Nedjelja 24.05.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1130Trans Narva - Flora Tallinn - - 1-12-3
1132Ulsan Hyundai - Busan I Park - - 0-01-1
1133Karlsruher - Bochum - - 0-00-0
1134Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn - - 1-01-3
1143Alashkert - Fc Noah - - 0-00-1
1146Dinamo Brest - Bate Borisov - - 0-00-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13522Alashkert - Fc Noah gosti740-00-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2226Fc Nfk Minsk - Fk Arsenal Dzerzhinsk domaći442-02-0
2227Naftan Novopolotsk - Smorgon gosti300-10-1
2228Gomelzheldortrans - Sputnik Rechica domaći211-01-1

BJELORUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15599Dinamo Brest - Bate Borisov - - 0-00-0

BJELORUSIJA KUP DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1754Bate Borisov - Dinamo Brest - - 0-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13895Tartu Jk Tammeka - Tallinna Kalev gosti530-00-2
13896Trans Narva - Flora Tallinn domaći71-12-3
13914Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn domaći371-01-3

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1147Ab Argir - Hb Torshavn gosti50-50-5

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7099Jeonbuk Motors - Daegu Fc domaći470-02-0
7100Ulsan Hyundai - Busan I Park gosti550-01-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7103Fc Anyang - Gyeongnam domaći221-12-3
7105Chungnam Asan Fc - Suwon City gosti230-20-5
7106Seoul E Land Fc - Jeonnam Dragons - - 0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18555Limon - Universidad De Costa Rica gosti371-13-3
18557Herediano - Guadalupe Fc - - 0-00-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7491Carmelita - Sporting San Jose - - 0-00-0
7499Barrio Mexico - Ad Juventud Escazucena gosti890-00-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1764Schalke - Augsburg gosti60-10-3
1765Mainz - Rb Leipzig gosti110-30-5
1992Fc Koln - Fortuna Dusseldorf gosti410-12-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2079Hamburg - Arminia Bielefeld - - 0-00-0
2081Holstein Kiel - Stuttgart domaći71-03-2
2083Karlsruher - Bochum - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3120Rijeka - Istra 1961 domaći52-15-1

TAJVAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13804Hasus Tsu Fc - Fc Taicheng Lions domaći311-01-0
13805Ming Chuan University - Taichung Futuro Fc gosti450-10-1
13806Tainan City Fc - Tatung Fc VVV-VV-V
13887Taiwan Power Company - Hang Yuen VVV-VV-V

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
18405An Giang - Dong Tam Long An gosti251-12-2
18406Huda Hue - Shb Da Nang gosti670-00-1
18407Song Lam Nghe An - Sqc Binh Dinh domaći600-01-0

RUSIJA COMET DIV.HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3121Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-33-4
3124Stalker - Ledovyy Desant 0-03-2

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3139Ershistyye Tigry - Stalker 3-55-8
3140Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 3-15-2
3141Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 3-15-3
3142Stalker - Krasnyye Krylia 1-06-4
3143Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 0-22-6
3145Voiny Suomi - Gladiator 1-12-5
3146Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 0-28-4
3147Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 2-04-4
8564Zolotye Drakony - Chernye Grifony 4-09-1
8565Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi 2-36-8

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1055D.Young - K.King 17-214-67-51-2
1056K.Lovett - C.Eubanks 3-121-62-60-2
1060R.Roelofse - H.Reese 12-56-26-32-0
1063G.Johns - N.Pasha 9-133-66-70-2
1064K.Lovett - R.Roelofse 2-122-60-60-2
1066H.Reese - D.Young 5-122-63-60-2
1067C.Eubanks - N.Pasha 12-46-26-22-0

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1087M.Redlicki - D.Metz 8-24-24-02-0
1088M.Redlicki - A.El Mihdawy 10-52-44-02-1
1094E.King - D.Metz 8-44-24-22-0
1095M.Redlicki - E.King 11-93-44-32-1
1096D.Popko - I.Yatsuk V-VV-VV-VV-V
1097A.El Mihdawy - D.Metz 8-34-24-12-0
1098D.Popko - P.Daciek V-VV-VV-VV-V
1099E.King - A.El Mihdawy 8-70-44-12-1
1103P.Lorenzi - I.Yatsuk 8-24-14-12-0
1106P.Lorenzi - D.Popko V-VV-VV-VV-V
1110I.Yatsuk - P.Daciek 8-34-24-12-0
1113P.Lorenzi - P.Daciek 8-24-24-02-0

EXHIBITION EXO TENNIS GERMANY SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068H.Naw - B.Hassan 16-174-66-41-2
1074R.Junaid - C.Schmitz 12-146-76-70-2
1076L.Gelhardt - J.Choinski 12-146-76-70-2

OTHER RUSSIA DAILY CHALLENGE TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7446Y.Narkevich - E.Riman V-VV-VV-VV-V

OTHER RUSSIA DAILY PRO TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7447Z.Skindzer - G.Kolyshkov 12-76-36-42-0

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7476S.Lutkovskii - D.Khurtov 12-76-46-32-0
7477M.Mokrousov - R.Lutkovskii 7-124-63-60-2
7478S.Lutkovskii - M.Mokrousov 12-66-26-42-0

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9738Academy - Military 0-11-12-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2147Ural Stars - Red Fox 0-11-13-1
2148Ural Mountains - Red Fox 1-02-03-0
8566Ural Stars - Ural Mountains 0-11-11-3

CHALLENGE OF THE STARS CLIMBERS DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1780J.Fuglsang - G.Ciccone 0-1
1781V.Nibali - S.Geschke 0-1
1784C.Froome - W.Barguil 0-1
1786T.De Gendt - R.Majka 1-0

DARTS GERMAN SUPER LEAGUE 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14301D.Klose - T.Kohnlein 1-0
14302R.Eidams - K.Koch 0-1
14303D.Horvat - M.Langendorf 1-0
14304T.Kohnlein - N.Kurz 0-1
14305M.Bilderl - R.Eidams 1-0
14306K.Koch - D.Klose 0-1

DARTS MODUS CHAMPIONS SERIES 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14311P.Taylor - M.Adams 0-1
14312P.Taylor - F.Sherrock 1-0

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3225Big - Complexity 1-0
3235Mousesports - Mad Lions 0-1

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS NORTH AMERICAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3240Furia - Chaos 1-0

E SPORT CS GO ESEA EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5647Salamander - Tikitakan -
5747Touch The Crown - The Dice -

E SPORT CS GO HOME SWEET HOME CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3209Syman - Smash 0-1
3211Heroic - Spirit 1-0

E SPORT DOTA 2 DPL CDAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5879Team Aster - Sparking Arrow Gaming 1-0

E SPORT DOTA 2 ESL ONE BIRMINGHAM EUROPE AND CISOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6443Aggressive Mode - Team Unique 1-0
6444Flytomoon - Hellraisers 0-1
6446Team Secret - Liquid 1-0
6448Vikin.Gg - Gambit 1-0
6449Winstrike - Cyber Legacy 0-1
6505Alliance - Ninjas In Pyjamas 0-1

E SPORT OVERWATCH OWLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7098San Francisco Shock - Los Angeles Valiant 1-0
7234Philadelphia Fusion - Florida Mayhem 0-1

KRIKET VINCY T10 PREMIER LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16721Salt Pond Breakers - La Soufriere Hikers 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3149M.Voronin - M.Mrykh 1-0
3151O.Kasian - A.Obishchenko 1-0
3152P.Lavrynenko - V.Merzlikin 1-0
3153M.Marchuk - K.Ivchenko 1-0
3154A.Troian - O.Leonenko 0-1
3155A.Melchenko - M.Mrykh 1-0
3156V.Povaliaev - A.Peretiatko 0-1
3157V.Smyk - A.Obishchenko 0-1
3158A.Droshchynskyi - M.Voronin 1-0
3161K.Klymenko - O.Kasian 0-1
3162K.Samokysh - V.Diachenko 1-0
3163O.Krutko - A.Yolkin 0-1
3164V.Bochkovsky - M.Mosiuk 0-1
3181D.Matvieiev - N.Trofimov 0-1
3208V.Ratushniak - V.Chornobab 0-1
6089I.Kanunnikov - A.Yolkin 0-1
6090O.Avgustov - Y.Makovka 0-1
6185K.Samokysh - M.Mosiuk 1-0
6186O.Krutko - D.Matvieiev 0-1
6187I.Diachenko - V.Pakhniuk 1-0
6188V.Chornobab - V.Diachenko 0-1
6190I.Kanunnikov - N.Trofimov 0-1
6196Y.Kokunin - D.Zaporozhets 1-0
6197V.Bochkovsky - V.Ratushniak 0-1
6210D.Matvieiev - A.Yolkin 1-0
6211O.Avgustov - V.Pakhniuk 1-0
6212K.Samokysh - V.Chornobab 0-1
6213O.Krutko - N.Trofimov 0-1
6214D.Zaporozhets - Y.Makovka 0-1
6215V.Ratushniak - M.Mosiuk 0-1
6547I.Kanunnikov - D.Matvieiev 0-1
6548I.Diachenko - Y.Kokunin 1-0
6549V.Bochkovsky - V.Diachenko 0-1
6550N.Trofimov - A.Yolkin 1-0
6551O.Avgustov - D.Zaporozhets 1-0
6552K.Samokysh - V.Ratushniak 1-0
6553I.Kanunnikov - O.Krutko 0-1
6554Y.Kokunin - V.Pakhniuk 0-1
6555V.Bochkovsky - V.Chornobab 0-1
6556I.Diachenko - Y.Makovka 0-1
6557M.Mosiuk - V.Diachenko 0-1
6651O.Avgustov - Y.Kokunin 0-1
6670K.Samokysh - V.Bochkovsky 1-0
6671I.Diachenko - D.Zaporozhets 1-0
6672V.Ratushniak - V.Diachenko 1-0
7239V.Pakhniuk - Y.Makovka 1-0
7241V.Chornobab - M.Mosiuk 1-0
7391O.Avgustov - I.Diachenko 1-0
7392Y.Kokunin - Y.Makovka 1-0
7393D.Zaporozhets - V.Pakhniuk 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16722Y.Mykhailyk - V.Stepanovska 0-1
16723H.Babii - S.Ogarenko 0-1
16724V.Gud - A.Yefimova 1-0
16725I.Ahalakova - N.Ogarenko 1-0
16726V.Pryshchepa - A.Mydvetska 0-1
16727S.Ogarenko - H.Helshtein 1-0
16728Y.Mykhailyk - V.Gud 0-1
16730V.Pryshchepa - V.Stepanovska 0-1
16731I.Ahalakova - S.Ogarenko 1-0
16732A.Yefimova - A.Mydvetska 0-1
16733H.Babii - N.Ogarenko 1-0
16734Y.Mykhailyk - V.Pryshchepa 1-0
16735H.Helshtein - D.Tishchenko 1-0
16736V.Gud - A.Mydvetska 1-0
16737I.Ahalakova - H.Babii 1-0
16738V.Stepanovska - A.Yefimova 1-0
16739S.Ogarenko - D.Tishchenko 1-0
16740N.Ogarenko - H.Helshtein 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7479A.Hubenko - Y.Pysmennyi 0-1
7480S.Gogenko - S.Cibulin 1-0
7481V.Trachuk - O.Mykhalus 0-1
7482S.Panasiuk - A.Kurotich 1-0
7483A.Michalus - A.Khvysiuk 1-0
7485A.Khvysiuk - A.Kurotich 1-0
7486S.Panasiuk - O.Mykhalus 1-3
7487A.Kurotich - V.Trachuk 1-0
7488A.Kurotich - O.Mykhalus 1-0
7490A.Khvysiuk - V.Trachuk 1-3

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14630A.Arutiunyan - G.Vahnin 1-0
14919E.Glazun - V.Ivanov V-V
14920O.Kutuzov - I.Novikov 1-0
14921A.Volkov - R.Pavlenko 1-0
14922I.Matveyev - S.Khomutov 1-0
14923S.Kuzmin - A.Ermilov 0-1
16747G.Vahnin - I.Matveyev 1-0
16748I.Novikov - S.Kuzmin 1-0
16749V.Ivanov - A.Volkov 0-1
16750A.Ermilov - O.Kutuzov 1-0
16751R.Pavlenko - A.Serebrennikov 1-0
16752S.Khomutov - A.Arutiunyan 1-0
16753A.Serebrennikov - A.Volkov 0-1
16754A.Arutiunyan - I.Matveyev 0-1
16755O.Kutuzov - S.Kuzmin 1-0
16756G.Vahnin - S.Khomutov 1-0
16757I.Novikov - A.Ermilov 1-0
16758V.Ivanov - R.Pavlenko 1-0
18053A.Gribkov - O.Nikiforov 0-1
18054I.Pandur - D.Basmanov 1-0
18055V.Shirokov - D.Merzlikin 0-1
18056A.Babkin - A.Sadkov 0-1
18057K.Abramov - A.Frolov 1-0
18058V.Ivanov - D.Kolesnikov 1-0
18059D.Kolesnikov - A.Babkin V-V
18060D.Merzlikin - K.Abramov 0-1
18061O.Nikiforov - V.Ivanov 0-1
19001A.Frolov - V.Shirokov 1-0
19002A.Sadkov - I.Pandur 1-0
19003D.Kolesnikov - A.Gribkov 1-0
19004A.Gribkov - V.Ivanov 0-1
19005I.Pandur - A.Babkin 1-0
19006V.Shirokov - K.Abramov 1-0
19007D.Basmanov - A.Sadkov 0-1
19008D.Merzlikin - A.Frolov 1-0
19009O.Nikiforov - D.Kolesnikov 1-0

TABLE TENNIS PRO SPIN SERIESOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
16741A.Gorelkin - A.Orbaskas 1-0
16742D.Masliy - D.Filatov 1-0
16743A.Orbaskas - D.Masliy 0-1
16744D.Filatov - A.Gorelkin 1-0
16745D.Filatov - A.Orbaskas 1-0
16746A.Gorelkin - D.Masliy 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 121618252834
arrow BL Belgija Keno 20/70 12349112023252634405052535558636567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 418202228
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1018272931
arrow DA Multi-Daily A 6/99 6748495493
arrow DB Multi-Daily B 6/99 55379909395
arrow DC Multi-Daily C 6/99 13145509192
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 819222529313438404142444546475157586167
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 12111213162829364143495254586062636770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1012172327
arrow FK Finska Keno D 20/70 123613172021222630343639425456646770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 13121415192123284044464750525356576163
arrow FT Finska Keno T 20/70 45121619212426283033383942495255576667
arrow GO Njemačka Keno 20/70 34111517181923283134364142454953555657
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 51623353943
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12469162324252633343536414353556162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 6781012212226283437384546515254555661
arrow LM Latvija Keno M 20/62 5691516232528313439404143464853545557
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1018222833
arrow NP New York Pick 10 20/80 69101113152428323841454658616470727779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1113161721232730333637384546495965666973
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 14568101319202325273037424350515861
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 69142429
arrow SK Slovačka 5/35 1520223335
arrow SL Slovenija 7/39 6121517192123
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 35101415
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1562026282930334449505257586668737980