Ponedjeljak 22.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9246Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka - - 0-02-1
9247Viitorul Constanta - Fc Hermanstadt - - 1-04-1
9248Gotenborg - Mjallby - - 0-12-2
9249Fiorentina - Brescia - - 1-11-1
9250Manchester City - Burnley - - 3-05-0
9251Portimonense - Maritimo - - 2-03-2
9252Leganes - Granada Cf - - 0-00-0
9253Ewe Baskets Oldenburg - Alba Berlin - - 0-00-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1228Veliko Tarnovo - Fc Tsarsko Selo Sofia gosti290-10-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10565Pardubice - Hradec Kralove - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Lyngby - Odense domaći121-11-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Manchester City - Burnley domaći223-05-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11464Exeter - Colchester domaći101-02-1
11465Cheltenham - Northampton gosti90-10-3

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2941Nsi Runavik - Hb Torshavn domaći32-02-0

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1201Manchester City Slezaintima - Liverpool Fc Nikkitta - - 0-10-1
1202Tottenham Hotspur Vetalmon - Arsenal Fc Hrusch - - 1-23-2
1209Arsenal Fc Hrusch - Manchester United White Boy1927 - - 0-02-2
1210Liverpool Fc Nikkitta - Tottenham Hotspur Vetalmon - - 1-03-0
1211Manchester United White Boy1927 - Liverpool Fc Nikkitta - - 2-14-2
1214Tottenham Hotspur Vetalmon - Manchester City Slezaintima - - 0-01-0
1216Liverpool Fc Nikkitta - Arsenal Fc Hrusch - - 1-01-0
1219Manchester City Slezaintima - Manchester United White Boy1927 - - 0-02-1
1221Arsenal Fc Hrusch - Manchester City Slezaintima - - 1-01-1
1223Manchester United White Boy1927 - Tottenham Hotspur Vetalmon - - 1-03-1
1225Arsenal Fc Hrusch - Tottenham Hotspur Vetalmon - - 1-11-1
1226Liverpool Fc Nikkitta - Manchester City Slezaintima - - 1-03-1
1229Manchester United White Boy1927 - Arsenal Fc Hrusch - - 1-01-1
1314Tottenham Hotspur Vetalmon - Liverpool Fc Nikkitta - - 1-02-0
1315Liverpool Fc Nikkitta - Manchester United White Boy1927 - - 1-02-0
1316Manchester City Slezaintima - Tottenham Hotspur Vetalmon - - 0-00-1
1317Arsenal Fc Hrusch - Liverpool Fc Nikkitta - - 0-00-0
1318Manchester United White Boy1927 - Manchester City Slezaintima - - 0-10-1
1319Manchester City Slezaintima - Arsenal Fc Hrusch - - 0-11-1
1320Tottenham Hotspur Vetalmon - Manchester United White Boy1927 - - 1-21-2
1323Manchester City Dangerdim77 - Manchester United Dm1trena - - 0-10-1
1324Tottenham Hotspur Olle - Arsenal Fc Pablik - - 0-00-2
1327Arsenal Fc Pablik - Manchester City Dangerdim77 - - 0-00-0
1328Manchester United Dm1trena - Liverpool Fc Orlovsky1 - - 0-01-1
1347Liverpool Fc Orlovsky1 - Arsenal Fc Pablik - - V-VV-V
1348Manchester City Dangerdim77 - Tottenham Hotspur Olle - - 0-00-0
1350Arsenal Fc Pablik - Manchester United Dm1trena - - 0-00-1
1415Tottenham Hotspur Olle - Liverpool Fc Orlovsky1 - - 0-01-0
1416Liverpool Fc Orlovsky1 - Manchester City Dangerdim77 - - 1-02-1
1419Manchester United Dm1trena - Tottenham Hotspur Olle - - 0-10-2
1422Arsenal Fc Pablik - Tottenham Hotspur Olle - - 1-01-1
1423Manchester United Dm1trena - Manchester City Dangerdim77 - - 1-01-1
1429Liverpool Fc Orlovsky1 - Manchester United Dm1trena - - 3-34-4
1430Manchester City Dangerdim77 - Arsenal Fc Pablik - - V-VV-V
1431Arsenal Fc Pablik - Liverpool Fc Orlovsky1 - - 0-01-2
1432Tottenham Hotspur Olle - Manchester City Dangerdim77 - - 1-02-0
1449Liverpool Fc Orlovsky1 - Tottenham Hotspur Olle - - 0-21-2
1451Manchester United Dm1trena - Arsenal Fc Pablik - - 0-00-0
1455Manchester City Dangerdim77 - Liverpool Fc Orlovsky1 - - 0-00-0
1459Tottenham Hotspur Olle - Manchester United Dm1trena - - 1-01-0

FIFA LIGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1460Rlb Royal Bears - Ina Inactivetv - - 1-21-4
1461Pwr Pele Warriors - Cfc Catalonia Fc - - 0-00-3
1500Rlb Royal Bears - Dnk Fc Dimonchello - - 1-12-2
1502Ina Inactivetv - Cfc Catalonia Fc - - 0-00-0
1503Dnk Fc Dimonchello - Pwr Pele Warriors - - 0-01-2
1505Cfc Catalonia Fc - Rlb Royal Bears - - 1-21-5
1514Dnk Fc Dimonchello - Ina Inactivetv - - 1-01-0
1515Pwr Pele Warriors - Rlb Royal Bears - - 1-11-1
1521Ina Inactivetv - Pwr Pele Warriors - - 1-21-6
1524Cfc Catalonia Fc - Dnk Fc Dimonchello - - 2-14-1
1525Frz Forze - Westcoastunt domaći61-02-1
1660Ez1 Ez1d 11 - Gambit Esports - - 0-10-3
1661Frz Forze - Rub Fc Kazan - - 0-21-3
1664Westcoastunt - Gambit Esports - - 1-13-1
1665Rub Fc Kazan - Ez1 Ez1d 11 - - 1-32-3
1666Gambit Esports - Frz Forze - - 1-11-1
1667Rub Fc Kazan - Westcoastunt - - 1-02-0
1669Ez1 Ez1d 11 - Frz Forze - - 2-03-1
1671Westcoastunt - Ez1 Ez1d 11 - - 0-12-4
1692Gambit Esports - Rub Fc Kazan - - 2-13-3

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6282Larissa - Volos Nps gosti151-13-1
6283Lamia 1964 - Panionios gosti270-10-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1251Fiorentina - Brescia gosti171-11-1
1253Lecce - Milan gosti260-11-4
1254Bologna - Juventus gosti230-20-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1182Hapoel Um El Fahem - Hapoel Akko domaći31-01-0
1184Fc Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla domaći352-04-1
1185Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula domaći52-24-5
1186Ir Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan gosti320-11-2
1187Ir Rishon Lezion - Hapoel Katamon Jerusalem Fc - - 0-00-0
1194Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Bney Lod domaći71-04-2
1195Maccabi Pet Tikva - Bnei Sakhnin gosti560-00-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2185Boeun Sangmu Wfc - Daejeon Hydro gosti30-20-3
2187Seoul City Wfc - Hyundai Steel gosti141-21-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11190Seoul E Land Fc - Ansan Greeners gosti320-10-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7378Portimonense - Maritimo domaći242-03-2

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7760Egersund - Jerv gosti560-01-1
7761Asane - Sotra Sk gosti31-24-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1764Fc Clinceni - Chindia Targoviste domaći540-01-0
1765Viitorul Constanta - Fc Hermanstadt domaći41-04-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10609Villarreal - Sevilla domaći182-12-2
10610Leganes - Granada Cf - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9308Sporting Gijon - Real Oviedo gosti700-00-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1864Gotenborg - Mjallby gosti30-12-2
1865Helsingborg - Elfsborg - - 0-00-0
1866Sirius - Bk Hacken gosti171-22-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1905Ik Brage - Sundsvall gosti240-11-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1668Oskarshamn - Fk Karlskrona domaći322-13-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1506Ifk Haninge - Taby Fk domaći191-11-1
1507Sollentuna United - Brommapojkarna domaći900-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6601Halmia - Angelholms gosti190-10-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14345Alanyaspor - Trabzonspor gosti71-12-2
14346Antalyaspor - Caykur Rizespor domaći31-03-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6363Adana Demirspor - Osmanlispor Fk domaći251-12-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6371Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka domaći640-02-1

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13632Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 89-89 / 103-89
13633Ironi Naharia - Hapoel Galil Gilboa 94-76

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10375Liaoning Flying Leopards - Guangzhou Loong Lions 102-106
10376Fujian Sturgeons - Jilin Northeast Tigers 107-112
9662Zhejiang Guangsha Lions - Shanghai Sharks 95-90
9663Shenzhen Aviators - Guangdong Southern Tigers 104-139
9664Xinjiang Flying Tigers - Bayi Rockets 102-82
9665Tianjin Pioneers - Sichuan Blue Whales 72-101

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8816Taranaki Mountainairs - Nelson Giants 112-96

NJEMAČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9245Ewe Baskets Oldenburg - Alba Berlin 63-92

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1820Herbalife Gran Canaria - Cb Miraflores 78-78 / 91-87
1821Real Madrid - Valencia Basket 95-90
1822Tecnyconta Zaragoza - Morabanc Andorra 93-113

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1028Ledovyy Desant - Stalker 3-45-8
1033Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 1-24-4
1036Stalker - Krasnyye Krylia 2-07-4
1040Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 3-06-2
1046Stalker - Ershistyye Tigry 1-04-3
1047Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 1-04-2
1064Ogneniye Pantery - Bystriye Rysi 3-07-5
1089Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka 1-13-5
1093Snezhnye Medvedi - Zolotye Drakony 2-23-2
1097Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony 2-16-3

EGZIBICIJA AUSTIJA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13607M.Antonitsch - S.Kraus 13-87-56-32-0
13608J.Grabher - I.Dshandshgava 12-56-36-22-0

EGZIBICIJA ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6327L.Vanni - A.Arnaboldi V-VV-VV-VV-V
6328L.Musetti - F.Cobolli 13-107-66-42-0
6329R.Balzerani - G.Marco Moroni 5-121-64-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR POLJSKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1130K.Piter - Z.Kubacha 12-16-06-12-0
1132S.Rogozinska Dzik - M.Kubka 2-121-61-60-2
1133J.Zawadzka - P.Kania 12-66-36-32-0

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR POLJSKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1114A.Molcan - L.Klein 10-146-22-61-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115B.Bencic - V.Kuzmova 12-56-26-32-0

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1215F.Polasek I.Zelenay - N.Gombos L.Klein 21-213-67-62-1

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR SLOVAČKA PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1217K.Kuzmova V.Kuzmova - B.Bencic A.Jaskova 3-122-61-60-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8756A.Parks - J.Jovic 19-103-66-12-1
8757E.Halbauer - P.Udvardy 12-46-46-02-0
8758K.Stewart - Clousing Keisha R 17-186-24-61-2
8759S.Xu - D.Khazaniuk 12-66-46-22-0
8760D.Ivanova - A.Nefedova 5-123-62-60-2
8761P.Udvardy - C.Van Nguyen 17-196-22-61-2
8762G.Olmos - R.Wijesundera 13-76-17-62-0
8777M.Closs - L.Guillermo 5-122-63-60-2
8778R.Wijesundera - L.Guillermo 5-121-64-60-2
8779M.Closs - G.Olmos 3-123-60-60-2
8815A.Parks - S.Mendez 19-146-43-62-1

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1109I.Ore - H.Gold 17-216-45-71-2
1116C.Bradford - I.Ore 2-120-62-60-2

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134D.Popko - R.Smith 12-76-36-42-0
1135S.Murillo - E.Karlovskiy 20-154-66-22-1
1136C.Kingsley - M.Arevalo Gonzalez 17-186-16-71-2
1141S.Riffice - A.Tabilo 5-124-61-60-2
1143D.Popko - S.Riffice 12-26-16-12-0
1152R.Smith - N.Mejia 8-124-64-60-2
1155C.Kingsley - A.Tabilo 16-203-66-41-2
1156M.Arevalo Gonzalez - S.Murillo 12-46-26-22-0

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR POLANDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1117K.Zuk - M.Rajski 12-86-46-42-0
1124P.Grynkowski - K.Gajewski 12-66-36-32-0
1125J.Zielinski - F.Kolasinski 12-76-46-32-0
1128P.Cias - D.Michalski 13-76-17-62-0

ČEŠKA REGIONALNA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1098Tj Orion Praha A - Tj Petriny C 1-01-13-2
1100Vssk Mff Praha F - Krc 0-11-11-3

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1106Panthers - Foxes 0-11-11-3
1107Foxes - Panthers 0-10-21-3
8798Panthers - Foxes 0-11-11-3
9754Foxes - Panthers 0-11-13-2

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9375Lions - Payp 1-02-03-2
9376Titans - Empire 1-01-13-2
9377Enerdzhi - Alliance 1-02-03-1
9378Berkut - Molot 0-10-23-2

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10355Military - Ural Elevation 1-02-03-1
10356Academy - Ural Riders 1-02-03-0

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9381Ural Mountains - Ural City 1-02-03-2
9382Eurasia - Energy 1-02-03-0

KRIKET FINSKA PREMIER LIGA T20OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10697Empire - Skk Stadin Ja Keravan Kriketti 1-0

PIKADO AUSTRALIAN ISO CHALLENGEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9309P.Machin - M.Cuming 1-0
9310J.Thompson - J.Fagg 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9279F.Sherrock - R.Edhouse 0-1
9280A.Jenkins - F.Sherrock 1-0
9281R.Edhouse - A.Jenkins 1-0
9282J.Cole - F.Sherrock 1-0
9283M.Adams - R.Edhouse 0-1
9284D.Evans - A.Jenkins 0-1
9285F.Sherrock - M.Adams 0-1
9286R.Edhouse - D.Evans 0-1
9287A.Jenkins - J.Cole 1-0
9288D.Evans - F.Sherrock 1-0
9298J.Cole - R.Edhouse 1-0
9299M.Adams - A.Jenkins 0-1
9300J.Cole - D.Evans 1-0
9301M.Adams - J.Cole 1-0
9302D.Evans - M.Adams 1-0

SNOOKER TOUR CHAMPIONSHIP 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10184M.Selby - Y.Bingtao 1-0

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9905P.David - T.Tregler 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9922M.Filipek - J.Obeslo 1-0
9923J.Louda - J.Havlik Jnr 0-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9666D.Cheaib - S.Happek 1-0
9667E.Chtchetinine - F.Bluhm 0-1
9668F.Bluhm - S.Happek 1-0
9669D.Cheaib - F.Bluhm 1-0
9670E.Chtchetinine - S.Happek 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 27161819202426373943475061626364656770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 47112639
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 111121821
arrow DA Multi-Daily A 6/99 375861818897
arrow DB Multi-Daily B 6/99 14245525778
arrow DC Multi-Daily C 6/99 121624747694
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 138910131427293034373940424647506170
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 367910121321222336383942445961656970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 611222934
arrow FK Finska Keno D 20/70 3591213152025263234353840434755576770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3891013151618374348515253556062646567
arrow FR Francuska 5/49 59213639
arrow FT Finska Keno T 20/70 517192324252732363841474952535566676869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3681214202122262829303336414650636570
arrow IL Illinois 6/52 1810243546
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2681116232831343741434951545657585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 16121317181922242527282931323348515362
arrow LM Latvija Keno M 20/62 23489101416182124283039404351545762
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1291517
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 233239424346
arrow NP New York Pick 10 20/80 610142021242931353840425355565768727475
arrow OH Ohio Classic 6/49 232633394548
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81325272834
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3591217181922313942444850646566737579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 345715162325313537424554606269707576
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 17101123
arrow SB Španjolska Bono 6/49 137101149
arrow TK Tennessee Cash 5/35 112303334
arrow WA Washington 6/49 21225263132
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 28142331
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2591827303240434445505253545759667276