Utorak 19.05.2020.

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6806Dinamo Brest Reserve - Bate Borisov Reserve gosti61-42-6

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10436Cska Aleksandr Korolev - Arsenal Tula Egor Kalashnikov - - 1-03-1
10437Krylya Sovetov David Goletiani - Rostov Bunyaev V - - 0-13-2
10438Arsenal Tula Egor Kalashnikov - Krylya Sovetov David Goletiani - - 0-00-1
10439Rostov Bunyaev - V Cska Aleksandr Korolev - - 1-02-0

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10350Borussia Dortmund Skmgery - Ssc Napoli Dinototli - - 0-11-1
10351Manchester City Ryuk - Atletico Madrid Baphomet - - 1-12-2
10352Borussia Dortmund Skmgery - Atletico Madrid Baphomet - - 0-21-3
10360Tottenham Hotspur Kishe - Manchester City Ryuk - - 0-10-1
10363Borussia Dortmund Skmgery - Manchester City Ryuk - - 1-12-3
10367Tottenham Hotspur Kishe - Ssc Napoli Dinototli - - 1-12-1
10368Ssc Napoli Dinototli - Manchester City Ryuk - - 0-10-2
10369Tottenham Hotspur Kishe - Atletico Madrid Baphomet - - 0-21-3
10370Paris Saint Germain Indra13 27 - Liverpool Fc Den1bravo - - 0-21-5
10371Ssc Napoli Dinototli - Atletico Madrid Baphomet - - 1-01-3
10372Tottenham Hotspur Kishe - Borussia Dortmund Skmgery - - 1-32-5
10377Atletico Madrid Baphomet - Manchester City Ryuk - - 1-03-1
10378Fc Bayern Munich Spursmax - Juventus Mr.Jey - - 1-22-4
10379Ssc Napoli Dinototli - Borussia Dortmund Skmgery - - 0-00-4
10380Atletico Madrid Baphomet - Borussia Dortmund Skmgery - - 1-12-2
10381Fc Bayern Munich Spursmax - Liverpool Fc Den1bravo - - 1-31-4
10382Manchester City Ryuk - Tottenham Hotspur Kishe - - 0-01-0
10383Paris Saint Germain Indra13 27 - Juventus Mr.Jey - - 1-21-3
10384Liverpool Fc Den1bravo - Juventus Mr.Jey - - 2-06-1
10385Manchester City Ryuk - Borussia Dortmund Skmgery - - 1-03-1
10386Ssc Napoli Dinototli - Tottenham Hotspur Kishe - - 0-10-2
10387Atletico Madrid Baphomet - Tottenham Hotspur Kishe - - 0-01-1
10388Fc Bayern Munich Spursmax - Paris Saint Germain Indra13 27 - - 1-13-1
10389Manchester City Ryuk - Ssc Napoli Dinototli - - 3-05-0
10390Atletico Madrid Baphomet - Ssc Napoli Dinototli - - 1-12-1
10391Borussia Dortmund Skmgery - Tottenham Hotspur Kishe - - 1-34-3
10392Liverpool Fc Den1bravo - Paris Saint Germain Indra13 27 - - 3-03-1
10393Juventus Mr.Jey - Fc Bayern Munich Spursmax - - 1-21-3
10394Juventus Mr.Jey - Paris Saint Germain Indra13 27 - - 1-24-4
10395Liverpool Fc Den1bravo - Fc Bayern Munich Spursmax - - 3-03-0
10396Juventus Mr.Jey - Liverpool Fc Den1bravo - - 0-01-2
10397Paris Saint Germain Indra13 27 - Fc Bayern Munich Spursmax - - 1-01-0

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10440Denmark Mr.Jey - Poland Den1bravo - - 1-01-1
10441Switzerland Reddevil - Austria Spursmax - - 0-00-1
10442Mexico Indra13 27 - Austria Spursmax - - 3-14-2
10443Switzerland Reddevil - Poland Den1bravo - - 1-11-1
10444Belgium Ryuk - France Baphomet - - 1-23-3
10445Brazil Skmgery - France Baphomet - - 1-12-2
10446Germany Kishe - Belgium Ryuk - - 0-31-4
10447Brazil Skmgery - Belgium Ryuk - - 3-04-1
10449Germany Kishe - Spain Dinototli - - 1-23-2
10450Germany Kishe - France Baphomet - - 0-11-2
10451Spain Dinototli - Belgium Ryuk - - 2-33-5
10452Spain Dinototli - France Baphomet - - 0-41-7
10453France Baphomet - Belgium Ryuk - - 1-23-3
10454Belgium Ryuk - Brazil Skmgery - - 1-14-3
10455Spain Dinototli - Germany Kishe - - 1-01-1
10456Belgium Ryuk - Spain Dinototli - - 0-11-2
10457France Baphomet - Germany Kishe - - 0-02-0
10464France Baphomet - Spain Dinototli - - 1-12-1

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10404Vfl Wolfsburg Walker - Stade Rennais Veep - - 0-01-1
10405Vfl Wolfsburg Walker - Rcd Espanyol Stig - - 1-02-0
10424Getafe Aventon - Stade Rennais Veep - - 1-31-3
10425Vfl Wolfsburg Walker - Eintracht Frankfurt Supernova - - 3-14-3
10426Getafe Aventon - Rcd Espanyol Stig - - 2-02-2
10427Getafe Aventon - Vfl Wolfsburg Walker - - 0-20-3
10428Stade Rennais Veep - Vfl Wolfsburg Walker - - 2-02-2
10429Rcd Espanyol Stig - Vfl Wolfsburg Walker - - 1-12-1
10430Eintracht Frankfurt Supernova - Vfl Wolfsburg Walker - - 1-03-2
10431Stade Rennais Veep - Getafe Aventon - - 2-14-1
10432Rcd Espanyol Stig - Getafe Aventon - - 1-12-2
10433Vfl Wolfsburg Walker - Getafe Aventon - - 0-20-4

ESPORT SPANJOLSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10651Athletic Club Spursmax - Real Valladolid Den1bravo - - 1-11-2
10652Cf Villarreal Indra13 27 - Real Betis Mr.Jey - - 1-11-2
10653Athletic Club Spursmax - Cf Getafe Reddevil - - 2-12-5
10654Real Valladolid Den1bravo - Real Betis Mr.Jey - - 1-01-1
10655Athletic Club Spursmax - Cf Villarreal Indra13 27 - - 0-30-4
10663Real Valladolid Den1bravo - Cf Getafe Reddevil - - 3-03-0
10664Real Valladolid Den1bravo - Cf Villarreal Indra13 27 - - 1-01-1
10665Real Betis Mr.Jey - Athletic Club Spursmax - - 0-31-5
10666Real Betis Mr.Jey - Cf Villarreal Indra13 27 - - 0-01-0
10667Real Valladolid Den1bravo - Athletic Club Spursmax - - 0-01-1
10668Cf Getafe Reddevil - Athletic Club Spursmax - - 0-02-0
10669Real Betis Mr.Jey - Real Valladolid Den1bravo - - 1-01-0
10670Cf Getafe Reddevil - Real Valladolid Den1bravo - - 1-21-2
10671Cf Villarreal Indra13 27 - Athletic Club Spursmax - - 0-05-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16524Fc Kuressaare - Nomme Kalju gosti40-20-2
16525Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik gosti260-11-2

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10489Arsenal Fc Fearggwp - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
10490Liverpool Fc Genad - Manchester United Chellovekk - - 0-00-1
10491Manchester United Chellovekk - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-00-0
10492Tottenham Hotspur Blackstar98 - Manchester City - - 2-13-1
10495Arsenal Fc Fearggwp - Liverpool Fc Genad - - 1-11-1
10496Manchester City - Manchester United Chellovekk - - 1-02-1
10508Liverpool Fc Genad - Manchester City - - 0-00-0
10509Manchester United Chellovekk - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
10514Manchester City - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-00-0
10515Tottenham Hotspur Blackstar98 - Liverpool Fc Genad - - 0-20-3
10516Manchester United Chellovekk - Liverpool Fc Genad - - 1-02-0
10519Tottenham Hotspur Blackstar98 - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-00-0
10520Arsenal Fc Fearggwp - Manchester United Chellovekk - - 0-01-0
10521Manchester City - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-24-2
10522Liverpool Fc Genad - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-00-0
10523Manchester United Chellovekk - Manchester City - - 0-00-2
10524Manchester City - Liverpool Fc Genad - - 1-11-4
10546Tottenham Hotspur Blackstar98 - Manchester United Chellovekk - - 0-01-3
10547Arsenal Fc Fearggwp - Manchester City - - 3-16-1
10548Liverpool Fc Genad - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 1-01-1

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10614France Genad - Germany Chellovekk - - 0-21-2
10615Portugal Fearggwp - Spain Blackstar98 - - 1-01-0
10616Germany Chellovekk - Portugal Fearggwp - - 0-10-2
10617Spain Blackstar98 - Belgium Taka - - 2-03-1
10618Belgium Taka - Germany Chellovekk - - 0-00-1
10619Portugal Fearggwp - France Genad - - 0-01-0
10620France Genad - Belgium Taka - - 3-13-1
10621Germany Chellovekk - Spain Blackstar98 - - 1-01-0
10622Belgium Taka - Portugal Fearggwp - - 0-11-2
10623Spain Blackstar98 - France Genad - - 0-00-0
10624Germany Chellovekk - France Genad - - 0-21-2
10625Spain Blackstar98 - Portugal Fearggwp - - 0-01-0
10626Belgium Taka - Spain Blackstar98 - - 1-02-0
10627Portugal Fearggwp - Germany Chellovekk - - 2-03-0
10628France Genad - Portugal Fearggwp - - 0-00-0
10636Germany Chellovekk - Belgium Taka - - 0-10-1
10637Belgium Taka - France Genad - - 2-04-1
10638Spain Blackstar98 - Germany Chellovekk - - 0-00-0
10639France Genad - Spain Blackstar98 - - 0-00-0
10640Portugal Fearggwp - Belgium Taka - - 1-22-4

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10641Psg Shemyakin Onze - Dnk Fc Dimonchello - - 2-02-2
10642Frz Forze - Ez1 Ez1d 11 - - 0-23-3
10643Dnk Fc Dimonchello - Rlb Royal Bears - - 1-12-2
10644Ez1 Ez1d 11 - Psg Shemyakin Onze - - 0-03-0
10645Dnk Fc Dimonchello - Frz Forze - - 1-24-3
10646Rlb Royal Bears - Psg Shemyakin Onze - - 2-02-2
10647Frz Forze - Rlb Royal Bears - - 1-04-2
10648Ez1 Ez1d 11 - Dnk Fc Dimonchello - - 1-11-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10470Paris Saint Germain Chellovekk - Real Madrid Genad - - 0-01-0
10473Ssc Napoli Blackstar98 - Fc Bayern Munich Fearggwp - - 0-01-0
10474Fc Bayern Munich Fearggwp - Paris Saint Germain Chellovekk - - 0-00-1
10475Tottenham Hotspur - Ssc Napoli Blackstar98 - - 0-01-2
10476Paris Saint Germain Chellovekk - Tottenham Hotspur - - 0-01-1
10477Real Madrid Genad - Fc Bayern Munich Fearggwp - - 0-11-1
10478Ssc Napoli Blackstar98 - Paris Saint Germain Chellovekk - - 0-21-3
10479Tottenham Hotspur - Real Madrid Genad - - 0-20-2
10480Fc Bayern Munich Fearggwp - Tottenham Hotspur - - 1-02-0
10481Real Madrid Genad - Ssc Napoli Blackstar98 - - 0-10-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Guadalupe Fc - Limon domaći81-01-0
2774Cartagines - Deportiva Alajuelense gosti320-10-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10549Hap Kfar Saba - Ir Rishon Lezion gosti530-00-1
10550Hapoel Ashkelon - Hapoel Tel Aviv gosti80-20-3
10551Hapoel Haifa - Hapoel Akko gosti190-12-1
10552Lisen - Chrudim domaći730-01-0

TURKMENISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2672Ahal Fc - Fc Altyn Asyr gosti121-11-2

ESPORT HOKEJ 3X4 MIN.HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8586Saintpetersburg Esports - I Love You 0-00-0
8587Nearbird Esports - Disabled Esports 0-20-3
8588Hc Msu Esports - I Love You - -
8590Nearbird Esports - Saintpetersburg Esports 0-03-3
8591Disabled Esports - Hc Msu Esports 0-05-1
8596I Love You Esports - Nearbird Esports 2-15-3
8597Saintpetersburg Esports - Hc Msu Esports 0-02-0
8603I Love You Esports - Disabled Esports 4-16-5
8604Disabled Esports - Saintpetersburg Esports 1-15-4
8605Hc Msu Esports - Nearbird Esports 1-14-2

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1268Ershistyye Tigry - Stalker 2-44-10
1270Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-35-8
1271Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-26-8
1272Stalker - Krasnyye Krylia 1-27-5
1273Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 4-110-4
1274Voiny Suomi - Gladiator 2-57-9
1278Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 0-34-7
1285Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-05-1

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1243C.Briggs - K.Jokic 4-121-63-60-2
1244E.Halbauer - T.Townsend 20-134-66-22-1
1247K.Poluta - S.Vickery 5-130-65-70-2
1250G.Min - P.Hourigan 4-122-62-60-2
1253E.Halbauer - C.Briggs 12-46-46-02-0
1254S.Vickery - T.Townsend 12-26-26-02-0
1255P.Hourigan - K.Jokic 21-203-67-52-1
1256G.Min - K.Poluta 13-76-27-52-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10281M.Zverev - M.Redlicki 8-44-24-22-0
10282P.Lorenzi - M.Zverev 8-44-24-22-0
10283M.Redlicki - P.Lorenzi 4-81-43-40-2
10284M.Zverev - J.Cerretani V-V0-6V-VV-V
10285B.Perez - C.Kingsley 8-91-44-11-2
10286B.Perez - K.Seelig 2-82-40-40-2
10287C.Kingsley - J.Wojcik 8-34-14-22-0
10288B.Perez - J.Wojcik 5-111-44-31-2
10289C.Kingsley - K.Seelig 8-112-44-31-2
10290K.Seelig - J.Wojcik 8-44-24-22-0

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10291J.Jovic - R.Zarazua 13-76-27-52-0
10292G.Talaba - A.Nefedova 12-86-46-42-0
10303L.Stefani - P.Udvardy 4-121-63-60-2
10304G.Talaba - V.Lepchenko 9-135-74-60-2
10305M.Partaud - V.Lepchenko 5-123-62-60-2
10306A.Nefedova - M.Partaud 21-203-66-42-1
10307R.Zarazua - P.Udvardy 17-171-66-32-1
10308L.Stefani - J.Jovic V-V7-5V-VV-V

OTHER RUSSIA DAILY CHALLENGE TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10309M.Pashukevich - P.Paliukhovich 6-122-64-60-2

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10317K.Saplin - S.Lutkovskii 9-133-66-70-2
10318K.Saplin - S.Lutkovskii 22-126-76-32-1

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1257Panthers - Foxes V-VV-VV-V
1259Foxes - Panthers V-VV-VV-V

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
15868Ural Raiders - Military 1-01-11-3
15869University - Air Force 0-10-23-2

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1231Energy - Ural Mountains 1-01-13-2
1235Red Fox - Ural Stars 1-02-02-3

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
7234Doosan Bears - Nc Dinos 4-5
7239Kia Tigers - Lotte Giants 9-2
7241Kiwoom Heroes - Sk Wyverns 11-6
7245Kt Wiz - Hanwha Eagles 13-11
7252Samsung Lions - Lg Twins 6-10

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
7390Unipresident Lions - Fubon Guardians V-V

E SPORT CS GO BLAST RISING 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4966Japaleno - Havu 0-2
4967Heretics - Alternate Attax 0-1

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6030Team North - G2 Esports 0-1
6031Heroic - Astralis 1-0

E SPORT CS GO ESEA MDLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13782Rugratz - Blood Sweet And Tears 0-1
13783Keep The Comms Up - Big Frames 0-1
13802Warriors International - New England Whalers 0-1
13803Way 2 French - Aa 0-1
13804Infinity - Under 21 0-1
13805Polar Ace - Swedish Canadians 1-0
13806Warriors International - Big Frames 1-0

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5966Ago - Salamander 1-0
5967Smash - Hard Legion 1-0

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4961Vici Gaming - Ehome 0-1

E SPORT DOTA 2 OGA DOTA PITOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4495Hellraisers - Vikin.Gg 0-1
4500Og - Alliance 2-0
4506Virtus Pro - Team Liquid 2-1
4509Team Secret - Team Spirit 1-0

E SPORT DOTA 2 SEA DOTA INVITATIONALOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6355T1 - Cignal Ultra 2-0

PIKADO - IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7626J.Askew - D.Fitton 3-4
7627S.Mitchell - K.Kay 4-1
7628K.Kay - J.Askew 0-4
7629D.Fitton - S.Mitchell 4-3
7630S.Mitchell - J.Askew 4-3
7631K.Kay - D.Fitton 4-3
7632J.Askew - M.Adams 4-3
7633D.Fitton - A.Jenkins 3-4
7636M.Webster - S.Mitchell 1-4
7637M.Adams - K.Kay 4-2
7641A.Jenkins - J.Askew 3-4
7642D.Fitton - M.Webster 1-4
7645S.Mitchell - M.Adams 3-4
7646K.Kay - A.Jenkins 1-4
7647J.Askew - M.Webster 4-3
7648A.Jenkins - S.Mitchell 1-0
7652M.Webster - K.Kay 0-1
7655M.Adams - A.Jenkins 1-0
7656M.Webster - M.Adams 0-1
7657A.Jenkins - M.Webster 1-0

SNOOKER SIX RED SPRING CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10465A.Khudobin - V.Romanovsky 0-2
10466D.Chuprov - V.Les 2-0
10467T.Sereda - V.Romanovsky 0-2
10468V.Les - V.Tsirikov 0-2

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
15911M.Fabini - D.Brumlikh -
15912F.Pusch - E.Mares -

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1194M.Horejsi - J.Seibert 1-0
1197T.Konecny - A.Gavlas 1-0
1199J.Vrablik - D.Prokopcov 0-1
1200S.Kucera - M.Horejsi 0-1
1202T.Konecny - J.Kleprlik 1-0
1209J.Seibert - A.Gavlas 0-1
1210J.Vrablik - M.Horejsi 1-0
1211T.Konecny - D.Prokopcov 0-1
1225J.Kleprlik - A.Gavlas 0-1
1226S.Kucera - J.Seibert 1-0

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1024V.Petrov - K.Abramov 0-1
1025I.Elistratov - V.Shirokov 1-0
1026K.Abramov - I.Elistratov 1-0
1027V.Shirokov - V.Petrov 1-0
1028V.Petrov - I.Elistratov 0-1
1035K.Abramov - V.Shirokov 0-1

STOLNI TENIS SETKA CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11763O.Naplokov - V.Klym 0-3
11764D.Matvieiev - R.Malynka 1-3
11784V.Smyk - O.Pereguda 1-3
11785M.Mrykh - A.Kurtenko 3-0
11792Y.Kolesnyk - R.Hnoievoi 3-0
14598Y.Masko - R.Derypaska 0-1
14599S.Yakimenko - D.Khairov 0-1
14600V.Kondratenko - I.Koshkodan 0-1
14601O.Naida - R.Solomko 1-0
14604B.Havryliuk - M.Mrykh 0-1
14605O.Kovalchuk - K.Kirsanov 0-1
14606A.Troian - S.Yakimenko 1-0
14607P.Babenko - O.Sulym 1-0
14608O.Kasian - K.Klymenko 1-0
14610V.Sazhniev - V.Khitrov 1-0
14611V.Bobkov - O.Leonenko 1-0
14612O.Kovalchuk - O.Sulym 1-0
14613A.Troian - K.Klymenko 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11734Y.Kolesnyk - D.Derevinskyi 1-3
11735V.Kurchytskyi - V.Klym 2-3
11736A.Fedorchenko - R.Malynka 2-3
11741V.Beniumov - O.Pereguda 0-3
11742V.Kondratenko - B.Havryliuk 3-0
11743O.Naida - I.Trydukh 3-1
11744O.Skyba - O.Naplokov 3-2
11745D.Havrysh - D.Matvieiev 3-1
11746M.Yakubov - V.Smyk 1-3
11747A.Melchenko - M.Mrykh 1-3
11748R.Hnoievoi - R.Solomko 3-0
11749A.Fedorchenko - Y.Masko 2-3
11750V.Beniumov - S.Yakimenko 3-1
11751I.Koshkodan - A.Kurtenko 3-1
11752Y.Kolesnyk - O.Naida 3-2
11753A.Lukatsky - V.Klym 0-3
11754R.Derypaska - R.Malynka 3-2
11755D.Khairov - O.Pereguda 3-1
11756V.Kondratenko - A.Melchenko 0-3
11757R.Hnoievoi - D.Derevinskyi 3-1
11758O.Skyba - V.Kurchytskyi V-V
11759D.Havrysh - A.Fedorchenko 1-3
11760M.Yakubov - V.Beniumov 3-1
11761I.Koshkodan - B.Havryliuk 1-3
11762I.Trydukh - R.Solomko 3-2
14602A.Melchenko - A.Kurtenko 0-1
14603D.Derevinskyi - I.Trydukh 1-0
8402O.Lymarenko - O.Yurenev 0-1
8403P.Babenko - A.Paniushkin 0-1
8442V.Semenenko - K.Tsoi 0-1
8445E.Rubtsov - O.Sulym 0-1
8446S.Yatsenko - O.Lymarenko 0-1
8447S.Tkachev - R.Makarenko 1-0
8486K.Tsoi - S.Semenets 0-1
8508P.Babenko - E.Rubtsov 1-0
8513V.Semenenko - O.Yurenev 1-0
8514R.Makarenko - A.Paniushkin 0-1
8526S.Yatsenko - K.Tsoi 0-1
8548S.Tkachev - O.Sulym 0-1
8555V.Semenenko - O.Lymarenko 1-0
8556P.Babenko - R.Makarenko 1-0
8561S.Semenets - O.Yurenev 1-0
8562S.Tkachev - E.Rubtsov 1-0
8563S.Yatsenko - V.Semenenko 0-1
8564A.Paniushkin - O.Sulym 1-0
8565K.Tsoi - O.Yurenev 0-1
8566P.Babenko - S.Tkachev 1-0
8567O.Lymarenko - S.Semenets 0-1
8570R.Makarenko - O.Sulym 0-1
8571E.Rubtsov - A.Paniushkin 0-1
9721V.Kurchytskyi - A.Lukatsky 3-0
9722A.Fedorchenko - R.Derypaska 0-3
9723V.Beniumov - D.Khairov 0-3
9724Y.Kolesnyk - R.Solomko 3-0
9725D.Matvieiev - Y.Masko 1-3
9726V.Smyk - S.Yakimenko 3-1
9727V.Kondratenko - A.Kurtenko 3-1
9728R.Hnoievoi - I.Trydukh 3-2
9729O.Skyba - A.Lukatsky 0-3
9730D.Havrysh - R.Derypaska 0-3
9731M.Yakubov - D.Khairov 3-2
9732I.Koshkodan - M.Mrykh 3-2
9733O.Naida - D.Derevinskyi 3-0
9734Y.Masko - R.Malynka 3-0
9736S.Yakimenko - O.Pereguda 3-2
9737A.Melchenko - B.Havryliuk 3-2
9738Y.Kolesnyk - I.Trydukh 3-1
9739V.Kurchytskyi - O.Naplokov 1-3
9740A.Fedorchenko - D.Matvieiev 3-0
9741V.Beniumov - V.Smyk 2-3
9742V.Kondratenko - M.Mrykh 1-3
9743D.Derevinskyi - R.Solomko 3-2
9744D.Havrysh - Y.Masko 0-3
9745M.Yakubov - S.Yakimenko 0-3
9748B.Havryliuk - A.Kurtenko 0-3
9749R.Hnoievoi - O.Naida 0-3
9750O.Naplokov - A.Lukatsky 3-2
9751D.Matvieiev - R.Derypaska 3-2
9752V.Smyk - D.Khairov 3-0
9762I.Koshkodan - A.Melchenko 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10243O.Yarovoi - S.Kiulo 1-3
10266N.Danilyuk - V.Plishylo 3-1
10267D.Arzanov - S.Kinash 1-3
10268M.Zhuravlov - V.Volokhov 2-3
10269V.Verbianyi - V.Nechyporuk 1-3
10270N.Kovalchuk - D.Pesternikov 3-2
10271N.Hrytsyienko - V.Kushnyr 3-1
10272A.Hordii - V.Plishylo 3-2
10273V.Nechyporuk - A.Kotik 2-3
10274N.Danilyuk - N.Kovalchuk 1-3
10275V.Verbianyi - N.Hrytsyienko 3-0
10276A.Hordii - D.Pesternikov 0-3
10277A.Kotik - V.Kushnyr 0-3
10279N.Kovalchuk - V.Plishylo 1-3
10280V.Nechyporuk - N.Hrytsyienko 1-0
1095V.Zharskiy - S.Maksimiv 0-1
1096I.Fashchevskyi - O.Stasevskyi 0-1
1097D.Arzanov - A.Zaitsev 0-1
1098M.Zhuravlov - S.Kiulo 1-0
1099A.Didukh - V.Yefimov 0-1
1103A.Tsykhotshiy - V.Tuchkevych 1-0
1104V.Miroshnichenko - V.Hladun 0-1
1106M.Presnyakov - P.Pidleteichuk 0-1
1107P.Kolesnik - P.Cherednichenko 1-0
1108O.Semenets - D.Kryshtal 0-1
1109S.Kubrak - O.Yarovoi 0-1
1110Y.Zhmudenko - V.Yefimov 0-1
1111A.Shipilov - A.Kuharchuk 1-0
1112S.Akhlamov - U.Shevcov 1-0
1113V.Zharskiy - O.Tkachuk 0-1
1114O.Stasevskyi - P.Cherednichenko 1-0
1124V.Kovalenko - D.Arzanov 1-0
1128A.Boiko - M.Zhuravlov 1-0
1135Y.Pryshchepa - A.Didukh 0-1
1141A.Kaptanovskyi - V.Tuchkevych 0-1
1142V.Hladun - P.Pyasta 0-1
1146P.Pidleteichuk - S.Maksimiv 0-1
1147I.Fashchevskyi - P.Kolesnik 1-0
1148D.Kryshtal - S.Kinash 1-0
1149O.Yarovoi - V.Volokhov 1-0
1150V.Yefimov - Y.Zhmudenko 1-0
1151V.Tuchkevych - A.Shipilov 0-1
1154S.Akhlamov - V.Hladun 1-0
1155V.Zharskiy - P.Pidleteichuk 1-0
1156O.Stasevskyi - P.Kolesnik 1-0
1157O.Semenets - A.Zaitsev 1-0
1158S.Kubrak - S.Kiulo 1-0
1159Y.Pryshchepa - A.Didukh 0-1
1160A.Kuharchuk - A.Tsykhotshiy 0-1
1161V.Miroshnichenko - U.Shevcov 0-1
1162M.Presnyakov - O.Tkachuk 1-0
11632A.Hordii - N.Kovalchuk 3-2
11633A.Bondarchuk - A.Scherinskiy 0-1
11634N.Hrytsyienko - A.Kotik 1-0
11635Yn.Danilyuk - D.Pesternikov 1-0
11636A.Scherinskiy - M.Samaray 0-1
11637V.Kushnyr - V.Verbianyi 3-2
11638A.Hordii - N.Danilyuk 0-3
11639A.Molochko - A.Bondarchuk 0-1
11640D.Pesternikov - V.Plishylo 0-1
11641M.Samaray - A.Bondarchuk 1-0
11642A.Scherinskiy - A.Molochko 1-0
1166P.Cherednichenko - I.Fashchevskyi 0-1
1168V.Kovalenko - D.Kryshtal 1-0
1169A.Boiko - O.Yarovoi 1-0
1170A.Didukh - V.Yefimov 1-0
1178A.Shipilov - A.Tsykhotshiy 0-1
1179S.Akhlamov - V.Miroshnichenko 1-0
1180V.Zharskiy - M.Presnyakov 0-1
1183I.Fashchevskyi - O.Stasevskyi 0-1
1184O.Semenets - D.Arzanov 0-1
1185S.Kubrak - M.Zhuravlov 0-1
1186Y.Zhmudenko - Y.Pryshchepa 0-1
1187A.Kuharchuk - A.Kaptanovskyi 0-1
14614P.Vasilchuk - Y.Ivanica 0-1
14615O.Shchytka - A.Kramarenko 0-1
14616V.Tsyhanenko - Y.Omitsynskyi 0-1
14617S.Matvienko - A.Myrza 1-0
14618O.Kovalov - S.Ponomarenko 0-1
14620A.Myrza - V.Tsyhanenko 1-0
14621P.Chyzh - M.Treshchetka 0-1
14622R.Ivanov - O.Kovalov 1-0
14624Y.Omitsynskyi - S.Matvienko 0-1
14625I.Kryvyi - I.Bortnikov 0-1
14626O.Shkurupii - S.Ponomarenko 1-0
14627V.Tsyhanenko - S.Matvienko 1-0
14628O.Shkurupii - O.Kovalov 1-0
14629A.Myrza - Y.Omitsynskyi 0-1
14630P.Chyzh - I.Kryvyi 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10187I.Oleynik - Y.Medvedev 1-3
10188D.Lebedev - S.Korobeynik 1-3
10201G.Zotov - M.Mosyuk 0-3
10202A.Starski - A.Zhuravlev 2-3
10204V.Ratushniak - A.Krutko 1-3
10216I.Oleynik - A.Zhuravlev 3-2
10217G.Zotov - A.Krutko 1-3
10218M.Balakiriev - D.Lebedev 3-1
10220A.Starski - Y.Medvedev 0-3
10221V.Solovei - V.Grushko 3-2
10222V.Ratushniak - M.Mosyuk 2-3
10223I.Oleynik - A.Starski 1-3
10240D.Lebedev - S.Sokolov 2-3
10241A.Krutko - M.Mosyuk 3-2
10242K.Ivchenko - V.Solovei 0-3
1036Y.Komendant - A.Maksimchuk 1-0
1039A.Borodachev - B.Kostyuk 0-1
1040V.Gedz - D.Reznichenko 1-0
1045B.Kostyuk - A.Grischchenko 1-0
1046Y.Komendant - V.Gedz 0-1
1047A.Maksimchuk - D.Reznichenko 0-1
1050A.Borodachev - A.Grishchenko 1-0
1052D.Reznichenko - Y.Komendant 1-0
1053A.Maksimchuk - V.Gedz 1-0
1055A.Maksimchuk - Y.Komendant 1-0
1056D.Reznichenko - V.Gedz 0-1
1060V.Gedz - Y.Komendant 0-1
1063D.Reznichenko - A.Maksimchuk 1-0
1064K.Ivchenko - D.Lebedev 1-0
1066M.Marchuk - S.Sokolov 1-0
10673M.Marchuk - D.Lebedev 3-1
10674M.Mosyuk - G.Zotov 2-3
10679V.Solovei - M.Balakiriev 2-3
10683A.Zhuravlev - A.Starski 3-2
10684A.Krutko - V.Ratushniak 1-3
10685S.Korobeynik - K.Ivchenko 2-3
10686S.Sokolov - V.Grushko 3-1
10687A.Zhuravlev - I.Oleynik 1-3
10688A.Krutko - G.Zotov 3-1
10689D.Lebedev - V.Grushko 3-2
10690K.Ivchenko - S.Sokolov 1-3
10704Y.Medvedev - A.Starski 3-2
10707M.Balakiriev - S.Korobeynik 3-2
10709M.Marchuk - S.Sokolov 1-0
11617M.Mosyuk - V.Ratushniak 3-0
11618A.Starski - I.Oleynik 2-3
11619S.Korobeynik - M.Marchuk 2-3
11620V.Solovei - D.Lebedev 3-2
11621Y.Medvedev - A.Zhuravlev 3-1
11622M.Mosyuk - A.Krutko 3-1
11623S.Sokolov - M.Balakiriev 3-2
11624V.Grushko - K.Ivchenko 3-2
11625I.Kanunnikov - A.Yolkin 3-1
11626V.Miserva - A.Chatikyan 1-0
11627V.Gaynyuk - A.Chilikin 3-0
11628S.Sarma - I.Chernetskiy 3-2
11629V.Dyachenko - N.Trofimov 1-3
11630Y.Rybakov - D.Kushko 3-0
11631I.Kanunnikov - N.Trofimov 0-1

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10604A.Petrov - V.Nemashkalo 3-0
10605V.Rakhmanov - V.Krokhin 3-0
10606Y.Troyanov - S.Vakar 1-3
10607A.Skrebnev - E.Ilyukhin 1-3
10608A.Kirilenko - V.Safonov 3-1
10609S.Vakar - A.Kirilenko 3-1
10610V.Nemashkalo - A.Skrebnev 0-3
10611E.Ilyukhin - A.Petrov 2-3
10612V.Safonov - Y.Troyanov 3-2
10613Z.Khudaiberdiyev - V.Rakhmanov 3-0
13816I.Elistratov - D.Merzlikin 3-0
13817O.Kutuzov - I.Novikov 3-1
13818V.Ivanov - R.Pavlenko 2-3
13819E.Glazun - A.Volkov 3-2
13820K.Abramov - V.Shirokov 3-0
13876S.Kuzmin - A.Ermilov 3-2
13882D.Merzlikin - K.Abramov 3-2
13883I.Novikov - S.Kuzmin 3-2
13884R.Pavlenko - E.Glazun 3-1
13887A.Volkov - V.Ivanov 1-0
13888A.Ermilov - O.Kutuzov 1-0
13891V.Shirokov - I.Elistratov 1-0
13895I.Elistratov - K.Abramov 0-1
13896O.Kutuzov - S.Kuzmin 1-0
13914V.Ivanov - E.Glazun 0-1
14919D.Merzlikin - V.Shirokov 1-0
14920I.Novikov - A.Ermilov 0-1
14921R.Pavlenko - A.Volkov 0-1
14922A.Sadkov - I.Meteleshko 1-0
14923G.Vahnin - I.Matveyev 1-0
14924O.Nikiforov - D.Kolesnikov 1-0
14941A.Arutiunyan - S.Homutov 0-1
14942D.Basmanov - I.Pandur 1-0
14991V.Ivanov - A.Gribkov 0-1
14992D.Kolesnikov - V.Ivanov 1-0
14993I.Matveyev - A.Arutiunyan 1-0
14994I.Meteleshko - D.Basmanov 0-1
14995A.Gribkov - O.Nikiforov 0-1
14996I.Pandur - A.Sadkov 1-0
14997S.Homutov - G.Vahnin 0-1
14998A.Sadkov - D.Basmanov 0-1
14999G.Vahnin - A.Arutiunyan 1-0
15000O.Nikiforov - V.Ivanov 1-0
15001D.Kolesnikov - A.Gribkov 0-1
15002I.Matveyev - S.Homutov 1-0
15003I.Meteleshko - I.Pandur 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 11192123242545
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 710474951
arrow BL Belgija Keno 20/70 135812172029323334394347515255586168
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 312152125
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 410111316
arrow CO Connecticut 6/44 72425284142
arrow DA Multi-Daily A 6/99 61250717691
arrow DB Multi-Daily B 6/99 92043698595
arrow DC Multi-Daily C 6/99 32335718896
arrow EM Euro Millions 5/50 525323743
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1234791012182223242948515960626467
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1291517202226333436394445475257626768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 412131523
arrow FK Finska Keno D 20/70 23172729313334363841434547485053555961
arrow FQ Finska Keno V 20/70 12467112226363738414345545557636768
arrow FT Finska Keno T 20/70 27121920363740434852555758596062636970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 134921223442434446495052545861626770
arrow IT Italija 6/90 264151626685
arrow LD Latvija Keno D 20/62 29111314171820212229324041444647515356
arrow LE Latvija Keno E 20/62 14689171823283537394042515253545862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 126911151820222324283235373840475660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 710132139
arrow NP New York Pick 10 20/80 2581321242930313538404548586467697980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 15121516181924284247485261666769757880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 714173034384146484959626667687072747880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 69242530
arrow PO Poljska 6/49 121519304547
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 819253666
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 15121925
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3461217182526273032404142464751566065