Nedjelja 28.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10753Stuttgart - Darmstadt - - 1-11-3
10754Viktoria Plzen - Sparta Prague - - 0-02-1
10755Barcelona - Cb Miraflores - - 0-01-0
10756Fc Nordsjaelland - Brondby If - - 0-10-2
10757Slavia Prague - Jablonec - - 2-04-0
10763Sturm Graz - Rapid Vienna - - 2-02-3
10764Newcastle - Manchester City - - 0-10-2
10765Napoli - Spal 2013 - - 2-13-1
10766Udinese - Atalanta - - 1-12-3
10776Basaksehir - Galatasaray - - 0-01-1

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10090Skenderbeu - Kf Tirana domaći91-01-2
3013Kukesi - Bylis Ballsh domaći371-01-0
3014Vllaznia - Teuta gosti150-10-3

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Alashkert - Fc Noah gosti870-00-1
1006Lori Fc - Fc Ararat Armenia gosti140-12-1
1007Banants - Pyunik Yerevan gosti450-10-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3162Lask - Wolfsberger Ac gosti890-00-1
3163Salzburg - Hartberg domaći451-03-0
3164Sturm Graz - Rapid Vienna domaći342-02-3

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1872Vorwarts Steyr - Austrija Klagenfurt domaći121-21-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1010Torpedo Zhodino - Fc Vitebsk domaći690-01-0
1012Fc Ruh Brest - Belshina domaći133-03-0
1013Gorodeya - Isloch gosti30-10-2

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Gomelzheldortrans - Fc Slonim - - 0-00-0
3047Fk Arsenal Dzerzhinsk - Orsha domaći700-01-0
3049Fc Nfk Minsk - Lida gosti180-12-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5800Botafogo - Cabofriense Rj domaći42-06-2
5801Madureira Rj - Resende gosti720-00-2
5802Vasco Da Gama - Macae Esporte domaći133-13-1
5803Fluminense - Volta Redonda gosti60-10-3

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7433Beroe Stara Zagora - Levski Sofia gosti221-11-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1886Fk Teplice - Zlin gosti161-14-1
1897Sfc Opava - Pribram - - 0-00-0
1898Sigma Olomouc - Mfk Karvina domaći232-03-1
1899Viktoria Plzen - Sparta Prague domaći560-02-1
1900Slavia Prague - Jablonec domaći72-04-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
89011.Sk Prostejov - Hradec Kralove gosti210-12-1
8902Brno - Viktoria Zizkov domaći34-16-1
8903Vitkovice - Lisen gosti90-12-2
8917Vlasim - Vysehrad domaći391-01-1

CRNA GORA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Arsenal Tivat - Jedinstvo Bijelo Polje domaći441-02-1
1160Decic Tuzi - Otrant Ulcinj domaći341-04-0
1161Drezga - Lovcen gosti21-11-1
1162Jezero - Bokelj Kotor domaći101-12-1
1164Mornar Bar - Ibar Rozaje domaći540-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2169Randers Fc - Horsens gosti220-10-3
2170Hobro - Esbjerg Fb gosti60-12-1
2173Fc Nordsjaelland - Brondby If gosti340-10-2
2177Fc Copenhagen - Midtjylland gosti320-11-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2313Fremad Amager - Fc Roskilde domaći61-02-0
2315Nykobing Fc - Hvidovre domaći131-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9798Watford - Southampton gosti160-11-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6769Bristol City - Sheffield Wednesday gosti130-11-2
6770Nottingham Forest - Huddersfield domaći431-03-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1751Leicester - Chelsea gosti630-00-1
1753Newcastle - Manchester City gosti370-10-2
1754Sheffield United - Arsenal gosti250-11-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8186Flora Tallinn Ii - Lootus Kohtla Jarve - - 0-00-0
8187Maardu Esteve - Fci Levadia Tallinn U21 domaći101-01-0
8188Parnu Jalgpalliklubi - Nomme United gosti370-21-3
8189Vandra Vaprus - Elva domaći212-12-3

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8010If Fuglajordur - Tb Tvoroyri domaći600-01-0
8011Skala - Hb Torshavn domaći441-01-3
8012Ab Argir - Nsi Runavik gosti81-12-3
8013Vikingur Gota - Klaksvik domaći111-01-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8930Honka 2 - Pk 35 Vjs - - 0-00-0
8931Kultsu - Pk Keski Uusimaa domaći92-14-3
8933Nurmijarven Jalkapalloseura - Pepo domaći490-03-0
8934Miki Mikkeli - Kiffen gosti10-20-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8183Gbk - Kemi Kings domaći102-03-1
8184Ols Oulu - Jyvaskyla Jk domaći151-01-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8177Fc Espoo - P Iirot domaći401-02-0
8178Pif - Grifk domaći23-04-0

FINSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Inter Turku - Lahti domaći21-05-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Aris - Paok gosti360-20-2
1097Aek Athens - Olympiakos Piraeus gosti380-21-2
8731Panetolikos - Asteras Tripolis gosti111-11-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3185Sanat Naft Abadan Fc - Fc Pars Jonoubi Jam domaći311-02-0
3186Shahin Bushehr Fc - Naft Masjed Soleyman Fc gosti170-12-2
3208Shahr Khodro Fc - Zobahan domaći41-12-1
3209Paykan Fc - Perspolis gosti210-11-3
3210Tractor Sazi Tabriz Fc - Fc Nassaji Mazandaran gosti30-10-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3114Stjarnan - Ka Akureyri VVV-VV-V
3115Hk Kopavogs - Valur gosti190-30-4
3117Ia Akranes - Kr Reykjavik domaći480-01-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1143Grindavik - Throttur domaći800-01-0
1146Leiknir Reykjavik - If Vestri - - 0-00-0
1147Magni - Fram Reykjavik gosti81-21-2
1155Afturelding - Ibv Vestmannaeyjar gosti200-11-2
1158Leiknir Faskruosfiroi - Thor Akureyri domaći11-22-3

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8926Alftanes - Sindri gosti340-11-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9705Milan - Roma domaći760-02-0
9706Napoli - Spal 2013 domaći42-13-1
9709Sampdoria - Bologna gosti700-01-2
9710Sassuolo - Verona gosti510-03-3
9711Udinese - Atalanta gosti91-12-3
9713Parma - Inter domaći151-01-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5972Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem - - 0-00-0
5973Bnei Yehuda - Kiryat Shmona domaći550-02-0
5974Hap Kfar Saba - Sectzya Nes Ziona gosti330-10-1
5975Maccabi Netanya - Ashdod domaći91-32-5

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2821Kyoto Ps - Jubilo Iwata domaći281-02-0
6655Ryukyu - Avispa Fukuoka domaći321-01-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8896Kataller Toyama - Ac Nagano Parceiro domaći161-01-1
8898Kamatamare Sanuki - Gamba Osaka U23 gosti200-12-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9178Ulsan Hyundai - Jeonbuk Motors gosti450-10-2
9179Suwon Bluewings - Sangju Sangmu Fc gosti880-00-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2835Jeju United - Gyeongnam domaći91-11-1
2840Bucheon Fc - Seoul E Land Fc domaći371-02-3

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6068Kauno Kaunas - Suduva gosti900-00-1
6453Riteriai - Vilnius Fk Zalgiris gosti130-40-7
6603Panevezys - Banga Gargzdai domaći191-02-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2248Bodo Glimt - Sarpsborg domaći321-02-1
2282Mjondalen - Kristiansund gosti500-01-2
2283Molde - Stabaek domaći201-04-1
2284Sandefjord - Haugesund gosti150-10-1
2302Stromsgodset - Aalesund gosti300-11-1
2303Brann - Rosenborg domaći51-11-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8940Essen Schonebeck - Bayern Munich gosti450-10-3
8941Frankfurt - Sc Frieburg gosti280-10-2
8942Jena - Fcr 2001 Duisburg gosti260-20-2
8943Turbine Potsdam - Hoffenheim domaći11-12-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9775Arminia Bielefeld - Heidenheim domaći132-03-0
9776Dynamo Dresden - Osnabruck domaći231-02-2
9777Greuther Furth - Karlsruher domaći21-11-2
9778Hamburg - Sandhausen gosti130-21-5
9779Hannover - Bochum domaći451-02-0
9780Holstein Kiel - Nurnberg gosti30-11-1
9781Jahn Regensburg - Aue domaći21-11-2
9782Stuttgart - Darmstadt gosti321-11-3
9783Wehen - St Pauli domaći113-25-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1917Meppen - Ingolstadt gosti170-10-2
1919Magdeburg - Sonnenhof Grossaspach gosti680-00-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2947Jagiellonia - Lechia Gdansk domaći451-01-2
2948Slask Wroclaw - Lech Poznan gosti170-12-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Wigry Suwalki - Gks Belchatow gosti200-32-4
1195Bielsko Biala - Stomil Olsztyn domaći580-02-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1964Ks Polkowice - Widzew Lodz domaći64-24-3

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9885Boavista - Santa Clara domaći141-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2898Dinamo Bucharest - Cs Voluntari gosti750-00-1
2900Cfr Cluj - Universitatea Craiova gosti100-12-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9952Ural Ekaterinburg - Tambov domaći201-02-1

SIRIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1502Al Fatowah - Al Karamah domaći570-01-0
1503Al Ittihad Syr - Al Wahda Sc domaći680-01-1
1505Al Shorta Sc - Al Sahel Sc - - 0-00-0
1507Al Wathba Sc - Nawair Sc domaći81-02-0
1514Hutteen Sc - Al Jaish domaći91-12-1
1515Jableh Sc - Tishreen Sc gosti400-11-1
1665Taliya Sc - Al Jazeera Syr domaći21-12-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2945Ruzomberok - Zilina domaći451-02-1
2946Dac 1904 - Slovan Bratislava - - - -

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2928Mura - Domzale gosti760-00-1
2929Olimpija Ljubljana - Maribor domaći590-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9766Levante - Real Betis domaći212-04-2
9767Villarreal - Valencia domaći142-02-0
9768Granada Cf - Eibar gosti160-11-2
9769Espanyol - Real Madrid gosti450-10-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9897Mirandes - Almeria gosti11-22-2
9898Sporting Gijon - Lugo domaći241-02-0
9899Malaga - Girona domaći201-02-0
9900Numancia - Real Oviedo domaći241-01-0
9901Fuenlabrada - Extremadura domaći231-11-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9214Djurgarden - Kalmar domaći54-05-0
9215Mjallby - Hammarby gosti20-12-1
9216Sirius - Gotenborg domaći351-12-2
9217Aik Stockholm - Malmo domaći451-02-2
9218Elfsborg - Orebro gosti400-11-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2341Degerfors - Norrby gosti100-10-1
2342Gais - Ik Brage gosti130-10-1
2347Ljungskile - Trelleborgs Ff domaći361-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3324Fc Linkoping City - Motala domaći500-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3300Brommapojkarna - Tegs gosti40-13-3
3301Sollentuna United - Lulea gosti31-12-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3763Ifk Umea - Ostersunds domaći81-22-3
6656Ytterhogdals Ik 1921 - Pitea domaći272-02-3

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6658Tord - Ifk Karlshamn gosti62-22-2

ŠVEDSKA 4. LIGA SODRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3958Gute - Eskilstuna City gosti390-11-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2351Basel - Sion domaći860-02-0
2352St Gallen - Thun domaći83-03-2
2353Zurich - Lugano domaći730-01-0

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1669Mbao Fc - Polisi Tanzania Fc domaći660-01-0
1671Tanzania Prisons - Simba Sc - - 0-00-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3061Caykur Rizespor - Denizlispor gosti201-22-2
3062Sivasspor - Kayserispor gosti450-10-2
3063Basaksehir - Galatasaray domaći510-01-1
3064Gaziantep Bb - Antalyaspor domaći580-01-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2922Hatayspor - Balikesirspor domaći520-02-0
2924Karagumruk - Istanbulspor domaći900-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2911Illichivec Mariupol - Sc Dnipro 1 domaći232-02-1
2912Desna Chernigov - Dinamo Kiev gosti42-13-2
2913Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk - - 0-00-0

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5965Hapoel Unet Holon - Maccabi Rishon 74-93

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13138Beijing Ducks - Shanghai Sharks 86-76
13139Beijing Royal Fighters - Jilin Northeast Tigers 101-101 / 117-115
13140Nanjing Monkey Kings - Bayi Rockets 97-95
13141Fujian Sturgeons - Guangdong Southern Tigers 126-143

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5967Nelson Giants - Manawatu Jets 88-83

NJEMAČKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2182Enbw Ludwigsburg - Alba Berlin 74-75

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2164Barcelona - Cb Miraflores 98-84
2181Valencia Basket - Baskonia 73-75

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1008Stalker - Krasnyye Krylia 1-23-6
1009Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-04-3
1016Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 2-15-4
1017Ledovyy Desant - Stalker 1-08-3
1023Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 1-05-0
1024Ershistyye Tigry - Stalker 0-45-7
1025Bystriye Rysi - Ogneniye Pantery 2-14-2
1026Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka 0-15-6
1027Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi 1-02-0
1028Chernye Grifony - Reaktivnye Bizony 3-06-5

EGZIBICIJA BATTLE OF THE BRITSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033C.Norrie - A.Murray V-VV-VV-VV-V
13146D.Evans - K.Edmund 12-56-36-22-0
3319C.Norrie - J.Ward 13-86-37-52-0

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2915B.Mattek Sands - S.Rogers 10-145-75-70-2

EGZIBICIJA CREDIT ONE BANK PAROVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13668S.Kenin B.Mattek Sands - A.Anisimova V.Azarenka 12-76-36-42-0
13669D.R.Collins E.Navarro - L.Fernandez M.Puig 19-196-24-61-2

EGZIBICIJA FPT PORTUGALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3337N.Borges - P.Araujo 12-66-36-32-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8205E.Wallart - T.Carnevale Miino - - - -
9585C.Okungbowa - L.Vega - - - -
9586C.Okungbowa - R.Bollipalli - - - -
9588E.Wallart - S.Burnette - - - -
9597L.Vega - R.Bollipalli - - - -
9598T.Carnevale Miino - S.Burnette - - - -

EGZIBICIJA ITALIJA UMBRIA OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3302L.Sonego - A.Arnaboldi 12-76-46-32-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1107B.Patael - D.Cukierman 9-187-62-61-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3320A.Parks - M.Partaud 12-46-16-32-0
3321D.Ivanova - H.Black 7-132-65-70-2
3322E.Fanning - S.Vickery 4-121-63-60-2
3323A.Nefedova - R.Newborn V-VV-VV-VV-V
3326E.Halbauer - M.Portillo Ramirez 7-123-64-60-2
3328L.Sleeth - M.Aikawa 7-124-63-60-2
3329A.Parks - D.Ivanova 12-56-36-22-0
3330H.Black - E.Fanning 19-133-66-22-1
3331S.Vickery - M.Partaud V-VV-VV-VV-V
3334A.Nefedova - M.Portillo Ramirez 16-162-66-01-2
3335E.Halbauer - M.Aikawa 12-66-46-22-0
3336R.Newborn - L.Sleeth V-VV-VV-VV-V
7783A.Gamiz - J.Sherif 12-36-26-12-0
7787G.Olmos - R.Wijesundera 21-146-15-72-1
7790J.Sherif - R.Wijesundera 19-146-03-62-1
7791G.Olmos - A.Gamiz 3-121-62-60-2

EGZIBICIJA TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089L.Vega - R.Pabon Cuesta 6-136-70-60-2
1090G.Goldhoff - J.Cerretani 17-176-41-62-1
1098L.Vega - I.Yatsuk 3-121-62-60-2
1099I.Yatsuk - R.Pabon Cuesta 13-87-56-32-0
1100G.Goldhoff - T.Carnevale Miino 12-16-06-12-0
1105T.Carnevale Miino - J.Cerretani 13-86-27-62-0

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7683L.Draxl - E.King 12-56-16-42-0
7684N.Mejia - A.Tabilo 8-124-64-60-2
7686B.Schnur - R.Sarmiento 13-106-47-62-0
7687D.Popko - A.Tabilo 19-143-66-12-1
7688A.El Mihdawy - J.Arconada 18-162-66-42-1
7689C.Altamirano - F.Corwin 8-124-64-60-2
7690O.Kumar - N.Chappell 12-56-36-22-0
7694M.Redlicki - B.Bobrov 21-197-64-62-1

EGZIBICIJA UTR TENNIS SERIES FLORIDATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3460A.El Mihdawy - N.Mejia 5-123-62-60-2
3461E.King - D.Popko 11-145-76-70-2
3462L.Draxl - E.King 12-56-16-42-0
3463N.Mejia - A.Tabilo 8-124-64-60-2
3464A.El Mihdawy - J.Arconada 18-162-66-42-1
3465D.Popko - A.Tabilo 19-143-66-12-1

EXHIBITION UTR TENNIS SERIES CALIFORNIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3507B.Schnur - R.Sarmiento 13-106-47-62-0
3535C.Altamirano - F.Corwin 8-124-64-60-2
3541O.Kumar - N.Chappell 12-56-36-22-0
3543M.Redlicki - B.Bobrov 21-197-64-62-1

EXHIBITION UTR TENNIS SERIES CALIFORNIA WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3473A.Gamiz - J.Sherif 12-36-26-12-0
3474G.Olmos - R.Wijesundera 21-146-15-72-1
3476J.Sherif - R.Wijesundera 19-146-03-62-1
3477G.Olmos - A.Gamiz V-VV-VV-VV-V

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13663Ural Riders - Military 0-10-23-2
13664Ural Elevation - Academy 0-11-13-2

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13149Ural Stars - Red Fox 1-02-03-2
13150Eurasia - Ural Mountains 1-01-11-3
13151Energy - Ural City 1-02-03-0

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1847Canterbury Bulldogs - Wests Tigers 6-34

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5627Mnk Split - Futsal Dinamo 2-3
5629Mnk Olmissum - Mnk Novo Vrijeme Makarska 5-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1175A.Pravednov - D.Petrochenko 0-1
1176I.Elistratov - V.Petrov 1-0
1177V.Ivanov - A.Volkov 1-0
1178D.Kolesnikov - V.Ivanov 1-0
1179E.Ilyukhin - A.Pravednov 1-0
1180Z.Hudaiberdiev - I.Elistratov 0-1
1181A.Volkov - S.Nikulin 1-0
1182D.Petrochenko - I.Smirnov 0-1
1184V.Petrov - D.Merzlikin 1-0
1185D.Merzlikin - I.Elistratov 0-1
1186I.Smirnov - A.Pravednov 0-1
1187S.Nikulin - V.Ivanov 0-1
1199D.Kolesnikov - A.Volkov 0-1
1201E.Ilyukhin - D.Petrochenko 1-0
1203Z.Hudaiberdiev - V.Petrov 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1728A.Levshyn - V.Ivanov 0-1
1755I.Shyndel - P.Babenko 0-1
1756V.Smyk - Y.Yakymchuk 1-0
1757A.Martyniuk - A.Krasutskyi 1-0
1758A.Shcherbak - S.Korobeynik 0-1
1759A.Lukatsky - L.Boiko 1-0
1761O.Mishchenko - K.Kirsanov 0-1
1764P.Zarovnyi - S.Solomko 0-1
1765V.Kolesnikov - D.Dulientsov 0-1
1766A.Levshyn - M.Korniienko 0-1
1773I.Shyndel - A.Paniushkin 0-1
1779V.Smyk - K.Klymenko 1-0
1780D.Zaporozhets - A.Martyniuk 0-1
1789P.Khakhamidi - A.Shcherbak 1-0
1790V.Klym - V.Ivanov 1-0
1794K.Moroz - P.Babenko 1-0
1796V.Kolesnikov - P.Khakhamidi V-V
1813O.Liushnia - V.Lytvynov 1-0
1817A.Lukatsky - A.Levshyn 0-1
1820O.Mishchenko - I.Shyndel 1-0
1821P.Zarovnyi - V.Smyk 1-0
1822A.Krasutskyi - D.Dulientsov 0-1
1823L.Boiko - V.Ivanov 1-0
1824K.Kirsanov - P.Babenko 1-0
1825S.Solomko - Y.Yakymchuk 1-0
1826D.Zaporozhets - V.Kolesnikov 1-0
1843P.Khakhamidi - O.Liushnia 1-0
1844M.Korniienko - V.Klym 1-0
1845A.Paniushkin - K.Moroz V-V
1860K.Klymenko - R.Shtukovanyi 0-1
2998A.Martyniuk - D.Dulientsov 1-0
2999I.Efimenko - A.Yurkov 0-1
3000V.Voloshko - V.Syvych 1-0
3001S.Skhabitskiy - V.Bereza 0-1
3002S.Burdelnyi - V.Varchenko 0-1
3003P.Khakhamidi - A.Krasutskyi 0-1
3004V.Lytvynov - S.Korobeynik 0-1
3005V.Mishchenko - O.Zaiets 1-0
3006A.Melchenko - O.Ivchuk 0-1
3007M.Marchuk - V.Merzlikin 0-1
3008Y.Khurtak - V.Sydorenko 1-0
3009V.Vakhrushev - B.Havryliuk 0-1
3010O.Leonenko - A.Zapletniuk 0-1
3011Y.Kyi - D.Shukin 0-1
3012I.Efimenko - O.Zaiets 1-0
3015V.Voloshko - E.Sotnikov 1-0
3016S.Skhabitskiy - O.Ivchuk 0-1
3017S.Burdelnyi - O.Avgustov 1-0
3018S.Sokolov - R.Hnoievoi 0-1
3019V.Zholubak - A.Yurkov 0-1
3020V.Sydorenko - V.Syvych 1-0
3021B.Havryliuk - V.Bereza 0-1
3022A.Zapletniuk - V.Varchenko 1-0
3023A.Aliev - O.Kolbasenko 1-0
3024M.Marchuk - D.Shukin V-V
3025V.Mishchenko - O.Budnikov 1-0
3026A.Melchenko - V.Vakhrushev 1-0
3027I.Udovenko - O.Leonenko 0-1
3033Y.Muliukin - A.Droshchynskyi 1-0
3035R.Hnoievoi - V.Merzlikin 1-0
3050I.Efimenko - V.Zholubak 1-0
3051V.Voloshko - V.Sydorenko 1-0
3055S.Skhabitskiy - B.Havryliuk 0-1
3057S.Burdelnyi - A.Zapletniuk 0-1
3058K.Rumezhak - V.Ishchuk 0-1
3059Y.Kyi - S.Sokolov 1-0
3072O.Budnikov - O.Zaiets 0-1
3112Y.Khurtak - E.Sotnikov 1-0
3123V.Vakhrushev - O.Ivchuk 0-1
3124O.Leonenko - O.Avgustov 0-1
3129A.Aliev - A.Droshchynskyi 0-1
3216M.Marchuk - R.Hnoievoi V-V
3220V.Mishchenko - A.Yurkov 0-1
3221A.Melchenko - V.Bereza 1-0
3299V.Ishchuk - O.Kolbasenko 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6979S.Udovichenko - V.Sereda 1-0
6984P.Tsolik - I.Petryshyn 0-1
6985U.Teterya - P.Kim 1-0
6988A.Herasymenko - F.Balbas 1-0
6989I.Semenyuk - A.Vadanuk 1-0
6990O.Savenkov - V.Van 1-0
6993V.Maksiuta - U.Teterya 0-1
7003R.Rybachuk - D.Dygalevych 1-0
7014S.Udovichenko - A.Herasymenko 0-1
7025P.Tsolik - O.Savenkov 1-0
7027P.Kim - O.Tkachenko 1-0
7028F.Balbas - R.Reznichenko V-V
7029I.Semenyuk - R.Rybachuk 0-1
7031V.Van - A.Isalav 1-0
7036D.Dygalevych - O.Kostiuk 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 101628313637
arrow BL Belgija Keno 20/70 2341722232427313337394244454959626569
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 610183134
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 718202729
arrow DA Multi-Daily A 6/99 283941428796
arrow DB Multi-Daily B 6/99 93047556467
arrow DC Multi-Daily C 6/99 194445707283
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1346891013161718193037535758626768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 346913222425273033363944485457636668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 38182328
arrow FK Finska Keno D 20/70 5681015161922272830333640495456586567
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2561015182021242534414244565860626469
arrow FT Finska Keno T 20/70 128914192026293739465051545864656869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 311121418252832373940444650545559606364
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 2429323639
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2451415181920222429313442434951535458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 39101113162325293436394042474849505660
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1391314151719222526313540414551525562
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1011232637
arrow NP New York Pick 10 20/80 38131920222428293233343739414347507375
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 45101314161720213038404143444551547279
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1581216202224252630343941436164707177
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 23111423
arrow RO Rumunjska 6/49 51316273335
arrow SK Slovačka 5/35 521222326
arrow SL Slovenija 7/39 1131825273132
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 711242631
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1581012172125294043474855585962747579