Petak 15.05.2020.

BATTLE NIGHT EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18896Ajax Amsterdam Meltosik - Fc Porto Kraftvk - - 0-00-0
18897Bayer 04 Leverkusen Labotryas - Manchester United Upcake22 - - 0-00-0
18898Fc Porto Kraftvk - Cf Valencia Kray - - 0-00-0
18899Manchester United Upcake22 - Ajax Amsterdam Meltosik - - 1-03-0
18900Ajax Amsterdam Meltosik - Bayer 04 Leverkusen Labotryas - - 0-00-1
18901Cf Valencia Kray - Manchester United Upcake22 - - 1-01-0
18902Bayer 04 Leverkusen Labotryas - Cf Valencia Kray - - 1-01-1
18903Manchester United Upcake22 - Fc Porto Kraftvk - - 0-30-3
18904Cf Valencia Kray - Ajax Amsterdam Meltosik - - 0-10-3
18905Fc Porto Kraftvk - Bayer 04 Leverkusen Labotryas - - 0-41-4
18906Fc Porto Kraftvk - Ajax Amsterdam Meltosik - - 1-03-1
18907Manchester United Upcake22 - Bayer 04 Leverkusen Labotryas - - 0-20-3
18908Ajax Amsterdam Meltosik - Manchester United Upcake22 - - 1-11-1
18909Cf Valencia Kray - Fc Porto Kraftvk - - 1-11-1
18910Bayer 04 Leverkusen Labotryas - Ajax Amsterdam Meltosik - - 0-11-3
18911Manchester United Upcake22 - Cf Valencia Kray - - 0-10-3
18912Cf Valencia Kray - Bayer 04 Leverkusen Labotryas - - 0-21-2
18913Fc Porto Kraftvk - Manchester United Upcake22 - - 2-23-2
18914Ajax Amsterdam Meltosik - Cf Valencia Kray - - 0-00-0
18915Bayer 04 Leverkusen Labotryas - Fc Porto Kraftvk - - 0-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1762Torpedo Zhodino - Gorodeya domaći261-03-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Bate Borisov Reserve - Fc Slutsk Reserve - - 2-03-0
1231Energetik Bgu Minsk - Dinamo Brest Reserve gosti320-12-1
1235Shakhtyor Soligorsk - Slavia Mozyr domaći231-04-1

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Tambov Batdiev David - Ufa Maxim Kokin - - 2-02-1
1096Ufa Maxim Kokin - Orenburg Zaurbek Dzheliev - - 1-12-1
1097Orenburg Zaurbek Dzheliev - Tambov Batdiev David - - 0-20-3
5920Zenit Los K - Orenburg Zaurbek Dzheliev - - 0-02-0
5921Zenit Los K - Tambov Batdiev David - - 0-10-1
5922Orenburg Zaurbek Dzheliev - Ufa Maxim Kokin - - 0-10-3
5923Ufa Maxim Kokin - Zenit Los K - - 1-01-0
5924Tambov Batdiev David - Orenburg Zaurbek Dzheliev - - 1-11-2
5925Ufa Maxim Kokin - Tambov Batdiev David - - 0-02-1
5926Orenburg Zaurbek Dzheliev - Zenit Los K - - 0-10-2
5927Tambov Batdiev David - Zenit Los K - - 1-24-2
5930Zenit Los K - Ufa Maxim Kokin - - 1-02-0

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10570Club Brugge Dinototli - Sl Benfica Ryuk - - 0-11-2
10979Galatasaray Kishe - Fc Salzburg Baphomet - - 2-23-3
11521Club Brugge Dinototli - Lokomotiv Moscow Sambo - - 1-01-0
11522Sl Benfica Ryuk - Fc Salzburg Baphomet - - 1-02-2
11523Club Brugge Dinototli - Galatasaray Kishe - - 0-01-1
11524Sl Benfica Ryuk - Lokomotiv Moscow Sambo - - 2-05-2
11525Lokomotiv Moscow Sambo - Fc Salzburg Baphomet - - 0-12-4
11526Sl Benfica Ryuk - Galatasaray Kishe - - 2-23-2
11527Fc Salzburg Baphomet - Club Brugge Dinototli - - 2-12-2
11528Lokomotiv Moscow Sambo - Galatasaray Kishe - - 0-02-2
11603Fc Salzburg Baphomet - Galatasaray Kishe - - 0-02-0
11604Sl Benfica Ryuk - Club Brugge Dinototli - - 1-02-0
11609Fc Salzburg Baphomet - Sl Benfica Ryuk - - 2-23-3
11759Lokomotiv Moscow Sambo - Club Brugge Dinototli - - 0-01-1
11760Galatasaray Kishe - Club Brugge Dinototli - - 2-13-1
11908Lokomotiv Moscow Sambo - Sl Benfica Ryuk - - - -
8976Fc Salzburg Baphomet - Lokomotiv Moscow Sambo - - 2-03-0
8999Galatasaray Kishe - Sl Benfica Ryuk - - 0-00-2
9052Club Brugge Dinototli - Fc Salzburg Baphomet - - 0-10-3
9058Galatasaray Kishe - Lokomotiv Moscow Sambo - - 1-12-4

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8933Vfl Wolfsburg Ishking11 - Basaksehir Mr.Jey - - 2-14-1
8934Vfl Wolfsburg Ishking11 - Gent Yoshi - - 1-02-3
8935Shakhtar Donetsk Madmah - Basaksehir Mr.Jey - - 1-15-1
8936Vfl Wolfsburg Ishking11 - Espanyol Den1bravo - - 0-21-5
8938Shakhtar Donetsk Madmah - Gent Yoshi - - 1-12-1
8943Basaksehir Mr.Jey - Gent Yoshi - - 1-01-2
8952Basaksehir Mr.Jey - Vfl Wolfsburg Ishking11 - - 0-21-4
8956Gent Yoshi - Vfl Wolfsburg Ishking11 - - 0-21-2
8957Basaksehir Mr.Jey - Shakhtar Donetsk Madmah - - 0-20-4
8958Espanyol Den1bravo - Vfl Wolfsburg Ishking11 - - 1-01-0
8959Gent Yoshi - Shakhtar Donetsk Madmah - - 1-01-0

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6325Fc Bayern Kishe - Rb Leipzig Baphomet - - 0-21-7
6326Bayer 04 Leverkusen Ryuk - Rb Leipzig Baphomet - - 1-11-2
6327Borussia Dortmund Dinototli - Borussia Monchengladbach Sambo - - 2-12-1
6328Bayer 04 Leverkusen Ryuk - Borussia Monchengladbach Sambo - - - -
6329Borussia Dortmund Dinototli - Fc Bayern Kishe - - 0-00-1
6330Bayer 04 Leverkusen Ryuk - Fc Bayern Kishe - - 1-01-2
6333Borussia Monchengladbach Sambo - Rb Leipzig Baphomet - - 1-21-5
6334Borussia Monchengladbach Sambo - Fc Bayern Kishe - - 2-23-4
6358Rb Leipzig Baphomet - Borussia Dortmund Dinototli - - 2-05-2
6359Bayer 04 Leverkusen Ryuk - Borussia Dortmund Dinototli - - 2-32-3
6360Rb Leipzig Baphomet - Fc Bayern Kishe - - 2-02-0
6361Borussia Monchengladbach Sambo - Borussia Dortmund Dinototli - - - -
6392Rb Leipzig Baphomet - Bayer 04 Leverkusen Ryuk - - - -
6396Borussia Monchengladbach Sambo - Bayer 04 Leverkusen Ryuk - - 1-22-3
6403Fc Bayern Kishe - Borussia Dortmund Dinototli - - 0-10-1
6414Mainz 05 Mr.Jey - Schalke 04 Madmah - - 0-11-5
6415Werder Bremen Den1bravo - Vfl Wolfsburg Ishking11 - - 0-00-1
6416Fc Bayern Kishe - Bayer 04 Leverkusen Ryuk - - 2-02-2
6448Hertha Bsc Yoshi - Schalke 04 Madmah - - 3-14-1
6449Rb Leipzig Baphomet - Borussia Monchengladbach Sambo - - 2-15-1
6505Borussia Dortmund Dinototli - Rb Leipzig Baphomet - - 0-10-1
6546Hertha Bsc Yoshi - Mainz 05 Mr.Jey - - 0-11-2

ESPORT SPANJOLSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18873Fc Barcelona Miller - Cf Valencia Ryuk - - 0-00-3
18874Real Madrid Tranquil - Cf Valencia Ryuk - - 1-13-3
18875Real Madrid Tranquil - Fc Barcelona Miller - - 1-01-1
18876Cf Valencia Ryuk - Fc Barcelona Miller - - 0-01-1
18877Cf Valencia Ryuk - Real Madrid Tranquil - - 2-22-2
18878Fc Barcelona Miller - Real Madrid Tranquil - - 1-21-2
18879Getafe Mrpanda - Real Betis Jenko - - 0-00-0
18880Valladolid Carlwhizzer - Real Betis Jenko - - 1-02-0
18881Valladolid Carlwhizzer - Getafe Mrpanda - - 1-11-1
18882Real Betis Jenko - Getafe Mrpanda - - 0-10-3
18883Real Betis Jenko - Valladolid Carlwhizzer - - 0-20-4
18884Getafe Mrpanda - Valladolid Carlwhizzer - - 1-01-3

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7341Manchester United Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - 0-00-0
7370Liverpool Fc Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - 0-01-3
7371Manchester United Kraftvk - Tottenham Hotspur Meltosik - - 1-02-0
7403Manchester City Kray - Manchester United Kraftvk - - 0-11-2
7414Tottenham Hotspur Meltosik - Liverpool Fc Upcake22 - - 1-01-1
7415Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-12-1
7422Liverpool Fc Upcake22 - Manchester City Kray - - 0-01-0
7423Manchester City Kray - Arsenal Fc Labotryas - - 1-01-0
7523Manchester United Kraftvk - Liverpool Fc Upcake22 - - 1-02-0
7524Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Kraftvk - - 2-03-0
7526Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester City Kray - - 2-02-1
7527Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-00-1
7528Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester United Kraftvk - - 0-00-0
7529Liverpool Fc Upcake22 - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-21-3
7530Manchester United Kraftvk - Manchester City Kray - - 1-02-0
7531Manchester City Kray - Liverpool Fc Upcake22 - - 1-01-1
7532Tottenham Hotspur Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - 0-02-0
7545Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Kray - - 1-01-0
7552Liverpool Fc Upcake22 - Manchester United Kraftvk - - 1-12-1
7553Manchester City Kray - Tottenham Hotspur Meltosik - - 1-01-1
7556Arsenal Fc Fearggwp - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
7557Liverpool Fc Salayyy - Manchester City Chellovekk - - 0-02-0
7576Manchester City Chellovekk - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-01-0
7590Tottenham Hotspur Blackstar98 - Manchester United Taka - - 0-00-0
7591Arsenal Fc Fearggwp - Liverpool Fc Salayyy - - 0-10-3
7592Manchester United Taka - Manchester City Chellovekk - - 0-00-0
7593Liverpool Fc Salayyy - Manchester United Taka - - 0-00-0
8017Manchester City Chellovekk - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 1-11-1
8019Manchester United Taka - Arsenal Fc Fearggwp - - 2-13-1
8020Tottenham Hotspur Blackstar98 - Liverpool Fc Salayyy - - 0-01-0
8217Manchester City Chellovekk - Liverpool Fc Salayyy - - 0-00-1
8218Tottenham Hotspur Blackstar98 - Arsenal Fc Fearggwp - - - -
8222Arsenal Fc Fearggwp - Manchester City Chellovekk - - 1-02-0
8223Manchester United Taka - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-01-1
8225Liverpool Fc Salayyy - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-10-1
8442Manchester City Chellovekk - Manchester United Taka - - 0-00-0
8445Manchester United Taka - Liverpool Fc Salayyy - - 0-02-0
8446Tottenham Hotspur Blackstar98 - Manchester City Chellovekk - - 0-00-0
8508Arsenal Fc Fearggwp - Manchester United Taka - - 1-01-1
8565Liverpool Fc Salayyy - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 1-03-0

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6549France Salayyy - Germany Chellovekk - - 0-00-0
6550Spain Fearggwp - Portugal Blackstar98 - - 0-01-1
6551Germany Chellovekk - Spain Fearggwp - - 1-01-1
6589Portugal Blackstar98 - Belgium Taka - - 0-00-0
6590Belgium Taka - Germany Chellovekk - - 0-10-2
6657Spain Fearggwp - France Salayyy - - 0-10-3
6658France Salayyy - Belgium Taka - - 2-02-1
6662Germany Chellovekk - Portugal Blackstar98 - - 0-10-1
6663Belgium Taka - Spain Fearggwp - - 1-12-1
6664Portugal Blackstar98 - France Salayyy - - 1-01-0
6665Germany Chellovekk - France Salayyy - - 0-00-1
6666Portugal Blackstar98 - Spain Fearggwp - - 0-00-0
6667Belgium Taka - Portugal Blackstar98 - - 0-00-0
6668Spain Fearggwp - Germany Chellovekk - - 0-10-2
6669France Salayyy - Spain Fearggwp - - 0-10-3
6670Germany Chellovekk - Belgium Taka - - 2-13-1
7103Belgium Taka - France Salayyy - - 2-03-3
7225Portugal Blackstar98 - Germany Chellovekk - - 1-01-0
7226France Salayyy - Portugal Blackstar98 - - 2-14-1
7340Spain Fearggwp - Belgium Taka - - 1-02-1

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18885Frz Forze - Kab Kabush - - 0-22-3
18886Gambit Esports - Westcoastunt - - 0-10-3
18887Frz Forze - Nfcnyancat Fc - - 3-08-0
18888Kab Kabush - Westcoastunt - - 0-11-4
18889Nfcnyancat Fc - Gambit Esports - - 0-01-2
18890Westcoastunt - Frz Forze - - 0-02-1
18891Nfcnyancat Fc - Kab Kabush - - 0-00-3
18892Gambit Esports - Frz Forze - - 1-22-3
18893Kab Kabush - Gambit Esports - - 1-21-5
18894Westcoastunt - Nfcnyancat Fc - - - -
6182Frz Forze - Ina Inactivetv - - 0-12-6
6292Cfc Catalonia Fc - Pwr Pele Warriors - - 1-02-0
6293Frz Forze - Gambit Esports - - 0-00-3
6294Ina Inactivetv - Pwr Pele Warriors - - 0-20-2
6298Gambit Esports - Ina Inactivetv - - 1-03-1
6306Cfc Catalonia Fc - Frz Forze - - 0-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7096Sangju Sangmu Fc - Gangwon domaći221-02-0

NIKARAGVA TORNEO CARLOS ULLOAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5933El Rama - Bonanza -

COMET DIVISION 3 X 10 MINSHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1055Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 3-24-5
1056Stalker - Ledovyy Desant 2-23-5
1060Ershistyye Tigry - Stalker 6-28-5

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1063Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-33-7
1064Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-39-9
1066Stalker - Krasnyye Krylia 2-15-4
1067Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 1-14-4
1068Voiny Suomi - Gladiator 2-02-2
1071Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 1-13-1
1073Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-16-3

EGZIBICIJA EXO TENIS ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040N.Pasha - K.Lovett 12-46-36-12-0
1045T.Bryde - C.Eubanks 14-192-66-31-2
1046W.Blumberg - D.Young 3-121-62-60-2
1047R.Roelofse - K.King 3-121-62-60-2
1050C.Eubanks - D.Young 22-197-65-72-1
1052W.Blumberg - N.Pasha V-VV-VV-VV-V
1053R.Roelofse - T.Bryde 19-206-23-61-2

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6083D.Popko - U.Blanch 8-103-44-21-2
6084T.Mercier - D.Popko 7-103-44-21-2
6086C.Kingsley - U.Blanch 5-82-43-40-2
6087C.Kingsley - D.Popko 8-24-14-12-0
6088S.Kirchheimer - K.Seelig 8-54-24-32-0
6089F.Corwin - S.Kirchheimer 8-84-20-42-1
6134P.Zarazua - K.Seelig 0-80-40-40-2
6138F.Corwin - K.Seelig 10-62-44-22-1

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6160V.Lepchenko - G.Dabrowski 12-66-26-42-0
6161P.Udvardy - H.Baptiste 7-132-65-70-2
6164A.Parks - G.Talaba 9-133-66-70-2
6165P.Udvardy - G.Dabrowski 6-135-71-60-2
6166A.Nefedova - G.Talaba 7-123-64-60-2
6167A.Nefedova - M.Partaud 10-136-74-60-2
6169V.Lepchenko - H.Baptiste 12-66-46-22-0
6170A.Parks - M.Partaud 12-66-36-32-0

EGZIBICIJA TENIS POINT SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076B.Hassan - A.Vatutin 0-120-60-60-2
1077T.Puetz - H.Naw 0-120-60-60-2
1087Y.Hanfmann - C.Schmitz 12-06-06-02-0
1088D.Brown - J.Haerteis 12-06-06-02-0
1094B.Hassan - R.Junaid 12-06-06-02-1
1095J.Choinski - C.Schmitz 0-120-66-01-2
1098D.Altmaier - J.Haerteis 12-06-06-02-0
1099Y.Hanfmann - A.Vatutin 12-06-06-02-0
1103D.Brown - H.Naw 0-120-60-60-2
1104T.Puetz - Y.Born 12-06-06-02-0
5059J.Choinski - R.Junaid 12-06-06-02-0

EXHIBITION TENNIS POINT EXHIBITION SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1074D.Altmaier - Y.Born 12-06-06-02-0

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6174R.Shurygin - A.Golovin 11-146-75-70-2
6175K.Saplin - S.Lutkovskii 14-217-53-61-2

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
18815Alliance - Molot 0-11-12-3
5948Alliance - Payp 1-01-13-2
5949Molot - Legion 0-11-13-1

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
19000Academy - Military 1-02-03-0
19001University - Ural Raiders 1-01-13-1

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
18806Chinatrust Brothers 2 - Fubon Guardians 2 12-5

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
18473Hanwha Eagles - Lotte Giants 2-1
18474Kia Tigers - Doosan Bears 4-13
18475Kt Wiz - Samsung Lions 14-6
18476Lg Twins - Kiwoom Heroes V-V
18477Sk Wyverns - Nc Dinos 2-6
18799Hanwha Eagles - Lotte Giants 1-5
18800Lg Twins - Kiwoom Heroes 3-1

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
18470Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 6-7
18471Unipresident Lions - Chinatrust Brothers 2-1

CRICKET CHINESE TAIPEI T10 LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16531Hsinchu Titans - Taiwan Daredevils 1-0
16532Tca Indians - Fcc Formosans 1-0

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO CISOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7594Spirit - Virtus Pro 1-0

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7604Faze - Astralis 0-1

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3811Copenhagen Flames - Nordavind V-V
3812Gambit Youngsters - Sprout 0-1

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6349Invictus Gaming - Team Aster 1-0
6350Keen Gaming - Psg.Lgd 0-1
8000Newbee - Team Aster V-V

E SPORT DOTA 2 EPIC PRIME LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16750Vp.Prodigy - Team Spirit 1-0
16751Virtus Pro - Flytomoon 1-0

E SPORT DOTA 2 ISOLATION CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16752Kvp - Team Unique 0-1

E SPORT KOG KPL SPRINGOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8026Royal Never Give Up - Ts Gaming 0-1
8027Rogue Warriors - Top Esports 1-0

PIKADO - IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6045B.Koltsov - J.Hubbard 1-0
6046J.Hubbard - D.Portela 1-0
6047D.Portela - J.Smith 0-1
6048B.Koltsov - F.Sherrock 1-0
6049M.Adams - J.Hubbard 1-0
6050F.Sherrock - D.Portela 1-0
6051B.Koltsov - M.Adams 1-0
6052J.Hubbard - J.Smith 1-0
6053D.Portela - M.Adams 0-1
6054J.Smith - B.Koltsov 0-1
6055F.Sherrock - J.Hubbard 1-0
6056J.Smith - F.Sherrock 0-1
6057M.Adams - J.Smith 1-0
6060F.Sherrock - M.Adams 0-1
6063D.Portela - B.Koltsov V-V

PIKADO - PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7432D.Noppert - R.Meikle 5-2
7437J.Henderson - C.Reyes 4-5
7438R.Meikle - C.Reyes 4-5
7439D.Noppert - J.Henderson 4-5
7440J.Henderson - R.Meikle 5-0
7441C.Reyes - D.Noppert 5-2

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
17194J.Vrablik - T.Tregler 0-1
17195J.Kleprlik - D.Reitspies 0-1
17196D.Prokopcov - S.Kucera 0-1
17197M.Horejsi - J.Vrablik 0-1
17198J.Kleprlik - J.Seibert 1-0
17199T.Tregler - D.Reitspies 0-1
17200D.Prokopcov - J.Vrablik 1-0
17201J.Kleprlik - S.Kucera 1-0
17202J.Seibert - D.Reitspies 0-1
17203M.Horejsi - T.Tregler 0-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
17171E.Chtchetinine - J.Huzjak 1-0
17172E.Gonzalez - D.Cheaib 0-1
17173E.Chtchetinine - E.Gonzalez 1-0
17174D.Cheaib - J.Huzjak 1-0
17175E.Chtchetinine - D.Cheaib 0-1
17176E.Gonzalez - J.Huzjak 1-0

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1105I.Pandur - A.Babkin 1-0
1106O.Nikiforov - V.Ivanov 0-1
1107V.Shirokov - V.Petrov 0-1
1108A.Yanshaev - A.Gribkov 0-1
1109D.Merzlikin - A.Chencov 1-0
1110S.Pyshkin - A.Sadkov 0-1
1111A.Babkin - S.Pyshkin 1-0
1112V.Ivanov - A.Yanshaev 1-0
1113V.Petrov - D.Merzlikin 1-0
1114A.Chencov - V.Shirokov 1-0
1124A.Gribkov - O.Nikiforov 1-0
1128A.Sadkov - I.Pandur 1-0
1130I.Pandur - S.Pyshkin 1-0
1132O.Nikiforov - A.Yanshaev 0-1
1133V.Shirokov - D.Merzlikin 0-1
1134A.Babkin - A.Sadkov 0-1
1135V.Ivanov - A.Gribkov 0-1
1142V.Petrov - A.Chencov 0-1
11929A.Volkov - V.Ivanov 2-3
11930D.Andreev - V.Rahmanov 3-2
11931S.Kuzmin - V.Zhulyabin 2-3
11932A.Frolov - Z.Hudaiberdiev 3-0
11933E.Glazun - S.Vakar 0-3
11940O.Kutuzov - I.Novikov 3-2
11941I.Novikov - V.Zhulyabin 3-1
11942S.Vakar - V.Ivanov 3-0
11943Z.Hudaiberdiev - V.Rahmanov 1-0
11944A.Volkov - E.Glazun 3-1
11945D.Andreev - A.Frolov 1-3
11946S.Kuzmin - O.Kutuzov 3-2
11947A.Yanshaev - D.Kolesnikov 3-2
11948D.Merzlikin - K.Abramov 2-3
11949I.Pandur - D.Basmanov 3-1
12001A.Babkin - A.Sadkov 1-0
13402V.Ivanov - A.Gribkov 1-0
13404V.Petrov - A.Chencov 1-0
14416D.Basmanov - A.Babkin 1-0
14417D.Kolesnikov - V.Ivanov 1-0
14418K.Abramov - V.Petrov 1-0
14431A.Chencov - D.Merzlikin 1-0
14432A.Gribkov - A.Yanshaev 0-1
14443A.Sadkov - I.Pandur 1-0
14444A.Yanshaev - V.Ivanov 1-0
14445D.Merzlikin - V.Petrov 1-0
14446I.Pandur - A.Babkin 1-0
14447D.Basmanov - A.Sadkov 0-1
14448D.Kolesnikov - A.Gribkov 0-1
14451K.Abramov - A.Chencov 1-0
1506I.Poletaev - A.Ovchinnikov 1-0
1507V.Nemashkalo - A.Petrov 1-0
1508V.Safonov - Y.Troyanov 0-1
1514A.Arutiunyan - A.Trushkin 0-1
1516D.Sayanov - A.Skrebnev 1-0
1521Y.Merkushin - A.Kirilenko 0-1
1524A.Petrov - D.Sayanov 1-0
1525A.Ovchinnikov - A.Arutiunyan 1-0
1529Y.Troyanov - Y.Merkushin 0-1
1530A.Skrebnev - V.Nemashkalo 1-0
1533A.Trushkin - I.Poletaev 0-1
1535A.Kirilenko - V.Safonov 1-0
1537I.Poletaev - A.Arutiunyan 1-0
1538V.Nemashkalo - D.Sayanov 1-0
1540V.Safonov - Y.Merkushin 0-1
1555A.Petrov - A.Skrebnev 0-1
1558A.Ovchinnikov - A.Trushkin 0-1
1560Y.Troyanov - A.Kirilenko 0-1
18843A.Arutiunyan - I.Poletaev 0-1
18844D.Sayanov - A.Skrebnev 0-1
18845Y.Merkushin - A.Kirilenko 1-0
18846A.Petrov - E.Ilyukhin 1-0
18847A.Ovchinnikov - I.Matveyev 1-0
18848Y.Troyanov - V.Bazilevskii 1-0
18849A.Skrebnev - A.Petrov 0-1
18850A.Kirilenko - Y.Troyanov 1-0
18851I.Poletaev - A.Ovchinnikov 1-0
18852E.Ilyukhin - D.Sayanov 0-1
18853I.Matveyev - A.Arutiunyan 1-0
18854V.Bazilevskii - Y.Merkushin 0-1
18855A.Arutiunyan - A.Ovchinnikov 0-1
18856D.Sayanov - A.Petrov 0-1
18857Y.Merkushin - Y.Troyanov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1184O.Zaiets - A.Yurkov 1-0
1185O.Naida - Y.Kolesnyk 1-0
1186L.Boiko - M.Shulepov 1-0
1187A.Peretiatko - P.Khakhamidi 0-1
1194I.Efimenko - V.Sedin 0-1
1197O.Kolbasenko - I.Poberii 0-1
1199I.Trydukh - O.Lykhytskyi 0-1
1200K.Ivchenko - J.Havrylov 1-0
1202R.Solomko - O.Naida 1-0
1209D.Ivchenko - V.Polusmyak 0-1
1210I.Trydukh - E.Rubtsov 0-1
1211A.Peretiatko - K.Ivchenko 1-0
1225Y.Kolesnyk - O.Lykhtskyi 0-1
1243P.Khakhamidi - V.Polusmyak 1-0
1244R.Solomko - I.Trydukh 0-1
1245J.Havrylov - D.Ivchenko 1-0
1247O.Naida - O.Lykhytskyi 1-0
1248M.Mrykh - A.Kurtenko 1-0
1250E.Rubtsov - Y.Kolesnyk 1-0
1253A.Melchenko - Y.Muliukin 0-1
1254D.Smyrnov - A.Kurtenko 1-0
1255M.Mrykh - A.Melchenko 1-0
1256D.Smyrnov - Y.Muliukin 0-1
1257A.Melchenko - A.Kurtenko 1-0
1258M.Mrykh - Y.Muliukin 1-0
1259D.Smyrnov - A.Melchenko 0-1
1262Y.Muliukin - A.Kurtenko 1-0
1265D.Smyrnov - M.Mrykh 0-1
18443L.Boiko - M.Korniienko 1-0
18444J.Havrylov - V.Polusmyak 0-1
18445I.Efimenko - O.Zaitsev 1-0
18446R.Solomko - Y.Kolosnyk 1-0
18447V.Voronenkov - M.Zholubak 1-0
18448K.Ivchenko - P.Khakhamidi 1-0
18449O.Varlamov - V.Mishchenko 1-0
18450E.Rubtsov - O.Lykhytskyi 1-0
18451M.Shulepov - M.Korniienko 1-0
18452A.Peretiatko - J.Havrylov 1-0
18453V.Sedin - O.Zaitsev 0-1
18454I.Trydukh - O.Naida 0-1
18455L.Boiko - V.Voronenkov 0-1
18456P.Khakhamidi - D.Ivchenko 0-1
18457I.Efimenko - O.Varlamov 1-0
18858Y.Kerusenko - A.Yurkov 1-0
18859V.Varchenko - Y.Yakymchuk 0-1
18860L.Dynaburg - O.Blashkun 0-1
18861A.Nazarov - V.Mishchenko 0-1
18862V.Kolesnikov - D.Zaporozhets 0-1
18863V.Vasko - S.Solomko 0-1
18864P.Khakhamidi - J.Havrylov 1-0
18865I.Efimenko - A.Yurkov 1-0
18866A.Martyniuk - S.Burdelnyi 1-0
18867D.Kozlov - A.Tkachenko 1-0
18868M.Voronin - S.Sokolov 0-1
18869Y.Kerusenko - A.Nazarov 0-1
18870V.Varchenko - D.Zaporozhets 0-1
18871L.Dynaburg - S.Solomko 0-1
18872V.Kyilo - M.Marchuk 0-1
5950A.Shcherbak - S.Sokolov 1-0
5954Y.Kokunin - V.Novykov 0-1
5962S.Solomko - D.Zaporozhets 1-0
5963V.Kobets - V.Kovalenko 0-1
5964R.Hnoievoi - M.Balakiriev 1-0
5965S.Burdelnyi - P.Kovalchuk 1-0
5966O.Blashkun - Y.Yakymchuk 1-0
5967A.Lubko - O.Melashenko 1-0
5968A.Derevynskyi - I.Oranskyi 1-0
5969A.Tkachenko - V.Levytskyi 1-0
5970V.Varchenko - S.Solomko 1-0
5971A.Shcherbak - R.Hnoievoi 3-2
5972Y.Kokunin - S.Burdelnyi 2-3
5973O.Blashkun - V.Vasko 3-1
5974Y.Sokoltsov - V.Kovalenko 3-0
5975S.Sokolov - I.Oranskyi 3-0
6010V.Novykov - V.Levytskyi 3-0
6011D.Zaporozhets - Y.Yakymchuk 1-3
6022A.Lubko - V.Kobets 0-1
6029M.Balakiriev - A.Derevynskyi 1-3
6030P.Kovalchuk - A.Tkachenko 0-3
6031V.Varchenko - O.Blashkun 1-3
6035O.Melashenko - V.Kovalenko 3-1
6036S.Solomko - Y.Yakymchuk 0-1
6038V.Vasko - D.Zaporozhets 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1151S.Kubrak - A.Derevianko 1-0
1154O.Tkachuk - A.Molochko 1-0
1155S.Melkumian - A.Guchok 1-0
1157A.Redkov - G.Kornienko 1-0
1158V.Kushnyr - V.Verbianyi 1-0
1159S.Pokydko - I.Fashchevskyi 1-0
1160S.Boiko - I.Omelchuk 0-1
1161D.Yasashnyi - V.Malashevsky 1-0
1162V.Kizian - A.Bugay 0-1
1166N.Danilyuk - N.Kovalchuk 0-1
1285V.Kushnyr - N.Danilyuk 1-0
1289D.Derevinskyi - S.Kubrak 0-1
1295A.Molochko - V.Maksiuta 1-0
1300V.Malashevsky - D.Yasashnyi 0-1
1301V.Evtodiy - G.Kornienko 1-0
1302V.Didukh - V.Verbianyi 0-1
1303S.Pokydko - V.Komar 0-1
1304O.Tkachenko - V.Maksiuta 1-0
1310S.Melkumian - D.Yasashnyi 1-0
1311A.Redkov - V.Evtodiy 0-1
1316V.Kushnyr - V.Didukh 1-0
1324A.Derevianko - I.Fashchevskyi 0-1
1401A.Molochko - S.Boiko 0-1
1458A.Guchok - V.Malashevsky 1-0
1462G.Kornienko - A.Bugay 1-0
1463V.Verbianyi - N.Kovalchuk 1-0
1464S.Kubrak - D.Baystryuchenko 1-0
1466V.Malashevsky - S.Melkumian 0-1
1468S.Pokydko - A.Derevianko 0-1
1481D.Yasashnyi - A.Guchok 1-0
1491S.Kubrak - V.Komar 0-1
1494D.Zenyuk - O.Tkachuk 1-0
1495D.Derevinskyi - I.Fashchevskyi 1-0
1496D.Vahta - A.Kotik 0-1
1499S.Maksimiv - R.Vakarash 1-0
1500S.Pokydko - S.Kubrak 1-0
1502V.Nechyporuk - N.Hrytsyienko 1-0
18785O.Semenets - A.Chaplyanka 0-1
18786O.Semenets - M.Kolos 1-0
18787K.Egorov - A.Chaplyanka 0-1
18788O.Semenets - K.Egorov -
18789I.Kuznetsov - I.Gladkih 1-0
18790M.Zhuravlov - P.Kolesnik 0-1
18791P.Puhach - I.Gladkih 1-0
18792I.Kuznetsov - M.Zhuravlov 0-1
18793P.Puhach - P.Kolesnik 1-0
18794M.Zhuravlov - I.Gladkih 1-0
18795P.Puhach - M.Zhuravlov 0-1
18796I.Kuznetsov - P.Kolesnik 1-0
18797P.Puhach - I.Kuznetsov 1-0
18798P.Kolesnik - I.Gladkih 1-0
5200V.Zharskiy - O.Tkachuk 1-0
5218D.Derevinskyi - A.Derevianko 0-1
5219A.Kotik - N.Hrytsyienko 0-1
5220D.Zenyuk - S.Maksimiv 0-1
5221I.Fashchevskyi - D.Baystryuchenko 0-1
5222D.Vahta - V.Nechyporuk 0-1
5223V.Zharskiy - R.Vakarash 0-1
5224S.Pokydko - D.Derevinskyi 0-1
5225V.Nechyporuk - A.Kotik 0-1
5226S.Maksimiv - O.Tkachuk 1-0
5227A.Derevianko - D.Baystryuchenko 0-1
5469N.Hrytsyienko - D.Vahta 1-0
5470V.Zharskiy - S.Maksimiv 1-0
5471V.Komar - I.Fashchevskyi 0-1
5472V.Nechyporuk - A.Kotik 1-0
5475D.Zenyuk - R.Vakarash 0-1
5476N.Hrytsyienko - D.Vahta 0-1
5477V.Zharskiy - D.Zenyuk 1-0
5747A.Kotik - D.Vahta 0-1
5749R.Vakarash - O.Tkachuk 0-1
5803V.Nechyporuk - N.Hrytsyienko 1-0
5804N.Hrytsyienko - A.Kotik 0-1
5879D.Vahta - V.Nechyporuk 0-3

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14611N.Plakhteev - Y.Zakharov 1-0
14612V.Gusev - R.Yushko 3-2
14613V.Gaynyuk - O.Obrazkov 2-3
14614I.Chernetskiy - A.Chilikin 3-0
14615N.Khudoshin - V.Gedz 1-3
14618S.Sarma - P.Plyushch 1-3
14619N.Plakhteev - V.Gedz 0-3
14620V.Gusev - A.Chilikin 0-3
14621V.Gaynyuk - P.Plyushch 1-0
14622I.Chernetskiy - R.Yushko 0-1
14745N.Khudoshin - Y.Zakharov 1-0
14747S.Sarma - O.Obrazkov 1-0
14757N.Plakhteev - N.Khudoshin 0-1
16522V.Gusev - I.Chernetskiy 1-0
16523V.Gaynyuk - S.Sarma 1-0
16533A.Chilikin - R.Yushko 1-0
16534P.Plyushch - O.Obrazkov 1-0
16535V.Gedz - Y.Zakharov 0-1
16536O.Obrazkov - V.Gaynyuk 0-1
16580R.Yushko - V.Gusev 1-0
16581Y.Zakharov - N.Plakhteev 0-1
16582A.Chilikin - I.Chernetskiy 0-1
16583P.Plyushch - S.Sarma 1-0
16584V.Gedz - N.Khudoshin 0-1
16585A.Chilikin - V.Gusev 1-0
16586P.Plyushch - V.Gaynyuk 1-0
16587V.Gedz - N.Plakhteev 0-1
16588O.Obrazkov - S.Sarma 0-1
16589R.Yushko - I.Chernetskiy 1-0
16590Y.Zakharov - N.Khudoshin 0-1
18994I.Chernetskiy - V.Gusev 0-1
18995N.Khudoshin - N.Plakhteev 1-0
18996S.Sarma - V.Gaynyuk 0-1
18997O.Obrazkov - P.Plyushch 0-1
18998R.Yushko - A.Chilikin 1-0
18999Y.Zakharov - V.Gedz 1-0
5110Y.Komendant - N.Kuleshov 0-1
5111L.Kuzyo - K.Kirsanov 0-1
5112N.Shalgorodskiy - D.Kushko 0-1
5113R.Pirveli - E.Masko 0-1
5142R.Rafikov - E.Treshchyov 0-1
5143E.Krivorotko - M.Popov 1-0
5156O.Kovalchuk - A.Grishchenko 1-0
5160A.Elkhov - N.Maleev 0-1
5161D.Reznichenko - A.Maksimchuk 1-0
5162E.Masko - A.Grishchenko 1-0
5163M.Popov - O.Kovalchuk 0-1
5168I.Sukovatiy - S.Kovalenko 1-0
5169D.Reznichenko - R.Pavlyuk 1-0
5170E.Krivorotko - R.Pirveli 1-0
5199L.Kuzyo - E.Masko 1-0
5228I.Sukovatiy - N.Maleev 1-0
5229A.Grishchenko - M.Popov 0-1
5230A.Gutnichenko - A.Maksimchuk 1-0
5231O.Kovalchuk - K.Kirsanov 0-1
5232A.Elkhov - I.Sukovatiy 0-1
5233E.Masko - M.Popov 1-0
5234K.Kirsanov - A.Grishchenko 0-1
5235S.Kovalenko - N.Maleev 0-1
5236L.Kuzyo - E.Krivorotko 0-1
5238R.Pirveli - O.Kovalchuk 0-1
5452R.Pavlyuk - A.Maksimchuk 0-1
5454N.Maleev - A.Elkhov 0-1
5460E.Krivorotko - E.Masko 0-1
5462O.Kovalchuk - L.Kuzyo 1-0
5463S.Kovalenko - I.Sukovatiy 0-1
5880A.Grishchenko - R.Pirveli 1-0
5881M.Popov - K.Kirsanov 1-0
5882R.Pavlyuk - A.Gutnichenko 0-1
5899S.Kovalenko - A.Elkhov 0-1
5902E.Masko - K.Kirsanov 1-0
5903R.Pirveli - M.Popov 1-0
5904N.Maleev - I.Sukovatiy 0-1
5907A.Maksimchuk - A.Gutnichenko 0-1
5908E.Krivorotko - O.Kovalchuk 0-1
5912L.Kuzyo - A.Grishchenko 1-0
5913I.Sukovatiy - A.Elkhov 1-0
5914A.Grishchenko - E.Krivorotko 0-1
5915O.Kovalchuk - E.Masko 0-1
5916N.Maleev - S.Kovalenko 0-1
5917A.Maksimchuk - R.Pavlyuk 0-1
5918K.Kirsanov - R.Pirveli 0-1
5919M.Popov - L.Kuzyo 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 39121314192936374648495051576061636568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 512172528
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 27232527
arrow CO Connecticut 6/44 212527323842
arrow DA Multi-Daily A 6/99 282958607983
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5623536873
arrow DC Multi-Daily C 6/99 73951588294
arrow EM Euro Millions 5/50 1123323439
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1591013152230314041444950515457596365
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 79101115192036373845465052535557626669
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 59112629
arrow FK Finska Keno D 20/70 24141519212326283437404547495156596768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 39222426273135374041444653565759646869
arrow FT Finska Keno T 20/70 1371213141521232526283444464760616270
arrow GO Njemačka Keno 20/70 234518212224273135374143444556585968
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1681014151720303136373943454849515456
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3581012151723242838394347515657596062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 358910111821262733424652535455575960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 218202629
arrow NP New York Pick 10 20/80 1561318293142444547485859606669747779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 257815162325333744485357585964667579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 19111617182327323639485556596264666970
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1251930
arrow TK Tennessee Cash 5/35 616202831
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1117323346
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 89162325
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 24101418212232364546505154565759767980