Četvrtak 18.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8732Triglav - Maribor - - 0-01-3
8733Holstein Kiel - Dynamo Dresden - - 1-02-0
8734Kalmar - Helsingborg - - 2-04-0
8735Huesca - Mirandes - - 0-01-2
8736Alanyaspor - Antalyaspor - - 2-04-0
8737Boavista - Setubal - - 2-03-1
8738Morabanc Andorra - Valencia Basket - - 0-00-1
8739Sporting Lisbon - Tondela - - 2-02-0

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9281Slavia Mozyr - Fc Smolevichi domaći361-01-1
9282Fc Slutsk Reserve - Neman Grodno gosti540-00-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Bangu - Flamengo - - 0-10-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4013Dukla Prague - Banik Sokolov domaći291-03-1
4014Slovan Varnsdorf - Vysehrad gosti70-12-2
4015Trinec - Vlasim - - - -
4016Vysocina Jihlava - Viktoria Zizkov gosti690-00-1
4017Hradec Kralove - Brno gosti320-11-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14328Lyngby - Silkeborg - - 0-00-0
14329Midtjylland - Brondby If - - 0-00-0
1455Odense - Sonderjyske domaći162-02-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10800Colchester - Exeter domaći810-01-0
10801Northampton - Cheltenham gosti260-10-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Flora Tallinn Ii - Nomme United domaći142-12-3
7107Vandra Vaprus - Fci Levadia Tallinn U21 gosti61-23-2
7183Maardu Esteve - Parnu Jk Vaprus gosti20-12-1
7184Tammeka Tartu Ii - Parnu Jalgpalliklubi domaći332-06-1

FIFA BUNDESLIGA HOME CHALL BOTH LEGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4495Fc Bayern Munich Jkey - Borussia Dortmund Kodak - - 1-01-3

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3265Arsenal Fc Dangerdim77 - Tottenham Hotspur White Boy1927 - - 0-01-0
3267Liverpool Fc Slezaintima - Manchester City Inquisitor - - 0-21-2
3286Liverpool Fc Olle - Tottenham Hotspur Pablik - - 0-00-0
3291Manchester City Mooneycb - Arsenal Fc Genad - - 0-00-2
3292Arsenal Fc Genad - Manchester United Chellovekk - - 0-10-3
3301Tottenham Hotspur Pablik - Manchester City Mooneycb - - 0-11-2
3302Manchester City Mooneycb - Liverpool Fc Olle - - 3-03-0
3305Manchester United Chellovekk - Tottenham Hotspur Pablik - - 0-03-0
3359Liverpool Fc Olle - Manchester United Chellovekk - - 0-10-1
3363Tottenham Hotspur Pablik - Arsenal Fc Genad - - 1-01-1
3364Arsenal Fc Genad - Liverpool Fc Olle - - 2-03-1
3768Manchester United Chellovekk - Manchester City Mooneycb - - 0-11-1
3769Arsenal Fc Genad - Manchester City Mooneycb - - 1-11-1
3777Tottenham Hotspur Pablik - Liverpool Fc Olle - - 0-13-1
3782Manchester City Mooneycb - Tottenham Hotspur Pablik - - 0-00-1
3784Manchester United Chellovekk - Arsenal Fc Genad - - 0-21-4
3788Liverpool Fc Olle - Manchester City Mooneycb - - 2-02-0
3789Tottenham Hotspur Pablik - Manchester United Chellovekk - - 1-02-0
3790Arsenal Fc Genad - Tottenham Hotspur Pablik - - 0-00-1
3792Manchester United Chellovekk - Liverpool Fc Olle - - 3-03-2
3796Liverpool Fc Olle - Arsenal Fc Genad - - 1-23-6
3805Manchester City Mooneycb - Manchester United Chellovekk - - 0-00-3
4231Manchester United Flewless Phoenix - Tottenham Hotspur Taka - - 0-10-1
4232Tottenham Hotspur Taka - Liverpool Fc Fearggwp - - 0-10-3
4234Liverpool Fc Fearggwp - Manchester United Flewless Phoenix - - 0-00-0
4237Manchester City Blackstar98 - Tottenham Hotspur Taka gosti220-11-3
4238Manchester United Flewless Phoenix - Manchester City Blackstar98 - - 0-01-1
4239Manchester City Blackstar98 - Liverpool Fc Fearggwp - - 0-00-1
4240Tottenham Hotspur Taka - Manchester United Flewless Phoenix - - 1-11-1
4241Liverpool Fc Fearggwp - Tottenham Hotspur Taka - - 0-00-2
4242Manchester United Flewless Phoenix - Liverpool Fc Fearggwp - - 1-31-5
4271Tottenham Hotspur Taka - Manchester City Blackstar98 - - 0-01-0
4277Manchester City Blackstar98 - Manchester United Flewless Phoenix - - 0-12-1
4278Liverpool Fc Fearggwp - Manchester City Blackstar98 - - 0-10-3
9309Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-20-2
9310Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester City Kraftvk - - 1-01-2
9311Liverpool Fc Upcake22 - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-00-0
9312Manchester City Kraftvk - Manchester United Kray - - 0-02-1
9313Manchester United Kray - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-11-2
9314Tottenham Hotspur Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - 3-33-3
9315Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Kray - - 2-03-0
9316Liverpool Fc Upcake22 - Manchester City Kraftvk - - 1-01-1
9317Manchester City Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - 1-02-1
9318Manchester United Kray - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-11-2
9319Liverpool Fc Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - 0-20-3
9320Manchester City Kraftvk - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-11-4
9321Manchester United Kray - Manchester City Kraftvk - - 0-10-1
9322Tottenham Hotspur Meltosik - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-31-3
9323Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-23-2
9324Liverpool Fc Upcake22 - Manchester United Kray - - 1-02-0
9325Manchester City Kraftvk - Liverpool Fc Upcake22 - - 1-01-1
9326Manchester United Kray - Arsenal Fc Labotryas - - 0-31-3
9327Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Kraftvk - - 1-11-1
9328Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester United Kray - - 0-01-1

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4498Gambit Esports - Rub Fc Kazan - - 2-03-1
4500Rlb Royal Bears - Ez1 Ez1d 11 - - 0-20-2
4501Team Ruspro R11 - Nfcnyancat Fc - - 2-03-1
4502Ina Inactivetv - Westcoastunt - - 0-10-2
4503Team Ruspro R11 - Frz Forze - - 0-20-3
4504Nfcnyancat Fc - Westcoastunt - - 0-21-2
4506Frz Forze - Ina Inactivetv - - 2-12-2
4507Westcoastunt - Team Ruspro R11 - - 2-03-2
4508Frz Forze - Nfcnyancat Fc - - 0-00-1
4509Ina Inactivetv - Team Ruspro R11 - - 0-01-0
4510Nfcnyancat Fc - Ina Inactivetv - - 3-13-1
4511Westcoastunt - Frz Forze - - 3-04-1

FIFA LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2762Fc Barcelona Olle - Real Madrid Pablik - - 1-01-0
2763Paris Saint Germain Mooneycb - Manchester City Genad - - 1-04-1
2767Manchester City Genad - Liverpool Fc Chellovekk - - 1-01-1
2768Real Madrid Pablik - Paris Saint Germain Mooneycb - - 2-03-1
2769Liverpool Fc Chellovekk - Real Madrid Pablik - - 0-10-1
2842Paris Saint Germain Mooneycb - Fc Barcelona Olle - - 0-00-0
2875Fc Barcelona Olle - Liverpool Fc Chellovekk - - 1-02-0
2878Real Madrid Pablik - Manchester City Genad - - 1-01-1
2882Liverpool Fc Chellovekk - Paris Saint Germain Mooneycb - - 2-14-1
2893Manchester City Genad - Fc Barcelona Olle - - 3-03-0
2944Manchester City Genad - Paris Saint Germain Mooneycb - - 1-03-1
2945Real Madrid Pablik - Fc Barcelona Olle - - 1-03-0
2946Liverpool Fc Chellovekk - Manchester City Genad - - 0-01-1
2947Paris Saint Germain Mooneycb - Real Madrid Pablik - - 0-30-4
2948Fc Barcelona Olle - Paris Saint Germain Mooneycb - - 3-03-0
2949Real Madrid Pablik - Liverpool Fc Chellovekk - - 0-00-1
3051Liverpool Fc Chellovekk - Fc Barcelona Olle - - 0-10-1
3055Manchester City Genad - Real Madrid Pablik - - 0-20-2
3056Fc Barcelona Olle - Manchester City Genad - - 0-01-0
3057Paris Saint Germain Mooneycb - Liverpool Fc Chellovekk - - 0-00-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9261Real Madrid Flewless Phoenix - Fc Bayern Munich Taka - - 0-00-0
9262Ssc Napoli Fearggwp - Paris Saint Germain Sane4ek8 - - 1-12-1
9263Fc Bayern Munich Taka - Ssc Napoli Fearggwp - - 0-00-1
9264Paris Saint Germain Sane4ek8 - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
9265Ssc Napoli Fearggwp - Real Madrid Flewless Phoenix - - 1-01-0
9266Tottenham Hotspur Blackstar98 - Fc Bayern Munich Taka - - 0-01-1
9267Fc Bayern Munich Taka - Paris Saint Germain Sane4ek8 - - 0-00-1
9268Real Madrid Flewless Phoenix - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 2-02-0
9269Paris Saint Germain Sane4ek8 - Real Madrid Flewless Phoenix - - 0-10-1
9270Tottenham Hotspur Blackstar98 - Ssc Napoli Fearggwp - - 0-01-0
9271Fc Bayern Munich Taka - Real Madrid Flewless Phoenix - - 0-11-2
9272Paris Saint Germain Sane4ek8 - Ssc Napoli Fearggwp - - 0-10-1
9273Ssc Napoli Fearggwp - Fc Bayern Munich Taka - - 0-10-1
9274Tottenham Hotspur Blackstar98 - Paris Saint Germain Sane4ek8 - - 2-03-2
9275Fc Bayern Munich Taka - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 1-02-0
9276Real Madrid Flewless Phoenix - Ssc Napoli Fearggwp - - 0-02-0
9277Paris Saint Germain Sane4ek8 - Fc Bayern Munich Taka - - 0-11-2
9278Tottenham Hotspur Blackstar98 - Real Madrid Flewless Phoenix - - 0-01-0
9279Real Madrid Flewless Phoenix - Paris Saint Germain Sane4ek8 - - 0-01-1
9280Ssc Napoli Fearggwp - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 1-01-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Kr Reykjavik - Fylkir gosti20-11-3
1233Selfoss - Breidablik gosti30-10-2
1234Stjarnan - Fh Hafnarfjordur domaći341-03-0

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1244Alftanes - Ellidi - - 0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1321Sectzya Nes Ziona - Hap Raanana domaći451-02-1
1322Hapoel Hadera - Maccabi Netanya domaći510-01-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6308Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ramat Gan domaći221-11-2
6310Bnei Sakhnin - Fc Kafr Qasim domaći760-01-0
6311Hap Nazareth Illit - Hapoel Um El Fahem gosti10-21-3
6318Hapoel Afula - Hapoel Bney Lod gosti440-11-2
6319Hapoel Akko - Hapoel Ashkelon - - 0-00-0
6320Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Maccabi Pet Tikva gosti330-11-1
6321Hapoel Petach Tikva - Maccabi Achi Nazareth domaći242-03-1
6322Ir Rishon Lezion - Ir Ramat Hasharon gosti50-13-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14375Holstein Kiel - Dynamo Dresden domaći451-02-0
14376Arminia Bielefeld - Darmstadt domaći520-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14354Stal Mielec - Stomil Olsztyn domaći441-01-0
14355Wigry Suwalki - Gks Tychy gosti120-10-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14024Boavista - Setubal domaći52-03-1
14025Sporting Lisbon - Tondela domaći132-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1210Mypa - Gnistan gosti500-01-1
1216Raufoss - Strommen domaći52-03-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Poli Iasi - Fc Clinceni gosti770-00-1

SIRIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8722Al Fatowah - Jableh Sc gosti170-11-1
8723Al Jaish - Al Wathba Sc domaći720-01-1
8724Al Jazeera Syr - Al Sahel Sc gosti220-21-2
8725Al Karamah - Hutteen Sc gosti530-00-1
8726Al Wahda Sc - Taliya Sc domaći331-01-1
8727Nawair Sc - Al Ittihad Syr gosti151-23-3

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Triglav - Maribor domaći530-01-3

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1206Mladost Lucani - Fk Rad domaći740-02-0
1209Vozdovac - Fk Radnik Surdulica domaći451-01-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12635Alaves - Real Sociedad domaći560-02-0
12636Real Madrid - Valencia domaći610-03-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12645Huesca - Mirandes gosti620-01-2
12646Numancia - Cadiz gosti141-11-2
12647Alcorcon - Sporting Gijon gosti180-20-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14333Bk Hacken - Malmo gosti230-11-1
14334Kalmar - Helsingborg domaći142-04-0
14335Mjallby - Falkenberg gosti250-10-1
14336Ostersunds - Sirius gosti520-00-2
14337Varberg - Gotenborg domaći151-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1200Skelleftea - Taftea Ik gosti70-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1201Ifo Bromolla - Osterlen Ff gosti200-10-2
1202Asarums If Fk - Dalstorps If gosti470-00-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2434Alanyaspor - Antalyaspor domaći152-04-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8728Clb Bd Thanh Hoa - Nam Dinh Fc domaći181-01-0
8729Hoang Anh Gia Lai - Sai Gon Fc domaći121-01-1
8730Hong Linh Ha Tinh Fc - Shb Da Nang - - 0-00-0
8731Hanoi T And T - Song Lam Nghe An gosti570-00-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1186An Giang - Ba Ria Vung Tau Fc domaći72-22-2
1187Huda Hue - Xm Fico Tay Ninh - - 0-00-0

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6065Bg Gottingen - Alba Berlin 68-93
6066Brose Baskets Bamberg - Ewe Baskets Oldenburg 81-86

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2972Real Madrid - Herbalife Gran Canaria 91-73
3158Tecnyconta Zaragoza - Cb Miraflores 86-92
3161Morabanc Andorra - Valencia Basket 74-90
9377Real Madrid - Herbalife Gran Canaria 91-73
9378Tecnyconta Zaragoza - Cb Miraflores 86-92

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1175Chernye Grifony - Zolotye Drakony 1-24-5
1176Reaktivnye Bizony - Snezhnye Medvedi 1-25-6
1178Stalker - Krasnyye Krylia 1-26-7
1179Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 2-25-7
1180Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry V-VV-V
1181Ledovyy Desant - Stalker 6-28-4
1182Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi 0-00-4
1184Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 2-13-2

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10128Voiny Suomi - Goryachiye Golovy 1-23-4
10129Besheniye Psy - Gladiator 3-16-4

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9080L.Neumayer - A.Erler 17-197-55-71-2
9081D.Pichler - L.Hampel 15-146-22-62-1
9082J.Melzer - S.Ofner 4-122-62-60-2

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028I.Ore - E.Wallart 12-56-26-32-0
1033H.Reese - M.Braswell 8-124-64-60-2
1262H.Reese - C.Harper 12-36-26-12-0
1265C.Kingsley - I.Ore 13-97-56-42-0
1266E.Wallart - C.Kingsley 6-124-62-60-2
1282C.Harper - M.Braswell V-V6-4V-VV-V

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7003R.Zelnickova - A.Schmiedlova 2-120-62-60-2
7014V.Kuzmova - K.Kuzmova 12-56-36-22-0

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6988S.Puskar M.Dobry - A.Molcan F.Horansky 6-122-64-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7025A.Blinkova R.Sramkova - R.Cisovska M.Kadleckova 13-87-66-22-0
7027B.Palcatova R.Zelnickova - V.Juhaszova T.Mihalikova 19-156-43-62-1

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007E.Lys - S.Mueller 12-46-26-22-0
1008J.Middendorf - J.Steur 14-131-67-52-1
1009N.Schunk - T.Lukic 15-112-67-52-1
1010L.Siegemund - L.Schaeder 12-36-16-22-0
1012A.Friedsam - V.Heisen V-VV-VV-VV-V
1013T.Korpatsch - C.Werner 12-26-26-02-0
1016A.Vecic - R.Koelzer V-VV-VV-VV-V
1017M.Guth - N.Rivkin V-VV-VV-VV-V
1023A.Wirges - M.Hodzic 7-132-65-70-2
1024L.Matviyenko - A.Zaja 2-121-61-60-2
1026M.Barthel - J.Niemeier 13-87-66-22-0
1027K.Gerlach - J.Steur 13-67-56-12-0
6541K.Gerlach - M.Hodzic 12-76-36-42-0

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1431D.Ivanova - E.Fanning 2-120-62-60-2
1432P.Udvardy - A.Nefedova 6-123-63-60-2
1449E.Fanning - J.Elie 12-36-26-12-0
1451J.Livianu - A.Sysoeva V-VV-VV-VV-V
1507A.Nefedova - A.Sysoeva 13-66-07-62-0
1508D.Ivanova - J.Livianu V-VV-VV-VV-V
6107J.Elie - A.Parks 2-120-62-60-2
6108P.Udvardy - A.Parks 2-122-60-60-2
6109L.Guillermo - K.Day 7-132-65-70-2
6110E.Shibahara - E.Kalieva 26-287-54-61-2
6187E.Shibahara - L.Guillermo V-V6-4V-VV-V
6188K.Day - E.Kalieva 12-36-26-12-0

EGZIBICIJA TPG SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1143R.Ortega Olmedo - S.Martos Gornes 12-66-36-32-0
1152M.Damas - B.Zapata Miralles 5-121-64-60-2
1156A.Martinez - A.Marti Pujolras 12-76-46-32-0
1157M.Damas - R.Ortega Olmedo 3-122-61-60-2
1158S.Martos Gornes - B.Zapata Miralles 6-135-71-60-2
1285K.Cekirge - M.Vilella Martinez 19-187-62-62-1

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1288S.Kirchheimer - A.El Mihdawy 12-46-46-02-0
1289A.Tabilo - D.Popko 22-145-77-52-1
6089M.Redlicki - A.Sarkissian 5-123-62-60-2
6090G.Brymer - J.Ortlip 12-56-16-42-0
6091B.Schnur - F.Corwin 12-66-46-22-0
6092W.Griffith - N.Chappell V-VV-VV-VV-V
7028B.Baker - N.Schachter 20-114-66-12-1
7029J.Arconada - M.Zverev 19-204-66-31-2

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR POLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040K.Zuk - F.Kolasinski 16-94-66-02-1
1100M.Dembek - M.Mikula 13-107-66-42-0
1105P.Cias - P.Matuszewski 18-126-16-72-1

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR POLAND WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1106W.Falkowska - M.Frech 14-117-57-62-0

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR SLOVAKIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1107L.Klein - F.Horansky 18-126-26-72-1
1109L.Pokorny - N.Gombos 3-120-63-60-2
1134A.Molcan - J.Kovalik 12-66-36-32-0
1136K.Minarik - A.Martin 5-123-62-60-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6086Panthers - Foxes 1-02-03-0
6087Foxes - Panthers 0-10-20-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10132Legion - Uragan Pro 0-11-13-1
6088Uragan Pro - Legion 1-02-02-3
9078Alliance - Vityaz 0-11-13-1
9079Berkut - Enerdzhi 1-02-02-3

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2188Newcastle Knights - Brisbane Broncos 27-6

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1160Doosan Bears - Samsung Lions 7-3
1161Hanwha Eagles - Lg Twins 7-9
1162Kia Tigers - Nc Dinos V-V
1164Kiwoom Heroes - Lotte Giants 3-2
1171Sk Wyverns - Kt Wiz 3-5

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1159Unipresident Lions - Rakuten Monkeys 10-5

DARTS AUSTRALIAN ISO CHALLENGE THREE 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1293J.Thompson - M.Cuming 1-0
1294G.Mathers - J.Fagg 0-1

E SPORT CS GO BLAST PREMIER EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9374Natus Vincere - Complexity 0-1
9375Vitality - Faze 0-2

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5972Victory Five - Bilibili Gaming 1-0
5973Jd Gaming - Royal Never Give Up 0-1

ODBOJKA NA PIJESKU DUSSELDORF (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1370K.Behrens&C.Tillmann - S.Schulz&M.Gernert V-V
1415K.Borger&S.Muller - L.Welsch&A.Stautz 1-0
1416S.Ittlinger&I.Scder - S.Ovder&L.Ovder 1-0
1419S.Ovder&L.Ovder - S.Schulz&M.Gernert 1-0
1422S.Scder&L.Kozinger - L.Klinfe&L.Ottens V-V
1423L.Welsch&A.Stautz - L.Klinke&L.Ottens 0-1
1429K.Behrens&C.Tillmann - S.Ittlinger&I.Scder V-V
1430S.Scder&L.Kozinger - K.Borger&S.Muller V-V

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1351M.Webster - S.Mitchell 0-1
1352P.Nicholson - M.Webster 1-0
1353S.Mitchell - P.Nicholson 1-0
1354A.Jenkins - M.Webster 1-0
1355J.Brown - S.Mitchell 0-1
1356S.Burton - P.Nicholson 0-1
1358M.Webster - J.Brown 1-0
1359S.Mitchell - S.Burton 1-0
1360P.Nicholson - A.Jenkins 0-1
1361S.Burton - M.Webster 0-1
1362A.Jenkins - S.Mitchell 0-1
1363J.Brown - P.Nicholson 0-1
1365A.Jenkins - S.Burton 0-1
1366J.Brown - A.Jenkins 1-0
1367S.Burton - J.Brown 1-0

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10245J.Vrablik - D.Reitspies 1-0
10246M.Benes - M.Horejsi 0-1
8998J.Seibert - D.Prokopcov 0-1
8999D.Reitspies - M.Horejsi 0-1
9052M.Benes - J.Vrablik 0-1
9053J.Seibert - A.Gavlas 0-1
9054M.Horejsi - O.Bajger 1-0
9055D.Reitspies - D.Prokopcov 0-1
9056M.Benes - J.Seibert 1-0
9057J.Vrablik - O.Bajger 1-0
9058D.Reitspies - A.Gavlas 0-1
9059M.Horejsi - D.Prokopcov 0-1
9060J.Vrablik - J.Seibert 1-0
9061M.Benes - D.Reitspies 0-1
9062D.Prokopcov - O.Bajger 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10270P.Bradac - D.Salomon 0-1
10271J.Kanera - J.Obeslo Jnr 0-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9229A.Gribkov - S.Vakar 1-0
9230A.Arutiunyan - G.Vahnin 0-1
9231I.Pandur - I.Novikov 0-1
9232A.Ermilov - I.Pandur 1-0
9233A.Trushkin - A.Arutiunyan 0-1
9234V.Ivanov - A.Gribkov 0-1
9235G.Vahnin - O.Suharkov 0-1
9236I.Novikov - S.Kuzmin 1-0
9237S.Vakar - O.Nikiforov 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10319A.Tanchuk - S.Burdelnyi 0-1
10320O.Leonenko - V.Melnykov 1-0
10321A.Matiushenko - V.Bilous 1-0
10322V.Volkovskyi - O.Mytsyk 0-1
10323O.Sulym - T.Turchenko 1-0
10324A.Tanchuk - V.Melnykov 1-0
10325V.Panasenko - O.Naida 0-1
9238M.Kormiienko - R.Zholubak 1-0
9239A.Romanenko - M.Balakiriev 1-0
9240Uv.Zholubak - O.Hrymovskyi 0-1
9241V.Lytvynov - S.Pitsyk 0-1
9242L.Boiko - V.Voronenkov 0-1
9243D.Shukin - R.Hnoievoi 0-1
9244Y.Gudimenko - V.Merzlikin 0-1
9245V.Bilous - O.Naida V-V
9246M.Kormiienko - V.Voronenkov 1-0
9247R.Solomko - Y.Kolesnyk 0-1
9248F.Balbas - O.Hrymovskyi 0-1
9249O.Lykhytskyi - A.Matiushenko 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10213Y.Severina - T.Yaroshenko 0-1
10214K.Hubska - L.Andrieieva 1-0
10215N.Ostrovska - N.Svydnytska 0-1
10216Y.Severina - L.Andrieieva V-V
9065Y.Sozoniuk - A.Novosad 1-0
9066V.Gud - V.Stepanovska 1-0
9068V.Stepanovska - A.Mydvetska 1-0
9069V.Gud - A.Novosad 1-0
9070H.Farladanska - V.Stepanovska 1-0
9071V.Gud - Y.Sozoniuk 0-1
9072A.Mydvetska - A.Novosad 1-0
9073H.Farladanska - V.Gud 0-1
9074V.Stepanovska - A.Novosad 1-0
9075Y.Sozoniuk - A.Mydvetska 1-0
9076L.Andrieieva - Y.Severina 0-1
9077N.Ostrovska - K.Hubska 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8973V.Paukov - M.Rubcov 0-1
8974V.Lievshin - B.Sinkevych 1-0
8976B.Buriak - I.Yanishevsky 1-0
8984A.Limonov - B.Sinkevych 0-1
8985S.Harenko - V.Paukov 0-1
8986V.Broiakovskyi - V.Lievshin 0-1
8987I.Yanishevsky - A.Borisov 0-1
8988B.Buriak - M.Rubcov 0-1
8989S.Harenko - I.Yanishevsky 1-0
8993B.Buriak - V.Paukov 1-0
8994A.Borisov - M.Rubcov 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9250A.Goradze - A.Shapoval 0-1
9251I.Tridukh - B.Kostyuk 0-1
9252R.Makarenko - D.Turchenko 0-1
9253I.Glivenko - A.Kovrikov 0-1
9254A.Grabskiy - S.Alekseev 0-1
9255B.Kostiuk - A.Grishchenko 0-1
9256D.Turchenko - I.Tridukh 1-0
9257P.Babenko - I.Glivenko 0-1
9258A.Goradze - A.Grabskiy 1-0
9259M.Butkov - E.Rubtsov 0-1
9260V.Zaychenko - R.Makarenko 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2235536883
arrow BL Belgija Keno 20/70 46101820232930313340414348495657586869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1220252741
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 210122125
arrow DA Multi-Daily A 6/99 122954698587
arrow DB Multi-Daily B 6/99 143360669296
arrow DC Multi-Daily C 6/99 3713275687
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 15121417202224283039454650565860636870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 615181921253031343639454649515462676970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1352931
arrow FK Finska Keno D 20/70 1471618212327313945464953545657626768
arrow FQ Finska Keno V 20/70 812162022282934363839414749505254566568
arrow FT Finska Keno T 20/70 145712141821242627333637424347585966
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3471213192631333439404953575860626869
arrow IL Illinois 6/52 3612244951
arrow IT Italija 6/90 4615356773
arrow LD Latvija Keno D 20/62 18101112232728303135394045464956586162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2461213162529303738394345464748565762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 137923242530323437383940424345465660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 78253035
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 1427313436
arrow NP New York Pick 10 20/80 1251015161826283035364346496167687579
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 39131516192223262731354246505253565780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1456791220242529324042545565727780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2451116
arrow PO Poljska 6/49 7910153046
arrow SB Španjolska Bono 6/49 2311133748
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 91517183746
arrow TS Turska Super 6/54 7820374346
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 3782025
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1391112131519232526272936385056597273