Ponedjeljak 18.05.2020.

CYBER COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Colombia Madmah - Chile Indra13 27 - - 2-22-2
1035Uruguay Yoshi - Paraguay Spursmax - - 2-05-1
1036Peru Supernova - Colombia Madmah - - 0-01-1
1039Uruguay Yoshi - Chile Indra13 27 - - 1-23-3
1040Peru Supernova - Paraguay Spursmax - - 0-22-2
1045Uruguay Yoshi - Colombia Madmah - - 1-12-1
1046Paraguay Spursmax - Colombia Madmah - - 0-20-2
1047Peru Supernova - Chile Indra13 27 - - 0-24-2
1050Paraguay Spursmax - Chile Indra13 27 - - 1-21-5
1077Peru Supernova - Uruguay Yoshi - - 0-31-7
1087Chile Indra13 27 - Colombia Madmah - - 1-01-0
1088Paraguay Spursmax - Uruguay Yoshi - - 2-25-4
1094Chile Indra13 27 - Uruguay Yoshi - - 2-22-5
1099Colombia Madmah - Peru Supernova - - 2-12-1
1103Colombia Madmah - Uruguay Yoshi - - 0-30-5
1104Paraguay Spursmax - Peru Supernova - - 0-30-4
1105Chile Indra13 27 - Peru Supernova - - 1-01-1
1107Colombia Madmah - Paraguay Spursmax - - 1-21-4
1108Chile Indra13 27 - Paraguay Spursmax - - 0-02-2
1109Uruguay Yoshi - Peru Supernova - - 1-12-2

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1004Liverpool Fc Supernova - Juventus Spursmax - - 3-05-2
1016Juventus Spursmax - Fc Barcelona Madmah - - 0-10-3
1017Liverpool Fc Supernova - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 2-33-3
1018Juventus Spursmax - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 0-20-3
1019Liverpool Fc Supernova - Paris Saint Germain Yoshi - - 0-01-2
1023Fc Bayern Munich Indra13 27 - Fc Barcelona Madmah - - 1-02-1
1024Juventus Spursmax - Liverpool Fc Supernova - - 1-13-1
1025Fc Barcelona Madmah - Juventus Spursmax - - 0-01-0
1026Fc Bayern Munich Indra13 27 - Liverpool Fc Supernova - - 3-25-3
1027Fc Bayern Munich Indra13 27 - Juventus Spursmax - - 1-13-3
1028Paris Saint Germain Yoshi - Liverpool Fc Supernova - - 2-24-4
2842Fc Barcelona Madmah - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 0-02-0
2843Paris Saint Germain Yoshi - Juventus Spursmax - - 4-14-2
2844Liverpool Fc Supernova - Fc Barcelona Madmah - - 1-02-1
2870Paris Saint Germain Yoshi - Fc Bayern Munich Indra13 27 - - 3-14-4
2875Paris Saint Germain Yoshi - Fc Barcelona Madmah - - 2-14-2
2878Juventus Spursmax - Paris Saint Germain Yoshi - - 2-12-2
2882Fc Barcelona Madmah - Liverpool Fc Supernova - - 0-10-2
3811Fc Barcelona Madmah - Paris Saint Germain Yoshi - - 2-02-2

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1110Switzerland Stig - Poland Walker - - 2-03-1
1111Uruguay Supernova - Argentina Madmah - - 0-30-6
1113Uruguay Supernova - Italy Spursmax - - 2-23-2
1114Italy Spursmax - Argentina Madmah - - 1-01-0
1124Uruguay Supernova - England Indra13 27 - - 3-14-2
1128Italy Spursmax - England Indra13 27 - - 2-34-5
1135Uruguay Supernova - Portugal Yoshi - - 0-10-3
1141England Indra13 27 - Argentina Madmah - - 0-10-4
1142Italy Spursmax - Portugal Yoshi - - 0-12-3
1146Argentina Madmah - Uruguay Supernova - - 3-14-3
1147Argentina Madmah - Portugal Yoshi - - 1-32-3
1148Italy Spursmax - Uruguay Supernova - - 2-04-0
1149Argentina Madmah - Italy Spursmax - - 0-12-3
1155England Indra13 27 - Uruguay Supernova - - 1-02-1
1157England Indra13 27 - Italy Spursmax - - 2-02-4
1158Portugal Yoshi - Uruguay Supernova - - 2-12-3
2893Brazil Dinototli - Germany Kishe - - 2-13-3
2894France Sambo - Spain Fric - - V-VV-V
2900France Sambo - Germany Kishe - - V-VV-V
2913Belgium Skmgery - Spain Fric - - 2-14-1
2914France Sambo - Brazil Dinototli - - V-VV-V
2915Spain Fric - Brazil Dinototli - - 1-21-4
2916Germany Kishe - Brazil Dinototli - - 1-11-1
2917Spain Fric - France Sambo - - V-VV-V
2918Germany Kishe - France Sambo - - V-VV-V
2922Brazil Dinototli - France Sambo - - V-VV-V
2923Spain Fric - Belgium Skmgery - - 0-42-5
2924Brazil Dinototli - Spain Fric - - 1-12-3
2926France Sambo - Belgium Skmgery - - V-VV-V
4280Mexico Carlwhizzer - Poland Walker - - 0-00-2
4281Austria Jenko - Denmark Mistyeye - - 0-01-2
4284Austria Jenko - Poland Walker - - 0-21-4
4285Mexico Carlwhizzer - Denmark Mistyeye - - 2-04-1
4286Poland Walker - Denmark Mistyeye - - 0-21-2
4287Austria Jenko - Mexico Carlwhizzer - - 0-30-5
4288Poland Walker - Mexico Carlwhizzer - - 0-12-2
4289Denmark Mistyeye - Austria Jenko - - 2-02-0
4290Denmark Mistyeye - Mexico Carlwhizzer - - 1-22-3
4291Poland Walker - Austria Jenko - - 1-13-2
4297Denmark Mistyeye - Poland Walker - - 3-14-2
4298Mexico Carlwhizzer - Austria Jenko - - 2-03-0
4301Argentina Madmah - England Indra13 27 - - 0-10-1
4303Portugal Yoshi - Italy Spursmax - - 3-06-1
4306Portugal Yoshi - Argentina Madmah - - 2-03-0

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3812Fc Sevilla Aventon - As Roma Walker - - 1-04-0
4259Fc Porto Den1bravo - As Roma Walker - - 0-10-1
4260Fc Sevilla Aventon - Bayer 04 Leverkusen Zazabak - - 0-00-1
4262As Roma Walker - Bayer 04 Leverkusen Zazabak - - 2-13-1
4269As Roma Walker - Fc Sevilla Aventon - - 0-00-3
4271As Roma Walker - Fc Porto Den1bravo - - 1-12-2
4277Bayer 04 Leverkusen Zazabak - Fc Sevilla Aventon - - 2-02-1
4278Bayer 04 Leverkusen Zazabak - As Roma Walker - - 0-11-2

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2116Bayer 04 Leverkusen Dinototli - Borussia Monchengladbach Kishe - - 0-11-1
2117Fc Bayern Munich Sambo - Borussia Dortmund Fric - - V-VV-V
2140Fc Bayern Munich Sambo - Borussia Monchengladbach Kishe - - V-VV-V
2148Fc Bayern Munich Sambo - Bayer 04 Leverkusen Dinototli - - V-VV-V
2149Rb Leipzig Skmgery - Borussia Dortmund Fric - - 2-04-0
2150Borussia Dortmund Fric - Bayer 04 Leverkusen Dinototli - - 2-12-1
2151Rb Leipzig Skmgery - Fc Bayern Munich Sambo - - V-VV-V
2153Borussia Dortmund Fric - Fc Bayern Munich Sambo - - V-VV-V
2154Borussia Monchengladbach Kishe - Bayer 04 Leverkusen Dinototli - - 0-00-2
2164Borussia Monchengladbach Kishe - Fc Bayern Munich Sambo - - V-VV-V
2168Bayer 04 Leverkusen Dinototli - Fc Bayern Munich Sambo - - V-VV-V
2169Borussia Dortmund Fric - Rb Leipzig Skmgery - - 1-32-5
2191Bayer 04 Leverkusen Dinototli - Borussia Dortmund Fric - - - -
2211Fc Bayern Munich Sambo - Rb Leipzig Skmgery - - V-VV-V

ESPORT SPANJOLSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Celta De Vigo Madmah - Ud Levante Indra13 27 - - 0-10-2
1282Eibar Yoshi - Rcd Espanyol Spursmax - - 0-02-0
1285Alaves Supernova - Celta De Vigo Madmah - - 0-13-3
1289Eibar Yoshi - Ud Levante Indra13 27 - - 1-11-2
1311Alaves Supernova - Rcd Espanyol Spursmax - - 1-33-5
1316Eibar Yoshi - Celta De Vigo Madmah - - 3-13-2
1324Alaves Supernova - Ud Levante Indra13 27 - - 3-04-0
1325Rcd Espanyol Spursmax - Celta De Vigo Madmah - - 2-23-6
1367Alaves Supernova - Eibar Yoshi - - 0-10-3
1372Rcd Espanyol Spursmax - Ud Levante Indra13 27 - - 3-13-3
1377Rcd Espanyol Spursmax - Eibar Yoshi - - 2-33-5
1380Ud Levante Indra13 27 - Celta De Vigo Madmah - - 0-11-3
1566Celta De Vigo Madmah - Alaves Supernova - - 2-12-2
1568Ud Levante Indra13 27 - Eibar Yoshi - - 2-03-0
1594Celta De Vigo Madmah - Eibar Yoshi - - 2-23-3
1595Rcd Espanyol Spursmax - Alaves Supernova - - 0-34-4
1603Celta De Vigo Madmah - Rcd Espanyol Spursmax - - 3-23-3
1604Ud Levante Indra13 27 - Alaves Supernova - - 3-05-1
1605Eibar Yoshi - Alaves Supernova - - 2-13-3
1609Ud Levante Indra13 27 - Rcd Espanyol Spursmax - - 2-24-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1558Legion Tallinn - Levadia Tallinn gosti370-10-2

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Arsenal Fc Slezaintima - Liverpool Fc Nikkitta - - 0-00-0
1161Manchester City Dangerdim77 - Arsenal Fc Slezaintima - - 0-00-0
1162Arsenal Fc Slezaintima - Manchester United Orlovsky1 - - 0-12-2
1166Tottenham Hotspur Hrusch - Arsenal Fc Slezaintima - - 0-10-2
1167Liverpool Fc Nikkitta - Arsenal Fc Slezaintima - - 0-00-0
1175Arsenal Fc Slezaintima - Manchester City Dangerdim77 - - 0-23-3
1176Manchester United Orlovsky1 - Arsenal Fc Slezaintima - - 0-12-2
1177Arsenal Fc Slezaintima - Tottenham Hotspur Hrusch - - 0-00-0
4349Manchester City Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Hrusch - - 0-00-1
4350Liverpool Fc Nikkitta - Manchester City Dangerdim77 - - 1-11-4
4353Tottenham Hotspur Hrusch - Manchester United Orlovsky1 - - 0-00-0
4354Manchester United Orlovsky1 - Liverpool Fc Nikkitta - - 1-11-2
4355Liverpool Fc Nikkitta - Tottenham Hotspur Hrusch - - 0-00-0
4356Manchester United Orlovsky1 - Manchester City Dangerdim77 - - 1-02-0
4357Tottenham Hotspur Hrusch - Manchester City Dangerdim77 - - 1-02-0
4358Manchester City Dangerdim77 - Liverpool Fc Nikkitta - - 0-10-1
4365Manchester United Orlovsky1 - Tottenham Hotspur Hrusch - - 2-13-2
4366Liverpool Fc Nikkitta - Manchester United Orlovsky1 - - 0-00-0
4368Tottenham Hotspur Hrusch - Liverpool Fc Nikkitta - - 1-02-0
4369Manchester City Dangerdim77 - Manchester United Orlovsky1 - - 1-03-1

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1178Ina Inactivetv - Tes Tundra - - 2-12-1
1179Team Ruspro R11 - Psg Shemyakin Onze - - 0-00-0
1180Ina Inactivetv - Rub Fc Kazan - - 0-22-2
1183Tes Tundra - Psg Shemyakin Onze - - 0-12-2
1184Rub Fc Kazan - Team Ruspro R11 - - 2-04-1
1185Psg Shemyakin Onze - Ina Inactivetv - - 0-10-1
1186Rub Fc Kazan - Tes Tundra - - 0-00-0
1187Team Ruspro R11 - Ina Inactivetv - - 2-14-1
1194Tes Tundra - Team Ruspro R11 - - 1-11-1
1197Psg Shemyakin Onze - Rub Fc Kazan - - 1-03-1
1199Frz Forze - Cfc Catalonia Fc - - 1-11-4
1200Pwr Pele Warriors - Ez1 Ez1d 11 - - 1-21-6
1202Frz Forze - Nfcnyancat Fc - - 0-11-2
1209Cfc Catalonia Fc - Ez1 Ez1d 11 - - 0-11-1
1211Nfcnyancat Fc - Pwr Pele Warriors - - 2-04-0
1226Ez1 Ez1d 11 - Frz Forze - - 1-02-1
1244Nfcnyancat Fc - Cfc Catalonia Fc - - 0-01-1
1272Pwr Pele Warriors - Frz Forze - - 1-11-4
1273Cfc Catalonia Fc - Pwr Pele Warriors - - 0-02-1
1274Ez1 Ez1d 11 - Nfcnyancat Fc - - 0-00-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2212Fc Bayern Munich Dangerdim77 - Real Madrid Hrusch - - 0-00-1
2213Paris Saint Germain Slezaintima - Ssc Napoli Nikkitta - - 0-00-0
2214Real Madrid Hrusch - Tottenham Hotspur Orlovsky1 - - 1-01-1
2224Ssc Napoli Nikkitta - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 0-11-1
2225Fc Bayern Munich Dangerdim77 - Paris Saint Germain Slezaintima - - 0-00-0
2226Tottenham Hotspur Orlovsky1 - Ssc Napoli Nikkitta - - 2-14-1
2227Paris Saint Germain Slezaintima - Tottenham Hotspur Orlovsky1 - - 1-12-2
2228Ssc Napoli Nikkitta - Real Madrid Hrusch - - 2-12-2
2282Real Madrid Hrusch - Paris Saint Germain Slezaintima - - 1-01-0
2283Tottenham Hotspur Orlovsky1 - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 0-02-0
2307Real Madrid Hrusch - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 0-00-0
2310Ssc Napoli Nikkitta - Paris Saint Germain Slezaintima - - 0-31-3
2312Fc Bayern Munich Dangerdim77 - Ssc Napoli Nikkitta - - 0-00-1
2318Tottenham Hotspur Orlovsky1 - Real Madrid Hrusch - - 0-11-1
2320Paris Saint Germain Slezaintima - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 0-11-1
2329Ssc Napoli Nikkitta - Tottenham Hotspur Orlovsky1 - - 0-10-1
2331Real Madrid Hrusch - Ssc Napoli Nikkitta - - 1-11-3
2347Tottenham Hotspur Orlovsky1 - Paris Saint Germain Slezaintima - - 1-02-2
2884Fc Bayern Munich Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Orlovsky1 - - 1-11-1
2885Paris Saint Germain Slezaintima - Real Madrid Hrusch - - 1-02-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5272Werder Bremen - Bayer Leverkusen gosti281-21-4

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1984Bnei Yehuda - Beitar Jerusalem gosti130-20-3
1987Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva gosti210-32-4

TURKMENISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2614Shagadam Turkmenbashi - Nebitci Balkanabat domaći252-1V-V
2622Energetik Mary - Merw Mary domaći81-21-2
2656Kopetdag Asgabat - Fc Asgabat domaći251-01-1

KAMERUN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1537Univeriste Douala - Ecole De Basket Dla 56-56 / 64-66
1538Le Nkam Basketball - Volcanic Warriors Buea 76-56

RUSIJA COMET DIV.HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5271Stalker - Krasnyye Krylia 3-37-6
5452Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 4-26-6
5454Voiny Suomi - Gladiator 3-19-8
5460Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 2-15-4
5462Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 2-26-2

EGZIBICIJA BJELORUSIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1617I.Maksimenko - V.Lopatko 6-122-64-60-2
1647S.Novik - M.Fil 5-121-64-60-2
1648D.Zhorov - P.Kislyi 13-97-66-32-0

EGZIBICIJA BJELORUSIJA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1651D.Chernetsova - Degolevich Ekaterina 5-123-62-60-2

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1661C.Briggs - G.Min 4-121-63-60-2
1664K.Jokic - E.Halbauer 20-184-66-42-1
1693S.Vickery - P.Hourigan 8-124-64-60-2
1727P.Hourigan - E.Halbauer 12-36-16-22-0
1730S.Vickery - G.Min 6-122-64-60-2
1756K.Jokic - K.Poluta 12-56-26-32-0
1757K.Poluta - T.Townsend 2-121-61-60-2
1758T.Townsend - C.Briggs 13-87-66-22-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2930A.El Mihdawy - T.Mercier 3-81-42-40-2
2931D.Popko - S.Storch 11-63-44-22-1
2932T.Mercier - S.Storch 8-44-24-22-0
2935D.Popko - A.El Mihdawy 10-64-22-42-1
2936S.Storch - A.El Mihdawy 2-80-42-40-2
2937N.Schachter - P.Lorenzi 5-82-43-40-2
2938E.King - J.Bueno Tapia 8-24-14-12-0
2939P.Lorenzi - E.King 6-83-43-40-2
2940N.Schachter - J.Bueno Tapia 8-34-04-32-0
2941N.Schachter - E.King 11-64-13-42-1

EGZIBICIJA RUSIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1652A.Golovin - R.Shurygin 12-56-16-42-0
1653A.Golovin - R.Shurygin 18-225-77-51-2
1657S.Dorozhkin - M.Mokrousov 9-117-52-61-2
1658K.Saplin - S.Lutkovskii 10-117-53-61-2
1659S.Dorozhkin - R.Lutkovskii 7-106-31-61-2
1660K.Saplin - S.Lutkovskii 7-123-64-60-2

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1788T.Mercier - D.Popko 3-80-43-40-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1613Panthers - Foxes 0-10-21-3
2929Foxes - Panthers 0-11-13-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2982Alliance - Legion 0-11-13-1
2987Payp - Molot 1-01-13-2

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1502Ural Stars - Energy 0-10-20-3
1616Ural Mountains - Red Fox 1-02-03-0

E SPORT CS GO BLAST RISING 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4962Nordavind - Fate 1-0

E SPORT CS GO COOL LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6041Dark Tigers - Bloody Devils 1-0
6042Eclot Gaming - Gunrunners 0-1
6043Esuba - Team Gravity 1-0
6044Sinners Esports - Team Universe 1-0

E SPORT CS GO MASTERS LEAGUE PORTUGALOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5173Saw - Giants Gaming 1-0

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1254Ehome - Sparking Arrow Gaming 1-0

E SPORT DOTA 2 OGA DOTA PITOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1255Og - Vikin.Gg 2-0
1256Alliance - Flytomoon 2-0
1257Team Secret - Team Liquid 2-0
1258Team Spirit - Ninjas In Pyjamas 0-1

E SPORT KOG KPLGT PLAYOFFSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4371Mighty Tiger Gaming - Ghost Owl Gaming 0-1

PIKADO - IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1541J.Justicia - B.Koltsov 0-4
1544R.Edhouse - S.Marsh 4-1
1545S.Marsh - J.Justicia 4-3
1546B.Koltsov - R.Edhouse 4-3
1548R.Edhouse - J.Justicia 4-2
1551S.Marsh - B.Koltsov 3-4
1552J.Justicia - J.Cole 4-3
1553B.Koltsov - M.Warburton 4-2
1555J.Cole - M.Warburton 4-3
2797F.Sherrock - R.Edhouse 1-4
2798J.Cole - S.Marsh 4-3
2799M.Warburton - J.Justicia 4-1
2824B.Koltsov - F.Sherrock 3-4
2827R.Edhouse - J.Cole 4-0
2834S.Marsh - M.Warburton 3-4
2835J.Justicia - F.Sherrock 4-2
2836J.Cole - B.Koltsov 4-2
2838M.Warburton - R.Edhouse 2-4
2839F.Sherrock - S.Marsh 4-2
2840F.Sherrock - J.Cole 4-2
2841M.Warburton - F.Sherrock 1-4

PIKADO - PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7483P.Wright - A.Hunt 1-0
7486K.Ratajski - J.Pipe 1-0
7487A.Hunt - J.Pipe 1-0
7488P.Wright - K.Ratajski 1-0
7521K.Ratajski - A.Hunt 4-5
7522J.Pipe - P.Wright 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1945J.Mecl - K.Brozhik 0-1
1946M.Guk - D.Salomon 0-1
1958D.Salomon - K.Brozhik V-V
1959J.Mecl - M.Guk 1-0
1960J.Medek - M.Parzhizek 0-1
1961P.Silhan - J.Boruvka V-V
1962J.Medek - J.Boruvka 1-0
1966P.Silhan - M.Parzhizek 0-1
1968J.Boruvka - M.Parzhizek 1-0
1969J.Medek - P.Silhan 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2734T.Konecny - M.Horejsi 1-0
2735J.Kleprlik - D.Prokopcov 0-1
2737S.Kucera - J.Vrablik 0-1
2739T.Konecny - J.Seibert 1-0
2741D.Prokopcov - A.Gavlas 0-1
2744J.Kleprlik - M.Horejsi 0-1
2746S.Kucera - T.Konecny 0-1
2761J.Vrablik - A.Gavlas 0-1
2762J.Kleprlik - J.Seibert 1-0
2763D.Prokopcov - M.Horejsi 0-1
2767J.Vrablik - T.Konecny 1-0
2768S.Kucera - J.Kleprlik 0-1
2769M.Horejsi - A.Gavlas 1-3

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1259N.Wenger - M.Henninger 0-1
1262S.Happek - D.Cheaib 0-1
1265N.Wenger - S.Happek 0-1
1268D.Cheaib - M.Henninger 1-0
1270N.Wenger - D.Cheaib 0-1
1271S.Happek - M.Henninger 0-1

STOLNI TENIS KINA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1874G.Xin Song - Xu Wen Gao 1-0
1875Y.Qing Zhang - X.Hui Leng 1-0
1876X.Dong Yin - J.Zhang 1-0
1877X.Hui Leng - X.Dong Yin 0-1
1879J.Zhang - Y.Qing Zhang 1-0
1880J.Gao - D.Min Zhang 1-0
1882Y.Qing Zhang - X.Dong Yin 0-1
1886X.Hui Leng - J.Zhang 0-1

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1789A.Gribkov - A.Yanshaev 0-1
1790I.Meteleshko - A.Babkin 0-1
1794V.Shirokov - V.Petrov 0-1
1795D.Kolesnikov - O.Nikiforov 0-1
1796D.Merzlikin - I.Elistratov 0-1
1797I.Pandur - A.Sadkov 1-0
1798A.Yanshaev - D.Kolesnikov 1-0
1857A.Babkin - I.Pandur 0-1
1858V.Petrov - D.Merzlikin V-V
1859A.Sadkov - I.Meteleshko 1-0
1860I.Elistratov - V.Shirokov 1-0
1861O.Nikiforov - A.Gribkov 1-0
1862A.Gribkov - D.Kolesnikov 1-0
1863I.Meteleshko - I.Pandur 1-0
1865V.Shirokov - D.Merzlikin 0-1
1871A.Yanshaev - O.Nikiforov 0-1
1872A.Babkin - A.Sadkov 1-0
1873V.Petrov - I.Elistratov 0-1
6356I.Novikov - S.Kuzmin 3-0
6358S.Khomutov - A.Ovchinnikov 3-2
6359V.Ivanov - R.Pavlenko 2-3
6360E.Glazun - A.Volkov 1-3
6396G.Vahnin - A.Arutiunyan 3-0
6403V.Zhulyabin - O.Kutuzov 3-1
6414A.Ovchinnikov - G.Vahnin 0-3
6415R.Pavlenko - E.Glazun 3-1
6416S.Kuzmin - V.Zhulyabin 0-3
6417A.Volkov - V.Ivanov 3-0
6432A.Arutiunyan - S.Khomutov 1-3
6433O.Kutuzov - I.Novikov 3-0
6443I.Novikov - V.Zhulyabin 3-0
6444S.Khomutov - G.Vahnin 1-3
6448V.Ivanov - E.Glazun 3-2

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1516O.Sulym - O.Lykhytskyi 1-0
1521P.Volkov - V.Luzhanskyi 1-0
1524S.Tkachev - E.Rubtsov V-V
1525O.Lykhytskyi - A.Paniushkin 0-1
1528V.Luzhanskyi - I.Budyak 1-0
1529O.Sulym - E.Rubtsov V-V
1530P.Volkov - V.Kyilo 1-0
1533S.Tkachev - O.Lykhytskyi 0-1
1535Y.Ivanov - V.Luzhanskyi 1-0
2373E.Rubtsov - A.Paniushkin V-V
2386S.Tkachev - O.Sulym 1-0
2434I.Budyak - V.Kyilo 0-1
2462Y.Ivanov - P.Volkov 1-3
2502V.Luzhanskyi - V.Kyilo 0-3
2504O.Nadporozhskyi - Y.Kurishchenko 3-0
2516O.Kovalchuk - P.Babenko V-V
2533V.Kurchytskyi - M.Teteruk 1-3
2538M.Cherepnin - K.Kirsanov 0-3
2550Y.Kolesnyk - A.Derevynskyi 3-1
2553R.Kapinus - A.Kozachenko 3-1
2554V.Sazhniev - P.Babenko V-V
2565I.Skrypal - I.Poberii 3-1
2574O.Naida - D.Derevinskyi 0-1
2612O.Nadporozhskyi - M.Teteruk 1-0
5594O.Kovalchuk - M.Cherepnin 0-3
5607Y.Kindzerskyi - O.Hryshyn 1-3
5611A.Paniotov - O.Zaiets 2-3
5636I.Trydukh - R.Solomko 3-2
5639A.Kozachenko - Y.Kurishchenko 3-1
5640V.Sazhniev - K.Kirsanov 1-3
5642D.Kunchurov - O.Ponomarenko 0-3
5643Y.Petrushenko - A.Yurkov 1-3
5644Y.Kolesnyk - D.Derevinskyi 3-1
5647V.Kurchytskyi - R.Kapinus 3-1
5747M.Cherepnin - O.Dukhovenko 0-3
5804O.Kochetkov - Y.Piatachuk 0-3
5880I.Skrypal - O.Zaiets 3-2
5881R.Solomko - A.Derevynskyi V-V
5882O.Nadporozhskyi - A.Kozachenko 3-0
5912O.Kovalchuk - K.Kirsanov 3-2
5913Y.Kindzerskyi - D.Kunchurov 3-2
5914A.Yurkov - I.Poberii V-V
5915O.Naida - I.Trydukh 3-1
5916R.Kapinus - M.Teteruk 0-3
5917V.Sazhniev - M.Cherepnin 2-3
5918Y.Piatachuk - O.Hryshyn 3-2
5919A.Paniotov - Y.Petrushenko 2-3
5920Y.Kolesnyk - R.Solomko 0-3
5921V.Kurchytskyi - Y.Kurishchenko 3-1
5922K.Kirsanov - O.Dukhovenko 1-3
5923O.Kochetkov - O.Ponomarenko 1-3
5924I.Skrypal - A.Yurkov 3-0
5925I.Trydukh - D.Derevinskyi 3-1
5926O.Nadporozhskyi - R.Kapinus 3-1
5931V.Sazhniev - O.Kovalchuk 1-3
5932Y.Kindzerskyi - Y.Piatachuk 1-3
5933Y.Petrushenko - O.Zaiets 3-2
5934O.Naida - A.Derevynskyi 0-1
5937V.Kurchytskyi - A.Kozachenko 3-1
5943O.Kochetkov - D.Kunchurov 3-0
5945A.Paniotov - I.Poberii V-V
5948Y.Kolesnyk - I.Trydukh 3-2
5949M.Teteruk - Y.Kurishchenko 0-3
5950O.Hryshyn - O.Ponomarenko 0-3
5954I.Skrypal - Y.Petrushenko 0-3
5962O.Naida - R.Solomko 3-0
5963O.Nadporozhskyi - V.Kurchytskyi 0-3
5964Y.Kindzerskyi - O.Kochetkov 1-0
5965A.Paniotov - A.Yurkov 1-3
5968D.Derevinskyi - A.Derevynskyi V-V
5969R.Kapinus - Y.Kurishchenko 0-1
5970Y.Piatachuk - O.Ponomarenko 0-1
5971O.Zaiets - I.Poberii V-V
5972Y.Kolesnyk - O.Naida 0-1
5973A.Kozachenko - M.Teteruk 0-1
5974D.Kunchurov - O.Hryshyn 0-1
5975I.Skrypal - A.Paniotov 3-2
6010I.Trydukh - A.Derevynskyi V-V
6011Y.Petrushenko - I.Poberii V-V
6022R.Solomko - D.Derevinskyi 1-0
6029A.Yurkov - O.Zaiets 0-1
8362S.Yatsenko - O.Yurenev 0-1
8363V.Semenenko - S.Semenets 1-0
8364P.Babenko - O.Sulym 1-0
8365K.Tsoi - O.Lymarenko 0-1
8366S.Tkachev - A.Paniushkin 1-0
8367S.Yatsenko - S.Semenets 1-0
8401R.Makarenko - E.Rubtsov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1897O.Yureneva - V.Stepanovska 0-1
1898A.Yefimova - A.Mydvetska 0-1
1899O.Yureneva - Y.Mikhailyk 0-1
1900S.Yureneva - V.Stepanovska 0-1
1901A.Yefimova - O.Yureneva 1-0
1902A.Mydvetska - V.Stepanovska 0-1
1904Y.Mykhailyk - S.Yureneva 3-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6670V.Ivanchatenko - V.Komar 2-3
6671Y.Voitenko - A.Myrza 3-1
6672A.Kotik - V.Verbianyi 1-3
6681N.Kovalchuk - D.Pesternikov 3-9
6687S.Matvienko - V.Tsyhanenko 2-3
6688V.Verbianyi - N.Hrytsyienko 0-3
6689N.Danilyuk - V.Plishylo 3-1
6690A.Myrza - V.Tsyhanenko 3-2
6691V.Nechyporuk - V.Kushnyr 3-1
6692N.Kovalchuk - N.Danilyuk 3-1
6705S.Matvienko - Y.Omitsynskyi 3-1
6708N.Hrytsyienko - V.Kushnyr 1-3
6709V.Plishylo - A.Hordii 1-3
6710V.Nechyporuk - A.Kotik 3-2

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN CUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1769V.Bratukhin - V.Panin 0-1
1770A.Borodachev - B.Kostyuk 1-0
1774S.Krivoshey - A.Chatikyan 1-0
1775Y.Bratukhin - S.Krivoshey 0-1
1776A.Borodachev - A.Grishchenko 0-1
1777V.Panin - A.Chatikyan 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6449D.Lebedev - V.Solovey 1-3
6505S.Vavrenyuk - A.Ermolaev 3-1
6540R.Pavlyuk - V.Gedz 1-3
6546D.Bortsov - S.Korobeynik 0-3
6547S.Kovalenko - O.Zaitsev 1-3
6548V.Grushko - D.Ivchenko 3-2
6549R.Pavlyuk - O.Andreev 3-0
6550S.Korobeynik - V.Grushko 3-0
6551S.Kovalenko - A.Ermolaev 2-3
6552V.Solovey - D.Ivchenko 3-2
6553E.Treshchyov - V.Gedz 3-1
6554D.Turchenko - D.Bortsov 3-1
6555S.Vavrenyuk - O.Zaitsev 3-2
6556V.Gedz - O.Andreev 3-1
6557D.Bortsov - D.Lebedev 3-1
6711O.Zaitsev - A.Ermolaev 1-0
6712V.Gorelov - V.Solovey 0-1
6713E.Treshchyov - R.Pavlyuk 1-0
6714D.Ivchenko - S.Korobeynik 1-0
6720S.Vavrenyuk - S.Kovalenko 1-0
6721V.Grushko - D.Turchenko 1-0
6722O.Berezan - V.Kobets 1-0
6723V.Smetenko - I.Sukovatiy 0-1
6724V.Gusev - I.Chernetskiy 1-0
6726A.Chilikin - S.Sarma 0-1
6728A.Elkhov - Y.Novikov 1-0
6731E.Sokoltsov - S.Kireev 0-1
6736O.Berezan - S.Kireev 2-3
6737V.Smetenko - Y.Novikov 3-1
6781V.Gusev - S.Sarma 3-0
6823A.Chilikin - I.Chernetskiy 0-1
6824A.Elkhov - I.Sukovatiy 0-1
6825E.Sokoltsov - V.Kobets 1-0
6831O.Berezan - E.Sokoltsov 0-1
6835V.Smetenko - A.Elkhov 0-1
6838V.Gusev - A.Chilikin 0-1
6863S.Kireev - V.Kobets 1-0
6879S.Sarma - I.Chernetskiy 0-1
6880Y.Novikov - I.Sukovatiy 0-1
6883I.Chernetskiy - V.Gusev 0-1
6891I.Sukovatiy - V.Smetenko 0-1
6892V.Kobets - O.Berezan 0-1
6893S.Kireev - E.Sokoltsov 1-0
6922S.Sarma - A.Chilikin 1-0
6923Y.Novikov - A.Elkhov 0-1
6978S.Kireev - O.Berezan 1-0
6979S.Sarma - V.Gusev 1-0
6984Y.Novikov - V.Smetenko 0-1
7029I.Chernetskiy - A.Chilikin 1-0
7036I.Sukovatiy - A.Elkhov 0-1
7037V.Kobets - E.Sokoltsov 0-1
7042A.Chilikin - V.Gusev 1-0
7078A.Elkhov - V.Smetenko 1-0
7079E.Sokoltsov - O.Berezan 1-0
7089I.Chernetskiy - S.Sarma 1-0
7090I.Sukovatiy - Y.Novikov 1-0
7092V.Kobets - S.Kireev 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1779A.Chatikyan - Y.Bratukhin 0-1
1780B.Kostyuk - A.Grishchenko 0-1
1781V.Panin - S.Krivoshey 0-1
1784V.Panin - Y.Bratukhin 0-1
1785A.Chatikyan - S.Krivoshey 0-1
1786B.Kostyuk - A.Borodachev 1-0
1787S.Krivoshey - Y.Bratukhin 1-0

TABLE TENNIS CZECH LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1941P.Bradac - D.Brumlikh 0-1
1943E.Mares - F.Pusch 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 3781118212224272932333741485054626669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2022293541
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 3492023
arrow DA Multi-Daily A 6/99 4618386181
arrow DB Multi-Daily B 6/99 294451667492
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51045687884
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 67172032333435363942444548495253585964
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 38131416212226313440454751535758666770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 715172229
arrow FK Finska Keno D 20/70 236811222528343536404243525558646669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 16101114181926394041434956576364666769
arrow FR Francuska 5/49 1014203035
arrow FT Finska Keno T 20/70 1345671114192627364849515658636570
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1291317202234364445505456596162636569
arrow IL Illinois 6/52 111322283643
arrow LD Latvija Keno D 20/62 145914232530313437383940434546475759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 18141922232426272830363738414754565962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 236710111216181923363738404150536062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1241534
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 22223243349
arrow NP New York Pick 10 20/80 146710111920222324314546495865697679
arrow OH Ohio Classic 6/49 112122304347
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41131353745
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3671112132224253233343641515556657074
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1481214151622243234353841455370737780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 4891320
arrow TK Tennessee Cash 5/35 56263134
arrow WA Washington 6/49 162932333543
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 810121520
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 247811152728384448565861687273787980