Nedjelja 17.05.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18422Seongnam Ilhwa - Incheon United - - 0-00-0
18423St Pauli - Nurnberg - - 0-01-0
18424Wehen - Stuttgart - - 0-02-1
18425Dinamo Minsk - Isloch - - 0-01-0
18426Fc Ruh Brest - Fc Smolevichi - - 0-00-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1766Belshina - Fc Vitebsk domaći620-01-1
1769Dinamo Minsk - Isloch domaći600-01-0
1770Fc Ruh Brest - Fc Smolevichi - - 0-00-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11923Fc Nfk Minsk - Naftan Novopolotsk domaći401-01-0
11924Fc Slonim - Smorgon gosti250-10-1
11925Sputnik Rechica - Fc Gomel gosti480-00-4

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14612Cska Eremeev I - Ufa Maxim Kokin - - 0-10-1
14613Ufa Maxim Kokin - Cska Eremeev I - - 0-20-4
14614Sochi Sergey Vanyushin - Krasnodar Oleg Polyakov - - 1-22-2
14615Krasnodar Oleg Polyakov - Sochi Sergey Vanyushin - - 0-22-5
14618Ural Shimaev Roman - Rubin Aleksandr Shamber - - 2-24-2
14619Rubin Aleksandr Shamber - Ural Shimaev Roman - - - -
14620Tambov Batdiev David - Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - - 1-11-2
16714Lokomotiv Moscow Aleksandr Semeshko - Tambov Batdiev David - - 1-22-2

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19237Lyon Skmgery - Cf Valencia Sambo - - 4-05-1
19238Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - Ajax Amsterdam Ryuk - - 0-10-1
19239Chelsea Fc Fric - Cf Valencia Sambo - - 2-03-1
19240Lyon Skmgery - Ajax Amsterdam Ryuk - - 3-25-6
19241Cf Valencia Sambo - Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - - 1-11-1
19242Chelsea Fc Fric - Ajax Amsterdam Ryuk - - 1-01-1
19243Cf Valencia Sambo - Ajax Amsterdam Ryuk - - 1-32-5
19244Lyon Skmgery - Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - - 0-24-4
19245Cf Valencia Sambo - Lyon Skmgery - - 2-23-6
19246Chelsea Fc Fric - Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - - 0-12-2
19247Ajax Amsterdam Ryuk - Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - - 1-22-3
19334Manchester City Baphomet - Ssc Napoli Mr.Jey - - 0-12-1
19335Borussia Dortmund Madmah - Ssc Napoli Mr.Jey - - 1-21-4
19336Borussia Dortmund Madmah - Atletico Madrid Yoshi - - 3-15-1
19337Ssc Napoli Mr.Jey - Atletico Madrid Yoshi - - 1-02-1
19338Ssc Napoli Mr.Jey - Manchester City Baphomet - - 1-02-1
19339Ssc Napoli Mr.Jey - Borussia Dortmund Madmah - - 0-10-4
19340Ajax Amsterdam Ryuk - Lyon Skmgery - - 1-31-4
19341Atletico Madrid Yoshi - Borussia Dortmund Madmah - - 1-01-0
19342Cf Valencia Sambo - Chelsea Fc Fric - - 1-02-0
19343Ajax Amsterdam Ryuk - Chelsea Fc Fric - - 1-01-0
19344Atletico Madrid Yoshi - Ssc Napoli Mr.Jey - - 1-02-0
19345Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - Cf Valencia Sambo - - 0-02-2
19346Ajax Amsterdam Ryuk - Cf Valencia Sambo - - 0-10-2
19347Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - Lyon Skmgery - - 1-13-3
19348Bayer 04 Leverkusen Fleshka77 - Chelsea Fc Fric - - 1-02-1

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19259Germany Spursmax - Brazil Supernova - - 0-00-2
19260England Baphomet - Argentina Mr.Jey - - 0-01-0
19261Uruguay Madmah - Argentina Mr.Jey - - 3-06-1
19262Uruguay Madmah - Portugal Yoshi - - 1-22-3
19263Argentina Mr.Jey - Portugal Yoshi - - 3-24-3
19264Argentina Mr.Jey - England Baphomet - - 1-11-3
19265Argentina Mr.Jey - Uruguay Madmah - - 1-11-6
19266Portugal Yoshi - Uruguay Madmah - - 4-05-1
19267Portugal Yoshi - Argentina Mr.Jey - - 2-43-6

ENGLESKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19306Manchester City Fric - Tottenham Hotspur Sambo - - - -
19307Manchester United Skmgery - Arsenal Fc Ryuk - - 0-11-1
19308Manchester City Fric - Arsenal Fc Ryuk - - 1-01-4
19309Tottenham Hotspur Sambo - Liverpool Fc Fleshka77 - - 0-01-2
19310Manchester United Skmgery - Liverpool Fc Fleshka77 - - 0-12-3
19311Tottenham Hotspur Sambo - Arsenal Fc Ryuk - - 0-11-1
19312Manchester City Fric - Liverpool Fc Fleshka77 - - 0-11-2
19313Tottenham Hotspur Sambo - Manchester United Skmgery - - 2-23-2
19314Arsenal Fc Ryuk - Liverpool Fc Fleshka77 - - 0-10-2

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19248Sporting Braga Baphomet - Dynamo Kyiv Mr Jey - - 0-00-0
19249Cska Moscow Madmah - Dynamo Kyiv Mr Jey - - 0-00-0
19250Cska Moscow Madmah - Psv Eindhoven Yoshi - - 2-33-6
19251Dynamo Kyiv Mr Jey - Psv Eindhoven Yoshi - - 0-10-4
19252Dynamo Kyiv Mr Jey - Sporting Braga Baphomet - - 0-20-3
19253Dynamo Kyiv Mr Jey - Cska Moscow Madmah - - 1-11-2
19254Psv Eindhoven Yoshi - Cska Moscow Madmah - - 1-01-1
19255Psv Eindhoven Yoshi - Dynamo Kyiv Mr Jey - - - -
19256Espanyol Supernova - Stade Rennais Den1bravo - - 0-01-2
19257Stade Rennais Den1bravo - Espanyol Supernova - - 1-11-2

ESPORT FRANCUSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19211Lille Baphomet - Paris Saint Germain Mr.Jey - - 1-12-1
19212Lyon Madmah - Paris Saint Germain Mr.Jey - - - -
19213Lyon Madmah - As Monaco Yoshi - - - -
19214Paris Saint Germain Mr.Jey - As Monaco Yoshi - - 1-12-1
19215As Monaco Yoshi - Lille Baphomet - - 2-24-3
19216As Monaco Yoshi - Lyon Madmah - - 0-02-1
19217As Monaco Yoshi - Paris Saint Germain Mr.Jey - - 2-34-3

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6672B36 Torshavn - Ab Argir domaći82-03-0
6681If Fuglajordur - Hb Torshavn gosti110-31-3
6691Vikingur Gota - Skala gosti91-15-2
6692Eb Streymur - Nsi Runavik gosti70-20-3

FIFA ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1175Inter Milan Zhukasik - Lazio Hrusch - - 0-10-1
1176Ssc Napoli Dangerdim77 - Atalanta Slezaintima - - 1-02-0
1177Atalanta Slezaintima - Inter Milan Zhukasik - - 1-01-0
1178Lazio Hrusch - Ac Milan Dm1trena - - 1-03-1
1179Ac Milan Dm1trena - Atalanta Slezaintima - - 0-00-2
1180Inter Milan Zhukasik - Ssc Napoli Dangerdim77 - - 0-21-4
1183Atalanta Slezaintima - Lazio Hrusch - - 0-00-1
1184Ssc Napoli Dangerdim77 - Ac Milan Dm1trena - - 0-00-0
1185Ac Milan Dm1trena - Inter Milan Zhukasik - - 1-01-1
1186Lazio Hrusch - Ssc Napoli Dangerdim77 - - 0-11-4
1187Atalanta Slezaintima - Ssc Napoli Dangerdim77 - - 0-00-0
1194Lazio Hrusch - Inter Milan Zhukasik - - 0-00-0
1197Ac Milan Dm1trena - Lazio Hrusch - - 0-01-0
1199Inter Milan Zhukasik - Atalanta Slezaintima - - 0-00-1
1200Atalanta Slezaintima - Ac Milan Dm1trena - - 0-00-0
1202Ssc Napoli Dangerdim77 - Inter Milan Zhukasik - - 1-02-1
1209Ac Milan Dm1trena - Ssc Napoli Dangerdim77 - - 0-00-1
1211Lazio Hrusch - Atalanta Slezaintima - - 0-11-1
1226Inter Milan Zhukasik - Ac Milan Dm1trena - - 0-00-0
1244Ssc Napoli Dangerdim77 - Lazio Hrusch - - 0-12-2

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19218Pwr Pele Warriors - Team Ruspro R11 - - 2-04-0
19287Team Ruspro R11 - Rub Fc Kazan - - 0-10-2
19288Frz Forze - Psg Shemyakin Onze - - 1-13-2
19289Nfcnyancat Fc - Veg Vega Squadron - - 0-00-0
19290Frz Forze - Dnk Fc Dimonchello - - 1-02-1
19291Psg Shemyakin Onze - Veg Vega Squadron - - 0-21-2
19292Dnk Fc Dimonchello - Nfcnyancat Fc - - 0-11-4
19293Veg Vega Squadron - Frz Forze - - 2-22-4
19294Dnk Fc Dimonchello - Psg Shemyakin Onze - - 1-21-6
19295Nfcnyancat Fc - Frz Forze - - 1-02-1
19296Psg Shemyakin Onze - Nfcnyancat Fc - - 1-02-3
19297Veg Vega Squadron - Dnk Fc Dimonchello - - 2-13-1
19301Rub Fc Kazan - Tes Tundra - - - -
19302Team Ruspro R11 - Kab Kabush - - 0-01-1
19303Rub Fc Kazan - Pwr Pele Warriors - - 2-05-2
19304Tes Tundra - Kab Kabush - - 1-01-4
19305Pwr Pele Warriors - Tes Tundra - - 1-01-1

FIFA LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4307Barcelona Dangerdim77 - Liverpool Fc Hrusch - - 2-02-1
4308Real Madrid Slezaintima - Manchester City Nikkitta - - 0-01-0
4310Liverpool Fc Hrusch - Paris Saint Germain Orlovsky1 - - 0-00-0
4311Manchester City Nikkitta - Barcelona Dangerdim77 - - 0-11-2
4312Barcelona Dangerdim77 - Real Madrid Slezaintima - - 0-01-1
4315Paris Saint Germain Orlovsky1 - Manchester City Nikkitta - - 1-11-1
4316Manchester City Nikkitta - Liverpool Fc Hrusch - - 0-00-0
4322Real Madrid Slezaintima - Paris Saint Germain Orlovsky1 - - 0-01-0
4323Liverpool Fc Hrusch - Real Madrid Slezaintima - - 0-00-0
4329Paris Saint Germain Orlovsky1 - Barcelona Dangerdim77 - - 0-01-0
4333Liverpool Fc Hrusch - Barcelona Dangerdim77 - - 1-12-1
4334Manchester City Nikkitta - Real Madrid Slezaintima - - 0-00-0
4337Barcelona Dangerdim77 - Manchester City Nikkitta - - 0-00-0
4340Paris Saint Germain Orlovsky1 - Liverpool Fc Hrusch - - 1-01-1
4341Manchester City Nikkitta - Paris Saint Germain Orlovsky1 - - 0-00-0
4342Real Madrid Slezaintima - Barcelona Dangerdim77 - - 0-00-0
4343Liverpool Fc Hrusch - Manchester City Nikkitta - - 0-10-1
4344Paris Saint Germain Orlovsky1 - Real Madrid Slezaintima - - 1-02-1
4347Barcelona Dangerdim77 - Paris Saint Germain Orlovsky1 - - 1-12-3
4348Real Madrid Slezaintima - Liverpool Fc Hrusch - - 0-00-0

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1025Fc Bayern Munich Vrico - Real Madrid Skromnuy - - 1-02-2
1026Ssc Napoli Boulevard Prospect - Paris Saint Germain Laikingdast - - 0-00-0
1033Paris Saint Germain Laikingdast - Tottenham Hotspur Arcos - - 1-13-1
1040Real Madrid Skromnuy - Ssc Napoli Boulevard Prospect - - 0-01-0
1045Ssc Napoli Boulevard Prospect - Fc Bayern Munich Vrico - - 0-10-2
1046Tottenham Hotspur Arcos - Real Madrid Skromnuy - - 0-01-2
1047Fc Bayern Munich Vrico - Tottenham Hotspur Arcos - - 1-02-2
1050Real Madrid Skromnuy - Paris Saint Germain Laikingdast - - 0-02-2
1052Paris Saint Germain Laikingdast - Fc Bayern Munich Vrico - - 0-03-1
1053Tottenham Hotspur Arcos - Ssc Napoli Boulevard Prospect - - 0-10-1
1055Paris Saint Germain Laikingdast - Ssc Napoli Boulevard Prospect - - 0-00-0
1056Real Madrid Skromnuy - Fc Bayern Munich Vrico - - 0-01-3
1060Ssc Napoli Boulevard Prospect - Real Madrid Skromnuy - - 0-11-1
1063Tottenham Hotspur Arcos - Paris Saint Germain Laikingdast - - 2-13-2
1064Fc Bayern Munich Vrico - Ssc Napoli Boulevard Prospect - - 0-00-1
1066Real Madrid Skromnuy - Tottenham Hotspur Arcos - - 1-04-1
1067Paris Saint Germain Laikingdast - Real Madrid Skromnuy - - 2-03-0
1068Tottenham Hotspur Arcos - Fc Bayern Munich Vrico - - 0-10-2
1071Fc Bayern Munich Vrico - Paris Saint Germain Laikingdast - - - -
1073Ssc Napoli Boulevard Prospect - Tottenham Hotspur Arcos - - - -

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7106Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai domaći451-02-3
7107Seongnam Ilhwa - Incheon United - - 0-00-0
7123Seoul - Gwangju Fc domaći650-01-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11764Seoul E Land Fc - Gyeongnam domaći550-02-2
11784Daejeon Citizen - Chungnam Asan Fc gosti151-12-2

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19315Mas Taborsko - Sk Slavia Praha B domaći151-12-2
19316Fehervar Fc - Budafoki gosti30-12-1
19317Ferencvarosi Tc - Mezokovesd Zsory gosti490-00-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5270Fc Koln - Mainz domaći61-02-2
5271Union Berlin - Bayern Munich gosti400-10-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7269Arminia Bielefeld - Osnabruck domaći171-01-1
7270Greuther Furth - Hamburg domaći351-12-2
7273St Pauli - Nurnberg domaći840-01-0
7274Wehen - Stuttgart domaći500-02-1

TAJVAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16527Hasus Tsu Fc - Taiwan Power Company domaći401-02-1
16528Ming Chuan University - Tatung Fc gosti30-21-4
16529Taichung Futuro Fc - Fc Taicheng Lions domaći412-04-0
16530Tainan City Fc - Hang Yuen gosti470-00-1

KAMERUN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
19173Univeriste Douala - Le Nkam Basketball 65-74
19174Ecole De Basket Dla - Volcanic Warriors Buea 72-58

NIKARAGVA TORNEO CARLOS ULLOAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1106El Rama - Jinotega 70-105

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
18418Chunghwa Telecom - Taiwan Power 66-61

ESPORT HOKEJ 3X4 MIN.HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
19472Disabled Esports - Magic Skills 2-02-1
19473Hc Msu Esports - Punisher Games Esports 1-13-3
19474Nearbird Esports - Magic Skills Esports 1-22-4
19475Hc Msu Esports - Disabled Esports 1-44-4
19476Punisher Games Esports - Nearbird Esports 2-02-2
19477Magic Skills Esports - Hc Msu Esports 0-21-3
19478Disabled Esports - Nearbird Esports 1-04-1
19479Magic Skills Esports - Punisher Games Esports 0-13-1
19480Punisher Games Esports - Disabled Esports 2-05-3
19481Nearbird Esports - Hc Msu Esports 0-00-4

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
19192Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 2-26-5
19193Stalker - Ledovyy Desant 2-04-4
19194Ershistyye Tigry - Stalker 3-13-4
19195Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 3-29-7
19196Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 0-16-5
19197Stalker - Krasnyye Krylia 1-03-3
19198Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 4-37-4
19199Voiny Suomi - Gladiator 1-17-4
19200Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 2-13-6
19201Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 2-06-3

BJELORUSIJA EGZIBICIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
19188K.Molcan - A.Lebedev 15-193-66-31-2
19189E.Smolyarchuk - A.Izotov 21-186-16-61-2

EGZIBICIJA BJELORUSIJA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
19190K.Silkina - J.Izotova 12-46-36-12-0

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099K.Pannu - C.Eubanks 23-226-43-62-1
1103N.Pasha - K.King 5-122-63-60-2
1104D.Young - R.Roelofse 12-56-46-12-0
1105T.Bryde - E.Melendez 12-36-36-02-0
2084D.Young - R.Roelofse 12-86-46-42-0
2100N.Pasha - C.Eubanks 13-86-37-52-0
2112K.King - T.Bryde 13-66-17-52-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077C.Kingsley - K.Seelig 8-93-44-11-2
1087C.Kingsley - D.Popko 2-82-40-40-2
1088F.Corwin - J.Bueno Tapia 8-34-24-12-0
1094F.Corwin - I.Yatsuk 8-104-22-41-2
1095J.Bueno Tapia - J.Wojcik 8-104-21-41-2
1096F.Corwin - J.Wojcik 9-74-21-42-1
1097J.Bueno Tapia - I.Yatsuk 5-83-42-40-2
1098J.Wojcik - I.Yatsuk 9-94-21-42-1

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1161J.Jovic - S.Sewing 12-66-36-32-0
1162K.Stewart - A.Nefedova 21-173-66-12-1
1166V.Lepchenko - G.Talaba 12-66-46-22-0
1167J.Jovic - E.Mandlik 12-46-36-12-0
1168J.Elie - S.Sewing 6-123-63-60-2
1169V.Lepchenko - A.Nefedova V-V7-5V-VV-V
1170K.Stewart - G.Talaba 10-145-75-70-2

EGZIBICIJA TENIS POINT SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
19175J.Haerteis - Y.Born 6-83-43-40-2
19176D.Altmaier - D.Brown V-VV-VV-VV-V
19177T.Puetz - H.Naw 10-74-32-42-1
19178Y.Hanfmann - B.Hassan 8-34-14-22-0
19179A.Vatutin - J.Choinski 9-71-44-12-1
19180R.Junaid - C.Schmitz 5-83-42-40-2
19181H.Naw - B.Hassan 5-82-43-40-2
19182T.Puetz - Y.Hanfmann 3-81-42-40-2
19183D.Brown - J.Choinski 3-81-42-40-2
19184D.Altmaier - A.Vatutin V-VV-VV-VV-V
19185J.Haerteis - R.Junaid 11-53-44-02-1
19186Y.Born - C.Schmitz 10-92-44-32-1

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
19191G.Dzhavakhishvili - S.Lutkovskii V-VV-VV-VV-V

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1495Panthers - Foxes 1-01-11-3
1496Foxes - Panthers 0-10-20-3
19168Panthers - Foxes 1-01-13-1
19169Foxes - Panthers 0-10-20-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1499Ural Raiders - Military 1-02-02-3
1500Academy - Air Force 0-11-13-2

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
19170Ural Stars - Red Fox 1-02-03-1
19171Ural Mountains - Red Fox 0-11-13-2
19172Ural Stars - Ural Mountains 0-11-11-3

CAMPEONATO GPOBASEBALL

Br. Susret Kraj
1109Esteli - Chontales 7-1
1110Jinotega - Dantos 6-7
1111Matagalpa - Segovia 14-2
1112Boer - Masaya 8-0

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
19072Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 9-7
19073Unipresident Lions - Chinatrust Brothers 9-19

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
19349Ohrana Dinamo - Uvd Dinamo 2-1
19350Borisov 900 - Dynamo Bntu 5-0
19351Ckk Svetlogorsk - Fk Minsk 8-2
19352Dorozhnik Minsk - Ifc Shchuchin 7-2

CRICKET CHINESE TAIPEI T10 LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19022Taiwan Daredevils - Icct Smashers 1-0

DARTS GERMAN SUPER LEAGUE 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19049J.Kniest - K.Munch 0-1
19050K.Gotthardt - M.Unterbuchner 1-0
19051G.Clemens - C.Bunse 1-0
19052K.Munch - S.Siepmann 1-0
19053Es.Stein - M.Unterbuchner 1-0
19054K.Gotthardt - J.Kniest 1-0
19055G.Clemens - K.Munch 1-0
19056C.Bunse - M.Unterbuchner 0-1
19057K.Gotthardt - S.Siepmann 1-0
19058J.Kniest - S.Stein 0-1
19059G.Clemens - M.Unterbuchner 1-0
19060K.Gotthardt - K.Munch 0-1
19061J.Kniest - C.Bunse 0-1
19062S.Stein - S.Siepmann 0-1

E SPORT CS GO ESL ONE ROAD TO RIO EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1160Astralis - G2 Esports 1-0
5879Ninjas In Pyjamas - Heretics 1-0

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6355Cdec Gaming - Sparking Arrow Gaming 1-0
6356Royal Never Give Up - Team Aster 0-1
8004Vici Gaming - Invictus Gaming 1-0
8009Psg.Lgd - Ehome 1-0

E SPORT KOG KPL SPRINGOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8050Team We - Ttg X Quest 0-1
8054Royal Never Give Up - Vici Gaming 1-0
8063Estar - Ytg Gaming 0-1

E SPORT OVERWATCH OWLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8119Guangzhou Charge - Chengdu Hunters 1-0
8136Hangzhou Spark - London Spitfire 1-0
8140Dallas Fuel - Paris Eternal 0-1
8141Philadelphia Fusion - Vancouver Titans 1-0
8142Toronto Defiant - Los Angeles Valiant 0-1

NASCAR DARLINGTON 400 HEAD TO HEADOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19107A.Almirola - M.Dibenedetto -
19108A.Dillon - C.Bell -
19109B.Keselowski - C.Elliott -
19110C.Buescher - C.Custer -
19111J.Johnson - Ku.Busch -
19112K.Harvick - J.Logano -
19113Ky.Busch - D.Hamlin -
19114R.Blaney - W.Byron -

PIKADO - PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7455G.Price - B.Brooks 1-0
7456J.Cullen - K.Brown 1-0
7457B.Brooks - K.Brown 0-1
7458G.Price - J.Cullen 0-1
7481J.Cullen - B.Brooks 1-0
7482K.Brown - G.Price 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2725S.Kucera - A.Gavlas 0-1
2732J.Vrablik - J.Seibert 1-0

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19393N.Wenger - S.Happek -
19394D.Cheaib - M.Henninger -
19395N.Wenger - D.Cheaib -
19396S.Happek - M.Henninger -

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19405S.Vakar - V.Safonov 1-0
19406V.Nemashkalo - E.Ilyukhin 0-1
19407V.Shirokov - K.Abramov 0-1
19408D.Sayanov - A.Skrebnev 1-0
19409D.Merzlikin - A.Frolov 1-0
19410V.Bazilevskii - A.Kirilenko 1-0
19411A.Frolov - K.Abramov 0-1
19412A.Skrebnev - E.Ilyukhin 1-0
19413A.Kirilenko - V.Safonov 0-1
19414S.Vakar - V.Bazilevskii 1-0
19415V.Nemashkalo - D.Sayanov 0-1
19416V.Shirokov - D.Merzlikin 0-1
19511S.Khomutov - G.Vahnin 1-3
19512S.Kuzmin - I.Novikov 0-3
19513A.Ermilov - V.Zhulyabin 3-1
19514I.Matveyev - A.Arutiunyan 3-1
19515R.Pavlenko - E.Glazun 3-2
19516G.Vahnin - I.Matveyev 3-0
19517I.Novikov - A.Ermilov 0-3
19518V.Ivanov - R.Pavlenko 3-1
19519A.Arutiunyan - S.Khomutov 2-3
19520V.Zhulyabin - S.Kuzmin 0-3
19521S.Khomutov - I.Matveyev 3-2
19522S.Kuzmin - A.Ermilov 1-3
19523G.Vahnin - A.Arutiunyan 3-0
19524I.Novikov - V.Zhulyabin 2-3
19525V.Ivanov - E.Glazun 0-3

STOLNI TENIS SETKA CUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19417A.Hassan - O.Kuznets 1-0
19418A.Stefaniuk - A.Gordinskaya Sheiko 1-0
19419K.Hubska - O.Ishchenko 1-0
19420Y.Tryhub - H.Lapa 0-1
19421A.Hassan - M.Maliuta 1-0
19422I.Hrusko - L.Andrieieva 1-0
19423P.Nerush - O.Kuznets 0-1
19424A.Stefaniuk - Y.Tryhub 0-1
19425K.Hubska - A.Hassan 1-0
19426A.Gordinskaya Sheiko - L.Andrieieva 1-0
19427O.Ishchenko - O.Kuznets 0-1
19428H.Lapa - I.Hrusko 1-0
19429M.Maliuta - P.Nerush 0-1
19501A.Mydvetska - A.Yefremova 3-2
19502Y.Mykhailyk - S.Yureneva 3-2
19503V.Stepanovska - A.Yefimova 3-0
19504A.Mydvetska - Y.Mykhailyk 3-1
19505V.Stepanovska - S.Yureneva 3-1
19506Y.Mykhailyk - A.Yefimova 2-3
19507A.Mydvetska - S.Yureneva 3-0
19508V.Stepanovska - Y.Mykhailyk 3-0
19509S.Yureneva - A.Yefimova 1-3
19510V.Stepanovska - A.Mydvetska 3-2

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1503Y.Ivanov - V.Kyilo 0-1
1505P.Volkov - I.Budyak 1-0
1506O.Sulym - A.Paniushkin 0-1
1507O.Lykhytskyi - E.Rubtsov V-V
1508Y.Ivanov - I.Budyak 1-0
1514S.Tkachev - A.Paniushkin 0-1
19222K.Tsoi - S.Semenets 0-1
19223A.Kurtenko - D.Prokopenko V-V
19224K.Moroz - A.Fedorchenko 0-1
19225A.Droshchynskyi - A.Melchenko 1-0
19226V.Bilous - O.Dukhovenko 0-1
19227S.Yakimenko - K.Tsoi 1-0
19228V.Bereza - A.Kurtenko 1-0
19229O.Mishchenko - V.Sazhniev 1-0
19230A.Melchenko - I.Parnyvoda 0-1
19231K.Moroz - V.Bilous 1-0
19232D.Khairov - S.Semenets 1-0
19233A.Droshchynskyi - D.Prokopenko V-V
19234V.Sazhniev - A.Fedorchenko 1-0
19235V.Bereza - A.Melchenko 0-1
19236O.Mishchenko - O.Dukhovenko 1-0
19268D.Khairov - K.Tsoi 3-0
19269A.Droshchynskyi - A.Kurtenko 3-0
19270K.Moroz - V.Sazhniev 1-3
19271O.Yurenev - S.Semenets 1-3
19272I.Parnyvoda - D.Prokopenko V-V
19273O.Mishchenko - V.Bilous 3-0
19274S.Yakimenko - D.Khairov 3-0
19275V.Bereza - A.Droshchynskyi 1-3
19276A.Fedorchenko - O.Dukhovenko 3-0
19277O.Ivashkin - V.Bochkovsky 1-3
19278L.Boiko - V.Chornobab 0-3
19279P.Kilyakin - V.Diachenko 0-3
19280O.Ivashkin - V.Chirnobab 2-3
19281V.Diachenko - V.Bochkovsky 3-0
19282L.Boiko - P.Kilyakin 3-2
19430O.Ivashkin - V.Diachenko 0-1
19431P.Kilyakin - V.Chornobab 0-1
19432L.Boiko - V.Bochkovsky 0-1
19433O.Ivashkin - P.Kilyakin 0-1
19434L.Boiko - V.Diachenko 0-1
19435V.Chornobab - V.Bochkovsky 1-0
19436O.Ivashkin - L.Boiko 1-0
19437P.Kilyakin - V.Bochkovsky 1-0
19438V.Diachenko - V.Chornobab 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19457E.Panichev - A.Kaznacheiev 1-0
19458S.Ponomarenko - R.Ivanov 0-1
19459I.Bortnikov - I.Kryvyi 0-1
19460N.Sidorak - R.Vakarash 1-0
19461I.Abanshyn - K.Makarchuk 1-0
19462O.Shkurupii - O.Kovalov 1-0
19463V.Gerashenko - P.Chyzh 1-0
19464A.Zenyuk - V.Ivasiv 1-0
19465E.Panichev - D.Rusin 0-1
19466M.Laevsky - D.Alekseenko 0-1
19467N.Sidorak - Y.Vorsuliak 1-0
19468S.Ponomarenko - O.Shkurupii 1-0
19469V.Aksenin - R.Vakarash 0-1
19470R.Ivanov - D.Alekseenko 3-0
19471A.Zenyuk - N.Sidorak 3-0
19526O.Kovalov - M.Laevsky 0-1
19527V.Ivasiv - R.Vakarash 0-1
19528S.Stelmashchuk - I.Semenyuk 0-1
19529Y.Vorsuliak - V.Aksenin 0-1
19530R.Novak - O.Kostiuk V-V
19531S.Lugovskyi - S.Stelmashchuk 1-0
19532R.Novak - S.Stelmashchuk V-V
19533S.Stelmashchuk - O.Kostiuk V-V
19534I.Semenyuk - S.Lugovskyi V-V
19535I.Semenyuk - R.Novak 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN CUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1113D.Kim - V.Vasiukov 3-2
1114T.Bonishchuk - S.Pitsyk 1-3
1124Y.Novikov - A.Ermolaev 0-3
1128V.Khorolskiy - O.Saenko 3-0
1135N.Maleev - Y.Novikov 0-3
1141P.Plyushch - R.Yushko 3-0
1142V.Vasiukov - T.Bonishchuk 3-1
1146S.Buluy - A.Rodin 3-1
1147P.Plyushch - D.Kim 3-1
1148S.Vavrenyuk - A.Ermolaev 2-3
1149V.Kobets - V.Gusev 2-3
1155A.Rodin - V.Khorolskiy 3-0
1157A.Ermolaev - N.Maleev 2-3
1158D.Kim - V.Kobets 2-3
1159V.Gusev - R.Yushko 1-3
1272A.Ermolaev - Y.Novikov 1-0
1273V.Kobets - T.Bonishchuk 1-0
1274V.Gusev - D.Kim 0-1
1278O.Saenko - V.Khorolskiy 0-1
1282D.Kim - R.Yushko 1-0
1285T.Bonishchuk - V.Gusev 0-1
1289Y.Novikov - N.Maleev 0-1
1311A.Rodin - S.Buluy 0-1
1316A.Ermolaev - S.Vavrenyuk 1-0
1324S.Pitsyk - V.Kobets 1-0
1325V.Vasiukov - P.Plyushch 0-1
1367A.Mashtakov - N.Khudoshin 1-0
1372M.Mosyuk - I.Kanunnikov V-V
1377V.Gorelov - V.Polusmyak 0-1
1380A.Zhuravlev - Y.Komendant 1-0
1393Derypaska - V.Ratushniak V-V
1396V.Vakhrushev - A.Shtaer 1-0
1397A.Mashtakov - Y.Komendant 0-1
1398M.Mosyuk - V.Ratushniak 0-1
1399V.Gorelov - A.Shtaer 1-0
1401A.Zhuravlev - N.Khudoshin 1-0
1458R.Derypaska - I.Kanunnikov V-V
1462V.Vakhrushev - V.Polusmyak 1-0
1463A.Mashtakov - A.Zhuravlev 1-0
1464M.Mosyuk - R.Derypaska 0-1
1466V.Gorelov - V.Vakhrushev 1-0
1468A.Shtaer - V.Polusmyak 0-1
1481Y.Komendant - N.Khudoshin 1-0
1491I.Kanunnikov - M.Mosyuk V-V
1494N.Khudoshin - A.Mashtakov 0-1
19322M.Varchenko - A.Kovrikov 1-0
19323B.Kostyuk - A.Borodachev 1-0
19324K.Deynega - M.Deynega 0-1
19325O.Pavlyuk - M.Varchenko 1-0
19326D.Nemchenko - M.Andreev 0-1
19327E.Masko - L.Kuzyo 1-0
19328M.Butkov - E.Rubtsov 0-1
19329I.Glivenko - A.Kovrikov 1-0
19330E.Krivorotko - R.Pirveli 0-1
19331M.Butkov - A.Borodachev 0-1
19332M.Andreev - K.Deynega 0-1
19333A.Kovrikov - O.Pavlyuk 0-1
19439D.Nemchenko - M.Deynega 0-1
19440E.Krivorotko - L.Kuzyo 0-1
19441I.Glivenko - M.Varchenko 0-1
19442D.Nemchenko - K.Deynega 0-1
19443E.Rubtsov - A.Borodachev 1-0
19444L.Kuzyo - R.Pirveli 1-0
19445I.Glivenko - O.Pavlyuk 0-1
19446B.Kostyuk - M.Butkov 0-1
19447E.Masko - R.Pirveli 0-1
19448M.Andreev - M.Deynega 0-1
19449A.Kovrikov - M.Varchenko 0-1
19450M.Deynega - K.Deynega 1-0
19451M.Varchenko - O.Pavlyuk 1-0
19452M.Andreev - D.Nemchenko 1-0
19453A.Kovrikov - I.Glivenko 0-1
19486O.Obrazkov - T.Bonishchuk V-V
19487V.Gusev - S.Pitsyk 0-3
19488V.Khorolskiy - A.Rodin 2-3
19489N.Maleev - A.Ermolaev 0-3
19490R.Yushko - T.Bonishchuk 3-0
19491S.Pitsyk - O.Obrazkov V-V
19492O.Saenko - S.Buluy 2-3
19493P.Plyushch - V.Kobets 3-1
19494V.Vasiukov - V.Gusev 3-1
19495Y.Novikov - S.Vavrenyuk 1-3
19496V.Khorolskiy - S.Buluy 0-3
19497N.Maleev - S.Vavrenyuk 3-0
19498V.Kobets - R.Yushko 3-0
19499V.Gusev - P.Plyushch 3-2
19500O.Saenko - A.Rodin 3-0
2147A.Shtaer - V.Vakhrushev 1-0
2215V.Ratushniak - R.Derypaska 1-0
2216Y.Komendant - A.Zhuravlev 0-1
2217A.Shtaer - V.Gorelov 1-0
2218V.Ratushniak - M.Mosyuk 1-0
2220Y.Komendant - A.Mashtakov 0-1
2221I.Kanunnikov - R.Derypaska V-V
2222N.Khudoshin - A.Zhurav 0-1
2223V.Polusmyak - V.Vakhrushev 0-1
2350A.Zhuravlev - A.Mashtakov 0-1
2351R.Derypaska - M.Mosyuk 0-1
2353V.Vakhrushev - V.Gorelov 1-0
2354I.Kanunnikov - V.Ratushniak V-V
2365N.Khudoshin - Y.Komendant 1-0
2368V.Polusmyak - A.Shtaer 0-1

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19104A.Skrebnev - V.Nemashkalo 1-0
19105E.Ilyukhin - D.Sayanov 1-0
19106V.Nemashkalo - E.Ilyukhin 0-1

TABLE TENNIS TT CUP UKRAINE WOMENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19456A.Miklukha - O.Tsiupko 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 3711182234
arrow BL Belgija Keno 20/70 1381819252629303142444547505160646567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 913142836
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 411121727
arrow DA Multi-Daily A 6/99 82021353755
arrow DB Multi-Daily B 6/99 3525729195
arrow DC Multi-Daily C 6/99 203155647176
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1019222324262829343538394548495456656769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2891115162535383943495254596061636465
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 517263435
arrow FK Finska Keno D 20/70 13101415162023243536384244474849545960
arrow FQ Finska Keno V 20/70 234512151618212329323536415053636870
arrow FT Finska Keno T 20/70 120232429313437424350515254576062686970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2681114161727283338424347485160646670
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 71214243944
arrow LD Latvija Keno D 20/62 34101314212223273037383940424553575962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1271011121618262837394450525457585960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3591720212327293032353942515253596062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 23141821
arrow NP New York Pick 10 20/80 3471016232429303940414648495561637172
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 813212729353741455153566365687071727980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2481420303436404244475663647176777880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 23112023
arrow SK Slovačka 5/35 16152933
arrow SL Slovenija 7/39 123582226
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 89121428
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 512171928374043454750575863646770717778