Ponedjeljak 25.05.2020.

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1018Ararat - Banants domaći540-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2685Dukla Prague - Vysocina Jihlava domaći61-12-1

VIJETNAM KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Cs. Dong Thap - Hai Phong Fc domaći52-03-1
1363Binh Phuoc - Dak Lak domaći42-02-0
1365K. Khanh Hoa - The Cong gosti820-00-1
1367Pho Hien Fc - Clb Bd Thanh Hoa gosti570-01-2
1372Hong Linh Ha Tinh Fc - Xm Fico Tay Ninh gosti61-12-1

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2230Taipower - Cathay Life 60-91
2235Taiyuan - Chunghwa Telecom 73-50
9739Taiyuan - Chunghwa Telecom 73-50

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1874Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-51-5
1875Stalker - Ledovyy Desant 0-32-4
1876Ershistyye Tigry - Stalker 1-07-4
1877Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 0-11-2
1879Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-27-3
1880Stalker - Krasnyye Krylia 1-04-2
1882Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 0-25-4
1886Voiny Suomi - Gladiator 1-14-7
1897Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 1-04-1
1899Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 2-35-7

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1050J.Rodionov - M.Andrejic V-VV-VV-VV-V
1052L.Miedler - S.Kopp V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA DAILY CHALLENGE TOUR RUSIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1495A.Laska - G.Kolyshkov V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA DAILY PRO TOUR RUSIJA ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1508J.Rusakovich - M.Laska 11-107-66-42-0

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040H.Reese - C.Eubanks 7-123-64-60-2
1045N.Pasha - K.King 2-121-61-60-2
1055D.Young - R.Roelofse 12-56-46-12-0

EGZIBICIJA RUSIJA DAILY PRO TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1499T.Basalygo - V.Filippovich 11-166-43-61-2
1503D.Budov - R.Gumenyuk 8-124-64-60-2
1505G.Firsin - E.Nazarchuk 16-146-76-11-2
1506G.Kolyshkov - R.Gumenyuk 13-154-66-31-2

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1258K.Seelig - J.Wojcik 8-44-24-22-0
1259T.Grinberg - C.Kingsley 2-81-41-40-2
1262D.Metz - H.Barrett 4-60-44-22-1
1265T.Grinberg - J.Cerretani 4-83-41-40-2
1268J.Cerretani - P.Lorenzi 3-81-42-40-2
1272P.Lorenzi - C.Kingsley 9-101-44-32-1
1289C.Kingsley - J.Cerretani 9-74-11-42-1
1311D.Metz - K.Seelig 3-80-43-40-2
1316H.Barrett - J.Wojcik 1-81-40-40-2
1324P.Lorenzi - T.Grinberg 8-04-04-02-0

EXHIBITION AUSTRIAN PRO SERIES MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046D.Thiem - D.Pichler V-VV-VV-VV-V
1047J.Melzer - L.Hampel V-VV-VV-VV-V

OTHER RUSSIA DAILY CHALLENGE TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1481E.Riman - G.Kolyshkov V-VV-VV-VV-V
1491M.Malakhovich - M.Pashukevich V-VV-VV-VV-V
1494G.Urbanovich - A.Laska V-V6-3V-VV-V

OTHER RUSSIA DAILY PRO TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1500E.Riman - R.Gumenyuk V-VV-VV-VV-V
1502Z.Skindzer - A.Matyush V-VV-VV-VV-V

OTHER RUSSIA DAILY PRO TOUR WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1507N.Selitskaya - A.Malahovich 8-124-64-60-2

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1514A.Yakovlev - A.Golovin 23-267-65-71-2
1516M.Balmashev - S.Lutkovskii 12-76-46-32-0
1521R.Lutkovskii - V.Nikitin 4-121-63-60-2

BELARUS MVL MIXEDODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6822Zav Rad Mixed - Na Stile Minsk Mixed 1-02-03-0

ČEŠKA REGIONALNA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6823Krc - Reporyje 1-02-03-1
6824Sk Meteor Praha B - Sk Ecos Ov - - V-V
6825Tj Orion Praha A - Tj Sokol Jinonice B 0-10-22-3
6831Tj Sokol Zizkov B - Vssk Mff Praha E - - V-V
6832Vk Paca Maniny - Tj Astra Zahradni Mesto A 1-01-13-1
6835Vssk Mff Praha F - Sk K3 - - V-V

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2473Panthers - Foxes 0-11-11-3
2493Foxes - Panthers 1-02-03-0
6838Panthers - Foxes 0-11-13-1
6863Foxes - Panthers 1-02-03-0

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
19881Empire - Titans 0-11-11-3
19882Vityaz - Payp 0-11-12-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10389Academy - Ural Elevation 0-11-12-3
10390Ural Raiders - Military 1-02-03-1

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2505Eurasia - Energy 1-01-13-1

E SPORT CD GO DREAMHACK MASTERS EUROPAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3237Faze - Godsent 2-1

E SPORT CD GO DREAMHACK MASTERS SJEVERNA AMERIKAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3241Evil Geniuses - Cloud9 0-1

E SPORT CS GO DREAMHACK MASTERS EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3236Fnatic - Spirit 0-2

E SPORT CS GO ESEA EUROPAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5749No Limit Gaming - Apeks -
5803Kpi - Salamander -
5804Nevermind - Secret -

E SPORT DOTA 2 ESL ONE BIRMINGHAM SJ AMERIKA I J AMERIKAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6540Business Associates - Quincy Crew 0-1
6546Evil Geniuses - Beastcoast V-V

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1377B.Koltsov - J.Smith V-V
1380D.Fitton - K.Kay 2-4
1393K.Kay - B.Koltsov 3-4
1396J.Smith - D.Fitton V-V
1397D.Fitton - B.Koltsov 2-4
1398K.Kay - J.Smith V-V
1399B.Koltsov - M.Warburton 3-4
1401J.Smith - P.Nicholson V-V
1458M.Adams - D.Fitton 4-0
1462M.Warburton - K.Kay 4-3
1463P.Nicholson - B.Koltsov 0-1
1464J.Smith - M.Adams V-V
1466D.Fitton - M.Warburton 0-4
1468K.Kay - P.Nicholson 2-4
1524B.Koltsov - M.Adams 4-2
1525M.Warburton - J.Smith V-V
1528P.Nicholson - D.Fitton 4-2
1529M.Adams - K.Kay 4-2
1530M.Warburton - P.Nicholson 2-4
1533M.Adams - M.Warburton 4-0
1535P.Nicholson - M.Adams 2-4

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8136M.Klement - P.Korp 9-5
8138V.Pecka - J.Svoboda 12-11
8139M.Klement - J.Svoboda 11-6
8140V.Pecka - P.Korp 6-4
8141J.Svoboda - P.Korp V-V
8142M.Klement - V.Pecka 4-7
8143J.Kutifel - Y.Mechl 1-0
8150V.Jelinek - J.Silhan 1-0
8151J.Kutifel - J.Silhan 1-0
8152V.Jelinek - Y.Mechl 1-0
8153J.Silhan - Y.Mechl 0-1
8155J.Kutifel - V.Jelinek 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6594D.Prokopcov - T.Tregler 2-3
6595D.Reitspies - J.Kleprlik 3-0
6596J.Vrablik - A.Galvas 3-0
6598D.Prokopcov - M.Horejsi 3-1
6599T.Konecny - T.Tregler 3-0
6605J.Vrablik - J.Kleprlik 3-1
6636D.Reitspies - D.Prokopcov 3-0
6647T.Tregler - A.Galvas 2-3
6648T.Konecny - M.Horejsi 2-3

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14333E.Gonzalez - F.Bluhm 4-1
14334E.Chtchetinine - D.Cheaib 0-4
14335E.Gonzalez - E.Chtchetinine 3-4
14495D.Cheaib - F.Bluhm 4-3
14581E.Gonzalez - D.Cheaib 1-4
14582E.Chtchetinine - F.Bluhm 0-4

STOLNI TENIS KINA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7295J.Wu - H.Bin Zhu 0-1
7296X.Hui Leng - J.Wu 0-1
7297X.Hui Leng - H.Bin Zhu 1-0

STOLNI TENIS MASTERS LIGA AOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6451M.Bokov - S.Khairullin 0-1
6494S.Khairullin - A.Anisimov 1-0
6495M.Bokov - A.Popov 0-1

STOLNI TENIS MOSKVA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7211J.Khudaiberdiev - P.Pinkovskii 3-2
7212S.Ogai - E.Ilyukhin 2-3
7213V.Bazilevsky - V.Safonov 2-3
7222A.Skrebnev - D.Sayanov 3-1
7223A.Kirilenko - S.Vakar 2-3
7225M.Pronkin - D.Ying 1-3
7226E.Ilyukhin - A.Skrebnev 3-2
7227P.Pinkovskii - M.Pronkin 0-3
7233V.Safonov - A.Kirilenko 2-3
7234D.Ying - J.Khudaiberdiev 1-0
7239D.Sayanov - S.Ogai 1-0
7241S.Vakar - V.Bazilevsky 3-1
7245J.Khudaiberdiev - M.Pronkin 3-1
7252S.Ogai - A.Skrebnev 1-3
7272V.Bazilevsky - A.Kirilenko 0-1
7476E.Ilyukhin - D.Sayanov 1-0
7477P.Pinkovskii - D.Ying 0-1
7478V.Safonov - S.Vakar 0-1
7479A.Volkov - V.Ivanov 1-0
7480O.Kutuzov - I.Novikov 1-0
7481V.Shirokov - A.Frolov 0-1
7482K.Abramov - D.Merzlikin 1-0
7483R.Pavlenko - A.Serebrennikov 3-2
7485S.Kuzmin - A.Ermilov 1-3
7487A.Frolov - K.Abramov 0-3
7488I.Novikov - S.Kuzmin 3-0
7491V.Ivanov - R.Pavlenko 1-3
7633A.Serebrennikov - A.Volkov 0-1
7642A.Ermilov - O.Kutuzov 0-1
8362D.Merzlikin - V.Shirokov 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10370V.Ishchuk - O.Kolbasenko 0-1
10371L.Dynaburg - D.Demchuk 0-1
10372I.Parnyvoda - V.Merzlikin 0-1
10377S.Burdelnyi - A.Tkachenko 1-0
10378V.Ishchuk - V.Merzlikin 1-0
10379D.Kozlov - Y.Kokunin 0-1
10380I.Parnyvoda - O.Kolbasenko V-V
10381L.Dynaburg - A.Tkachenko 1-0
6046O.Kasian - V.Pakhniuk 0-1
6089M.Mosiuk - V.Diachenko 0-1
6090R.Derypaska - A.Yolkin 1-0
6091D.Zaporozhets - I.Diachenko 0-1
6092V.Ratushniak - I.Kozachuk 1-0
6122O.Krutko - D.Matvieiev 1-0
6123V.Pakhniuk - I.Diachenko 1-0
6124O.Avgustov - O.Kasian 0-1
6125M.Mosiuk - D.Kalachevskyi 0-1
6128R.Derypaska - N.Trofimov 1-0
6129D.Zaporozhets - Y.Makovka 1-0
6130V.Chornobab - V.Diachenko 0-1
6131I.Kanunnikov - A.Yolkin 0-1
6651Y.Kurishchenko - R.Kapinus 3-0
6670S.Dovzhenko - I.Gatsenko 3-0
6671A.Aliev - V.Ishchuk 3-1
6672D.Derevinskyi - A.Paniotov 3-1
6806A.Nazarov - Y.Kerusenko 3-2
6807A.Paniushkin - T.Karchevskiy 2-3
6808D.Kunchurov - Y.Kindzerskyi 3-2
6809Y.Muliukin - I.Parnyvoda 3-2
6810O.Borodachev - A.Derevynskyi 0-3
6815V.Mishchenko - I.Efimenko 3-0
6821E.Rubtsov - M.Teteruk 2-3
7124V.Ishchuk - O.Kolbasenko 2-3
7125R.Khripun - R.Solomko 1-3
7126Y.Kerusenko - V.Sedin 0-3
7127T.Karchevskiy - M.Teteruk 3-0
7183Y.Kindzerskyi - O.Hryshyn 3-0
7184M.Voronin - A.Aliev 1-3
7185D.Derevinskyi - O.Borodachev V-V
7186A.Nazarov - F.Balbas 3-1
7187A.Paniushkin - R.Kapinus 3-2
7188D.Kunchurov - I.Gatsenko 2-3
7189Y.Muliukin - V.Ishcuk 3-1
7190R.Solomko - A.Paniotov 3-1
7191V.Mishchenko - Y.Kerusenko 3-1
7192E.Rubtsov - T.Karchevskiy 3-2
7193V.Kholodkevych - Y.Kindzerskyi 1-0
7194A.Aliev - I.Parnyvoda 3-1
7196R.Khripun - A.Derevynskyi 1-3
7197A.Nazarov - I.Efimenko 2-3
7198A.Paniushkin - Y.Kurishchenko 3-1
7199D.Kunchurov - S.Dovzhenko 3-1
7200M.Voronin - O.Kolbasenko 1-3
7201D.Derevinskyi - R.Solomko 2-3
7203V.Sedin - F.Balbas 3-1
7204M.Teteruk - R.Kapinus 3-2
7205O.Hryshyn - I.Gatsenko 3-2
7206Y.Muliukin - A.Aliev 0-3
7207R.Khripun - O.Borodachev V-V
7208Vv.Mishchenko - A.Nazarov 3-1
7209E.Rubtsov - A.Paniushkin 3-2
7210V.Kholodkevych - D.Kunchurov 3-2
8588M.Voronin - V.Ishchuk 1-0
8720A.Paniotov - A.Derevynskyi 0-1
8721Y.Kerusenko - F.Balbas 0-1
8722T.Karchevskiy - R.Kapinus 1-0
8723Y.Kindzerskyi - I.Gatsenko 1-0
8724I.Parnyvoda - O.Kolbasenko 0-1
8725D.Derevinskyi - R.Khripun 1-0
8726I.Efimenko - V.Sedin 1-0
8727Y.Kurishchenko - M.Teteruk 1-0
8728S.Dovzhenko - O.Hryshyn 1-0
8729Y.Muliukin - M.Voronin 0-1
8730R.Solomko - A.Derevynskyi 1-0
8731A.Aliev - O.Kolbasenko 0-1
8732O.Borodachev - A.Paniotov V-V
8733V.Ishchuk - I.Parnyvoda 3-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6132A.Mydvetska - V.Pryshchepa 2-3
6133S.Ogarenko - I.Ahalakova 0-3
6134Y.Mykhailyk - S.Yureneva 0-3
6138H.Helshtein - D.Tishchenko 3-1
6139A.Mydvetska - A.Yefimova 1-3
6147O.Bondareva - N.Ogarenko 3-0
6160S.Ogarenko - H.Helshtein 3-0
6161O.Bondareva - I.Ahalakova 3-1
6164D.Tishchenko - N.Ogarenko 1-3
6165S.Ogarenko - O.Bondareva 0-3
6166H.Helshtein - N.Ogarenko 3-0
6167I.Ahalakova - D.Tishchenko 3-2

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6564V.Didukh - I.Mai 0-1
6565D.Alekseenko - R.Ivanov 0-1
6566O.Semenets - O.Metla 1-0
6570V.Paukov - M.Uchen 1-0
6572O.Kostiuk - R.Novak 0-1
6573R.Novak - O.Kostiuk 1-3
6574P.Pyasta - I.Prakht 1-0
6575V.Verbianyi - V.Kushnyr 0-1
6577O.Shkurupii - S.Ponomarenko 0-1
6578B.Kostiuk - D.Baistriuchenko 0-1
6588A.Nestrenko - V.Paukov 0-1
6589I.Semenyuk - R.Novak 1-0
6590Y.Abroskin - P.Pyasta 0-1
6592V.Didukh - V.Verbianyi 1-0
6593D.Alekseenko - O.Kovalov 0-1
8789V.Zharskiy - S.Maksymiv 3-0
8790I.Fashchevskyi - S.Rubkov 10-8
8791V.Yefimov - Y.Pryshchepa 0-3
8792V.Nechyporuk - N.Hrytsyienko 2-3
8793N.Haievyi - D.Zenyuk 3-2
8884M.Myronchenko - P.Kolesnik 3-2
8962Y.Ivanica - I.Kuznetsov 2-3
8984A.Borisov - O.Brezickyi 1-0
8985V.Lievshin - Y.Pryshchepa 1-3
8986V.Yunchyk - D.Vakhta 3-1
8987V.Zharskiy - N.Haievyi 3-1
8988I.Fashchevskyi - M.Myronchenko 3-1
8989A.Boiko - I.Kuznetsov 1-0
8993Y.Ivanica - A.Borisov 1-0
8994V.Yefimov - A.Didukh 0-3
8995V.Nechyporuk - A.Kotik 2-3
8996D.Zenyuk - P.Pidleteichuk 0-3
8998P.Kolesnik - P.Cherednichenko 1-3
9055A.Boiko - O.Brezickyi 1-0
9056A.Borisov - I.Kuznetsv 2-3
9059V.Lievshin - V.Yefimov 0-1
9060D.Vakhta - N.Hrytsyienko -
9061A.Boiko - A.Borisov 3-0
9062Y.Ivanica - O.Brezickyi 3-2
9112Y.Pryshchepa - A.Didukh 3-0
9113A.Boiko - Y.Ivanica 3-1
9225O.Brezickyi - I.Kuznetsov 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6190D.Reznichenko - A.Gutnichenko 0-1
6196A.Alistratov - A.Rodin 0-1
6197R.Pavlyuk - A.Starski 0-1
6210A.Goradze - S.Kovalenko 0-1
6211R.Pavlyuk - A.Gutnichenko 0-1
6212A.Goradze - A.Rodin 1-0
6213D.Reznichenko - A.Starski 0-1
6214A.Alistratov - S.Kovalenko 0-1
6215A.Starski - A.Gutnichenko 0-1
6222S.Kovalenko - A.Rodin 0-1
6292D.Reznichenko - R.Pavlyuk 1-0
6293A.Alistratov - A.Goradze 1-0
8363D.Nemchenko - I.Sukovatiy 3-0
8442P.Plyushch - O.Obrazkov 3-0
8445V.Kobets - V.Kovalenko 3-2
8446V.Panin - Y.Bratukhin 0-3
8447D.Nemchenko - A.Ermolaev 2-3
8486M.Chukanov - O.Obrazkov 3-1
8508V.Kovalenko - P.Plyushch 0-3
8513V.Strelets - A.Shekhovtsov 3-0
8548A.Kuzin - V.Kobets 3-1
8555A.Elkhov - I.Sukovatiy 2-3
8556T.Bonishchuk - V.Gusev 3-0
8561A.Shekhovtsov - Y.Bratukhin 1-3
8564I.Sukovatiy - A.Ermolaev 3-0
8565V.Kobets - T.Bonishchuk 3-0
8566V.Gusev - M.Chukanov 0-1
8734V.Strelets - V.Panin 2-3
8736A.Elkhov - D.Nemchenko 3-1
8737O.Obrazkov - V.Kovalenko 3-0
8738V.Gusev - A.Kuzin 1-3
8739A.Mashtakov - A.Burdakov 3-1
8742D.Turchenko - V.Gorelov 3-0
8743S.Sarma - V.Gaynyuk 0-3
8756A.Zhuravlev - N.Khudoshin 3-0
8757A.Shtaer - V.Solovey 2-3
8780I.Chernetskiy - A.Chilikin 3-0
8781A.Mashtakov - N.Khudoshin 3-0
8782D.Turchenko - V.Solovey 3-2
8783S.Sarma - A.Chilikin 3-2
8784A.Zhuravlev - A.Burdakov 1-0
8785A.Shtaer - V.Gorelov 0-1
9226I.Chernetskiy - V.Gaynyuk 0-1
9229A.Mashtakov - A.Zhuravlev 1-0
9230D.Turchenko - A.Shtaer 0-1
9235S.Sarma - I.Chernetskiy 0-1
9738A.Chilikin - V.Gaynyuk 1-0
9746N.Khudoshin - A.Burdakov 1-0
9762V.Solovey - V.Gorelov 1-0
9763A.Burdakov - A.Mashtakov 0-1
9764V.Gaynyuk - S.Sarma 1-0
9765V.Gorelov - D.Turchenko 0-1
9766A.Chilikin - I.Chernetskiy 0-1
9767N.Khudoshin - A.Zhuravlev 1-0
9786V.Solovey - A.Shtaer 1-0
9787A.Chilikin - S.Sarma 0-1
9788N.Khudoshin - A.Mashtakov 0-1

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8379O.Kutuzov - S.Kuzmin 1-0
8380O.Shagarov - A.Volkov 1-0
8381V.Shirokov - K.Abramov 0-1
8394A.Ermilov - I.Novikov 0-1
8395D.Merzlikin - A.Frolov 0-1
8396R.Pavlenko - A.Serebrennikov 1-0

TABLE TENNIS MASTERS LIGA AOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6412S.Khairullin - A.Popov -
6413A.Anisimov - M.Bokov -
6450A.Popov - A.Anisimov 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 513182628293741485153575859626566676870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1618283239
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2371923
arrow DA Multi-Daily A 6/99 132860617485
arrow DB Multi-Daily B 6/99 263437627284
arrow DC Multi-Daily C 6/99 13441537280
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3571215173132394041434748525357596264
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 69101619202124283132333537434547576268
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 110111315
arrow FK Finska Keno D 20/70 36111314202328323740444749576061626768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 511171819212326283233353643464751586370
arrow FR Francuska 5/49 926303642
arrow FT Finska Keno T 20/70 378914172223262833363840434648525559
arrow GO Njemačka Keno 20/70 58101317181924333441444851535660636468
arrow IL Illinois 6/52 71216233840
arrow LD Latvija Keno D 20/62 18101516171821242627303839424445475960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 610111219222328323334353638395054555657
arrow LM Latvija Keno M 20/62 812131718202425272830353943444849555762
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 911122739
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 3416263247
arrow NP New York Pick 10 20/80 812141620242728293032343740444563707380
arrow OH Ohio Classic 6/49 5728324546
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1211203035
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 345814151718192425313336414654717278
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 115202125282933394647485053606167777980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1118212228
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41315181946
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1415162327
arrow WA Washington 6/49 6825354246
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 68263031
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 4691319223033354041444748505354555961