Utorak 23.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9937Sparta Prague - Banik Ostrava - - 3-13-2
9938Universitatea Craiova - Fc Botosani - - 1-02-1
9939Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv - - 0-00-0
9940Benfica - Santa Clara - - 0-13-4
9941Porto - Boavista - - 0-04-0
9942Bilbao Basket - Barcelona - - 0-00-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3440Admira Wacker - Austria Vienna gosti110-10-2
3450Altach - Mattersburg domaći31-11-1
3451St Polten - Wsg Wattens domaći441-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3317Austrija Klagenfurt - Grazer Ak gosti310-11-2
3359Bw Linz - Austria Lustenau domaći680-02-1
3363Dornbirn - Floridsdorfer Ac gosti660-01-1
3364Horn - Sv Lafnitz gosti440-13-2
3387Juniors Oo Fc - Ried domaći251-03-2

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1960Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv - - 0-00-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2038Mfk Karvina - Sfc Opava - - 0-00-0
2039Sigma Olomouc - Fk Teplice - - 0-00-0
2065Zlin - Pribram domaći630-01-0
2066Sparta Prague - Banik Ostrava gosti83-13-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2178Hb Koge - Kolding domaći900-01-0
2180Fredericia - Vendsyssel Ff gosti180-32-4

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7390Leicester - Brighton - - 0-00-0
7391Tottenham - West Ham domaći640-02-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9741Elva - Flora Tallinn Ii gosti170-10-1

FIFA ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7790Arsenal Fc Genad - Manchester City Chellovekk - - 1-02-1
7791Tottenham Hotspur Blackstar98 - Liverpool Fc Taka - - 0-11-1
7792Liverpool Fc Taka - Manchester United Flewless Phoenix - - 0-00-0
7793Manchester City Chellovekk - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-00-0
7796Manchester United Flewless Phoenix - Manchester City Chellovekk - - 2-02-0
7797Tottenham Hotspur Blackstar98 - Arsenal Fc Genad - - 1-02-0
7798Arsenal Fc Genad - Manchester United Flewless Phoenix - - 0-00-0
7799Manchester City Chellovekk - Liverpool Fc Taka - - 0-20-2
7800Liverpool Fc Taka - Arsenal Fc Genad - - 1-01-3
7801Manchester United Flewless Phoenix - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 1-11-1
7802Liverpool Fc Taka - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-10-1
7803Manchester City Chellovekk - Arsenal Fc Genad - - 0-01-0
7804Manchester United Flewless Phoenix - Liverpool Fc Taka - - 2-02-2
7805Tottenham Hotspur Blackstar98 - Manchester City Chellovekk - - 1-01-1
7806Arsenal Fc Genad - Tottenham Hotspur Blackstar98 - - 0-11-1
7807Manchester City Chellovekk - Manchester United Flewless Phoenix - - 1-01-0
7808Liverpool Fc Taka - Manchester City Chellovekk - - 0-00-0
7809Manchester United Flewless Phoenix - Arsenal Fc Genad - - 0-12-1
7811Arsenal Fc Genad - Liverpool Fc Taka - - 0-01-1
7812Tottenham Hotspur Blackstar98 - Manchester United Flewless Phoenix - - 0-00-0
7813Arsenal Fc Labotryas - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-20-2
7814Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester City Kraftvk - - 2-03-0
7815Liverpool Fc Upcake22 - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-00-0
7816Manchester City Kraftvk - Manchester United Kray - - 1-02-2
7819Manchester United Kray - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-00-0
7820Tottenham Hotspur Meltosik - Arsenal Fc Labotryas - - 0-21-3
7821Arsenal Fc Labotryas - Manchester United Kray - - 0-10-1
7822Liverpool Fc Upcake22 - Manchester City Kraftvk - - 2-02-0
7823Manchester City Kraftvk - Arsenal Fc Labotryas - - 0-01-0
7831Manchester United Kray - Tottenham Hotspur Meltosik - - 0-10-1
7832Liverpool Fc Upcake22 - Arsenal Fc Labotryas - - 1-11-1
7833Manchester City Kraftvk - Tottenham Hotspur Meltosik - - 1-11-3
7842Manchester United Kray - Manchester City Kraftvk - - 0-01-0
7843Tottenham Hotspur Meltosik - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-10-2
7844Arsenal Fc Labotryas - Tottenham Hotspur Meltosik - - - -
7852Liverpool Fc Upcake22 - Manchester United Kray - - - -
7853Manchester City Kraftvk - Liverpool Fc Upcake22 - - 0-21-3
7860Manchester United Kray - Arsenal Fc Labotryas - - 0-20-2
7861Arsenal Fc Labotryas - Manchester City Kraftvk - - 3-05-1
7919Tottenham Hotspur Meltosik - Manchester United Kray - - 1-03-0

FIFA LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7730Liverpool Fc Olle - Paris Saint Germain Pablik - - 1-21-4
7731Manchester City Mooneycb - Fc Barcelona Dm1trena - - 0-23-3
7732Fc Barcelona Dm1trena - Real Madrid White Boy1927 - - 0-00-1
7733Paris Saint Germain Pablik - Manchester City Mooneycb - - 1-02-1
7734Manchester City Mooneycb - Liverpool Fc Olle - - 1-01-1
7735Real Madrid White Boy1927 - Paris Saint Germain Pablik - - 0-11-3
7736Liverpool Fc Olle - Real Madrid White Boy1927 - - 0-01-1
7737Paris Saint Germain Pablik - Fc Barcelona Dm1trena - - 2-12-2
7738Fc Barcelona Dm1trena - Liverpool Fc Olle - - 2-02-1
7739Real Madrid White Boy1927 - Manchester City Mooneycb - - 0-02-2
7740Fc Barcelona Dm1trena - Manchester City Mooneycb - - 1-01-1
7741Paris Saint Germain Pablik - Liverpool Fc Olle - - 0-00-1
7742Manchester City Mooneycb - Paris Saint Germain Pablik - - 1-11-1
7743Real Madrid White Boy1927 - Fc Barcelona Dm1trena - - 0-21-3
7744Liverpool Fc Olle - Manchester City Mooneycb - - 0-10-2
7754Paris Saint Germain Pablik - Real Madrid White Boy1927 - - 1-11-4
7755Fc Barcelona Dm1trena - Paris Saint Germain Pablik - - 0-02-1
7756Real Madrid White Boy1927 - Liverpool Fc Olle - - 1-13-1
7760Liverpool Fc Olle - Fc Barcelona Dm1trena - - 1-01-0
7761Manchester City Mooneycb - Real Madrid White Boy1927 - - 2-03-1

FIFA LIGA PRVAKA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7768Real Madrid Flewless Phoenix - Tottenham Hotspur Chellovekk - - 0-00-2
7773Paris Saint Germain Genad - Real Madrid Flewless Phoenix - - 0-10-2
7774Tottenham Hotspur Chellovekk - Ssc Napoli Taka - - 0-00-0
7775Ssc Napoli Taka - Paris Saint Germain Genad - - 1-11-1
7776Tottenham Hotspur Chellovekk - Paris Saint Germain Genad - - 0-10-1
7777Tottenham Hotspur Chellovekk - Real Madrid Flewless Phoenix - - 0-02-1
7782Real Madrid Flewless Phoenix - Paris Saint Germain Genad - - 1-01-0
7783Ssc Napoli Taka - Tottenham Hotspur Chellovekk - - 1-03-1
7787Paris Saint Germain Genad - Ssc Napoli Taka - - 2-14-3

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2222Pif - Atlantis gosti410-11-1

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9693Ilves - Fc Haka gosti120-10-1
9694Tps - Hjk Helsinki gosti650-00-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9596Fh Hafnarfjordur - Selfoss domaći222-00-2
9953Breidablik - Kr Reykjavik domaći143-06-0
9954Fylkir - Throttur domaći71-02-2

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5393Thor Akureyri - Reynir Sandgerdi gosti180-11-1
9241Fram Reykjavik - Ir Reykjavik gosti222-13-1
9242Ibv Vestmannaeyjar - Tindstoll domaći41-07-0
9243Afturelding - Arborg domaći540-03-0
9244Grotta - Hottur Huginn domaći241-03-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Spal 2013 - Cagliari gosti900-00-1
1256Verona - Napoli gosti380-10-2
1257Genoa - Parma gosti180-21-4
1258Torino - Udinese domaći161-01-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Hap Raanana - Maccabi Netanya gosti250-22-4
1017Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem gosti171-12-2
1019Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv gosti200-20-3
1023Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa gosti30-21-3

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8821Sporting San Jose - Ad Juventud Escazucena domaći760-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3067Fehervar - Ferencvaros domaći451-01-0
3072Ujpest - Zalaegerszeg domaći371-02-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1817Chemnitzer - E. Braunschweig gosti80-21-2
1823Uerdingen - Wurzburger Kickers domaći161-11-2
1856Hansa Rostock - Kaiserslautern gosti390-11-1
1860Viktoria Koln - Duisburg domaći490-01-0

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9947Ahli Al Khalil - Hilal Al Quds VVV-VV-V

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2821Arka Gdynia - Zaglebie Lubin domaći232-13-2
2822Korona Kielce - Rakow Czestochowa gosti50-10-1
2823Lks Lodz - Gornik Zabrze gosti440-11-3
2827Wisla Krakow - Wisla Plock domaći191-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7379Setubal - Rio Ave domaći251-11-2
7380Benfica - Santa Clara gosti440-13-4
7381Porto - Boavista domaći530-04-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7688Kpv - Kerho 07 domaći82-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2875Universitatea Craiova - Fc Botosani domaći311-02-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2935Zlate Moravce - Slovan Bratislava gosti450-10-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10611Levante - Atletico Madrid gosti150-10-1
10612Real Valladolid - Getafe gosti411-11-1
10613Barcelona - Athletic Bilbao domaći710-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1940Elche - Deportivo La Coruna gosti650-00-1
1941Lugo - Malaga - - 0-00-0
1942Extremadura - Real Zaragoza domaći81-11-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1908Jonkopings Sodra - Ljungskile gosti310-12-1
1910Orgryte - Halmstad gosti50-20-3
1911Trelleborgs Ff - Osters gosti30-10-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6338Thun - Young Boys domaći640-01-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2947Schaffhausen - Chiasso domaći660-02-1
2948Winterthur - Grasshoppers gosti200-11-1
2949Aarau - Wil gosti191-14-1
2966Lausanne - Vaduz domaći510-01-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9943Mbao Fc - Coastal Union Fc domaći71-01-0
9944Mwadui Fc - Lipuli Fc domaći261-03-0
9945Ruvu Shooting - Ndanda Fc - - 0-00-0
9946Singida United - Mtibwa Sugar Fc gosti70-21-3

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8905Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh City Fc gosti300-11-3
8906Nam Dinh Fc - Hai Phong Fc gosti400-10-2
8909Clb Viettel - Clb Bd Thanh Hoa gosti60-11-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8915Ba Ria Vung Tau Fc - Cs. Dong Thap domaći172-23-2
8916Dong Tam Long An - Huda Hue domaći392-02-1

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10377Beijing Ducks - Nanjing Monkey Kings 90-93
10378Guangdong Southern Tigers - Jiangsu Dragons 119-71
10379Zhejiang Golden Bulls - Zhejiang Guangsha Lions 93-118
10380Shandong Heroes - Beijing Royal Fighters 94-103

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10721Manawatu Jets - Otago Nuggets 100-104
8817Canterbury Rams - Auckland Huskies 102-70

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6602Ratiopharm Ulm - Enbw Ludwigsburg 85-94

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8780Baskonia - Unicaja Malaga 76-76 / 87-86
8781Bilbao Basket - Barcelona 73-85
8820Iberostar Tenerife - Divina Seguros Joventut 82-80

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1024Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia 3-44-8
1025Ledovyy Desant - Stalker 0-22-2
1026Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 0-25-2
1028Stalker - Ershistyye Tigry 1-16-1
1033Krasnyye Krylia - Stalker 1-25-4
1036Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 1-16-3
1040Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi 2-15-2
1046Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka 0-23-3
1047Chernye Grifony - Zolotye Drakony 1-12-5
1064Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony 0-34-6

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11132Gladiator - Voiny Suomi 0-04-2
11133Besheniye Psy - Goryachiye Golovy 0-02-1

EGZIBICIJA AUSTIJA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1253I.Dshandshgava - E.Karner 4-120-64-60-2
1254M.Antonitsch - J.Grabher 13-106-47-62-0
4042M.Antonitsch - J.Grabher 13-106-47-62-0

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8630K.Edmund - J.Ward 12-56-16-42-0
8631D.Evans - J.Clarke 12-46-36-12-0
8632A.Murray - L.Broady 12-46-26-22-0

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8800J.Murray N.Skupski - L.Broady C.Norrie 20-216-35-71-2

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10357S.Kenin - A.Riske 12-26-16-12-0
10358E.Navarro - L.Fernandez 4-124-60-60-2
10359D.Collins - A.Anisimova 9-135-74-60-2
10360A.Tomljanovic - S.Rogers 12-36-16-22-0

EGZIBICIJA FPT PORTUGALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1350T.Torres - G.Falcao 13-87-56-32-0
1368D.Alves - A.Portugal - - - -
1415T.Fernandes - D.Batista - - - -

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1155C.Strother - E.Wallart 3-121-62-60-2
1156I.Ore - J.Cerretani 13-107-66-42-0
1157E.Wallart - A.Kiefer V-VV-VV-VV-V
1158M.Johnson - I.Ore 5-122-63-60-2
1178A.Kiefer - C.Strother V-VV-VV-VV-V
1179M.Johnson - J.Cerretani 13-96-47-52-0

EGZIBICIJA ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1314F.Forti - A.Vavassori 14-196-34-61-2
1315L.Darderi - G.Ricca 18-171-67-62-1

EGZIBICIJA ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1316D.Capecchi - A.Arnaboldi 4-122-62-60-2
1317E.Dalla Valle - F.Passaro 23-176-77-62-1
1318P.Rondoni - F.Gaio 6-123-63-60-2
1319R.Marcora - G.Fonio 7-123-64-60-2
1320R.Brancaccio - M.Arnaldi 18-102-66-32-1
1323M.Gigante - T.Fabbiano 7-104-66-41-2
1324M.Bortolotti - L.Giacomini 13-107-66-42-0
1327L.Sonego - A.Pellegrino V-VV-VV-VV-V
1328L.Nardi - F.Arnaboldi V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1211L.Gerch - M.Lipp 12-36-26-12-0
1214M.Bachinger - N.Guttau 12-46-36-12-0
1215M.Moeller - S.Seifert 17-144-66-32-1
1216A.Obert - K.Wehnelt V-VV-VV-VV-V
1219P.Gojowczyk - B.Sanchez Martinez 12-86-46-42-0
1221P.Heller - P.Florig 12-16-06-12-0
1223C.Stebe - J.Haerteis 12-76-46-32-0
1225J.Lenz - K.Krawietz 10-145-75-70-2
1226O.Otte - N.Ehrenschneider 12-46-26-22-0
1228D.Masur - M.Rehberg 13-86-27-62-0
1229M.Marterer - P.Torebko 13-107-66-42-0
1251Y.Maden - L.Wessels 12-86-46-42-0

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4057E.Fanning - C.Van Nguyen 12-206-43-61-2
4058E.Halbauer - R.Zarazua 10-136-74-60-2
4059S.Xu - R.Newborn 12-36-16-22-0
4060A.Nefedova - Q.Gleason 12-16-06-12-0
4061D.Ivanova - L.Sleeth 13-77-66-12-0
4062P.Udvardy - A.Sysoeva 12-26-16-12-0
4063E.Halbauer - R.Newborn 15-206-44-61-2
4195R.Zarazua - C.Van Nguyen 12-26-06-22-0
4200S.Xu - E.Fanning 12-26-16-12-0
4209A.Nefedova - P.Udvardy 13-87-56-32-0
4210A.Sysoeva - D.Ivanova 9-135-74-60-2
4214L.Sleeth - Q.Gleason V-VV-VV-VV-V
4221A.Gamiz - S.Whittle 13-57-56-02-0
4222M.Closs - P.Montez 10-176-11-61-2
4226P.Montez - S.Whittle 6-124-62-60-2
4227M.Closs - A.Gamiz 3-122-61-60-2

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1199A.Tabilo - M.Arevalo Gonzalez 6-124-62-60-2
1200D.Popko - S.Murillo 12-56-26-32-0
1201M.Arevalo Gonzalez - D.Popko 13-96-37-62-0
1202S.Murillo - P.Polansky - - - -
1209A.Sarkissian - D.Boyer 6-123-63-60-2
1210A.Adamson - O.Kumar 8-124-64-60-2
4053P.Polansky - C.Kingsley 6-135-71-60-2
4054R.Smith - J.Arconada 13-86-27-62-0
4055N.Mejia - A.Tabilo 10-134-66-70-2
4056R.Smith - C.Kingsley 19-166-43-62-1

EXHIBITION EASTERN EUROPEAN CHAMPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5361D.Dzumhur - E.Vanshelboim 12-16-16-02-0
5363F.Stipic - I.Sabanov 3-121-62-60-2
5368N.Fatic - H.Medjedovic 12-56-46-12-0
5369P.Pjevcevic - V.Tadic V-VV-VV-VV-V
5370T.Jotovski - N.Malesevic V-V4-6V-VV-V
5373D.Lajovic - A.Lazarov 15-187-64-61-2
5374F.Stipic - B.Butulija V-VV-VV-VV-V

EXHIBITION EUROPEAN PRO TENNISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4228G.Petit - T.Laurent 19-176-43-62-1

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR POLAND DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4051M.Dembek J.Zielinski - M.Mikula Y.Wojcik 12-76-46-32-0

ČEŠKA REGIONALNA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1105Tj Abc Branik A - Tj Sokol Modrany A V-VV-VV-V

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8799Eagles Pro - Legion 1-01-11-3
9755Uragan Pro - Plamya Pro 0-11-11-3
9756Berkut - Alliance 1-01-13-1
9757Enerdzhi - Molot 1-01-13-2

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11134University - Military 0-10-20-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10361Eurasia - Ural Stars 1-02-03-0
10362Red Fox - Ural City 1-01-13-1

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
10364Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 6-5
10365Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 11-3
10366Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 4-0
10367Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers 1-4
10368Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 3-0
10369Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 3-2

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10370Kt Wiz - Nc Dinos 3-4
10371Lg Twins - Kiwoom Heroes 3-8
10372Lotte Giants - Kia Tigers 4-3
10373Samsung Lions - Hanwha Eagles 11-4
10374Sk Wyverns - Doosan Bears 2-9

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10363Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 4-11

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
9326Inter Movistar - Jaen Paraiso Interior 3-1
9327Fc Barcelona - Levante Dominicos 2-3

BOKSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1693A.Moloney - J.Franco -

KRIKET FINSKA PREMIER LIGA T20OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10698Gym Helsinki Gymkhana Cc - Greater Helsinki Cc 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7620M.Webster - P.Nicholson 1-0
7621M.Warburton - M.Webster 1-0
7622P.Nicholson - M.Warburton 1-0
7623S.Burton - M.Webster 0-1
7624S.Mitchell - P.Nicholson 1-0
7625D.Evans - M.Warburton 0-1
7626M.Webster - S.Mitchell 0-1
7627P.Nicholson - D.Evans 0-1
7628M.Warburton - S.Burton 0-1
7629D.Evans - M.Webster 1-0
7630S.Burton - P.Nicholson 1-0
7631S.Mitchell - M.Warburton 1-0
7632S.Burton - D.Evans 0-1
7633S.Mitchell - S.Burton 0-1
7634D.Evans - S.Mitchell 1-0

SNOOKER TOUR CHAMPIONSHIP 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10185S.Murphy - M.Allen 0-1

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9906J.Vrablik - M.Horejsi 0-1
9907A.Gavlas - T.Martinko 1-0
9908J.Seibert - T.Tregler 0-1
9909P.David - J.Vrablik 1-0
9910A.Gavlas - D.Prokopcov 1-0
9917M.Horejsi - T.Martinko 1-0
9918J.Seibert - J.Vrablik 0-1
9919A.Gavlas - T.Tregler 1-0
9920D.Prokopcov - T.Martinko 1-0
9921P.David - M.Horejsi 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11054F.Just - R.Danicek 1-0
11055T.Hlavsa - S.Novota 0-1
9924M.Filipek - J.Havlik Jnr 0-1
9925J.Louda - J.Obeslo 1-0
9926J.Havlik Jnr - J.Obeslo 1-0
9927M.Filipek - J.Louda 1-0
9928L.Lev - D.Maruniak 1-0
9929J.Merta - P.Macela 1-0
9930L.Lev - P.Macela 0-1
9931J.Merta - D.Maruniak 0-1
9932P.Macela - D.Maruniak 1-0
9933L.Lev - J.Merta 1-0
9934M.Cinibulk - M.Flanderka 1-0
9935M.Filipek - J.Smetana 0-1
9936M.Cinibulk - J.Smetana 0-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10776D.Ying - V.Shirokov 1-0
10777D.Petrochenko - S.Ogai 1-0
10778V.Ivanov - V.Bazilevskii 1-0
10779A.Volkov - D.Kolesnikov 1-0
10780D.Sayanov - A.Pravednov 0-1
10781I.Buyanin - Z.Hudaiberdiev 0-1
10782S.Ogai - D.Sayanov 1-0
10783V.Bazilevskii - A.Volkov 1-0
10796V.Shirokov - I.Buyanin 0-1
10797A.Pravednov - D.Petrochenko 1-0
10798D.Kolesnikov - V.Ivanov 1-0
10799Z.Hudaiberdiev - D.Ying 0-1
10800D.Ying - I.Buyanin 1-0
10801D.Petrochenko - D.Sayanov 0-1
10802V.Ivanov - A.Volkov 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10803S.Mishchenko - E.Populovskyi 0-1
10804S.Solomko - A.Tanchuk 1-0
10805V.Mishchenko - O.Zhyrnov 1-0
10806O.Leonenko - D.Zaporozhets 0-1
10807Y.Strilnyk - I.Fedoryshyn V-V
10808S.Mishchenko - A.Tanchuk 1-0
10809R.Kapinus - O.Zhyrnov 1-0
2841R.Kapinus - M.Teteruk 1-0
2843O.Lykhytskyi - A.Chepurnyi 1-0
2844D.Prokopenko - D.Kolodii 0-1
2859I.Akimov - V.Polishchuk 0-1
2862Y.Gusak - O.Stroilov 1-0
2870T.Yemelianov - M.Sevastianov 0-1
2871O.Zhyrnov - O.Nadporozhskyi 1-0
2884O.Sulym - O.Naida 0-1
2885A.Obishchenko - A.Skliarenko 0-1
2906O.Mytsyk - V.Pakhniuk 0-1
2911O.Hryshyn - O.Ilin 1-0
2912A.Peretiatko - D.Bortsov 0-1
2913O.Naplokov - V.Ivanov 0-1
2914A.Likhitskiy - R.Solomko 1-0
2915A.Chepurnyi - R.Makarenko 1-0
2916V.Vasko - D.Chernyshov 1-0
2917O.Stroilov - E.Akelperov 0-1
2918M.Sevastianov - K.Ivchenko 1-0
2919R.Kapinus - O.Zhyrnov 0-1
2920O.Sulym - O.Lykhytskyi 1-0
2921D.Prokopenko - A.Obishchenko 0-1
2922I.Akimov - O.Mytsyk 0-1
2923Y.Gusak - V.Myrzak 1-0
2924T.Yemelianov - V.Lytvynov 0-1
2925O.Naplokov - M.Teteruk 0-1
2926M.Mrykh - D.Kolodii 0-1
2927V.Vasko - V.Polishchuk 0-1
2928O.Hryshyn - O.Stroilov V-V
2929A.Peretiatko - M.Sevastianov 0-1
2930O.Nadporozhskyi - V.Ivanov 1-0
2931A.Skliarenko - I.Parnyvoda -
2936V.Pakhniuk - D.Chernyshov -
2941Y.Gusak - O.Ilin -
2982T.Yemelianov - D.Bortsov -
2987R.Kapinus - O.Naplokov -
2988D.Prokopenko - M.Mrykh -
2989I.Akimov - V.Vasko -
2990E.Alekperov - V.Myrzak -
2991K.Ivchenko - V.Lytvynov -
2992O.Zhyrnov - V.Ivanov -
2993A.Nayda - R.Solomko -
2994A.Obishchenko - I.Parnyvoda -
2995O.Mytsyk - D.Chernyshov -
2996O.Hryshyn - Y.Gusak -
2997A.Peretiatko - T.Yemelianov -

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7927Y.Chilikina - K.Zharkova 1-0
7932O.Panchyshyn - Y.Pachich 0-1
7933M.Maliuta - K.Zharkova 0-1
7934Y.Pachich - T.Kravchuk 1-0
7995Y.Chilikina - O.Panchyshyn 1-0
7999M.Maliuta - Y.Pachich 0-1
8000O.Panchyshyn - K.Zharkova 0-1
8002Y.Chilikina - T.Kravchuk 1-0
8003M.Maliuta - O.Panchyshyn 1-0
8352Y.Chilikina - Y.Pachich 1-0
8353K.Zharkova - T.Kravchuk 1-0
8354M.Maliuta - Y.Chilikina 1-0
8355O.Panchyshyn - T.Kravchuk 0-1
8356Y.Pachich - K.Zharkova 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 13913172041
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2644687282
arrow BL Belgija Keno 20/70 236710131516273037384044455556576061
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 521243240
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 59101231
arrow CO Connecticut 6/44 1321323640
arrow DA Multi-Daily A 6/99 151819254172
arrow DB Multi-Daily B 6/99 103342467389
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152646497291
arrow EM Euro Millions 5/50 212194649
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4691321222526282934364049505255576365
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2451114162627303436434547484953575966
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 4691431
arrow FK Finska Keno D 20/70 268912131519203132404650545561626566
arrow FQ Finska Keno V 20/70 810151618212527282930313233424448555668
arrow FT Finska Keno T 20/70 36789152226313437424344515255606168
arrow GO Njemačka Keno 20/70 124710111316243338394756586163666970
arrow IT Italija 6/90 404452596669
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1012141518202224272930343536434749535759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 16111415161718192729313443464849515455
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4781012141517192021263034374043454853
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 510111628
arrow NP New York Pick 10 20/80 49131416272930344445485253606365697179
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 611122026293141424748495053586474757680
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 38121720313233343537383940414954587374
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2572229
arrow PO Poljska 6/49 1925414248
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71920273544
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 620374048
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1113152426
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 59131723263840434851565860646971737880