Subota 20.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12869Bayern Munich - Freiburg - - 3-13-1
12870Paderborn - Borussia Monchengladbach - - 0-11-3
12871Hertha Berlin - Bayer Leverkusen - - 1-02-0
12872West Brom - Birmingham - - 0-00-0
12873Athletic Bilbao - Real Betis - - 1-01-0
12874Inter Zapresic - Nk Osijek - - 0-00-1
12875Torino - Parma - - 1-11-1
12876Banik Ostrava - Slavia Prague - - 0-21-3
12877Denizlispor - Besiktas - - 0-11-5
12878Valencia Basket - Tecnyconta Zaragoza - - 0-01-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14000Fc Noah - Lori Fc domaći342-02-1
14001Fc Shirak Gyumri - Fc Ararat Armenia domaći351-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6184Altach - Admira Wacker gosti580-01-1
6185Mattersburg - St Polten domaći441-02-0
6186Wsg Wattens - Austria Vienna gosti81-11-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5089Bw Linz - Juniors Oo Fc domaći500-02-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1229Isloch - Torpedo Zhodino gosti370-12-2
3075Dinamo Brest - Gorodeya gosti281-13-1
3103Dinamo Minsk - Zvezda Bgu Minsk - - 0-00-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11458Smorgon - Khimik Svetlogorski domaći730-02-0
11459Lida - Gomelzheldortrans domaći374-04-2
11460Volna Pinsk - Fk Arsenal Dzerzhinsk domaći281-01-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9286Belshina Bobrujsk Reserve - Bate Borisov Reserve gosti300-10-2
9287Shakhtyor Soligorsk - Fc Ruh Brest domaći283-04-0
9288Fc Vitebsk Reserve - Fc Minsk domaći51-21-4

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Cska Sofia - Levski Sofia domaći161-23-3
1221Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia gosti760-00-1
1223Botev Plovdiv - Botev Vratsa gosti160-13-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4018Fk Teplice - Mfk Karvina domaći332-04-1
4019Pribram - Sigma Olomouc domaći331-02-0
4020Zlin - Sfc Opava domaći22-13-1
4021Sparta Prague - Slovan Liberec domaći92-14-1
4032Banik Ostrava - Slavia Prague gosti140-21-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10558Usti Nad Labem - Lisen - - 0-00-0

CRNA GORA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11212Arsenal Tivat - Bokelj Kotor gosti220-12-2
11213Ibar Rozaje - Drezga - - - -
11214Jedinstvo Bijelo Polje - Decic Tuzi domaći101-22-3
11215Jezero - Mornar Bar gosti132-23-2
11216Otrant Ulcinj - Lovcen domaći441-03-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1459Horsens - Randers Fc - - 0-00-0
1460Aalborg - Fc Nordsjaelland gosti340-20-4

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14320Fremad Amager - Skive - - 0-00-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11191Aalborg Bk - Odense Q gosti300-24-2
11192B 93 - Hb Koege Pigefodbold gosti380-10-2
11194Brondby - Vsk Aarhus domaći123-14-1
11195Fc Nordsjaelland - Fc Thy Thistedq domaći201-01-0
11196Koldingq - Fortuna Hjorring gosti900-00-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13506Holbaek B I - Vejgaard Bk domaći31-13-2
13507Hillerod - Dalum gosti850-01-1
13508Jammerbugt Fc - Hik Hellerup gosti90-11-1
13509Naesby - Slagelse gosti470-01-2
13510Ringkobing - B93 Kopenhagen gosti450-11-5
13511Sydvest - Skovshoved gosti430-20-2
13512Thisted - Bronshoj domaći181-02-0
13513Vsk Aarhus - Fa 2000 gosti440-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1047Watford - Leicester gosti900-01-1
1064Brighton - Arsenal gosti680-02-1
1089West Ham - Wolves gosti730-00-2
1090Bournemouth - Crystal Palace gosti120-20-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1114Fulham - Brentford gosti880-00-2
1115Blackburn - Bristol City gosti331-13-1
1116Huddersfield - Wigan gosti260-10-2
1117Hull - Charlton gosti190-10-1
1124Luton - Preston gosti520-01-1
1125Middlesbrough - Swansea gosti180-30-3
1128Millwall - Derby domaći151-12-3
1130Qpr - Barnsley gosti70-10-1
1132Reading - Stoke domaći71-01-1
1133Sheffield Wednesday - Nottingham Forest gosti690-01-1
1135West Brom - Birmingham - - 0-00-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14358Paok - Ofi Crete gosti490-03-1
14359Aek Athens - Aris gosti550-02-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327Inter Zapresic - Nk Osijek gosti680-00-1
1328Gorica - Dinamo Zagreb - - 0-00-0
1347Nk Varazdin - Istra 1961 domaći540-03-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6299Ka Akureyri - Vikingur Reykjavik - - 0-00-0
6300Grotta - Valur gosti170-20-3
6301Kr Reykjavik - Hk Kopavogs gosti450-10-3

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11364Thor Ka - Ibv Vestmannaeyjar domaći184-04-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6288Fram Reykjavik - Leiknir Faskruosfiroi domaći152-03-0
6289Ibv Vestmannaeyjar - Magni domaći172-02-0
6290Vikingur Olafsvik - If Vestri domaći441-02-0

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11295Haukar Hafnafjordur - Kf Fjardabyggd gosti110-12-1
11296Umf Vidir - Kordrengir gosti160-30-3
11297Ir Reykjavik - Fjallabyggdar domaći311-01-0
11361Umf Njardvik - Volsungur domaći391-13-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11363Augnablik Fc - Umf Einherji domaći242-02-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12281Torino - Parma domaći151-11-1
12286Verona - Cagliari domaći142-12-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10724Cosenza - Virtus Entella domaći312-02-1
10726Crotone - Chievo domaći211-01-1
10727Livorno - Cittadella gosti500-00-2
10732Pescara - Juve Stabia domaći570-03-1
10733Pordenone Calcio - Venezia - - 0-00-0
10748Salernitana - Pisa domaći291-01-1
10750Trapani - Frosinone - - 0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6305Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa gosti770-00-1
6306Hap Kfar Saba - Kiryat Shmona - - 0-00-0
6307Hapoel Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv gosti720-00-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1514Pohang Steelers - Gangwon domaći610-02-0
1515Seongnam Ilhwa - Sangju Sangmu Fc gosti900-00-1
1516Seoul - Ulsan Hyundai gosti660-00-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11186Chungnam Asan Fc - Jeju United gosti410-10-2
11187Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons domaći480-02-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11219Fk Jelgava - Bfc Daugavpils domaći830-01-0
11220Valmiera - Rigas Skola gosti290-20-4

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10857Banga Gargzdai - Spyris Kaunas gosti770-01-1
10858Suduva - Vmfd Zalgiris gosti370-11-1

LITVA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11218Dfk Dainava Alytus - Riteriai B domaći262-02-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10436Mezokovesd Zsory - Fehervar gosti291-12-1
10437Puskas Akademia - Paksi Se domaći42-03-1
10438Ferencvaros - Ujpest domaći530-01-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6325Mjondalen - Sarpsborg domaći251-01-0
6326Molde - Rosenborg domaći470-01-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7329Bayern Munich - Freiburg domaći153-13-1
7330Fc Koln - Eintracht Frankfurt domaći451-01-1
7331Fortuna Dusseldorf - Augsburg gosti101-11-1
7333Hertha Berlin - Bayer Leverkusen domaći221-02-0
7336Hoffenheim - Union Berlin domaći113-04-0
7337Mainz - Werder Bremen domaći252-03-1
7338Paderborn - Borussia Monchengladbach gosti40-11-3
7339Rb Leipzig - Borussia Dortmund gosti300-10-2
7340Schalke - Wolfsburg gosti160-11-4

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314Cz Jena - Viktoria Koln gosti61-12-3
1315Duisburg - Hansa Rostock - - 0-00-0
1316E. Braunschweig - Preussen Munster domaći21-01-0
1317Kaiserslautern - Uerdingen domaći72-04-0
1318Magdeburg - Bayern Munich Am domaći222-02-2
1319Waldhof Mannheim - Sonnenhof Grossaspach domaći132-03-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4081Piast Gliwice - Lech Poznan gosti660-00-2
4088Rakow Czestochowa - Wisla Krakow domaći201-03-1
4089Wisla Plock - Arka Gdynia - - 0-00-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10550Miedz Legnica - Lks Nieciecza gosti110-10-1
10551Puszcza Niepolomice - Olimpia Grudziadz gosti760-00-1
10552Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec gosti30-21-3
10553Radomiak Radom - Mks Chojniczanka Chojnice domaći312-03-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11202Stalowa Wola - Ks Legionovia Legionowo domaći510-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10429Fc Botosani - Cfr Cluj gosti30-20-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2821Arsenal Tula - Spartak Moscow gosti440-12-3
2822Cska Moscow - Zenit St Petersburg gosti20-30-4
2834Ural Ekaterinburg - Rubin Kazan domaći71-11-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2734Nitra - Senica domaći590-02-0
2735Zilina - Slovan Bratislava gosti51-22-3
2737Zlate Moravce - As Trencin gosti330-22-3

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10496Fk Poprad - Banska Bystrica gosti160-40-7

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11198Nk Celje - Nk Tabor Sezana gosti520-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1852Javor Ivanjica - Indija domaći252-05-0
1853Cukaricki Belgrade - Fk Macva Sabac gosti111-13-1
1854Crvena Zvezda - Proleter Novi Sad gosti62-12-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7319Espanyol - Levante gosti141-11-3
7320Athletic Bilbao - Real Betis domaći71-01-0
7322Getafe - Eibar domaći301-11-1
7324Atletico Madrid - Real Valladolid domaći810-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9299Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano gosti10-23-3
9300Real Zaragoza - Almeria gosti120-10-2
9301Las Palmas - Lugo domaći740-01-0
9302Malaga - Extremadura domaći291-01-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2422Neuchatel Xamax - Thun domaći451-02-1
2426Sion - St Gallen gosti200-11-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5095Stade Ls Ouchy - Chiasso gosti31-12-1
5096Kriens - Schaffhausen domaći142-03-0

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11182Coastal Union Fc - Mtibwa Sugar Fc - - 0-00-0
11183Simba Sc - Mwadui Fc domaći92-03-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14339Kayserispor - Genclerbirligi domaći361-02-0
14340Denizlispor - Besiktas gosti100-11-5
14341Yeni Malatyaspor - Goztepe domaći401-02-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6341Kecioerengucu - Bursaspor domaći820-01-0
6350Balikesirspor - Menemen Belediyespor gosti770-00-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6368Shakhtar Donetsk - Olexandria domaći131-03-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1429Lokomotiv Tashkent - Sogdiyona Jizzax gosti420-11-2
1430Navbahor Namangan - Bukhara domaći51-02-0
1431Olmaliq - Surkhon Termez domaći900-01-0

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13625Qingdao Eagles - Xinjiang Flying Tigers 99-113
13626Guangdong Southern Tigers - Shanxi Loongs 105-82
13627Beijing Ducks - Liaoning Flying Leopards 91-82
6457Jilin Northeast Tigers - Sichuan Blue Whales 97-85

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10810Ewe Baskets Oldenburg - Brose Baskets Bamberg 89-75
10811Alba Berlin - Bg Gottingen 88-85

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10812Cb Miraflores - Real Madrid 87-83
10813Morabanc Andorra - Herbalife Gran Canaria 88-104
10814Valencia Basket - Tecnyconta Zaragoza 89-71

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10851Gyrat - Binagar Asgabat 65-74
10852Dragon Oil - Gurlushikchi 78-57

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1152Ledovyy Desant - Stalker 4-09-0
1155Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia 1-07-3
1156Stalker - Ershistyye Tigry 2-04-5
1157Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 1-15-4
1158Stalker - Krasnyye Krylia 0-23-5
1159Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 0-21-6
1160Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery 2-27-5
1161Zvukovaya Ataka - Bystriye Rysi 1-17-5
1162Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi 2-23-6
1164Reaktivnye Bizony - Zolotye Drakony 1-49-7

EGZIBICIJA ADRIA TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1759G.Dimitrov - B.Coric 2-81-41-40-2
1761A.Zverev - D.Petrovic 6-83-43-40-2
1766N.Djokovic - P.Krstin 8-44-34-12-0
1767A.Rublev - M.Cilic 10-84-32-42-1
1768G.Dimitrov - P.Krstin V-VV-VV-VV-V
1769A.Rublev - D.Petrovic 8-34-24-12-0
1770N.Djokovic - B.Coric 8-44-14-32-0
1772A.Zverev - M.Cilic 8-104-30-42-1

EGZIBICIJA AUSTIJA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13607M.Antonitsch - S.Kraus 13-87-56-32-0
13608J.Grabher - I.Dshandshgava 12-56-36-22-0

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028L.Miedler - D.Pichler 3-122-61-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR POLJSKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1107A.Molcan - L.Klein V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1109B.Bencic - V.Kuzmova V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2509E.Kalieva - A.Gamiz 13-206-44-61-2
2514K.Day - M.Closs 12-16-06-12-0
2515A.Gamiz - M.Closs 12-26-26-02-0
2516K.Day - E.Kalieva 12-56-16-42-0

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036C.Kingsley - T.Mercier 12-36-26-12-0
1040H.Reese - J.Cerretani 12-86-46-42-0
1046C.Kingsley - E.Wallart 15-206-43-61-2
1100H.Reese - I.Ore 15-217-51-61-2
1105E.Wallart - T.Mercier 12-56-36-22-0
1106J.Cerretani - I.Ore 5-124-61-60-2

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134N.Schachter - S.Kirchheimer 3-120-63-60-2
1136E.Karlovskiy - M.Zverev 4-123-61-60-2
1143E.King - M.Redlicki 13-77-66-12-0
2504S.Khaledan - D.Boyer 8-132-66-70-2
2505G.Brymer - B.Schnur 3-122-61-60-2
2506A.Adamson - F.Corwin 8-124-64-60-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1177Panthers Women - Foxes Women 1-02-03-0
6286Foxes - Panthers 0-10-20-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11466Berkut - Vityaz 1-01-11-3
11468Enerdzhi - Alliance 1-01-11-3
1171Titans - Empire 0-11-12-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6293Air Force - Ural Elevation 0-11-13-1
6294Military - Ural Riders 0-11-12-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13606Red Fox - Ural City 1-02-03-2

NOVI ZELAND SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
3278Waikato Chiefs - Auckland Blues 12-24
3283Wellington Hurricanes - Canterbury Crusaders 25-39

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
2203Canberra Raiders - Manly Sea Eagles -
3270Sydney Roosters - Parramatta Eels 24-10

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
6314Fubon Guardians 2 - Rakuten Monkeys 2 15-1

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
6315Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles 4-0
6318Tokyo Yakult Swallows - Chunichi Dragons 0-3
6319Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 7-1
6320Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 1-5
6321Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 2-12
6322Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp 2-1

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13618Kia Tigers - Samsung Lions 6-3
13619Kiwoom Heroes - Sk Wyverns 9-3
13620Kt Wiz - Lotte Giants 0-8
13621Lg Twins - Doosan Bears 2-8
13622Nc Dinos - Hanwha Eagles 3-4

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13609Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 1-11
13610Fubon Guardians - Unipresident Lions 4-13

BOXING MMAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10703K.Laszczyk - P.Gudel -
10704P.Szymanski - P.Gorgon -
10705R.Parzeczewski - S.Janjanin -
10706S.Slusarczyk - S.Zhuk -
10707C.Ornelas - E.Palomares -

CRICKET CZECH SUPER SERIES T10OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10699Prague Cc Knights - Vinohrady Biancos -
10700Prague Cc Knights - Vinohrady Rossos 0-1
10701Vinohrady Biancos - Prague Spartans Vanguards 0-1
10702Vinohrady Rossos - Prague Spartans Vanguards 0-1

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6009Dominus Esports - Omg 0-1
6010Lgd Gaming - Top Esports 0-1

E SPORTS OVERWATCH OWLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6036Seoul Dynasty - Guangzhou Charge 0-1
6037London Spitfire - Chengdu Hunters 1-0
6038Hangzhou Spark - New York Excelsior 1-0
6039San Francisco Shock - Paris Eternal 1-0
6040Atlanta Reign - Toronto Defiant 1-0
6041Los Angeles Gladiators - Houston Outlaws 0-1
6042Dallas Fuel - Vancouver Titans 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10681S.Burton - J.Brown 1-0
10682A.Jenkins - S.Burton 1-0
10683J.Brown - A.Jenkins 0-1
10684P.Nicholson - S.Burton 0-1
10685S.Mitchell - J.Brown 1-0
10686M.Webster - A.Jenkins 0-1
10687S.Burton - S.Mitchell 0-1
10688J.Brown - M.Webster 1-0
10689A.Jenkins - P.Nicholson 1-0
10690M.Webster - S.Burton 1-0
10691P.Nicholson - J.Brown 1-0
10692S.Mitchell - A.Jenkins 1-0
10694P.Nicholson - M.Webster 0-1
10695S.Mitchell - P.Nicholson 0-1
10696M.Webster - S.Mitchell 1-0

PIKADO ISO CHELLENGEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11042P.Machin - G.Mathers 1-0
11043J.Fagg - J.Thompson 0-1

SNOOKER TOUR CHAMPIONSHIP 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10182N.Robertson - S.Maguire -

STOLINI TENIS TT KUP UKRAJINA ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3158I.Aseeva - L.Zaitseva 1-0
3161H.Telna - I.Aseeva 1-0
3263A.Sova - L.Zaitseva 1-0
3265A.Sova - I.Aseeva 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3286J.Medek - J.Boruvka 0-1
3291L.Boruvka - D.Prusa 1-0
3292J.Medek - D.Prusa 0-1
3301L.Boruvka - J.Boruvka 1-0
3302D.Prusa - J.Boruvka 1-0
3305J.Medek - L.Boruvka 0-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1005I.Novikov - S.Kuzmin 1-0
1006S.Vakar - O.Nikiforov 1-0
1007V.Rakhmanov - D.Merzlikin 1-0
1008D.Basmanov - I.Pandur 1-0
1009V.Ivanov - A.Gribkov 1-0
1010V.Petrov - A.Frolov 0-1
1012D.Merzlikin - V.Petrov 0-1
1013O.Nikiforov - V.Ivanov 1-0
1016S.Kuzmin - D.Basmanov 1-0
1017A.Frolov - V.Rakhmanov 0-1
1019A.Gribkov - S.Vakar 0-1
1023I.Pandur - I.Novikov 0-1
1024I.Novikov - D.Basmanov 1-0
1025S.Vakar - V.Ivanov 1-0
1026V.Rakhmanov - V.Petrov 1-0
2533D.Lavrinenko - A.Skrebnev 0-1
2534V.Ivanov - O.Shagarov 0-1
2538V.Shirokov - M.Pronkin 1-0
2541V.Nemashkalo - A.Serebrennikov 1-0
2550V.Petrov - Z.Khudaiberdiyev 0-1
2553V.Safonov - E.Ilyukhin 1-0
2554A.Serebrennikov - A.Skrebnev 1-0
2558E.Ilyukhin - O.Shagarov 0-1
2559Z.Zhudaiberdiyev - M.Pronkin 1-0
2565D.Lavrinenko - V.Nemashkalo 0-1
2566V.Ivanov - V.Safonov 1-0
2567V.Shirokov - V.Petrov 1-0
2571D.Basmanov - A.Ermilov 0-1
2572V.Ivanov - A.Yanshaev 0-1
2573V.Rakhmanov - K.Abramov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2878O.Zhuravlov - D.Zaporozhets 0-1
2882A.Nazarov - A.Droshchynskyi 1-0
2893S.Kyienko - A.Derevianko 0-1
2894P.Kim - M.Mosiuk 0-1
2898I.Shyndel - O.Dukhovenko 0-1
2900I.Diachenko - Y.Reva 1-0
2944Ud.Kolodii - Y.Muliukin 0-1
2945M.Zholubak - V.Diachenko 1-0
2946D.Havrysh - O.Kovalchuk 0-1
2947A.Nazarov - V.Ishchuk 1-0
2948O.Liushnia - A.Derevianko 1-0
2949O.Zaiets - A.Droshchynskyi 0-1
2966V.Vakhrushev - S.Kyienko 1-0
2968Y.Muliukin - A.Droshchynskyi 0-1
2970V.Ishchuk - O.Zaiets 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2574H.Lapa - A.Kozak 0-1
2579S.Yureneva - Y.Tryhub 1-0
2586Y.Mykhailyk - H.Lapa 1-0
2587S.Yureneva - I.Izhakovska 1-0
2610A.Kozak - Y.Tryhub 0-1
2611Ey.Mykhailyk - S.Yureneva 0-1
2612H.Lapa - Y.Tryhub 0-1
2613I.Izhakovska - A.Kozak 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2972O.Pavlyuk - G.Zotov V-V
3051S.Sarma - V.Gorchakov 1-0
3055V.Gusev - V.Surzhik 1-0
3056I.Glivenko - P.Babenko 0-1
3057A.Mashtakov - R.Lazebny 1-0
3058V.Zaychenko - R.Solomko 1-0
3059A.Rodin - V.Khorolskiy 1-0
3061D.Stepanov - D.Turchenko 1-0
3062A.Mashtakov - V.Khorolskiy 0-1
3063A.Rodin - R.Lazebny 1-0
3064D.Stepanov - R.Solomko 1-0
3066A.Mashtakov - A.Rodin 1-0
3067V.Zaychenko - D.Stepanov 0-1
3072V.Zhorolskiy - R.Lazebny 0-1
3074D.Turchenko - R.Solomko 1-0

UFCOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6344A.Hubbart - J.Solecki -
6345C.Guida - B.Green -
6346C.Casey - G.Robertson 0-1
6347C.Blaydes - A.Volkov -
6348F.Camacho - M.Frevola V-V
6349J.Emmett - S.Burgos 1-0
6351L.Good - B.Muhammad -
6352M.A.Barriault - O.Piechota -
6353R.Pennington - M.Reneau -
6354R.Roberts - J.Miller -
6355R.Modafferi - L.Murphy -
6360T.Torres - B.Van Buren -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 142124303438
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 151536588
arrow BC British Colombia BC49 6/49 4914222425
arrow BE Belgija 6/45 181928293944
arrow BL Belgija Keno 20/70 2381217282932414647485256586061626470
arrow CA Kanada 6/49 142229364849
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 416263133
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 115162729
arrow CL Colorado 6/40 71416202830
arrow DA Multi-Daily A 6/99 305069828593
arrow DB Multi-Daily B 6/99 52657678699
arrow DC Multi-Daily C 6/99 222932668996
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 134712152528323435364049525960666770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1561215161719283032343839404148525960
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 718242634
arrow FK Finska Keno D 20/70 111151617212233373947484952545960616367
arrow FL Florida 6/53 194345464850
arrow FQ Finska Keno V 20/70 135611171920233031374445465061656970
arrow FR Francuska 5/49 814243338
arrow FT Finska Keno T 20/70 2791314243032333538394648525658596669
arrow GE Njemačka 6/49 127111440
arrow GO Njemačka Keno 20/70 24131718192027293236394652536063646569
arrow GR Grčka 6/49 157234049
arrow HU Mađarska 5/90 58121668
arrow IL Illinois 6/52 111322233852
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 1716263441
arrow IR Irska 6/47 5819404144
arrow IT Italija 6/90 162939556386
arrow LD Latvija Keno D 20/62 358913181920324345465052535455565760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 137910111316242631323638394043485457
arrow LM Latvija Keno M 20/62 235616202428303739414445474849545557
arrow LU Louisiana 6/40 212326273136
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 83036383945
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 816222638
arrow MI Michigan Classic 6/47 81213212439
arrow MS Missouri 6/44 3510213140
arrow NP New York Pick 10 20/80 345918232427333947485458616269727377
arrow NY New York 6/59 11025295358
arrow OH Ohio Classic 6/49 61724313847
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 61218404447
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 25151719242527343637394548576768717579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2351113151726303137424351545868717476
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1214172023
arrow PO Poljska 6/49 31437414549
arrow QU Quebec 6/49 62428354547
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 62428404549
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21214161749
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 8924284247
arrow SW Švicarska 6/42 81721263239
arrow TE Texas 6/54 41732374654
arrow TU Turska Sayisal 6/49 242936414546
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 72126304048
arrow UW SAD Powerball 5/69 1031416367
arrow WA Washington 6/49 469323940
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1620262830
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 12735444548
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 12101319323437384546505153576572747579