Petak 26.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5598Aarhus Gf - Aalborg - - 1-31-4
5599Zenit St Petersburg - Kryliya Sovetov - - 0-12-1
5607Besiktas - Konyaspor - - 2-03-0
5608Ried - Bw Linz - - 1-11-3
5609Juventus - Lecce - - 0-04-0
5610Alba Berlin - Enbw Ludwigsburg - - 0-01-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1861Austria Lustenau - Horn gosti220-21-2
1862Ried - Bw Linz gosti221-11-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Zvezda Bgu Minsk - Slavia Mozyr domaći41-05-0
1006Fc Smolevichi - Fc Slutsk gosti161-12-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1942Neman Grodno - Dinamo Brest Reserve domaći202-03-0
1943Bate Borisov Reserve - Dinamo Minsk Reserve domaći202-02-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7428Cherno More Varna - Veliko Tarnovo domaći271-02-2
7429Fc Vitosha Bistrica - Fc Tsarsko Selo Sofia gosti590-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2164Aarhus Gf - Aalborg gosti381-31-4

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Vendsyssel Ff - Kolding domaći91-12-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6603Brentford - West Brom domaći161-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4579Tartu Jk Tammeka - Nomme Kalju gosti580-00-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3113Eb Streymur - B36 Torshavn gosti80-10-3

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2000Rijeka - Gorica gosti120-11-2
2014Hajduk Split - Slaven Belupo domaći101-12-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9698Juventus - Lecce domaći530-04-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9422Trapani - Pordenone Calcio domaći341-03-0
9423Chievo - Spezia domaći600-01-3
9424Cremonese - Cosenza gosti250-10-2
9425Empoli - Benevento - - 0-00-0
9426Frosinone - Cittadella gosti410-10-2
9427Juve Stabia - Livorno domaći211-02-3
9428Perugia - Crotone - - 0-00-0
9429Pisa - Pescara domaći151-02-1
9430Venezia - Ascoli domaći81-12-1
9431Virtus Entella - Salernitana domaći500-01-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1790Fukushima United - Vanraure Hachnohe Fc domaći222-02-0
1794Grulla Morioka - Blaublitz Akita gosti270-20-4

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9159Gwangju Fc - Pohang Steelers gosti340-10-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2989Riga Fc - Fk Liepaja domaći251-02-0

LITVA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1905Fk Riteriai Ii - Fc Vytis Vilnius domaći161-22-3
1908Lietava Jonava - Fk Nevezis domaći510-01-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1901Uerdingen - Chemnitzer domaći451-01-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2930Rakow Czestochowa - Arka Gdynia domaći292-03-2
2931Zaglebie Lubin - Korona Kielce domaći211-12-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1180Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz domaći900-01-0
1181Lks Nieciecza - Puszcza Niepolomice gosti191-21-3
1182Jastrzebie - Mks Chojniczanka Chojnice gosti150-31-3
1184Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole gosti50-11-3

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7385Belenenses - Sporting Lisbon domaći91-31-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1046Kongsvinger - Lillestrom gosti300-13-1
1047Ullensakerkisa - Tromso - - 0-00-0
1064Strommen - Eidsvold domaći21-02-0
5824Hodonin Sardice - Vyskov gosti580-00-2
5825Fc Pisek - Fk Mas Taborsko domaći241-03-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2878Fc Hermanstadt - Fc Clinceni gosti580-00-1
2882Gaz Metan Medias - Fc Botosani gosti150-20-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9948Akhmat Grozny - Pfc Sochi domaći331-11-1
9949Zenit St Petersburg - Kryliya Sovetov gosti440-12-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2797Sport Podbrezova - Msk Zilina B domaći151-03-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2925Rudar Velenje - Triglav gosti190-10-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9760Sevilla - Real Valladolid gosti250-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2325Lindome Gif - Tvaakers gosti600-00-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3325Vargarda Ik - Ifk Tidaholm domaći431-01-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3333Enskede - Karlbergs Bk gosti240-10-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5496Chiasso - Aarau gosti650-01-3
5497Wil - Winterthur domaći142-03-1
5498Grasshoppers - Lausanne domaći371-03-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3056Besiktas - Konyaspor domaći402-03-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2917Bursaspor - Adanaspor domaći81-01-0

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3959Nasaf Karshi - Bukhara - - 0-00-0
3962Sogdiyona Jizzax - Andijon domaći630-01-1

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5567Maccabi Haifa - Hapoel Eilat 82-90
5568Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 86-68
5572Hapoel Tel Aviv - Hapoel Galil Gilboa 65-65 / 81-82

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7198Shanghai Sharks - Guangzhou Loong Lions 85-75
7199Shanxi Loongs - Beijing Royal Fighters 98-106
7200Zhejiang Guangsha Lions - Beijing Ducks 100-87
7201Jilin Northeast Tigers - Fujian Sturgeons 111-120

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8229Auckland Huskies - Manawatu Jets 67-95

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5565Alba Berlin - Enbw Ludwigsburg 88-65

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5536Cb Miraflores - Morabanc Andorra 88-86
5538Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket 81-97
5541Real Madrid - Tecnyconta Zaragoza 97-88

TURKMENISTAN NBLTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7203Binagar Asgabat - Dragon Oil 102-96
7204Cska - Talyp 73-60

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1668Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 5-39-6
1669Stalker - Ershistyye Tigry 0-24-4
1671Ledovyy Desant - Stalker 1-33-6
1692Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia 1-26-6
1728Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 2-66-10
1759Stalker - Krasnyye Krylia 3-38-5
1761Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka 2-15-1
1764Lyutiye Vepri - Ogneniye Pantery 0-04-7
1765Zolotye Drakony - Reaktivnye Bizony 0-12-2
1766Chernye Grifony - Snezhnye Medvedi 0-21-3

EGZIBICIJA AUSTRIJA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1505D.Thiem - D.Pichler 12-26-26-02-0
1506D.Novak - S.Ofner V-V6-44-6V-V

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5146K.Edmund - L.Broady 12-66-36-32-0
5148D.Evans - R.Peniston 19-126-23-62-1
5149P.Jubb - C.Norrie 2-120-62-60-2

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5142D.Evans L.Glasspool - K.Edmund J.Ward 13-97-66-32-0
5143J.Salisbury J.Omara - J.Murray N.Skupski 20-196-76-21-2

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1507C.Dolehide - A.Anisimova 14-227-55-71-2
1514D.Collins - V.Azarenka 13-66-17-52-0
1515E.Bouchard - S.Stephens 9-133-66-70-2
1950A.Tomljanovic - M.Puig 13-77-56-22-0

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5150E.Navarro J.Brady - A.Riske S.Rogers 12-56-26-32-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5797L.Vega - J.Wojcik 6-131-65-70-2
5798G.Mensour - T.Carnevale Miino 8-133-65-70-2
5799T.Carnevale Miino - L.Vega 13-97-66-32-0
5883N.Cary - C.Okungbowa 15-224-67-61-2
5894A.Nhavene - I.Ore 0-120-60-60-2
5895I.Ore - N.Cary 12-36-26-12-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1157E.Leshem - S.Simon 12-26-16-12-0
1158B.Patael - I.Smilansky 13-76-17-62-0
3332Y.Zemel - Y.Oliel 2-122-60-60-2

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089B.Sanchez Martinez - M.Lipp 12-66-46-22-0
1098C.Schmitz - S.Fanselow 5-123-62-60-2
1099M.Moeller - K.Wehnelt 12-46-46-02-0
1100N.Guttau - P.Florig 13-86-27-62-0
1105A.Oetzbach - M.Wiskandt 18-156-76-42-1
1114L.Gerch - P.Woerner 15-113-66-32-1
1115P.Heller - M.Bachinger 11-156-33-61-2
1130T.Schonenberg - S.Seifert 12-66-46-22-0
1133M.Rehberg - J.Haerteis 5-123-62-60-2
1134O.Otte - L.Wessels 12-56-36-22-0
1135P.Torebko - J.Lenz 13-162-66-31-2
1143Y.Hanfmann - M.Rosenkranz 7-123-64-60-2
1146C.Stebe - D.Masur 15-113-66-22-1
1147D.Altmaier - C.Negritu 13-77-66-12-0
1152M.Marterer - J.Schifris 12-46-26-22-0
1155Y.Maden - N.Ehrenschneider 12-46-36-12-0

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1822K.Day - M.Closs V-VV-VV-VV-V
1823L.Guillermo - P.Montez 7-135-72-60-2
1824L.Guillermo - M.Closs 17-206-44-61-2
1860K.Day - P.Montez V-VV-VV-VV-V
5126Q.Gleason - A.Parks V-VV-VV-VV-V
5130S.Sewing - L.Sleeth 12-36-26-12-0
5131S.Vickery - D.Khazaniuk 1-120-61-60-2
5133Clousing Keisha R - A.Sysoeva 12-66-36-32-0
5134R.Zarazua - D.Ivanova 12-16-16-02-0
5135S.Mendez - H.Black 12-46-36-12-0
5136A.Parks - S.Sewing 12-66-46-22-0
5137D.Khazaniuk - L.Sleeth 14-186-23-61-2
5138S.Vickery - S.Mendez V-VV-VV-VV-V
5139Clousing Keisha R - Q.Gleason V-VV-VV-VV-V
5141D.Ivanova - A.Sysoeva 12-16-16-02-0
5731H.Black - M.Partaud 12-46-36-12-0

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3386E.Karlovskiy - A.Tabilo 4-120-64-60-2
3387U.Blanch - A.El Mihdawy 12-46-16-32-0
3388E.King - C.Kingsley 5-123-62-60-2
3721M.Redlicki - D.Popko 5-124-61-60-2
3724J.Arconada - A.El Mihdawy 12-36-16-22-0
3726U.Blanch - A.Tabilo 13-96-47-52-0
3727C.Kingsley - M.Redlicki 12-46-36-12-0
3732D.Popko - E.King 13-96-47-52-0
3734I.Nedelko - J.Ortlip 22-136-76-42-1
3736A.Sarkissian - A.Adamson 16-223-67-61-2
3737G.Brymer - B.Bobrov 13-97-66-32-0

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1524Enerdzhi - Berkut 0-11-13-1
1525Molot - Alliance 0-11-11-3
7185Eagles Pro - Plamya Pro 0-11-11-3
7186Uragan Pro - Legion 0-10-21-3
9577Uragan Pro - Eagles Pro 1-01-12-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9581University - Military 1-02-03-0
9582Academy - Ural Riders 1-02-03-1

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1661Energy - Ural Stars 0-10-20-3
1664Ural Mountains - Red Fox 0-10-23-2

VIETNAM NATIONAL LEAGUE AODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5794Canh Sat Co Dong - Cong An Hai Duong 1-02-03-0
5795Dak Lak - Ben Tre 1-01-12-3

VIETNAM NATIONAL LEAGUE A WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1789Vinh Phuc - Hau Giang 1-02-03-2

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5718Posk Split - Mladost Zagreb 4-21

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1825Melbourne Storm - Novi Zeland 50-6
1826Sydney Roosters - St. George Illawarra 26-12
1843North Queensland Cowboys - Newcastle Knights 32-20

CAMPEONATO GPOBASEBALL

Br. Susret Kraj
5915Matagalpa - Jinotega 6-5

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
8228Uni President Lions 2 - Rakuten Monkeys 2 6-8

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1179Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 6-5
1199Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 1-4
1200Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 7-4
1203Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 7-1
1206Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 5-6
1209Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 6-0
8206Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 2-1
8209Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 6-1
8210Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 8-7
8212Tohoku Rakuten Golden Eagles - Hokkaido Nippon Ham Fighters 18-4
9617Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 5-6

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
5584Doosan Bears - Nc Dinos 3-9
5586Hanwha Eagles - Kt Wiz 7-4
5592Kiwoom Heroes - Kia Tigers 6-8
5593Lotte Giants - Samsung Lions 4-6
5594Sk Wyverns - Lg Twins 7-0

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1516Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 3-1
1521Rakuten Monkeys - Unipresident Lions 8-6

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5611Uspinjaca Zagreb - Afc Universitas 6-4

KRIKET FINSKA PREMIER LIGA T20OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6808Helsinki - Stadin Ja Kervan 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
12811F.Sherrock - R.Edhouse 0-1
12812A.Jenkins - F.Sherrock 1-0
12813R.Edhouse - A.Jenkins 1-0
12814J.Cole - F.Sherrock 1-0
12815M.Adams - R.Edhouse 1-0
12816K.Barry - A.Jenkins 1-0
12817F.Sherrock - M.Adams 0-1
12818R.Edhouse - K.Barry 0-1
12819A.Jenkins - J.Cole 1-0
12820K.Barry - F.Sherrock 1-0
12821J.Cole - R.Edhouse 0-1
12822M.Adams - A.Jenkins 1-0
12861J.Cole - K.Barry 0-1
12862K.Barry - M.Adams 1-0

SNOOKER TOUR CHAMPIONSHIP 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1821S.Maguire - M.Allen 10-6

STOLINI TENIS TT KUP UKRAJINA ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5736O.Yehorova - A.Martynenko 0-1
5747O.Leshchenko - O.Yehorova 1-0

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3764J.Vrablik - M.Olejnik 1-0
3765M.Benes - J.Nemechek 1-0
3766D.Prokopcov - J.Martinko 1-0
3767D.Reitspies - M.Horejsi 1-0
3952J.Vrablik - J.Nemechek 1-0
3953M.Horejsi - J.Martinko 1-0
3954M.Benes - D.Prokopcov 0-1
5732M.Benes - D.Prokopcov 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2057L.Boruvka - D.Prusa 1-0
2058M.Blinka - J.Zlamal 1-0
2059J.Pozarsky - R.Danicek 1-0
2067J.Svoboda - S.Novota 1-0
2083J.Pozarsky - S.Novota 0-1
2084J.Svoboda - R.Danicek 0-1
2100S.Novota - R.Danicek 0-1
2155J.Pozarsky - J.Svoboda 0-1
2181M.Jahoda - F.Pusch 1-0
2182J.Kanera - J.Fojtik 1-0
2183M.Jahoda - J.Fojtik 1-0
2184J.Kanera - F.Pusch 0-1
2185J.Fojtik - F.Pusch 0-1
2187M.Jahoda - J.Kanera 1-0
2188A.Bako - K.Brozhik 0-1
2777M.Klimenta - A.Bayyer 0-1
2784A.Bako - A.Bayyer 0-1
2785M.Klimenta - K.Brozhik 1-0
2786A.Bayyer - K.Brozhik 0-1
2787A.Bako - M.Klimenta 0-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2875I.Elistratov - K.Abramov 1-0
2884I.Novikov - I.Pandur 0-1
2914S.Vakar - O.Nikiforov 1-0
2915S.Kuzmin - D.Basmanov 0-1
2966S.Skotnikov - A.Gribkov 1-0
2970V.Petrov - V.Rahmanov 0-1
2972I.Pandur - S.Kuzmin 0-1
2982K.Abramov - V.Petrov 1-0
2987O.Nikiforov - S.Skotnikov 0-1
2988A.Gribkov - S.Vakar 0-1
2991D.Basmanov - I.Novikov 1-0
2993V.Rahmanov - I.Elistratov 1-0
2994I.Elistratov - V.Petrov 0-1
2995I.Novikov - S.Kuzmin 0-1
2996S.Vakar - S.Skotnikov 1-0
5804A.Trushkin - I.Matveyev 0-1
5805D.Sayanov - D.Petrochenko 0-1
5806D.Kolesnikov - V.Ivanov 0-1
5807A.Arutiunyan - G.Vahnin 0-1
5808S.Ogai - E.Ilyukhin 0-1
5809V.Bazilevskii - S.Nikulin 1-0
5810E.Ilyukhin - D.Petrochenko 0-1
5811G.Vahnin - I.Matveyev 1-0
5812S.Nikulin - V.Ivanov 0-1
5813A.Trushkin - A.Arutiunyan 0-1
5814D.Sayanov - S.Ogai 1-0
5815D.Kolesnikov - V.Bazilevskii 0-1
5818A.Serebrennikov - D.Lavrinenko 1-0
5819I.Buyanin - D.Andreev 1-0
5820T.Yusipov - V.Safonov 0-1
5853A.Skrebnev - V.Nemashkalo 1-0
5854O.Shagarov - I.Minchenkov 1-0
5859V.Shirokov - D.Ying 1-0
5860D.Andreev - V.Shirokov 1-0
5864D.Lavrinenko - A.Skrebnev 0-1
5866V.Safonov - O.Shagarov 1-0
5869D.Ying - I.Buyanin 1-0
5870I.Minchenkov - T.Yusipov 1-0
5873V.Nemashkalo - A.Serebrennikov 1-0
5876A.Serebrennikov - A.Skrebnev 0-1
5878I.Buyanin - V.Shirokov 1-0
5879T.Yusipov - O.Shagarov V-V
5880D.Andreev - D.Ying 0-1
5881D.Lavrinenko - V.Nemashkalo 0-1
5882V.Safonov - I.Minchenkov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5097O.Sulym - A.Chepurnyi 1-0
5151S.Kaminskyi - S.Tkachev 1-0
5152L.Dynaburg - A.Kurtenko 0-1
5153Y.Kolesnyk - D.Shukin 1-0
5156R.Kapinus - I.Fedoryshyn 1-0
5239M.Sevastianov - M.Mrykh 0-1
5240M.Marchuk - R.Solomko 0-1
5241O.Hrymovskyi - A.Kozachenko 1-0
5242A.Melchenko - I.Koshkodan 1-0
5243A.Holomoz - O.Obrazkov 1-0
5244Y.Kurishchenko - I.Fedoryshyn 0-1
5245V.Vietriv - M.Mrykh 0-1
5246P.Volkov - A.Hrytsai 0-1
5247R.Kapinus - O.Hrymovskyi 0-1
5248M.Sevastianov - A.Melchenko 1-0
5249V.Kobets - O.Gomilko 1-0
5274Y.Kurishchenko - A.Kozachenko 1-0
5275V.Vietrov - I.Koshkodan 0-1
5276A.Holomoz - A.Hrytsai 0-3
5277O.Hrymovskyi - I.Fedoryshyn 0-1
5278A.Melchenko - M.Mrykh 0-1
5279O.Gomilko - O.Obrazkov 1-0
5280R.Kapinus - A.Kozachenko 0-1
5281M.Sevastianov - I.Koshkodan 1-0
5282P.Volkov - V.Kobets 1-0
5283Y.Kurishchenko - O.Hrymovskyi 0-1
5285V.Vietrov - A.Melchenko 0-1
5286M.Halynskyi - V.Ivanov 0-1
5287A.Holomoz - O.Gomilko 0-1
5391A.Kozachenko - I.Fedoryshyn 0-1
5392I.Koshkodan - M.Mrykh 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4063A.Yefimova - A.Mydvetska 1-0
4081V.Pryshchepa - O.Tsiupko 1-0
4088Y.Mykhailyk - A.Novosad 0-1
4089A.Yefimova - V.Pryshchepa 0-1
4159A.Mydvetska - A.Novosad 1-0
4191O.Tsiupko - Y.Mykhailyk 1-0
4192Y.Severina - O.Borodacheva 1-0
4193L.Andrieieva - K.Hubska 0-1
4194A.Gordinskaya Sheiko - A.Stefaniuk 0-1
4205Y.Yemelianenko - T.Yaroshenko 1-0
4208Y.Severina - A.Stefaniuk 1-0
4214A.Hassan - K.Hubska 0-1
4218A.Gordinskaya Sheiko - O.Borodacheva 0-1
4286L.Andrieieva - Y.Yemelianenko 0-1
4287Y.Severina - A.Gordinskaya Sheiko 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5748S.Pokydko - K.Yehorov 1-0
5749V.Komar - O.Stasevski 0-1
5750S.Kubrak - A.Chaplyanka 0-1
5757Om.Zakladnyi - A.Boiko 1-0
5758A.Selin - M.Kolos 0-1
5759S.Abalmaz - P.Cherednichenko 1-0
5760N.Hrytsyienko - V.Nechyporuk 1-0
5761S.Pokydko - S.Kubrak 0-1
5771V.Komar - M.Zakladnyi 1-0
5783A.Kotik - V.Didukh 0-1
5784A.Selin - K.Yehorov 1-0
5785S.Abalmaz - O.Stasevskiy 1-0
5786V.Didukh - V.Nechyporuk 1-0
5787M.Kolos - D.Derevinskyi 0-1
5792P.Cherednichenko - O.Dziabura 0-1
5896H.Yakovliev - V.Kalugin 1-0
5897A.Nesterenko - M.Sokur 0-1
5898N.Hrytsyienko - A.Kotik 0-1
5899S.Pokydko - A.Selin 0-1
5900V.Komar - S.Abalmaz 1-0
5901V.Maksiuta - D.Symonchuk 1-0
5902A.Kotik - V.Nechyporuk 0-1
5903D.Gabrelian - V.Paukov 1-0
5904K.Yehorov - D.Derevinskyi 1-0
5909O.Stasevskyi - O.Dziabura 1-0
5910V.Kalugin - H.Yakovliev 1-0
5911A.Nesterenko - D.Gabrelian 1-0
5912N.Hrytsyienko - V.Didukh 0-1
5913A.Chaplyanka - M.Kolos 0-1
5914A.Boiko - P.Cherednichenko 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1291519202325303540464753545556596869
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 714242829
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 3461325
arrow CO Connecticut 6/44 5914213342
arrow DA Multi-Daily A 6/99 183052555989
arrow DB Multi-Daily B 6/99 34261688196
arrow DC Multi-Daily C 6/99 4518287897
arrow EM Euro Millions 5/50 110122126
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3691113152538394045484954555759606567
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 125710111418232434364546505657616769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 25122431
arrow FK Finska Keno D 20/70 36111218223233363747505354575859616667
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1671113151719232730384244525657676970
arrow FT Finska Keno T 20/70 614222528293739424344454955565762666769
arrow GO Njemačka Keno 20/70 457910121525272930313537383942485069
arrow LD Latvija Keno D 20/62 467811212227283137383940414549505361
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13479111516192527313338394041445254
arrow LM Latvija Keno M 20/62 23456111214162226303536444751535859
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 320313237
arrow NP New York Pick 10 20/80 147923242833344151596061646667767779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 311141920242627343638465355596769737780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 610181922253041434849505364666874757679
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 715161721
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51333384043
arrow TK Tennessee Cash 5/35 56101533
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1933375657
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 478931
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1251619233132343537425354575860637174