esports - Psg Shemyakin Onze - - 2-14-3
1507Tes Tundra - Rob Papa Krych - - 1-12-2
1508Nfcnyancat Fc - Psg Shemyakin Onze - - 2-02-1
1514Rob Papa Krych - Nfcnyancat Fc - - 0-00-1
1521Gambit Esports - Tes Tundra - - 1-11-4

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5161Tottenham Hotspur Fearggwp - Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - - 0-00-0
5162Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - Real Madrid Taka - - 0-01-0
5163Paris Saint Germain Chellovekk - Ssc Napoli Blackstar98 - - 2-23-2
5168Real Madrid Taka - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 1-21-2
5169Ssc Napoli Blackstar98 - Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - - 0-00-0
5170Paris Saint Germain Chellovekk - Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - - 1-02-0
5171Ssc Napoli Blackstar98 - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 0-11-1
5172Real Madrid Taka - Ssc Napoli Blackstar98 - - 0-10-2
5173Tottenham Hotspur Fearggwp - Paris Saint Germain Chellovekk - - 0-02-1
5174Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 0-00-1
5175Paris Saint Germain Chellovekk - Real Madrid Taka - - 0-00-1
5176Real Madrid Taka - Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - - 1-12-1
5177Ssc Napoli Blackstar98 - Paris Saint Germain Chellovekk - - 0-10-1
5178Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - Ssc Napoli Blackstar98 - - 1-22-2
5179Tottenham Hotspur Fearggwp - Real Madrid Taka - - 1-12-2
5183Fc Bayern Munich Flewless Phoenix - Paris Saint Germain Chellovekk - - 0-01-0
5198Tottenham Hotspur Fearggwp - Ssc Napoli Blackstar98 - - 0-00-0
5199Paris Saint Germain Chellovekk - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 1-02-0
5200Ssc Napoli Blackstar98 - Real Madrid Taka - - 0-10-2
5218Real Madrid Taka - Paris Saint Germain Chellovekk - - 1-01-0

LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5915Netherlands Slezaintima - England Dm1trena - - 0-10-2
5916Spain Nikkitta - Portugal Dangerdim77 - - 0-20-3
5917England Dm1trena - Spain Nikkitta - - 2-03-1
5918Italy Hrusch - Netherlands Slezaintima - - 0-01-3
5919Portugal Dangerdim77 - England Dm1trena - - 0-11-1
5920Spain Nikkitta - Italy Hrusch - - 0-01-1
5921Italy Hrusch - Portugal Dangerdim77 - - 0-10-3
5922Netherlands Slezaintima - Spain Nikkitta - - 0-12-1
5923England Dm1trena - Italy Hrusch - - 1-13-2
5924Portugal Dangerdim77 - Netherlands Slezaintima - - 1-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11005Ferencvaros - Zalaegerszeg domaći112-02-0
11543Pribram - Slavoj Vysehrad domaći61-02-1
11544Duoc Nam Ha Nam Dinh - Hai Phong gosti201-26-3
1524Bohemians 1905 - Slovan Liberec gosti490-01-1
1525Budejovice - Fk Mas Taborsko domaći92-05-1
1528Zemun - Cukaricki Belgrade - - - -
6041Brno - Unex Unicov domaći65-06-0

TURKMENISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10959Nebitci Balkanabat - Ahal Fc domaći81-11-2
10964Fc Asgabat - Shagadam Turkmenbashi domaći161-01-1
10965Merw Mary - Fc Altyn Asyr gosti340-20-4

KAMERUN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14795Le Nkam Basketball - Univeriste Douala 74-61
14796Volcanic Warriors Buea - Ecole De Basket Dla 54-69

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10340Taiwan Power - Cathay Life 35-97
10341Taiyuan - Chunghwa Telecom 83-68

COMET DIVISION 3 X 10 MINSHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1788Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 1-14-2
1789Stalker - Ledovyy Desant 0-03-0
1790Ershistyye Tigry - Stalker 2-12-5
1794Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-34-4
1795Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 3-06-4
1796Stalker - Krasnyye Krylia 1-15-2
1797Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 2-25-7
1798Voiny Suomi - Gladiator 3-54-9
1857Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 2-27-6
1858Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-45-9

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13181Reactivatory - Kings Town V-VV-V
13182Broneboici - Reactivatory V-VV-V
13183Serp I Molot - Kings Town V-VV-V
13184Molotoboytsy - Chetyre Ledokola V-VV-V
13401Ais Banda - Moscow Eshelon V-VV-V
13402Serp I Molot - Kings Town V-VV-V
13404Reactivatory - Broneboici V-VV-V
14608Reactivatory - Broneboici V-VV-V
14609Kings Town - Serp I Molot V-VV-V
14610Serp I Molot - Broneboici V-VV-V

EGZIBICIJA BJELORUSIJA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3769V.Pryts - E.Bayrashevskaya 12-56-36-22-0
3777S.Zlobich - C.Bolsun 9-86-23-61-2
3790M.Novikova - K.Silkina 9-96-33-61-2

EGZIBICIJA RUSIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1859P.Filin - G.Urbanovich 10-104-66-41-2
1861A.Sazankov - P.Tatarnikov 25-264-66-32-3
1862E.Shutov - D.Merkulov 12-192-66-70-3

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5061C.Van Nguyen - H.Baptiste 6-123-63-60-2
5078M.Partaud - G.Dabrowski 16-206-42-61-2
5085A.Parks - E.Mandlik 8-133-65-70-2
5104H.Baptiste - M.Partaud 4-124-60-60-2
5105S.Vickery - E.Mandlik V-VV-VV-VV-V
6061K.Stewart - S.Vickery 19-133-66-12-1
6063C.Van Nguyen - G.Dabrowski 2-121-61-60-2
6065A.Parks - K.Stewart 12-26-26-02-0

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064J.Cerretani - B.Perez 5-110-44-31-2
1066P.Gregg - J.Cerretani 5-83-42-40-2
1067R.Coutinho - B.Perez 8-44-34-12-0
1068J.Cerretani - R.Coutinho 11-83-44-12-1
1071B.Perez - P.Gregg V-VV-VV-VV-V
1073P.Gregg - R.Coutinho V-VV-VV-VV-V
1074S.Storch - N.Samardzic 8-34-04-32-0
1076F.Corwin - S.Storch V-VV-VV-VV-V
1077N.Samardzic - N.Schachter 3-83-40-40-2
1087S.Storch - N.Schachter 2-80-42-40-2
1088F.Corwin - N.Samardzic 8-34-24-12-0
3767F.Corwin - N.Schachter 3-82-41-40-2

RUSIJA EGZIBICIJA MASTERSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1860A.Kryshkin - A.Jalilov V-VV-VV-VV-V
3813V.Davydov - A.Zhiltcov 23-206-33-63-1

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6060R.Lutkovskii - M.Mokrousov 812-66-26-42-0
6551A.Yakovlev - V.Ovchinnikov 12-116-46-71-2

BJELORUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
14905Minsk Region - Hc Gomel 31-30

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1529Panthers - Foxes 1-02-03-1
1530Foxes - Panthers 0-10-20-3
8934Panthers - Foxes 0-10-20-3
8935Foxes - Panthers 1-01-11-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8943Academy - University 1-02-03-1
8952Ural Raiders - Air Force 1-02-03-0

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1533Red Fox - Ural Stars 0-10-23-2
1535Ural Mountains - Energy 1-01-13-1

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
6043Fubon Guardians 2 - Uni President Lions 2 6-5

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
14790Hanwha Eagles - Kia Tigers 3-4
14791Kiwoom Heroes - Samsung Lions 0-5
14792Lg Twins - Sk Wyverns 14-2
14793Lotte Giants - Doosan Bears 10-9
14794Nc Dinos - Kt Wiz 5-4

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
11513Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 9-3
11514Unipresident Lions - Rakuten Monkeys 15-11

E SPORT COUNTER STRIKE GO ESEAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6075Sprout - Skade 1-0
6076Hellraisers - Demolition Crew V-V
6077Pact - Skade 1-0
6078Singularity - Pact 0-1

E SPORT CS GO BLAST RISING 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3761Japaleno - Movistar Riders 1-0
3762Apeks - Fate 0-1
3763Fate - Movistar Riders 1-0
3764Apeks - Japaleno 0-1
3765Movistar Riders - Apeks 1-0
3766Japaleno - Fate 0-1

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO CISOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3589Virtus Pro - Nemiga 1-0

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1863Faze - Ninjas In Pyjamas 2-1
1865Astralis - G2 Esports 1-0

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3796Espada - Secret 0-1
3805Complexity - Sinners 0-1

E SPORT CS GO KAYZR LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3814One One Esport - Gamefist 0-1

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6345Royal Never Give Up - Keen Gaming -
6346Vici Gaming - Sparking Arrow Gaming -

E SPORT DOTA 2 OGA DOTA PITOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6030Team Secret - Virtus Pro 1-0
6031Liquid - Ninjas In Pyjamas 0-1

E SPORT KOG KPL SPRINGOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8022Ttg X Quest - Vici Gaming -
8023Dyg - Qg Happy -

ESPORT CS GO ASIA MASTERSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8019Invictus Gaming - Team Zero.Tsg 1-0

MMA UFCOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5452A.Arlovski - P.Lins 1-0
5454C.Sherman - I.Villanueva 1-0
5460G.Benitez - O.Morales 0-1
5462H.Azure - B.Kelleher 0-1
5463M.Johnson - T.Moises 0-1
5469S.Eubanks - S.Moras 1-0
5470A.Hernandez - D.Dober 1-0
5471A.Smith - G.Teixeira 0-1
5472B.Rothwell - O.St Preux 1-0
5476K.Roberson - M.Vettori V-V
5477R.Simon - R.Borg 1-0

PIKADO - IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11545M.Adams - F.Sherrock 0-1
11561J.Smith - K.Kay V-V
11562K.Kay - M.Adams V-V
11563F.Sherrock - J.Smith 1-0
11580J.Smith - M.Adams 1-0
11581K.Kay - F.Sherrock V-V
11582M.Adams - J.Hubbard 1-0
11584D.Portela - J.Smith 0-1
11585J.Hubbard - K.Kay V-V
11586B.Koltsov - M.Adams 1-0
11587F.Sherrock - D.Portela 4-2
11588J.Smith - J.Hubbard 4-2
11603K.Kay - B.Koltsov V-V
11604M.Adams - D.Portela 4-0
11605J.Hubbard - F.Sherrock 4-3
11606B.Koltsov - J.Smith 2-4
11609D.Portela - K.Kay V-V
11610J.Hubbard - B.Koltsov 4-3
11611D.Portela - J.Hubbard 4-3
11612B.Koltsov - D.Portela 0-4

PIKADO - PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11517S.Beaton - S.Waites 3-5
11518R.Smith - R.Meulenkamp 5-1
11519S.Waites - R.Meulenkamp 5-0
11520S.Beaton - R.Smith 4-5
11521R.Smith - S.Waites 2-5
11522R.Meulenkamp - S.Beaton 5-4

PIKADO ČEŠKA PREMIER LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6589O.Kysilka - V.Sedlak 5-7
6590M.Smejda - M.Ondo 7-2
6657D.Pisek - A.Masek 4-7
6658A.Gawlas - D.Barborak 7-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8217E.Chtchetinine - S.Happek 4-2
8218F.Bluhm - N.Wenger 4-0
8222E.Chtchetinine - F.Bluhm 1-4
8223N.Wenger - S.Happek 1-4
8225F.Bluhm - S.Happek 0-1

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4106A.Gribkov - O.Nikiforov 2-3
4187A.Trushkin - I.Poletaev 1-3
4189A.Babkin - D.Basmanov 1-3
4192D.Kolesnikov - A.Gribkov 3-1
4193I.Matveyev - A.Trushkin 1-3
4194V.Zhulyabin - A.Babkin 3-1
4210D.Basmanov - A.Sadkov 0-3
4222I.Poletaev - A.Ovchinnikov 0-3
4226O.Nikiforov - V.Ivanov 3-0
4239A.Ovchinnikov - A.Trushkin 1-3
4251A.Sadkov - A.Babkin 1-3
4252V.Ivanov - A.Gribkov 3-2
4253D.Kolesnikov - O.Nikiforov 1-3
4254I.Matveyev - I.Poletaev 3-2
4258V.Zhulyabin - D.Basmanov 3-0
5110A.Petrov - V.Nemashkalo 2-3
5111D.Andreev - Z.Khudaiberdiyev 3-2
5112Y.Troyanov - V.Safonov 2-3
5113A.Kirilenkoa - V.Bazilevskii 3-2
5142E.Ilyukhin - A.Skrebnev 3-1
5143G.Vahnin - A.Frolov 1-3
5146V.Nemashkalo - E.Ilyukhin 1-3
5148V.Safonov - A.Kirilenko 0-3
5149Z.Khudaiberdiyev - G.Vahnin 3-1
5150A.Frolov - D.Andreev 3-0
5151A.Skrebnev - A.Petrov 3-0
5152V.Bazilevskii - Y.Troyanov 3-1
5153A.Petrov - E.Ilyukhin 3-2
5156D.Andreev - G.Vahnin 3-0
5160Y.Troyanov - A.Kirilenko 1-3
6087V.Nemashkalo - A.Skrebnev 1-3
6088V.Safonov - V.Bazilevskii 0-3
6089Z.Khudaiberdiyev - A.Frolov 2-3
6090E.Glazun - S.Vakar 2-3
6091K.Abramov - D.Merzlikin 1-3
6092S.Kuzmin - O.Kutuzov 0-3
6134A.Chencov - V.Shirokov 3-0
6138A.Volkov - I.Smirnov 0-3
6139I.Novikov - A.Menshikov 1-3
6147D.Merzlikin - A.Chencov 3-0
6160O.Kutuzov - I.Novikov 3-2
6161S.Vakar - A.Volkov 2-3
6164A.Menshikov - S.Kuzmin 3-1
6165I.Smirnov - E.Glazun 2-3
6166V.Shirokov - K.Abramov 3-1
6167E.Glazun - A.Volkov 3-0
6169K.Abramov - A.Chencov 3-1
6170S.Kuzmin - I.Novikov 1-3
6174D.Merzlikin - V.Shirokov 3-2
6175O.Kutuzov - A.Menshikov 0-3
6182S.Vakar - I.Smirnov 1-3

STOLNI TENIS SETKA CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14847O.Lymarenko - A.Podolian 3-1
14851V.Voronenkov - A.Levshyn 3-2
14852O.Pereguda - S.Semenets 1-3
14853A.Podolian - K.Tsoi 0-3
1551V.Kurchytskyi - M.Teteruk 3-1
1552R.Malynka - O.Krutko 2-3
1553R.Kapinus - A.Kozachenko 3-1
1554D.Matvieiev - G.Zotov 3-1
1555A.Lukatsky - O.Nadporozhskyi 3-0
1558O.Krutko - R.Derypaska 1-3
1560V.Kurchytskyi - R.Kapinus 2-3
16522A.Kozachenko - M.Teteruk 0-3
16523O.Nadporozhskyi - R.Kapinus 3-1
16524O.Borodachev - I.Trydukh 1-3
16525A.Kozachenko - R.Kapinus 0-3
16526E.Rubtsov - O.Naida 3-1
16527O.Nadporozhskyi - M.Teteruk 3-1
16528O.Lykhytskyi - R.Solomko 0-3
4011V.Kondratenko - D.Prokopenko 1-3
4012R.Hnoievoi - Y.Kolesnyk 1-3
4013B.Husak - B.Havryliuk 0-3
4081O.Naida - R.Solomko 3-2
4083A.Kurtenko - D.Prokopenko 1-3
4085R.Hnoievoi - I.Trydukh 0-3
4088B.Havryliuk - D.Demchuk 3-2
4089R.Solomko - Y.Kolesnyk 1-3
4090V.Kondratenko - B.Husak 1-3
4091O.Naida - I.Trydukh 3-2
4103A.Kurtenko - B.Havryliuk 3-0
4104R.Hnoievoi - R.Solomko 0-3
6066B.Husak - D.Prokopenko 1-3
6067I.Trydukh - Y.Kolesnyk 2-3
6068V.Kondratenko - D.Demchuk 3-0
6069R.Hnoievoi - O.Naida 0-3
6070A.Kurtenko - B.Husak 1-3
6071V.Kondratenko - B.Havryliuk 2-3
6072D.Prokopenko - D.Demchuk 3-0
6073A.Kurtenko - V.Kondratenko 3-1
6074B.Havryliuk - D.Prokopenko 3-1

STOLNI TENIS SETKA CUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6079N.Svydnytska - A.Kozak 3-1
6080N.Ostrovska - T.Butko 1-3
6081M.Osipenko - L.Andrieieva 3-2
6082N.Svydnytska - N.Ostrovska 3-2
6083M.Osipenko - A.Kozak 3-0
6084T.Butko - L.Andrieieva 3-1
6085N.Ostrovska - L.Andrieieva 3-0
6086A.Kozak - T.Butko 0-3

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14885L.Boiko - V.Voronenkov V-V
14886I.Hudushyn - O.Pereguda V-V
14887V.Semenenko - A.Podolian 3-0
14888M.Korniienko - A.Levshyn 3-0
14889K.Klymenko - S.Semenets 3-0
14890D.Khairov - K.Tsoi 3-1
14891S.Yatsenko - I.Hudushyn V-V
14892O.Yurenev - V.Semenenko 1-3
14893V.Smyk - S.Semenets 3-2
14894O.Lymarenko - K.Tsoi 0-3
14895O.Pereguda - K.Klymenko 3-0
14903A.Podolian - D.Khairov 0-3
1537V.Lytvynov - M.Marchuk 0-1
1538V.Kurchytskyi - A.Kozachenko 1-0
1540R.Malynka - R.Derypaska 1-0
1541D.Derevinskyi - M.Voronin 1-0
1544A.Lukatsky - M.Teteruk 0-1
1545O.Krutko - G.Zotov 1-0
1546O.Nadporozhskyi - R.Kapinus 3-2
1548D.Matvieiev - R.Derypaska 1-3
3825O.Naida - Y.Kolesnyk 0-3
3827A.Kurtenko - D.Demchuk 3-1
4010R.Solomko - I.Trydukh 3-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1652V.Tatarinov - R.Rybachuk 3-0
1653L.Ivanov - M.Plokhotniuk 3-1
1657D.Pesternikov - N.Danilyuk 1-3
1658S.Kinash - D.Baystryuchenko 3-0
1659V.Bedriychuk - S.Berezynskyi 1-3
1660S.Akhlamov - V.Tarnavsky 3-1
1661A.Hordii - N.Kovalchuk 0-3
1664M.Kolos - D.Kryshtal 3-1
1693A.Govorunets - Y.Omitsynskyi 1-3
1727S.Berezynskyi - V.Tatarinov 3-1
1730L.Ivanov - S.Akhlamov 2-3
1731D.Pesternikov - A.Hordii 2-3
1733O.Semenets - A.Chaplyanka 1-3
1747S.Zazimko - A.Dalevsky 3-0
1748R.Rybachuk - D.Simonchuk 2-3
1755P.Pyasta - M.Plokhotniuk 1-3
1756V.Plishylo - N.Danilyuk 1-3
1757S.Kinash - M.Kolos 1-3
1758Y.Omitsynskyi - B.Panchenko 0-3
1774V.Tatarinov - D.Simonchuk 2-3
1775L.Ivanov - P.Pyasta 1-3
1776D.Pesternikov - V.Plishylo 3-0
1777O.Semenets - D.Baystryuchenko 3-0
1779A.Govorunets - S.Zazimko 0-3
1780R.Rybachuk - V.Bedriychuk 2-3
1781M.Plokhotniuk - V.Tarnavskiy 3-0
1784N.Danilyuk - N.Kovalchuk 3-2
1785D.Kryshtal - A.Chaplyanka 3-2
1786B.Panchenko - A.Dalevsky 3-2
1787S.Kinash - O.Semenets 3-2

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16655D.Baystryuchenko - M.Kolos 2-3
16656O.Semenets - D.Kryshtal 3-2
16657Y.Omitsynskyi - A.Govorunets 3-0
16658A.Guchok - A.Kaptanovskyi 0-3
16659V.Tarnavskiy - M.Plokhotniuk 0-3
16660P.Pidleteichuk - M.Presnyakov 0-3
16661A.Chaplyanka - S.Kinash 3-2
16662B.Panchenk - A.Dalevsky 3-1
16663V.Malashevsky - S.Melkumian 1-3
16664S.Akhlamov - P.Pyasta 1-3
16665V.Ivasiv - R.Vakarash 3-0
16666D.Baystryuchenko - D.Kryshtal 2-3
16667A.Govorunets - N.Zinov 0-3
16668A.Kaptanovskyi - D.Yasashnyi 3-1
16669L.Ivanov - M.Plokhotniuk 3-2
6417V.Trachuk - A.Kurotich 0-3
6432I.Semenyuk - O.Kostiuk 1-3
6433M.Polosa - A.Reva 0-3
6443M.Laievskiy - I.Kozyr 3-0
6444A.Kurotich - A.Michalus 3-1
6446A.Zenyuk - V.Ivasiv 3-1
6448I.Abanshyn - V.Ivchenko 1-3
6449D.Alekseenko - M.Laievskiy 3-0
6505A.Matcyk - V.Salivonchyk 3-0
6540I.Semenyuk - A.Zenyuk 3-1
6546V.Ivchenko - M.Polosa 0-3
6547R.Ivanov - S.Skachenko 2-3
6548A.Michalus - V.Salivonchyk 3-0
6549V.Ivasiv - V.Aksenin 3-2
6550A.Reva - I.Abanshyn 1-3

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5747D.Turchenko - V.Gorelov 0-1
5748V.Grushko - V.Solovey 1-0
5749A.Burdakov - Y.Medvedev 0-1
5803M.Varchenko - I.Glivenko 1-0
5804S.Kosarev - D.Turchenko 0-1
5879V.Gorelov - V.Grushko 0-1
5880A.Lyushnya - V.Solovey 1-0
5881A.Maksimchuk - Y.Medvedev 0-1
5882O.Pavlyuk - I.Glivenko 1-0
5899S.Korobeynik - V.Khorolskiy 1-0
5902D.Turchenko - S.Korobeynik 3-0
5903V.Khorolskiy - A.Lyushnya 3-2
5904A.Burdakov - A.Rodin 3-1
5907M.Varchenko - A.Kovrikov 3-2
5908S.Korobeynik - A.Lyushnya 1-3
5925V.Grushko - S.Kosarev 1-3
5926A.Maksimchuk - A.Burdakov 0-3
5927O.Pavlyuk - M.Varchenko 3-1
5930A.Lyushnya - V.Gorelov 3-1
5931S.Kosarev - V.Solovey 3-2
5932I.Glivenko - A.Kovrikov 2-3
5933Y.Medvedev - A.Rodin 0-3
5934S.Korobeynik - V.Grushko 3-1
5937V.Khorolskiy - D.Turchenko 3-0
5940A.Rodin - A.Maksimchuk 3-0
5943A.Kovrikov - O.Pavlyuk 1-3
5945D.Turchenko - A.Lyushnya 1-3
5946I.Glivenko - M.Varchenko 3-1
5948Y.Medvedev - A.Burdakov 3-2
5949V.Solovey - S.Korobeynik 3-2
6044V.Gorelov - S.Kosarev 1-3
6045A.Lyushnya - S.Kosarev 1-3
6046I.Glivenko - O.Pavlyuk 3-1
6047S.Korobeynik - V.Gorelov 3-2
6048Y.Medvedev - A.Maksimchuk 3-1
6049D.Turchenko - V.Grushko 3-0
6050V.Khorolskiy - V.Solovey 3-0
6051A.Rodin - A.Burdakov 2-3
6052A.Kovrikov - M.Varchenko 0-3
6053V.Grushko - A.Lyushnya 0-3
6054V.Solovey - D.Turchenko 2-3
6055A.Burdakov - A.Maksimchuk 2-3
6056M.Varchenko - O.Pavlyuk 2-3
6057S.Kosarev - S.Korobeynik 1-3
6058V.Gorelov - V.Khorolskiy 0-3
6294A.Rodin - Y.Medvedev 3-0
6298A.Kovrikov - I.Glivenko 0-3
6299V.Dyachenko - M.Mosyuk -
6300N.Trofimov - V.Ratushniak -
6301V.Dyachenko - V.Ratushniak -
6302N.Trofimov - M.Mosyuk -
6303V.Dyachenko - N.Trofimov -
6304V.Ratushniak - M.Mosyuk -
6305M.Mosyuk - V.Dyachenko -
6324V.Ratushniak - N.Trofimov V-V
6325V.Ratushniak - V.Dyachenko V-V
6326M.Mosyuk - N.Trofimov V-V
6327N.Trofimov - V.Dyachenko V-V
6328M.Mosyuk - V.Ratushniak V-V

TABLE TENNIS UKRAINE WIN CUP WOMENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6333R.Kurdova - Y.Prykhodko V-V
6334G.Telnaya - V.Kanunnikova 3-0
6358R.Kurdova - V.Kanunnikova 0-3
6359G.Telnaya - Y.Prykhodko V-V
6360R.Kurdova - G.Telnaya 0-3
6361V.Kanunnikova - Y.Prykhodko V-V
6392Y.Prykhodko - R.Kurdova V-V
6396V.Kanunnikova - G.Telnaya 3-1
6403V.Kanunnikova - R.Kurdova V-V
6414Y.Prykhodko - G.Telnaya V-V
6415G.Telnaya - R.Kurdova V-V
6416Y.Prykhodko - V.Kanunnikova V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 2814233739
arrow AU Austrija 6/45 41819212536
arrow BC British Colombia BC49 6/49 112527283033
arrow BE Belgija 6/45 81519244044
arrow BL Belgija Keno 20/70 125915171819233135364647525456626470
arrow CA Kanada 6/49 31021353848
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 814223739
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1213192931
arrow CL Colorado 6/42 2367924
arrow DA Multi-Daily A 6/99 2922247883
arrow DB Multi-Daily B 6/99 31530637399
arrow DC Multi-Daily C 6/99 213047575888
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4781011121417222527343944465260646970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 25678121618193038404142545758596264
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1418252930
arrow FK Finska Keno D 20/70 511121422242528293233405053555961656770
arrow FL Florida 6/53 51518343747
arrow FQ Finska Keno V 20/70 68101724283335434445464950515254646668
arrow FR Francuska 5/49 417384349
arrow FT Finska Keno T 20/70 236914192639414243444749535559616369
arrow GE Njemačka 6/49 121720214346
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2391114171820212231414243495458616468
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 31114343843
arrow IR Irska 6/47 2915243133
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2691012131921222629303436464951566061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1451112152327293138414243464750515659
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1581011161720223536373845535758596062
arrow LU Louisiana 6/40 51115223035
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 112834353740
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 47103339
arrow MI Michigan Classic 6/47 32426374045
arrow MS Missouri 6/44 6711172141
arrow NP New York Pick 10 20/80 1391419313335434952535455576264667174
arrow NY New York 6/59 13341424356
arrow OH Ohio Classic 6/49 162023253749
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 7911123844
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 813182122243743444750586469707374767780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3791527363840444749565960616970747880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 710172224
arrow QU Quebec 6/49 92123273843
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 15681018
arrow SK Slovačka 5/35 5781235
arrow SL Slovenija 7/39 1347101924
arrow SW Švicarska 6/42 81016222339
arrow TE Texas 6/54 81516213954
arrow TK Tennessee Cash 5/35 46163132
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 141619313847
arrow UW SAD Powerball 5/69 3953545657
arrow VK Viking Lotto 6/48 111416212444
arrow WA Washington 6/49 151822294346
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 311202431
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 1310232745
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3561014172230323348495255616567687880