Četvrtak 14.05.2020.

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6038Torpedo Zhodino - Fc Gorodeya Reserve domaći57-09-4

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Arsenal Tula Egor Kalashnikov - Ural Shimaev Roman - - 0-20-5
1095Dinamo Moscow Sarkis Galstyan - Ural Shimaev Roman - - 2-03-0
14431Ural Shimaev Roman - Dinamo Moscow Sarkis Galstyan - - 0-02-1
14432Arsenal Tula Egor Kalashnikov - Krasnodar Oleg Polyakov - - 0-10-3
14443Krasnodar Oleg Polyakov - Dinamo Moscow Sarkis Galstyan - - 3-04-1
14444Dinamo Moscow Sarkis Galstyan - Arsenal Tula Egor Kalashnikov - - 0-01-1
14445Ural Shimaev Roman - Krasnodar Oleg Polyakov - - 0-02-1
14446Krasnodar Oleg Polyakov - Arsenal Tula Egor Kalashnikov - - 2-03-1
14447Ural Shimaev Roman - Arsenal Tula Egor Kalashnikov - - 1-02-1
14448Dinamo Moscow Sarkis Galstyan - Krasnodar Oleg Polyakov - - 0-12-2
14451Arsenal Tula Egor Kalashnikov - Dinamo Moscow Sarkis Galstyan - - 1-01-2
14570Krasnodar Oleg Polyakov - Ural Shimaev Roman - - 0-00-1

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5931Real Madrid Dinototli - Paris Saint Germain Baphomet - - 0-00-0
5932Fc Bayern Munich Sambo - Juventus Fleshka77 - - 1-11-2
5933Fc Bayern Munich Sambo - Paris Saint Germain Baphomet - - 0-12-3
5934Juventus Fleshka77 - Paris Saint Germain Baphomet - - 0-21-2
5937Paris Saint Germain Baphomet - Real Madrid Dinototli - - 1-04-1
5940Juventus Fleshka77 - Fc Bayern Munich Sambo - - - -
5943Paris Saint Germain Baphomet - Fc Bayern Munich Sambo - - 1-13-1
5945Paris Saint Germain Baphomet - Juventus Fleshka77 - - 2-03-1

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1035Spain Ishking11 - Belgium Supernova - - 1-12-1
1036Belgium Supernova - Spain Ishking11 - - 0-10-2
1505Germany Spursmax - France Indra13 27 - - 0-21-3
1506Brazil Den1bravo - France Indra13 27 - - 2-03-0
1507Spain Ishking11 - Germany Spursmax - - 2-16-2
1508Brazil Den1bravo - Germany Spursmax - - 1-02-1
1514Belgium Supernova - Germany Spursmax - - 0-12-1
1516Spain Ishking11 - France Indra13 27 - - 1-32-5
1521Belgium Supernova - France Indra13 27 - - 0-12-1
1524Spain Ishking11 - Brazil Den1bravo - - 0-01-1
1525France Indra13 27 - Germany Spursmax - - 3-25-2
1529France Indra13 27 - Brazil Den1bravo - - 1-02-1
1533Germany Spursmax - Spain Ishking11 - - 1-21-3
1535Germany Spursmax - Brazil Den1bravo - - 1-13-2
1537France Indra13 27 - Spain Ishking11 - - 1-12-1
1538Germany Spursmax - Belgium Supernova - - 3-14-3
1540Brazil Den1bravo - Spain Ishking11 - - 1-01-0
1541France Indra13 27 - Belgium Supernova - - 3-33-5

ENGLESKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Everton Fc Thiago - West Ham United Walker - - 0-51-5
1797Everton Fc Thiago - Watford Fc Quavo - - 1-52-5
1798Wolverhampton Wanderers Jenko - West Ham United Walker - - 0-12-1
1863West Ham United Walker - Watford Fc Quavo - - 0-20-3
1869Newcastle United Spursmax - Aston Villa Indra13 27 - - - -
1871West Ham United Walker - Leicester Veep - - 0-11-2
1872Bournemouth Den1bravo - Aston Villa Indra13 27 - - 1-01-1
1873Southampton Ishking11 - Newcastle United Spursmax - - 1-24-5
1874West Ham United Walker - Everton Fc Thiago - - 1-12-2
1875Bournemouth Den1bravo - Newcastle United Spursmax - - 2-15-1
1876Southampton Ishking11 - Crystal Palace Supernova - - 0-11-2
1877Crystal Palace Supernova - Newcastle United Spursmax - - 2-13-2
1879Southampton Ishking11 - Aston Villa Indra13 27 - - 2-02-2
1880Watford Fc Quavo - Everton Fc Thiago - - 1-11-3
1882West Ham United Walker - Wolverhampton Wanderers Jenko - - 1-02-0
1886Crystal Palace Supernova - Aston Villa Indra13 27 - - 2-23-2
1897Southampton Ishking11 - Bournemouth Den1bravo - - 2-23-7
1898Watford Fc Quavo - West Ham United Walker - - 1-23-2
1899Aston Villa Indra13 27 - Newcastle United Spursmax - - 1-11-3
1900Leicester Veep - West Ham United Walker - - 1-03-0
1901Aston Villa Indra13 27 - Bournemouth Den1bravo - - 0-10-4
1902Newcastle United Spursmax - Southampton Ishking11 - - 0-10-2
1904Crystal Palace Supernova - Southampton Ishking11 - - 1-02-2
1923Newcastle United Spursmax - Bournemouth Den1bravo - - 1-12-3
1924Aston Villa Indra13 27 - Southampton Ishking11 - - 2-03-0
1925Newcastle United Spursmax - Crystal Palace Supernova - - 0-02-0
1926Aston Villa Indra13 27 - Crystal Palace Supernova - - 1-02-1
1927Bournemouth Den1bravo - Southampton Ishking11 - - 2-13-1

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1027Basaksehir Walker - Feyenoord Rotterdam Veep - - 1-22-3
1028Feyenoord Rotterdam Veep - Basaksehir Walker - - 0-20-4
1941Dynamo Kyiv Thiago - Cska Moscow Quavo - - 0-31-4
1943Gent Jenko - Basaksehir Walker - - 0-10-2
1945Basaksehir Walker - Cska Moscow Quavo - - 1-02-1
1946Basaksehir Walker - Gent Jenko - - 3-04-0
1950Cska Moscow Quavo - Dynamo Kyiv Thiago - - 1-02-1
1951Cska Moscow Quavo - Basaksehir Walker - - 1-12-1

ESPORT FRANCUSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1730Marseille Dinototli - Lille Baphomet - - 0-10-2
1731As Monaco Sambo - Lyon Fleshka77 - - 0-01-2
1733As Monaco Sambo - Lille Baphomet - - 0-03-1
1747Lille Baphomet - Marseille Dinototli - - - -
1748Lyon Fleshka77 - As Monaco Sambo - - 0-01-3
1755Lille Baphomet - As Monaco Sambo - - 0-04-3
5085Lyon Fleshka77 - Lille Baphomet - - 0-10-3
5108Lille Baphomet - Lyon Fleshka77 - - 0-01-0

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1142Borussia Monchengladbach Ishking11 - Borussia Dortmund Supernova - - 2-25-4
1146Borussia Monchengladbach Ishking11 - Rb Leipzig Den1bravo - - 0-31-3
1147Borussia Dortmund Supernova - Borussia Monchengladbach Ishking11 - - 0-01-1
1148Rb Leipzig Den1bravo - Borussia Monchengladbach Ishking11 - - 0-02-0
1555Bayer 04 Leverkusen Spursmax - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 2-34-4
1558Borussia Monchengladbach Ishking11 - Bayer 04 Leverkusen Spursmax - - 2-03-2
1560Rb Leipzig Den1bravo - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 1-04-1
1566Rb Leipzig Den1bravo - Bayer 04 Leverkusen Spursmax - - 0-02-2
1568Borussia Dortmund Supernova - Bayer 04 Leverkusen Spursmax - - 2-22-3
1594Borussia Monchengladbach Ishking11 - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 0-10-1
1595Borussia Dortmund Supernova - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 1-01-1
1603Fc Bayern Munich Indra13 27 - Bayer 04 Leverkusen Spursmax - - 0-12-3
1604Bayer 04 Leverkusen Spursmax - Borussia Monchengladbach Ishking11 - - 0-01-1
1605Fc Bayern Munich Indra13 27 - Rb Leipzig Den1bravo - - 2-02-1
1609Bayer 04 Leverkusen Spursmax - Rb Leipzig Den1bravo - - 3-23-6
1613Bayer 04 Leverkusen Spursmax - Borussia Dortmund Supernova - - 1-12-2
1616Fc Bayern Munich Indra13 27 - Borussia Monchengladbach Ishking11 - - 0-00-0
1617Fc Bayern Munich Indra13 27 - Borussia Dortmund Supernova - - 0-11-1

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1066Manchester United Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Nikkitta - - 0-10-3
1068Tottenham Hotspur Nikkitta - Liverpool Fc Hrusch - - 0-00-0
1098Arsenal Fc Orlovsky1 - Tottenham Hotspur Nikkitta - - 1-02-0
1099Liverpool Fc Hrusch - Manchester United Dangerdim77 - - 0-11-1
1103Manchester United Dangerdim77 - Arsenal Fc Orlovsky1 - - 0-10-1
1104Arsenal Fc Orlovsky1 - Liverpool Fc Hrusch - - 0-00-0
1105Tottenham Hotspur Nikkitta - Manchester United Dangerdim77 - - 1-02-2
1106Liverpool Fc Hrusch - Tottenham Hotspur Nikkitta - - 0-00-1
1107Manchester United Dangerdim77 - Liverpool Fc Hrusch - - 0-01-1
1108Tottenham Hotspur Nikkitta - Arsenal Fc Orlovsky1 - - 0-10-2
1109Arsenal Fc Orlovsky1 - Manchester United Dangerdim77 - - 1-01-1
1110Liverpool Fc Hrusch - Arsenal Fc Orlovsky1 - - 0-01-1
5153Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-00-0
5156Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester City Kraftvk - - 0-01-1
5160Liverpool Fc Upcake22 - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-00-1
5161Manchester City Kraftvk - Manchester United Kray - - 0-01-1
5162Manchester United Kray - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-01-1
5163Tottenham Hotspur Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - 0-11-1
5168Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Kray - - 0-00-0
5169Liverpool Fc Upcake22 - Manchester City Kraftvk - - 0-00-0
5170Manchester City Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - 2-14-1
5171Manchester United Kray - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-00-1
5172Liverpool Fc Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - 0-01-1
5173Manchester City Kraftvk - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-00-0
5174Manchester United Kray - Manchester City Kraftvk - - 2-03-0
5175Tottenham Hotspur Meltosik - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-10-2
5176Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Meltosik - - - -
5177Liverpool Fc Upcake22 - Manchester United Kray - - - -
5178Manchester City Kraftvk - Liverpool Fc Upcake22 - - 2-03-0
5179Manchester United Kray - Arsenal Fc Labotryas - - 0-00-2
5183Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Kraftvk - - 1-01-1
5198Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester United Kray - - 1-01-1
5231Tottenham Hotspur Fearggwp - Arsenal Fc Blackstar98 - - 1-01-0
5232Arsenal Fc Blackstar98 - Liverpool Fc - - 0-10-2
5233Manchester United Chellovekk - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 0-01-0
5234Liverpool Fc - Manchester United Chellovekk - - 1-21-3
5235Manchester United Chellovekk - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-00-0
5236Liverpool Fc - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 0-20-4
5237Arsenal Fc Blackstar98 - Tottenham Hotspur Fearggwp - - - -
5238Liverpool Fc - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-00-0
5475Tottenham Hotspur Fearggwp - Manchester United Chellovekk - - 1-01-0
5747Manchester United Chellovekk - Liverpool Fc - - 1-01-1
5748Arsenal Fc Blackstar98 - Manchester United Chellovekk - - - -
5749Tottenham Hotspur Fearggwp - Liverpool Fc - - 1-11-1

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5110Portugal Fearggwp - Spain Blackstar98 - - 0-00-0
5111Belgium Chellovekk - Portugal Fearggwp - - 1-01-0
5112Spain Blackstar98 - Francuska - - 1-03-0
5113Francuska - Belgium Chellovekk - - 0-22-2
5142Belgium Chellovekk - Spain Blackstar98 - - 0-00-0
5143Francuska - Portugal Fearggwp - - 2-23-3
5146Spain Blackstar98 - Portugal Fearggwp - - 1-01-0
5148Francuska - Spain Blackstar98 - - 1-11-2
5149Portugal Fearggwp - Belgium Chellovekk - - 2-03-0
5150Belgium Chellovekk - Francuska - - 0-00-0
5151Spain Blackstar98 - Belgium Chellovekk - - 0-00-0
5152Portugal Fearggwp - Francuska - - 2-13-2

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1149Ina Inactivetv - Rub Fc Kazan - - 0-22-3
1151Frz Forze - Psg Shemyakin Onze - - 0-10-1
1154Pwr Pele Warriors - Dnk Fc Dimonchello - - 0-00-0
1156Frz Forze - Cfc Catalonia Fc - - - -
1157Psg Shemyakin Onze - Dnk Fc Dimonchello - - 0-01-1
1158Cfc Catalonia Fc - Pwr Pele Warriors - - 0-20-3
1159Dnk Fc Dimonchello - Frz Forze - - 1-12-4
1160Cfc Catalonia Fc - Psg Shemyakin Onze - - 0-13-1
1161Pwr Pele Warriors - Frz Forze - - 1-13-2
1162Psg Shemyakin Onze - Pwr Pele Warriors - - 0-42-5
1166Dnk Fc Dimonchello - Cfc Catalonia Fc - - 1-22-4
1167Team Ruspro R11 - Veg Vega Squadron - - 0-20-2
1168Rlb Royal Bears - Ina Inactivetv - - 1-11-3
1169Team Ruspro R11 - Rub Fc Kazan - - 0-20-4
1170Veg Vega Squadron - Ina Inactivetv - - 3-25-2
1175Rub Fc Kazan - Rlb Royal Bears - - 0-12-3
1176Ina Inactivetv - Team Ruspro R11 - - 0-11-2
1177Rub Fc Kazan - Veg Vega Squadron - - 0-00-0
1178Rlb Royal Bears - Team Ruspro R11 - - 0-20-4
1179Veg Vega Squadron - Rlb Royal Bears - - 3-04-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1756Real Madrid Dangerdim77 - Paris Saint Germain Nikkitta - - 1-01-0
1757Ssc Napoli Hrusch - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 0-11-1
1758Paris Saint Germain Nikkitta - Ssc Napoli Hrusch - - 0-11-2
1761Tottenham Hotspur Slezaintima - Fc Bayern Munich Orlovsky1 - - 0-11-2
1774Fc Bayern Munich Orlovsky1 - Paris Saint Germain Nikkitta - - 0-20-3
1775Ssc Napoli Hrusch - Real Madrid Dangerdim77 - - 1-02-0
1776Paris Saint Germain Nikkitta - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 0-00-0
1777Real Madrid Dangerdim77 - Fc Bayern Munich Orlovsky1 - - 0-21-2
1779Fc Bayern Munich Orlovsky1 - Ssc Napoli Hrusch - - 1-02-0
1780Tottenham Hotspur Slezaintima - Real Madrid Dangerdim77 - - 1-12-3
1781Paris Saint Germain Nikkitta - Real Madrid Dangerdim77 - - 0-00-0
1784Tottenham Hotspur Slezaintima - Ssc Napoli Hrusch - - 1-12-1
1785Fc Bayern Munich Orlovsky1 - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 2-03-1
1786Ssc Napoli Hrusch - Paris Saint Germain Nikkitta - - 0-01-1
1787Paris Saint Germain Nikkitta - Fc Bayern Munich Orlovsky1 - - 1-11-1
1788Real Madrid Dangerdim77 - Ssc Napoli Hrusch - - 1-03-1
1789Fc Bayern Munich Orlovsky1 - Real Madrid Dangerdim77 - - 0-10-2
1790Tottenham Hotspur Slezaintima - Paris Saint Germain Nikkitta - - 0-11-1
1794Real Madrid Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 0-11-4
1795Ssc Napoli Hrusch - Fc Bayern Munich Orlovsky1 - - 0-21-2
5803Paris Saint Germain Genad - Real Madrid Chellovekk - - 1-01-2
5804Ssc Napoli Fearggwp - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 2-02-0
5879Real Madrid Chellovekk - Ssc Napoli Fearggwp - - 0-00-1
5880Tottenham Hotspur Blackstar98 - Fc Bayern Munich - - 0-00-1
5881Fc Bayern Munich - Real Madrid Chellovekk - - 0-00-1
5882Ssc Napoli Fearggwp - Paris Saint Germain Genad - - 0-01-0
5899Paris Saint Germain Genad - Fc Bayern Munich - - 1-02-0
5902Real Madrid Chellovekk - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
5903Fc Bayern Munich - Ssc Napoli Fearggwp - - 1-11-1
5904Tottenham Hotspur Blackstar98 - Paris Saint Germain Genad - - 1-01-3
5907Real Madrid Chellovekk - Paris Saint Germain Genad - - 0-10-2
5908Tottenham Hotspur Blackstar98 - Ssc Napoli Fearggwp - - 1-01-0
5912Fc Bayern Munich - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-20-2
5913Ssc Napoli Fearggwp - Real Madrid Chellovekk - - 0-20-3
5914Paris Saint Germain Genad - Ssc Napoli Fearggwp - - 1-01-0
5915Real Madrid Chellovekk - Fc Bayern Munich - - 2-02-0
5916Fc Bayern Munich - Paris Saint Germain Genad - - 0-02-0
5917Tottenham Hotspur Blackstar98 - Real Madrid Chellovekk - - 0-00-0
5918Paris Saint Germain Genad - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
5919Ssc Napoli Fearggwp - Fc Bayern Munich - - 0-20-2

LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111England Dangerdim77 - Italy Nikkitta - - 0-10-2
1112Italy Nikkitta - Spain Hrusch - - 0-10-2
1113Netherlands Orlovsky1 - Italy Nikkitta - - 1-03-1
1114Spain Hrusch - England Dangerdim77 - - 1-02-2
1124England Dangerdim77 - Netherlands Orlovsky1 - - 2-02-2
1128Netherlands Orlovsky1 - Spain Hrusch - - 1-12-2
1130Italy Nikkitta - England Dangerdim77 - - 2-03-0
1132Spain Hrusch - Italy Nikkitta - - 1-01-2
1133England Dangerdim77 - Spain Hrusch - - 0-00-2
1134Italy Nikkitta - Netherlands Orlovsky1 - - 0-02-0
1135Netherlands Orlovsky1 - England Dangerdim77 - - 0-22-2
1141Spain Hrusch - Netherlands Orlovsky1 - - 1-11-1
1544Spain Hrusch - Portugal Slezaintima - - 2-22-2
1545Portugal Slezaintima - Netherlands Orlovsky1 - - 1-04-0
1546Italy Nikkitta - Portugal Slezaintima - - 1-12-2
1548Portugal Slezaintima - England Dangerdim77 - - 2-32-6
1551Portugal Slezaintima - Spain Hrusch - - 0-01-1
1552Netherlands Orlovsky1 - Portugal Slezaintima - - 2-02-1
1553Portugal Slezaintima - Italy Nikkitta - - 0-00-0
1554England Dangerdim77 - Portugal Slezaintima - - - -

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1274Ashdod - Hap Nazareth Illit VVV-VV-V

TURKMENISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10979Energetik Mary - Kopetdag Asgabat - - 0-42-4

KAMERUN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1502Ecole De Basket Dla - Univeriste Douala 71-71 / 81-80
1503Volcanic Warriors Buea - Le Nkam Basketball 48-80

NIKARAGVA TORNEO CARLOS ULLOAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6737Juigalpa - Bonanza 72-77

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1039Chunghwa Telecom - Taiwan Power 61-78
1064Cathay Life - Taiyuan 114-58

COMET DIVISION 3 X 10 MINSHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2347Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 2-13-2
3769Stalker - Ledovyy Desant 3-26-6
3777Ershistyye Tigry - Stalker 2-06-3
3790Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 0-12-3
3813Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-14-2
3820Stalker - Krasnyye Krylia 2-16-2
3825Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 0-02-3
3827Voiny Suomi - Gladiator 2-64-8

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14611Kings Town - Reactivatory V-VV-V
14612Broneboici - Kings Town V-VV-V
14613Serp I Molot - Reactivatory V-VV-V
14614Ais Banda - Shest Trollei V-VV-V
14615Moscow Eshelon - Chetyre Ledokola V-VV-V

EGZIBICIJA EXO TENIS ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004N.Pasha - R.Roelofse 12-66-46-22-0
1016K.Lovett - W.Blumberg 2-121-61-60-2
1018C.Eubanks - K.King 7-135-72-60-2
1019T.Bryde - D.Young 12-36-26-12-0
1023K.King - W.Blumberg 13-97-56-42-0
1024D.Young - N.Pasha 12-56-46-12-0
1025K.Lovett - T.Bryde 3-122-61-60-2
1026C.Eubanks - R.Roelofse 20-177-63-62-1

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1930B.Perez - M.Redlicki 0-120-60-60-2
1935B.Perez - R.Coutinho 12-06-06-02-0
1984D.Popko - M.Redlicki 11-83-44-12-1
1987M.Redlicki - R.Coutinho 5-82-43-40-2
1988B.Perez - D.Popko 7-104-21-41-2
1990R.Coutinho - D.Popko 3-83-40-40-2
2116E.King - S.Storch 8-44-24-22-0
2117S.Storch - N.Schachter 2-80-42-40-2
2140E.King - S.Kirchheimer 3-82-41-40-2
2147N.Schachter - E.King 8-34-14-22-0
6444S.Storch - S.Kirchheimer 2-80-42-40-2
6446S.Kirchheimer - N.Schachter - - - -

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6448C.Van Nguyen - J.Jovic 1-121-60-60-2
6449P.Udvardy - J.Elie 12-56-46-12-0
6505F.Di Lorenzo - C.Van Nguyen 12-36-36-02-0
6540A.Nefedova - J.Elie 12-56-16-42-0
6546K.Stewart - A.Nefedova 12-46-46-02-0
6547P.Udvardy - M.Partaud 12-66-36-32-0
6548K.Stewart - J.Jovic 12-36-26-12-0

EGZIBICIJA TENIS POINT SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4960D.Brown - D.Altmaier 12-06-06-02-0
4961Y.Hanfmann - J.Choinski 12-06-06-02-0

EGZIBICIJA TENIS POINT SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4962T.Puetz - J.Haerteis 12-06-06-02-0
4966B.Hassan - C.Schmitz 12-06-06-02-0
4967H.Naw - Y.Born 12-06-06-02-0
4970A.Vatutin - R.Junaid 0-120-60-60-2
4971D.Altmaier - H.Naw 12-06-06-02-0
4972D.Brown - T.Puetz 0-120-60-60-2
4973Y.Hanfmann - B.Hassan 12-06-06-02-0
4974J.Choinski - A.Vatutin 12-06-06-02-0
4975J.Haerteis - Y.Born 12-06-06-02-0
5044C.Schmitz - R.Junaid 0-120-60-60-2

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6088P.Ivanov - R.Lutkovskii V-VV-VV-VV-V
6089S.Lutkovskii - M.Mokrousov 0-120-60-60-2
6090P.Ivanov - K.Saplin V-VV-VV-VV-V

ČEŠKA REGIONALNA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7103Tj Praga - Vk Zizka Praha A 0-10-23-2
7225Sk Meteor Praha E - Tj Sokol Repy D 1-02-03-0
7226Tj Abc Branik A - Tj Praha Podoli A 0-10-21-3
7403Tj Sokol Horni Pocernice A - Tj Sokol Modrany A 0-10-20-3

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1968Panthers - Foxes 0-11-11-3
1969Foxes - Panthers 0-11-12-1

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8956Red Fox - Ural Stars 0-11-11-3
8959Ural Mountains - Energy 0-11-13-2

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
18472Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 2 4-7

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1243Hanwha Eagles - Kia Tigers 4-1
1244Kiwoom Heroes - Samsung Lions 5-8
1245Lg Twins - Sk Wyverns 3-2
1247Lotte Giants - Doosan Bears 4-7
1248Nc Dinos - Kt Wiz 1-0

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
6042Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 5-11

E SPORT CS GO BLAST RISING 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7576Avez - Heretics 0-1
7590Heretics - Secret 1-0
7591Secret - Saw 1-0
7592Avez - Saw 1-0
7593Secret - Avez 0-1

E SPORT CS GO ESEA EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11908Fate - Movistar Riders 0-1
12001Alternate Attax - Pact 0-1

E SPORT CS GO ESEA NORTH AMERICAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16714Mythic - Blood Sweet And Tears 1-0
16715Polar Ace - Chaos 0-1
16716Rugrats - New England Whalers V-V
16717Recon 5 - Keep The Comms Up 1-0
16718Infinity - Swedish Canadians 0-1

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO CISOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3659Winstrike - Syman 1-0

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7595Heretics - G2 Esports 0-1

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3808Skade - Smash 1-0
3809Endpoint - Kova 0-1

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6347Ehome - Keen Gaming -
6348Newbee - Psg.Lgd -
7995Invictus Gaming - Cdec Gaming -
7999Sparking Arrow Gaming - Cdec Gaming -

E SPORT DOTA 2 OGA DOTA PITOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16749Team Liquid - Team Spirit V-V
6035Hellraisers - Flytomoon 0-1
6036Vikin Gg - Alliance V-V

E SPORT KOG KPL SPRINGOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8024Lgd Goose - Gk Gaming -
8025Ytg Gaming - Ag Super Play -

ESPORT CS GO ASIA MASTERSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8020Team Aster - Onethree 0-1

FUTSAL BELARUS CHAMPIONSHIPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2329Dynamo Bntu - Borisov 900 1-2
2330Uvd Dinamo - Ohrana Dinamo -
2331Ifc Shchuchin - Dorozhnik Minsk 4-7

PIKADO - IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1393P.Nicholson - S.Mitchell 1-0
1394D.Fitton - D.Evans 0-1
1395D.Evans - P.Nicholson 1-0
1396S.Mitchell - D.Fitton 0-1
1397D.Fitton - P.Nicholson 0-1
1398D.Evans - S.Mitchell 1-0
1399P.Nicholson - W.Nijman 0-1
1401S.Mitchell - K.Kay 1-0
1458A.Monk - D.Fitton 1-0
1462W.Nijman - D.Evans 0-1
1463K.Kay - P.Nicholson 0-1
1464S.Mitchell - A.Monk 0-1
1466D.Fitton - W.Nijman 0-1
1468D.Evans - K.Kay 1-0
1481P.Nicholson - A.Monk 0-1
1491W.Nijman - S.Mitchell 1-0
1494K.Kay - D.Fitton 0-1
1495A.Monk - D.Evans 1-0
1496W.Nijman - K.Kay 1-0
1499A.Monk - W.Nijman 1-0
1500K.Kay - A.Monk 1-0

PIKADO - PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11523M.Smith - M.Van Duivenbode 1-0
11524L.Humphries - A.Boulton 1-0
11525M.Van Duivenbode - A.Boulton 0-1
11526M.Smith - L.Humphries 0-1
11527L.Humphries - M.Van Duivenbode 1-0
11528A.Boulton - M.Smith 0-1

PIKADO ČEŠKA PREMIER LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7414A.Gawlas - M.Ondo 1-0
7415O.Kysilka - M.Smejda 0-1
7422V.Sedlak - D.Pisek 1-0
7423Oa.Masek - D.Barborak 0-1

SNOOKER SIX RED SPRING CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2168V.Romanovsky - V.Les 0-1
2169V.Tsirikov - A.Khudobin 1-0
2191D.Chuprov - V.Les 1-0
2211T.Sereda - A.Khudobin 0-1
2212V.Tsirikov - V.Romanovsky 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16580M.Horejsi - D.Reitspies 0-3
16581D.Prokopcov - T.Tregler 3-2
16582J.Kleprlik - J.Vrablik 2-3
16583J.Seibert - S.Kucera 1-3
16584M.Horejsi - D.Prokopcov 3-2
16585J.Kleprlik - T.Tregler 1-3
16586S.Kucera - D.Reitspies 1-3
16587J.Seibert - J.Vrablik 2-3
16588M.Horejsi - J.Kleprlik 3-0
16589D.Prokopcov - D.Reitspies 2-3
16590J.Seibert - T.Tregler 0-3
16591S.Kucera - J.Vrablik 1-0
16592D.Prokopcov - J.Kleprlik 0-1
16593M.Horejsi - J.Seibert 1-0
16594J.Vrablik - D.Reitspies 1-0
17192D.Prokopcov - J.Seibert 1-0
17193M.Horejsi - S.Kucera 1-0

STOLNI TENIS KINA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1324J.Zhang - Z.Yong Qing 3-0
1325Ng.Xin Song - X.Wen Gao 3-1
1367J.Wu - J.Zhang 3-1
1372Z.Yong Qing - J.Wu. 2-3
1377J.Gao - Z.Yong Zhang 1-0
1380B.Qu - J.Gao 1-0

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1187A.Kirilenko - V.Safonov 3-0
1194E.Ilyukhin - V.Nemashkalo 3-1
1197K.Abramov - V.Shirokov 3-2
1199A.Frolov - D.Merzlikin 1-3
1200A.Skrebnev - D.Sayanov 2-3
1202V.Bazilevskii - Y.Merkushin 2-3
1209V.Nemashkalo - A.Skrebnev 2-3
1210V.Safonov - V.Bazilevskii 3-0
1211V.Shirokov - A.Frolov 1-3
1225D.Sayanov - E.Ilyukhin 2-3
1250D.Merzlikin - K.Abramov 2-3
1253Y.Merkushin - A.Kirilenko 3-1
1254A.Kirilenko - V.Bazilevskii 3-1
1255E.Ilyukhin - A.Skrebnev 2-3
1256K.Abramov - A.Frolov 3-1
1257V.Nemashkalo - D.Sayanov 1-3
1258V.Safonov - Y.Merkushin 1-3
1259V.Shirokov - D.Merzlikin 3-2
1262A.Volkov - S.Vakar 3-2
1265D.Andreev - Z.Khudaiberdiyev 3-0
1268S.Kuzmin - I.Novikov 1-3
1270A.Menshikov - V.Zhulyabin 0-3
1271G.Vahnin - V.Rakhmanov 0-3
1272I.Smirnov - V.Ivanov 0-1
1273I.Novikov - A.Menshikov 0-1
1278S.Vakar - I.Smirnov 1-0
1282Z.Khudaiberdiyev - G.Vahnin 1-0
1285V.Ivanov - A.Volkov 1-0
1289V.Rakhmanov - D.Andreev 1-0
1295V.Zhulyabin - S.Kuzmin 1-0
1300A.Volkov - I.Smirnov 1-0
1301D.Andreev - G.Vahnin 1-0
1302S.Kuzmin - A.Menshikov 1-0
1303I.Novikov - V.Zhulyabin 0-1
1310S.Vakar - V.Ivanov 1-0
1311Z.Khudaiberdiyev - V.Rakhmanov 0-1
17177A.Babkin - S.Pyshkin 0-1
17178A.Ovchinnikov - A.Arutiunyan 0-1
17179O.Nikiforov - V.Ivanov 0-1
17180E.Ilyukhin - D.Sayanov 1-0
17181K.Abramov - D.Merzlikin 1-0
17182V.Bazilevskii - Y.Troyanov 1-0
17183V.Nemashkalo - A.Petrov 1-0
17184V.Safonov - Y.Merkushin 1-0
17185V.Shirokov - V.Petrov 1-0
17186D.Sayanov - V.Nemashkalo 1-0
17187D.Merzlikin - V.Shirokov 0-1
17188Y.Troyanov - V.Safonov 1-0
17189A.Petrov - E.Ilyukhin 1-0
17190V.Petrov - K.Abramov 0-1
17191Y.Merkushin - V.Bazilevskii 1-0
18244E.Ilyukhin - V.Nemashkalo 1-0
18245K.Abramov - V.Shirokov 0-1
18246V.Bazilevskii - V.Safonov 0-1
18247D.Sayanov - A.Petrov 0-1
18248D.Merzlikin - V.Petrov 1-0
18249Y.Troyanov - Y.Merkushin 1-0
18250A.Menshikov - V.Zhulyabin 0-1
18251G.Vahnin - V.Rahmanov 0-1
18252I.Smirnov - V.Ivanov 1-0
18253I.Novikov - O.Kutuzov 0-1
18254S.Vakar - E.Glazun 0-1
18255Z.Hudaiberdiev - A.Frolov 0-1
18256V.Ivanov - S.Vakar 0-1
18257V.Rahmanov - Z.Hudaiberdiev 0-1
18258V.Zhulyabin - I.Novikov 1-0
18478A.Menshikov - I.Novikov 1-0
18479G.Vahnin - Z.Hudaiberdiev 0-1
18480I.Smirnov - S.Vakar 0-1
18481V.Ivanov - E.Glazun 0-1
18482V.Rahmanov - A.Frolov 0-1
18483V.Zhulyabin - O.Kutuzov 0-1
7523D.Basmanov - A.Babkin 1-0
7524D.Kolesnikov - O.Nikiforov 1-0
7526I.Matveyev - A.Ovchinnikov 1-0
7527A.Yanshaev - V.Ivanov 1-0
7528I.Poletaev - A.Arutiunyan 0-1
7529I.Pandur - S.Pyshkin 1-0
7530A.Babkin - I.Pandur 0-1
7531A.Ovchinnikov - I.Poletaev 0-1
7532O.Nikiforov - A.Yanshaev 0-1
7545A.Arutiunyan - I.Matveyev 1-0
7552S.Pyshkin - D.Basmanov 0-1
7553V.Ivanov - D.Kolesnikov 1-0
7556D.Basmanov - I.Pandur 1-0
7557D.Kolesnikov - A.Yanshaev 1-0
7558I.Matveyev - I.Poletaev 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16529A.Kozachenko - O.Nadporozhskyi 1-3
16530O.Borodachev - O.Naida 3-2
16531R.Kapinus - M.Teteruk 1-3
16532R.Solomko - I.Trydukh 3-1
16533O.Nadporozhskyi - A.Kozachenko 2-3
16534E.Rubtsov - O.Lykhytskyi 2-3
16535M.Teteruk - R.Kapinus 3-0
16536O.Borodachev - R.Solomko 0-3
16595M.Teteruk - O.Nadporozhskyi 2-3
16629O.Lykhytskyi - O.Naida 3-0
16630R.Kapinus - A.Kozachenko 3-1
16631E.Rubtsov - I.Trydukh 3-1
16632M.Teteruk - A.Kozachenko V-V
16633O.Borodachev - O.Lykhytskyi 0-3
16634R.Kapinus - O.Nadporozhskyi 0-3
16635E.Rubtsov - R.Solomko 3-0
16636O.Naida - I.Trydukh 3-2
16637O.Borodachev - E.Rubtsov V-V
16638O.Lykhytskyi - I.Trydukh 3-2
16639R.Solomko - O.Naida 0-1
16908M.Zholubak - M.Shulepov 0-1
16909K.Kirsanov - R.Parveli 0-1
16910V.Mishchenko - O.Varlamov 1-0
16911K.Rumezhak - A.Yurkov 1-0
16912A.Derevynskyi - R.Hnoievoi 1-0
16913V.Khitrov - L.Kuzyo 0-1
16914A.Nazarov - V.Sedin 1-0
16915V.Zholubak - O.Zaiets 0-1
16916A.Shcherbak - Y.Kolesnyk 0-1
16917V.Sazhniev - V.Bilous 1-0
16918O.Zaitsev - I.Poberii 1-0
16919K.Rumezhak - Y.Petrushenko 0-1
16920K.Kirsanov - V.Khitrov 1-0
16921V.Mishchenko - A.Nazarov 1-0
16922R.Pirveli - V.Bilous 1-0
18418M.Shulepov - M.Zholubak 0-1
18419A.Peretiatko - V.Polusmyak 0-1
18420V.Sedin - V.Mishchenko 1-0
18421V.Voronenkov - M.Korniienko 1-0
18422K.Ivchenko - D.Ivchenko 0-1
18423O.Varlamov - O.Zaitsev 1-0
18424R.Solomko - O.Lykhytskyi 1-0
18425L.Boiko - M.Zholubak 1-0
18426P.Khakhamidi - J.Havrylov 1-0
18427I.Efimenko - V.Mishchenko 1-0
18428I.Trydukh - Y.Kolesnyk 1-0
18429M.Shulepov - V.Voronenkov 1-0
18430A.Peretiatko - D.Ivchenko 0-1
18431V.Sedin - O.Varlamov 1-0
18432O.Naida - E.Rubtsov 0-1
5948V.Klym - M.Korniienko 0-1
5950V.Khitrov - V.Sazhniev 1-0
5954A.Nazarov - O.Zaitsev 0-1
5962M.Zholubak - A.Levshyn 0-1
5963R.Pirveli - L.Kuzyo 1-0
5964O.Varlamov - V.Sedin 0-1
5965M.Shulepov - V.Klym 0-1
5966K.Kirsanov - V.Sazhniev 0-1
5967V.Mishchenko - O.Zaitsev 1-0
5968A.Yurkov - V.Zholubak 0-1
5969A.Shcherbak - R.Hnoievoi 0-1
5970M.Zholubak - M.Korniienko 0-1
5971L.Kuzyo - V.Bilous 0-1
6041V.Sedin - I.Poberii 1-0
6044K.Rumezhak - O.Zaitsev 0-1
6549Y.Kolesnyk - M.Balakiriev 1-0
6550V.Klym - A.Levshyn 0-1
6551V.Khitrov - R.Pirveli 1-0
6589A.Nazarov - O.Varlamov 0-1
6590Y.Petrushenko - A.Yurkov 1-0
6657A.Shcherbak - A.Derevynskyi 0-1
6662M.Shulepov - M.Korniienko 0-1
6663K.Kirsanov - L.Kuzyo 0-1
6664V.Mishchenko - V.Sedin 0-1
6665K.Rumezhak - V.Zholubak 0-1
6666M.Balakiriev - R.Hnoievoi 0-1
6667M.Zholubak - V.Klym 0-1
6668R.Pirveli - V.Sazhniev 1-0
6669O.Varlamov - O.Zaitsev 0-1
6670A.Yurkov - O.Zaiets 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16640P.Pidleteichuk - R.Vakarash 3-1
16641D.Baystryuchenko - A.Chaplyanka 0-3
16642N.Zinov - Y.Omitsynskyi 3-1
16643D.Yasashnyi - A.Guchok 3-0
16644L.Ivanov - V.Tarnavskiy 2-3
16645Y.Vorsuliak - P.Pidleteichuk 2-3
16646O.Semenets - S.Kinash 3-1
16647A.Dalevsky - A.Govorunets 1-3
16648S.Melkumian - A.Kaptanovskyi 2-3
16649P.Pyasta - M.Plokhotniuk 3-0
16650R.Vakarash - M.Presnyakov 1-3
16651D.Kryshtal - M.Kolos 0-3
16652D.Baystryuchenko - O.Semenets 3-1
16653A.Chaplyanka - M.Kolos 0-3
16654S.Kinash - D.Kryshtal 0-1
16670D.Baystryuchenko - S.Kinash 3-1
16671A.Govorunets - B.Panchenko 3-1
16672A.Kaptanovskyi - V.Malashevsky 3-0
16673S.Akhlamov - M.Plokhotniuk 0-3
16674V.Ivasiv - M.Presnyakov 0-3
16675A.Chaplyanka - D.Kryshtal 3-0
16676B.Panchenko - N.Zinov 1-3
16677V.Malashevsky - D.Yasashnyi 1-3
16678L.Ivanov - S.Akhlamov 3-2
16679Y.Vorsuliak - V.Ivasiv 3-1
16680O.Semenets - M.Kolos 3-0
16681A.Dalevsky - Y.Omitsynskyi 3-1
16682S.Melkumian - A.Guchok 3-1
16683V.Tarnavskiy - P.Pyasta 1-3
16684Y.Vorsuliak - M.Presnyakov 1-3
16685S.Kinash - M.Kolos 1-3
16686Y.Omitsynskyi - B.Panchenko 2-3
16687A.Guchok - V.Malashevsky 3-1
16688V.Tarnavskiy - S.Akhlamov 3-2
16689P.Pidleteichuk - V.Ivasiv 3-0
16690O.Semenets - A.Chaplyanka 3-1
16691N.Zinov - A.Dalevsky 3-2
16692D.Yasashnyi - S.Melkumian 3-2
16693L.Ivanov - P.Pyasta 3-1
16694Y.Vorsuliak - R.Vakarash 3-2
16719N.Sidorak - I.Semenyuk 1-0
16720R.Timchenko - V.Ivchenko 0-1
16721I.Kozyr - M.Laevsky 0-1
16722A.Molochko - V.Maksiuta 0-1
16723D.Vahta - A.Kotik 1-0
16724A.Zenyuk - N.Sidorak 0-1
16725V.Ivchenko - M.Polosa 1-0
16726R.Ivanov - S.Skachenko 0-1
16727S.Boiko - A.Tkachenko 1-0
16728V.Nechyporuk - A.Kotik 1-0
16729I.Semenyuk - V.Aksenin 1-0
16730A.Reva - R.Timchenko 0-1
16731I.Kozyr - R.Ivanov 0-1
16732N.Hrytsyienko - D.Vahta 0-1
16733M.Polosa - R.Timchenko 1-0
16734S.Skachenko - D.Alekseenko 1-0
16735D.Vahta - V.Nechyporuk 1-0
16736V.Ivchenko - A.Reva 1-0
16737A.Kotik - N.Hrytsyienko 0-1
16738P.Vasylchuk - V.Volokhov 1-0
16739O.Yarovoi - P.Vasylchuk 1-0
16740I.Yanishevsky - V.Volokhov 0-1
16741I.Yanishevsky - P.Vasylchuk 1-0
16742O.Yarovoi - V.Volokhov 1-0
16743P.Vasylchuk - Volokhov 1-0
16744O.Yarovoi - P.Vasylchuk 1-0
16745I.Yanishevsky - V.Volokhov 0-1
16746I.Yanishevsky - P.Vasylchuk 1-0
16747O.Yarovoi - V.Volokhov 1-0
16748I.Yanishevsky - O.Yarovoi 0-1
8217A.Kotik - N.Hrytsyienko 1-0
8218A.Zenyuk - I.Semenyuk 1-0
8222M.Polosa - R.Timchenko 1-0
8223R.Ivanov - M.Laevsky 0-1
8225A.Tkachenko - I.Omelchuk 1-0
8442N.Hrytsyienko - V.Nechyporuk 1-0
8445O.Kostiuk - V.Aksenin 1-0
8446V.Ivchenko - A.Reva 1-0
8508I.Kozyr - S.Skachenko 1-0
8565D.Vahta - A.Kotik 0-1
8933A.Zenyuk - O.Kostiuk 1-0
8957M.Polosa - A.Reva 1-0
8958M.Laevsky - D.Alekseenko 0-1
8999S.Boiko - V.Maksiuta 1-0
9058N.Hrytsyienko - V.Nechyporuk 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1647A.Maksimchuk - E.Kovorotushin 0-3
1648D.Derevinskyi - V.Khorolskiy 2-3
1651Y.Rybakov - V.Dotsenko 3-0
1652A.Zhuralev - I.Oleynik 3-0
1653V.Miserva - D.Kushko 2-3
1657V.Khorolskiy - V.Grushko 3-1
1658D.Kushko - Y.Rybakov 0-3
1659D.Derevinskyi - S.Kosarev 2-3
1660I.Oleynik - A.Maksimchuk 3-2
1661A.Zhuralev - E.Kovorotushin 3-0
1664D.Derevinskyi - V.Grushko 3-1
1693V.Miserva - V.Dotsenko 1-3
1727V.Khorolskiy - S.Kosarev 0-3

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1952D.Kushko - V.Dotsenko 3-2
1957I.Oleynik - E.Kovorotushin 3-0
1958S.Kosarev - V.Khorolskiy 3-0
1959E.Kovorotushin - A.Maksimchuk 3-0
1960V.Khorolskiy - D.Derevinskyi 3-0
1961V.Dotsenko - Y.Rybakov 3-1
1962D.Kushko - V.Miserva 3-2
1966I.Oleynik - A.Zhuravlev 3-1
4081A.Kuzin - D.Sushko 3-0
4083P.Plyushch - V.Gusev 3-1
4085S.Alekseev - E.Yunusov 3-1
4088V.Smetenko - Y.Novikov 3-1
4089A.Gritsay - V.Kobets 3-1
4090T.Bonishchuk - E.Sokoltsov 0-3
4091A.Khoroshko - S.Kalenik 3-1
4103D.Nemchenko - S.Vavrenyuk 3-1
4104D.Sushko - V.Kobets 3-1
4106E.Sokoltsov - A.Gritsay 0-1
4187A.Kuzin - P.Plyushch 0-1
4189S.Alekseev - S.Kalenik 1-0
4192V.Smetenko - S.Vavrenyuk 1-0
4193V.Gusev - T.Bonishchuk 1-0
4194P.Plyushch - D.Sushko 0-1
4210T.Bonishchuk - A.Kuzin 0-1
4222A.Khoroshko - E.Yunusov 0-1
4226D.Nemchenko - Y.Novikov 1-0
4239A.Gritsay - V.Gusev 0-1
4251V.Kobets - E.Sokoltsov 0-1
4252S.Alekseev - A.Khoroshko 1-0
4253V.Smetenko - D.Nemchenko 0-1
4254D.Sushko - E.Sokoltsov 1-0
4258V.Gusev - V.Kobets 0-1
4791S.Kalenik - E.Yunusov 1-0
4793S.Vavrenyuk - Y.Novikov 1-0
4861A.Kuzin - A.Gritsay 1-0
4862P.Plyushch - T.Bonishchuk 1-0
5061E.Yunusov - S.Alekseev 0-1
5078Y.Novikov - V.Smetenko 1-0
5199A.Gritsay - P.Plyushch 1-0
5200T.Bonishchuk - D.Sushko 1-0
5218S.Kalenik - A.Khoroshko 0-1
5219S.Vavrenyuk - D.Nemchenko 0-1
5220E.Sokoltsov - V.Gusev 0-1
5221V.Kobets - A.Kuzin 0-1
5222A.Kuzin - E.Sokoltsov 1-0
5223D.Sushko - V.Gusev 1-0
5224S.Kalenik - S.Alekseev 0-1
5225S.Vavrenyuk - V.Smetenko 0-1
5226P.Plyushch - V.Kobets 1-0
5227T.Bonishchuk - A.Gritsay 0-1
5228E.Yunusov - A.Khoroshko 1-0
5229Y.Novikov - D.Nemchenko 1-0
5230A.Gritsay - D.Sushko 0-1
6066V.Kobets - T.Bonishchuk 1-0
6067A.Khoroshko - S.Alekseev 1-0
6068D.Nemchenko - V.Smetenko 1-0
6069E.Sokoltsov - P.Plyushch 0-1
6070V.Gusev - A.Kuzin 0-1
6071E.Yunusov - S.Kalenik 1-0
6072Y.Novikov - S.Vavrenyuk 1-0
6073I.Chernetskiy - D.Kim 1-0
6079A.Chilikin - S.Sarma 0-1
6080M.Popov - A.Grishchenko 1-0
6081I.Chernetskiy - S.Sarma 0-1
6082A.Chilikin - D.Kim 1-0
6083Km.Popov - B.Kostyuk 1-0
6084I.Chernetskiy - A.Chilikin 1-0
6085A.Grishchenko - B.Kostyuk 0-1
6091S.Sarma - D.Kim 0-1
6092D.Kim - I.Chernetskiy 0-1
6138A.Grishchenko - M.Popov V-V
6139S.Sarma - A.Chilikin 1-0
6147S.Sarma - I.Chernetskiy 1-0
6433B.Kostyuk - A.Grishchenko 1-0
6443D.Kim - S.Sarma 0-1

TABLE TENNIS CHINA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1316G.Xin Song - Y.Cai Zhang 3-0

VOLLEYBALL CZECH REGIONAL LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4010Branik A - Podoli A V-V
4011Horni Pocernice A - Modrany A V-V
4012Meteor E - Repy D V-V
4013Praha - Zizka A V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 46396387
arrow BL Belgija Keno 20/70 69101213181922313742505257606567686970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 12112329
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2462026
arrow DA Multi-Daily A 6/99 45265758492
arrow DB Multi-Daily B 6/99 82634476671
arrow DC Multi-Daily C 6/99 11821303754
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 148912151722232627303136455253565764
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 48212325263334353738404243455056666768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1521233436
arrow FK Finska Keno D 20/70 47121720242731394148505256585965666870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 814162024303334353839414446475154576366
arrow FT Finska Keno T 20/70 4571018273437384045495055585962656768
arrow GO Njemačka Keno 20/70 34101218202430364044495155585963646570
arrow IL Illinois 6/52 81119324246
arrow IT Italija 6/90 121720546180
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4581017192124313537394247505258596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13589151719202528364041424445556062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1361112161929323334353644454748525459
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 817333436
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 12027303135
arrow NP New York Pick 10 20/80 712132224252728354552545758606264686979
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 137816172023273546474851525355586371
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 26151820243032334044464852535860637678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 913151618
arrow PO Poljska 6/49 62337414346
arrow TS Turska Super 6/54 3724384046
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1421242530
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3691216181920334143545658626374757778