Srijeda 27.05.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10550Bohemians 1905 - Fk Teplice - - 2-04-0
10551Hannover - Karlsruher - - 0-01-1
10552Ujpest - Ferencvaros - - 0-10-1
10553Stal Mielec - Lech Poznan - - 1-21-3
10554Augsburg - Paderborn - - 0-00-0
10556P.Kvitova - K.Siniakova - - 0-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11954Bohemians 1905 - Fk Teplice domaći122-04-0
11955Budejovice - Slovan Liberec gosti500-00-1
11970Sfc Opava - Mfk Karvina - - 0-00-0
11971Sparta Prague - Viktoria Plzen gosti260-11-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Nsi Runavik - If Fuglajordur domaći81-05-0
1253Tb Tvoroyri - B36 Torshavn gosti61-21-3

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6670Seoul E Land Fc - Fc Anyang gosti590-00-2
6671Jeonnam Dragons - Chungnam Asan Fc gosti500-01-1
6672Suwon City - Gyeongnam domaći371-03-1

KOSOVO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Energetik Mary - Nebitci Balkanabat domaći223-05-1
1219Fc Asgabat - Merw Mary gosti310-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Ad Municipal Grecia - Deportiva Alajuelense domaći31-03-1
1265San Carlos - Santos Dg domaći71-03-0
1268Deportivo Saprissa - Limon domaći91-01-0
1270Universidad De Costa Rica - Herediano gosti71-21-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1272Ad Juventud Escazucena - Barrio Mexico gosti900-00-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14570Ujpest - Ferencvaros gosti70-10-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Rb Leipzig - Hertha Berlin gosti91-12-2
1033Augsburg - Paderborn - - 0-00-0
1035Fortuna Dusseldorf - Schalke gosti530-02-1
1036Hoffenheim - Fc Koln domaći111-03-1
1039Union Berlin - Mainz gosti131-11-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1019Bochum - Holstein Kiel domaći490-02-1
1023Hannover - Karlsruher domaći470-01-1
1024St Pauli - Heidenheim - - 0-00-0

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1241Stal Mielec - Lech Poznan gosti51-21-3

NIKARAGVA TORNEO CARLOS ULLOAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1716Costa Caribe - Leones De Managua 81-79
1717Jinotega - Real Esteli 69-76
1718San Isidro - Tipitapa 79-73

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10689Red Fox - Mars 82-109
10690Athletics - Wildcat 75-86

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10450Cathay Life - Chunghwa Telecom 94-69
10451Taiyuan - Taiwan Power 59-64

ESPORT HOKEJ 3X4 MIN.HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10671Disabled Esports - Mgn Magnitude Esports 0-12-1
10672Nearbird Esports - Hc Msu Esports 0-10-4
10673Disabled Esports - I Love You Esports 0-22-6
10674Mgn Magnitude Esports - Hc Msu Esports 1-22-5
10679I Love You Esports - Nearbird Esports 1-04-1
10683Hc Msu Esports - Disabled Esports 2-14-1
10684I Love You Esports - Mgn Magnitude Esports 0-11-6
10685Nearbird Esports - Disabled Esports 0-01-1
10686Mgn Magnitude Esports - Nearbird Esports 1-03-2
10687Hc Msu Esports - I Love You Esports 1-06-5

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1047Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 2-14-4
1050Stalker - Ledovyy Desant 3-110-5
1052Ershistyye Tigry - Stalker 1-11-5
1053Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-13-2
1060Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 3-18-4
1063Stalker - Krasnyye Krylia 4-37-7
1064Goryachiye Golovy - Besheniye Psy 2-03-1
2689Voiny Suomi - Gladiator 1-24-5
2690Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 1-03-4
2691Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 0-35-5

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6984L.Hampel - M.Andrejic 12-36-26-12-0
7029J.Melzer - J.Rodionov 14-166-41-62-1
7036D.Thiem - L.Miedler 12-36-16-22-0
7037D.Pichler - S.Kopp 15-154-66-21-2

EGZIBICIJA EXO TENNIS ATLANTA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016E.Halbauer - T.Townsend 5-124-61-60-2
1018S.Vickery - T.Townsend 12-56-26-32-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046R.Hohmann - B.Baker V-VV-VV-VV-V
2390J.Bernard - K.Seelig 5-82-43-40-2
2395R.Hohmann - P.Daciek 4-83-41-40-2
2396J.Bernard - J.Wojcik 3-81-42-40-2
2397M.Zverev - R.Hohmann 10-103-44-21-2
2398B.Baker - M.Zverev 9-71-44-22-1
2401K.Seelig - B.Perez 8-44-34-12-0
2411B.Perez - J.Bernard 6-82-44-01-2
2412K.Seelig - J.Wojcik 8-34-04-32-0
2422M.Zverev - P.Daciek 2-80-42-40-2
2423B.Perez - J.Wojcik 6-114-32-41-2
2426P.Daciek - B.Baker 5-71-43-40-2

EGZIBICIJA MARBELLO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2427J.Galka - T.Moczek 12-46-06-42-0
2429Y.Wojcik - M.Wozniak 14-127-67-62-0
2431M.Skonieczny - A.Mlazga 17-151-66-32-1
2432Y.Wojcik - T.Moczek 12-46-06-42-0
2433J.Galka - A.Mlazga 12-16-06-12-0
2435M.Skonieczny - M.Wozniak 8-124-64-60-2

EGZIBICIJA PRESIDENTAL KUP CESKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10665M.Vrbensky - J.Lehecka 12-56-26-32-0

EGZIBICIJA PRESIDENTAL KUP CESKA ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10666B.Strycova - K.Muchova 7-101-66-41-2
10667P.Kvitova - K.Siniakova 13-97-56-42-0

EGZIBICIJA RUSIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007V.Filippovich - P.Filin 4-123-61-60-2

EXHIBITION CZECH PRESIDENTIAL CUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10664Z.Kolar - V.Kopriva 13-96-37-62-0

EXHIBITION EXO TENNIS ATLANTA WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3074A.Pitt - M.Kessler 2-120-62-60-2

EXHIBITION EXO TENNIS GERMANY SERIES MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026L.Gelhardt - C.Schmitz 7-132-65-70-2
1027T.Puetz - J.Choinski 13-87-56-32-0
1045F.Broska - J.Haerteis 5-121-64-60-2

EZIBICIJA GST MATCHPLAY ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10557J.Loeb - L.Siegemund - - - -

OTHER RUSSIA DAILY PRO TOUR WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3072J.Rusakovich - N.Selitskaya 13-106-47-62-0

RUSIJA DAILY CHALLENGE TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004A.Laska - G.Urbanovich 12-66-26-42-0
1005E.Riman - G.Kolyshkov 16-124-66-32-1
1006M.Pashukevich - D.Budov 6-122-64-60-2

RUSIJA DAILY PRO TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008G.Urbanovich - A.Avsievich 12-174-67-51-2
1009D.Budov - I.Sholomitsky 9-136-73-60-2

RUSIJA EGZIBICIJA SPRING TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1010Bezrukov Ivan - R.Shurygin 23-176-77-52-1
1011V.Nikitin - T.Evloev 13-96-47-52-0
1012V.Nikitin - S.Lutkovskii 11-127-64-61-2
1013A.Yakovlev - A.Golovin 11-146-75-70-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1783Foxes - Panthers 1-01-13-2
1799Panthers - Foxes 0-10-20-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10655Legion - Enerdzhi 1-02-02-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2321Red Fox - Eurasia 1-02-03-0
2322Ural City - Energy 1-01-13-1

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10780Doosan Bears - Sk Wyverns 4-2
10781Hanwha Eagles - Lg Twins 4-15
10825Kt Wiz - Kia Tigers 5-0
10826Lotte Giants - Samsung Lions 1-11
10827Nc Dinos - Kiwoom Heroes 10-3

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10709Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 5-2
10777Unipresident Lions - Chinatrust Brothers 10-11

DARTS REMOTE DARTS LEAGUE 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1284J.Chaney - T.Oshea 1-1
1290D.Cameron - T.Osborne 1-0
1291D.Cameron - J.Chaney 1-1
1292T.Osborne - T.Oshea 0-1
1293T.Osborne - J.Chaney 0-1
1294T.Oshea - D.Cameron 1-0

E SPORT CD GO DREAMHACK MASTERS EUROPAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1154Godsent - Spirit V-V
1258Fnatic - Faze 0-1

E SPORT CS GO ESEA MDLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10425Nemiga - Endpoint 1-0

E SPORT CS GO KAYZR LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10452Apologis Esport - Gamerfist 1-0

KRIKET VINCY T10 PREMIER LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1296Fort Charlotte Strikers - G.Divers 0-1
1297Dark View Explorers - Botanic Gardens Rangers 0-1
1298Salt Pond Breakers - La Soufriere Hikers 0-1

PIKADO ČEŠKA PREMIER LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3314M.Ondo - D.Pisek 2-7
3359V.Sedlak - M.Smejda 7-5
3363D.Barborak - O.Kysilka 7-1
3364A.Masek - A.Gawlas 4-7

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1228B.Koltsov - F.Sherrock 3-4
1229M.Warburton - K.Kay 4-3
1233J.Smith - M.Adams 1-4
1238P.Nicholson - B.Koltsov 0-4
1251F.Sherrock - M.Warburton 2-4
1261K.Kay - J.Smith 4-0
1264M.Adams - B.Koltsov 4-1
1266M.Warburton - P.Nicholson 3-4
1267J.Smith - F.Sherrock 4-0
1269B.Koltsov - K.Kay 4-0
1275M.Warburton - J.Smith 1-4
1276B.Koltsov - M.Warburton 1-4
1281J.Smith - B.Koltsov 3-4

PIKADO PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
19955A.Tabern - S.Bunting 1-0
19956G.Durrant - A.Tabern 1-0
19957G.Durrant - M.De Decker 0-1
19958M.De Decker - A.Tabern 1-0
19959S.Bunting - G.Durrant 1-0
19960S.Bunting - M.De Decker 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1444P.Bradac - V.Jelinek 5-2
1453J.Kanera - V.Jelinek 6-5
1514P.Bradac - J.O.Jnr 11-7
1516V.Jelinek - J.O.Jnr 6-7
1535J.Kanera - P.Bradac -
1582J.Medek - F.Camr 10-7
1583K.Prida - J.Boruvka 10-12
1584J.Medek - J.Boruvka 13-11
1587K.Prida - F.Camr 10-7
1646J.Boruvka - F.Camr 11-7
1715J.Medek - K.Prida 12-14
3113F.Just - M.Cinibulk 8-10
3117M.Svedik - M.Klement 0-1
3120M.Cinibulk - M.Klement 12-10
3121F.Just - M.Svedik 9-5
3124J.Kanera - J.O.Jnr 11-7

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1171D.Steinle - M.Henninger 1-0
1181D.Cheaib - S.Happek 1-0
1182D.Steinle - D.Cheaib 1-0
1195S.Happek - M.Henninger 0-1
1196D.Steinle - S.Happek 1-0
1214D.Cheaib - M.Henninger 4-3

STOLNI TENIS SETKA CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1075A.Lukatsky - O.Skyba 1-0
10877A.Kurtenko - B.Havryliuk -
10878V.Kolesnikov - V.Kondratenko -
10906V.Bobkov - V.Smyk -
10907V.Bereza - A.Kurtenko -
10908K.Klymenko - V.Melnykov -
10909V.Kondratenko - M.Mrykh -
10910V.Smyk - O.Leonenko -
1096R.Malynka - D.Havrysh 1-0
1098V.Kolesnikov - B.Havryliuk 1-0
1099V.Bobkov - A.Obishchenko 0-1
1106V.Khitrov - K.Moroz 0-1
1110V.Klym - V.Ivanov 1-0
1113Y.Masko - K.Kirsanov 1-0
1125V.Bereza - V.Kondratenko 0-1
1128K.Klymenko - V.Smyk 0-1
1141Y.Kryvorotko - V.Sazhniev 1-0
1142R.Malynka - A.Yolkin 1-0
1143V.Kolesnikov - A.Kurtenko 0-1
1146V.Bobkov - V.Melnykov 1-0
1152O.Kovalchuk - V.Khitrov 1-0
1153A.Fedorchenko - D.Havrysh 1-0
1299V.Semenenko - D.Khairov 3-1
1309T.Turchenko - Y.Kolesnyk 0-3
1312K.Ivchenko - Y.Kyi 1-3
1313O.Pereguda - S.Yatsenko 2-3
1314I.Trydukh - R.Makarenko 3-1
1315S.Burdelnyi - A.Tkachenko 3-1
1317S.Yakimenko - D.Khairov 3-0
1318O.Naida - Y.Kolesnyk 3-1
1319O.Kasian - D.Zaporozhets 1-0
1321P.Volkov - S.Sokolov 1-3
1322S.Yatsenko - O.Yurenev 3-2
1328R.Makarenko - R.Hnoievoi 3-0
1347V.Levytskyi - P.Kovalchuk 1-3
1348K.Ivchenko - V.Lytvynov 3-1
1350V.Semenenko - O.Pereguda 1-3

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2893M.Maliuta - O.Ishchenko 3-0
2898N.Kovtun - O.Kuznets 0-3
2900A.Trofimova - N.Harmash 0-3
2906M.Maliuta - O.Kuznets 3-1
2911N.Harmash - O.Ishchenko 3-0
2912N.Kovtun - A.Trofimova 2-3
2913M.Maliuta - N.Harmash 0-3
2915A.Trofimova - O.Kuznets 3-0
2916N.Kuvtun - O.Ishchenko 3-2
2917M.Maliuta - A.Trofimova 0-3
2918N.Kovtun - N.Harmash 2-3
2919O.Kuznets - O.Ishchenko 3-2
2920M.Maliuta - N.Kovtun 0-3
2921A.Trofimova - O.Ishchenko 3-1
2922N.Harmash - O.Kuznets 3-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3003O.Yarovoi - I.Kuznetson 1-0
3004S.Zazymko - S.Matvienko 1-0
3005S.Berezynskyi - A.Baklykov 0-1
3006B.Vozniyk - T.Torrisi V-V
3007O.Tkachuk - V.Ivasiv 1-0
3008D.Alekseenko - D.Scherbak 0-1
3010S.Harenko - P.Vasylchuk 0-1
3011O.Volynets - B.Panchenko 0-1
3012D.Simonchuk - V.Tatarinov 1-0
3013V.Hladun - V.Miroshnichenko V-V
3014I.Piskorskyy - R.Vakarash 0-1
3015S.Ponomarenko - A.Vakulin 1-0
3016I.Yanishevsky - O.Yarovoi 0-1
3017S.Zazymko - B.Panchenko 1-0
3018A.Baklykov - V.Tatarinov 1-0
3019S.Zazymko - O.Volynets 1-0
3020D.Simonchuk - A.Baklykov 1-0
3021V.Tarnavskiy - T.Torrisi 0-1
3057S.Ponomarenko - D.Alekseenko 1-0
3059I.Yanishevsky - S.Harenko 0-1
3060B.Panchenko - S.Matvienko 0-1
3061V.Tatarinov - S.Berezynskyi 1-0
3062V.Miroshnichenko - A.Bobrov 0-1
3063A.Vakulin - D.Shcherbak 2-3
3064O.Yarovoi - P.Vasylchuk 3-0
3066B.Vozniyk - V.Tarnavskiy V-V
3067Vs.Skachenko - M.Laevsky 2-3
3068S.Kiulo - I.Kuznetsov 3-1
3069V.Hladun - A.Bobrov 0-1
3071T.Torrisi - V.Miroshnichenko 3-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1361A.Kovrikov - M.Varchenko 0-3
1362I.Kanunnikov - D.Matveev 1-3
1366V.Ratushniak - S.Zemiantsev 3-0
1368N.Khudoshin - A.Starski 0-3
1369A.Naplyokov - M.Varchenko 2-3
1370D.Matveev - V.Ratushniak 2-3
1371S.Zemiantsev - N.Trofimov 1-3
1373Y.Medvedev - V.Kidalov 3-2
1374A.Kovrikov - R.Tsubera 1-3
1376M.Mosyuk - I.Kanunnikov 1-3
1392R.Derypaska - V.Dyachenko 0-3
1394N.Khudoshin - Y.Medvedev 2-3
1395A.Naplyokov - A.Kovrikov 0-3
1400I.Kanunnikov - R.Derypaska 2-3
1441N.Trofimov - V.Dyachenko 3-0
2981A.Paniotov - A.Borodachev 0-1
2982S.Krivoshey - R.Rafikov 0-1
2987T.Karchevskiy - M.Popov 0-1
2988A.Grabskiy - G.Morgun 1-0
2989A.Borodachev - R.Khripun 1-0
2990M.Popov - Y.Kurishchenko 1-0
2991S.Krivoshey - I.Zharko 0-1
2992A.Grabskiy - A.Rodin 1-0
2993A.Paniotov - A.Likhitskiy 0-1
2995T.Karchevskiy - A.Grishchenko 1-0
2996V.Panin - R.Rafikov 0-1
2997S.Kovalenko - G.Morgun 0-1
2998R.Rafikov - I.Zharko 0-1
2999G.Morgun - A.Rodin 1-0
3000V.Panin - S.Krivoshey 0-1

TABLE TENNIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1040G.Vahnin - I.Matveyev 3-0
1051V.Nemashkalo - D.Molodtsov 3-1
1055Y.Troyanov - A.Kirilenko 3-0
1069A.Arutiunyan - G.Vahnin 1-3
1070S.Ogay - V.Nemashkalo 3-2
1089V.Bazilevskii - Y.Troyanov 3-1
1090A.Kirilenko - V.Safonov 1-3
1093D.Molodtsov - E.Ilyukhin 1-3
1100Ui.Matveyev - S.Khomutov 0-3
1101E.Ilyukhin - V.Nemashkalo 3-1
1102S.Khomutov - G.Vahnin 2-3
1115V.Safonov - Y.Troyanov 2-3
1116A.Arutiunyan - I.Matveyev 1-3
1117S.Ogay - D.Molodtsov 3-1
1201V.Bazilevskii - A.Kirilenko 3-1

TABLE TENNIS MASTERS LIGA AOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3248M.Bokov - M.Efimov 14-12
3253S.Khairullin - A.Popov 11-6
3268M.Efimov - S.Khairullin 7-11
3269A.Popov - M.Bokov 7-11
3270M.Bokov - S.Khairullin 11-7
3271A.Popov - M.Efimov 6-11

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 111215173743
arrow AU Austrija 6/45 122028374042
arrow BC British Colombia BC49 6/49 111719222333
arrow BE Belgija 6/45 92027383940
arrow BL Belgija Keno 20/70 912131416182327323539495259626365666769
arrow CA Kanada 6/49 71718222834
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1524313637
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 415213032
arrow CL Colorado 6/40 489192940
arrow DA Multi-Daily A 6/99 134147737687
arrow DB Multi-Daily B 6/99 42554667996
arrow DC Multi-Daily C 6/99 41820638298
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 59101623252635394144454849535758626369
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 156810152425343639414546505356576268
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 611222630
arrow FK Finska Keno D 20/70 34678161820262732343851525356616266
arrow FL Florida 6/53 182127313852
arrow FQ Finska Keno V 20/70 138912131718212527333637384143444660
arrow FR Francuska 5/49 612293144
arrow FT Finska Keno T 20/70 45212425262835404245464950535657586670
arrow GE Njemačka 6/49 42536394347
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1472023252931323538424648545758616468
arrow GR Grčka 6/49 71220374448
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 33132404344
arrow IR Irska 6/47 72330384647
arrow LD Latvija Keno D 20/62 111121819262932373839404244464750555659
arrow LE Latvija Keno E 20/62 6781621262830313637384147495152545561
arrow LM Latvija Keno M 20/62 34579101826273034364950525354606162
arrow LU Louisiana 6/40 72023293940
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 21236373839
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 810323435
arrow MI Michigan Classic 6/47 101216172246
arrow MS Missouri 6/44 92326283642
arrow NP New York Pick 10 20/80 112212329323742454652535556616368707778
arrow NY New York 6/59 42227364955
arrow OH Ohio Classic 6/49 102023293142
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1312202142
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 615162123252627303135364147495257596469
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 610213132354143485058616263647072737880
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1014192327
arrow QU Quebec 6/49 71117404246
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 3915243942
arrow SB Španjolska Bono 6/49 61522232930
arrow SK Slovačka 5/35 45202531
arrow SL Slovenija 7/39 3568182831
arrow SW Švicarska 6/42 2911213034
arrow TE Texas 6/54 1213374445
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1115173135
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 4719233438
arrow UW SAD Powerball 5/69 3858596468
arrow VK Viking Lotto 6/48 1314182440
arrow WA Washington 6/49 82425293344
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 410152127
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 25792733
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 35131416172124333544464750576365697076