Srijeda 20.05.2020.

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4510Dinamo Brest - Bate Borisov gosti311-11-3

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1067Sochi Sergey Vanyushin - Lokomotiv Moscow Taramov I - - 0-21-4
1068Krasnodar Konnov A - Akhmat Amaev T - - 2-06-1
1077Krasnodar Konnov A - Sochi Sergey Vanyushin - - 0-21-4
1087Akhmat Amaev T - Lokomotiv Moscow Taramov I - - 1-31-3
1088Lokomotiv Moscow Taramov I - Krasnodar Konnov A - - 0-01-2
1094Sochi Sergey Vanyushin - Akhmat Amaev T - - 2-04-0
1095Lokomotiv Moscow Taramov I - Sochi Sergey Vanyushin - - 0-00-1
1096Akhmat Amaev T - Krasnodar Konnov A - - 0-00-0
1097Sochi Sergey Vanyushin - Krasnodar Konnov A - - 4-16-3
1098Lokomotiv Moscow Taramov I - Akhmat Amaev T - - 0-11-1
1099Krasnodar Konnov A - Lokomotiv Moscow Taramov I - - 0-11-2
1103Akhmat Amaev T - Sochi Sergey Vanyushin - - 0-21-2

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1018Bayer 04 Leverkusen Zazabak - Atalanta Den1bravo - - 1-11-1
1019Bayer 04 Leverkusen Zazabak - Lyon Walker - - 0-30-3
1023Chelsea Veep - Ajax Amsterdam Quavo - - 0-02-1
1024Bayer 04 Leverkusen Zazabak - Ajax Amsterdam Quavo - - 1-11-3
1025Chelsea Veep - Atalanta Den1bravo - - 2-13-1
1026Chelsea Veep - Lyon Walker - - 1-02-1
1027Atalanta Den1bravo - Lyon Walker - - 0-20-2
1028Chelsea Veep - Bayer 04 Leverkusen Zazabak - - 1-03-1
1033Atalanta Den1bravo - Bayer 04 Leverkusen Zazabak - - 0-21-2
1035Ajax Amsterdam Quavo - Chelsea Veep - - 1-02-1
1036Lyon Walker - Bayer 04 Leverkusen Zazabak - - 2-14-1
1047Ajax Amsterdam Quavo - Bayer 04 Leverkusen Zazabak - - 1-12-1
1050Atalanta Den1bravo - Chelsea Veep - - 0-01-1
1052Lyon Walker - Chelsea Veep - - 2-12-2
1053Bayer 04 Leverkusen Zazabak - Chelsea Veep - - 1-11-2
1055Lyon Walker - Atalanta Den1bravo - - 1-02-0
1056Liverpool Skmgery - Fc Barcelona Dinototli - - 3-14-2
1060Fc Barcelona Dinototli - Liverpool Skmgery - - 2-12-2
11627Paris Saint Germain Fleshka77 - Liverpool Skmgery - - 1-03-0
11628Paris Saint Germain Fleshka77 - Fc Barcelona Dinototli - - 0-11-2
11629Fc Bayern Munich Ryuk - Liverpool Skmgery - - 1-02-2
11630Fc Bayern Munich Ryuk - Fc Barcelona Dinototli - - 0-21-2
11632Fc Bayern Munich Ryuk - Paris Saint Germain Fleshka77 - - 2-02-1
11637Liverpool Skmgery - Paris Saint Germain Fleshka77 - - 4-26-2
11638Fc Barcelona Dinototli - Paris Saint Germain Fleshka77 - - 0-10-3
11734Liverpool Skmgery - Fc Bayern Munich Ryuk - - 1-12-1
11735Fc Barcelona Dinototli - Fc Bayern Munich Ryuk - - 1-13-1
11736Paris Saint Germain Fleshka77 - Fc Bayern Munich Ryuk - - - -

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1107France Mrpanda - Spain Walker - - 1-13-2
1108Spain Walker - France Mrpanda - - 1-21-3
1109Portugal Mr.Jey - Netherlands Supernova - - 0-10-1
1110Uruguay Indra13 27 - Italy Madmah - - V-VV-V
1111England Yoshi - Portugal Mr.Jey - - 1-02-0
1112Uruguay Indra13 27 - Netherlands Supernova - - 3-04-1
1113England Yoshi - Italy Madmah - - V-VV-V
1114Uruguay Indra13 27 - Portugal Mr.Jey - - 3-15-1
1124England Yoshi - Netherlands Supernova - - 2-12-2
1128Italy Madmah - Portugal Mr.Jey - - V-VV-V
1135England Yoshi - Uruguay Indra13 27 - - 2-02-2
1141Italy Madmah - Netherlands Supernova - - V-VV-V
1142Italy Madmah - Uruguay Indra13 27 - - V-VV-V
1143Netherlands Supernova - Portugal Mr.Jey - - 1-01-0
1146Netherlands Supernova - Uruguay Indra13 27 - - 0-12-1
1147Portugal Mr.Jey - England Yoshi - - 0-20-5
1148Italy Madmah - England Yoshi - - V-VV-V
1149Portugal Mr.Jey - Uruguay Indra13 27 - - 0-11-3
1150Netherlands Supernova - England Yoshi - - 0-11-1
1151Portugal Mr.Jey - Italy Madmah - - V-VV-V
1154Netherlands Supernova - Italy Madmah - - V-VV-V
1155Uruguay Indra13 27 - England Yoshi - - 1-11-3

ENGLESKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1160Everton Walker - Wolverhampton Wanderers Jenko - - 2-03-0
1161Leicester Mistyeye - West Ham United Praym - - 0-22-2
1162Everton Walker - West Ham United Praym - - 0-00-0
1166Watford Mrpanda - Wolverhampton Wanderers Jenko - - 0-10-7

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11741As Roma Indra13 27 - Cf Getafe Madmah - - V-VV-V
11742Borussia Monchengladbach Mr.Jey - Stade Rennais Supernova - - 1-01-1
11743As Roma Indra13 27 - Stade Rennais Supernova - - 0-20-3
11744Wolverhampton Wanderers Yoshi - Borussia Monchengladbach Mr.Jey - - 2-12-1
11745As Roma Indra13 27 - Borussia Monchengladbach Mr.Jey - - 1-12-1
11746Wolverhampton Wanderers Yoshi - Cf Getafe Madmah - - V-VV-V
11747Cf Getafe Madmah - Borussia Monchengladbach Mr.Jey - - V-VV-V
11748Wolverhampton Wanderers Yoshi - Stade Rennais Supernova - - 0-02-0
11749Cf Getafe Madmah - Stade Rennais Supernova - - V-VV-V
11750Wolverhampton Wanderers Yoshi - As Roma Indra13 27 - - 1-02-1
11751Cf Getafe Madmah - As Roma Indra13 27 - - V-VV-V
11752Stade Rennais Supernova - Borussia Monchengladbach Mr.Jey - - 1-01-0
11753Borussia Monchengladbach Mr.Jey - Wolverhampton Wanderers Yoshi - - 0-21-2
11754Stade Rennais Supernova - As Roma Indra13 27 - - 1-11-1
11755Borussia Monchengladbach Mr.Jey - As Roma Indra13 27 - - 1-21-2
11756Cf Getafe Madmah - Wolverhampton Wanderers Yoshi - - V-VV-V
11757Borussia Monchengladbach Mr.Jey - Cf Getafe Madmah - - V-VV-V
11759Stade Rennais Supernova - Wolverhampton Wanderers Yoshi - - 0-11-3
11760As Roma Indra13 27 - Wolverhampton Wanderers Yoshi - - 0-10-3
11761Stade Rennais Supernova - Cf Getafe Madmah - - V-VV-V

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1282Rb Leipzig Fleshka77 - Bayer 04 Leverkusen Skmgery - - 0-22-3
1303Rb Leipzig Fleshka77 - Borussia Dortmund Dinototli - - 2-14-3
1659Borussia Monchengladbach Ryuk - Bayer 04 Leverkusen Skmgery - - 3-16-2
1660Borussia Monchengladbach Ryuk - Borussia Dortmund Dinototli - - 3-03-0
1667Bayer 04 Leverkusen Skmgery - Borussia Dortmund Dinototli - - 1-02-0
1668Borussia Monchengladbach Ryuk - Rb Leipzig Fleshka77 - - 0-21-2
1669Bayer 04 Leverkusen Skmgery - Rb Leipzig Fleshka77 - - 5-07-0
1730Borussia Dortmund Dinototli - Rb Leipzig Fleshka77 - - 0-11-1
1747Bayer 04 Leverkusen Skmgery - Borussia Monchengladbach Ryuk - - 0-12-3
1756Borussia Dortmund Dinototli - Borussia Monchengladbach Ryuk - - 2-04-1
1758Borussia Dortmund Dinototli - Bayer 04 Leverkusen Skmgery - - 0-31-4
1768Rb Leipzig Fleshka77 - Borussia Monchengladbach Ryuk - - 2-03-2

ESPORT SPANJOLSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15956Real Sociedad Den1bravo - Ud Levante Quavo - - 0-10-2
15957Ud Levante Quavo - Real Sociedad Den1bravo - - 0-02-0
2386Fc Barcelona Indra13 27 - Sevilla Madmah - - V-VV-V
2434Real Madrid Mr.Jey - Atletico Madrid Supernova - - 1-12-2
2516Cf Valencia Yoshi - Real Madrid Mr.Jey - - 2-03-0
2554Fc Barcelona Indra13 27 - Atletico Madrid Supernova - - 0-10-2
2574Cf Valencia Yoshi - Sevilla Madmah - - V-VV-V
2612Cf Valencia Yoshi - Atletico Madrid Supernova - - 1-13-2
2614Sevilla Madmah - Real Madrid Mr.Jey - - V-VV-V
2672Cf Valencia Yoshi - Fc Barcelona Indra13 27 - - 2-24-3
2894Sevilla Madmah - Atletico Madrid Supernova - - V-VV-V
2900Atletico Madrid Supernova - Real Madrid Mr.Jey - - 1-02-1
2914Sevilla Madmah - Fc Barcelona Indra13 27 - - V-VV-V
2917Atletico Madrid Supernova - Fc Barcelona Indra13 27 - - 1-12-1
2918Real Madrid Mr.Jey - Cf Valencia Yoshi - - 0-01-2
2922Real Madrid Mr.Jey - Fc Barcelona Indra13 27 - - 4-25-4
2923Sevilla Madmah - Cf Valencia Yoshi - - V-VV-V
2924Atletico Madrid Supernova - Cf Valencia Yoshi - - 0-23-5
2926Real Madrid Mr.Jey - Sevilla Madmah - - V-VV-V
2932Atletico Madrid Supernova - Sevilla Madmah - - V-VV-V
2937Fc Barcelona Indra13 27 - Cf Valencia Yoshi - - 0-21-3
2938Rcd Espanyol Zazabak - Real Sociedad Den1bravo - - 0-11-1
2939Ud Levante Quavo - Alaves Walker - - 2-02-1
2940Eibar Veep - Ud Levante Quavo - - 0-00-1
2942Rcd Espanyol Zazabak - Alaves Walker - - 0-01-1
2943Eibar Veep - Real Sociedad Den1bravo - - 1-02-1
2944Rcd Espanyol Zazabak - Ud Levante Quavo - - 0-01-3
2945Eibar Veep - Alaves Walker - - 1-11-1
2946Eibar Veep - Rcd Espanyol Zazabak - - 0-02-1
2949Real Sociedad Den1bravo - Alaves Walker - - 2-24-3
2958Alaves Walker - Ud Levante Quavo - - 1-21-3
2959Real Sociedad Den1bravo - Rcd Espanyol Zazabak - - 1-11-3
2960Alaves Walker - Rcd Espanyol Zazabak - - 2-14-1
2961Ud Levante Quavo - Eibar Veep - - 1-02-1
2962Real Sociedad Den1bravo - Eibar Veep - - 1-01-1
2963Ud Levante Quavo - Rcd Espanyol Zazabak - - 2-13-1
2964Alaves Walker - Eibar Veep - - 1-22-3
2965Alaves Walker - Real Sociedad Den1bravo - - 2-03-0
2966Rcd Espanyol Zazabak - Eibar Veep - - 1-11-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Tallinna Kalev - Trans Narva gosti380-11-1
16526Flora Tallinn - Tartu Jk Tammeka - - 0-00-0

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1235Tottenham Hotspur Dangerdim77 - Manchester City Slezaintima - - 1-11-1
1243Manchester City Slezaintima - Liverpool Fc Arcos - - 0-00-0
1244Manchester United Nikkitta - Arsenal Fc Hrusch - - 1-03-0
1247Arsenal Fc Hrusch - Manchester City Slezaintima - - 0-00-0
1250Liverpool Fc Arcos - Tottenham Hotspur Dangerdim77 - - 1-11-1
1253Arsenal Fc Hrusch - Tottenham Hotspur Dangerdim77 - - 2-12-2
1258Manchester United Nikkitta - Manchester City Slezaintima - - 0-00-1
1262Liverpool Fc Arcos - Arsenal Fc Hrusch - - 4-06-0
1265Tottenham Hotspur Dangerdim77 - Manchester United Nikkitta - - 3-03-2
1268Manchester City Slezaintima - Tottenham Hotspur Dangerdim77 - - 0-00-1
1270Manchester United Nikkitta - Liverpool Fc Arcos - - 0-00-0
1271Arsenal Fc Hrusch - Manchester United Nikkitta - - 0-10-3
1272Liverpool Fc Arcos - Manchester City Slezaintima - - 0-01-0
1273Manchester City Slezaintima - Arsenal Fc Hrusch - - 2-12-2
1274Tottenham Hotspur Dangerdim77 - Liverpool Fc Arcos - - 1-03-1
13513Liverpool Fc Mooneycb - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-02-2
13514Manchester City Genad - Tottenham Hotspur Chellovekk - - 0-00-0
13515Arsenal Fc Blackstar98 - Manchester United Taka - - 0-00-3
13516Tottenham Hotspur Chellovekk - Liverpool Fc Mooneycb - - 0-00-1
13517Liverpool Fc Mooneycb - Manchester City Genad - - 0-20-2
13518Manchester United Taka - Tottenham Hotspur Chellovekk - - 2-03-0
13519Manchester City Genad - Manchester United Taka - - 0-01-0
13520Tottenham Hotspur Chellovekk - Arsenal Fc Blackstar98 - - 1-01-2
13521Arsenal Fc Blackstar98 - Manchester City Genad - - 1-02-0
13522Manchester United Taka - Liverpool Fc Mooneycb - - 1-02-0
13523Arsenal Fc Blackstar98 - Liverpool Fc Mooneycb - - 1-01-1
13524Tottenham Hotspur Chellovekk - Manchester City Genad - - 1-21-4
13525Liverpool Fc Mooneycb - Tottenham Hotspur Chellovekk - - 0-01-2
13526Manchester United Taka - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-10-1
13527Manchester City Genad - Liverpool Fc Mooneycb - - 2-13-1
13528Tottenham Hotspur Chellovekk - Manchester United Taka - - 2-02-0
13529Arsenal Fc Blackstar98 - Tottenham Hotspur Chellovekk - - 1-03-0
13530Manchester United Taka - Manchester City Genad - - 1-02-1
13531Liverpool Fc Mooneycb - Manchester United Taka - - 0-01-1
13532Manchester City Genad - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-10-1
13533Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Upcake22 - - V-VV-V
13537Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester City Kraftvk - - 1-01-0
13538Liverpool Fc Upcake22 - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-21-3
13541Manchester City Kraftvk - Manchester United Kray - - 0-00-0
13542Manchester United Kray - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-11-1
13543Tottenham Hotspur Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - V-VV-V
13544Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Kray - - V-VV-V
13547Liverpool Fc Upcake22 - Manchester City Kraftvk - - 1-02-0
13548Manchester City Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - V-VV-V
13549Manchester United Kray - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-20-2
13816Liverpool Fc Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - V-VV-V
13817Manchester City Kraftvk - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-21-3
13818Manchester United Kray - Manchester City Kraftvk - - 0-10-3
13819Tottenham Hotspur Meltosik - Liverpool Fc Upcake22 - - 1-02-0
13820Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Meltosik - - V-VV-V
13876Liverpool Fc Upcake22 - Manchester United Kray - - 1-01-0
13882Manchester City Kraftvk - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-01-0
13883Manchester United Kray - Arsenal Fc Labotryas - - V-VV-V
13884Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Kraftvk - - V-VV-V
14020Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester United Kray - - 0-00-1

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14023France Genad - Belgium Chellovekk - - 1-02-0
14024Germany Mooneycb - Portugal Blackstar98 - - 0-00-0
14025Belgium Chellovekk - Germany Mooneycb - - 0-00-0
14026Portugal Blackstar98 - Spanjolska - - 0-00-0
14029Germany Mooneycb - France Genad - - 0-00-1
14050Spanjolska - Belgium Chellovekk - - 0-11-1
14051Belgium Chellovekk - Portugal Blackstar98 - - 0-00-0
15938France Genad - Spanjolska - - 2-03-0
15939Portugal Blackstar98 - France Genad - - 0-00-0
15940Spanjolska - Germany Mooneycb - - 1-22-2
15941Belgium Chellovekk - France Genad - - 0-11-2
15942Portugal Blackstar98 - Germany Mooneycb - - 0-20-2
15944Germany Mooneycb - Belgium Chellovekk - - 1-11-1
15945Spanjolska - Portugal Blackstar98 - - 1-02-1
15946Belgium Chellovekk - Spanjolska - - 0-00-0
15947France Genad - Germany Mooneycb - - 0-02-0
15952Portugal Blackstar98 - Belgium Chellovekk - - 0-02-0
15953Spanjolska - France Genad - - 0-21-3
15954France Genad - Portugal Blackstar98 - - 0-00-2
15955Germany Mooneycb - Spanjolska - - 2-12-3

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1858Kab Kabush - Psg Shemyakin Onze - - 2-13-1
1860Cfc Catalonia Fc - Westcoastunt - - 0-01-1
1958Kab Kabush - Rub Fc Kazan - - 0-01-3
1959Psg Shemyakin Onze - Westcoastunt - - 2-13-2
1960Rub Fc Kazan - Cfc Catalonia Fc - - 0-01-0
1961Westcoastunt - Kab Kabush - - 1-13-3
1962Rub Fc Kazan - Psg Shemyakin Onze - - 3-03-1
1966Cfc Catalonia Fc - Kab Kabush - - 0-21-2
1968Psg Shemyakin Onze - Cfc Catalonia Fc - - 1-22-5
1969Westcoastunt - Rub Fc Kazan - - 0-21-2
1987Rlb Royal Bears - Tes Tundra - - 3-03-1
2117Pwr Pele Warriors - Veg Vega Squadron - - 0-11-1
2140Rlb Royal Bears - Team Ruspro R11 - - 1-02-0
2148Tes Tundra - Veg Vega Squadron - - 0-04-1
2151Team Ruspro R11 - Pwr Pele Warriors - - 0-11-4
2153Veg Vega Squadron - Rlb Royal Bears - - 1-02-1
2164Team Ruspro R11 - Tes Tundra - - 0-40-4
2168Pwr Pele Warriors - Rlb Royal Bears - - 1-02-1
2211Tes Tundra - Pwr Pele Warriors - - 1-02-1
2373Veg Vega Squadron - Team Ruspro R11 - - 1-02-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11763Fc Bayern Munich Genad - Real Madrid Chellovekk - - 0-00-0
11764Tottenham Hotspur Mooneycb - Ssc Napoli Blackstar98 - - 0-10-1
1177Paris Saint Germain Dangerdim77 - Real Madrid Hrusch - - 0-10-2
1178Ssc Napoli Slezaintima - Fc Bayern Munich Nikkitta - - 1-11-1
11784Real Madrid Chellovekk - Tottenham Hotspur Mooneycb - - 2-02-1
11785Ssc Napoli Blackstar98 - Paris Saint Germain Taka - - 1-11-1
1179Fc Bayern Munich Nikkitta - Paris Saint Germain Dangerdim77 - - 1-04-0
11792Paris Saint Germain Taka - Real Madrid Chellovekk - - 2-02-0
1180Real Madrid Hrusch - Tottenham Hotspur Arcos - - 1-01-0
1183Paris Saint Germain Dangerdim77 - Ssc Napoli Slezaintima - - 0-00-0
1184Tottenham Hotspur Arcos - Fc Bayern Munich Nikkitta - - 0-20-3
1185Fc Bayern Munich Nikkitta - Real Madrid Hrusch - - 0-00-0
1186Ssc Napoli Slezaintima - Tottenham Hotspur Arcos - - 0-00-0
1187Real Madrid Hrusch - Ssc Napoli Slezaintima - - 1-11-1
11908Tottenham Hotspur Mooneycb - Fc Bayern Munich Genad - - 0-00-2
1194Tottenham Hotspur Arcos - Paris Saint Germain Dangerdim77 - - 0-01-2
1197Fc Bayern Munich Nikkitta - Ssc Napoli Slezaintima - - 0-03-0
1199Real Madrid Hrusch - Paris Saint Germain Dangerdim77 - - 0-00-2
1210Paris Saint Germain Dangerdim77 - Fc Bayern Munich Nikkitta - - 1-01-1
1211Tottenham Hotspur Arcos - Real Madrid Hrusch - - 1-02-1
1215Fc Bayern Munich Nikkitta - Tottenham Hotspur Arcos - - 1-12-1
1223Ssc Napoli Slezaintima - Paris Saint Germain Dangerdim77 - - 0-50-6
1225Real Madrid Hrusch - Fc Bayern Munich Nikkitta - - 0-30-4
1226Tottenham Hotspur Arcos - Ssc Napoli Slezaintima - - 0-10-1
1231Paris Saint Germain Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Arcos - - 0-00-0
1234Ssc Napoli Slezaintima - Real Madrid Hrusch - - 0-01-0
13486Fc Bayern Munich Genad - Paris Saint Germain Taka - - 0-11-2
13487Real Madrid Chellovekk - Ssc Napoli Blackstar98 - - 0-01-1
13488Paris Saint Germain Taka - Tottenham Hotspur Mooneycb - - 0-20-3
13493Ssc Napoli Blackstar98 - Fc Bayern Munich Genad - - 1-03-0
13494Real Madrid Chellovekk - Fc Bayern Munich Genad - - 0-00-1
13497Ssc Napoli Blackstar98 - Tottenham Hotspur Mooneycb - - 2-14-1
13498Paris Saint Germain Taka - Ssc Napoli Blackstar98 - - 1-01-0
13506Tottenham Hotspur Mooneycb - Real Madrid Chellovekk - - 1-02-1
13507Fc Bayern Munich Genad - Tottenham Hotspur Mooneycb - - 0-01-1
13508Real Madrid Chellovekk - Paris Saint Germain Taka - - 0-01-0
13509Paris Saint Germain Taka - Fc Bayern Munich Genad - - 0-10-4
13510Ssc Napoli Blackstar98 - Real Madrid Chellovekk - - 1-11-1
13511Fc Bayern Munich Genad - Ssc Napoli Blackstar98 - - 0-00-0
13512Tottenham Hotspur Mooneycb - Paris Saint Germain Taka - - 0-01-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2775Ad Municipal Grecia - Perez Zeledon domaći540-01-0
2777Universidad De Costa Rica - Santos Dg domaći281-11-3
2783San Carlos - Adr Jicaral gosti540-00-1
2796Deportivo Saprissa - Herediano domaći81-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10553Budejovice - Viktoria Plzen domaći111-21-4
2967Brno - Zlin gosti250-10-5
2968Vojvodina Novi Sad - Ofk Backa Palanka gosti280-11-1
2971Nk Istra 1961 - Nk Gorica gosti250-12-2

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4506Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-27-3
4961Stalker - Ledovyy Desant 1-36-11
4966Ershistyye Tigry - Stalker 3-25-10
5173Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 4-15-5
5264Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-87-9
5267Stalker - Krasnyye Krylia 3-26-8
5462Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 3-27-5
5463Voiny Suomi - Gladiator 1-12-3
5469Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 0-22-2
5945Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-11-5

EGZIBICIJA BJELORUSIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004S.Korban - A.Pripeten V-VV-VV-VV-V
1016M.Fil - E.Predushchenko 5-121-64-60-2
2972M.Smolyarchuk - A.Cintl 13-76-27-52-0
2973S.Novik - A.Zhevniak 16-202-66-41-2

EGZIBICIJA BJELORUSIJA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017D.Chernetsova - K.Silkina 12-76-36-42-0

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1063T.Townsend - P.Hourigan 16-176-13-61-2
1064G.Min - K.Jokic 4-121-63-60-2
1066K.Jokic - T.Townsend 13-106-47-62-0
1200K.Poluta - C.Briggs 6-122-64-60-2
1202E.Halbauer - S.Vickery 0-120-60-60-2
1203P.Hourigan - K.Poluta 13-86-27-62-0
1206E.Halbauer - G.Min 17-146-11-62-1
1209S.Vickery - C.Briggs 12-26-06-02-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5908A.El Mihdawy - B.Perez 4-83-41-40-2
5914A.El Mihdawy - P.Daciek 3-82-41-40-2
5927B.Perez - E.King 3-80-43-40-2
5930A.El Mihdawy - E.King 1-80-41-40-2
8513B.Perez - P.Daciek 5-83-42-40-2
8514E.King - P.Daciek 8-04-04-02-0
8526F.Corwin - T.Carnevale Miino 8-24-14-12-0
8548F.Corwin - T.Grinberg 8-34-24-12-0
8555F.Corwin - U.Blanch 2-81-41-40-2
8556T.Carnevale Miino - T.Grinberg 1-80-41-40-2
8561U.Blanch - T.Grinberg 8-24-04-2-0

EGZIBICIJA MARBELLO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
15870D.Nazaruk - M.Adamek 12-16-16-02-0
15871Y.Wojcik - J.Galka 13-87-66-22-0
15872M.Terczynski - M.Wozniak 6-124-62-60-2
15873M.Adamek - J.Galka 3-121-62-60-2
15874Y.Wojcik - M.Wozniak 11-172-66-11-2
15875M.Terczynski - D.Nazaruk 7-124-63-60-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10707S.Sewing - W.Osuigwe V-V3-6V-VV-V
11617G.Talaba - H.Black 19-143-66-22-1
11618M.Partaud - S.Mendez 6-135-71-60-2
11619S.Sewing - H.Black 12-16-06-12-0
11620M.Partaud - Clousing Keisha R V-V6-1V-VV-V
11621Clousing Keisha R - A.Parks 20-154-66-22-1
11622W.Osuigwe - G.Talaba 10-136-74-60-2
11623S.Mendez - A.Parks V-VV-VV-VV-V

EXHIBITION EXO TENNIS GERMANY MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1104R.Junaid - L.Gelhardt 6-131-65-70-2
1105H.Naw - J.Choinski 7-123-64-60-2
1106B.Hassan - C.Schmitz 9-136-73-60-2

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039A.Golovin - R.Shurygin V-VV-VV-VV-V
1040Y.Zhornist - M.Mokrousov 15-217-53-61-2
1045K.Saplin - M.Mokrousov 15-206-43-61-2
1046K.Saplin - S.Dorozhkin 9-135-74-60-2
2974A.Golovin - R.Shurygin - - - -

ČEŠKA REGIONALNA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10688Radotinsky Sportovni Klub A - Tj Sokol Zizkov I B 0-10-22-3
10689Tj Astra Zahradni Mesto A - Sk Ecos Ov 1-02-03-0
10690Vk Paca Maniny - Tj Praha Podoli D 1-02-03-0
10704Vssk Mff Praha E - Sk Meteor Praha B 0-1-020-3

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
17708Panthers - Foxes 1-01-13-2
17709Foxes - Panthers 0-10-20-3
8367Panthers - Foxes 0-11-13-2
8401Foxes - Panthers 0-10-20-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8402Alliance - Legion 1-01-11-3
8403Payp - Molot 0-11-11-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
17745Academy - University 0-11-12-3
17746Ural Raiders - Air Force 1-01-13-2

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
15937Ural Mountains - Energy 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
15879Doosan Bears - Nc Dinos 2-1
15882Kia Tigers - Lotte Giants 6-0
15883Kiwoom Heroes - Sk Wyverns 3-5
15886Kt Wiz - Hanwha Eagles 8-1
15887Samsung Lions - Lg Twins 3-1

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
15888Unipresident Lions - Fubon Guardians V-V

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6035G2 Esports - Heroic 2-1
6036Team North - Astralis 1-0

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS NORTH AMERICAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10669Mibr - Furia 0-1
6038Chaos - Team Liquid 1-0

E SPORT CS GO ESEA MDLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13807Rooster - Bantz 1-0
13808Pc419 - Justice 0-1
13809Keep The Comms Up - Morning Light 0-1

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13484Team Secret - Apeks 1-0
13485Team Spirit - Avez 1-0

E SPORT CS GO KAYZR LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
15958Warthox - One One Esport V-V
15959Game Fist - Mcon Esports V-V
15960Fwrd - Sector One 0-1

E SPORT DOTA 2 OGA DOTA PITOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4793Og - Flytomoon 2-1
4861Hellraisers - Alliance 1-2
4862Team Secret - Ninjas In Pyjamas 2-0
4960Virtus Pro - Team Spirit 1-0

E SPORT DOTA 2 OMG CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11762Kbu - Cr4zy 0-1

E SPORT DOTA 2 SEA DOTA INVITATIONALOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11625Impunity - Lgd.Int 0-1

E SPORT DOTA 2 SEA INVITATIONALOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18298Execration - T1 0-1

E SPORT KOG KPL SPRINGOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13811Top Esports - Edward Gaming V-V
13812Ag Super Play - Rogue Warriors 1-0

PIKADO ČEŠKA PREMIER LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19040V.Sedlak - D.Barborak 7-4
19041A.Gawlas - M.Smejda 7-0
19042D.Pisek - O.Kysilka 7-3
19043A.Masek - M.Ondo 7-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7658F.Sherrock - M.Warburton 0-1
7659J.Cole - S.Marsh 0-1
7660S.Marsh - F.Sherrock 1-0
7661M.Warburton - J.Cole 1-0
7662J.Cole - F.Sherrock 1-0
7664S.Marsh - M.Warburton 1-0
7667F.Sherrock - R.Edhouse 1-0
7668M.Warburton - B.Koltsov 4-2
7669J.Justicia - J.Cole 0-4
7670R.Edhouse - S.Marsh 4-0
7817B.Koltsov - F.Sherrock 4-2
7818M.Warburton - J.Justicia 4-2
7969J.Cole - R.Edhouse 3-4
7970S.Marsh - B.Koltsov 1-4
7971F.Sherrock - J.Justicia 4-2
7972R.Edhouse - M.Warburton 3-4
7973B.Koltsov - J.Cole 4-0
7974J.Justicia - S.Marsh 4-2
7975R.Edhouse - B.Koltsov 4-2
7976J.Justicia - R.Edhouse 2-4
7977B.Koltsov - J.Justicia 4-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
15913M.Fabini - E.Mares -
15915F.Pusch - D.Brumlikh -
15916E.Mares - D.Brumlikh -
15917M.Fabini - F.Pusch -
15918V.Jelinek - M.Guk -
15919D.Salomon - K.Brozhik -
15921V.Jelinek - K.Brozhik -
15922D.Salomon - M.Guk -
15923K.Brozhik - M.Guk -
15924V.Jelinek - D.Salomon -
15925R.Balog - P.Gireth -
15926J.Kutifel - J.Kanera -
15927R.Balog - J.Kanera -
15928J.Kutifel - P.Gireth 0-1
15929J.Kanera - P.Gireth 1-0
15930R.Balog - J.Kutifel 1-0
15931L.Boruvka - C.Frantisek 1-0
15932J.Medek - M.Parzhizek 1-0
15933L.Boruvka - M.Parzhizek 1-0
15934J.Medek - C.Frantisek 0-1
15935M.Parzhizek - C.Frantisek 1-0
15936L.Boruvka - J.Medek 1-0
6879V.Jelinek - M.Guk -
6880D.Salomon - K.Brozhik -
6883V.Jelinek - K.Brozhik -
6891D.Salomon - M.Guk -
6892K.Brozhik - M.Guk -
6893V.Jelinek - D.Salomon -
6922R.Balog - P.Gireth -
6923J.Kutifel - J.Kanera -
6978R.Balog - J.Kanera -
6979J.Kutifel - P.Gireth -
6984J.Kanera - P.Gireth -
7029R.Balog - J.Kutifel -
7036L.Boruvka - C.Frantisek -
7037J.Medek - M.Parzhizek -
7042L.Boruvka - M.Parzhizek -
7078J.Medek - C.Frantisek -
7079M.Parzhizek - C.Frantisek -
7089L.Boruvka - J.Medek -

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8572D.Cheaib - E.Gonzalez 1-0
8574E.Chtchetinine - F.Bluhm 0-1
8575D.Cheaib - E.Chtchetinine 1-0
8576F.Bluhm - E.Gonzalez 1-0
8577D.Cheaib - F.Bluhm 1-0
8578E.Chtchetinine - E.Gonzalez 4-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18249V.Zholubak - O.Varlamov 0-1
18250V.Mishchenko - A.Nazarov V-V
18251Y.Strilnyk - I.Efimenko 0-1
18252V.Zholubak - A.Nazarov 0-1

STOLNI TENIS SETKA CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
15004V.Khitrov - K.Kirsanov 1-0
15005O.Leonenko - S.Yakimenko 1-0
15006P.Babenko - V.Sazhniev 0-1
15007O.Kasian - V.Bobkov 1-0
15008O.Kovalchuk - V.Khitrov 1-0
15009A.Troian - O.Leonenko 0-1
15857O.Sulym - K.Kirsanov V-V
15866V.Khitrov - O.Sulym V-V
15867O.Leonenko - K.Klymenko 1-0
7628A.Kurtenko - B.Havryliuk 3-1
7629S.Sokolov - O.Naida 1-3
7630D.Derevinskyi - I.Trydukh 3-2
7631S.Pitsyk - Y.Kyi 1-3
7632O.Kuzin - V.Kyilo 3-1
7633P.Volkov - Y.Ivanov 1-0
7636S.Pitsyk - V.Kyilo 3-1
7637Y.Ivanov - Y.Kyi 1-3
7641O.Kuzin - P.Volkov 3-0
7642S.Pitsyk - Y.Ivanov 1-0
7645P.Volkov - V.Kyilo 3-0
7646O.Kuzin - Y.Kyi 2-3
7647S.Pitsyk - P.Volkov 1-3
8362O.Kuzin - Y.Ivanov 1-0
8363V.Kyilo - Y.Kyi 0-1
8364S.Pitsyk - O.Kuzin 3-1
8365P.Volkov - Y.Kyi 3-0
8366Y.Ivanov - V.Kyilo 3-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
15010V.Sazhniev - O.Sulym V-V
15011V.Bobkov - K.Klymenko 0-1
15012P.Babenko - K.Kirsanov 0-1
15013O.Kasian - S.Yakimenko 1-0
15014O.Kovalchuk - V.Sazhniev 1-0
15833A.Troian - V.Bobkov 0-1
15834P.Babenko - V.Khitrov 1-0
15856O.Kasian - O.Leonenko 1-0
15858K.Klymenko - S.Yakimenko 1-0
15859O.Kovalchuk - P.Babenko 1-0
15860A.Troian - O.Kasian 0-1
15864V.Sazhniev - K.Kirsanov 1-0
15865V.Bobkov - S.Yakimenko 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5966S.Yureneva - V.Pryshchepa 1-3
5967O.Yureneva - Y.Mykhailyk 1-3
5968N.Ostrovska - T.Butko 0-3
5971S.Yureneva - Y.Mykhailyk 1-3
6010T.Butko - V.Pryshchepa 3-0
6011O.Yureneva - N.Ostrovska 3-0
6022S.Yureneva - T.Butko 3-1
6029N.Ostrovska - Y.Mykhailyk 2-3
6041O.Yureneva - V.Pryshchepa 3-1
6042S.Yureneva - N.Ostrovska 3-0
6043O.Yureneva - T.Butko 1-0
6044Y.Mykhailyk - V.Pryshchepa 1-0
6045S.Yureneva - O.Yureneva V-V
6046N.Ostrovska - V.Pryshchepa 0-3
6355T.Butko - Y.Mykhailyk 3-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16937M.Chukanov - O.Obrazkov 0-3
16938M.Mosyuk - G.Zotov 1-3
16939R.Yushko - I.Budyak 1-3
16940A.Khoroshko - A.Rodin 1-3
16942D.Sushko - O.Obrazkov 5-2
16943I.Budyak - M.Chukanov 1-3
16944M.Mosyuk - A.Krutko 0-3
16945I.Akimov - A.Goradze 3-1
16946T.Bonishchuk - P.Plyushch 2-3
16947V.Kovalenko - R.Yushko 3-2
16948V.Ratushniak - G.Zotov 3-2
16949A.Goradze - A.Rodin 2-3
16950G.Zotov - A.Krutko 0-3
16951P.Plyushch - D.Sushko V-V
16952R.Yushko - T.Bonishchuk 1-3
17693I.Akimov - A.Khoroshko 3-0
17694M.Chukanov - V.Kovalenko 0-3
17695O.Obrazkov - I.Budyak 2-3
17696V.Ratushniak - M.Mosyuk 1-3
17697E.Sokoltsov - V.Gorelov 2-3
17698V.Khorolskiy - E.Nechitaylo 0-3
17699V.Dyachenko - N.Trofimov 3-2
17700Y.Komendant - A.Maksimchuk 3-0
17701A.Zhuravlev - A.Burdakov 1-3
17702D.Matveev - I.Kanunnikov 0-1
17703S.Kalenik - O.Saenko 3-0
17704S.Kireev - A.Shtaer 0-3
17705E.Sokoltsov - A.Shtaer 2-3
17706V.Khorolskiy - O.Saenko 3-1
17707V.Dyachenko - I.Kanunnikov 1-3
17887Y.Komendant - A.Burdakov 0-3
17888A.Zhuravlev - A.Maksimchuk 3-0
17889D.Matveev - N.Trofimov 1-0
17890S.Kalenik - E.Nechitaylo 2-3
17891S.Kireev - V.Gorelov 3-1
17892E.Sokoltsov - S.Kireev 1-0
17893V.Khorolskiy - S.Kalenik 1-0
17894V.Dyachenko - D.Matveev 1-0
17895Y.Komendant - A.Zhuravlev 1-0
17896A.Burdakov - A.Maksimchuk 0-1
17897A.Shtaer - V.Gorelov 1-0
17898I.Kanunnikov - N.Trofimov 0-1
17899O.Saenko - E.Nechitaylo 0-1
5472A.Grishchenko - A.Likhitskiy 0-1
5475R.Tsubera - O.Pavlyuk 0-1
5476E.Rubtsov - A.Borodachev 1-0
5477N.Plakhteev - N.Khudoshin 0-1
5586M.Varchenko - A.Kovrikov 0-1
5593A.Borodachev - A.Likhitskiy 0-1
5881M.Varchenko - O.Pavlyuk 1-0
5899E.Rubtsov - A.Grishchenko 1-0
5902V.Gedz - N.Khudoshin 1-0
5903R.Tsubera - A.Kovrikov 0-1
5904A.Kovrikov - O.Pavlyuk 1-0
5907R.Tsubera - M.Varchenko 0-1

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16879A.Gribkov - A.Yanshaev 0-3
16880D.Basmanov - A.Babkin 3-0
16881G.Vahnin - S.Homutov 3-0
16882D.Kolesnikov - V.Ivanov 3-2
16883I.Matveyev - A.Ovchinnikov 3-2
16884I.Meteleshko - I.Pandur 0-3
16885A.Yanshaev - D.Kolesnikov 3-1
16886A.Babkin - I.Meteleshko 3-2
16887S.Homutov - I.Matveyev 2-3
16888A.Ovchinnikov - G.Vahnin 0-3
16889I.Pandur - D.Basmanov 1-3
16890V.Ivanov - A.Gribkov 3-2
16891A.Gribkov - D.Kolesnikov 3-0
16892D.Basmanov - I.Meteleshko 3-2
16893G.Vahnin - I.Matveyev 1-0
16908A.Yanshaev - V.Ivanov 2-3
16909A.Babkin - I.Pandur 3-2
16910S.Homutov - A.Ovchinnikov 2-3
16911A.Kirilenko - V.Bazilevskii 3-1
16912E.Ilykhin - S.Ogai 1-0
16913V.Shirokov - I.Elistratov 3-1
16914D.Merzlikin - V.Petrov 0-3
16915S.Vakar - Y.Troyanov 3-1
16916V.Nemashkalo - D.Sayanov 2-3
16917I.Elistratov - D.Merzlikin 1-3
16918S.Ogai - V.Nemashkalo 0-1
16919V.Bazilevskii - S.Vakar 1-3
16920D.Sayanov - E.Ilyuknin 1-0
16921V.Petrov - V.Shirokov 0-1
16922Y.Troyanov - A.Kirilenko 1-0
16929A.Kirilenko - S.Vakar 0-1
16930E.Ilyukhin - V.Nemashkalo 1-0
16931V.Shirokov - D.Merzlikin 1-0
16932I.Elistratov - V.Petrov 1-0
16933S.Ogai - D.Sayanov 1-0
16934V.Bazilevskii - Y.Troyanov 0-1
7245A.Skrebnev - E.Llyukhin 1-0
7252A.Kirilenko - V.Safonov 1-0
7272K.Abramov - V.Shirokov 1-0
7522D.Merzlikin - V.Petrov 1-0
7626S.Vakar - V.Bazilevsky 0-1
7627V.Nemashkalo - D.Sayanov 1-0

TABLE TENNIS TT CUP UKRAINE WOMENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7090I.Aseeva - G.Telnaya 0-1
7092G.Telnaya - Y.Gulyevska 1-0
7234L.Zaitseva - I.Aseeva 0-1
7239Y.Gulyevska - I.Aseeva 1-0
7241G.Telnaya - L.Zaitseva 0-1

TABLE TENNIS UKRAINE WIN CUP WOMENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2975A.Stefaniuk - I.Grushko 0-1
2981A.Stefaniuk - A.Krasilova 1-0
4369A.Gordinskaya - I.Grushko 0-1
4371I.Grushko - A.Krasilova 1-0
4500A.Gordinskaya - A.Stefaniuk 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 172231323640
arrow AU Austrija 6/45 41314242731
arrow BC British Colombia BC49 6/49 101617192526
arrow BE Belgija 6/45 71617182228
arrow BL Belgija Keno 20/70 2471216172227303134363945485459626668
arrow CA Kanada 6/49 82325343747
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 817192326
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 36171924
arrow CL Colorado 6/40 61320212634
arrow DA Multi-Daily A 6/99 203638455785
arrow DB Multi-Daily B 6/99 214856618092
arrow DC Multi-Daily C 6/99 165971748990
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 48111213161719202830313233344546565768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 467822273034364546484950515556636768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1320323334
arrow FK Finska Keno D 20/70 1591418222431323541474952585961676970
arrow FL Florida 6/53 273441454850
arrow FQ Finska Keno V 20/70 15101314192123253135434854575859666768
arrow FR Francuska 5/49 1420394547
arrow FT Finska Keno T 20/70 2381019202324252630333738454754565967
arrow GE Njemačka 6/49 93133424549
arrow GO Njemačka Keno 20/70 14679151718192531353846485153586467
arrow GR Grčka 6/49 101426324043
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 121619202434
arrow IR Irska 6/47 51516193137
arrow LD Latvija Keno D 20/62 124567814182224252834434649505458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 7891214171825282931344247505152555861
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3591117192123273133354144505455565760
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 132930394445
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 616222432
arrow MI Michigan Classic 6/47 142122234546
arrow MS Missouri 6/44 5610162435
arrow NP New York Pick 10 20/80 78111214202124272930353944454658606970
arrow NY New York 6/59 131823464754
arrow OH Ohio Classic 6/49 41216181945
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 51021314647
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1112182021263436373839414246525456575877
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1461118212229323542464952546066737980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2591018
arrow QU Quebec 6/49 11318394046
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 61325273036
arrow SK Slovačka 5/35 14101215
arrow SL Slovenija 7/39 151011163739
arrow SW Švicarska 6/42 21014193438
arrow TE Texas 6/54 245294850
arrow TK Tennessee Cash 5/35 2125303334
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 72426374057
arrow UW SAD Powerball 5/69 1834404250
arrow VK Viking Lotto 6/48 31725262742
arrow WA Washington 6/49 71024343745
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 3451728
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 232933414748
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1013182127293134374044464855576569737577