Petak 22.05.2020.

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4513Slavia Mozyr - Gorodeya gosti300-11-1
4514Shakhtar Soligorsk - Belshina domaći211-04-0

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6810Fc Isloch Reserve - Energetik Bgu Minsk gosti430-12-1
6815Fc Slutsk Reserve - Fc Ruh Brest domaći32-23-2
6822Fc Vitebsk Reserve - Dinamo Minsk Reserve gosti50-21-7

CYBER COPA AMERICANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3075Colombia Thiago - Chile Aventon - - 2-03-0
3103Argentina Zazabak - Chile Aventon - - 1-11-1
3109Argentina Zazabak - Colombia Thiago - - 0-20-2
3110Uruguay Baphomet - Chile Aventon - - V-VV-V
3111Chile Aventon - Colombia Thiago - - 1-03-1
3112Chile Aventon - Argentina Zazabak - - 1-12-1
3114Chile Aventon - Uruguay Baphomet - - 3-14-2

CYBER LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2502Paris Saint Germain Den1bravo - Juventus Spursmax - - 3-05-0
2504Fc Bayern Munich Ishking11 - Fc Barcelona Indra13 27 - - 1-11-2
2516Liverpool Fc Supernova - Juventus Spursmax - - 1-31-4
2533Fc Bayern Munich Ishking11 - Paris Saint Germain Den1bravo - - 0-11-1
2550Liverpool Fc Supernova - Fc Barcelona Indra13 27 - - 1-12-2
2672Fc Barcelona Indra13 27 - Juventus Spursmax - - 1-02-0
2732Liverpool Fc Supernova - Paris Saint Germain Den1bravo - - 2-03-1
2734Fc Barcelona Indra13 27 - Paris Saint Germain Den1bravo - - 0-11-1
2735Juventus Spursmax - Fc Bayern Munich Ishking11 - - 1-22-4
2737Juventus Spursmax - Paris Saint Germain Den1bravo - - 1-12-2
2739Liverpool Fc Supernova - Fc Bayern Munich Ishking11 - - 0-10-2
2741Fc Barcelona Indra13 27 - Fc Bayern Munich Ishking11 - - 0-11-2
2744Juventus Spursmax - Liverpool Fc Supernova - - 2-22-4
2746Fc Barcelona Indra13 27 - Liverpool Fc Supernova - - 1-11-3
2761Paris Saint Germain Den1bravo - Fc Bayern Munich Ishking11 - - 1-02-0
2775Juventus Spursmax - Fc Barcelona Indra13 27 - - 3-13-2
2777Paris Saint Germain Den1bravo - Liverpool Fc Supernova - - 1-32-3
2783Fc Bayern Munich Ishking11 - Juventus Spursmax - - 0-11-1
2796Paris Saint Germain Den1bravo - Fc Barcelona Indra13 27 - - 0-00-1
2971Fc Bayern Munich Ishking11 - Liverpool Fc Supernova - - 0-12-1

ESPORT NJEMAČKA CYBER STARS LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3268Borussia Monchengladbach Supernova - Rb Leipzig Ishking11 - - 1-12-1
3270Fc Bayern Munich Spursmax - Borussia Dortmund Den1bravo - - 2-02-4
3271Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - Rb Leipzig Ishking11 - - 0-22-6
3278Fc Bayern Munich Spursmax - Borussia Monchengladbach Supernova - - 1-02-0
3283Bayer 04 Leverkusen Indra13 27 - Borussia Monchengladbach Supernova - - 2-04-0
3286Borussia Dortmund Den1bravo - Rb Leipzig Ishking11 - - 0-03-0

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3115Manchester City Chellovekk - Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - - 0-00-0
3118Manchester United Blackstar98 - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-00-0
3119Arsenal Fc Fearggwp - Manchester City Chellovekk - - 2-12-2
3120Liverpool Fc - Manchester United Blackstar98 - - 1-03-0
3121Manchester City Chellovekk - Liverpool Fc - - 1-02-0
3124Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - Arsenal Fc Fearggwp - - 0-10-1
3139Liverpool Fc - Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - - 1-12-2
3140Manchester United Blackstar98 - Manchester City Chellovekk - - 0-00-0
3141Arsenal Fc Fearggwp - Liverpool Fc - - 1-03-0
3142Tottenham Hotspur Flewless Phoenix - Manchester United Blackstar98 - - 3-03-0
3143Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-10-1
3145Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester City Kraftvk - - 0-10-1
3146Liverpool Fc Upcake22 - Tottenham Hotspur Meltosik - - 1-01-0
3147Manchester City Kraftvk - Manchester United Kray - - 1-11-2
3149Manchester United Kray - Liverpool Fc Upcake22 - - 1-12-2
3151Tottenham Hotspur Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - 0-00-0
3152Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Kray - - 1-11-2
3153Liverpool Fc Upcake22 - Manchester City Kraftvk - - 0-00-0
3154Manchester City Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - 1-01-0
3155Manchester United Kray - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-00-2
3156Liverpool Fc Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - 1-11-1
3157Manchester City Kraftvk - Tottenham Hotspur Meltosik - - 1-02-2
3158Manchester United Kray - Manchester City Kraftvk - - 0-20-4
3161Tottenham Hotspur Meltosik - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-01-1
3162Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-11-1
3163Liverpool Fc Upcake22 - Manchester United Kray - - 0-00-0
3164Manchester City Kraftvk - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-00-0
3181Manchester United Kray - Arsenal Fc Labotryas - - 2-02-2
3208Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Kraftvk - - 0-11-1
3209Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester United Kray - - 0-10-2

FIFA EURO 2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3211Belgium Fearggwp - Portugal Blackstar98 - - 0-00-1
3220Spain Flewless Phoenix - Germany Chellovekk - - 2-13-1
3221Germany Chellovekk - Belgium Fearggwp - - 0-00-1
3222Portugal Blackstar98 - Francuska - - 0-00-0
3223Belgium Fearggwp - Spain Flewless Phoenix - - 0-00-0
3225Francuska - Germany Chellovekk - - 1-11-1
3235Germany Chellovekk - Portugal Blackstar98 - - 0-00-1
3236Spain Flewless Phoenix - Francuska - - 0-00-1
3237Francuska - Belgium Fearggwp - - 2-03-2
3240Portugal Blackstar98 - Spain Flewless Phoenix - - 1-01-0
3241Germany Chellovekk - Spain Flewless Phoenix - - 1-01-0
3243Portugal Blackstar98 - Belgium Fearggwp - - 0-00-0
3250Belgium Fearggwp - Germany Chellovekk - - 0-00-0
3254Francuska - Portugal Blackstar98 - - 1-01-0
3262Germany Chellovekk - Francuska - - 0-11-2
3263Spain Flewless Phoenix - Belgium Fearggwp - - 1-03-0
3264Francuska - Spain Flewless Phoenix - - 0-12-1
3265Portugal Blackstar98 - Germany Chellovekk - - 1-11-2
3266Belgium Fearggwp - Francuska - - 0-00-2
3267Spain Flewless Phoenix - Portugal Blackstar98 - - 4-05-1

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3291Team Ruspro R11 - Rob Papa Krych - - 1-22-2
3292Rlb Royal Bears - Kab Kabush - - 0-42-5
3294Rob Papa Krych - Rlb Royal Bears - - 1-02-1
3297Ez1 Ez1d 11 - Rlb Royal Bears - - V-VV-V

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7095Pohang Steelers - Seoul domaći51-11-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Hertha Berlin - Union Berlin domaći510-04-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2002Heidenheim - Wehen domaći700-01-0
2012Nurnberg - Aue domaći510-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18398Radniki Nis - Fk Radnik Surdulica - - 0-00-0
18399Esbjerg Fb - Fredericia domaći281-11-1
18400Aalborg - Midtjylland gosti420-10-3
18401Fc Copenhagen - Odense domaći32-02-2
18402Randers Fc - Vendsyssel Ff domaći112-02-1
18403Kolding - Sonderjyske domaći500-01-1
19574Sectzya Nes Ziona - Hapoel Tel Aviv domaći61-01-1
2117Dinamo Zagreb - Nk Osijek domaći201-02-1

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
19930Phoenix Lane - Fairy Dragon 92-87
19932Us Bright Sports - Phoenix Lane 78-77

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2169Stalker - Krasnyye Krylia 1-13-6
2211Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 0-22-5
2212Voiny Suomi - Gladiator 1-06-1
2213Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 0-25-6
2214Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 2-15-5
2215Zolotye Drakony - Chernye Grifony 1-07-2
2216Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi 1-04-1

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2147H.Reese - G.Johns 7-136-71-60-2
2148D.Young - N.Pasha 13-77-56-22-0
2149C.Eubanks - R.Roelofse 13-86-27-62-0
2154G.Johns - D.Young 6-135-71-60-2
2164K.King - K.Pannu 13-66-17-52-0
2168N.Pasha - R.Roelofse 19-146-13-62-1

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1968P.Zarazua - L.Draxl V-VV-VV-VV-V
1969P.Zarazua - T.Grinberg 5-82-43-40-2
1984E.King - L.Draxl 10-74-22-42-1
1987L.Draxl - T.Grinberg 8-24-14-12-0
2100T.Grinberg - E.King 3-82-41-40-2
2116P.Zarazua - E.King 3-82-41-40-2

EGZIBICIJA MARBELLO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1946J.Galka - M.Wozniak 12-36-26-12-0
1950Y.Wojcik - D.Nazaruk 21-146-05-72-1
1951M.Terczynski - M.Adamek 15-184-66-21-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2350A.Parks - J.Jovic 2-121-61-60-2
2351M.Partaud - D.Khazaniuk 12-76-36-42-0
2353P.Udvardy - H.Black 2-121-61-60-2
2354A.Nefedova - J.Livianu 18-137-51-62-1
2365A.Parks - M.Partaud 20-94-66-22-1
2368D.Khazaniuk - J.Jovic 2-121-61-60-2
2373H.Black - J.Livianu 5-124-61-60-2

EGZIBICIJA UTR PRO MATCH SERIES ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8562A.Anisimova - D.Collins 0-120-60-60-2
8563A.Riske - A.Tomljanovic 0-120-60-60-2
8564A.Riske - A.Anisimova 12-06-06-02-1

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2282Panthers - Foxes 0-11-12-3
2283Foxes - Panthers 0-11-12-3

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
18611Wei Chuan Dragons 2 - Fubon Guardians 2 8-5

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1098Lg Twins - Kt Wiz 6-5
1099Lotte Giants - Kiwoom Heroes 9-7
1103Nc Dinos - Hanwha Eagles 3-5
1105Samsung Lions - Doosan Bears 7-12
1106Sk Wyverns - Kia Tigers 1-2
18617Lg Twins - Kt Wiz 2-6

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1875Chinatrust Brothers - Fubon Guardians V-V
1876Rakuten Monkeys - Unipresident Lions V-V

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18274Endpoint - Skade V-V
18275Heroic - Winstrike 1-0

E SPORT CS GO WINNERS LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18286Mortal Kombat - Nemiga 0-1
18287Keep The Comms Up - Big Frames 0-1

KRIKET VINCY T10 PREMIER LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
18264Grenadine Divers - Salt Pond Breakers 0-1
18265La Soufriere Hikers - Botanic Gardens Rangers 1-0
18266Dark View Explorers - Fort Charlotte Strikers 1-0

PIKADO - IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1016J.Cole - B.Koltsov 0-1
1018M.Warburton - R.Edhouse 0-1
1019F.Sherrock - S.Marsh 1-0
1023J.Cole - M.Warburton 1-0
1025F.Sherrock - J.Cole 0-1
1040M.Warburton - F.Sherrock 0-1
19976J.Justicia - B.Koltsov 0-1
19977R.Edhouse - S.Marsh 1-0
19978S.Marsh - J.Justicia 1-0
19979B.Koltsov - R.Edhouse 0-1
19980R.Edhouse - J.Justicia 1-0
19981S.Marsh - B.Koltsov 0-1
19982J.Justicia - J.Cole 0-1
19983B.Koltsov - M.Warburton 1-0
19984F.Sherrock - R.Edhouse 0-1
19985J.Cole - S.Marsh 0-1
19986M.Warburton - J.Justicia 1-0
19987B.Koltsov - F.Sherrock 0-1
19988R.Edhouse - J.Cole 1-0
19989S.Marsh - M.Warburton 0-1
19990J.Justicia - F.Sherrock 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13512M.Blinka - J.Boruvka 1-0
13513D.Prusa - J.Medek 1-0
13514M.Blinka - J.Medek 0-1
13515D.Prusa - J.Boruvka 1-0
13516M.Blinka - D.Prusa 1-0
13517M.Blinka - D.Prusa 0-1
19919E.Mares - P.Gireth 1-0
19920M.Zaboj - P.Bradac 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1169J.Vrablik - D.Prokopcov 1-0
1170A.Gavlas - T.Konecny 0-1
1175T.Tregler - J.Nemechek 1-0
1178M.Horejsi - J.Vrablik 0-1
1179A.Gavlas - D.Reitspies 0-1
1180D.Prokopcov - T.Konecny 0-1
1184T.Tregler - J.Vrablik 1-0
1194A.Gavlas - J.Nemechek 1-0
1197D.Reitspies - T.Konecny 1-0
1199M.Horejsi - D.Prokopcov 0-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1143F.Bluhm - L.Qiu 1-0
1146J.Huzjak - S.Happek V-V
1147F.Bluhm - J.Huzjak V-V
1149S.Happek - L.Qiu 1-0
1150F.Bluhm - S.Happek 1-0
1155J.Huzjak - L.Qiu V-V

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1063O.Naplokov - V.Ivanov 0-1
1066M.Marchuk - T.Turchenko 0-1
1087V.Klym - M.Zholubak 0-1
1094M.Balakiriev - T.Yemelianov 1-0
1095A.Levshyn - V.Ivanov 1-0
1096D.Bortsov - M.Marchuk 0-1
1097O.Naplokov - V.Klym 1-0
1200T.Yemelianov - M.Voronin 0-1
1202V.Ivanov - M.Zholubak 0-1
1203M.Balakiriev - T.Turchenko 1-0
1206O.Naplokov - A.Levshyn 0-1
1209D.Bortsov - T.Yemelianov 0-1
1210M.Balakiriev - M.Marchuk 1-0
1225M.Voronin - T.Turchenko 0-1
1226D.Bortsov - M.Balakiriev 0-1
1234T.Yemelianov - T.Turchenko 0-1
1235M.Marchuk - M.Voronin 0-1
1243O.Ivashkin - V.Bochkovsky 1-0
1244V.Sazhniev - M.Cherepnin 1-0
1247P.Kilyakin - M.Shulepov 1-0
1250V.Khitrov - K.Kirsanov 1-0
1253I.Kozachuk - S.Retinskay 1-0
18625Y.Ivanov - S.Pitsyk 0-1
18626K.Rumezhak - A.Yurkov 0-1
18627S.Retinsky - M.Shulepov 1-0
18628O.Gomilko - V.Vasiukov 0-1
18629A.Kozachenko - M.Halynakyi 0-1
18630A.Levshyn - M.Zholubak 0-1
19212I.Budiak - V.Luzhanskyi 0-1
19213R.Kapinus - M.Teteruk 0-1
19307V.Voronenkov - V.Klym 1-0
19572V.Kobets - Y.Sokoltsov 0-1
19573O.Nadporozhskyi - M.Halynskyi 0-1
19915S.Retinsky - M.Zholubak 0-1
19916O.Gomilko - V.Luzhanskyi 1-0
19917A.Kozachenko - R.Kapinus 1-0
3811P.Kilyakin - V.Bochkovsky 0-1
3812V.Khitrov - M.Cherepnin 0-1
4259M.Halynskyi - O.Nadporozhskyi 1-0
4260I.Skrypal - K.Rumezhak 1-0
4262O.Gomilko - S.Pitsyk 1-0
4269O.Ivashkin - I.Kozachuk 1-0
4271V.Sazhniev - O.Kovalchuk 0-1
4277D.Gudimenko - A.Yurkov 1-0
4278V.Kyilo - Y.Kyi 0-1
4280P.Kilyakin - S.Retinsky 0-1
4281V.Khitrov - P.Babenko 1-0
4284O.Hrymovskyi - V.Zholubak 1-0
4285O.Liushnia - O.Gomilko 1-0
4286M.Shulepov - V.Bochkovsky 0-1
4287K.Kirsanov - M.Cherepnin 1-0
4288I.Skrypal - D.Gudimenko 0-1
4289V.Kyilo - Y.Ivanov 1-0
4290O.Ivashkin - P.Kilyakin 1-0
4291V.Sazhniev - V.Khitrov 1-0
4297O.Hrymovskyi - K.Rumezhak 0-1
4298S.Pitsyk - Y.Kyi 1-0
4301I.Kozachuk - V.Bochkovsky 0-1
4303O.Kovalchuk - M.Cherepnin 0-1
4306A.Yurkov - V.Zholubak 0-1
4307O.Liushnia - V.Kyilo 1-0
4308S.Retinsky - M.Shulepov 1-0
4310P.Babenko - K.Kirsanov 0-1
4311I.Skrypal - O.Hrymovskyi 0-1
4312O.Gomilko - Y.Kyi 0-1
4315D.Gudimenko - V.Zholubak 1-0

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1027A.Volkov - A.Serebrennikov 1-0
1028I.Elistratov - V.Shirokov 1-0
1033V.Zhulyabin - A.Ermilov 1-0
1035K.Abramov - D.Merzlikin 1-0
1036O.Kutuzov - S.Kuzmin 0-1
1050R.Pavlenko - E.Glazun 1-0
1064A.Serebrennikov - R.Pavlenko 0-1
1068A.Ermilov - O.Kutuzov 1-0
1077V.Shirokov - K.Abramov 1-0
1104D.Merzlikin - I.Elistratov 0-1
1110E.Glazun - A.Volkov 1-0
1113S.Kuzmin - V.Zhulyabin 0-1
1177A.Volkov - R.Pavlenko 1-0
1183I.Elistratov - K.Abr 1-0
1185V.Zhulyabin - O.Kutuzov 1-0
1186A.Serebrennikov - E.Glazun 0-1
1187A.Ermilov - S.Kuzmin 0-1
1211V.Shirokov - D.Merzlikin 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1215I.Chernetskiy - V.Gaynyuk 0-1
1223V.Gedz - A.Zhuravlev 1-0
1231A.Gutnichenko - V.Kidalov 1-0
1254N.Plakhteev - I.Oleynik 1-0
1262V.Gorelov - S.Sarma 0-1
1268A.Starski - N.Khudoshin 1-0
1271S.Sarma - I.Chernetskiy 0-1
1272V.Gedz - N.Plakhteev 1-0
1274A.Gutnichenko - A.Starski 1-0
1558A.Zhuravlev - I.Oleynik 0-1
1659V.Gorelov - V.Gaynyuk 1-0
1660V.Kidalov - N.Khudoshin 1-0
1668I.Oleynik - V.Gedz 1-0
1787V.Gorelov - I.Chernetskiy 1-0
1789N.Khudoshin - A.Gutnichenko 0-1
1794A.Zhuravlev - N.Plakhteev 1-0
1795S.Sarma - V.Gaynyuk 1-0
1796V.Kidalov - A.Starski 0-1
1797A.Zhuravlev - V.Gedz 0-1
1798V.Gaynyuk - I.Chernetskiy 1-0
1877V.Kidalov - A.Gutnichenko 0-1
1879I.Oleynik - N.Plakhteev 1-0
1886S.Sarma - V.Gorelov 1-0
1897N.Khudoshin - A.Starski 1-0
1899N.Plakhteev - V.Gedz 1-0
1900A.Starski - A.Gutnichenko 0-1
1901I.Oleynik - A.Zhuravlev 0-1
1958N.Khudoshin - V.Kidalov 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13518A.Grishchenko - A.Fedorchenko 0-1
13519S.Vavrenyuk - A.Elkhov 0-1
13523E.Oprishchenko - A.Alistratov 1-0
13524E.Rubtsov - E.Krivorotko 0-1
13525R.Pirveli - L.Kuzo 1-0
13526V.Smetenko - Y.Novikov 0-1
13527O.Naida - I.Tridukh 0-1
13528V.Gusev - V.Naumovich 1-0
13529V.Khorolsky - E.Yunusov 1-0
13530A.Borodachev - M.Popov 1-0
13531P.Moroz - S.Kalenik 0-1
13532O.Naida - M.Popov 1-0
13537V.Khorolsky - S.Kalenik 0-1
13538A.Borodachev - I.Tridukh 1-0
13541P.Moroz - E.Yunusov 0-1
13542O.Naida - A.Borodachev 0-1
13547V.Khorolsky - P.Moroz 1-0
13549M.Popov - I.Tridukh 0-1
13768S.Kalenik - E.Yunusov 1-0
13782V.Naumovich - V.Gusav 0-1
13783E.Yunusov - V.Khorolsky 0-1
13802I.Tridukh - O.Naida 0-1
13803K.Gnoevoy - V.Reva 1-0
13807M.Popov - O.Borodachev 1-0
13808S.Kalenik - P.Moroz 1-0
13809M.Popov - O.Naida 0-1
13810S.Kalenik - V.Khorolsky 1-0
13811E.Yunusov - P.Moroz 1-0
13812I.Trydukh - O.Borodachev 1-0
13813O.Borodachev - O.Naida 1-0

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11622K.Abramov - V.Petrov 1-0
11625O.Kutuzov - A.Ermilov 0-1
11627R.Pavlenko - V.Ivanov 1-0
11628A.Serebrennikov - E.Glazun 0-1
11629S.Kuzmin - I.Novikov 0-1
11630V.Shirokov - D.Merzlikin 0-1
11632A.Ermilov - S.Kuzmin 0-1
11637V.Ivanov - A.Serebrennikov 1-0
11638V.Petrov - V.Shirokov 0-1
11762D.Merzlikin - K.Abramov 0-1
13497E.Glazun - R.Pavlenko 0-1
13498I.Novikov - O.Kutuzov 0-1
13506K.Abramov - V.Shirokov 1-0
13507O.Kutuzov - S.Kuzmin 0-1
13508R.Pavlenko - A.Serebrennikov 1-0
13509A.Ermilov - I.Novikov 1-0
13510V.Ivanov - E.Glazun 1-0
13511V.Petrov - D.Merzlikin 0-1
3298S.Khomutov - I.Matveyev 0-1
3299S.Ogaty - D.Sayanov 0-1
3302S.Vakar - V.Bazilevskii 0-1
3313A.Skrebnev - E.Ilyukhin 1-0
3314A.Ovchinnikov - A.Arutiunyan 0-1
3359V.Safonov - Y.Troyanov 0-1
3363D.Sayanov - A.Skrebnev 0-1
3364I.Matveyev - A.Ovchinnikov 1-0
3386V.Brazilevskii - V.Safonov 0-1
3388A.Arutiunyan - S.Khomutov 1-0
3440E.Ilyukhin - S.Ogay 1-0
3454Y.Troyanov - S.Vakar 0-1
3543S.Khomutov - A.Ovchinnikov 1-0
3544S.Ogay - A.Skrebnev 0-1
3545S.Vakar - V.Safonov 1-0
3546D.Sayanov - E.Ilyukhin 1-0
3547I.Matveyev - A.Arutiunyan 1-0
3548V.Bazilevskii - Y.Troyanov 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 68101517182021232627313638394250526266
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 28102238
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 610122128
arrow CO Connecticut 6/44 81122303640
arrow DA Multi-Daily A 6/99 71727667394
arrow DB Multi-Daily B 6/99 255673758498
arrow DC Multi-Daily C 6/99 224471779396
arrow EM Euro Millions 5/50 318222732
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4791011171825283335374549536062646768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2471018192430333739434649525456636469
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 613141835
arrow FK Finska Keno D 20/70 812171925263033343538394142454750515557
arrow FQ Finska Keno V 20/70 313141718192628343839414344495054646570
arrow FT Finska Keno T 20/70 247913152729343637384346515758636569
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1681012141518212426282932333643505159
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2381014171921313236373943444650515560
arrow LE Latvija Keno E 20/62 35131819212224293031394346485254555962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 48111218192021242728313334363741535556
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1023333435
arrow NP New York Pick 10 20/80 24111315173032363839415355656768697275
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2671518243234414243455152545861657075
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 27111213193335425051535462636568727780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 57131520
arrow TK Tennessee Cash 5/35 17212831
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 810204446
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 810122124
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 246923293036434546535556586870727480