Četvrtak 21.05.2020.

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4512Neman Grodno - Torpedo Zhodino gosti101-13-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6808Shakhtyor Soligorsk - Belshina Bobrujsk Reserve domaći102-02-1
6809Slavia Mozyr - Fc Gorodeya Reserve domaći51-01-0

CYBER LIGA PRO RPLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Ural Shimaev Roman - Ufa Aleksandr Stepin - - 2-12-2
1088Rubin Aleksandr Shamber - Zenit Ivan Seredenko - - V-VV-V
1094Rubin Aleksandr Shamber - Ural Shimaev Roman - - 0-20-2
1095Zenit Ivan Seredenko - Ufa Aleksandr Stepin - - 1-21-3
1096Ufa Aleksandr Stepin - Rubin Aleksandr Shamber - - 0-03-0
1097Ural Shimaev Roman - Zenit Ivan Seredenko - - 2-14-2
1098Ufa Aleksandr Stepin - Ural Shimaev Roman - - 0-02-0
1099Zenit Ivan Seredenko - Rubin Aleksandr Shamber - - 0-01-1
1103Ural Shimaev Roman - Rubin Aleksandr Shamber - - 1-02-1
1104Ufa Aleksandr Stepin - Zenit Ivan Seredenko - - 1-03-1
1105Rubin Aleksandr Shamber - Ufa Aleksandr Stepin - - 2-12-2
1106Zenit Ivan Seredenko - Ural Shimaev Roman - - 3-14-3

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1063Atletico Madrid Mr.Jey - Borussia Dortmund Den1bravo - - 0-10-2
1064Manchester City Yoshi - Atletico Madrid Mr.Jey - - 4-25-3
1067Borussia Dortmund Den1bravo - Manchester City Yoshi - - 0-10-4
1068Borussia Dortmund Den1bravo - Atletico Madrid Mr.Jey - - 1-02-1
1077Atletico Madrid Mr.Jey - Manchester City Yoshi - - 0-00-1
18625Borussia Dortmund Den1bravo - Ssc Napoli Supernova - - 0-01-2
18626Atletico Madrid Mr.Jey - Ssc Napoli Supernova - - 0-11-2
18627Manchester City Yoshi - Ssc Napoli Supernova - - 3-33-3
18628Ssc Napoli Supernova - Borussia Dortmund Den1bravo - - 0-11-1
18629Ssc Napoli Supernova - Atletico Madrid Mr.Jey - - 0-21-4
18630Ssc Napoli Supernova - Manchester City Yoshi - - 2-43-4

CYBER SPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1107Denmark Mistyeye - Switzerland Praym - - 1-01-3
1108Mexico Mrpanda - Poland Jenko - - 0-11-3
1109Austria Quavo - Denmark Mistyeye - - 1-02-1
1111Mexico Mrpanda - Switzerland Praym - - 2-03-2
1112Austria Quavo - Poland Jenko - - 2-12-1
1156Mexico Mrpanda - Denmark Mistyeye - - 1-12-1
1157Austria Quavo - Switzerland Praym - - 1-12-1
1158Poland Jenko - Denmark Mistyeye - - 0-20-3
1159Poland Jenko - Switzerland Praym - - 0-10-3
1160Poland Jenko - Mexico Mrpanda - - 0-21-2
1161Switzerland Praym - Denmark Mistyeye - - 1-03-0
1162Denmark Mistyeye - Austria Quavo - - 0-20-2
1166Switzerland Praym - Mexico Mrpanda - - 0-11-1
1169Denmark Mistyeye - Poland Jenko - - 0-01-1
1170Switzerland Praym - Austria Quavo - - 3-15-1
1175Switzerland Praym - Poland Jenko - - 1-02-1
1176France Fleshka77 - Spain Baphomet - - 0-22-2
1177Spain Baphomet - Germany Ryuk - - 3-16-3
18615France Fleshka77 - Germany Ryuk - - 3-16-2
18616Germany Ryuk - Brazil Tranquil - - 1-12-1
18617Spain Baphomet - France Fleshka77 - - 0-11-1
18618Germany Ryuk - France Fleshka77 - - 1-31-4
18619Germany Ryuk - Spain Baphomet - - 0-00-3

ENGLESKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1178Bournemouth Walker - Crystal Palace Veep - - 0-10-1
1179Bournemouth Walker - Aston Villa Ishking11 - - 3-15-1
1180Southampton Quavo - Newcastle United Aventon - - 2-23-2
1183Bournemouth Walker - Newcastle United Aventon - - 0-10-1
1184Southampton Quavo - Crystal Palace Veep - - 3-14-3
1185Crystal Palace Veep - Newcastle United Aventon - - 0-30-3
1186Crystal Palace Veep - Aston Villa Ishking11 - - 2-03-0
1187Southampton Quavo - Bournemouth Walker - - 0-11-1
1194Crystal Palace Veep - Bournemouth Walker - - 0-12-1
1197Aston Villa Ishking11 - Bournemouth Walker - - 0-20-5
1199Newcastle United Aventon - Southampton Quavo - - 2-03-1
1200Crystal Palace Veep - Southampton Quavo - - 0-00-0
1210Newcastle United Aventon - Bournemouth Walker - - 0-03-1
1211Newcastle United Aventon - Crystal Palace Veep - - 0-11-2
1215Aston Villa Ishking11 - Crystal Palace Veep - - 0-40-5
1223Bournemouth Walker - Southampton Quavo - - 3-28-2
18613Arsenal Fc Supernova - Liverpool Fc Yoshi - - 1-21-4
18614Tottenham Hotspur Mr.Jey - Liverpool Fc Yoshi - - 1-22-4

ESPORT CYBER EUROPA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18620Shakhtar Donetsk Fleshka77 - Sporting Baphomet - - 0-11-1
18621Vfl Wolfsburg Tranquil - Basaksehir Ryuk - - 1-12-1
18622Sporting Baphomet - Vfl Wolfsburg Tranquil - - 2-22-2
18623Basaksehir Ryuk - Vfl Wolfsburg Tranquil - - 0-11-2
18624Sporting Baphomet - Shakhtar Donetsk Fleshka77 - - 2-22-2

ESPORT FRANCUSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1790Stade Rennais Mr.Jey - Ogc Nice Supernova - - 1-01-3
1794Ogc Nice Supernova - Stade Rennais Mr.Jey - - 0-11-2
1795Stade Rennais Mr.Jey - Saint Etienne Yoshi - - 0-20-2

ESPORT SPANJOLSKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1902Cf Villarreal Walker - Real Sociedad Veep - - 0-00-1
1904Athletic Club Quavo - Real Betis Aventon - - 0-12-2
1935Cf Villarreal Walker - Cf Getafe Ishking11 - - 1-02-0
1941Athletic Club Quavo - Real Sociedad Veep - - 2-02-1
1943Cf Villarreal Walker - Real Betis Aventon - - 2-03-1
1945Real Sociedad Veep - Real Betis Aventon - - 1-12-1
1946Athletic Club Quavo - Cf Villarreal Walker - - 2-04-2
1950Real Sociedad Veep - Cf Villarreal Walker - - 0-12-1
1951Cf Getafe Ishking11 - Cf Villarreal Walker - - 1-13-5
1958Real Sociedad Veep - Athletic Club Quavo - - 1-04-0
1959Real Betis Aventon - Real Sociedad Veep - - 1-13-4
1960Cf Villarreal Walker - Athletic Club Quavo - - 0-02-3

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1274Manchester City Nikkitta - Arsenal Fc Orlovsky1 - - 0-00-2
1303Arsenal Fc Orlovsky1 - Manchester United Dangerdim77 - - 0-10-1
1558Manchester City Nikkitta - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 0-01-2
1659Manchester United Dangerdim77 - Manchester City Nikkitta - - 0-04-1
1660Manchester City Nikkitta - Liverpool Fc Vetalmon - - 0-00-1
1668Arsenal Fc Orlovsky1 - Manchester City Nikkitta - - 0-00-1
1780Manchester United Dangerdim77 - Liverpool Fc Vetalmon - - 0-10-2
1781Tottenham Hotspur Slezaintima - Arsenal Fc Orlovsky1 - - 0-00-0
1784Manchester United Dangerdim77 - Arsenal Fc Orlovsky1 - - 0-01-1
1785Tottenham Hotspur Slezaintima - Manchester City Nikkitta - - - -
1786Arsenal Fc Orlovsky1 - Liverpool Fc Vetalmon - - 0-00-0
1787Manchester City Nikkitta - Manchester United Dangerdim77 - - 0-03-0
1788Liverpool Fc Vetalmon - Manchester City Nikkitta - - - -
18573Liverpool Fc Genad - Manchester City Chellovekk - - 0-00-0
18574Tottenham Hotspur Fearggwp - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-11-1
18575Arsenal Fc Blackstar98 - Manchester United Taka - - 0-00-0
18576Manchester City Chellovekk - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 1-01-1
18577Manchester United Taka - Manchester City Chellovekk - - 1-01-1
18578Tottenham Hotspur Fearggwp - Liverpool Fc Genad - - 1-02-0
18579Liverpool Fc Genad - Manchester United Taka - - 1-11-2
18580Manchester City Chellovekk - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-11-1
18581Arsenal Fc Blackstar98 - Liverpool Fc Genad - - 1-12-1
18582Manchester United Taka - Tottenham Hotspur Fearggwp - - - -
18583Arsenal Fc Blackstar98 - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 1-12-3
18584Manchester City Chellovekk - Liverpool Fc Genad - - 0-10-1
18585Manchester United Taka - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-00-0
18586Tottenham Hotspur Fearggwp - Manchester City Chellovekk - - 1-02-1
18587Liverpool Fc Genad - Tottenham Hotspur Fearggwp - - 0-10-3
18588Manchester City Chellovekk - Manchester United Taka - - 1-01-1
18589Arsenal Fc Blackstar98 - Manchester City Chellovekk - - 1-01-0
18590Manchester United Taka - Liverpool Fc Genad - - 0-21-2
18591Liverpool Fc Genad - Arsenal Fc Blackstar98 - - 0-00-0
18592Tottenham Hotspur Fearggwp - Manchester United Taka - - 1-21-2

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1789France Genad - Belgium Chellovekk - - 0-00-0

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1875Frz Forze - Kab Kabush - - 0-13-4
1876Psg Shemyakin Onze - Team Ruspro R11 - - 2-12-2
1877Tes Tundra - Veg Vega Squadron - - 1-11-1
1879Cfc Catalonia Fc - Gambit Esports - - 1-02-1
1880Tes Tundra - Rub Fc Kazan - - 1-11-1
1882Veg Vega Squadron - Gambit Esports - - 1-21-3
1886Rub Fc Kazan - Cfc Catalonia Fc - - 0-21-4
1897Gambit Esports - Tes Tundra - - 2-12-2
1898Rub Fc Kazan - Veg Vega Squadron - - 2-03-0
1899Cfc Catalonia Fc - Tes Tundra - - 2-03-0
1900Veg Vega Squadron - Cfc Catalonia Fc - - 1-12-1
1901Gambit Esports - Rub Fc Kazan - - 4-06-2

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1225Tottenham Hotspur Vetalmon - Ssc Napoli Nikkitta - - 0-00-0
1226Paris Saint Germain Slezaintima - Tottenham Hotspur Vetalmon - - 0-01-2
1231Ssc Napoli Nikkitta - Real Madrid Orlovsky1 - - 0-01-5
1234Real Madrid Orlovsky1 - Paris Saint Germain Slezaintima - - 0-00-0
1235Tottenham Hotspur Vetalmon - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 0-10-2
1243Real Madrid Orlovsky1 - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 1-03-0
1244Ssc Napoli Nikkitta - Paris Saint Germain Slezaintima - - 0-00-0
1247Fc Bayern Munich Dangerdim77 - Ssc Napoli Nikkitta - - 0-11-1
1250Tottenham Hotspur Vetalmon - Real Madrid Orlovsky1 - - 1-01-1
1253Paris Saint Germain Slezaintima - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 2-03-1
1254Ssc Napoli Nikkitta - Tottenham Hotspur Vetalmon - - 0-01-1
1255Real Madrid Orlovsky1 - Ssc Napoli Nikkitta - - 0-00-0
1256Tottenham Hotspur Vetalmon - Paris Saint Germain Slezaintima - - 0-00-0
1257Fc Bayern Munich Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Vetalmon - - 0-10-1
1258Paris Saint Germain Slezaintima - Real Madrid Orlovsky1 - - 0-10-2
1262Paris Saint Germain Slezaintima - Ssc Napoli Nikkitta - - 0-01-0
1268Ssc Napoli Nikkitta - Fc Bayern Munich Dangerdim77 - - 0-01-1
18593Fc Bayern Munich Genad - Paris Saint Germain Chellovekk - - 0-00-1
18594Ssc Napoli Fearggwp - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
18595Paris Saint Germain Chellovekk - Ssc Napoli Fearggwp - - 1-11-1
18596Tottenham Hotspur Blackstar98 - Real Madrid - - 2-13-2
18597Real Madrid - Paris Saint Germain Chellovekk - - 1-01-0
18598Ssc Napoli Fearggwp - Fc Bayern Munich Genad - - 0-01-0
18599Fc Bayern Munich Genad - Real Madrid - - 1-01-0
18600Paris Saint Germain Chellovekk - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-10-2
18601Real Madrid - Ssc Napoli Fearggwp - - 2-03-0
18602Tottenham Hotspur Blackstar98 - Fc Bayern Munich Genad - - 0-02-0
18603Paris Saint Germain Chellovekk - Fc Bayern Munich Genad - - 0-11-2
18604Tottenham Hotspur Blackstar98 - Ssc Napoli Fearggwp - - 0-02-0
18605Real Madrid - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-10-1
18606Ssc Napoli Fearggwp - Paris Saint Germain Chellovekk - - 1-01-1
18607Fc Bayern Munich Genad - Ssc Napoli Fearggwp - - 0-00-1
18608Paris Saint Germain Chellovekk - Real Madrid - - 0-10-2
18609Real Madrid - Fc Bayern Munich Genad - - 1-11-1
18610Tottenham Hotspur Blackstar98 - Paris Saint Germain Chellovekk - - 0-10-1
18611Fc Bayern Munich Genad - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
18612Ssc Napoli Fearggwp - Real Madrid - - 1-02-0

KOSOVO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Musongati Fc - Athletico Olympic gosti203-23-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18397Maccabi Netanya - Beitar Tel Aviv Ramla domaći151-02-0
19572Levadia Tallinn Ii - Maardu Esteve gosti510-00-2
19573Lyngby - Brondby If domaći91-02-0

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1018Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 3-27-8
1019Stalker - Ledovyy Desant 5-26-8
1023Ershistyye Tigry - Stalker 4-311-5
1024Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 2-06-5
1025Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-24-6
1026Stalker - Krasnyye Krylia 3-29-5
1271Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 4-06-3
1272Voiny Suomi - Gladiator 1-13-5
2672Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 1-14-3
2725Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 2-16-3

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1952Zolotye Drakony - Chernye Grifony - -
1957Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi - -

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027K.Jokic - S.Vickery 12-36-26-12-0
1028C.Briggs - P.Hourigan 13-227-62-61-2
1033K.Poluta - E.Halbauer 0-120-60-60-2
1035T.Townsend - G.Min 19-123-66-22-1

EGZIBICIJA EXO TENNIS NJEMACKA SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036L.Gelhardt - B.Hassan 7-123-64-60-2

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6011C.Kingsley - B.Perez 8-14-14-02-0
6022C.Kingsley - M.Redlicki 8-44-34-12-0
6029T.Carnevale Miino - B.Perez 9-94-13-41-2
6030M.Redlicki - B.Perez 8-14-14-02-0
6031D.Popko - T.Mercier 9-91-44-32-1
6035D.Popko - K.Seelig 8-54-34-22-0
6038T.Mercier - O.Michalek 8-34-04-32-0
6041O.Michalek - D.Popko 7-92-44-11-2
6042T.Mercier - K.Seelig 4-83-41-40-2
6046K.Seelig - O.Michalek 8-44-24-22-0

EGZIBICIJA MARBELLO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
18320D.Nazaruk - M.Wozniak 12-66-36-32-0
18321Y.Wojcik - M.Adamek 12-36-26-12-0
18322M.Terczynski - J.Galka 5-122-63-60-2
18323M.Adamek - M.Wozniak 1-120-61-60-2
18324M.Terczynski - Y.Wojcik 7-124-63-60-2
18325J.Galka - D.Nazaruk 12-66-26-42-0

EGZIBICIJA TENIS POINT SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
18326R.Junaid - J.Choinski 4-121-63-60-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5971Panthers - Foxes 0-10-22-3
6010Foxes - Panthers 1-02-03-0

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1050Payp - Empire 0-10-21-3

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
1017Chinatrust Brothers 2 - Uni President Lions 2 V-V

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
18267Doosan Bears - Nc Dinos 6-12
18268Kia Tigers - Lotte Giants 6-1
18269Kiwoom Heroes - Sk Wyverns 9-8
18270Kt Wiz - Hanwha Eagles 4-9
18271Samsung Lions - Lg Twins 0-2

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
18078Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers V-V

BJELORUSIJA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
2735Borisov 900 - Fc Stalitsa Minsk 1-4
2737Uvd Dinamo - Bch Gomel 2-5

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
2732Ckk Svetlogorsk - Viten Orsha 0-3
2734Dorozhnik Minsk - Vrz Gomel 1-3

CRICKET HAPUR PREMIER LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19948Hapur Police Yodhas - Royal Challenger Hapur V-V

DARTS AUSTRALIAN ISO CHALLENGEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18302S.Coburn - J.Fagg 0-1
18303J.Thompson - M.Cuming 0-1

E SPORT CS GO BLAST RISING 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
15943Nordavind - Endpoint 9-16

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10667G2 Esports - Astralis 1-0
10668Team North - Heroic 0-1

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS NORTH AMERICAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10670Furia - Team Liquid 2-1

E SPORT CS GO ESEA EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6978Hellraisers - Gamerlegion 1-0
6979Gamerlegion - Singularity 0-1
6984Nemiga - Hellraisers 1-0
7029Sprout - Pro100 1-0
7036Pro100 - Fate 0-1
7037Skade - Nordavind V-V
7042Demolition Crew - Skade 0-1

E SPORT CS GO ESEA MDLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13810Skyfire - Chief Esports Club 0-1

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18272C0ntact - Syman 0-1
18273Forze - Honoris 1-0

E SPORT CS GO SVENSKA ELITSERIENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18278Begrip Gaming - Gobananas 1-0
18279Fightclub - Vinkelparty 1-0
18280Flisk - Lilmix V-V
18281Prima Esport - Begrip Gaming V-V
18282Gobananas - Lotb V-V
18283Tikitakan - Soyboysxp 1-0

E SPORT CS GO WINNERS LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18284Agf Esports - X6tence 1-0
18285Apeks - Team Ldlc 0-1

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18297Keen Gaming - Team Aster 0-1

E SPORT DOTA 2 OGA DOTA PITOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7245Secret - Alliance 1-0
7252Flytomoon - Liquid 0-1
7272Virtus Pro - Vikin.Gg A

E SPORT DOTA 2 SEA INVITATIONALOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18299Team Oracle - Neon Esports 1-0
18300The Boys - Cignal Ultra 0-1

E SPORT KOG KPL SPRINGOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13813Dyg - Gk Gaming 1-0
13815Hero - Ts Gaming 0-1

E SPORT LOL LPLOL SPRING CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18301Elektronik Generation - For The Win 1-0

PIKADO AUSTRALIAN ISO CHALLENGEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18304A.Morrison - P.Machin 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
15889M.Webster - A.Jenkins 0-1
15890M.Adams - K.Kay 1-0
15891K.Kay - M.Webster 0-1
15892A.Jenkins - M.Adams 0-1
15893M.Adams - M.Webster 1-0
15894K.Kay - A.Jenkins 1-0
15896M.Webster - S.Mitchell 1-0
15897A.Jenkins - D.Fitton 1-0
15898J.Askew - M.Adams 1-0
15899S.Mitchell - K.Kay 1-0
15900D.Fitton - M.Webster 1-0
15901A.Jenkins - J.Askew 0-1
15902M.Adams - S.Mitchell 0-1
15903K.Kay - D.Fitton 1-0
15904M.Webster - J.Askew 0-1
15905S.Mitchell - A.Jenkins 1-0
15906D.Fitton - M.Adams 0-1
15907J.Askew - K.Kay 0-1
15908S.Mitchell - D.Fitton 0-1
15909J.Askew - S.Mitchell 0-1
15910D.Fitton - J.Askew 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2504K.Brozik - M.Cinibulk 0-1
2516K.Brozhik - T.Holik 1-0
2533J.Louda - M.Cinibulk 1-0
2538T.Kolik - M.Cinibulk V-V
2550K.Brozik - J.Louda 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1167T.Tregler - D.Reitspies -
1168M.Horejsi - J.Nemechek -

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1045A.Levshyn - M.Zholubak 1-0
1046D.Bortsov - T.Turchenko 0-1
1047V.Klym - V.Ivanov 1-0
1052M.Balakiriev - M.Voronin 0-1
1053O.Naplokov - M.Zholubak 1-0
1055T.Yemelianov - M.Marchuk -
1056A.Levshyn - V.Klym 0-1
1060D.Bortsov - M.Voronin 0-1
13497M.Zholubak - P.Kilyakin -
13498I.Budyak - O.Liushnia -
13506D.Smyrnov - V.Makhotin -
13507M.Marchuk - V.Lytvynov -
13508M.Korniienko - M.Shulepov -
13509A.Hrytsai - Y.Ivanov -
13510Y.Muliukin - O.Kolbasenko -
13511P.Volkov - S.Khandetskyi -
13512L.Boiko - V.Voronenkov -
13514O.Kuzin - V.Kobets -
13515I.Parnyvoda - D.Smyrnov -
13516V.Lytvynov - A.Peretiatko -
13517M.Zholubak - M.Korniienko -
13518I.Budyak - A.Hrytsai -
13519Y.Muliukin - V.Makhotin -
13523D.Yvchenko - M.Marchuk 1-0
13524V.Voronenkov - P.Kilyakin 1-0
13525V.Kobets - O.Liushnia 0-1
13526D.Smyrnov - O.Kolbasenko 0-1
13527P.Volkov - V.Lytvynov 0-1
13528L.Boiko - M.Shulepov V-V
13529O.Kuzin - Y.Ivanov 1-0
13530I.Parnyvoda - V.Makhotin 1-0
13531M.Marchuk - S.Khandetskiy 1-0
13532M.Zholubak - V.Voronenkov 1-0
13768I.Budyak - V.Kobets 0-1
13782Y.Muliukin - D.Smyrnov 0-1
13783D.Ivchenko - A.Peretiatko 1-0
13802L.Boiko - M.Korniienko V-V
13803O.Kuzin - A.Hrytsai 1-0
18253I.Efimenko - O.Varlamov 0-1
18254V.Mishchenko - Y.Strilnyk 0-1
18255V.Zholubak - I.Efimenko 0-1
18256Y.Strilnyk - A.Nazarov 0-1
18257V.Mishchenko - O.Varlamov 1-0
18258V.Zholubak - Y.Strilnyk 0-1
18259V.Mishchenko - I.Efimenko 0-1
18260A.Nazarov - O.Varlamov 1-0
18261V.Zholubak - V.Mishchenko 0-1
18262Y.Strilnyk - O.Varlamov 0-1
18263I.Efimenko - A.Nazarov 0-1
18305D.Bortsov - M.Balakiriev 0-1
18306M.Zholubak - M.Shulepov 0-1
18307M.Voronin - K.Ivchenko 1-0
18308L.Boiko - P.Kilyakin 0-1
18309P.Volkov - A.Peretiatko 1-0
18310V.Voronenkov - M.Korniienko 0-1
18311D.Ivchenko - S.Khandetskyi 0-1
18312M.Zholubak - P.Kilyakin 0-1
18313M.Marchuk - V.Lytvynov 1-0
18314M.Korniienko - M.Shulepov 0-1
18315P.Volkov - S.Khandetskyi 0-1
18316L.Boiko - V.Voronenkov 0-1
18317V.Lytvynov - A.Peretiatko 1-0
18318M.Zholubak - M.Korniienko 0-1
18319D.Ivchenko - M.Marchuk 1-0
18558V.Makhotin - O.Kolbasenko 0-1
18559P.Volkov - M.Marchuk 0-1
18560P.Kilyakin - M.Shulepov 1-0
18561O.Liushnia - Y.Ivanov 1-0
18562Y.Muliukin - I.Parnyvoda 1-0
18563D.Ivchenko - V.Lytvynov 1-0
18564M.Zholubak - L.Boiko V-V
18565I.Budyak - O.Kuzin 0-1
18566S.Khandetskyi - A.Peretiatko 1-0
18567V.Voronenkov - M.Shulepov 1-0
18568V.Kobets - Y.Ivanov 1-0
18569P.Volkov - D.Ivchenko 0-1
18570M.Korniienko - P.Kilyakin 1-0
18571A.Hrytsai - O.Liushnia 0-1
18572M.Marchuk - A.Peretiatko 1-0

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19915A.Frolov - V.Rakhmanov 0-1
19916A.Volkov - A.Serebrennikov 1-0
19917V.Zhulyabin - O.Kutuzov 1-0
19918D.Andreev - A.Frolov 0-1
19919S.Kuzmin - V.Zhulyabin 1-0
19920V.Ivanov - A.Volkov 0-1
19921A.Serebrennikov - R.Pavlenko 0-1
19922O.Kutuzov - I.Novikov 0-1
19923V.Rakhmanov - J.Khudaiberdiev 0-1
19924I.Novikov - V.Zhulyabin 0-1
19925J.Khudaiberdiev - A.Frolov 0-1
19926R.Pavlenko - A.Volkov 1-0
19927D.Andreev - V.Rakhmanov 1-0
19928S.Kuzmin - O.Kutuzov 0-1
19929V.Ivanov - A.Serebrennikov 1-0
19933I.Pandur - D.Basmanov 0-1
19934O.Nikiforov - D.Kolesnikov 1-0
19935V.Petrov - V.Shirokov 0-1
19936A.Gribkov - V.Ivanov 1-0
19937A.Babkin - A.Sadkov 0-1
19938I.Elistratov - K.Abramov 1-0
19939D.Basmanov - A.Babkin 1-0
19940D.Kolesnikov - A.Gribkov 0-1
19941V.Shirokov - I.Elistratov 0-1
19942A.Sadkov - I.Pandur 1-0
19943K.Abramov - V.Petrov 1-0
19944V.Ivanov - O.Nikiforov 1-0
19945I.Pandur - A.Babkin 3-2
19946O.Nikiforov - A.Gribkov 1-0
19947V.Petrov - I.Elistratov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2154O.Ishchenko - A.Trofimova 0-1
2164V.Kovalenko - M.Maliuta 1-0
2168O.Kuznets - O.Ishchenko 1-0
2169P.Nerush - M.Maliuta 0-1
2211A.Trofimova - V.Kovalenko 1-0
2212N.Svydnytska - M.Osipenkoo 0-1
2213T.Butko - N.Ostrovska 1-0
2214A.Kozak - N.Svydnytska 1-0
2215T.Butko - M.Osipenko 1-0
2216N.Svydnytska - N.Ostrovska 1-0
2217A.Kozak - M.Osipenko 0-1
2218T.Butko - N.Svydnytska 1-0
2220M.Osipenko - N.Ostrovska 0-1
2221T.Butko - A.Kozak 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1796V.Tuchkevych - A.Kuharchuk -
1797A.Chaplyanka - A.Zaitsev -
1798A.Molochko - O.Tkachenko -
1857Y.Kolesnik - D.Arzanov -
1858I.Omelchuk - S.Boiko -
1859A.Chaplyanka - D.Kryshtal -
1860S.Boiko - A.Molochko -
1861D.Arzanov - A.Zaitsev -
1862O.Tkachenko - V.Maksiuta -
1863A.Chaplyanka - D.Arzanov -
1865A.Molochko - V.Maksiuta -
1871Y.Kolesnik - D.Kryshtal -
1872O.Tkachenko - I.Omelchuk -
1873A.Chaplyanka - Y.Kolesnik -
1874D.Kryshtal - A.Zaitsev -
2350S.Kubrak - D.Baystryuchenko 1-0
2351R.Rybachuk - V.Tatarinov 0-1
2353S.Filatov - Y.Vorobuov 0-1
2354N.Haievyi - V.Ivasiv 1-0
2365A.Boiko - R.Dereha 1-0
2368D.Simonchuk - V.Tatarinov 1-0
2373D.Dubrovin - Y.Vorobuov 0-1
2434R.Rybachuk - S.Berezynskyi 0-1
2462S.Filatov - M.Lytvynenko 1-0
2502A.Kotik - V.Nechyporuk 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1259D.Kushko - D.Lukander -
1265M.Chukanov - O.Berezan -
1270A.Grishchenko - K.Moroz -
1273D.Reznichenko - A.Burdakov -
1278D.Kushko - I.Zharko -
1282M.Chukanov - V.Gusev -
1285A.Mashtakov - R.Lazebny -
1560E.Rubtsov - R.Pirveli -
1667R.Yushko - O.Berezan -
1669Y.Rybakov - D.Lukander -
1730D.Lukander - I.Zharko 3-2
1747O.Berezan - V.Gusev 3-2
1756R.Pirveli - K.Moroz 1-3
1758R.Lazebny - A.Burdakov 0-3
1768A.Mashtakov - D.Reznichenko 3-0
1961I.Akimov - A.Starski 0-1
1962O.Obrazkov - T.Bonishchuk 1-0
1966I.Glivenko - R.Tsubera 1-0
1968D.Turchenko - D.Derevinskyi 1-0
1969I.Akimov - A.Gutnichenko 1-0
1984T.Bonishchuk - V.Kovalenko 0-1
1987I.Glivenko - M.Varchenko 0-1
19961M.Mosyuk - A.Krutko 1-0
19962A.Burdakov - A.Mashtakov 1-0
19963I.Zharko - Y.Rybakov 1-0
19964K.Moroz - E.Rubtsov 1-0
19965V.Gusev - R.Yushko 1-0
19966D.Lukander - D.Kushko 0-1
19967O.Berezan - M.Chukanov 0-1
19968R.Pirveli - A.Grishchenko 1-0
19969R.Lazebny - D.Reznichenko 0-1
19970A.Burdakov - D.Reznichenko 0-1
19971I.Zharko - D.Kushko 2-3
19972K.Moroz - A.Grishchenko 1-0
19973V.Gusev - M.Chukanov 0-1
19974D.Lukander - Y.Rybakov -
19975O.Berezan - R.Yushko 1-0
19991R.Pirveli - E.Rubtsov 1-0
19992R.Lazebny - A.Mashtakov 0-1
19993A.Burdakov - R.Lazebny 0-1
19994I.Zharko - D.Lukander 3-2
19995K.Moroz - R.Pirveli 1-0
19996A.Grishchenko - E.Rubtsov 1-0
19997D.Reznichenko - A.Mashtakov 0-1
19998D.Kushko - Y.Rybakov 3-2
19999M.Chukanov - R.Yushko 1-0
20000A.Mashtakov - A.Burdakov 3-0
20001E.Rubtsov - K.Moroz 0-1
20002R.Yushko - V.Gusev 1-3
20003Y.Rybakov - I.Zharko 2-3
20004A.Grishchenko - R.Pirveli 1-3
20005D.Reznichenko - R.Lazebny 3-0
2084D.Lebedev - I.Tridukh 0-1
2100O.Obrazkov - P.Plyushch 0-1
2112S.Buluy - A.Starski 0-1
2116A.Kovrikov - R.Tsubera 1-0
2117A.Starski - A.Gutnichenko 1-0
2140R.Tsubera - M.Varchenko 0-1
2147S.Buluy - I.Akimov 0-1
2149Ia.Kovrikov - I.Glivenko 0-1

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2224A.Sadkov - I.Meteleshko 0-1
2225K.Abramov - D.Merzlikin 0-1
2226O.Nikiforov - V.Ivanov 1-0
2227D.Merzlikin - V.Petrov 0-1
2228I.Meteleshko - I.Pandur 0-1
2282V.Ivanov - A.Gribkov 1-0
2283A.Babkin - A.Sadkov 1-0
2307D.Kolesnikov - O.Nikiforov 0-1
2310I.Elistratov - K.Abramov 1-0
2312A.Kirilenko - V.Safonov 1-0
2318S.Vakar - Y.Troyanov 0-1
2320V.Safonov - S.Vakar 1-0
2329Y.Troyanov - A.Kirilenko 1-0
2331A.Kirilenko - S.Vakar 0-1
2347V.Safonov - Y.Troyanov 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2337636474
arrow BL Belgija Keno 20/70 57111220212227283738404445485558646669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 911193738
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 13152528
arrow DA Multi-Daily A 6/99 374975869097
arrow DB Multi-Daily B 6/99 267582839697
arrow DC Multi-Daily C 6/99 6722353943
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 610121828313234394143444748515459626566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 79182124252628303840414246485860616269
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1324293536
arrow FK Finska Keno D 20/70 1591012131421242628313340444850515260
arrow FQ Finska Keno V 20/70 412151619242730323643455558596061676970
arrow FT Finska Keno T 20/70 6781020232427343742515456575863656768
arrow GO Njemačka Keno 20/70 911151922232528303337414244465253555867
arrow IL Illinois 6/52 61221264041
arrow IT Italija 6/90 32144697381
arrow LD Latvija Keno D 20/62 346714202227282930313638434951535762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3561618192223263033353840424451566062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12346161923252931344044505455606162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1120232833
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 183032394046
arrow NP New York Pick 10 20/80 610121315182225293236384145606266676871
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 14172429333537384344535658606164737778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 815161720232729384044465456596371747580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1318212223
arrow PO Poljska 6/49 3428373843
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 259213449
arrow TS Turska Super 6/54 71123374148
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 29182629
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2381117202526303435394041515254687173