Subota 27.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8190Aston Villa - Wolves - - 0-00-1
8191Athletic Bilbao - Mallorca - - 2-03-1
8194Augsburg - Rb Leipzig - - 0-11-2
8195Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin - - 1-02-1
8196Bayer Leverkusen - Mainz - - 1-01-0
8197Leeds - Fulham - - 1-03-0
8198Fenerbahce - Yeni Malatyaspor - - 0-03-2
8199Atletico Madrid - Alaves - - 0-02-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8203Ararat - Fc Shirak Gyumri domaći251-11-4

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3123Austria Vienna - St Polten domaći182-22-5
3124Mattersburg - Admira Wacker domaći251-01-2
3129Wsg Wattens - Altach gosti200-10-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1863Fc Liefering - Kapfenberg domaći152-23-2
1867Floridsdorfer Ac - Young Violets Austria Wien gosti220-11-1
1868Grazer Ak - Dornbirn gosti211-11-1
1869Juniors Oo Fc - Amstetten gosti81-11-3
1871Sv Lafnitz - Wacker Innsbruck gosti320-11-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1007Fc Minsk - Shakhtar Soligorsk gosti560-01-1
1008Neman Grodno - Dinamo Brest domaći171-01-0
1009Bate Borisov - Dinamo Minsk gosti640-00-2

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1873Naftan Novopolotsk - Granit Mikashevichi domaći161-03-0
1874Khimik Svetlogorski - Fc Oshmyany gosti310-21-4
1875Sputnik Rechica - Volna Pinsk domaći351-03-1
1880Fc Gomel - Smorgon gosti450-11-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1923Fk Polock 2019 - Victoria Maryina Gorka gosti30-20-3
1924Fk Bumprom - Smiavtotrans domaći262-05-3
1944Fc Gorodeya Reserve - Fc Isloch Reserve gosti550-00-2
1945Torpedo Zhodino - Fc Vitebsk Reserve domaći172-13-1
1946Fc Ruh Brest - Belshina Bobrujsk Reserve domaći371-02-1
8936Ostrovets - Fc Meliorator Zhitkovichi gosti20-11-2
8937Molodechno - Ivatsevichi domaći311-05-0
8938Baranovichi - Fc Pershy Regien Kaverdyaki domaći510-05-0
8939Dyush 3 Stenles Pinsk - Fc Dinamo Brest 1960 domaći193-14-1

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Americano Rj - America Rj gosti540-00-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7432Slavia Sofia - Cska Sofia - - 0-00-0
7434Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv domaći14-06-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1882Slovan Liberec - Banik Ostrava domaći760-02-1
2069Budejovice - Mlada Boleslav gosti70-10-2
2079Bohemians 1905 - Slovacko gosti20-12-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8899Banik Sokolov - Slovan Varnsdorf domaći71-01-0
8900Dukla Prague - Chrudim domaći42-03-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2165Sonderjyske - Silkeborg domaći830-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Vejle - Fredericia domaći431-02-0
2311Viborg - Hb Koge domaći222-14-2
2312Skive - Naestved domaći530-02-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3216Fc Nordsjaelland - Vsk Aarhus gosti51-43-4
3220Fc Thy Thistedq - Koldingq gosti290-20-2
3221Fortuna Hjorring - Brondby domaći181-11-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7921Hik Hellerup - Brabrand domaći163-04-0
7922Dalum - Holbaek B I gosti60-10-2
7923Fa 2000 - Naesby gosti630-00-2
7924Vejgaard Bk - Hillerod gosti200-10-3
7925Avarta - Aarhus Fremad gosti510-00-2
7928B93 Kopenhagen - Sydvest domaći112-13-1
7929Bronshoj - Jammerbugt Fc gosti210-21-3
7930Fc Helsingor - Thisted domaći212-03-0
7931Frem - Middelfart gosti83-14-2
8004Skovshoved - Vsk Aarhus gosti850-00-1
8005Slagelse - Ringkobing gosti440-11-2
8006Vanlose - Ab Gladsaxe gosti200-21-3

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8009Tarnby Ff - Karlslunde If domaći322-02-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9796Aston Villa - Wolves gosti620-00-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6604Preston - Cardiff gosti690-01-3
6652Swansea - Luton gosti720-00-1
6654Barnsley - Millwall - - 0-00-0
6735Derby - Reading domaći442-02-1
6736Birmingham - Hull gosti20-23-3
6753Charlton - Qpr domaći121-01-0
6764Leeds - Fulham domaći101-03-0
6765Stoke - Middlesbrough gosti290-10-2
6768Wigan - Blackburn domaći800-02-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1755Norwich - Manchester Utd gosti510-01-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4580Fc Kuressaare - Flora Tallinn gosti100-20-4
4585Viljandi Tulevik - Tallinna Kalev gosti81-12-1
4586Trans Narva - Levadia Tallinn gosti33-24-4
4587Paide Linnameeskond - Legion Tallinn domaći391-02-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8185Parnu Jk Vaprus - Tammeka Tartu Ii domaći182-03-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9730Kerho 07 - Eif gosti450-20-3
9731Ac Kajaani - Jaro domaći241-12-2
9732Ac Oulu - Gnistan domaći41-02-0
9733Kpv - Kooteepee domaći71-11-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8165Viikingit - Japs gosti470-00-2
8166Lahden Reipas - Espoon Palloseura gosti580-00-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8179Vifk - Js Hercules domaći201-01-2
8180Jippo - Sc Kufu domaći392-04-0
8181Rovaniemen Palloseura 2 - Kiisto domaći441-03-2
8182Vaajakoski - Jbk domaći452-03-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8167Kaapo - Ilves 2 gosti300-12-3
8175Salpa - Atlantis gosti620-02-3
8176Klubi 04 - Tpv - - 0-00-0
8935Hjs Akatemia - Jazz domaći111-22-2

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1665Fc Haka - Hjk Helsinki gosti191-22-3

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1090Ofi Crete - Panathinaikos - - 0-00-0
8730Panionios - Xanthi domaći301-02-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2015Dinamo Zagreb - Nk Osijek - - 0-00-0

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8922Fjallabyggdar - Umf Vidir gosti100-10-1
8923Selfoss - Umf Njardvik domaći291-11-2
8924Throttur Vogum - Kari gosti420-11-1
8925Kordrengir - Dalvik Reynir domaći441-03-0

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8926Alftanes - Sindri gosti340-11-1
8927Ellidi - Umf Einherji domaći73-06-1
8928Reynir Sandgerdi - Augnablik Fc domaći451-01-0
8929Kfg - Aegir - - - -

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9699Brescia - Genoa domaći102-12-2
9702Cagliari - Torino domaći122-04-2
9703Lazio - Fiorentina gosti250-12-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7402Ternana - Juventus U23 domaći61-21-2

ITALIJA LEGA PRO PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5574Fc Arzignano Valchiampo - Imolese Calcio gosti60-21-2
5577Us Pianese - Pergolettese - - 0-00-0
5578Rende - Picerno domaći510-01-0
5579Fano - Ravenna domaći500-02-0
5580As Bisceglie - Sicula Leonzio gosti320-10-1
5583Olbia - As Giana Erminio domaći550-01-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5821Hapoel Hadera - Hap Raanana domaći42-12-2
5822Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva domaći121-02-1
5823Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv domaći680-03-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1960Ehime Fc - Tokushima Vortis gosti100-34-3
2038Kanazawa - Matsumoto Yamaga - - 0-00-0
2039Kofu - Albirex Niigata gosti192-23-3
2065Tokyo Verdy - Machida Zelvia gosti30-11-1
2066Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi gosti150-12-2
2153Jef United - Omiya Ardija gosti450-10-1
2178Montedio Yamagata - Tochigi Sc domaći181-01-0
2180Thespa Kusatsu - Mito Hollyhock gosti340-11-3
2222V Varen Nagasaki - Giravanz Kitakyushu domaći61-02-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1795Azul Claro Numazu - Fujieda Myfc gosti340-12-1
1796Sc Sagamihara - Yscc Yokohama - - 0-00-0
1813Cerezo Osaka U23 - Gainare Tottori gosti880-00-1
1817Fc Gifu - Fc Imabari - - 0-00-0
1820Roasso Kumamoto - Kagoshima United domaći42-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9160Busan I Park - Seongnam Ilhwa gosti90-11-1
9161Seoul - Incheon United domaći630-01-0
9162Daegu Fc - Gangwon domaći530-02-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2824Ansan Greeners - Chungnam Asan Fc domaći111-11-1
2827Daejeon Citizen - Fc Anyang domaći391-03-3

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1927Zalaegerszeg - Fehervar gosti40-11-1
1930Debreceni - Paksi Se gosti170-11-1
1935Diosgyor - Varda gosti80-20-2
1938Ujpest - Kaposvar domaći123-05-0
1939Ferencvaros - Mezokovesd Zsory domaći411-01-0
1941Puskas Akademia - Honved gosti231-12-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Start - Odd Bk gosti40-20-5
2235Valerenga - Viking domaći181-02-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Augsburg - Rb Leipzig gosti280-11-2
1160Bayer Leverkusen - Mainz domaći21-01-0
1161Borussia Dortmund - Hoffenheim gosti80-20-4
1162Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin domaći71-02-1
1164Eintracht Frankfurt - Paderborn domaći92-03-2
1171Freiburg - Schalke domaći202-04-0
1175Union Berlin - Fortuna Dusseldorf domaći261-03-0
1176Werder Bremen - Fc Koln domaći223-06-1
1177Wolfsburg - Bayern Munich gosti40-20-4

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
19021860 Munich - Unterhaching domaći391-03-0
1903Cz Jena - Bayern Munich Am gosti81-11-2
1904Duisburg - Hallescher gosti251-22-2
1906Kaiserslautern - Viktoria Koln domaći181-03-0
1912Waldhof Mannheim - Preussen Munster - - 0-00-0
1913Wurzburger Kickers - Hansa Rostock domaći192-03-1
1914Zwickau - E. Braunschweig gosti450-13-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2935Wisla Plock - Lks Lodz domaći192-02-0
2936Legia Warsaw - Piast Gliwice gosti590-01-1
2941Gornik Zabrze - Wisla Krakow gosti470-00-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1185Miedz Legnica - Warta Poznan - - 0-00-0
1186Olimpia Grudziadz - Gks Tychy gosti400-12-4
1187Stal Mielec - Radomiak Radom domaći62-02-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1951Ks Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszow - - 0-00-0
1952Lech Ii Poznan - Katowice domaći361-03-2
1957Olimpia Elblag - Blekitni Stargard S. gosti450-20-3
1958Pogon Siedlce - Elana Torun domaći580-03-1
1959Stal Rzeszow - Znicz Pruszkow gosti590-01-2
1961Stalowa Wola - Garbarnia Krakow gosti190-20-2
1962Skra Czestochowa - Gryf Wejherowo domaći242-07-0
1963Gornik Leczna - Bytovia Bytow domaći421-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6653Fc Viktoria Plzen B - Sk Slavia Prague B gosti250-12-1
8944Fc Cska 1948 - Strumska Slava domaći84-05-0
8945Hebar Pazardzhik - Lokomotiv Sofia domaći121-12-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2893Chindia Targoviste - Poli Iasi gosti130-10-2
2894Acs Sepsi - Viitorul Constanta gosti111-23-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9951Rubin Kazan - Lokomotiv Moscow gosti230-20-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2938Pohronie Ziar - Zlate Moravce domaći530-01-0
2939Sered - Nitra domaći470-01-0
2940Zemplin Michalovce - Trnava gosti220-22-2
2944Senica - As Trencin gosti220-31-3

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2798Banska Bystrica - Mfk Skalica domaći520-02-0
2799Dubnica - Fk Poprad gosti20-12-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2926Nk Tabor Sezana - Nk Bravo - - 0-00-0
2927Aluminij - Nk Celje gosti110-20-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9761Athletic Bilbao - Mallorca domaći162-03-1
9762Celta Vigo - Barcelona gosti200-12-2
9763Osasuna - Leganes domaći91-02-1
9764Atletico Madrid - Alaves domaći590-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9893Deportivo La Coruna - Ponferradina gosti590-02-1
9894Cadiz - Tenerife gosti450-10-2
9895Las Palmas - Elche domaći301-11-1
9896Racing Santander - Albacete domaći451-01-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9213Ostersunds - Norrkoping domaći351-12-4

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2317Umea - Pitea gosti120-12-3
2318Ik Uppsala - Djurgardens If gosti81-23-2
2319Linkopings - Vaxjo Dff domaći143-03
2320Kif Orebro - Eskilstuna United Dff domaći131-13-3
2321Fc Rosengard - Vittsjo domaći830-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2331Akropolis - Orgryte domaći362-02-0
2332Halmstad - Jonkopings Sodra domaći560-03-0
2333Osters - Vasteras - - 0-00-0
2339Sundsvall - Dalkurd gosti161-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3302Qviding - Fk Karlskrona gosti130-22-2
3319Eskilsminne If - Skovde domaći131-01-0
3320Assyriska Turabdin Ik - Lunds gosti360-10-2
3321Trollhattan - Torns If gosti500-02-1
3322Landskrona - Varnamo domaći480-01-4
3323Utsiktens - Oskarshamn domaći470-02-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2997Berga - Sandvikens gosti780-00-2
3051Gefle If - Ifk Haninge gosti450-11-2
3055Karlslunds - Orebro Syrianska Bk domaći780-01-1
3072Karlstad Bk - Vasalunds If domaći192-03-0
3112Nykoping - Sylvia domaći81-21-3
3299Taby Fk - Frej domaći640-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3326Stenungsunds - Vanersborgs Fk domaći112-13-3
3327Ahlafors - Gauthiod - - - -
3328Ifk Aamaal - Carlstad United domaći331-12-1
3329Nordvarmland Ff - Oddevold gosti600-00-1
3330Vanersborgs If - Savedalens If domaći490-02-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3334Fc Stockholm Internazionale - Gamla Upsala domaći171-11-1
3335Kungsangens If - Enkoping Sk domaći331-01-2
3336Ifk Stocksund - Kvarnsvedens gosti310-11-1
3337Fagersta Sodra Ik - Osterakers gosti320-10-4
3338Fanna Bk - Hudiksvalls domaći301-01-2
3364Lidingo - Skiljebo domaći13-14-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3759Taftea Ik - Stode If gosti30-20-3
3761Umea Fc Akademi - Friska Viljor gosti700-00-1
3762Gottne If - Bodens domaći770-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3955Huddinge - Varmbols domaći11-12-3
3956Rynninge - Tyreso domaći181-01-4
3957Atvidaberg - Ifk Kumla Fk domaći112-04-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8162Assyriska Bk - Vinbergs If gosti381-14-2
8163Onsala - Ullareds Ik gosti260-20-2
8164Angelholms - Bunkeflo domaći550-02-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2349Luzern - Servette gosti50-22-2
2350Young Boys - Neuchatel Xamax domaći374-06-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5499Stade Ls Ouchy - Schaffhausen domaći321-01-1
5525Vaduz - Kriens domaći530-04-2

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8883Alliance Fc - Coastal Union Fc domaći491-01-0
8884Biashara United Mara - Azam Fc gosti490-01-1
8886Kagera Sugar - Kmc Fc gosti221-11-1
8887Mbeya City Fc - Jkt Tanzania domaći381-02-0
8891Mwadui Fc - Mtibwa Sugar Fc domaći541-01-0
8893Ruvu Shooting - Namungo Fc gosti161-11-1
8894Singida United - Lipuli Fc gosti292-22-3
8895Young Africans Sc - Ndanda Fc domaći62-23-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3057Fenerbahce - Yeni Malatyaspor domaći700-03-2
3058Goztepe - Alanyaspor gosti41-23-3
3059Trabzonspor - Ankaragucu domaći31-01-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2918Eskisehirspor - Altay Izmir domaći530-02-2
2919Osmanlispor Fk - Buyuksehir Belediye Erzurumspor gosti371-21-3
2920Adana Demirspor - Giresunspor domaći272-04-2
2921Menemen Belediyespor - Boluspor domaći650-01-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2885Kolos Kovalivka - Olexandria domaći202-02-1
2906Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk - - 0-00-0

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13136Zhejiang Guangsha Lions - Guangzhou Loong Lions 92-100
13137Jiangsu Dragons - Tianjin Pioneers 120-104
9534Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Golden Bulls 90-101
9535Sichuan Blue Whales - Shandong Heroes 79-68
9536Xinjiang Flying Tigers - Qingdao Eagles 102-82
9537Shenzhen Aviators - Shanxi Loongs 90-88

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5966Franklin Bulls - Auckland Huskies 63-59
8230Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs 112-101

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1124Ershistyye Tigry - Stalker 2-25-6
1125Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 2-06-3
1128Stalker - Krasnyye Krylia 4-06-1
1130Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 4-08-2
1132Stalker - Ledovyy Desant 3-33-5
1133Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 1-02-5
1134Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka 1-44-7
1671Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery 0-02-1
1692Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony 1-02-3
5968Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi 0-34-5

EGZIBICIJA BATTLE OF BRADENTONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1152W.Bushamuka - A.Andrade 12-56-16-42-0
1155V.Kirkov - N.Mejia 13-107-66-42-0
1156S.Murillo - A.Geller 5-123-62-60-2
1157S.Korda - M.Mmoh 12-86-46-42-0

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5969D.Evans - A.Murray 17-171-66-32-1
5970K.Edmund - C.Norrie 22-196-76-42-1

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9106D.Evans L.Glasspool - J.Murray N.Skupski 14-166-02-61-2

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2884S.Kenin - M.Keys 12-213-67-51-2
2914J.Brady - S.Stephens 13-86-27-62-0
2915B.Mattek Sands - S.Rogers 10-145-75-70-2

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9105A.Tomljanovic C.Dolehide - L.Fernandez M.Puig 14-127-67-62-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8205E.Wallart - T.Carnevale Miino - - - -
9585C.Okungbowa - L.Vega - - - -
9586C.Okungbowa - R.Bollipalli - - - -
9588E.Wallart - S.Burnette - - - -
9597L.Vega - R.Bollipalli - - - -
9598T.Carnevale Miino - S.Burnette - - - -

EGZIBICIJA ITALIJA UMBRIA OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1143L.Sonego - L.Giustino 13-106-47-62-0

EGZIBICIJA ITALIJA UMBRIA OPEN ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1147J.Paolini - C.Rosatello 12-56-26-32-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027E.Leshem - B.Patael 14-136-14-61-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028D.Cukierman E.Leshem - L.Goldenberg J.Hasson 12-56-26-32-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006K.Wehnelt - S.Seifert V-VV-VV-VV-V
1016M.Wiskandt - A.Oetzbach 11-146-75-70-2
1017M.Moeller - T.Schonenberg 16-114-66-12-1
1023S.Fanselow - C.Schmitz 12-56-36-22-0
1024D.Altmaier - C.Negritu 13-96-47-52-0
1025Y.Hanfmann - M.Rosenkranz 16-144-66-42-1
1026Y.Maden - O.Otte 7-123-64-60-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1209J.Sherif - S.Whittle 4-121-63-60-2
1505R.Wijesundera - L.Guillermo 16-181-66-11-2
1506S.Whittle - L.Guillermo 18-172-66-42-1
1516J.Sherif - R.Wijesundera 7-123-64-60-2
2183D.Ivanova - M.Partaud V-V4-66-4V-V
2184L.Sleeth - E.Fanning 3-122-61-60-2
2185S.Sewing - R.Zarazua 5-122-63-60-2
2187A.Sysoeva - H.Black 4-121-63-60-2
2188R.Newborn - L.Stefani 6-123-63-60-2
2217S.Vickery - K.Stewart 1-120-61-60-2
2307E.Fanning - S.Sewing 3-120-63-60-2
2325L.Sleeth - D.Ivanova V-VV-VV-VV-V
2770L.Stefani - M.Partaud V-VV-VV-VV-V
2775A.Nefedova - K.Stewart 13-106-47-62-0
2777H.Black - A.Parks 19-123-66-42-1
2784R.Newborn - A.Sysoeva 12-76-46-32-0

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2785J.Wojcik - G.Goldhoff 16-217-53-61-2
2786L.Draxl - T.Carnevale Miino 14-117-67-52-0
2797J.Wojcik - I.Ore 6-122-64-60-2
2875L.Vega - I.Yatsuk 15-224-67-61-2
2878L.Vega - T.Carnevale Miino 4-121-63-60-2
2882G.Goldhoff - I.Ore 5-123-62-60-2
5971C.Okungbowa - R.Pabon Cuesta - - - -

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1158C.Kingsley - A.Tabilo 19-247-62-61-2
1178J.Arconada - D.Popko 19-153-66-32-1
1180A.Tabilo - A.El Mihdawy 12-76-36-42-0
1181E.King - M.Redlicki 6-124-62-60-2
1182D.Popko - C.Kingsley 21-167-64-62-1
1184E.Karlovskiy - C.Harper 12-66-36-32-0
1199A.El Mihdawy - E.King 13-107-66-42-0
1200J.Arconada - M.Redlicki V-VV-VV-VV-V
1201G.Brymer - J.Ortlip 18-176-14-61-2
1202I.Nedelko - B.Schnur 5-122-63-60-2
1203A.Adamson - G.Brymer 6-122-64-60-2
1206A.Sarkissian - B.Bobrov 6-122-64-60-2

EGZIBICIJA UTR PRO TENNIS SERIES FRANCUSKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1660C.Hemery - A.Cornut Chauvinc 13-206-35-71-2

EGZIBICIJA UTR PRO TENNIS SERIES FRANCUSKA (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1664V.Gracheva - A.Carreras 13-96-47-52-0
1667Y.C Reimers - D.Marcinkevica 13-96-47-52-0
1668C.Touly - A.Rame 17-186-24-61-2

EXHIBITION ITALIAN UMBRIA OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1141A.Vavassori - A.Arnaboldi 3-121-62-60-2

EXHIBITION ITALIAN UMBRIA OPEN WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1146E.Cocciaretto - M.Trevisan 9-135-74-60-2

EXHIBITION UTR PRO TENNIS SERIES FRANCETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1524M.Tchoutakian - H.Grenier 6-123-63-60-2
1525M.Cressy - M.Chazal 12-46-36-12-0

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9578Plamya Pro - Legion 1-01-12-3
9579Lions - Payp 0-11-13-2
9580Titans - Empire 1-02-03-1

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13147Military - University 1-01-11-3
13148Air Force - Ural Riders 0-11-13-2

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1136Eurasia - Ural Stars 0-10-20-3
9583Ural City - Red Fox 0-10-21-3
9584Ural Mountains - Energy 0-11-11-3

VIJETNAM 1. LIGA ZENEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8204Nghe An - Ha Nam 1-02-03-0

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFVATERPOLO

Br. Susret Kraj
2917Mladost Zagreb - Posk Split 15-4
2925Vk Jadran Split - Primorje Rijeka 14-10
2930Mornar Bs - Sibenik 9-11

NOVI ZELAND SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
7635Auckland Blues - Otago Highlanders 27-24
7757Canterbury Crusaders - Waikato Chiefs 18-13

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1844Brisbane Broncos - Gold Coast Titans 12-30
1845Parramatta Eels - Canberra Raiders 24-24
1846Manly Sea Eagles - Cronulla Sharks 22-40

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
11806Wei Chuan Dragons 2 - Chinatrust Brothers 2 6-2

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
8213Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 6-8

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
8217Doosan Bears - Nc Dinos 12-3
8222Hanwha Eagles - Kt Wiz 2-7
8225Kiwoom Heroes - Kia Tigers 2-0
8226Lotte Giants - Samsung Lions 1-6
8227Sk Wyverns - Lg Twins 0-3

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
9618Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 6-3
9631Rakuten Monkeys - Unipresident Lions 5-21

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5626Mnk Crnica - Mnk Alumnus 3-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1502Inter Fs - Palma Futsal 3-1
1503Levante Ud Dm - Fs Valdepenas 2-5

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5916M.Webster - P.Nicholson 1-0
6009M.Warburton - M.Webster 0-1
6010P.Nicholson - M.Warburton 1-0
6011S.Burton - M.Webster 0-1
6022S.Mitchell - P.Nicholson 1-0
6036K.Barry - M.Warburton 1-0
6037M.Webster - S.Mitchell 1-0
6038P.Nicholson - K.Barry 1-0
6039M.Warburton - S.Burton 1-0
6040K.Barry - M.Webster 1-0
6041S.Burton - P.Nicholson 1-0
6042S.Mitchell - M.Warburton 1-0
6043S.Burton - K.Barry 0-1
6044S.Mitchell - S.Burton 0-1
6045K.Barry - S.Mitchell 1-0

STOLINI TENIS TT KUP UKRAJINA ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5078H.Telna - A.Sova V-V
5085A.Martynenko - M.Martynenko 0-1
5086V.Andryushchenko - P.Shumakova 1-0
5087A.Martynenko - O.Yeherova 1-0
5089L.Zaitseva - I.Aseeva 0-1
5092O.Leshchenko - M.Martynenko 1-0
5093H.Telna - V.Andryushchenko 1-0
5094A.Martynenko - O.Leshchenko 0-1
5095A.Sova - I.Aseeva V-V
5096P.Shumakova - L.Zaitseva 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4882T.Zahradnik - M.Huk 0-1
4886A.Bayer - K.Brozik 0-1
4894T.Zahradnik - K.Bozik 0-1
4895A.Bayer - M.Huk 0-1
4906K.Brozik - M.Huk 0-1
4908T.Zahradnik - A.Bayer 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1823A.Skrebnev - D.Lavrinenko 0-1
1824O.Shagarov - V.Safonov 1-0
1825V.Rahmanov - I.Elistratov 0-1
1826D.Merzlikin - Z.Hudaiberdiev 1-0
1861I.Minchenkov - V.Ivanov 0-1
1862V.Nemashkalo - D.Molodtsov 0-1
1901D.Lavrinenko - V.Nemashkalo 0-1
1905I.Elistratov - D.Merzlikin 0-1
1908V.Safonov - I.Minchenkov 0-1
1910D.Molodtsov - A.Skrebnev 0-1
1920V.Ivanov - O.Shagarov 0-1
1942Z.Hudaiberdiev - V.Rahmanov 0-1
1943A.Skrebnev - V.Nemashkalo 0-1
1948O.Shagarov - I.Minchenkov 1-0
1949V.Rahmanov - D.Merzlikin 0-1
1950D.Lavrinenko - D.Molodtsov 1-0
1984I.Elistratov - Z.Hudaiberdiev 1-0
2000V.Safonov - V.Ivanov 0-1

STOLNI TENIS MASTERS LIGA AOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2002S.Sarychev - S.Chernobaev 1-0
2014A.Popov - S.Yatsenko 1-0
2056S.Chernobaev - A.Popov 0-1
2068S.Yatsenko - S.Sarychev 0-1
2100S.Sarychev - A.Popov 0-1
2149S.Chernobaev - S.Yatsenko 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9645P.Zarovnyi - R.Shtukovanyi 0-1
9646K.Ivchenko - R.Kuvaiev 0-1
9647M.Korniienko - V.Ivanov 1-0
9648O.Mishchenko - I.Shyndel 1-0
9649S.Solomko - Y.Yakymchuk 1-0
9650O.Liushnia - S.Korobeynik 1-0
9651A.Lukatsky - M.Korniienko 0-1
9653K.Moroz - A.Paniushkin 0-1
9654R.Shtukovanyi - I.Akimov 1-0
9655A.Nazarov - I.Efimenko 0-1
9656S.Khandetskyi - R.Kuvaiev 1-0
9657V.Klym - V.Ivanov 1-0
9658K.Kirsanov - P.Babenko 0-1
9659V.Vasko - P.Zarovnyi 0-1
9671V.Mishchenko - V.Zholubak 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5897N.Ogarenko - D.Tishchenko 1-0
5898O.Kregul - O.Ishchenko 0-1
5899I.Tiutiunyk - Y.Pachich 0-1
5900N.Ogarenko - O.Ishchenko 0-1
5901Y.Pachich - D.Tishchenko 1-0
5902O.Kregul - I.Tiutiunyk 1-0
5903N.Ogarenko - Y.Pachich 0-1
5909I.Tiutiunyk - O.Ishchenko 0-1
5910O.Kregul - D.Tishchenko 0-1
5911N.Ogarenko - I.Tiutiunyk 0-1
5912O.Kregul - Y.Pachich 1-0
5913O.Ishchenko - D.Tishchenko 0-1
5914N.Ogarenko - O.Kregul 0-1
5963I.Tiutiunyk - D.Tishchenko 0-1
5964Y.Pachich - O.Ishchenko 0-1

UFCOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1772B.Allen - K.Daukaus 1-0
1797D.Hooker - D.Poirier 0-1
1798J.Maia - V.Araujo V-V
1799J.Griffin - Y.Zalal 0-1
1800L.Pena - K.Worthy 0-1
1801M.Romero Borella - M.Maverick -
1803M.Green - G.Villante 1-0
1804M.Gall - M.Perry 0-1
1808S.Woodson - K.Nelson V-V
1809T.Sato - R.Brahimaj V-V
1810T.Boser - P.Lins -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 81521283132
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1457627079
arrow BC British Colombia BC49 6/49 1910264043
arrow BE Belgija 6/45 4824364145
arrow BL Belgija Keno 20/70 3781220212225363839405053555659626568
arrow CA Kanada 6/49 11314243644
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2481829
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2692130
arrow CL Colorado 6/40 61019203137
arrow DA Multi-Daily A 6/99 273051538597
arrow DB Multi-Daily B 6/99 81337747785
arrow DC Multi-Daily C 6/99 2423296188
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 47151618242531323537384354576163666869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4691618202127343946474853575859606566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 18182326
arrow FK Finska Keno D 20/70 1214151920252731333739444547515361636970
arrow FL Florida 6/53 246111638
arrow FQ Finska Keno V 20/70 811121518242530313335414251535657586566
arrow FR Francuska 5/49 1262739
arrow FT Finska Keno T 20/70 1581721262829313238404447515356636567
arrow GE Njemačka 6/49 142124274249
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2451213181920262830333637434950556164
arrow GR Grčka 6/49 101722283547
arrow HU Mađarska 5/90 214154365
arrow IL Illinois 6/52 131619283943
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2510263436
arrow IR Irska 6/47 51718313847
arrow IT Italija 6/90 133335607881
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2781415212730313440434447495558596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 17101315182425273537394043444752596062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2341011142327343538394143474853545962
arrow LU Louisiana 6/40 82325323540
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 137102445
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 18103033
arrow MI Michigan Classic 6/47 151620224347
arrow MS Missouri 6/44 21516283342
arrow NP New York Pick 10 20/80 23111215182133343742434546515558676972
arrow NY New York 6/59 141931435358
arrow OH Ohio Classic 6/49 1710164446
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 92226334445
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 46101516232631465054565763676869737480
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1113192429373840454651525455606266717980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 58222628
arrow PO Poljska 6/49 83032374143
arrow QU Quebec 6/49 4514253543
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 8935394548
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21720214047
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 182833384649
arrow SW Švicarska 6/42 4910132532
arrow TE Texas 6/54 3915213748
arrow TU Turska Sayisal 6/49 51124303941
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 21519333743
arrow UW SAD Powerball 5/69 936495662
arrow WA Washington 6/49 31827323540
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1116262830
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 72021224546
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 26151921242526273031394142476063666977