Nedjelja 21.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3602Cardiff - Leeds - - 1-02-0
3606Lokomotiv Moscow - Orenburg - - 1-01-0
3607Salzburg - Wolfsberger Ac - - 1-02-2
3609Brondby If - Fc Copenhagen - - 0-01-1
3651Viktoria Plzen - Jablonec - - 1-02-0
3659Atalanta - Sassuolo - - 3-04-1
3678Valencia - Osasuna - - 2-02-0
3694Galatasaray - Gaziantep Bb - - 2-13-3
3698Olympiakos Piraeus - Panathinaikos - - 2-03-0
3712Luzern - Basel - - 1-02-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3267Ararat - Alashkert domaći341-21-3

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7341Rapid Vienna - Hartberg gosti420-10-1
7370Salzburg - Wolfsberger Ac domaći191-02-2
7371Sturm Graz - Lask gosti450-10-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5091Vorwarts Steyr - Amstetten domaći530-02-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3456Qarabag - Gabala VVV-VV-V
3457Sabah - Keshla VVV-VV-V
3458Sumgayit - Sabayil VVV-VV-V
3459Zira Fk - Neftchi VVV-VV-V

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3109Belshina - Bate Borisov gosti270-10-2
3110Fc Vitebsk - Fc Minsk domaći121-01-0
3111Shakhtar Soligorsk - Fc Ruh Brest gosti720-01-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11461Fc Oshmyany - Granit Mikashevichi gosti331-11-1
11462Fc Slonim - Fc Gomel gosti190-10-3
11463Orsha - Fc Nfk Minsk gosti120-30-4

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10433Madureira Rj - Resende - - - -
10434Vasco Da Gama - Macae Esporte - - - -

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1225Ludogorets - Beroe Stara Zagora gosti280-12-1
1226Fc Arda Kardzhali - Dunav Ruse gosti240-20-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4033Viktoria Plzen - Jablonec domaći191-02-0
6196Slovacko - Bohemians 1905 gosti141-11-2
6197Mlada Boleslav - Budejovice gosti140-12-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
105591.Sk Prostejov - Dukla Prague domaći52-22-3
10560Banik Sokolov - Vysocina Jihlava gosti360-11-3
10561Brno - Chrudim gosti142-13-2
10562Vitkovice - Trinec VVV-VV-V
10563Vlasim - Slovan Varnsdorf domaći282-02-1
10564Vysehrad - Viktoria Zizkov - - 0-00-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1669Sutjeska Niksic - Zeta Golubovci - - 0-00-0
1671Ofk Petrovac - Kom Podgorica domaći740-01-0
1692Titograd - Iskra Danilovgrad domaći311-02-1
1693Buducnost Podgorica - Fk Mladost Ljeskopolje domaći850-01-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1461Silkeborg - Sonderjyske domaći141-01-2
1500Esbjerg Fb - Hobro domaći191-01-3
1502Brondby If - Fc Copenhagen gosti790-01-1
1503Midtjylland - Aarhus Gf gosti281-13-4

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14321Nykobing Fc - Naestved domaći82-02-1
14322Vejle - Hvidovre domaći122-35-3

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11197Ballerup Skovlunde Fodbold - Vildbjerg Sf domaći61-11-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Newcastle - Sheffield United domaći550-03-0
1097Aston Villa - Chelsea domaći431-01-2
1098Everton - Liverpool - - 0-00-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1141Cardiff - Leeds domaći351-02-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1156Fci Levadia Tallinn U21 - Parnu Jk Vaprus domaći211-02-1
1157Parnu Jalgpalliklubi - Maardu Esteve gosti770-00-1
1158Tammeka Tartu Ii - Vandra Vaprus domaći281-01-0

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937If Fuglajordur - B36 Torshavn gosti390-10-3
2938Klaksvik - Skala domaći92-03-0
2939Tb Tvoroyri - Ab Argir domaći151-11-1
2940Eb Streymur - Vikingur Gota gosti830-00-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14360Olympiakos Piraeus - Panathinaikos domaći52-03-0
6280Asteras Tripolis - Atromitos Athens domaći341-11-1
6281Xanthi - Panetolikos domaći620-01-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Slaven Belupo - Rijeka domaći291-01-0
1350Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split gosti31-23-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6302Fjolnir - Stjarnan gosti41-11-4
6303Fh Hafnarfjordur - Ia Akranes domaći510-02-1
6304Fylkir - Breidablik gosti800-00-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12255Atalanta - Sassuolo domaći163-04-1
12256Inter - Sampdoria domaći102-02-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10723Ascoli - Perugia gosti720-00-1
10725Cremonese - Benevento gosti510-00-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1214Bnei Yehuda - Ashdod gosti51-23-3

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1181Hapoel Petach Tikva - Hap Nazareth Illit gosti250-11-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1521Incheon United - Busan I Park gosti780-00-1
1524Jeonbuk Motors - Gwangju Fc domaći860-01-0
1525Daegu Fc - Suwon Bluewings gosti410-13-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11188Gyeongnam - Bucheon Fc domaći231-01-1
11189Suwon City - Fc Anyang domaći113-13-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11221Spartaks - Riga Fc domaći451-02-1
11222Fk Liepaja - Fs Metta Lu domaći271-03-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10439Kaposvar - Varda gosti211-21-2
10440Debreceni - Diosgyor domaći83-04-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6327Bodo Glimt - Haugesund domaći163-06-1
6328Kristiansund - Aalesund gosti113-27-2
6329Sandefjord - Start gosti141-22-2
6330Stromsgodset - Odd Bk domaći21-01-0
6333Valerenga - Stabaek domaći161-22-2
6334Brann - Viking domaći510-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1179Bayern Munich - Wolfsburg - - 0-00-0
1180Fcr 2001 Duisburg - Turbine Potsdam - - 0-00-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9289Aue - Hannover domaći231-02-1
9290Bochum - Greuther Furth gosti71-12-2
9291Darmstadt - Wehen gosti50-13-1
9292Heidenheim - Hamburg gosti460-02-1
9293Karlsruher - Arminia Bielefeld gosti31-33-3
9294Nurnberg - Stuttgart gosti110-30-6
9295Osnabruck - Holstein Kiel domaći32-04-1
9296Sandhausen - Dynamo Dresden gosti900-00-1
9297St Pauli - Jahn Regensburg domaći111-11-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1320Meppen - Unterhaching domaći121-03-0
13231860 Munich - Hallescher domaći81-12-1
1324Zwickau - Ingolstadt gosti400-20-3

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4083Legia Warsaw - Slask Wroclaw domaći351-02-0
4085Pogon Szczecin - Lechia Gdansk gosti270-10-1
4090Cracovia Krakow - Jagiellonia gosti230-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10554Gks Tychy - Bielsko Biala domaći171-01-1
10555Gks Belchatow - Stal Mielec domaći91-12-1
10556Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki domaći131-01-0
10557Warta Poznan - Sandecja Nowy Sacz domaći540-02-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11203Znicz Pruszkow - Skra Czestochowa gosti310-12-1
11204Resovia Rzeszow - Stal Rzeszow - - 0-00-0
11205Gryf Wejherowo - Gornik Leczna gosti200-11-2
11206Blekitni Stargard S. - Pogon Siedlce gosti91-22-3
11207Elana Torun - Ks Polkowice gosti241-21-4
11209Katowice - Garbarnia Krakow domaći720-02-0
11210Bytovia Bytow - Olimpia Elblag domaći600-01-0
11211Widzew Lodz - Lech Ii Poznan gosti101-23-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7377Gil Vicente - Aves domaći102-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10430Dinamo Bucharest - Acs Sepsi gosti10-11-3
1762Cs Voluntari - Poli Iasi domaći171-01-0
1763Fcsb - Gaz Metan Medias domaći121-02-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2830Lokomotiv Moscow - Orenburg domaći381-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2739Sered - Pohronie Ziar gosti100-22-2
2741Zemplin Michalovce - Ruzomberok gosti570-01-1
2744Trnava - Dac 1904 gosti660-00-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11199Triglav - Aluminij gosti190-11-4
11200Domzale - Olimpija Ljubljana gosti900-00-1
11201Maribor - Rudar Velenje domaći141-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7325Celta Vigo - Alaves domaći144-06-0
7326Valencia - Osasuna domaći122-02-0
7328Real Sociedad - Real Madrid gosti500-01-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9303Mirandes - Ponferradina gosti281-11-2
9304Racing Santander - Tenerife gosti100-11-2
9305Albacete - Huesca domaći211-02-2
9306Cadiz - Alcorcon gosti480-01-1
9307Fuenlabrada - Numancia domaći171-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1856Falkenberg - Kalmar gosti700-00-2
1860Malmo - Varberg domaći71-12-2
1861Norrkoping - Djurgarden domaći202-03-0
1862Hammarby - Aik Stockholm gosti550-00-2
1863Orebro - Ostersunds - - 0-00-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1902Norrby - Gais domaći460-03-0
1903Umea - Akropolis domaći540-01-1
1904Vasteras - Degerfors domaći281-22-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1660Eskilsminne If - Trollhattan gosti700-01-1
1661Motala - Utsiktens gosti190-11-3
1664Skovde - Landskrona domaći132-02-3
1665Tvaakers - Assyriska Turabdin Ik domaći161-11-3
1666Torns If - Qviding domaći42-03-0
1667Varnamo - Lindome Gif domaći301-02-0
6600Lunds - Fc Linkoping City domaći62-03-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1432Orebro Syrianska Bk - Lulea domaći391-12-1
1449Frej - Gefle If gosti500-01-1
1451Sandvikens - Karlstad Bk domaći540-03-1
1455Tegs - Berga domaći191-02-0
1505Sylvia - Karlslunds domaći900-01-0
6544Vasalunds If - Nykoping domaći54-07-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2412Luzern - Basel domaći231-02-1
2423Servette - Lugano gosti210-11-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11184Young Africans Sc - Azam Fc - - 0-00-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14342Kasimpasa - Fenerbahce domaći550-02-0
14343Galatasaray - Gaziantep Bb gosti172-13-3
14344Konyaspor - Sivasspor gosti302-12-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6358Umraniyespor - Karagumruk gosti391-11-1
6361Boluspor - Altinordu Fk - - 0-00-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6367Karpaty Lviv - Olimpik Donetsk VVV-VV-V
6369Desna Chernigov - Zorya Lugansk gosti60-11-2

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13628Maccabi Tel Aviv - Maccabi Ashdod 114-82
13629Hapoel Beer Sheva - Hapoel Unet Holon 85-73
13630Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv 72-92
13631Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 84-78

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6532Zhejiang Golden Bulls - Shanghai Sharks 115-97
6541Shandong Heroes - Tianjin Pioneers 84-83
6542Guangzhou Loong Lions - Bayi Rockets 104-88
6543Beijing Royal Fighters - Fujian Sturgeons 108-121
9660Nanjing Monkey Kings - Qingdao Eagles 95-103
9661Shanxi Loongs - Jiangsu Dragons 106-102

NJEMAČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1216Ratiopharm Ulm - Ludwigsburg 71-71

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2494Iberostar Tenerife - Bilbao Basket 70-78
2500Divina Seguros Joventut - Unicaja Malaga 89-98
2502Barcelona - Baskonia 81-75

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1116Stalker - Ershistyye Tigry 3-17-3
1117Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 2-23-6
1124Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia 3-17-4
1125Ledovyy Desant - Stalker 2-04-3
1128Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-27-3
1130Krasnyye Krylia - Stalker 1-23-6
1132Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka 3-37-7
1133Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi 2-43-11
1134Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony 3-05-1
1135Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony 4-28-6
9432Gladiator - Goryachiye Golovy 0-12-5
9433Besheniye Psy - Voiny Suomi 1-13-3

EGZIBICIJA ADRIA TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028B.Coric - P.Krstin 8-66-36-32-0
1033M.Cilic - D.Petrovic 4-82-42-40-2
1202A.Zverev - A.Rublev 3-82-41-40-2
1209N.Djokovic - N.Serdarusic 8-44-14-32-0

EGZIBICIJA AUSTIJA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13607M.Antonitsch - S.Kraus 13-87-56-32-0
13608J.Grabher - I.Dshandshgava 12-56-36-22-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1210D.Popko - H.Gold 13-87-56-32-0
1211L.Draxl - H.Gold 13-87-66-22-0

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR POLJSKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089P.Grynkowski - S.Walkow 18-165-76-32-1

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064K.Drzewiecki - K.Gajewski V-V6-2V-VV-V
1090C.Stepan - A.Formella V-VV-VV-VV-V
1100K.Jaskiewicz - A.Wierzbowska 6-124-62-60-2
1105P.Niewiadomska - O.Golas 12-46-26-22-0
1106W.Saska - J.Przybylska 12-36-36-02-0

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1318A.Nefedova - E.Halbauer 12-36-26-12-0
1319L.Sleeth - A.Sysoeva 5-135-70-60-2
1327R.Newborn - R.Zarazua 1-121-60-60-2
1328A.Sysoeva - R.Newborn 14-227-63-61-2
1347E.Fanning - V.Lepchenko 6-123-63-60-2
1415L.Sleeth - A.Nefedova 3-120-63-60-2
1416E.Halbauer - E.Fanning 12-56-36-22-0
1419V.Lepchenko - R.Zarazua 13-67-66-02-0
2155S.Mohamad - E.Kalieva 21-186-34-62-1
2164A.Gamiz - K.Day 10-145-75-70-2
2165A.Gamiz - S.Mohamad 12-36-16-22-0
2189K.Day - E.Kalieva 9-134-65-70-2

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036C.Bradford - J.Bernard 7-124-63-60-2
1040C.Bradford - P.Daciek 8-124-64-60-2
1046P.Daciek - J.Bernard 4-122-62-60-2

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1219A.El Mihdawy - S.Kirchheimer 6-122-64-60-2
1221J.Arconada - N.Schachter 13-67-56-12-0
1223E.King - M.Zverev 6-122-64-60-2
1229M.Redlicki - E.Karlovskiy 5-123-62-60-2
1314N.Chappell - S.Khaledan 12-66-26-42-0
1315B.Schnur - F.Corwin 12-36-36-02-0
1316G.Brymer - A.Adamson 12-46-26-22-0
1317M.Redlicki - D.Boyer 18-156-32-62-1

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR POLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1047P.Galus - F.Kolasinski 11-156-34-61-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1136Panthers - Foxes 1-02-03-1
1823Foxes - Panthers 0-11-11-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9379Military - Ural Riders 1-01-12-3
9380Academy - Ural Elevation 1-01-12-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6308Red Fox - Ural Stars 1-02-03-0
6310Ural Mountains - Eurasia 1-01-12-3
6311Ural City - Energy 1-02-03-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3271Cronulla Sharks - Canterbury Bulldogs 20-18

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
6339Kia Tigers - Samsung Lions 5-12
6340Kiwoom Heroes - Sk Wyverns 7-2
6364Kt Wiz - Lotte Giants 3-2
6365Lg Twins - Doosan Bears 1-3
6456Nc Dinos - Hanwha Eagles 9-7

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
6312Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 1-8
6313Fubon Guardians - Unipresident Lions 6-13

DARTS AUSTRALIAN ISO CHALLENGE THREE 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2519M.Cuming - P.Machin 1-0
2520J.Thompson - G.Mathers 1-0

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6011Suning - Rogue Warriors 1-0
6022Invictus Gaming - Edward Gaming 1-0

E SPORTS OVERWATCH OWLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6043Guangzhou Charge - Hangzhou Spark 1-0
6044Chengdu Hunters - Shanghai Dragons 0-1
6045New York Excelsior - London Spitfire 1-0
6046Los Angeles Valiant - Florida Mayhem 1-0
6047Washington Justice - San Francisco Shock 0-1

ODBOJKA NA PIJESKU BEACH LIGA DUSSELDORFOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3306M.Betzien&D.Westphal - J.Erdmann&T.Timmermann 1-0
3307F.Glucklederer&J.Kuhiborn - R.Peemuller&M.Harms 1-0
3313S.Winter&A.Walkenhorst - G.Wolf&P.Wolf 1-0
3314E.Stadie&B.Sagstetter - D.John&M.Sievers 0-1
3393E.Stadie&B.Sagstetter - D.John&M.Sieverss 0-1
3394F.Glucklederer&J.Kiborn - Erdmann&T.Timmermann 0-1
3435M.Betzien&D.Westphal - Rpeemuller&M.Harms 1-0
3436E.Stadie&Benedikt - G.Wolf&P.Wolf 1-0
3437S.Winter&A.Walkenhorst - D.John&M.Sievers 1-0

SNOOKER TOUR CHAMPIONSHIP 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10183J.Trump - J.Higgins 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1516D.Salomon - K.Brozik 0-1
1759J.Mecl - M.Klimenta 1-0
1761J.Havlik - V.Waldhauser 1-0
1766J.Obeslo - S.Novota 1-0
1767J.Havlik - S.Novota 1-0
1769J.Obeslo - V.Waldhauser 1-0
1770S.Novota - V.Waldhauser V-V
1782J.Havlik - J.Obeslo 1-0
1783M.Jahoda - J.Obeslo Jnr 1-0
1786M.Fabini - R.Rose 1-0
1789M.Jahoda - R.Rose 1-0
1790M.Fabini - J.Obeslo Jnr 1-0
1794R.Rose - J.Obeslo Jnr 0-1
1795M.Jahoda - M.Fabini 1-0
1796K.Brozik - J.Louda 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1797D.Lavrinenko - V.Nemashkalo 0-1
1798K.Abramov - D.Merzlikin 1-0
1799V.Sofonov - V.Ivanov 0-1
1800D.Molodtsov - A.Skrebnev 1-0
1801I.Elistratov - V.Rahmanov 0-1
1803T.Yusipov - E.Ilyukhin 1-0
1804A.Skrebnev - V.Nemashkalo 1-0
1808E.Ilyukhin - V.Ivanov 0-1
1809V.Rahmanov - D.Merzlikin 0-1
1810D.Lavrinenko - D.Molodtsov 0-1
1813K.Abramov - I.Elistratov 1-0
1817V.Safonov - T.Yusipov 0-1
9078A.Arutiunyan - A.Trushkin 1-0
9079D.Sayanov - I.Minchenkov 0-1
9080S.Skotnikov - A.Volkov 0-1
9081A.Pravednov - S.Ogai 1-0
9082D.Kolesnikov - V.Bazilevskii 0-1
9229V.Rahmanov - I.Elistratov 0-1
9230V.Nemashkalo - A.Serebrennikov 1-0
9231D.Lavrinenko - D.Molodtsov 0-1
9232D.Merzlikin - K.Abramov 1-0
9233V.Safonov - T.Yusipov 0-1
9234A.Serebrennikov - D.Lavrinenko 0-1
9235E.Ilyukhin - V.Safonov 0-1
9236I.Elistratov - D.Merzlikin 0-1
9237D.Molodtsov - V.Nemashkalo 1-0
9238K.Abramov - V.Rahmanov 0-1
9239T.Yusipov - V.Ivanov 0-1
9240V.Ivanov - V.Safonov 1-0
9241V.Rahmanov - D.Merzlikin 1-0
9242A.Serebrennikov - D.Molodtsov 1-0
9243E.Ilyukhin - T.Yusipov 0-1
9244I.Elistratov - K.Abramov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2821M.Shulepov - V.Bochkovsky 0-1
2822O.Mishchenko - I.Shyndel 1-0
2833Y.Reva - O.Zhuravlov 0-1
2834O.Zaiets - E.Kovpak 0-1
2878P.Kilyakin - V.Diachenko 0-1
2882O.Dukhovenko - O.Kovalchuk 1-0
2893L.Dynaburg - Y.Yakymchuk 1-0
2894A.Droshchynskyi - P.Lavrynenko 0-1
2898O.Liushnia - K.Ivchenko 1-0
2900K.Yurchenko - M.Zholubak 1-0
2932K.Kirsanov - D.Havrysh 0-1
2933I.Diachenko - A.Zapletniuk 0-1
2934S.Skrypnyk - E.Kovpak 1-0
2935V.Vakhrushev - A.Derevianko 0-1
2936A.Kurtenko - P.Khalupenko 0-1
6651D.Dulientsov - D.Zaporozhets 0-3
6655S.Yatsenko - O.Yurenev 0-1
6656A.Melchenko - E.Skorobagaty 0-3
6657I.Trydukh - Y.Kolesnyk 0-1
6658A.Kurtenko - O.Blashkun 0-1
6659A.Lisechko - O.Obrazkov V-V
6660I.Hudushyn - D.Khairov 1-0
6661A.Tkachenko - V.Sobko 1-0
6662Y.Kyi - O.Naida 0-1
6663D.Zaporozhets - Y.Makovka 1-0
6664A.Holomoz - V.Vasiukov 0-1
6665O.Yurenev - A.Troian 1-0
6666Y.Kokunin - E.Skorobagaty 0-1
6667T.Turchenko - Y.Kolesnyk 0-1
6668D.Dulientsov - P.Khalupenko 0-1
6669S.Yatsenko - S.Semenets 1-0
6670V.Sobko - O.Ivchuk 0-1
6671I.Trydukh - Y.Kyi 0-1
6672A.Kurtenko - D.Zaporozhets 1-0
6681A.Lisechko - A.Holomoz 0-1
6687I.Hudushyn - O.Yurenev 0-1
6688A.Melchenko - A.Tkachenko 0-1
6689Y.Kolesnyk - O.Naida 0-1
6690D.Dulientsov - O.Blashkun 0-1
6691S.Yatsenko - D.Khairov 1-0
6692Y.Kokunin - V.Sobko 1-0
6693I.Trydukh - T.Turchenko 0-1
6694Y.Makovka - P.Khalupenko 1-0
6695V.Vasiukov - I.Budiak 1-0
6696A.Troian - S.Semenets 1-0
7324A.Tkachenko - E.Skorobagaty 0-1
7329A.Kurtenko - D.Dulientsov 1-0
7330I.Hudushyn - S.Yatsenko 0-1
7331A.Melchenko - O.Ivchuk 0-1
7333D.Zaporozhets - P.Khalupenko 1-0
7336A.Holomoz - I.Budiak 1-0
7337O.Yurenev - S.Semenets 0-1
7338Y.Kokunin - A.Tkachenko 0-1
7339O.Blashkun - Y.Makovka 0-1
7340O.Obrazkov - V.Vasiukov V-V
7817D.Khairov - A.Troian 0-1
7818A.Melchenko - V.Sobko 1-0
7819E.Skorobagaty - O.Ivchuk 1-0
7820A.Tkachenko - O.Ivchuk 1-0
7821V.Sobko - E.Skorobagaty 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7822T.Shelest - A.Dubrova 1-0
7823A.Hassan - N.Shchekotikhina 0-1
7827T.Shelest - A.Hassan 0-1
7828N.Shchekotikhina - A.Trofimova 1-0
7829A.Hassan - A.Trofimova 1-0
7830A.Dubrova - N.Shchekotikhina 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9063O.Haponov - A.Hordii 0-1
9064A.Tyutyunnik - A.Boiko 0-1
9065M.Zakladnyi - M.Zhuravlov 0-1
9066I.Bortnikov - I.Demchuk 1-0
9067S.Udovichenko - S.Gergeliuk 1-0
9068P.Pugach - O.Yarovoi 1-0
9069A.Tyutyunnik - M.Zakladnyi 0-1
9070M.Tovkach - I.Bortnikov 1-0
9071A.Hordii - N.Kovalchuk 1-0
9072P.Pugach - A.Boiko 0-1
9073M.Zhuravlov - O.Yarovoi 1-0
9074I.Demchuk - M.Treshchetka 0-1
9075A.Tyutyunnik - P.Pugach 1-0
9076M.Zakladnyi - O.Yarovoi 0-1
9077A.Boiko - M.Zhuravlov 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA WIN KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7831D.Nemchenko - R.Tsubera 1-0
7832O.Ivashkin - E.Krivorotko 1-0
7833R.Pirveli - L.Kuzo 0-1
7834S.Zavinskiy - V.Smetenko 0-1
7835I.Glivenko - D.Kebalo 1-0
7836L.Kuzo - O.Ivashkin 0-1
7837S.Zemiantsev - E.Krivorotko 0-1
7838A.Shapoval - S.Zavinskiy 1-0
7839D.Kebalo - R.Tsubera 1-0
7840E.Masko - R.Pirveli 1-0
7841R.Malinka - V.Sazhniev 1-0
7842M.Reutov - S.Vavrenyuk 0-1
7843I.Glivenko - D.Nemchenko 1-0
7844R.Pirveli - R.Malinka 0-1
7845V.Sazhniev - S.Zemiantsev 0-1
7846Y.Novikov - M.Reutov 0-1
7847E.Krivorotko - L.Kuzo 1-0
7848O.Ivashkin - E.Masko 1-0
7849V.Smetenko - A.Shapoval 1-0
7851V.Khorolskiy - R.Lazebny 1-0
7852D.Stepanov - D.Shukin 1-0
7853S.Kalenik - E.Yunusov 0-1
7854D.Turchenko - D.Derevinskyi 1-0
7855V.Khorolskiy - E.Yunusov 1-0
7856D.Stepanov - D.Derevinskyi 0-1
7857S.Kalenik - R.Lazebny 1-0
7858D.Truchenko - D.Shukin 1-0
7859V.Khorolskiy - S.Kalenik 0-1
7860D.Stepanov - D.Truchenko 1-0
7861E.Yunusov - R.Lazebny 1-0
8998D.Derevinskyi - D.Shukin 0-1
8999R.Lazebny - V.Khorolskiy 1-0
9052D.Shukin - D.Stepanov 1-0
9053E.Yunusov - S.Kalenik 1-0
9054D.Derevinskyi - D.Turchenko 0-1
9055E.Yunusov - V.Khorolskiy 0-1
9056D.Derevinskyi - D.Stepanov 0-1
9057R.Lazebny - S.Kalenik 1-0
9058D.Shukin - D.Turchenko 1-0
9059S.Kalenik - V.Khorolsiy 1-0
9060D.Turchenko - D.Stepanov 1-0
9061R.Lazebny - E.Yunusov 0-1
9062D.Shukin - D.Derevinskyi 1-0

STOLNI TENIS WIN KUP UKRAJINA ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1422A.Kurtenko - M.Kurishchenko 0-1
1429Y.Prykhodko - A.Kurtenko 1-0
1430M.Kurishchenko - V.Kurtenko 1-0
1431A.Kurtenko - M.Kurishchenko 0-1
1459Y.Prykhodko - V.Kurtenko 0-1
1460Y.Prykhodko - M.Kurishchenko 0-1
1514A.Kurtenko - V.Kurtenko 1-0
1515Y.Prykhodko - A.Kurtenko 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 41530353845
arrow BL Belgija Keno 20/70 6781016182326303233363945465758646970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 48222630
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 810122630
arrow DA Multi-Daily A 6/99 182334588389
arrow DB Multi-Daily B 6/99 32146529395
arrow DC Multi-Daily C 6/99 343861668496
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 56101622242531333536404546525657646768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1316171820212532373843444854565760616669
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 39182226
arrow FK Finska Keno D 20/70 210121416171920273334374547505153596270
arrow FQ Finska Keno V 20/70 145614161826293234354150515358656670
arrow FT Finska Keno T 20/70 3681215212430313338414345505561626465
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1481117202627353640414347515556586169
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 11425263843
arrow LD Latvija Keno D 20/62 15111317212227283132333839444752565759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 46101317182224262730374041424350525354
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2491516172426293135373940454750545559
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 35193139
arrow NP New York Pick 10 20/80 34142023243437404145465152586064737577
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 12121317192223334243485558606162737477
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 512151819212224263234353648515456575973
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 17102023
arrow RO Rumunjska 6/49 2818222745
arrow SK Slovačka 5/35 512171822
arrow SL Slovenija 7/39 10182123303234
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 812242728
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 59121416182023354049515253555763647079