Srijeda 24.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10457Neuchatel Xamax - Basel - - 1-11-2
10464Wolves - Bournemouth - - 0-01-0
10465Slavia Prague - Viktoria Plzen - - 0-01-0
10466Rapid Vienna - Salzburg - - 1-42-7
10467Liverpool - Crystal Palace - - 2-04-0
10468Roma - Sampdoria - - 0-12-1
10470Real Madrid - Mallorca - - 1-02-0
10473Valencia Basket - Cb Miraflores - - 0-01-0

ALBANIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3363Kukesi - Apolonia Fier domaći272-03-1
3364Skenderbeu - Bylis Ballsh domaći341-01-1
3387Teuta - Vllaznia domaći760-01-0

ARMENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3181Fc Noah - Banants domaći31-12-1
3182Gandzasar Kapan - Fc Ararat Armenia gosti290-10-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3452Hartberg - Lask gosti530-01-5
3454Wolfsberger Ac - Sturm Graz domaći590-02-0
3455Rapid Vienna - Salzburg domaći191-42-7

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3389Wacker Innsbruck - Fc Liefering gosti21-21-4
3390Amstetten - Kapfenberg domaći441-02-0
3392Young Violets Austria Wien - Vorwarts Steyr gosti20-31-4

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1958Vasco Da Gama - Macae Esporte VVV-VV-V

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1961Cska Sofia - Botev Plovdiv domaći191-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2067Jablonec - Slovan Liberec gosti240-11-1
2068Slavia Prague - Viktoria Plzen domaći690-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5383Chrudim - Usti Nad Labem domaći232-03-3
5386Dukla Prague - Vitkovice domaći82-04-0
5387Lisen - Banik Sokolov gosti50-21-3
5389Slovan Varnsdorf - Brno gosti860-00-1
5390Vysocina Jihlava - Vysehrad domaći311-04-0

CRNA GORA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7683Bokelj Kotor - Lovcen gosti440-10-1
7684Ibar Rozaje - Decic Tuzi gosti320-10-4
7685Jedinstvo Bijelo Polje - Mornar Bar domaći23-26-4
7686Jezero - Arsenal Tivat gosti880-00-1
7687Otrant Ulcinj - Drezga domaći840-02-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2181Naestved - Vejle domaći81-01-1
2182Skive - Viborg gosti440-10-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7694Aarhus Fremad - Bronshoj domaći141-05-0
7695Ab Gladsaxe - Avarta domaći82-02-1
7696Brabrand - Fc Helsingor gosti210-10-2
7697Dalum - B93 Kopenhagen gosti90-20-2
7698Jammerbugt Fc - Vanlose domaći171-03-0
7699Middelfart - Hik Hellerup domaći530-02-0
7700Naesby - Holbaek B I gosti211-11-1
7701Ringkobing - Skovshoved domaći131-11-2
7702Sydvest - Fa 2000 domaći431-03-0
7703Thisted - Frem domaći72-13-2
7704Vejgaard Bk - Slagelse domaći460-02-1
7705Vsk Aarhus - Hillerod domaći331-01-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7392Manchester Utd - Sheffield United domaći72-03-0
7393Newcastle - Aston Villa domaći680-01-1
7394Norwich - Everton gosti550-00-1
7395Wolves - Bournemouth domaći600-01-0
7396Liverpool - Crystal Palace domaći232-04-0

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9696Inter Turku - Kups gosti61-24-4
9697Honka - Lahti gosti10-10-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1942Xanthi - Atromitos Athens domaći770-01-0

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1146Aris - Aek Athens domaći570-02-1
1147Olympiakos Piraeus - Paok domaći650-02-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7729Foolad Khuzestan Fc - Esteghlal Tehran gosti121-12-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3121Ibv Vestmannaeyjar - Stjarnan gosti840-00-1
3122Valur - Thor Ka domaći112-06-0

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5393Thor Akureyri - Reynir Sandgerdi gosti180-11-1
5394Ka Akureyri - Leiknir Reykjavik domaći62-06-0
5395Fjolnir - Selfoss gosti122-23-2
5396Kordrengir - Ia Akranes domaći91-02-2
5397Throttur - Fh Hafnarfjordur gosti51-11-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Atalanta - Lazio gosti51-23-2
1261Inter - Sassuolo gosti42-13-3
1264Roma - Sampdoria gosti110-12-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5398Ashdod - Hap Kfar Saba gosti51-22-3
5399Kiryat Shmona - Hapoel Hadera gosti400-10-3
5400Sectzya Nes Ziona - Bnei Yehuda - - 0-00-0

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2990Kf Dukagjini - Kf Gjilani gosti21-21-3
2991Kf Trepca 89 - Kf Flamurtari gosti340-11-1
2992Kf Vushtrria - Kf Drita gosti20-20-4

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1823Deportiva Alajuelense - Deportivo Saprissa gosti120-20-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11327Vilnius Fk Zalgiris - Kauno Kaunas gosti250-22-3
11328Banga Gargzdai - Riteriai gosti190-11-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1135Mezokovesd Zsory - Debreceni gosti890-00-1
1136Honved - Kaposvar domaći201-04-2
1141Varda - Puskas Akademia domaći850-01-1
1143Paksi Se - Diosgyor domaći171-04-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2520Aalesund - Brann domaći301-02-2
2614Haugesund - Kristiansund gosti230-12-2
2615Stabaek - Sandefjord domaći301-02-0
2620Start - Molde domaći181-22-3
2621Viking - Mjondalen gosti191-11-1
2690Odd Bk - Valerenga gosti61-14-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1861Preussen Munster - Zwickau gosti600-02-1
1862Sonnenhof Grossaspach - Meppen domaći401-01-2
1863Unterhaching - Magdeburg - - 0-00-0
1902Bayern Munich Am - 1860 Munich gosti341-12-1
1903Hallescher - Cz Jena domaći82-25-3
1904Ingolstadt - Waldhof Mannheim domaći411-02-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2830Lechia Gdansk - Piast Gliwice domaći740-01-0
2833Jagiellonia - Legia Warsaw - - 0-00-0
2834Lech Poznan - Pogon Szczecin - - 0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7382Tondela - Pacos Ferreira gosti100-21-3
7383Moreirense - Famalicao domaći690-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2859Unex Unicov - Fk Blansko gosti171-25-2

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Acs Sepsi - Poli Iasi gosti51-15-1

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2933Shinnik Yaroslavl - Ural Ekaterinburg gosti150-10-2

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937Ruzomberok - Dac 1904 domaći201-03-0

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3222Nk Nafta - Mura gosti480-00-2

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2934Vojvodina Novi Sad - Partizan Belgrade domaći371-02-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10614Alaves - Osasuna gosti640-00-1
10615Real Sociedad - Celta Vigo gosti450-10-1
10616Real Madrid - Mallorca domaći191-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1943Girona - Numancia domaći32-02-0
1944Huesca - Cadiz domaći650-01-1
1945Tenerife - Mirandes domaći82-04-1
1946Albacete - Las Palmas - - 0-00-0
1950Ponferradina - Racing Santander gosti91-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9221Lidkopings Fk - Grebbestads If domaći660-01-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7386Neuchatel Xamax - Basel domaći111-11-2
7387Lugano - Luzern domaći800-02-0
7388Sion - Servette gosti221-11-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2968Kriens - Stade Ls Ouchy gosti371-12-2

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1911Alliance Fc - Polisi Tanzania Fc domaći510-01-1
1938Biashara United Mara - Kmc Fc domaći361-04-0
1939Kagera Sugar - Azam Fc domaći311-01-0
1940Mbeya City Fc - Simba Sc gosti80-10-2
1941Young Africans Sc - Namungo Fc gosti520-02-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2871Mykolaiv - Prykarpattya domaći213-15-1
2875Obolon Brovar Kiev - Avangard Kramatorsk gosti280-11-1

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2870Illichivec Mariupol - Vorskla Poltava domaći371-01-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8910B. Binh Duong - Hanoi T And T gosti310-10-2
8911Shb Da Nang - Hoang Anh Gia Lai gosti291-13-1
8913Than Quang Ninh - Quang Nam Fc domaći61-03-1
8914Sai Gon Fc - Hong Linh Ha Tinh Fc gosti650-01-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3183Xskt Can Tho - Sqc Binh Dinh gosti52-23-2

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7689Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 93-86

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1199Shanghai Sharks - Liaoning Flying Leopards 87-104
1200Tianjin Pioneers - Shenzhen Aviators 83-97
1201Xinjiang Flying Tigers - Beijing Ducks 67-78
1209Sichuan Blue Whales - Shanxi Loongs 76-88
13026Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters 95-104

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10722Franklin Bulls - Taranaki Mountainairs 95-107

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7690Alba Berlin - Ewe Baskets Oldenburg 81-59

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1211Bk Opava - Qanto Svitavy 91-88

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7706Tecnyconta Zaragoza - Herbalife Gran Canaria 85-76
7707Morabanc Andorra - Real Madrid 91-75
7708Valencia Basket - Cb Miraflores 94-90

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13086Besheniye Psy - Gladiator 4-211-6
13087Goryachiye Golovy - Voiny Suomi 0-02-2

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3440Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 2-36-5
3450Ershistyye Tigry - Stalker 4-16-4
3451Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 0-12-4
3456Stalker - Krasnyye Krylia 0-34-3
3457Ledovyy Desant - Stalker 2-16-1
3458Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia 2-48-7
3459Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka 3-25-5
4041Lyutiye Vepri - Bystriye Rysi 4-28-4
4042Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony 1-44-9
4051Chernye Grifony - Zolotye Drakony 1-04-4

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11131C.Norrie - R.Peniston 19-113-66-12-1
8633L.Broady - J.Ward 5-124-61-60-2
8635K.Edmund - A.Murray 23-186-77-62-1

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8801J.Salisbury J.Omara - J.Clarke D.Inglot V-VV-VV-VV-V
8814L.Broady C.Norrie - D.Evans L.Glasspool 18-216-43-61-2

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10360A.Tomljanovic - S.Rogers 12-36-16-22-0
11305B.Mattek Sands - M.Puig 12-46-16-32-0
11306C.Dolehide - M.Keys 12-221-67-61-2
11319J.Brady - V.Azarenka 12-56-36-22-0

EGZIBICIJA MATCHPLAY 120TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1860R.Cid Subervi - P.Polansky 12-26-16-12-0
1908T.Sandgren - M.Torpegaard 13-96-37-62-0
1910E.Escobedo - Z.Svajda V-V2-6V-VV-V

EGZIBICIJA MATCHPLAY 120 (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4052V.Lepchenko - G.Min 12-66-46-22-0
4053A.Glatch - C.Vandeweghe 12-76-16-32-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1109B.Weintraub - S.Bar Menahem 11-153-66-31-2
1114E.Luria - R.Amar 6-135-71-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116L.Glushko - N.Khirin 17-157-54-62-1
1117S.Biran - Y.Akler - - - -
1124K.Koldobski - L.Oved 12-46-36-12-0
1125D.Shved - M.Tahan 0-120-60-60-2
1128N.Major - S.Bereznyak 2-121-61-60-2

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026T.Schonenberg - K.Wehnelt 13-97-66-32-0
1027A.Oetzbach - S.Fanselow 7-123-64-60-2
1028N.Guttau - P.Florig 18-106-76-22-1
1033P.Gojowczyk - L.Gerch 16-156-43-62-1
1040C.Stebe - D.Masur 12-46-36-12-0
1046P.Torebko - K.Krawietz 6-124-62-60-2
1047Y.Hanfmann - C.Negritu 13-106-47-62-0
1064D.Altmaier - M.Rosenkranz 14-142-66-42-1
1089J.Haerteis - M.Rehberg 5-123-62-60-2
1098M.Marterer - J.Lenz 12-86-46-42-0
1226O.Otte - N.Ehrenschneider 12-46-26-22-0
1251Y.Maden - L.Wessels 12-86-46-42-0

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4521K.Stewart - E.Halbauer 12-66-46-22-0
4522P.Udvardy - S.Xu 16-196-34-61-2
4523S.Vickery - A.Parks 4-122-62-60-2
4525Clousing Keisha R - R.Zarazua 4-124-60-60-2
4537J.Jovic - S.Mendez 6-122-64-60-2
4538S.Sewing - C.Van Nguyen 12-46-26-22-0
4541A.Parks - K.Stewart 12-56-36-22-0
4542E.Halbauer - P.Udvardy 12-46-36-12-0
4544S.Xu - S.Vickery 12-36-26-12-0
4545Clousing Keisha R - J.Elie 13-67-56-12-0
4546J.Jovic - C.Van Nguyen 19-156-23-62-1
4547S.Sewing - L.Sleeth 21-166-14-62-1
4550G.Olmos - R.Wijesundera 13-77-66-12-0
4552K.Day - L.Guillermo 12-46-26-22-0
4554L.Guillermo - G.Olmos 7-124-63-60-2
4578K.Day - R.Wijesundera 12-46-36-12-0

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4322H.Gold - I.Ore V-VV-VV-VV-V
4323G.Mensour - S.Burnette 12-66-36-32-0
4325I.Ore - S.Storch 6-122-64-60-2
4326S.Burnette - C.Strother 12-26-26-02-0
4327S.Storch - H.Gold V-VV-VV-VV-V
4329C.Strother - G.Mensour V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4195A.Tabilo - S.Murillo 12-36-06-32-0
4200M.Arevalo Gonzalez - D.Popko 2-121-61-60-2
4210S.Riffice - J.Arconada 8-132-66-70-2
4221D.Popko - N.Mejia 21-194-67-52-1
4222M.Arevalo Gonzalez - A.Tabilo 3-120-63-60-2
4226A.Sarkissian - B.Bobrov 13-206-43-61-2
4291R.Smith - S.Riffice 7-136-71-60-2
4292S.Murillo - C.Kingsley V-VV-VV-VV-V
4316R.Sarmiento - D.Boyer 6-122-64-60-2
4318A.Adamson - B.Bobrov 12-76-36-42-0

EXHIBITION CREDIT ONE BANK INVITATIONAL WOMEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11326E.Bouchard D.Collins - A.Anisimova S.Stephens 19-216-46-71-2

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR ISRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099O.Ovil - Y.Barkai V-VV-VV-VV-V
1100O.Yeshaya - L.Goldenberg 4-123-61-60-2
1106R.Ginat - O.Kimhi 16-126-24-62-1
1107S.Simon - N.Zuckerman 13-97-66-32-0

ČEŠKA REGIONALNA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11329Tj Brevnov - Reporyje 1-02-03-0
11330Tj Petriny C - Sk K3 1-02-02-3
11331Tj Sokol Zizkov B - Sk Meteor Praha A 0-11-11-3
4059Mff G - Kosire B 1-02-03-0
4060Petriny C - Sk K3 V-VV-VV-V
4061Tj Brevnov - Reporyje 1-02-03-0
4062Zizkov B - Meteor A 0-11-11-3

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1016Panthers - Foxes 1-01-13-2
1017Foxes - Panthers 0-10-20-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4056Plamya Pro - Legion 0-11-13-1
4057Lions - Empire 1-01-13-2
4058Titans - Payp 1-02-03-0

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11135Red Fox - Eurasia 0-11-13-1
11136Ural City - Energy 1-02-03-0

VIJETNAM PREMIER LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4063Tre Tphcm - Ben Tre 0-10-20-1

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFVATERPOLO

Br. Susret Kraj
7776Primorje Rijeka - Vk Jadran Split 9-13
7777Sibenik - Mornar Bs 14-5

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
1179Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 2 7-5

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
10723Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 6-4
10724Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 6-9
10725Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 5-2
10726Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers 6-1
10727Yokohama Dena Baystars - Chunichi Dragons 3-2
10732Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 1-5

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1130Kt Wiz - Nc Dinos V-V
1133Lg Twins - Kiwoom Heroes V-V
1152Lotte Giants - Kia Tigers V-V
1155Samsung Lions - Hanwha Eagles 3-2
1158Sk Wyverns - Doosan Bears V-V
13001Kt Wiz - Nc Dinos 1-3
13002Lg Twins - Kiwoom Heroes 2-5
13003Lotte Giants - Kia Tigers V-V
13004Sk Wyverns - Doosan Bears 6-14

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10720Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 10-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
9328Fs Valdepenas - Ca Osasuna Magna 4-4
9374El Pozo Murcia - Palma Futsal 2-3

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7712D.Evans - M.Adams 1-0
7713J.Cole - D.Evans 0-1
7714M.Adams - J.Cole V-V
7715A.Jenkins - D.Evans 1-0
7716R.Edhouse - M.Adams V-V
7717F.Sherrock - J.Cole 0-1
7718D.Evans - R.Edhouse 1-0
7719M.Adams - F.Sherrock V-V
7720J.Cole - A.Jenkins 0-1
7721F.Sherrock - D.Evans 1-0
7723A.Jenkins - M.Adams V-V
7724R.Edhouse - J.Cole 1-0
7725A.Jenkins - F.Sherrock 0-1
7727R.Edhouse - A.Jenkins 1-0
7728F.Sherrock - R.Edhouse 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11056F.Just - S.Novota 1-0
11057T.Hlavsa - R.Danicek 0-1
11058S.Novota - R.Danicek 0-1
11059F.Just - T.Hlavsa 0-1
11060M.Perny - J.Svoboda 0-1
11061M.Svedik - P.Korp 0-1
11062M.Perny - P.Korp 0-1
11063M.Svedik - Svoboda 1-0
11064P.Korp - J.Svoboda 1-0
11065M.Perny - M.Svedik 1-0
11066L.Lev - J.Zajicek 0-1
11067J.Merta - R.Balog 1-0
11068L.Lev - R.Balog 0-1
11069J.Merta - J.Zajicek 1-0
11070R.Balog - J.Zajicek 1-0
11071L.Lev - J.Merta 1-0
11072P.Gireth - M.Fabini 1-0
11073Z.Bilek - M.Jahoda 0-1
11074P.Gireth - M.Jahoda 0-1
11075Z.Bilek - M.Fabini 0-1
11076M.Jahoda - M.Fabini 0-1
11077P.Gireth - Z.Bilek 1-0
12296J.Havlik Jnr - F.Just 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11793A.Volkov - S.Nikulin 1-0
11801D.Ying - J.Khudaiberdiev 0-1
11802D.Sayanov - E.Ilyukhin 1-0
11803I.Buyanin - D.Andreev 0-1
11804S.Ogai - A.Pravednov 0-1
11805V.Brazilevsky - D.Kolesnikov 0-1
11806E.Ilyukhin - S.Ogai 1-0
11808J.Khudaiberdiev - I.Buyanin 1-0
11809S.Nikulin - V.Bazilevsky 0-1
11810A.Pravednov - D.Sayanov 1-0
11811D.Andreev - D.Ying 0-1
11814D.Kolesnikov - A.Volkov 1-0
11815A.Volkov - V.Bazilevsky 0-1
11816D.Ying - I.Buyanin 1-0
11817D.Sayanov - S.Ogai 1-0
11865E.Ilyukhin - A.Pravednov 1-0
11866J.Khudaiberdiev - D.Andreev 1-0
11867S.Nikulin - D.Kolesnikov 1-0
11868I.Minchenkov - T.Yusipov 1-0
11869K.Abramov - V.Rakmanov 0-1
11870V.Nemashkalo - D.Molodtsov 1-0
11871D.Lavrinenko - A.Serebrennikov 0-1
11872I.Elistratov - V.Petrov 1-0
11873V.Safonov - V.Ivanov 0-1
11874D.Molodtsov - D.Lavrinenko 0-1
11875T.Yusipov - V.Safonov 0-1
11876V.Rakhmanov - I.Elistratov 0-1
11877A.Serebrennikov - V.Nemashkalo 1-0
11878V.Ivanov - I.Minchenkov 1-0
11879V.Petrov - K.Abramov 0-1
12712I.Minchenkov - V.Safonov 0-1
12713K.Abramov - I.Elistratov 0-1
12714V.Nemashkalo - D.Lavrinenko 1-0
12715D.Molodtsov - A.Serebrennikov 0-1
12716T.Yusipov - V.Ivanov 0-1
12717V.Rakhmanov - V.Petrov 1-0
12761A.Gribkov - S.Vakar 0-1
12762D.Basmanov - I.Novikov 0-1
12804A.Ermilov - S.Kuzmin 0-1
12805A.Yanshaev - S.Skotnikov 0-1
12806I.Novikov - A.Ermilov 0-1
12807S.Vakar - A.Yanshaev 0-1
12808S.Kuzmin - D.Basmanov 0-1
12809S.Skotnikov - A.Gribkov 0-1
12810A.Gribkov - A.Yanshaev 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10810D.Zaporozhets - E.Populovskyi 0-1
10811V.Mishchenko - Y.Strilnyk V-V
10812S.Solomko - O.Leonenko 0-1
10813R.Kapinus - I.Fedoryshyn 1-0
10814S.Mishchenko - D.Zaporozhets 1-0
10815Y.Strilnyk - O.Zhyrnov V-V
10816O.Leonenko - A.Tanchuk 1-0
10817V.Mishchenko - I.Fedoryshyn 0-1
10897S.Solomko - E.Populovskyi 1-0
10898R.Kapinus - Y.Strilnyk V-V
10899S.Mishchenko - O.Leonenko 1-0
10900I.Fedoryshyn - O.Zhyrnov 1-0
10901S.Solomko - D.Zaporozhets 1-0
10902R.Kapinus - V.Mishchenko 1-0
10903A.Tanchuk - E.Populovskyi 1-0
10904S.Mishchenko - S.Solomko 1-0
10905O.Leonenko - E.Populovskyi 0-1
10906D.Zaporozhets - A.Tanchuk 0-1
10907I.Kanunnikov - M.Zholubak 1-0
10908A.Paniushkin - P.Babenko 1-0
10909K.Yurchenko - V.Chornobab 0-1
10910R.Pirveli - K.Moroz 1-0
10934R.Derypaska - V.Diachenko 1-0
10991L.Kuzyo - O.Dukhovenko 0-1
10992I.Kanunnikov - V.Chornobab 1-0
10996A.Paniushkin - K.Moroz 1-0
10997V.Diachenko - M.Zholubak 1-0
10998O.Dukhovenko - P.Babenko 1-0
10999A.Lukatsky - V.Klym 1-0
11002K.Yurchenko - R.Derypaska 1-0
11003R.Pirveli - L.Kuzyo 1-0
11004M.Korniienko - R.Zholubak 0-1
11005I.Kanunnikov - V.Diachenko 1-0
11006A.Paniushkin - O.Dukhovenko 1-0
11007A.Levshyn - M.Halynskyi 1-0
11008R.Derypaska - V.Chornobab 0-1
11009L.Kuzyo - K.Moroz 0-1
11010A.Lukatsky - R.Zholubak 1-0
11011K.Yurchenko - M.Zholubak 0-1
11012R.Pirveli - P.Babenko 1-0
11013M.Halynskyi - V.Klym 0-1
11014I.Kanunnikov - R.Derypaska 0-1
11015A.Paniushkin - L.Kuzyo 1-0
11016M.Korniienko - A.Levshyn 1-0
11017K.Yurchenko - V.Diachenko 1-0
11019R.Pirveli - O.Dukhovenko 0-1
11020A.Lukatsky - M.Halynskyi 1-0
11021V.Chornobab - M.Zholubak 1-0
11022K.Moroz - P.Babenko 1-0
11040A.Levshyn - R.Zholubak 1-0
11041I.Kanunnikov - K.Yurchenko 1-0
11042A.Paniushkin - R.Pirveli 0-1
11043M.Korniienko - V.Klym 0-1
11044R.Derypaska - M.Zholubak 1-0
11045L.Kuzyo - P.Babenko 0-1
11046A.Lukatsky - A.Levshyn 0-1
11047V.Diachenko - V.Chornobab 0-1
11048O.Dukhovenko - K.Moroz 1-0
11049M.Korniienko - M.Halynskyi 0-1
11050R.Zholubak - V.Klym 1-0
11051A.Lukatsky - M.Korniienko 1-0
11052A.Levshyn - V.Klym 0-1
11053M.Halynskyi - R.Zholubak 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
12626A.Reva - D.Rusin 1-0
12627O.Shchytka - P.Stets 1-0
12628V.Yarovoy - O.Herasimov 1-0
12629V.Kubov - O.Skyba 0-1
12630I.Kundeus - A.Kurochich 0-1
12631S.Gergeliuk - V.Krivenko 0-1
12632S.Rutskyi - V.Zharskiy 1-0
12633V.Ivchenko - A.Reva 1-0
12634O.Obidnyi - P.Stets 1-0
12635O.Shchytka - V.Yarovoy 0-1
12636A.Shcherinskyi - O.Molochko 0-1
12637B.Panchenko - O.Hovorunets 1-0
12638V.Bondar - I.Kundeus 0-1
12639S.Maksymiv - V.Tokar 0-1
12640D.Rusin - R.Timchenko 0-1
12641O.Obidnyi - O.Herasimov 1-0
12642V.Yarovoy - P.Stets 0-1
12643A.Kurochich - S.Panasiuk 1-0
12644O.Obidnyi - V.Yarovoy 1-0
12645O.Shchytka - O.Herasimov 1-0
12646O.Obidnyi - O.Shchytka 0-1
12647O.Herasimov - P.Stets 1-0
12648O.Tiutiunnyk - A.Boiko 0-1
12649V.Kotov - V.Malashevsky 0-1
12650V.Volokhov - V.Solovei 0-1
12651O.Gavrylyuk - D.Lohosha 0-1
12652O.Yarovoi - A.Boiko 1-0
12653M.Tovkach - V.Malashevsky 1-0
12654O.Tiutiunnyk - V.Vokhov 1-0
12655V.Kotov - O.Gavrylyuk 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 31014303741
arrow AU Austrija 6/45 101718252936
arrow BC British Colombia BC49 6/49 41923333445
arrow BE Belgija 6/45 162027314044
arrow BL Belgija Keno 20/70 2361216182023253135434650525859646669
arrow CA Kanada 6/49 61623394748
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2731373841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 423252728
arrow CL Colorado 6/40 1313193438
arrow DA Multi-Daily A 6/99 41125777896
arrow DB Multi-Daily B 6/99 242757607275
arrow DC Multi-Daily C 6/99 111446668296
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 219202223242931333537424748525360616267
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 17111618192025262733374252555758596265
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 59102831
arrow FK Finska Keno D 20/70 912141516263338394042434445485054606164
arrow FL Florida 6/53 263338424449
arrow FQ Finska Keno V 20/70 28102021232729303243444951576061656668
arrow FR Francuska 5/49 817313436
arrow FT Finska Keno T 20/70 3491011141822232428424349515355565969
arrow GE Njemačka 6/49 51118343841
arrow GO Njemačka Keno 20/70 48101920212327293032353839425355606668
arrow GR Grčka 6/49 72932374449
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 32530343646
arrow IR Irska 6/47 5615323947
arrow LD Latvija Keno D 20/62 146711121316222930354345464849515356
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2691320222527303340414649535458596162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 38101617192021232426274046495054575862
arrow LU Louisiana 6/40 81112192132
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 41629414345
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 110142132
arrow MI Michigan Classic 6/47 121416283345
arrow MS Missouri 6/44 132428333844
arrow NP New York Pick 10 20/80 112202127474851545860616269707374777879
arrow NY New York 6/59 5712141927
arrow OH Ohio Classic 6/49 72831374446
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 101425293045
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3681113192232343537404656606667707174
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1891722242635363740434951636772747680
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 616192329
arrow QU Quebec 6/49 1416244446
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 3914192124
arrow SB Španjolska Bono 6/49 192023384045
arrow SK Slovačka 5/35 313142325
arrow SL Slovenija 7/39 1162130343537
arrow SW Švicarska 6/42 5821283537
arrow TE Texas 6/54 7911223647
arrow TK Tennessee Cash 5/35 111212832
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 1833505257
arrow UW SAD Powerball 5/69 1522273346
arrow VK Viking Lotto 6/48 1327424348
arrow WA Washington 6/49 3632394143
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 38151725
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 61417314044
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2391213232728293038404750575960697174