Utorak 16.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3294Rosenborg - Kristiansund - - 0-00-0
3295Hamburg - Osnabruck - - 1-01-1
3297Istra 1961 - Inter Zapresic - - 2-02-0
3298Fenerbahce - Trabzonspor - - 1-11-3
3299Union Berlin - Paderborn - - 1-01-0
3300Werder Bremen - Bayern Munich - - 0-10-1
3301Girona - Racing Santander - - 0-00-0
3302Barcelona - Leganes - - 1-02-0
3305Aves - Porto - - 0-00-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1008Alashkert - Fc Shirak Gyumri gosti760-01-2
1009Ararat - Lori Fc gosti680-01-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14361Admira Wacker - Altach gosti61-11-1
14362St Polten - Mattersburg domaći381-01-0
14363Austria Vienna - Wsg Wattens domaći41-01-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3820Fk Mladost Ljeskopolje - Ofk Petrovac domaći490-01-1
3825Iskra Danilovgrad - Grbalj Radanovici domaći271-02-1
3827Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica gosti170-30-4
3868Zeta Golubovci - Kom Podgorica gosti261-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14324Horsens - Esbjerg Fb gosti121-12-2
14325Randers Fc - Hobro domaći292-04-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3060Legion Tallinn - Viljandi Tulevik gosti30-10-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4205Ab Argir - Eb Streymur domaći401-01-1
4208B36 Torshavn - Nsi Runavik domaći31-01-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3809Atlantis - Fc Espoo domaći183-14-2

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313Kpv - Hjk Helsinki gosti400-10-2
1314Tips - Tps gosti270-20-6
1315Kooteepee - Ilves gosti160-20-4
1317Mp Mikkeli - Fc Haka gosti320-11-3

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12489Hajduk Split - Nk Varazdin gosti190-32-3
12490Istra 1961 - Inter Zapresic domaći62-02-0
12491Rijeka - Lokomotiva Zagreb gosti360-12-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14311Gangwon - Ulsan Hyundai gosti720-00-3
14312Pohang Steelers - Jeonbuk Motors domaći411-01-2
4218Seongnam Ilhwa - Suwon Bluewings gosti290-20-2

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5042Ad Juventud Escazucena - Sporting San Jose gosti560-01-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14356Fs Metta Lu - Spartaks domaći560-01-2
14357Tukums 2000 - Fk Jelgava domaći281-01-2

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3790Varda - Zalaegerszeg gosti830-00-1
3792Honved - Ferencvaros gosti480-00-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1923Aalesund - Molde gosti101-21-4
1924Odd Bk - Sandefjord gosti830-01-2
1925Rosenborg - Kristiansund - - 0-00-0
1926Stabaek - Mjondalen - - 0-00-0
1927Viking - Bodo Glimt domaći212-12-4
1930Sarpsborg - Valerenga gosti410-10-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12618Borussia Monchengladbach - Wolfsburg domaći102-03-0
12619Freiburg - Hertha Berlin domaći610-02-1
12620Union Berlin - Paderborn domaći271-01-0
12621Werder Bremen - Bayern Munich gosti430-10-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14368Greuther Furth - Heidenheim - - 0-00-0
14369Hamburg - Osnabruck domaći351-01-1
14370Wehen - Nurnberg gosti70-30-6

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14379Chemnitzer - Preussen Munster domaći900-01-0
14380Ingolstadt - E. Braunschweig - - 0-00-0
14381Wurzburger Kickers - Kaiserslautern domaći620-02-0
14382Hallescher - Magdeburg domaći780-01-1
14383Viktoria Koln - 1860 Munich domaći560-02-0

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1991Ahli Qalqilya - Shabab Alsamu domaći451-01-2
1992Taraji Wadi Al Nes - Hilal Al Quds gosti190-22-3
1999Markez Balata - Mosaset Al Bireh domaći12-24-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14347Chrobry Glogow - Jastrzebie - - 0-00-0
14348Bielsko Biala - Puszcza Niepolomice domaći51-22-2
14349Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole gosti530-01-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14020Santa Clara - Portimonense gosti610-01-1
14021Aves - Porto - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1505Slavia Kromeriz - Fc Fastav Zlin B gosti100-21-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323Acs Sepsi - Cs Voluntari domaći11-01-2

SIRIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1347Istaravshan - Fk Khujand domaći101-01-2
1348Regar Tadaz Tursunzade - Fk Istiklol gosti280-21-6

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1326Slovan Bratislava - Zlate Moravce domaći82-14-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4034Mura - Nk Celje domaći102-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12629Getafe - Espanyol - - 0-00-0
12630Villarreal - Mallorca domaći161-01-0
12631Barcelona - Leganes domaći421-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12639Lugo - Real Zaragoza gosti190-11-3
12640Girona - Racing Santander - - 0-00-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2842Akropolis - Dalkurd - - 0-00-0
2875Athletic Fc - Vasteras gosti360-10-1
2878Gais - Jonkopings Sodra domaći81-01-0
2882Halmstad - Trelleborgs Ff gosti740-00-1
2893Sundsvall - Umea gosti352-13-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2433Fenerbahce - Trabzonspor gosti61-11-3

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1011Crailsheim Merlins - Rasta Vechta 66-95

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1007Hapoel Tel Aviv - Hapoel Unet Holon 86-84
4716Hapoel Jerusalem - Hapoel Galil Gilboa 96-87
4717Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 80-84
4727Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon 99-112

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3264Chunghwa Telecom - Taiwan Power 47-74
3265Cathay Life - Taiyuan 104-60

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1006Binagar Asgabat - Gyrat 71-66

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1016Stalker - Krasnyye Krylia 2-16-8
1019Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-24-6
1023Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 3-25-5
1025Ledovyy Desant - Stalker 0-16-2

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027S.Ofner - D.Pichler 12-146-76-70-2
1028D.Novak - L.Neumayer 12-76-36-42-0
1033D.Thiem - A.Erler 15-103-66-22-1
1040J.Melzer - L.Hampel 13-97-66-32-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1100S.Brachman - C.Harper 6-123-63-60-2
1105J.Cerretani - I.Ore 5-122-63-60-2
1106S.Brachman - C.Kingsley 2-121-61-60-2
1107J.Cerretani - A.Geller 5-122-63-60-2
1109C.Kingsley - C.Harper 12-06-06-02-0
1355A.Geller - I.Ore 19-156-33-62-1

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1296J.Niemeier - N.Rivkin 17-136-25-72-1
1311J.Steur - M.Hodzic 3-122-61-60-2
1312L.Siegemund - A.Vecic 12-46-36-12-0
1316A.Friedsam - J.Middendorf 11-126-03-61-2
1318L.Matviyenko - E.Lys 10-145-75-70-2
1319T.Korpatsch - N.Schunk 13-76-17-62-0
1351K.Gerlach - A.Wirges 12-56-46-12-0
1352L.Schaeder - R.Koelzer 7-132-65-70-2
1354M.Barthel - M.Guth 12-26-06-22-0

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1358A.El Mihdawy - D.Popko 17-203-66-41-2
1360A.Tabilo - B.Baker 13-97-66-32-0
1362J.Arconada - S.Kirchheimer 25-227-56-72-1
1363M.Zverev - N.Schachter 12-46-26-22-0

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6052Panthers - Foxes V-VV-VV-V
6053Foxes - Panthers V-VV-VV-V

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4525Empire - Payp 1-02-03-2
4526Titans - Lions 0-11-13-2
4533Uragan Pro - Plamya Pro 0-11-12-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6543Ural Elevation - Academy V-VV-VV-V
6544Military - Ural Riders V-VV-VV-V

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6054Ural City - Red Fox 1-01-13-1

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
4701Doosan Bears - Samsung Lions 3-4
4702Hanwha Eagles - Lg Twins 5-9
4703Kia Tigers - Nc Dinos 7-4
4705Kiwoom Heroes - Lotte Giants 5-7
4706Sk Wyverns - Kt Wiz 5-6

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
4696Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 2-11

E SPORT CS GO BLAST PREMIER EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3263Complexity - Og 1-0

E SPORTS DOTA 2 BEYOND EPIC EU CISOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5954Ninjas In Pyjamas - Team Empire 1-0
5962Nigma - Og 0-1
5963Alliance - Team Liquid 0-1

E SPORTS DOTA 2 BTS PRO SERIES AMERICASOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5964Cr4zy - Beastcoast 1-0
5965Evil Geniuses - Midas Club 1-0
5966Quincy Crew - Thunder Predator 1-0
5967Plasma - Thunger Predator 0-1

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5968Ldg Gaming - Dominus Esports 1-0
5969Top Esports - Omg 1-0

E SPORTS LOL NLC SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6028Godsent - Bt Excel 0-1
6029Barrage Esports - Fnatic Rising 0-1

KRIKET FINSKA PREMIER LIGA T20OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3734Bengal Tigers Cc - Finnish Pakistani Cc 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3736S.Burton - J.Brown 1-0
3737A.Jenkins - S.Burton 1-0
3759J.Brown - A.Jenkins 0-1
3761P.Nicholson - S.Burton 0-1
3762S.Mitchell - J.Brown 1-0
3763M.Webster - A.Jenkins 1-0
3764S.Burton - S.Mitchell 0-1
3765J.Brown - M.Webster 0-1
3766A.Jenkins - P.Nicholson 0-1
3767M.Webster - S.Burton 1-0
3768P.Nicholson - J.Brown 1-0
3769S.Mitchell - A.Jenkins 1-0
3777P.Nicholson - M.Webster 1-0
3782S.Mitchell - P.Nicholson 1-0
3784M.Webster - S.Mitchell 0-1

STOLINI TENIS TT KUP UKRAJINA ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1969V.Andryushchenko - N.Khmilevska 1-0
1972A.Kibanova - U.Palamarchuk 1-0
1981N.Khmilevska - H.Telna 0-1
1984A.Kibanova - N.Khmilevska 0-1
1987V.Andryushchenko - U.Palamarchuk 1-0
1988A.Kibanova - V.Andryushchenko 0-1
1990U.Palamarchuk - H.Telna 0-1

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2002D.Reitspies - T.Konecny 0-1
2012D.Prokopcov - M.Horejsi 1-0
2018T.Tregler - A.Gavlas 1-0
2019D.Reitspies - F.Onderka 1-0
2055M.Olejnik - T.Konecny 0-1
2056D.Prokopcov - A.Gavlas 0-1
2057D.Reitspies - M.Horejsi 1-0
2058F.Onderka - T.Konecny 0-1
2059T.Tregler - M.Olejnik 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6238T.Hlavsa - R.Danicek 0-1
6239V.Pecka - P.Sudek 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1134A.Frolov - V.Rahmanov 0-1
1143E.Ilyukhin - A.Pravednov 1-0
1152Y.Merkushin - A.Kirilenko 1-0
1155D.Kolesnikov - Y.Merkushin 0-1
1156K.Abramov - A.Frolov 1-0
1157S.Ogai - E.Ilyukhin 1-0
1158A.Kirilenko - V.Bazilevskii 1-0
1161A.Pravednov - A.Skrebnev 1-0
1164V.Rahmanov - D.Merzlikin 1-0
1171A.Skrebnev - E.Ilyukhin 1-0
1175D.Merzlikin - A.Frolov 1-0
1177V.Bazilevskii - Y.Merkushin 1-0
1179D.Kolesnikov - A.Kirilenko 0-1
1180K.Abramov - V.Rahmanov 0-1
1181S.Ogai - A.Pravednov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1416P.Kim - K.Yurchenko 1-0
1419E.Sotnikov - Y.Khurtak 0-1
1422O.Leonenko - D.Chernyshov 0-1
1423R.Kapinus - A.Matiushenko 0-1
1429T.Karchevskiy - S.Thachev 1-0
1430P.Kilyakin - V.Diachenko 1-0
1431S.Perepelytsia - A.Sydorenko 1-0
1432K.Klymenko - O.Mytsyk 0-1
1449Nv.Sedin - R.Kapinus 1-0
1451R.Makarenko - A.Chepurnyi 0-1
1459I.Kanunnikov - K.Yurchenko 0-1
1460V.Tymchenko - E.Sotnikov 1-0
1461O.Maselskyi - O.Leonenko 1-0
1502E.Nadporozhskyi - A.Matiushenko 0-1
1503Y.Kurishchenko - O.Lykytskyi 0-1
1528P.Kim - P.Kilyakin V-V
1529A.Sydorenko - V.Syvych 1-0
1530O.Mytsyk - P.Zarovnyi 0-1
1719R.Kapinus - V.Sedin 0-1
1720T.Karchevskiy - R.Makarenko 0-1
1721K.Yurchenko - V.Diachenko 0-1
1722S.Perepelytsia - Y.Khurtak 0-1
1726K.Klymenko - D.Chernyshov 1-0
1763A.Matiushenko - O.Nadporozhskyi 1-0
1764O.Lykhytskyi - S.Tkachev 0-1
1765P.Kim - I.Kanunnikov 0-1
1766V.Tymchenko - A.Sydorenko 1-0
1767O.Maselskyi - O.Mytsyk 0-1
1768A.Matiushenko - R.Kapinus 0-1
1769Y.Kurishchenko - A.Chepurnyi 1-0
1782S.Perepelytsia - E.Sotnikov 1-0
1783K.Klymenko - O.Leonenko 0-1
1786O.Nadporozhskyi - V.Sedin 0-1
1789T.Karchevskiy - O.Lykytskyi 0-1
1790V.Syvych - Y.Khurtak 0-1
1794P.Zarovnyi - D.Chernyshov 1-0
1795A.Matiushenko - V.Sedin 0-1
1796Y.Kurishchenko - R.Makarenko 1-0
1797V.Tymchenko - S.Perepelytsia 1-0
1798O.Maselskyi - K.Klymenko 0-1
1799O.Nadporozhskyi - R.Kapinus 0-1
1800S.Tkachev - A.Chepurnyi 0-1
1801A.Sydorenko - Y.Khurtak 0-1
1803O.Mytsyk - D.Chernyshov 0-1
1804T.Karchevskiy - Y.Kurishchenko 0-1
1808E.Sotnikov - V.Syvych 0-1
1809O.Leonenko - P.Zarovnyi 1-0
1810O.Lykhytskyi - A.Chepurnyi 0-1
1813A.Lukatsky - D.Havrysh 1-0
1817R.Malynka - D.Matvieiev 0-1
1820O.Stroilov - V.Myrzak 0-1
1821R.Makarenko - S.Tkachev 0-1
1822V.Ivanov - K.Moroz 0-1
1823A.Yolkin - R.Derypaska 1-0
1824Y.Gusak - G.Poturidis 1-0
1825G.Zotov - M.Halynskyi 1-0
1826Y.Masko - A.Fedorchenko 1-0
1843V.Obukhov - I.Gatsenko 1-0
1844A.Lukatsky - K.Moroz 1-0
1845R.Malynka - R.Derypaska 0-1
6219D.Kolodii - A.Aliev 0-1
6222Y.Muliukin - E.Kovpak 0-1
6224A.Paniotov - Y.Kyi 1-0
6225D.Kolodii - E.Kovpak 1-0
6226S.Kaminskyi - M.Balakiriev 1-0
6227Y.Muliukin - A.Aliev 0-1
6228M.Marchuk - S.Sokolov 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1215A.Novosad - M.Voitekhova 1-0
1216A.Mydvetska - A.Yefimova 0-1
1217R.Kurdova - A.Novosad 0-1
1219A.Yefimova - S.Yureneva 1-0
1221A.Mydvetska - M.Voitekhova 1-0
1223R.Kurdova - A.Yefimova 0-1
1225A.Mydvetska - A.Novosad 1-0
1226S.Yureneva - M.Voitekhova 1-0
1228R.Kurdova - A.Mydvetska 0-1
1229A.Yefimova - M.Voitekhova 1-0
1231A.Novosad - S.Yureneva 0-1
1233Y.Voloshyna - I.Tiutiunyk 0-1
1234N.Ogarenko - K.Zharkova 1-0
1235T.Diakun - Y.Chilikina 1-0
1238Y.Voloshyna - K.Zharkova 0-1
1244Y.Chilikina - I.Tiutiunyk 0-1
1248N.Ogarenko - T.Diakun 1-0
1250Y.Voloshyna - Y.Chilikina 0-1
1265T.Diakun - K.Zharkova 1-0
1266N.Ogarenko - I.Tiutiunyk 0-1
1282Y.Voloshyna - T.Diakun 0-1
1284N.Ogarenko - Y.Chilikina 1-0
1285K.Zharkova - I.Tiutiunyk 0-1
1287Y.Voloshyna - N.Ogarenko 0-1
1288T.Diakun - I.Tiutiunyk 1-0
1290Y.Chilikina - K.Zharkova 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1855I.Klivenko - V.Sazhniev 0-1
1857V.Dyakov - D.Kushko 0-1
1858V.Pasternak - S.Krivoshey 1-0
1859I.Klivenko - M.Varchenko 1-0
1947S.Krivoshey - V.Dyakov 0-1
1948V.Pasternak - D.Kushko 1-0
1949V.Sazhniev - M.Varchenko 1-0
1963V.Pasternak - V.Dyakov 1-0
1965V.Sazhniev - I.Klivenko 1-0
1966D.Kushko - V.Dyakov 1-0
1968M.Varchenko - I.Glivenko 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 121321222738
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1060707784
arrow BL Belgija Keno 20/70 910161920212230313339454854576062656770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 515212332
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 513213132
arrow CO Connecticut 6/44 81525263536
arrow DA Multi-Daily A 6/99 52028586679
arrow DB Multi-Daily B 6/99 152138485572
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51220448799
arrow EM Euro Millions 5/50 49111739
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 136811131722252834434445535463686970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3791521222425262729323640434452535559
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 4892731
arrow FK Finska Keno D 20/70 3571014192223252835374143464754565758
arrow FQ Finska Keno V 20/70 713152227313237384243455152575862636770
arrow FT Finska Keno T 20/70 1415161820222734353738404446495459616667
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1015202122262730333536394041435360666869
arrow IT Italija 6/90 11139596874
arrow LD Latvija Keno D 20/62 79141520242829313234353739425054585960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 89121516171925283436374041424346525760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 5781518192022263133373942434649515762
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 58162128
arrow NP New York Pick 10 20/80 57202225303233343841424346495255576471
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2381112193435424449535560616366707379
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 27232833343940474850555960626364667879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 420212628
arrow PO Poljska 6/49 41117233036
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101415172645
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2123333542
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 918242527
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 29111517182325303344455658606470747576