Petak 19.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9436Ried - Young Violets Austria Wien - - 0-11-3
9437Norwich - Southampton - - 0-00-3
9438Universitatea Craiova - Astra Giurgiu - - 0-02-1
9439Vitoria Guimaraes - Moreirense - - 1-01-1
9440Ankaragucu - Basaksehir - - 1-01-2
9441Enbw Ludwigsburg - Bayern Munich - - 0-00-1
9442Baskonia - Iberostar Tenerife - - 0-01-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5061Fc Liefering - Dornbirn domaći81-05-1
5064Grazer Ak - Wacker Innsbruck gosti610-00-1
5078Kapfenberg - Horn domaći411-03-1
5085Ried - Young Violets Austria Wien gosti240-11-3
5086Sv Lafnitz - Floridsdorfer Ac domaći91-12-2
5087Austria Lustenau - Austrija Klagenfurt gosti60-20-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3072Slavia Mozyr - Fc Smolevichi domaći500-02-1
3074Fc Slutsk - Neman Grodno gosti300-10-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9283Dinamo Brest Reserve - Fc Gorodeya Reserve domaći630-04-1
9284Fc Isloch Reserve - Torpedo Zhodino gosti450-12-1
9285Dinamo Minsk Reserve - Energetik Bgu Minsk domaći372-04-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10432Aa Portuguesa Rj - Boavista Rj - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Cherno More Varna - Fc Vitosha Bistrica domaći131-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4015Trinec - Vlasim - - - -

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14317Kolding - Fc Roskilde gosti50-22-2
14318Vendsyssel Ff - Hb Koge gosti81-11-1
14319Viborg - Fredericia gosti660-00-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1036Norwich - Southampton gosti490-00-3
1046Tottenham - Manchester Utd domaći271-01-1

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6285Thor Akureyri - Grindavik domaći71-12-1
6286Keflavik - Afturelding domaći173-05-1
6287Throttur - Leiknir Reykjavik gosti70-11-3

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11362Kv Vesturbaer - Reynir Sandgerdi domaći251-13-4

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10749Spezia - Empoli domaći720-01-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11190Seoul E Land Fc - Ansan Greeners gosti320-10-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10856Riteriai - Panevezys domaći71-01-1

LITVA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11217Fa Siauliai - Lietava Jonava gosti900-00-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10435Zalaegerszeg - Honved domaći510-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Wurzburger Kickers - Chemnitzer domaći500-03-0

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11185Shabab Alsamu - Al Quwwat Al Falistinia VVV-VV-V

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4041Zaglebie Lubin - Lks Lodz domaći451-01-0
4042Gornik Zabrze - Korona Kielce domaći181-03-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10549Odra Opole - Chrobry Glogow domaći880-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14026Vitoria Guimaraes - Moreirense domaći341-01-1
14027Famalicao - Braga - - 0-00-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Universitatea Craiova - Astra Giurgiu domaći600-02-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2827Kryliya Sovetov - Akhmat Grozny domaći61-02-4

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10495Sport Podbrezova - Dubnica gosti680-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Spartak Subotica - Napredak gosti100-10-2
1849Vojvodina Novi Sad - Partizan Belgrade domaći141-01-0
1850Radniki Nis - Fk Tsc Backa Topola domaći143-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7316Granada Cf - Villarreal gosti110-10-1
7317Mallorca - Leganes domaći91-01-1
7318Sevilla - Barcelona - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9298Elche - Girona domaći470-01-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Young Boys - Zurich gosti251-23-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5092Grasshoppers - Aarau domaći103-05-0
5093Wil - Lausanne gosti320-11-1
5094Vaduz - Winterthur domaći51-04-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14338Ankaragucu - Basaksehir domaći121-01-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6339Giresunspor - Adanaspor gosti590-03-1
6340Istanbulspor - Hatayspor domaći361-02-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6364Illichivec Mariupol - Fk Lviv domaći52-03-0
6365Vorskla Poltava - Sc Dnipro 1 domaći191-02-0

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194K. Khanh Hoa - Dak Lak domaći31-12-1
1195Pho Hien Fc - Xskt Can Tho domaći114-14-2

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13623Nanjing Monkey Kings - Zhejiang Guangsha Lions 95-112
13624Jiangsu Dragons - Shenzhen Aviators 105-98

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10130Enbw Ludwigsburg - Bayern Munich 73-74
10131Ratiopharm Ulm - Skyliners Frankfurt 96-69

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9379Bilbao Basket - Divina Seguros Joventut 73-73 / 79-86
9380Unicaja Malaga - Barcelona 73-84
9381Baskonia - Iberostar Tenerife 79-72

TAJVAN 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10404Chunghwa Telecom - Taiwan Power 52-43
10405Cathay Life - Taiyuan 87-44

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10850Cska - Gara Altyn 68-65

ESPORT HOKEJ 3X4 MIN.HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10997Orange Washer Esports - White Dudes Esports 0-24-4
10998Moscow Kings Esports - Greenteddybear Esports 3-07-4
10999Mad Pigs Esports - Orange Washer Esports 2-34-6
11002White Dudes Esports - Greenteddybear Esports 0-01-4
11003Mad Pigs Esports - Moscow Kings Esports 0-11-5
11004Moscow Kings Esports - White Dudes Esports 1-04-3
11005Greenteddybear Esports - Orange Washer Esports 0-01-0
11006Red Killers Esports - Dinamo Web Esports 1-12-2
11007Top Gunzz Esports - Tank34 Esports 0-13-2
11008Rbw Rbw Esports - Dinamo Web Esports 0-10-4
11009Top Gunzz Esports - Red Killers Esports 0-10-1
11010Tank34 Esports - Rbw Rbw Esports 2-05-1
11011Dinamo Web Esports - Top Gunzz Esports 1-03-0

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10406Stalker - Krasnyye Krylia 4-26-6
10407Ledovyy Desant - Stalker 4-07-1
10411Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 1-24-4
10424Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery 1-27-3
10652Reaktivnye Bizony - Zolotye Drakony 1-34-8
10653Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi 1-15-3

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10385Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-33-5
10386Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 2-26-4
10387Stalker - Ershistyye Tigry 2-04-0
10388Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi 2-25-5

EGZIBICIJA AUSTIJA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10456M.Antonitsch - I.Dshandshgava 12-36-26-12-0
10457J.Grabher - S.Kraus 13-76-27-52-0

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10379L.Neumayer - L.Hampel 8-136-72-60-2
10380J.Melzer - A.Erler 15-166-76-31-2

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10482H.Reese - P.Daciek 14-172-66-11-2
10483J.Bernard - S.Murillo 12-26-16-12-0
10485H.Reese - T.Mercier 18-186-24-61-2
10486J.Bernard - I.Ore 8-132-66-70-2
10487S.Murillo - I.Ore V-VV-VV-VV-V
10488T.Mercier - P.Daciek 15-161-66-01-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR POLJSKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10381L.Klein - N.Gombos 15-143-66-42-1
10382A.Martin - A.Molcan V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10383V.Kuzmova - A.Blinkova 17-127-64-62-1
10384B.Bencic - A.Schmiedlova 12-16-16-02-0

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11013A.Blinkova R.Sramkova - K.Kuzmova V.Kuzmova 19-224-67-61-2
11014B.Bencic A.Jaskova - B.Palcatova R.Zelnickova 13-66-07-62-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10464C.Schultheiss - S.Mueller 11-177-53-61-2
10465J.Steur - A.Wirges 14-117-67-52-0
10466T.Lukic - J.Jebawy 12-26-16-12-0
10467C.Werner - M.Guth 12-86-46-42-0
10468J.Wachaczyk - J.Steur 15-143-66-42-1
10470L.Schaeder - L.Matviyenko V-V7-5V-VV-V
10473A.Friedsam - M.Hodzic 13-96-47-52-0
10474R.Koelzer - E.Lys V-VV-VV-VV-V
10475N.Schunk - J.Niemeier 12-16-16-02-0
10476K.Gerlach - J.Middendorf 12-56-26-32-0
10480L.Siegemund - A.Zaja 15-132-67-62-1
10481T.Korpatsch - M.Barthel V-V6-4V-VV-V

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10644Clousing Keisha R - D.Khazaniuk 19-163-66-32-1
10645J.Elie - J.Jovic 20-174-66-32-1
10646P.Udvardy - L.Sleeth 12-06-06-02-0
10647A.Nefedova - D.Khazaniuk 12-66-36-32-0
10648J.Jovic - A.Sysoeva 12-56-26-32-0
10649A.Sysoeva - S.Xu 2-121-61-60-2
10650Clousing Keisha R - L.Sleeth V-VV-VV-VV-V
11020M.Manasse - M.Closs 3-122-61-60-2
11021H.Chang - L.Guillermo 13-96-47-52-0
11022L.Guillermo - S.Mohamad 12-56-36-22-0
11040H.Chang - M.Closs V-VV-VV-VV-V
11041S.Mohamad - M.Manasse V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA TPG SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10489B.Zapata Miralles - A.Martinez 12-56-16-42-0
10490R.Ortega Olmedo - K.Cekirge 20-206-24-61-2
10491A.Soriano Barrera - S.Martos Gornes 13-227-61-61-2
10492M.Vilella Martinez - M.Damas V-V7-6V-VV-V

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11015M.Redlicki - N.Chappell 12-36-16-22-0
11016G.Brymer - A.Sarkissian V-VV-VV-VV-V
11017A.Adamson - S.Khaledan 12-66-46-22-0
11019D.Boyer - F.Corwin 10-134-66-70-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10659Panthers - Foxes 0-11-11-3
10660Foxes - Panthers 0-10-20-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10133Titans - Empire 1-02-03-1
10134Payp - Lions 0-10-21-3
13604Lions - Payp 0-11-11-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13605Ural Elevation - Air Force 1-02-03-0

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10425Ural Stars - Energy 1-01-13-1
10426Red Fox - Ural Mountains 1-02-03-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2189South Sydney Rabbitohs - Novi Zeland 40-12
2191Penrith Panthers - Melbourne Storm 21-14
2194Gold Coast Titans - St George Illawarra -

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
13611Wei Chuan Dragons 2 - Uni President Lions 2 5-11

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
10140Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 2-1
10141Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles 1-9
10142Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 3-0
10166Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 7-9
10180Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 1-5
10181Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 3-2
13612Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 2-3
13613Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles 1-2
13614Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 1-2
13615Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 6-2
13616Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 5-10
13617Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 11-1

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10135Kia Tigers - Samsung Lions 5-4
10136Kiwoom Heroes - Sk Wyverns 2-1
10137Kt Wiz - Lotte Giants 9-8
10138Lg Twins - Doosan Bears 10-18
10139Nc Dinos - Hanwha Eagles 3-1

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10427Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 7-4
10428Fubon Guardians - Unipresident Lions 6-5

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
10661Futsal Dinamo - Afc Universitas 7-3

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5974Estar - Lng Esports 1-0
5975Funplus Phoenix - Team We 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10662F.Sherrock - S.Marsh 1-0
10663D.Parletti - F.Sherrock 0-1
10664S.Marsh - D.Parletti 1-0
10665D.Evans - F.Sherrock 0-1
10666M.Adams - S.Marsh 1-0
10667B.Koltsov - D.Parletti 1-0
10668F.Sherrock - M.Adams 1-0
10669S.Marsh - B.Koltsov 0-1
10670D.Parletti - D.Evans 1-0
10671B.Koltsov - F.Sherrock 1-0
10672D.Evans - S.Marsh 0-1
10673M.Adams - D.Parletti 1-0
10674D.Evans - B.Koltsov 1-0
10679M.Adams - D.Evans 0-1
10680B.Koltsov - M.Adams 1-0

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10247D.Prokopcov - A.Gavlas 0-1
10248J.Seibert - O.Bajger 1-0
10250J.Vrablik - M.Horejsi 0-1
10251M.Benes - D.Prokopcov 0-1
10252J.Seibert - D.Reitspies 0-1
10253A.Gavlas - O.Bajger 1-0
10266J.Vrablik - D.Prokopcov 0-1
10267J.Seibert - M.Horejsi 1-0
10268D.Reitspies - O.Bajger 1-0
10269M.Benes - A.Gavlas 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10272P.Bradac - J.Obeslo Jnr 0-1
10273J.Kanera - D.Salomon 1-0
10274J.Obeslo Jnr - D.Salomon 1-0
10275P.Bradac - J.Kanera 0-1
10276J.Louda - J.Obeslo 0-1
10277M.Bittner - P.Korp 0-1
10278J.Louda - P.Korp 1-0
10279M.Bittner - J.Obeslo 1-0
10280P.Korp - J.Obeslo 0-1
10281J.Louda - M.Bittner 0-1
10310J.Zajicek - T.Beran 1-0
10317R.Balog - T.Beran 0-1
10318J.Zajicek - R.Balog 0-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10187D.Steinle - M.Henninger 1-0
10188N.Wenger - M.Chamorro 0-1
10201D.Steinle - N.Wenger 0-1
10202M.Chamorro - M.Henninger 1-0
10204D.Steinle - M.Chamorro 1-0
10212N.Wenger - M.Henninger 0-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10499A.Frolov - V.Rahmanov V-V
10508D.Sayanov - S.Ogai 0-1
10509V.Bazilevskii - D.Kolesnikov 0-1
10514E.Ilyukhin - A.Pravednov 1-0
10515K.Abramov - V.Petrov 1-0
10516Y.Merkushin - A.Kirilenko 1-0
10519D.Kolesnikov - Y.Merkushin 1-0
10520S.Ogai - E.Ilyukhin 1-0
10521V.Rahmanov - K.Abramov V-V
10522A.Kirilenko - V.Bazilevskii 0-1
10523A.Pravednov - D.Sayanov 1-0
10524V.Petrov - A.Frolov 0-1
10546A.Frolov - K.Abramov 1-0
10547D.Sayanov - E.Ilyukhin 1-0
10548V.Bazilevskii - Y.Merkushin 0-1
10709D.Kolesnikov - A.Kirilenko 0-1
10710J.Khudaiberdiev - V.Petrov 0-1
10711S.Ogai - A.Pravednov 0-1
10712D.Lavrinenko - A.Serebrennikov 1-0
10713I.Buyanin - V.Shirokov 0-1
10714T.Yusipov - A.Volkov 0-1
10715D.Molodtsov - A.Skrebnev 1-0
10716V.Safonov - O.Shagarov 0-1
10717Z.Hudaiberdiev - D.Andreev 1-0
10718A.Volkov - V.Safonov 1-0
10719A.Serebrennikov - D.Molodtsov 0-1
10720V.Shirokov - Z.Hudaiberdiev 1-0
10721A.Skrebnev - D.Lavrinenko 0-1
10722D.Andreev - I.Buyanin 0-1
10751O.Shagarov - T.Yusipov 0-1
10940D.Lavrinenko - D.Molodtsov 0-1
10941I.Buyanin - Z.Hudaiberdiev 0-1
10942T.Yusipov - V.Safonov 0-1
10943A.Volkov - O.Shagarov 0-1
10944A.Serebrennikov - A.Skrebnev 1-0
10945V.Shirokov - D.Andreev 1-0
10946A.Ermilov - S.Kuzmin 1-0
10947A.Yanshaev - O.Nikiforov 1-0
10948O.Suharkov - G.Vahnin 1-0
10949A.Arutiunyan - A.Trushkin 1-0
10950I.Novikov - D.Basmanov 1-0
10951S.Vakar - V.Ivanov 1-0
10952G.Vahnin - A.Arutiunyan 1-0
10953O.Nikiforov - S.Vakar 0-1
10954S.Kuzmin - I.Novikov 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10326O.Mytsyk - S.Burdelnyi 0-1
10327A.Matiushenko - T.Turchenko 1-0
10328O.Leonenko - V.Volkovskyi 1-0
10329O.Naida - V.Bilous 1-0
10330A.Tanchuk - O.Mytsyk 0-1
10331O.Sulym - V.Panasenko 0-1
10332V.Volkovskyi - V.Melnykov 0-1
10333A.Matiushenko - O.Naida 1-0
10619O.Leonenko - S.Burdelnyi 0-1
10620R.Solomko - M.Balakiriev 1-0
10621Y.Strilnyk - A.Yurkov 1-0
10622A.Skliarenko - D.Prokopenko 0-1
10623V.Panasenko - T.Turchenko 1-0
10624A.Tanchuk - V.Volkovskyi 1-0
10625A.Romanenko - D.Shukin 0-1
10626O.Hrymovskyi - O.Zhyrnov 1-0
10627V.Merzlikin - V.Bilobrov 1-0
10628O.Sulym - V.Bilous 1-0
10636O.Leonenko - O.Mytsyk 1-0
10637R.Solomko - Y.Kolesnyk 1-0
10638Y.Strilnyk - V.Mishchenko 0-1
10639S.Kosarev - A.Skliarenko 1-0
10640A.Matiushenko - V.Panasenko 1-0
10752V.Melnykov - S.Burdelnyi 1-0
10753R.Hnoievoi - M.Balakiriev 0-1
10754F.Balbas - A.Yurkov 0-1
10755V.Merzlikin - M.Mrykh 1-0
10756O.Sulym - O.Naida 1-0
10757A.Tanchuk - O.Leonenko 0-1
10763A.Romanenko - R.Solomko 0-1
10764O.Hrymovskyi - Y.Strilnyk 1-0
10765D.Prokopenko - V.Bilobrov 0-1
10766T.Turchenko - V.Bilous 1-0
10776V.Volkovskyi - S.Burdelnyi 1-0
10777D.Shukin - M.Balakiriev 1-0
10778O.Zhyrnov - A.Yurkov 1-0
10779S.Kosarev - V.Merzlikin 0-1
10780A.Matiushenko - O.Sulym 1-0
10781O.Mytsyk - V.Melnykov 1-0
10782Y.Kolesnyk - R.Hnoievoi 1-0
10783V.Mishchenko - F.Balbas 1-0
10796A.Skliarenko - V.Bilobrov 0-1
10797V.Panasenko - V.Bilous 1-0
10798A.Levshyn - S.Retynskyi 0-1
10799R.Derypaska - D.Matvieiev 0-1
10802O.Hordiichuk - A.Chepurnyi 0-1
10803M.Mrykh - D.Prokopenko 1-0
10804O.Naida - T.Turchenko 0-1
10805L.Boiko - M.Shulepov 0-1
10806A.Yolkin - A.Fedorchenko 1-0
10807O.Naplokov - V.Kurchytskyi 1-0
10808V.Kobets - Y.Sokoltsov 0-1
10809V.Klym - R.Zholubak 0-1
10902Y.Masko - R.Malynka 0-1
10903A.Paniushkin - M.Trunov 1-0
10904V.Kyilo - A.Holomoz 1-0
10905A.Levshyn - M.Shulepov 0-1
10906R.Derypaska - A.Fedorchenko 1-0
10907O.Hordiichuk - V.Kurchytskyi 0-1
10908O.Gomilko - O.Obrazkov 1-0
10909R.Zholubak - S.Retynskyi 1-0
10910R.Malynka - D.Matvieiev 0-1
10934M.Trunov - A.Chepurnyi 1-0
10935I.Efimenko - V.Zholubak 1-0
10936V.Kobets - A.Holomoz 1-0
10937L.Boiko - V.Klym 0-1
10938A.Yolkin - Y.Masko 0-1
10939O.Naplokov - A.Paniushkin 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10217N.Svydnytska - T.Yaroshenko 0-1
10218K.Hubska - N.Ostrovska 1-0
10220Y.Severina - N.Svydnytska 0-1
10221N.Ostrovska - L.Andrieieva V-V
10222K.Hubska - T.Yaroshenko 0-1
10223Y.Severina - N.Ostrovska 1-0
10240K.Hubska - N.Svydnytska 0-1
10241L.Andrieieva - T.Yaroshenko V-V
10242Y.Severina - K.Hubska 1-0
10243N.Ostrovska - T.Yaroshenko 0-1
10244N.Svydnytska - L.Andrieieva V-V

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10566A.Shtaer - N.Petrov 0-1
10567M.Marakhovskiy - V.Panin 0-1
10568S.Kaminskyi - A.Likhitskiy 0-1
10569D.Kebalo - M.Varchenko 0-1
10570A.Lyushnya - M.Butkov 0-1
10571S.Korobeynik - D.Turchenko 1-0
10572V.Panin - A.Shekhovtsov 1-0
10575M.Varchenko - O.Ivashkin 0-1
10576A.Lyushnya - A.Likhitskiy 0-1
10579M.Marakhovskiy - E.Kovalev 1-0
10580S.Korobeynik - N.Petrov 1-0
10581D.Kebalo - O.Pavlyuk 0-1
10582A.Shtaer - D.Turchenko 0-1
10583M.Marakhovskiy - A.Shekhovtsov 0-1
10608S.Kaminskyi - M.Butkov 1-0
10817V.Panin - M.Marakhovskiy 1-0
10818M.Varchenko - D.Kebalo 1-0
10819O.Kovalchuk - V.Sazhniev 0-1
10820S.Tkachev - O.Dukhovenko 1-0
10821E.Krivorotko - M.Teteruk 1-0
10825N.Trofimov - D.Aseev 1-0
10826R.Pirveli - L.Kuzo 0-1
10827A.Krutko - N.Telnoy 0-1
10834M.Teteruk - R.Pirveli 0-1
10835V.Sazhniev - L.Kuzo 1-0
10836N.Trofimov - N.Telnoy 0-1
10837O.Dukhovenko - E.Krivorotko 1-0
10849O.Kovalchuk - S.Tkachev 0-1
10887A.Krutko - D.Aseev 0-1
10888E.Krivorotko - O.Kovalchuk 0-1
10889S.Tkachev - V.Sazhniev 0-1
10890L.Kuzo - M.Teteruk 1-0
10891N.Trofimov - A.Krutko 0-1
10892R.Pirveli - O.Dukhovenko 0-1
10893N.Telnoy - D.Aseev 1-0
10894O.Dukhovenko - L.Kuzo 1-0
10895V.Sazhniev - M.Teteruk 1-0
10896D.Aseev - N.Trofimov 0-1
10897O.Kovalchuk - R.Pirveli 0-1
10898S.Tkachev - E.Krivorotko 0-1
10899E.Krivorotko - V.Sazhniev 1-0
10900N.Telnoy - A.Krutko 0-1
10901R.Pirveli - S.Tkachev 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 235713161925363740444854575962636568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 510161720
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1314192431
arrow CO Connecticut 6/44 31025263639
arrow DA Multi-Daily A 6/99 5923648394
arrow DB Multi-Daily B 6/99 284559768486
arrow DC Multi-Daily C 6/99 93947495486
arrow EM Euro Millions 5/50 514192443
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2347891113172428303436444653596569
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 78131416242526272837434445505257606667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 2581620
arrow FK Finska Keno D 20/70 3691620212224263334363941454647495565
arrow FQ Finska Keno V 20/70 27121415161824252733384045484951526768
arrow FT Finska Keno T 20/70 123610111320212228374144495354616263
arrow GO Njemačka Keno 20/70 234518212325262931444551525459606465
arrow LD Latvija Keno D 20/62 146812192023242529303132333641465255
arrow LE Latvija Keno E 20/62 268917182326293233343943444555576162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1681213242730313336394041535455565859
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 37163438
arrow NP New York Pick 10 20/80 135613182627283033363742485059647080
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 67101114212526272829425255636672767980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 168918242628363747505758616669737679
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3491315
arrow SB Španjolska Bono 6/49 61322353647
arrow TK Tennessee Cash 5/35 924283032
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1134365266
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1213242728
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3891019212328313840454651556164727475