Srijeda 17.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6198Wolfsberger Ac - Salzburg - - 0-00-0
6202Stuttgart - Sandhausen - - 4-05-1
6203Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - - 2-13-2
6204Eibar - Athletic Bilbao - - 1-12-2
6210Fc Copenhagen - Aalborg - - 2-02-0
6211Lask - Sturm Graz - - 3-04-0
6212Bayer Leverkusen - Fc Koln - - 2-03-1
6213Rb Leipzig - Fortuna Dusseldorf - - 0-02-2
6214Bilbao Basket - Baskonia - - 0-00-1
6215Rio Ave - Benfica - - 1-01-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1010Gandzasar Kapan - Banants gosti211-11-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14364Hartberg - Rapid Vienna gosti230-10-1
14365Wolfsberger Ac - Salzburg - - 0-00-0
14366Lask - Sturm Graz domaći93-04-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4010Chrudim - 1.Sk Prostejov gosti780-01-1
4011Lisen - Pardubice gosti300-11-1
4012Vitkovice - Usti Nad Labem domaći32-13-1

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2222Sigma Olomouc - Slovan Liberec gosti290-21-2
2223Sparta Prague - Viktoria Plzen domaći152-02-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14326Aarhus Gf - Fc Nordsjaelland domaći452-02-1
14327Fc Copenhagen - Aalborg domaći22-02-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5043Brondby - Farum Bk Fcn domaći61-01-0
5044Fortuna Hjorring - Fc Thy Thistedq domaći222-03-0
5059Vsk Aarhus - Koldingq gosti110-30-3
6216Ballerup Skovlunde Fodbold - B 93 gosti101-21-2
6217Odense Q - Hb Koege Pigefodbold gosti300-10-2
6218Vildbjerg Sf - Aalborg Bk gosti230-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8834Aston Villa - Sheffield United - - 0-00-0
8835Manchester City - Arsenal domaći451-03-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3061Nomme Kalju - Paide Linnameeskond gosti440-10-1
3063Trans Narva - Tartu Jk Tammeka gosti700-00-1
3064Flora Tallinn - Levadia Tallinn domaći32-04-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6084Lootus Kohtla Jarve - Elva gosti620-00-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4209Hb Torshavn - Klaksvik domaći81-23-3
4210Skala - Tb Tvoroyri gosti600-00-2
4214Vikingur Gota - If Fuglajordur gosti600-01-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1772Espoon Palloseura - Kultsu gosti230-12-1
1773Japs - Lahden Reipas gosti51-13-2
1779Nurmijarven Jalkapalloseura - Miki Mikkeli gosti600-21-3
1780Pk 35 Vjs - Viikingit domaći451-03-0
1781Pk Keski Uusimaa - Kiffen domaći520-01-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1521Jbk - Ols Oulu domaći153-03-1
1524Js Hercules - Kemi Kings domaći431-02-0
1525Kiisto - Vaajakoski gosti130-20-3

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Grifk - Hjs Akatemia gosti12-22-3
1514Jazz - Ilves 2 gosti620-00-2
1515Tpv - Salpa gosti370-21-4
1516P Iirot - Pif gosti420-10-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3811Jippo - Inter Turku gosti450-10-1
3812Kaapo - Kups gosti390-10-2
3813Ac Oulu - Honka gosti270-10-1
3814Peka - Lahti gosti40-50-8

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12492Dinamo Zagreb - Slaven Belupo domaći232-13-2
12493Nk Osijek - Gorica domaći351-02-1

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6298Kari - Selfoss domaći261-23-4

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10722Ascoli - Cremonese gosti181-21-3

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12616Napoli - Juventus - - 0-00-0

ITALIJA KUP DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12617Juventus - Napoli - - 0-00-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1320Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa domaći371-01-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14313Gwangju Fc - Incheon United domaći291-02-1
14314Sangju Sangmu Fc - Seoul domaći590-01-0
14315Busan I Park - Daegu Fc gosti131-12-2

KOSOVO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6323Kf Drenica Skenderaj - Fc Prishtina gosti260-22-3
6324Kf Feronikeli - Kf Ballkani gosti270-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1505Deportivo Saprissa - Cartagines gosti181-22-3
1506Herediano - Deportiva Alajuelense - - 0-00-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3796Paksi Se - Kaposvar domaći212-03-0
3805Diosgyor - Puskas Akademia domaći31-11-2
3808Fehervar - Debreceni domaći830-01-0
6284Ujpest - Mezokovesd Zsory gosti660-01-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Haugesund - Brann gosti500-01-2
2153Start - Stromsgodset gosti450-12-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12622Eintracht Frankfurt - Schalke domaći281-02-1
12623Augsburg - Hoffenheim gosti590-01-3
12624Bayer Leverkusen - Fc Koln domaći72-03-1
12625Borussia Dortmund - Mainz gosti330-10-2
12626Rb Leipzig - Fortuna Dusseldorf domaći600-02-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6266Fc Koln - Bayern Munich gosti30-40-4
6268Turbine Potsdam - Sc Sand domaći112-02-1
6276Wolfsburg - Sc Frieburg domaći141-02-0
6277Jena - Bayer 04 Leverkusen - - 0-00-0
6279Essen Schonebeck - Frankfurt gosti540-02-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14371Aue - Bochum gosti290-21-2
14372Hannover - St Pauli domaći62-04-0
14373Jahn Regensburg - Karlsruher domaći421-02-1
14374Stuttgart - Sandhausen domaći124-05-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14384Bayern Munich Am - Meppen domaći352-05-1
14385Sonnenhof Grossaspach - Zwickau domaći710-01-0
14386Unterhaching - Waldhof Mannheim - - 0-00-0
14387Hansa Rostock - Cz Jena domaći163-04-0
14388Uerdingen - Duisburg gosti560-01-1

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2000Jabal El Mokaber - Ahli Al Khalil gosti770-00-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14350Zaglebie Sosnowiec - Radomiak Radom gosti20-22-2
14351Gks Belchatow - Mks Chojniczanka Chojnice gosti490-01-1
14352Warta Poznan - Lks Nieciecza gosti141-21-3
14353Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica gosti410-11-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6085Ks Legionovia Legionowo - Katowice gosti241-12-2
6086Olimpia Elblag - Gryf Wejherowo domaći261-03-1
6087Blekitni Stargard S. - Bytovia Bytow gosti10-21-3
6088Lech Ii Poznan - Elana Torun domaći122-12-2
6089Pogon Siedlce - Ks Polkowice gosti440-11-3
6090Stalowa Wola - Stal Rzeszow domaći281-03-0
6091Garbarnia Krakow - Widzew Lodz gosti171-11-3
6092Gornik Leczna - Znicz Pruszkow domaći870-01-0
6107Skra Czestochowa - Resovia Rzeszow - - 0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14022Pacos Ferreira - Belenenses gosti60-12-1
14023Rio Ave - Benfica domaći261-01-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Chindia Targoviste - Viitorul Constanta domaći101-02-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2833Pfc Sochi - Rostov - - - -

SIRIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3788Fc Khatlon - Dushanbe 83 domaći710-01-0
3789Fc Kuktosh - Lokomotiv Pamir domaći351-01-0

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327Dac 1904 - Ruzomberok domaći101-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4035Aluminij - Nk Tabor Sezana gosti710-00-2
4036Rudar Velenje - Domzale gosti80-12-3
4037Olimpija Ljubljana - Nk Bravo gosti130-40-5

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12632Eibar - Athletic Bilbao gosti81-12-2
12633Real Valladolid - Celta Vigo - - 0-00-0
12634Osasuna - Atletico Madrid gosti270-10-5

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12641Almeria - Las Palmas gosti230-10-1
12642Extremadura - Albacete gosti450-10-1
12643Real Oviedo - Deportivo La Coruna domaći262-12-2
12644Rayo Vallecano - Fuenlabrada domaći630-01-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14330Aik Stockholm - Norrkoping gosti60-41-4
14331Djurgarden - Orebro domaći351-11-2
14332Elfsborg - Hammarby domaći451-02-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2894Degerfors - Ik Brage domaći103-14-1
2898Ljungskile - Orgryte gosti300-12-3
2900Osters - Norrby gosti770-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3267Assyriska Turabdin Ik - Oskarshamn gosti650-00-2
3286Landskrona - Eskilsminne If domaći351-01-0
3291Lindome Gif - Lunds domaći600-02-1
3292Motala - Skovde gosti220-12-2
3359Trollhattan - Varnamo gosti210-10-1
3363Utsiktens - Tvaakers domaći223-03-3
3364Fk Karlskrona - Torns If gosti301-11-1
6337Qviding - Fc Linkoping City gosti250-11-3

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1195Lulea - Vasalunds If gosti120-10-1
2762Gefle If - Tegs gosti380-12-1
2763Berga - Ifk Haninge gosti42-43-4
2767Brommapojkarna - Sandvikens domaći93-03-1
2768Karlstad Bk - Sollentuna United gosti50-11-1
2769Nykoping - Orebro Syrianska Bk gosti250-12-2
3066Taby Fk - Sylvia gosti151-12-3
3067Karlslunds - Frej gosti100-31-4

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1199Gamla Upsala - Fanna Bk gosti290-10-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6108Jkt Tanzania - Young Africans Sc domaći371-01-1

TURKMENISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4886Fc Altyn Asyr - Shagadam Turkmenbashi domaći73-16-2
6109Fc Asgabat - Ahal Fc gosti110-32-4

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6110Fc Minaj - Dinamo Kiev gosti90-20-2

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1158Hai Phong Fc - Than Quang Ninh gosti720-00-1
1159Quang Nam Fc - B. Binh Duong domaći91-11-2
1160Ho Chi Minh City Fc - Clb Viettel domaći261-03-0

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1161Cs. Dong Thap - Binh Phuoc gosti251-12-2
1162Sqc Binh Dinh - Dong Tam Long An gosti100-11-2

NIKARAGVA TORNEO CARLOS ULLOAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7053Matagalpa - San Isidro 88-82

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6063Skyliners Frankfurt - Ratiopharm Ulm 61-101
6064Bayern Munich - Enbw Ludwigsburg 83-87

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2966Barcelona - Divina Seguros Joventut 96-92
2968Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 70-83
2970Bilbao Basket - Baskonia 64-87

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1157Gurlushikchi - Dragon Oil 69-62

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1026Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-13-3
1027Ledovyy Desant - Stalker 1-15-5
1028Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 3-18-5
1033Stalker - Krasnyye Krylia 2-12-8
1040Ershistyye Tigry - Stalker 3-36-5
1100Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 0-54-7
1105Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-12-3
1106Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi 1-03-2
1347Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi 0-00-3
1348Chernye Grifony - Zolotye Drakony 2-14-6

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6454D.Novak - A.Erler 12-06-06-02-0
6455S.Ofner - L.Hampel 14-92-66-22-1
6458J.Melzer - D.Pichler 15-123-66-22-1

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1314A.Geller - H.Reese 12-162-66-01-2
1315P.Daciek - I.Ore 9-133-66-70-2
1316A.Geller - J.Cerretani 12-26-26-02-0
1317P.Daciek - S.Storch 3-122-61-60-2
1318H.Reese - J.Cerretani 12-86-46-42-0
1319S.Storch - I.Ore 13-86-37-52-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6498A.Zaja - E.Lys 12-26-16-12-0
6529C.Werner - N.Schunk 2-121-61-60-2
6530V.Heisen - J.Middendorf 14-175-76-41-2
6531J.Niemeier - M.Guth 12-46-16-32-0
6533J.Steur - A.Wirges V-V1-67-5V-V
6535L.Siegemund - R.Koelzer 12-16-16-02-0
6536L.Matviyenko - S.Mueller 12-76-46-32-0
6540T.Korpatsch - T.Lukic 12-66-26-42-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019M.Barthel - N.Rivkin V-V6-1V-VV-V
6541K.Gerlach - M.Hodzic 12-76-36-42-0
6542L.Schaeder - A.Vecic V-V4-66-2V-V

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3784A.Parks - J.Jovic 15-182-66-21-2
3790E.Halbauer - Q.Gleason 12-46-16-32-0
3792S.Mendez - D.Ivanova 20-124-66-12-1
3809A.Parks - E.Halbauer 12-16-06-12-0
3820J.Jovic - S.Mendez 7-124-63-60-2
3825S.Xu - P.Udvardy 12-36-16-22-0
3827K.Day - R.Wijesundera 12-56-46-12-0
3868P.Udvardy - D.Ivanova 17-181-66-42-1
3869S.Xu - Q.Gleason 12-26-06-22-0
3870H.Chang - A.Gamiz 13-87-56-32-0
3872H.Chang - K.Day 22-205-76-42-1
3878A.Gamiz - R.Wijesundera 13-66-17-52-0

EGZIBICIJA TPG SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023M.Vilella Martinez - A.Marti Pujolras 12-56-16-42-0
1024P.Amoros Ramos - A.Martinez 13-204-66-41-2
1323M.Damas - S.Martos Gornes 12-66-26-42-0
1326A.Marti Pujolras - P.Amoros Ramos V-VV-VV-VV-V
1328M.Vilella Martinez - A.Martinez 12-26-26-02-0

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1767B.Baker - S.Kirchheimer 2-122-60-60-2
1768N.Schachter - A.El Mihdawy 16-203-66-41-2
1769A.Tabilo - J.Arconada 17-206-43-61-2
1770M.Zverev - D.Popko 13-76-27-52-0
3768G.Brymer - W.Griffith 12-36-36-02-0
3769B.Schnur - M.Redlicki 12-86-46-42-0
3777A.Sarkissian - F.Corwin 5-123-62-60-2
3782J.Ortlip - N.Chappell 12-66-36-32-0

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1312Panthers - Foxes 1-02-03-0
1313Foxes - Panthers 1-01-11-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6291Enerdzhi - Vityaz 1-02-03-1
6292Berkut - Alliance 1-02-02-3
6293Empire - Lions 1-02-03-1
6294Titans - Payp 1-01-13-2

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1005Ural City - Red Fox V-VV-VV-V

VIJETNAM PREMIER LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1006Long An - Sanest Khanh Hoa 0-10-20-3
1007Thanh Pho Ho Chi Minh - Trang An Ninh Binh 0-10-20-3
1008Ha Tinh - Binh Duong 1-01-13-2
1009Xskt Vinh Long - Ha Noi 0-11-12-3

VIJETNAM PREMIER LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1012Hai Duong - Truyen Hinh Vinh Long 1-01-12-3
1013Ngan Hang Cong Thuong - Quang Ninh 1-02-03-0
1016Kinh Bac Bac Ninh - Dak Lak 1-02-03-0
1017Vtv Binh Dien Long An - Hoa Chat Duc Giang Ha Noi 0-10-22-3

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2200Wests Tigers - North Queensland Cowboys -

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1134Doosan Bears - Samsung Lions 3-6
1143Hanwha Eagles - Lg Twins 1-7
1152Kia Tigers - Nc Dinos 7-6
1155Kiwoom Heroes - Lotte Giants 4-3
1156Sk Wyverns - Kt Wiz 4-6

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1107Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 1-15
1109Unipresident Lions - Rakuten Monkeys 3-5

VIETNAM VFLFUTSAL

Br. Susret Kraj
1296Thai Son Nam Fc - Thai Son Bac 5-0
1311Vietfootball - Kardiachain Sg Fc 1-4

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5970Invictus Gaming - Rogue Warriors 1-0
5971Edward Gaming - Suning 1-0

E SPORTS LOL NLC SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6030Munster Rugby Gaming - Mnm Gaming 1-0
6031Dusty - Tricked 0-1
6035Ence - Nordavind 0-1

KRIKET FINSKA PREMIER LIGA T20OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1235Greater Helsinki Cc - Vanta Cc V-V
1238Helsinki Cc - Gym Helsinki Gymkhana Cc 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1248B.Koltsov - M.Adams 1-0
1250D.Evans - B.Koltsov 0-1
1262M.Adams - D.Evans 1-0
1265D.Parletti - B.Koltsov 0-1
1266S.Marsh - M.Adams 0-1
1282F.Sherrock - D.Evans 0-1
1284B.Koltsov - S.Marsh 0-1
1285M.Adams - F.Sherrock 0-1
1287D.Evans - D.Parletti 1-0
1288F.Sherrock - B.Koltsov 0-1
1289D.Parletti - M.Adams 1-0
1291S.Marsh - D.Evans 0-1
1292D.Parletti - F.Sherrock 1-0
1293S.Marsh - D.Parletti 1-0
1294F.Sherrock - S.Marsh 0-1

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8995M.Benes - O.Bajger 1-0
8996J.Vrablik - A.Gavlas 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6240T.Hlavsa - P.Sudek 1-0
6241V.Pecka - R.Danicek 1-0
6242P.Sudek - R.Danicek 0-1
6243T.Hlavsa - V.Pecka 1-0
6244K.Brozik - M.Bittner 1-0
6245M.Filipek - J.Louda 1-0
6246K.Brozik - J.Louda 1-0
6250M.Filipek - M.Bittner 1-0
6255J.Louda - M.Bittner 0-1
6256K.Brozik - M.Filipek 1-0
6257J.Zajicek - A.Zikmund 1-0
6258R.Balog - V.Hruska 1-0
6265J.Zajicek - V.Hruska 1-0

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6187F.Bluhm - D.Cheaib 0-1
6188S.Happek - L.Qiu 0-1
6190F.Bluhm - S.Happek 1-0
6194L.Qiu - D.Cheaib 0-1
6195F.Bluhm - L.Qiu 0-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1367D.Basmanov - I.Pandur 1-0
1368V.Ivanov - A.Gribkov 1-0
1369V.Rahmanov - D.Merzlikin 0-1
1370O.Nikiforov - V.Ivanov 1-0
1415S.Kuzmin - D.Basmanov 0-1
1416Z.Hudaiberdiev - V.Rahmanov 1-0
1419A.Gribkov - S.Vakar 1-0
1422D.Merzlikin - K.Abramov 1-0
1423I.Pandur - I.Novikov 0-1
1429I.Novikov - D.Basmanov 1-0
1430K.Abramov - V.Rahmanov 0-1
1431S.Vakar - V.Ivanov 1-0
1432O.Nikiforov - A.Gribkov 1-0
1449S.Kuzmin - I.Pandur 1-0
1451Z.Hudaiberdiev - D.Merzlikin 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1350A.Lukatsky - G.Zotov 1-0
1351A.Fedorchenko - R.Malynka 0-1
1352A.Aliev - Y.Muliukin 1-0
1353Y.Kokunin - V.Pakhniuk 1-0
1354M.Marchuk - M.Balakiriev 0-1
1355M.Halynskyi - A.Levshyn 0-1
1356Y.Masko - R.Derypaska 0-1
1358E.Kovpak - D.Kolodii 0-1
1359O.Blashkun - D.Demchuk 1-0
1360S.Kaminskyi - Y.Kyi 1-0
1361A.Lukatsky - K.Moroz 1-0
1362A.Fedorchenko - A.Yolkin 1-0
1363A.Aliev - D.Kolodii 1-0
1365D.Zaporozhets - Y.Kokunin 1-0
1366A.Paniotov - M.Marchuk 1-0
4727K.Moroz - D.Havrysh 0-1
4961A.Yolkin - D.Matvieiev 1-0
4973Y.Kokunin - D.Demchuk 1-0
4974M.Marchuk - Y.Kyi 1-0
4975M.Trofimov - V.Ratushniak 0-1
4976V.Kyilo - V.Lytvynov 0-1
4978V.Melnykov - V.Polishchuk 0-1
4987O.Avgustov - V.Pakhniuk 0-1
5008S.Sokolov - M.Balakiriev 1-0
5025M.Mosiuk - V.Chornobab 1-0
5030S.Solomko - O.Leonenko 1-0
5035K.Kirsanov - A.Paniushkin 1-0
5036O.Ivashkin - V.Ratushniak 0-1
5037J.Havrylov - A.Lubko 0-1
5038K.Seliuk - A.Tanchuk 1-0
6229D.Kolodii - Y.Muliukin 0-1
6230A.Paniotov - M.Balakiriev 0-1
6231E.Kovpak - A.Aliev 0-1
6233S.Sokolov - Y.Kyi 0-1
6234Y.Muliukin - D.Kolodii 1-0
6235S.Kaminskyi - M.Marchuk 1-0
6236A.Aliev - E.Kovpak 1-0
6237A.Paniotov - S.Sokolov 1-0
6577Y.Kryvorotko - L.Kuzyo 1-0
6578M.Trofimov - M.Mosiuk 0-1
6592V.Kyilo - M.Voronin 0-1
6593V.Melnykov - O.Leonenko 1-0
6594O.Mishchenko - R.Pirveli 1-0
6595O.Ivashkin - V.Chornobab 0-1
6596A.Lubko - V.Lytvynov 0-1
6597A.Tanchuk - V.Polishchuk 0-1
6598A.Kozachenko - O.Kovalchuk 0-1
6599K.Kirsanov - L.Kuzyo 1-0
6600M.Mosiuk - V.Ratushniak 0-1
6601S.Solomko - K.Seliuk 1-0
6602M.Teteruk - S.Chernyavskiy 1-0
6603R.Pirveli - A.Paniushkin 0-1
6604M.Trofimov - V.Chornobab 1-0
6985V.Kyilo - A.Lubko 1-0
6988V.Melnykov - A.Tanchuk 0-1
6989V.Kurchytskyi - R.Kapinus 1-0
6990Hy.Kryvorotko - O.Mishchenko 1-0
6993O.Ivashkin - M.Mosiuk 1-0
7003J.Havrylov - M.Voronin 1-0
7014K.Seliuk - O.Leonenko 0-1
7025A.Kozachenko - S.Chernyavskiy 0-1
7027K.Kirsanov - R.Pirveli 1-0
7028V.Chornobab - V.Ratushniak 0-1
7029S.Solomko - V.Polishchuk 1-0
7030R.Kapinus - O.Kovalchuk 0-1
7031O.Mishchenko - L.Kuzyo 1-0
7035O.Ivashkin - M.Trofimov 0-1
7036V.Kyilo - J.Havrylov 0-1
7037V.Melnykov - K.Seliuk 0-1
7038M.Teteruk - V.Kurchytskyi 0-1
7039Y.Kryvorotko - A.Paniushkin 1-0
7040S.Solomko - A.Tanchuk 1-0
7041A.Kozachenko - R.Kapinus 0-1
7042K.Kirsanov - O.Mishchenko 0-1
7043M.Voronin - V.Lytvynov V-V
7045O.Leonenko - V.Polishchuk 1-0
7046V.Kurchytskyi - S.Chernyavskyi 0-1
7047Y.Kryvorotko - R.Pirveli 0-1
7048V.Melnykov - S.Solomko 0-1
7049M.Teteruk - O.Kovalchuk 0-1
7050L.Kuzyo - A.Paniushkin 0-1
7051Vj.Havrylov - V.Lytvynov 1-0
7052K.Seliuk - V.Polishchuk 1-0
7056A.Kozachenko - V.Kurchytskyi 0-1
7074K.Kirsanov - Y.Kryvorotko 1-0
7095A.Lubko - M.Voronin V-V
7096A.Tanchuk - O.Leonenko 1-0
7097M.Teteruk - R.Kapinus 1-0
7098O.Mishchenko - A.Paniushkin 0-1
7099S.Chernyavskiy - O.Kovalchuk 1-0
7103R.Pirveli - L.Kuzyo 1-0
7104A.Kozachenko - M.Teteruk 1-0
7105V.Kurchytskyi - O.Kovalchuk 1-0
7106R.Kapinus - S.Chernyavskiy 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1507Y.Chilikina - M.Maliuta 1-0
1528T.Diakun - I.Tiutiunyk 1-0
1529N.Ogarenko - Y.Chilikina 1-0
1530K.Zharkova - I.Tiutiunyk 0-1
1719M.Maliuta - T.Diakun 0-1
1720A.Yefimova - A.Novosad 1-0
1721H.Farladanska - V.Stepanovska 0-1
1722V.Gud - A.Novosad 1-0
1726A.Yefimova - H.Farladanska 1-0
1761V.Gud - V.Stepanovska 0-1
1762H.Farladanska - A.Novosad 1-0
1763A.Yefimova - V.Stepanovska 1-0
1764V.Gud - H.Farladanska 1-0
1765V.Stepanovska - A.Novosad 1-0
1766V.Gud - A.Yefimova 1-0
9063V.Stepanovska - Y.Sozoniuk 0-1
9064H.Farladanska - A.Mydvetska 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8967I.Yanishevsky - V.Paukov 0-1
8968V.Broiakovskyi - A.Limonov 1-0
8971S.Harenko - A.Borisov 0-1
8972V.Lievshin - A.Limonov 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7185I.Tridukh - A.Nayda 1-0
7186N.Maleev - S.Kovalenko 0-1
7198E.Yunusov - A.Rodin 0-1
7199R.Makarenko - B.Kostyuk 1-0
7200G.Morgun - S.Zavinskiy 1-0
7201E.Rubtsov - V.Smetenko 1-0
7305M.Butkov - I.Tridukh 1-0
7306V.Khorolskiy - E.Yunusov 1-0
7307G.Morgun - S.Kovalenko 0-1
7308B.Kostyuk - V.Smetenko 0-1
7309I.Tridukh - B.Kostyuk 1-0
7310S.Kalenik - A.Goloveshkin 1-0
7311N.Maleev - S.Zavinskiy 0-1
7314P.Volkov - S.Kalenik 1-0
7315R.Makarenko - A.Nayda 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 81122242637
arrow AU Austrija 6/45 31112162839
arrow BC British Colombia BC49 6/49 41629313742
arrow BE Belgija 6/45 31516232545
arrow BL Belgija Keno 20/70 5791317192427303132424548515660616570
arrow CA Kanada 6/49 51018293248
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 37103135
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1561115
arrow CL Colorado 6/40 269142536
arrow DA Multi-Daily A 6/99 55562848898
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81634518099
arrow DC Multi-Daily C 6/99 142142498594
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 26111819202427283235384044495354556670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1014161718232830333841525355576061636468
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 27143334
arrow FK Finska Keno D 20/70 414151624272933343539404752555659616470
arrow FL Florida 6/53 5823252835
arrow FQ Finska Keno V 20/70 16101115232731323342505152535455596770
arrow FR Francuska 5/49 1013202646
arrow FT Finska Keno T 20/70 310111214151920212240425051525358646669
arrow GE Njemačka 6/49 61329353848
arrow GO Njemačka Keno 20/70 17111315172028313941424548505152596569
arrow GR Grčka 6/49 161722303345
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2423414244
arrow IR Irska 6/47 1811122026
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2471114162022242526343847485155575960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 27101420212429303137394043485052565862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 236814161821222630313738424345474959
arrow LU Louisiana 6/40 61820233539
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 7924263041
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 2628293335
arrow MI Michigan Classic 6/47 2510142331
arrow MS Missouri 6/44 172124263137
arrow NP New York Pick 10 20/80 48101113252829323940454954565766737980
arrow NY New York 6/59 101621303156
arrow OH Ohio Classic 6/49 142627293038
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81623263142
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 212131415162223283841454748526063666880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 4671222242934505153565759606667717576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2671926
arrow QU Quebec 6/49 71225273948
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 13235364052
arrow SB Španjolska Bono 6/49 91826364243
arrow SK Slovačka 5/35 27142429
arrow SL Slovenija 7/39 11131522233033
arrow SW Švicarska 6/42 81214162332
arrow TE Texas 6/54 11319444652
arrow TK Tennessee Cash 5/35 57141631
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 2933394854
arrow UW SAD Powerball 5/69 710636468
arrow VK Viking Lotto 6/48 5716192538
arrow WA Washington 6/49 121923324149
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 612232728
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 3914223039
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 610161719202226283031394047515357686973