Ponedjeljak 15.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14305Asteras Tripolis - Panionios - - 0-00-0
14306Silkeborg - Odense - - 2-06-0
14307Malmo - Mjallby - - 0-02-0
14308Falkenberg - Bk Hacken - - 1-11-1
14309Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva - - 1-01-1
14310Sivasspor - Denizlispor - - 1-01-0

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3067Kukesi - Flamurtari Vlore domaći43-04-1
3068Vllaznia - Bylis Ballsh gosti151-12-2
3069Skenderbeu - Laci gosti60-11-1
3071Teuta - Kf Tirana - H1-0261-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14367Fc Noah - Fc Ararat Armenia domaći71-11-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1857Viktoria Zizkov - Trinec domaći21-03-1
1858Vysehrad - Hradec Kralove domaći451-02-0
1859Brno - Vysocina Jihlava domaći52-15-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Silkeborg - Odense domaći252-06-0

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Manchester City Dangerdim77 - Liverpool Fc Nikkitta - - 2-02-1
1221Tottenham Hotspur Slezaintima - Arsenal Fc White Boy1927 - - 0-10-3
1223Arsenal Fc White Boy1927 - Manchester United Inquisitor - - 0-10-2
1225Liverpool Fc Nikkitta - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 2-02-0
1226Manchester United Inquisitor - Liverpool Fc Nikkitta - - 0-30-5
1228Tottenham Hotspur Slezaintima - Manchester City Dangerdim77 - - 0-01-1
1229Liverpool Fc Nikkitta - Arsenal Fc White Boy1927 - - 0-00-0
1231Manchester City Dangerdim77 - Manchester United Inquisitor - - 1-11-1
1235Arsenal Fc White Boy1927 - Manchester City Dangerdim77 - - 0-01-1
1238Manchester United Inquisitor - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 0-10-2
1244Arsenal Fc White Boy1927 - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 2-02-0
1248Liverpool Fc Nikkitta - Manchester City Dangerdim77 - - 2-12-2
1250Manchester United Inquisitor - Arsenal Fc White Boy1927 - - 0-20-3
1262Tottenham Hotspur Slezaintima - Liverpool Fc Nikkitta - - 0-00-1
1265Liverpool Fc Nikkitta - Manchester United Inquisitor - - 0-01-0
1266Manchester City Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Slezaintima - - 1-03-1
1282Arsenal Fc White Boy1927 - Liverpool Fc Nikkitta - - 0-00-1
1284Manchester United Inquisitor - Manchester City Dangerdim77 - - 0-00-0
1285Manchester City Dangerdim77 - Arsenal Fc White Boy1927 - - 1-03-1
1287Tottenham Hotspur Slezaintima - Manchester United Inquisitor - - 0-01-1
1288Manchester United Olle - Manchester City Pablik - - 0-00-2
1289Manchester City Pablik - Arsenal Fc Mooneycb - - 1-01-0
1290Arsenal Fc Mooneycb - Manchester United Olle - - 0-00-0
1291Tottenham Hotspur Orlovsky1 - Manchester City Pablik - - 1-12-2
1292Manchester United Olle - Tottenham Hotspur Orlovsky1 - - 0-11-1
1293Tottenham Hotspur Orlovsky1 - Arsenal Fc Mooneycb - - 1-11-1
1294Manchester City Pablik - Manchester United Olle - - 0-00-1
1296Arsenal Fc Mooneycb - Manchester City Pablik - - 0-00-1
1311Manchester City Pablik - Tottenham Hotspur Orlovsky1 - - 3-14-1
1312Manchester United Olle - Arsenal Fc Mooneycb - - 1-01-1

FIFA LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1184Liverpool Fc Olle - Paris Saint Germain Pablik - - 1-22-3
1185Manchester City Mooneycb - Fc Barcelona Sane4ek8 - - 0-00-1
1186Fc Barcelona Sane4ek8 - Real Madrid Orlovsky1 - - 1-12-3
1187Paris Saint Germain Pablik - Manchester City Mooneycb - - 0-12-2
1194Manchester City Mooneycb - Liverpool Fc Olle - - 0-10-2
1195Real Madrid Orlovsky1 - Paris Saint Germain Pablik - - 2-03-2
1199Liverpool Fc Olle - Real Madrid Orlovsky1 - - 1-11-1
1200Paris Saint Germain Pablik - Fc Barcelona Sane4ek8 - - 0-11-1
1201Fc Barcelona Sane4ek8 - Liverpool Fc Olle - - 1-03-0
1202Real Madrid Orlovsky1 - Manchester City Mooneycb - - 2-02-1
1203Fc Barcelona Sane4ek8 - Manchester City Mooneycb - - 1-03-0
1206Paris Saint Germain Pablik - Liverpool Fc Olle - - 0-01-2
1209Manchester City Mooneycb - Paris Saint Germain Pablik - - 2-03-0
1210Real Madrid Orlovsky1 - Fc Barcelona Sane4ek8 - - 1-12-1
1211Liverpool Fc Olle - Manchester City Mooneycb - - 1-01-1
1214Paris Saint Germain Pablik - Real Madrid Orlovsky1 - - 1-23-2
1215Fc Barcelona Sane4ek8 - Paris Saint Germain Pablik - - 1-11-1
1216Real Madrid Orlovsky1 - Liverpool Fc Olle - - 1-01-1
1217Liverpool Fc Olle - Fc Barcelona Sane4ek8 - - 0-00-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1233Asteras Tripolis - Panionios - - 0-00-0
1234Panetolikos - Larissa domaći530-03-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3386Vikingur Reykjavik - Fjolnir domaći161-01-1
3388Stjarnan - Fylkir gosti11-12-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Maccabi Netanya - Bnei Yehuda gosti141-11-3
2368Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva domaći251-01-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1719Fc Kafr Qasim - Hapoel Katamon Jerusalem Fc domaći760-01-0
1720Hapoel Ashkelon - Hap Nazareth Illit domaći451-01-1
1721Hapoel Ramat Gan - Bnei Sakhnin gosti550-01-3
1722Hapoel Um El Fahem - Hapoel Petach Tikva gosti22-22-3
1726Ir Ramat Hasharon - Beitar Tel Aviv Ramla gosti202-12-4
1790Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Afula domaći72-03-0
1799Maccabi Pet Tikva - Ir Rishon Lezion domaći201-01-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14316Hyundai Steel - Suwon Wfc domaći540-01-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2395Gyeongnam - Ansan Greeners domaći281-12-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14010Bfc Daugavpils - Fk Liepaja gosti420-20-2
14011Rigas Skola - Ventspils domaći91-01-0
14012Riga Fc - Valmiera domaći71-02-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12649Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden domaći101-04-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14019Maritimo - Gil Vicente gosti82-12-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1318Benesov - Fk Mas Taborsko gosti400-10-3
14619Lillestrom - Jerv domaći301-03-0
3066Sandnes Ulf - Egersund gosti210-21-4

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias - - 0-00-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11538Kolubara Lazarevac - Fk Zlatibor Cajetina gosti470-01-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12627Levante - Sevilla gosti460-01-1
12628Real Betis - Granada Cf gosti290-12-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12637Ponferradina - Elche gosti421-12-1
12638Tenerife - Malaga - - 0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2685Falkenberg - Bk Hacken domaći241-11-1
2688Helsingborg - Varberg gosti330-10-3
2689Malmo - Mjallby domaći510-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11565Osterakers - Fc Stockholm Internazionale gosti120-21-4

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12359Sivasspor - Denizlispor domaći451-01-0

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Surkhon Termez - Mash Al Mubarek gosti480-02-2
1369Bukhara - Andijon domaći211-12-2
1370Lokomotiv Tashkent - Metallurg Bekabad gosti570-00-3

LITVA KAUNAS LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2215Asociacija Krepsinio Pasaulis - Grande 85-77
2216Kauno Shvara - Alta Transportas United 2 61-105
2217Arkus Kaunas - Neveronys Kka 60-75

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14474Brose Baskets Bamberg - Rasta Vechta 100-82
14475Alba Berlin - Enbw Ludwigsburg 97-89

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1005Ershistyye Tigry - Stalker 2-04-4
1006Zvukovaya Ataka - Lyutiye Vepri 1-36-3
1007Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony 3-07-5
2206Stalker - Krasnyye Krylia 1-02-2
2210Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 3-510-9
2211Stalker - Ledovyy Desant 1-23-6
2212Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-24-8
2213Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi 0-03-2
2214Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony 5-26-5

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1843I.Ore - H.Reese V-VV-VV-VV-V
1844C.Harper - S.Brachman 17-227-63-61-2
1845A.Geller - I.Ore 13-77-56-22-0
1846C.Harper - B.Baker 17-206-36-71-2
1847H.Reese - A.Geller V-VV-VV-VV-V
1848S.Brachman - B.Baker 10-134-66-70-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1011A.Parks - D.Ivanova 20-196-26-71-2
1012J.Jovic - E.Halbauer 22-195-77-62-1
1013J.Livianu - D.Khazaniuk 0-120-60-60-2
1016A.Nefedova - A.Sysoeva 12-66-26-42-0
1017D.Ivanova - D.Khazaniuk 25-223-66-22-1
1019R.Zarazua - S.Mendez 13-77-66-12-0
1023A.Sysoeva - S.Mendez 6-124-62-60-2
1024E.Halbauer - A.Parks 20-227-54-61-2
1025A.Nefedova - J.Jovic 12-76-46-32-0
2152L.Guillermo - A.Gamiz 12-86-46-42-0
2154H.Chang - R.Wijesundera 12-46-06-42-0
2155M.Closs - L.Guillermo 6-123-63-60-2
2164M.Manasse - H.Chang 8-124-64-60-2
2165A.Gamiz - R.Wijesundera 12-66-46-22-0

EGZIBICIJA TPG SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14868P.Amoros Ramos - A.Marti Pujolras 2-122-60-60-2
14869M.Vilella Martinez - A.Martinez 12-36-06-32-0
14870B.Zapata Miralles - R.Ortega Olmedo 12-56-36-22-0
14871P.Amoros Ramos - A.Martinez 5-122-63-60-2
14872S.Martos Gornes - M.Damas 7-123-64-60-2
14873M.Vilella Martinez - A.Marti Pujolras 12-56-16-42-0

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2112D.Popko - E.King 12-66-36-32-0
2116M.Redlicki - E.Karlovskiy 4-122-62-60-2
2117L.Draxl - A.Tabilo 5-123-62-60-2
2140P.Lorenzi - A.El Mihdawy 12-76-46-32-0
2147G.Brymer - M.Redlicki 19-226-77-51-2
2148A.Adamson - N.Chappell 8-132-66-70-2
2149R.Sarmiento - F.Corwin 7-136-71-60-2
2150K.Smith - D.Boyer 13-36-16-22-0

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2081Panthers - Foxes 0-10-20-3
2083Foxes - Panthers 1-00-13-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14477Plamya Pro - Legion 1-02-03-0
14478Eagles Pro - Uragan Pro 0-10-22-3
14479Enerdzhi - Alliance 1-02-03-0
14480Berkut - Vityaz 1-02-03-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4159Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 6-42

TURKMENISTAN SUPERLEAGUEFUTSAL

Br. Susret Kraj
2228Migratsiya - Daikhanbank 4-1

VIETNAM VFLFUTSAL

Br. Susret Kraj
2230Thai Son Nam Fc - Sai Gon Fc 1-1

E SPORT CS GO BLAST PREMIER EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3254G2 Esports - Vitality 0-1
3262Faze - Ence 1-0

E SPORT CS GO ESL PRO LEAGUE EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3266Big - Spirit 1-0
3267Godsent - Forze 0-1
3268Havu - Team North 1-0
3269Heroic - Virtus Pro 0-1

E SPORT DOTA 2 BEYOND EPICOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3290Liquid - Ninjas In Pyjamas 1-0

E SPORTS CS GO BLAST PREMIER EU SHOWDOWNOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14615Mad Lions - Ninjas In Pyjamas 0-1

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14602Bilibili Gaming - Estar 1-0
14603Vici Gaming - Team We 0-1

E SPORTS LOL LPLOL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14604For The Win Esports - Gtz Bulls 1-0
14605Elektronik Generation - Karma Clan Esports 1-0
14606Samclan - Geekcase Esports 0-1

KRIKET FINSKA PREMIER LIGA T20OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11760Empire Cc - Vanta Cc 0-1

ODBOJKA NA PIJESKU DUSSELDORF (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3291S.Ittlinger&I.Scder - S.Scder&L.Kozinger 0-1
3292K.Behrens&C.Tillman - K.Borger&S.Muller 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14874F.Sherrock - S.Marsh 1-0
14875J.Cole - F.Sherrock 1-0
14876M.Adams - S.Marsh 1-0
14877F.Sherrock - M.Adams 0-1
14878S.Marsh - B.Koltsov 0-1
2218D.Parletti - J.Cole 0-1
2220B.Koltsov - F.Sherrock 1-0
2221J.Cole - S.Marsh 1-0
2224M.Adams - D.Parletti 1-0
2225J.Cole - B.Koltsov 1-0
2226M.Adams - J.Cole 1-0
2227B.Koltsov - M.Adams 0-1

PIKADO ISO CHELLENGEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14810J.Thompson - P.Machin 0-1
14811M.Cuming - J.Fagg 0-1

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14574D.Reitspies - A.Gavlas 0-1
14575F.Onderka - M.Horejsi 0-1
14576T.Tregler - D.Prokopcov 0-1
14577D.Reitspies - M.Olejnik 1-0
14578M.Horejsi - T.Konecny 1-0
14579F.Onderka - A.Gavlas 0-1
14580T.Tregler - D.Reitspies 0-1
14581D.Prokopcov - T.Konecny 1-0
14582F.Onderka - M.Olejnik 0-1
14583M.Horejsi - A.Gavlas 1-0
14584D.Prokopcov - D.Reitspies 1-0
14585T.Tregler - F.Onderka 1-0
14586A.Gavlas - T.Konecny 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14589J.Kutifel - M.Jahoda V-V
14590M.Zaboj - R.Rose 1-0
14591M.Jahoda - R.Rose 0-1
14592J.Kutifel - M.Zaboj 0-1
14593V.Pecka - R.Danicek 0-1
14594D.Tauchman - T.Hlavsa 1-0
14595V.Pecka - T.Hlavsa 0-1
14596D.Tauchman - R.Danicek V-V
14597T.Hlavsa - R.Danicek 1-0
14598V.Pecka - D.Tauchman 0-1
14599M.Klement - S.Novota 0-1
14600P.Korp - J.Obeslo 0-1
14601M.Klement - J.Obeslo V-V

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11597E.Gonzalez - L.Qiu V-V
11598E.Chtchetinine - E.Gonzalez V-V
11599L.Qiu - D.Cheaib 0-1
11600E.Chtchetinine - L.Qiu 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
14858S.Yakimenko - A.Troian 0-1
14859O.Yurenev - D.Khairov 1-0
14860M.Yakubov - V.Kononikhin 1-0
14861S.Yakimenko - O.Yurenev 0-1
14862V.Kononikhin - A.Troian 0-1
14863M.Yakubov - D.Khairov 1-0
14864S.Yakimenko - V.Kononikhin 0-1
14865M.Yakubov - O.Yurenev 0-1
1502A.Peretiatko - I.Oranskyi 0-1
1503D.Shukin - M.Balakiriev 0-1
1505V.Kolesnikov - A.Tkachenko V-V
1506B.Havryliuk - O.Kasian V-V
1507A.Troian - D.Khairov 1-0
1508D.Bortsov - V.Lytvynov 1-0
1514S.Sokolov - M.Marchuk 1-0
1515D.Zaporozhets - L.Dynaburg 0-1
1516A.Obishchenko - V.Bereza 0-1
1521S.Yakimenko - M.Yakubov 0-1
1524T.Yemelianov - A.Peretiatko 0-1
1525M.Voronin - I.Trydukh 0-1
1528A.Kurtenko - S.Burdelnyi 1-0
1529Y.Bondarenko - V.Kondratenko 1-0
1530V.Kononikhin - D.Khairov 0-1
1966V.Kyilo - V.Lytvynov 0-1
1968I.Kanunnikov - M.Zholubak 0-1
1969O.Yurenev - A.Troian 1-0
1972I.Oranskyi - D.Bortsov 0-1
1981V.Diachenko - V.Voronenkov 1-0
1984L.Boiko - M.Zholubak V-V
1987I.Kanunnikov - V.Diachenko 1-0
1988L.Boiko - V.Voronenkov 0-1
1990V.Diachenko - M.Zholubak 1-0
1991I.Kanunnikov - V.Voronenkov 1-0
1992L.Boiko - V.Diachenko 0-1
1999V.Sedin - A.Matiushenko 1-0
2000V.Voronenkov - M.Zholubak 0-1
2002S.Chernayvskiy - O.Nadporozhskyi 0-1
2012L.Boiko - I.Kanunnikov 0-1
4865A.Kolomoz - I.Budiak 0-1
4866I.Udovenko - S.Solomko 0-1
4870S.Chernayvskiy - A.Matiushenko 0-1
4871A.Chepurnoy - R.Makarenko 1-0
4872A.Hrytsai - V.Kobets 1-0
4884V.Smyk - D.Chermyskov 0-1
4886V.Sedin - O.Nadporozhskyi 1-0
4896O.Lykhytskyi - S.Tkachev 1-0
4919O.Maselskyi - P.Zarovnyi 0-1
4920V.Kurchytskyi - S.Chernayvskiy 0-1
4921Y.Kurishchenko - R.Makarenko 1-0
4922O.Nadporozhskyi - A.Matiushenko 1-0
4960T.Karchevskiy - A.Chepurnoy 0-1
4961V.Kurchytskyi - V.Sedin 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1351A.Mydvetska - R.Kurdova 1-0
1352V.Pryshchepa - M.Voitekhova 0-1
1353S.Yureneva - A.Yefimova V-V
1354A.Mydvetska - M.Voitekhova 1-0
1355A.Yefimova - R.Kurdova 1-0
1356V.Pryshchepa - S.Yureneva 0-1
1358A.Mydvetska - A.Yefimova 0-1
1359S.Yureneva - M.Voitekhova 1-0
1360V.Pryshchepa - R.Kurdova 1-0
1361A.Mydvetska - S.Yureneva 1-0
1362V.Pryshchepa - A.Yefimova 0-1
1363M.Voitekhova - R.Kurdova 1-0
1365A.Mydvetska - V.Pryshchepa 1-0
1366S.Yureneva - R.Kurdova 1-0
1367A.Yefimova - M.Voitekhova 0-1
4962M.Voitekhova - S.Yureneva 0-1
4966A.Mydvetska - V.Pryshchepa 1-0
4967R.Kurdova - S.Yureneva 0-1
4970A.Yefimova - M.Voitekhova 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4974O.Tytyunnik - V.Volokhov 1-0
4975P.Puhach - V.Komar 0-1
4976O.Tytyunnik - P.Puhach 0-1
4978V.Komar - M.Zhuraviliov 1-0
4987V.Vacak - S.Illiushchenko 0-1
5008Y.Holoborodko - V.Paukov 1-0
5025P.Vasylchuk - O.Obidnyi 0-1
5030V.Protopopov - S.Illiushchenko 0-1
5035I.Bivinis - I.Kryvyi 0-1
5036O.Herasimov - P.Stets 1-0
5037V.Vacak - Y.Holoborodko 1-0
5038M.Tovkach - M.Treshchetka 1-0
5039O.Shchytka - O.Obidnyi 1-0
5040V.Protopopov - V.Paukov 1-0
5041O.Pinchuk - I.Kryvyi 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4971V.Gaynyuk - S.Kireev 1-0
4972S.Sarma - S.Kireev 1-0
4973S.Sarma - V.Gaynyuk 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 23569111820272934353845495254596166
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 923323435
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 78111519
arrow DA Multi-Daily A 6/99 284379899098
arrow DB Multi-Daily B 6/99 115567819798
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152951656670
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 914151617202425343543485356616566676869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 511121416192830323335363739434752535463
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 710232830
arrow FK Finska Keno D 20/70 78162021222729324143455156576263656668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 57151718202526323334364250535460656768
arrow FR Francuska 5/49 222264749
arrow FT Finska Keno T 20/70 7891518192026273639404547495051565860
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2481118232932374247485051535861626468
arrow IL Illinois 6/52 245143844
arrow LD Latvija Keno D 20/62 37101517181921222327323334444748495759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 6891214151926303435363739414546475259
arrow LM Latvija Keno M 20/62 916222426272830333638394148495054575962
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 815212228
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 137111337
arrow NP New York Pick 10 20/80 26101323303235394849515256616869707176
arrow OH Ohio Classic 6/49 72325274142
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 2716364142
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 258912182325323336414345545657657779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1482223262728343538455061636769707378
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 27182126
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3414152832
arrow TK Tennessee Cash 5/35 910212225
arrow WA Washington 6/49 121415252831
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1520232425
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 47161720212932424348535560636469727477