Subota 16.05.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6307Busan I Park - Jeonbuk Motors - - 0-11-2
6308Zvezda Bgu Minsk - Dinamo Brest - - 1-02-1
6310Augsburg - Wolfsburg - - 0-11-2
6322Fortuna Dusseldorf - Paderborn - - 0-00-0
6323Shakhtar Soligorsk - Slavia Mozyr - - 1-02-0
6324Bate Borisov - Fc Slutsk - - 2-03-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1763Zvezda Bgu Minsk - Dinamo Brest domaći401-02-1
1764Shakhtar Soligorsk - Slavia Mozyr domaći301-02-0
1765Bate Borisov - Fc Slutsk domaći42-03-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11920Orsha - Granit Mikashevichi domaći212-02-1
11921Volna Pinsk - Khimik Svetlogorski gosti171-14-2
11922Lida - Fc Oshmyany domaći103-13-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11926Dinamo Minsk Reserve - Fc Isloch Reserve - - 0-00-0
11927Belshina Bobrujsk Reserve - Fc Vitebsk Reserve domaći171-23-3
11928Fc Ruh Brest - Fc Smolevichi gosti840-00-1

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10570Paris Saint Germain Sambo - Manchester City Ryuk - - 0-01-0
8570Juventus Baphomet - Fc Barcelona Fleshka77 - - 2-02-1
8571Paris Saint Germain Sambo - Liverpool Skmgery - - 1-25-4
8933Manchester City Ryuk - Juventus Baphomet - - 0-10-1
8934Paris Saint Germain Sambo - Fc Barcelona Fleshka77 - - 0-12-5
8935Manchester City Ryuk - Liverpool Skmgery - - 0-20-5
8936Paris Saint Germain Sambo - Juventus Baphomet - - 0-20-4
8938Manchester City Ryuk - Fc Barcelona Fleshka77 - - 0-01-0
8943Liverpool Skmgery - Fc Barcelona Fleshka77 - - 0-11-4
8952Manchester City Ryuk - Paris Saint Germain Sambo - - 0-03-1
8956Fc Barcelona Fleshka77 - Juventus Baphomet - - 0-10-3
8957Liverpool Skmgery - Paris Saint Germain Sambo - - 1-02-2
8958Fc Barcelona Fleshka77 - Paris Saint Germain Sambo - - 0-01-2
8959Juventus Baphomet - Manchester City Ryuk - - 0-31-4
8976Juventus Baphomet - Paris Saint Germain Sambo - - 0-20-3
8999Liverpool Skmgery - Manchester City Ryuk - - 2-32-4
9052Fc Barcelona Fleshka77 - Manchester City Ryuk - - 1-22-4
9058Fc Barcelona Fleshka77 - Liverpool Skmgery - - 3-03-2

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16715Argentina Baphomet - England Fleshka77 - - 1-02-0
16716Portugal Sambo - Netherlands Skmgery - - 1-43-7
16717Portugal Sambo - England Fleshka77 - - 0-01-1
16718Uruguay Ryuk - Argentina Baphomet - - 1-02-1
16738Portugal Sambo - Argentina Baphomet - - 1-12-2
16739Uruguay Ryuk - Netherlands Skmgery - - 0-14-2
16740Uruguay Ryuk - England Fleshka77 - - 1-02-2
16741Netherlands Skmgery - England Fleshka77 - - 3-06-1
16742Uruguay Ryuk - Portugal Sambo - - 0-11-4
16743England Fleshka77 - Argentina Baphomet - - 0-22-3
16744Netherlands Skmgery - Portugal Sambo - - 2-14-3
16745Argentina Baphomet - Uruguay Ryuk - - 1-03-1
16746England Fleshka77 - Portugal Sambo - - 1-22-4
16747Argentina Baphomet - Portugal Sambo - - 2-26-3
16748Netherlands Skmgery - Uruguay Ryuk - - 4-15-2
16750England Fleshka77 - Uruguay Ryuk - - 1-05-0
16751England Fleshka77 - Netherlands Skmgery - - 0-20-2
16752Portugal Sambo - Uruguay Ryuk - - 0-21-2
18957Brazil Walker - France Mrpanda - - 0-21-3
18958Belgium Carlwhizzer - France Mrpanda - - 1-22-3
18959Brazil Walker - Belgium Carlwhizzer - - 1-21-4
18960France Mrpanda - Brazil Walker - - 1-01-1
18961France Mrpanda - Belgium Carlwhizzer - - 1-02-3
18962Belgium Carlwhizzer - Brazil Walker - - 1-03-1

ENGLESKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1025Tottenham Hotspur Aventon - Manchester United Thiago - - 0-02-0
1026Tottenham Hotspur Aventon - Manchester City Quavo - - 1-11-2
1033Manchester United Thiago - Manchester City Quavo - - 0-00-1
1040Liverpool Fc Zazabak - Tottenham Hotspur Aventon - - 0-10-1
1045Manchester United Thiago - Tottenham Hotspur Aventon - - 0-11-3
1046Manchester City Quavo - Tottenham Hotspur Aventon - - 1-34-5
1047Manchester City Quavo - Manchester United Thiago - - 3-04-0
1050Tottenham Hotspur Aventon - Liverpool Fc Zazabak - - 2-03-2

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10979Dynamo Kyiv Ishking11 - Cska Moscow Mr.Jey - - 0-11-1
11521Gent Den1bravo - Basaksehir Yoshi - - 0-12-1
11522Dynamo Kyiv Ishking11 - Basaksehir Yoshi - - 0-41-5
11523Shakhtar Donetsk Madmah - Gent Den1bravo - - 1-12-3
11524Dynamo Kyiv Ishking11 - Gent Den1bravo - - 0-00-0
11526Shakhtar Donetsk Madmah - Cska Moscow Mr.Jey - - 0-21-2
11929Cska Moscow Mr.Jey - Gent Den1bravo - - 0-12-2
11930Shakhtar Donetsk Madmah - Basaksehir Yoshi - - 1-23-2
11931Cska Moscow Mr.Jey - Basaksehir Yoshi - - 1-11-1
11932Shakhtar Donetsk Madmah - Dynamo Kyiv Ishking11 - - 2-13-1
11933Basaksehir Yoshi - Gent Den1bravo - - 1-22-3
11940Cska Moscow Mr.Jey - Dynamo Kyiv Ishking11 - - 1-02-1
11941Basaksehir Yoshi - Dynamo Kyiv Ishking11 - - 1-01-0
11942Gent Den1bravo - Shakhtar Donetsk Madmah - - 2-13-4
11944Cska Moscow Mr.Jey - Shakhtar Donetsk Madmah - - 0-20-3
11945Gent Den1bravo - Dynamo Kyiv Ishking11 - - 3-13-2
11946Basaksehir Yoshi - Shakhtar Donetsk Madmah - - 4-44-6
11947Gent Den1bravo - Cska Moscow Mr.Jey - - 0-01-0
11948Basaksehir Yoshi - Cska Moscow Mr.Jey - - 1-02-0
11949Dynamo Kyiv Ishking11 - Shakhtar Donetsk Madmah - - 2-46-5

ESPORT FRANCUSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Montpellier Den1bravo - Ogc Nice Yoshi - - 0-12-3
1160Stade Rennais Ishking11 - Bourdeux Mr.Jey - - 0-10-2
1161Saint Etienne Madmah - Montpellier Den1bravo - - 0-10-3
1162Stade Rennais Ishking11 - Ogc Nice Yoshi - - 0-50-6
1166Saint Etienne Madmah - Bourdeux Mr.Jey - - 2-02-1
1167Stade Rennais Ishking11 - Montpellier Den1bravo - - 0-00-1
1168Bourdeux Mr.Jey - Montpellier Den1bravo - - 0-20-3
1169Saint Etienne Madmah - Ogc Nice Yoshi - - 1-22-2
1170Bourdeux Mr.Jey - Ogc Nice Yoshi - - 2-23-4
1175Saint Etienne Madmah - Stade Rennais Ishking11 - - 0-34-3
1176Bourdeux Mr.Jey - Stade Rennais Ishking11 - - 1-13-1
1177Ogc Nice Yoshi - Montpellier Den1bravo - - 2-23-3
1178Montpellier Den1bravo - Saint Etienne Madmah - - 0-13-1
1179Ogc Nice Yoshi - Stade Rennais Ishking11 - - 5-05-1
1180Bourdeux Mr.Jey - Saint Etienne Madmah - - 0-20-5
1183Montpellier Den1bravo - Stade Rennais Ishking11 - - 1-02-0
1184Montpellier Den1bravo - Bourdeux Mr.Jey - - 0-10-2
1185Ogc Nice Yoshi - Saint Etienne Madmah - - 2-14-2
1186Ogc Nice Yoshi - Bourdeux Mr.Jey - - 1-13-1
1187Stade Rennais Ishking11 - Saint Etienne Madmah - - 1-01-1

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Fc Bayern Munich Den1bravo - Borussia Monchengladbach Yoshi - - 1-13-2
1197Rb Leipzig Ishking11 - Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - - 0-01-1
1199Borussia Dortmund Madmah - Fc Bayern Munich Den1bravo - - 0-01-0
1200Rb Leipzig Ishking11 - Borussia Monchengladbach Yoshi - - 2-23-5
1202Borussia Dortmund Madmah - Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - - 1-04-0
1209Rb Leipzig Ishking11 - Fc Bayern Munich Den1bravo - - 0-10-2
1210Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - Fc Bayern Munich Den1bravo - - 0-21-3
1211Borussia Dortmund Madmah - Borussia Monchengladbach Yoshi - - 2-16-1
1225Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - Borussia Monchengladbach Yoshi - - 0-31-5
1226Borussia Dortmund Madmah - Rb Leipzig Ishking11 - - 0-01-1
1231Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - Rb Leipzig Ishking11 - - 1-11-2
1235Borussia Monchengladbach Yoshi - Fc Bayern Munich Den1bravo - - 1-02-0
1243Borussia Monchengladbach Yoshi - Rb Leipzig Ishking11 - - 1-01-2
1244Fc Bayern Munich Den1bravo - Borussia Dortmund Madmah - - 0-22-3
1245Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - Borussia Dortmund Madmah - - 1-21-5
1247Fc Bayern Munich Den1bravo - Rb Leipzig Ishking11 - - 0-11-1
1248Borussia Monchengladbach Yoshi - Borussia Dortmund Madmah - - 0-03-1
1250Fc Bayern Munich Den1bravo - Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - - 3-16-1
1253Borussia Monchengladbach Yoshi - Bayer 04 Leverkusen Mr Jey - - 2-03-0
1254Rb Leipzig Ishking11 - Borussia Dortmund Madmah - - 2-02-1

ESPORT SPANJOLSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1311Getafe Mrpanda - Villarreal Praym - - 2-02-1
1316Real Betis Jenko - Villarreal Praym - - 0-20-4

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6671Tb Tvoroyri - Klaksvik - - 0-11-2

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
17174Manchester United Vrico - Arsenal Fc Skromnuy - - 0-00-1
17175Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - Manchester City Laikingdast - - 0-00-0
17176Arsenal Fc Skromnuy - Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - - 0-02-0
17189Manchester City Laikingdast - Liverpool Fc Arcos - - 2-12-3
17190Liverpool Fc Arcos - Arsenal Fc Skromnuy - - 0-10-2
17191Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - Manchester United Vrico - - 0-01-0
17192Arsenal Fc Skromnuy - Manchester City Laikingdast - - 1-01-0
17193Manchester United Vrico - Liverpool Fc Arcos - - 0-20-3
17194Liverpool Fc Arcos - Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - - 0-11-1
17195Manchester City Laikingdast - Manchester United Vrico - - 0-00-0
17197Arsenal Fc Skromnuy - Manchester United Vrico - - 0-10-2
17198Manchester City Laikingdast - Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - - 0-01-2
17199Liverpool Fc Arcos - Manchester City Laikingdast - - 3-05-0
17200Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - Arsenal Fc Skromnuy - - 2-04-1
17201Arsenal Fc Skromnuy - Liverpool Fc Arcos - - 0-11-5
17202Manchester United Vrico - Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - - 0-20-2
17203Liverpool Fc Arcos - Manchester United Vrico - - 0-02-0
18188Manchester City Laikingdast - Arsenal Fc Skromnuy - - 1-23-2
18189Manchester United Vrico - Manchester City Laikingdast - - 0-11-3
18190Tottenham Hotspur Boulevard Prospect - Liverpool Fc Arcos - - 0-10-1

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18920Portugal Orlovsky1 - Germany Slezaintima - - 2-02-1
18921Spain Zhukasik - France Hrusch - - 1-23-3
18922France Hrusch - Belgium Nikkitta - - 1-12-2
18923Germany Slezaintima - Spain Zhukasik - - 2-03-2
18924Belgium Nikkitta - Germany Slezaintima - - 0-02-0
18925Spain Zhukasik - Portugal Orlovsky1 - - 3-14-3
18926Germany Slezaintima - France Hrusch - - 0-00-0
18927Portugal Orlovsky1 - Belgium Nikkitta - - 0-10-2
18928Belgium Nikkitta - Spain Zhukasik - - 1-11-1
18929France Hrusch - Portugal Orlovsky1 - - 1-02-1
18930France Hrusch - Spain Zhukasik - - 0-21-2
18931Germany Slezaintima - Portugal Orlovsky1 - - 0-00-0
18932Belgium Nikkitta - France Hrusch - - 0-00-1
18933Spain Zhukasik - Germany Slezaintima - - 0-21-2
18934Germany Slezaintima - Belgium Nikkitta - - 0-22-2
18935Portugal Orlovsky1 - Spain Zhukasik - - 2-03-1
18936Belgium Nikkitta - Portugal Orlovsky1 - - 1-21-4
18937France Hrusch - Germany Slezaintima - - 0-00-0
18938Portugal Orlovsky1 - France Hrusch - - 0-00-0
18939Spain Zhukasik - Belgium Nikkitta - - 0-00-1

FIFA ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18191Atalanta Orlovsky1 - Lazio Slezaintima - - 0-11-1
18244Ssc Napoli Zhukasik - Ac Milan Hrusch - - 2-13-1
18245Ac Milan Hrusch - Inter Milan Nikkitta - - 0-00-0
18246Inter Milan Nikkitta - Lazio Slezaintima - - 1-11-1
18247Ssc Napoli Zhukasik - Atalanta Orlovsky1 - - 1-02-0
18248Lazio Slezaintima - Ac Milan Hrusch - - 2-03-0
18249Ac Milan Hrusch - Atalanta Orlovsky1 - - 0-00-0
18250Ac Milan Hrusch - Ssc Napoli Zhukasik - - 1-03-1
18251Lazio Slezaintima - Atalanta Orlovsky1 - - 1-04-2
18252Inter Milan Nikkitta - Ac Milan Hrusch - - 1-11-3
18254Atalanta Orlovsky1 - Ssc Napoli Zhukasik - - 2-15-3
18255Lazio Slezaintima - Inter Milan Nikkitta - - 1-03-0
18256Ac Milan Hrusch - Lazio Slezaintima - - 1-02-1
18257Inter Milan Nikkitta - Atalanta Orlovsky1 - - 0-00-0
18258Atalanta Orlovsky1 - Ac Milan Hrusch - - 0-00-0

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Pwr Pele Warriors - Team Ruspro R11 - - 0-21-3
1256Cfc Catalonia Fc - Rob Papa Krych - - 1-01-1
1257Pwr Pele Warriors - Dnk Fc Dimonchello - - 1-12-4
1258Team Ruspro R11 - Rob Papa Krych - - 2-22-3
1259Rob Papa Krych - Pwr Pele Warriors - - 0-11-2
1262Dnk Fc Dimonchello - Team Ruspro R11 - - 0-00-4
1265Cfc Catalonia Fc - Pwr Pele Warriors - - 1-11-1
1273Team Ruspro R11 - Cfc Catalonia Fc - - 0-11-1
1278Rob Papa Krych - Dnk Fc Dimonchello - - 2-05-1
1282Psg Shemyakin Onze - Ina Inactivetv - - 2-12-2
1285Ez1 Ez1d 11 - Tes Tundra - - 0-12-1
1289Psg Shemyakin Onze - Rub Fc Kazan - - 0-01-2
1295Ina Inactivetv - Tes Tundra - - - -
1300Rub Fc Kazan - Ez1 Ez1d 11 - - - -
1301Tes Tundra - Psg Shemyakin Onze - - - -
1302Rub Fc Kazan - Ina Inactivetv - - - -
1303Ez1 Ez1d 11 - Psg Shemyakin Onze - - - -
1304Ina Inactivetv - Ez1 Ez1d 11 - - - -
1310Tes Tundra - Rub Fc Kazan - - - -
18895Dnk Fc Dimonchello - Cfc Catalonia Fc - - 1-42-5

FIFA LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1055Paris Saint Germain Hrusch - Fc Barcelona Nikkitta - - 0-10-2
1056Fc Barcelona Nikkitta - Real Madrid Slezaintima - - 1-11-1
1060Liverpool Fc Orlovsky1 - Fc Barcelona Nikkitta - - 1-11-1
1063Real Madrid Slezaintima - Paris Saint Germain Hrusch - - 0-02-0
1064Paris Saint Germain Hrusch - Liverpool Fc Orlovsky1 - - 1-12-3
1066Fc Barcelona Nikkitta - Paris Saint Germain Hrusch - - 0-10-3
1067Real Madrid Slezaintima - Fc Barcelona Nikkitta - - 0-00-0
1068Fc Barcelona Nikkitta - Liverpool Fc Orlovsky1 - - 2-03-2
1074Paris Saint Germain Hrusch - Real Madrid Slezaintima - - - -
1076Liverpool Fc Orlovsky1 - Paris Saint Germain Hrusch - - - -
17171Manchester City Zhukasik - Real Madrid Slezaintima - - 0-02-0
17172Liverpool Fc Orlovsky1 - Manchester City Zhukasik - - - -
17173Manchester City Zhukasik - Fc Barcelona Nikkitta - - 0-10-1
18955Liverpool Fc Orlovsky1 - Real Madrid Slezaintima - - 2-02-0
18956Real Madrid Slezaintima - Liverpool Fc Orlovsky1 - - 0-02-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Paris Saint Germain Jkey - Tottenham Hotspur Plevis - - 0-11-3
1087Real Madrid D1psen - Ssc Napoli Kodak - - 1-02-1
1088Ssc Napoli Kodak - Paris Saint Germain Jkey - - 0-10-3
1094Tottenham Hotspur Plevis - Fc Bayern Munich Mr.Jab - - 1-12-2
1095Fc Bayern Munich Mr.Jab - Ssc Napoli Kodak - - 3-04-0
1096Paris Saint Germain Jkey - Real Madrid D1psen - - 1-11-1
1097Real Madrid D1psen - Fc Bayern Munich Mr.Jab - - 1-12-1
1098Ssc Napoli Kodak - Tottenham Hotspur Plevis - - 1-01-0
1105Fc Bayern Munich Mr.Jab - Paris Saint Germain Jkey - - 0-11-1
1106Tottenham Hotspur Plevis - Real Madrid D1psen - - 1-11-3
1107Ssc Napoli Kodak - Real Madrid D1psen - - 0-00-1
1108Tottenham Hotspur Plevis - Paris Saint Germain Jkey - - 0-11-1
1109Fc Bayern Munich Mr.Jab - Tottenham Hotspur Plevis - - 1-13-1
1110Paris Saint Germain Jkey - Ssc Napoli Kodak - - 1-11-1
1111Real Madrid D1psen - Paris Saint Germain Jkey - - 0-12-1
1112Ssc Napoli Kodak - Fc Bayern Munich Mr.Jab - - 0-00-0
1113Fc Bayern Munich Mr.Jab - Real Madrid D1psen - - 0-11-1
1114Tottenham Hotspur Plevis - Ssc Napoli Kodak - - 0-20-2
1124Paris Saint Germain Jkey - Fc Bayern Munich Mr.Jab - - 0-00-1
1128Real Madrid D1psen - Tottenham Hotspur Plevis - - 3-03-0
1130Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - Tottenham Hotspur Laikingdast - - - -
1132Real Madrid Vrico - Paris Saint Germain Skromnuy - - - -
1133Paris Saint Germain Skromnuy - Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - - - -
1134Tottenham Hotspur Laikingdast - Ssc Napoli Arcos - - - -
1135Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - Real Madrid Vrico - - 1-01-1
1142Ssc Napoli Arcos - Paris Saint Germain Skromnuy - - 1-01-1
1146Real Madrid Vrico - Ssc Napoli Arcos - - 0-00-1
1147Ssc Napoli Arcos - Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - - 0-10-2
1148Tottenham Hotspur Laikingdast - Real Madrid Vrico - - 0-11-2
1149Paris Saint Germain Skromnuy - Real Madrid Vrico - - 2-03-0
1150Ssc Napoli Arcos - Tottenham Hotspur Laikingdast - - 0-30-5
1151Paris Saint Germain Skromnuy - Ssc Napoli Arcos - - 1-21-4
1154Real Madrid Vrico - Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - - 0-00-0
1155Ssc Napoli Arcos - Real Madrid Vrico - - 0-11-1
1157Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - Ssc Napoli Arcos - - 1-12-2
1158Real Madrid Vrico - Tottenham Hotspur Laikingdast - - 1-01-0
18916Paris Saint Germain Skromnuy - Tottenham Hotspur Laikingdast - - 2-02-0
18917Tottenham Hotspur Laikingdast - Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - - 0-00-0
18918Fc Bayern Munich Boulevard Prospect - Paris Saint Germain Skromnuy - - - -
18919Tottenham Hotspur Laikingdast - Paris Saint Germain Skromnuy - - - -

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7102Daegu Fc - Pohang Steelers gosti430-11-1
7105Busan I Park - Jeonbuk Motors gosti160-11-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11761Ansan Greeners - Suwon City gosti320-10-2
11762Jeonnam Dragons - Jeju United domaći590-01-0
11763Bucheon Fc - Fc Anyang domaći620-02-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5251Augsburg - Wolfsburg gosti430-11-2
5252Borussia Dortmund - Schalke domaći292-04-0
5253Fortuna Dusseldorf - Paderborn - - 0-00-0
5264Hoffenheim - Hertha Berlin gosti580-00-3
5267Rb Leipzig - Freiburg gosti340-11-1
5269Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach gosti10-21-3

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7212Aue - Sandhausen domaći51-03-1
7266Bochum - Heidenheim domaći112-03-0
7267Jahn Regensburg - Holstein Kiel gosti30-12-2
7268Karlsruher - Darmstadt domaći660-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14575Banik Sokolov - Viktoria Zizkov - - 0-00-3
14608An Giang - Cs. Dong Thap - - 2-03-3
14609Hong Linh Ha Tinh Fc - Song Lam Nghe An - - - -
14610Nam Dinh Fc - Pho Hien Fc - - 0-01-0
4971Hradec Kralove - Lisen - - 0-11-1
4972Sfc Opava - Vitkovice - - 0-14-1
4973Trinec - Mfk Karvina - - 2-02-2
4974Zlin - Slavia Kromeriz - - 3-14-1

KAMERUN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11972Le Nkam Basketball - Ecole De Basket Dla 73-60
11973Volcanic Warriors Buea - Univeriste Douala 51-68

NIKARAGVA TORNEO CARLOS ULLOAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5904Carazo - El Rama V-V
5907Rivas - Matagalpa 55-81

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
19023Shuangjun Detection - Changzhou Xiexin 72-83
19024Heqiao - Laohuoji 75-97
19025Zhenjiang Black Panther - Jiubiao 87-75

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5934Taiwan Power - Taiyuan 67-82
5937Cathay Life - Chunghwa Telecom 96-49

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11975Gurlushikchi - Gara Altyn 75-51
11976Galkan - Cska 78-88
19019Gara Altyn - Gyrat 91-65

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5163Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 1-54-7
5168Stalker - Ledovyy Desant 0-52-8
5169Ershistyye Tigry - Stalker 3-29-6
5170Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 2-15-4
5171Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 4-010-6
5172Stalker - Krasnyye Krylia 1-16-4
5173Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 0-44-4
5174Voiny Suomi - Gladiator 3-24-6
5175Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 6-19-4
5178Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 0-01-4

BJELORUSIJA EGZIBICIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5160E.Smolyarchuk - V.Lopatko 18-226-42-61-2

EGZIBICIJA BJELORUSIJA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5161K.Silkina - K.Savenkava 12-46-46-02-0

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5149D.Young - K.King 3-122-61-60-2
5150R.Roelofse - K.Lovett 12-06-06-02-0
5151T.Bryde - N.Pasha 14-117-57-62-0
5152C.Eubanks - N.Pasha 7-123-64-60-2
5153K.King - T.Bryde 12-66-26-42-0

EGZIBICIJA POINT SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
18988J.Haerteis - H.Naw 8-94-11-41-2
18989C.Schmitz - A.Vatutin 1-80-41-40-2
18990D.Brown - Y.Born 9-61-44-12-1
18991Y.Hanfmann - R.Junaid 8-14-04-12-0
18992D.Altmaier - T.Puetz 4-83-41-40-2
18993J.Choinski - B.Hassan 5-82-43-40-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
18427G.Talaba - E.Mandlik 12-196-76-21-2
18428R.Zarazua - J.Jovic - - - -
18429E.Mandlik - A.Nefedova - - - -
18430S.Vickery - G.Talaba - - - -
18431S.Sewing - J.Jovic - - - -
18432S.Sewing - K.Stewart - - - -
18443K.Stewart - R.Zarazua - - - -
8508S.Vickery - G.Talaba 6-124-62-60-2
8565S.Sewing - J.Jovic 7-124-63-60-2
8566S.Sewing - K.Stewart 8-136-72-60-2
8567K.Stewart - R.Zarazua 7-123-64-60-2

EGZIBICIJA TENIS POINT SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8019T.Puetz - B.Hassan 12-06-06-02-0
8020H.Naw - Y.Hanfmann 0-120-60-60-2
8222D.Brown - A.Vatutin 6-60-66-01-2
8223Y.Born - R.Junaid 6-66-00-62-1

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7979E.King - J.Cerretani 12-00-66-02-1
7980N.Schachter - J.Cerretani 12-06-06-02-0
7981M.Redlicki - S.Storch 0-120-66-01-2
7982S.Storch - I.Yatsuk 12-06-06-02-0
7992M.Redlicki - A.El Mihdawy 12-06-06-02-0
7993S.Storch - A.El Mihdawy 12-06-06-02-0
7994M.Redlicki - I.Yatsuk 0-120-60-60-2
8017I.Yatsuk - A.El Mihdawy 12-00-66-02-1

OTHER RUSSIA DAILY CHALLENGE TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
18419D.Budov - G.Kolyshkov 13-86-37-52-0

OTHER RUSSIA DAILY PRO TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
18420T.Basalygo - Z.Skindzer 13-97-66-32-0

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5903Foxes - Panthers 0-10-21-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
18816Legion - Payp 0-1-0-20-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5162Ural Mountains - Energy 0-10-20-3

CAMPEONATO GPOBASEBALL

Br. Susret Kraj
19074Esteli - Chontales 12-6
19075Matagalpa - Segovia 13-0

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
18801Kia Tigers - Doosan Bears 13-4
18802Kt Wiz - Samsung Lions 10-4
18803Sk Wyverns - Nc Dinos 1-2

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
18804Fubon Guardians - Rakuten Monkeys V-V
18805Unipresident Lions - Chinatrust Brothers 2-9

CRICKET CHINESE TAIPEI T10 LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19020Pcct United - Tca Indians 1-0
19021Taiwan Dragons - Fcc Formosans 0-1

DARTS GERMAN SUPER LEAGUE 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19044J.Kniest - S.Siepmann 0-1
19045K.Gotthardt - C.Bunse 1-0
19046K.Munch - M.Unterbuchner 0-1
19047G.Clemens - S.Siepmann 1-0
19048S.Stein - C.Bunse 1-0

E SPORT CS GO ESEA EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5899Endpoint - Nemiga V-V

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO CISOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5476Hard Legion - Winstrike 0-1

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5749Godsent - Team North 1-0
5803G2 Esports - Faze 1-0

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5880Smash - Secret 0-1
5881Complexity - Endpoint 1-0
5882Hard Legion - Gambit Youngsters 1-0

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6351Royal Never Give Up - Sparking Arrow Gaming 1-0
8002Newbee - Sparking Arrow Gaming V-V
8003Cdec Gaming - Psg.Lgd 0-1

E SPORT DOTA 2 EPIC PRIME LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5968Team Spirit - Flytomoon 0-1

E SPORT DOTA 2 ISOLATION CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5969Nemiga - Team Unique 0-1

E SPORT KOG KPL SPRINGOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8043Team We - Hero 1-0
8044Estar - Edward Gaming 1-0
8049Lgd Goose - Qg Happy 1-0

E SPORT OVERWATCH OWLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8069Seoul Dynasty - Chengdu Hunters 0-1
8071London Spitfire - Shangai Dragons 0-1
8076New York Excelsior - Hangzhou Spark 1-0
8077Vancouver Titans - Houston Outlaws 0-1
8078Florida Mayhem - Washington Justice 1-0
8081Los Angeles Gladiators - Boston Uprising 0-1
8116San Francisco Shock - Atlanta Reing 1-0

MMA UFCOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5586C.Casey - M.Romero Borella 1-0
5593D.Elkins - N.Landwehr 0-1
5594K.Holland - A.Hernandez 1-0
5607M.Brown - M.Baeza 0-1
5611M.Gall - P.Rowe V-V
5636M.Davis - G.Chikadze V-V
5639R.Nascimento - Dt.Mayes 1-0
5640A.Overeem - W.Harris 1-0
5642C.Gadelha - A.Hill 1-0
5643D.Ige - E.Barboza 1-0
5644E.Anders - K.Jotko 0-1
5647Y.Song - M.Vera 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18403A.Monk - A.Huckvale 1-0
18404W.Nijman - D.Evans 0-1
18405D.Evans - A.Monk 1-0
18406A.Huckvale - W.Nijman 0-1
18407W.Nijman - A.Monk 0-1
18408D.Evans - A.Huckvale 1-0
18409A.Monk - D.Fitton 0-1
18410A.Huckvale - S.Mitchell 1-0
18411P.Nicholson - W.Nijman 1-0
18412D.Fitton - D.Evans 1-0
18413S.Mitchell - A.Monk 0-1
18414A.Huckvale - P.Nicholson 1-0
18415W.Nijman - D.Fitton 0-1
18416D.Evans - S.Mitchell 0-1
18417A.Monk - P.Nicholson 1-0
18433D.Fitton - A.Huckvale 0-1
18434S.Mitchell - W.Nijman 0-1
18435P.Nicholson - D.Evans 0-1
18436D.Fitton - S.Mitchell 0-1
18437P.Nicholson - D.Fitton 1-0
18438S.Mitchell - P.Nicholson 1-0

PIKADO PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7444G.Anderson - D.Van Duijvenbode 1-0
7445D.Van Den Bergh - K.Huybrechts 0-1
7446D.Van Duijvenbode - K.Huybrechts 0-1
7447G.Anderson - D.Van Den Bergh 1-0
7448D.Van Den Bergh - D.Van Duijvenbode 1-0
7449K.Huybrechts - G.Anderson 0-1

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1462D.Merzlikin - A.Chencov 1-0
1463E.Glazun - I.Smirnov 1-0
1464V.Zhulyabin - S.Kuzmin 1-0
1466A.Volkov - V.Ivanov 1-0
1468O.Kutuzov - A.Menshikov 1-0
1481V.Petrov - K.Abramov 0-1
1491A.Chencov - V.Petrov 0-1
1494I.Smirnov - A.Volkov 0-1
1495S.Kuzmin - O.Kutuzov 0-1
1496A.Menshikov - V.Zhulyabin 1-0
1499K.Abramov - D.Merzlikin 0-1
1500V.Ivanov - E.Glazun 0-1
5908A.Babkin - D.Basmanov 0-1
5912V.Ivanov - D.Kolesnikov 1-0
5913V.Rahmanov - D.Andreev 0-1
5914A.Gribkov - A.Yanshaev 0-1
5915A.Sadkov - S.Pyshkin 1-0
5916I.Elistratov - V.Krohin 0-1
5917D.Andreev - I.Elistratov 0-1
5918D.Basmanov - A.Sadkov 0-1
5919D.Kolesnikov - A.Gribkov 0-1
5920A.Yanshaev - V.Ivanov 1-0
5921S.Pyshkin - A.Babkin 0-1
5922V.Krohin - V.Rahmanov 0-1
5923A.Babkin - A.Sadkov 1-0
5924V.Ivanov - A.Gribkov 1-0
5925V.Rahmanov - I.Elistratov 1-0

STOLNI TENIS SETKA CUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18481A.Maliuta - A.Hassan 0-1
18482O.Kuznets - K.Hubska 0-1
18483O.Ishchenko - P.Nerush 1-0
18484M.Maliuta - O.Kuznets 0-1
18485A.Hassan - P.Nerush 1-0
19002K.Hubska - O.Ishchenko 0-1
5044H.Lapa - L.Andrieieva 1-0
5059Y.Tryhub - I.Hrusko 1-0
5110L.Andrieieva - A.Gordinskaya Sheiko 0-1
5111H.Lapa - A.Stefaniuk 1-0
5112J.Trigub - L.Andreeva 1-0
5113H.Lapa - I.Grushko 1-0
5142A.Gordinskaya - A.Stefanyuk 0-1
5143J.Trigub - H.Lapa 1-0
5146L.Andreeva - A.Stefanyuk 0-1
5148I.Grushko - A.Gordinskaya 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18444V.Bobkov - V.Semenenko 0-1
18445O.Dukhovenko - K.Kirsanov 1-0
18446M.Mrykh - I.Parnyvoda 0-1
18447I.Budyak - V.Kovalenko 0-1
18448S.Yatsenko - O.Pereguda 1-0
18449V.Sazhniev - O.Mishchenko 0-1
18450D.Prokopenko - A.Droshchynskyi 0-1
18451V.Kobets - A.Lubko 1-0
18452S.Semenets - S.Yakimenko 0-1
18453A.Fedorchenko - K.Moroz 1-0
18454S.Skhabitskiy - M.Mrykh 1-0
18455O.Gomilko - V.Kovalenko 1-0
18456V.Bereza - A.Droshchymskyi 0-1
18457A.Hrytsai - I.Budyak 1-0
18470I.Parnyvoda - D.Prokopenko 1-0
18940I.Efimenko - V.Mishchenko 0-1
18941S.Burdelnyi - Y.Yakymchuk 1-0
18942A.Tkachenko - O.Blashkun 0-1
18943P.Khakhamidi - S.Sokolov 0-1
18944A.Nazarov - A.Yurkov 0-1
18945V.Kolesnikov - A.Martyniuk 0-1
18946V.Vasko - D.Kozlov 1-0
18947M.Marchuk - J.Havrylov 1-0
18948Y.Kerusenko - V.Mishchenko 1-0
18949V.Varchenko - S.Burdelnyi 0-1
18950L.Dynaburg - A.Tkachenko 1-0
18951M.Voronin - V.Kyilo 1-0
18952I.Efimenko - A.Nazarov 1-0
18953A.Martyniuk - D.Zaporozhets 1-0
18954D.Kozlov - S.Solomko 1-0
18963P.Khakhamidi - M.Marchuk 0-1
18964V.Mishchenko - A.Yurkov 0-1
18965V.Kolesnikov - Y.Yakymchuk 1-0
18966V.Vasko - O.Blashkun 0-1
18967V.Kyilo - S.Sokolov 0-1
18968I.Efimenko - Y.Kerusenko 1-0
18969V.Varchenko - A.Martyniuk 0-1
18970L.Dynaburg - D.Kozlov 0-1
18971M.Voronin - J.Havrylov 1-0
18972V.Kolesnikov - S.Burdelnyi 1-0
18973V.Vasko - A.Tkachenko 1-0
18974P.Khakhamidi - V.Kyilo 1-0
18975D.Zaporozhets - Y.Yakymchuk 0-1
18976S.Solomko - O.Blashkun 0-1
18977M.Voronin - M.Marchuk 0-1
18978V.Varchenko - V.Kolesnikov 0-1
18979L.Dynaburg - V.Vasko 0-1
18980S.Sokolov - J.Havrylov 1-0
18981A.Martyniuk - Y.Yakymchuk 0-1
18982D.Kozlov - O.Blashkun 0-1
18983P.Khakhamidi - M.Voronin 0-1
18984S.Burdelnyi - D.Zaporozhets 0-1
18985A.Tkachenko - S.Solomko 0-1
18986V.Kyilo - J.Havrylov 1-0
18987M.Marchuk - S.Sokolov 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19026I.Udod - V.Shvidkiy 0-1
19027S.Stelmashchuk - R.Novak 0-1
19028P.Pidleteichuk - O.Tkachuk 0-1
19029I.Fashchevskyi - A.Derevianko 0-1
19030I.Semenyuk - S.Lugovskyi 0-1
19031O.Tytyunnik - P.Puhach 1-0
19032I.Fashchevskyi - O.Tytyunnik 0-1
19033P.Puhach - D.Derevinskyi 0-1
19034I.Kuznetsov - I.Gladkih 1-0
19035M.Zhuravlov - P.Kolesnik 0-1
19036O.Yarovoi - I.Gladkih 0-1
19037I.Kuznetsov - M.Zhuravlov 1-0
19038O.Yarovoi - P.Kolesnik 1-0
19039M.Zhuravlov - I.Gladkih 0-1
4960O.Shkurupii - D.Alekseenko 1-0
4961M.Treshchetka - I.Kryvyi 0-1
4962V.Kushnyr - V.Verbianyi 1-0
4966S.Ponomarenko - M.Laevsky 1-0
4967I.Kryvyi - V.Gerashenko 1-0
4970N.Kovalchuk - V.Kushnyr 0-1
5970N.Kovalchuk - V.Didukh 0-1
5971O.Shkurupii - I.Kozyr 0-1
5972V.Verbianyi - V.Kushnyr 0-1
5973S.Ponomarenko - O.Kovalov 1-0
5974D.Zenyuk - O.Tkachuk 1-0
5975D.Alekseenko - M.Laevsky 1-0
6010R.Novak - S.Lugovskyi 1-0
6011M.Presnyakov - P.Pidleteichuk 1-0
6029O.Kostiuk - I.Semenyuk 0-1
6030S.Maksimiv - O.Tkachuk 1-0
6031R.Novak - O.Kostiuk 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1731N.Kovalchuk - V.Kushnyr 0-3
1733I.Abanshyn - K.Makarchuk 1-0
1748D.Alekseenko - O.Kovalov 1-0
1755P.Chyzh - I.Kryvyi 0-1
1762V.Didukh - V.Verbianyi 0-1
2147I.Kozyr - S.Ponomarenko 0-1
3811V.Gerashenko - I.Bortnikov 1-0
3812N.Kovalchuk - V.Didukh 0-1
4792I.Abanshyn - D.Rusin 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN CUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19004V.Khitrov - R.Pirveli 0-1
19005M.Mosyuk - N.Trofimov 1-0
19006V.Polusmyak - V.Vakhrushev 0-1
19007R.Derypaska - A.Yolkin 1-0
19008Y.Gavrilov - P.Khakhamidi 0-1
19009M.Mosyuk - A.Yolkin 1-0
19010V.Polusmyak - P.Khakhamidi 1-0
19011R.Derypaska - N.Trofimov 1-0
19012Y.Gavrilov - V.Vakhrushev 1-0
19013M.Mosyuk - R.Derypaska 0-1
19014V.Polusmyak - Y.Gavrilov 1-0
19015A.Yolkin - N.Trofimov 0-1
19016P.Khakhamidi - V.Vakhrushev 0-1
19017N.Trofimov - M.Mosyuk 0-1
19018V.Vakhrushev - V.Polusmyak 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1514B.Kostyuk - A.Borodachev 1-0
1516E.Oprishchenko - I.Akimov 0-1
1521V.Grushko - A.Shtaer 1-0
1524M.Deynega - I.Sukovatiy 0-1
1525K.Ivchenko - D.Lebedev 1-0
1529M.Butkov - E.Rubtsov 0-1
1530S.Kalenik - I.Oleynik 1-0
1533D.Nemchenko - K.Deynega 1-0
1535D.Lebedev - V.Grushko 0-1
1537E.Rubtsov - B.Kostyuk 1-0
1538E.Oprishchenko - S.Kalenik 0-1
5926I.Oleynik - I.Akimov 1-0
5927L.Kuzyo - E.Krivorotko V-V
5930R.Pirveli - O.Kovalchuk 0-1
5943K.Deynega - I.Sukovatiy 0-1
5945E.Masko - V.Khitrov 0-1
5948O.Saenko - S.Kosarev 0-1
5949E.Krivorotko - M.Popov 1-0
5950Y.Medvedev - N.Khudoshin 0-1
5954S.Kovalenko - S.Alekseev 1-0
5962A.Starski - D.Marchenko 0-1
5963L.Kuzyo - R.Pirveli 1-0
5964O.Kovalchuk - E.Masko 0-1
5965O.Saenko - S.Alekseev 0-1
5966E.Masko - L.Kuzyo 1-0
5967R.Pirveli - E.Krivorotko 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 132733384143
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1516545679
arrow BC British Colombia BC49 6/49 5623254049
arrow BE Belgija 6/45 121416182124
arrow BL Belgija Keno 20/70 4591719232527283741424553566064656669
arrow CA Kanada 6/49 167142648
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2571526
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 25162227
arrow CL Colorado 6/40 6814151826
arrow DA Multi-Daily A 6/99 172025265471
arrow DB Multi-Daily B 6/99 162133818284
arrow DC Multi-Daily C 6/99 23541515968
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 345619202126273336455053555864656870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 34578121733374243455457616364666869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1417192830
arrow FK Finska Keno D 20/70 123711282932374142444647495254555962
arrow FL Florida 6/53 91022273244
arrow FQ Finska Keno V 20/70 124612131924283638404244515657596770
arrow FR Francuska 5/49 1926274146
arrow FT Finska Keno T 20/70 1261115222832435153545657585960636769
arrow GE Njemačka 6/49 368114748
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28111217182122232728293438434446546365
arrow GR Grčka 6/49 1410111639
arrow HU Mađarska 5/90 3054558189
arrow IL Illinois 6/52 23671833
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 91112161836
arrow IR Irska 6/47 232833344145
arrow IT Italija 6/90 2771788487
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1471013161925263233363839404649505458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4781014212227293036394142444549586162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 711161718192023242526323943444952535558
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 2716283643
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 722323336
arrow MI Michigan Classic 6/47 202125384546
arrow MS Missouri 6/44 57892631
arrow NP New York Pick 10 20/80 716171819243239414349505254606372767780
arrow NY New York 6/59 6813303658
arrow OH Ohio Classic 6/49 172223293137
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91420414248
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1581011141519202122354354556065666978
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 610192432414450515759616465677273747780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1319202425
arrow PO Poljska 6/49 1917303138
arrow QU Quebec 6/49 7913182328
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 81015273049
arrow SW Švicarska 6/42 11724313637
arrow TE Texas 6/54 21731333437
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 42021444852
arrow UW SAD Powerball 5/69 812263942
arrow WA Washington 6/49 111216324145
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1117192425
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 1420333746
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 27101619232537414648505660626466727577