Ponedjeljak 29.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13657Aves - Moreirense - - 0-00-1
13658Odense - Lyngby - - 0-13-1
13659Atromitos Athens - Larissa - - 1-03-0
13660Astra Giurgiu - Fcsb - - 1-23-2
13661Bk Hacken - Helsingborg - - 0-01-0
13662Benevento - Juve Stabia - - 0-01-0

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13155Fc Minsk - Shakhtyor Soligorsk domaći451-03-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7431Fc Arda Kardzhali - Botev Plovdiv domaći810-01-0
7435Dunav Ruse - Botev Vratsa gosti40-11-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8921Pardubice - Vysocina Jihlava domaći52-02-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2844Odense - Lyngby gosti360-13-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9799Crystal Palace - Burnley gosti620-00-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5379Northampton - Exeter domaći112-04-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8732Volos Nps - Lamia 1964 - - 0-00-0
8733Atromitos Athens - Larissa domaći91-03-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3184Foolad Khuzestan Fc - Machine Sazi Tabriz gosti51-12-1
3211Esteghlal Tehran - Saipa domaći161-11-1
3212Foolad Mobarake Sepahan - Gol Gohar Sirjan Fc domaći92-02-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3118Breidablik - Fjolnir domaći91-03-1
3119Fylkir - Grotta domaći620-02-0
3120Vikingur Reykjavik - Fh Hafnarfjordur domaći263-04-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1210Salernitana - Cremonese gosti60-13-3
1211Ascoli - Crotone gosti600-01-1
1214Benevento - Juve Stabia domaći710-01-0
1221Chievo - Frosinone domaći540-02-0
1327Cittadella - Perugia domaći401-02-0
1328Cosenza - Trapani gosti201-22-2
1416Livorno - Venezia gosti190-20-2
1419Pescara - Empoli gosti650-01-1
1422Pordenone Calcio - Virtus Entella domaći520-02-0
1423Spezia - Pisa domaći261-11-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3020Maccabi Pet Tikva - Hapoel Ramat Gan gosti630-00-3
3021Hap Nazareth Illit - Hapoel Akko gosti170-20-2
3022Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Bnei Sakhnin - - 0-00-0
3023Hapoel Petach Tikva - Hapoel Afula gosti340-11-4
3024Ir Ramat Hasharon - Fc Kafr Qasim domaći122-12-4
3025Ir Rishon Lezion - Beitar Tel Aviv Ramla gosti780-00-2
3026Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Ashkelon domaći900-02-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13544Boeun Sangmu Wfc - Sejong Sportstoto Wfc gosti640-00-2

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134Fc Prishtina - Kf Feronikeli domaći112-13-1
13613Kf Ballkani - Kf Vushtrria - - - -
13614Kf Gjilani - Kf Llapi - - - -

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1162Deportivo Saprissa - Deportiva Alajuelense domaći680-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3470Bfc Daugavpils - Fs Metta Lu domaći153-14-2
3471Spartaks - Ventspils gosti450-11-3
3472Valmiera - Tukums 2000 domaći500-02-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2949Cracovia Krakow - Pogon Szczecin domaći221-02-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9886Aves - Moreirense gosti520-00-1
9887Maritimo - Benfica domaći740-02-0
9888Pacos Ferreira - Porto gosti70-10-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2932Astra Giurgiu - Fcsb gosti181-23-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9770Getafe - Real Sociedad domaći201-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9902Alcorcon - Rayo Vallecano domaći221-13-2
9903Real Zaragoza - Huesca gosti900-00-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9219Bk Hacken - Helsingborg domaći600-01-0
9220Varberg - Falkenberg domaći142-03-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6657Notvikens Ik - Skelleftea domaći202-03-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Genclerbirligi - Kasimpasa gosti170-10-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13570Fc Minaj - Fc Ingulets domaći391-01-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13530Hai Phong Fc - Hoang Anh Gia Lai - - 0-00-0
13531Quang Nam Fc - Clb Viettel gosti370-20-3
13532Ho Chi Minh City Fc - Shb Da Nang gosti450-12-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13537Dong Tam Long An - Ba Ria Vung Tau Fc gosti770-00-1
13538Huda Hue - Xskt Can Tho gosti291-12-1

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7902Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod 93-87
7904Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 94-79
7905Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv 81-84
7906Hapoel Galil Gilboa - Ironi Naharia 87-82
7907Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 86-80

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13559Guangzhou Loong Lions - Zhejiang Golden Bulls 107-111
13560Shandong Heroes - Sichuan Blue Whales 95-77
13561Liaoning Flying Leopards - Qingdao Eagles 109-81
13562Tianjin Pioneers - Guangdong Southern Tigers 98-126
7840Bayi Rockets - Xinjiang Flying Tigers 83-76
7841Fujian Sturgeons - Shenzhen Aviators 106-99

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3051Taranaki Mountainairs - Auckland Huskies 93-109

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1171Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 2-14-4
1175Ledovyy Desant - Stalker 1-03-3
1176Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-17-4
1177Stalker - Krasnyye Krylia 3-45-8
1178Ershistyye Tigry - Stalker 1-05-2
1179Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-24-4
1180Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 1-12-3
1181Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka 0-02-2
1182Zolotye Drakony - Chernye Grifony 1-41-7
1184Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony 1-65-8

EGZIBICIJA ČEŠKA ELITE KUP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1521E.Alexandrova - M.Vondrousova 20-134-66-22-1
1524L.Fruhvirtova - T.Martincova 11-211-67-51-2

EGZIBICIJA EASTERN EUROPEAN CHAMPIONSHIP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1201D.Kovinic - D.Joksovic 12-36-16-22-0
1202D.Radanovic - D.Herdzelas 12-66-46-22-0
1203K.Piter - B.Eraydin 12-16-16-02-0
1206I.Jorovic - M.Djakovic 13-76-17-62-0
1209V.Tomova - T.Sretenovic 12-26-16-12-0

EGZIBICIJA EUROPEAN PRO TENNISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1660A.Escoffier - G.Petit 13-67-66-02-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3181R.Shane - I.Ore 9-133-66-70-2
3182T.Carnevale Miino - S.Storch 12-36-26-12-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3185L.Musetti - R.Bonadio 18-186-76-41-2

EGZIBICIJA SAD PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3209K.Stewart - A.Parks 2-121-61-60-2
3210A.Parks - Q.Gleason V-VV-VV-VV-V
3216Clousing Keisha R - A.Nefedova V-VV-VV-VV-V
3220E.Halbauer - A.Nefedova 10-191-66-31-2
3221A.Gamiz - K.Hance 12-66-46-22-0
3222S.Mendez - D.Ivanova 3-123-60-60-2
3254Clousing Keisha R - S.Sewing 4-124-60-60-2
3262K.Volynets - A.Gamiz 13-87-56-32-0
3263K.Hance - P.Montez 2-122-60-60-2

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1347A.Tabilo - A.El Mihdawy 12-46-36-12-0
1348E.King - D.Popko 20-226-45-71-2
1368A.Tabilo - N.Mejia 12-56-26-32-0
1415J.Arconada - L.Draxl 5-124-61-60-2
1502R.Sarmiento - N.Chappell 10-136-74-60-2
1503M.Redlicki - F.Corwin - 2-63-60-2
1505B.Schnur - O.Kumar 12-56-46-12-0
1506C.Altamirano - B.Bobrov 12-36-36-02-0

EXHIBITION CZECH ELITE CUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1516B.Strycova - K.Muchova 18-206-44-61-2

SYRIAN ARAB REPUBLIC PREMIER LEAGUERUKOMET

Br. Susret Kraj
1525Al Shoalah - Al Karamah 28-22

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1185Panthers - Foxes 0-10-20-3
1186Foxes - Panthers 1-01-11-3
3270Panthers - Foxes 0-11-11-3
3271Foxes - Panthers 0-10-22-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7677Eagles Pro - Uragan Pro 0-10-22-3
7680Payp - Plamya Pro 1-02-03-1
7681Enerdzhi - Berkut 1-01-11-3
7682Molot - Legion 0-10-20-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9251Ural Elevation - Military 0-11-13-1
9252Ural Riders - Academy 0-10-22-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13665Ural City - Ural Mountains 1-01-11-3
13666Energy - Eurasia 1-01-13-1

VIETNAM NATIONAL LEAGUE AODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1187Trung Tam Tdtt Quan Doi - Cong An Hai Duong 0-10-20-3

ŠPANJOLSKA 2. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1803Uma Antequera - Elche Cf 4-3

BOKSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1763A.Saucedo - S.Fredrickson 1-0
1768J.Vargas - S.Briseno 1-0

E SPORTS CS GO CASTERMUSE STARLEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2347Zero - Soma V-V

E SPORTS CS GO CS SUMMIT EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2434Og - North -
2435Fnatic - Ninjas In Pyjamas -
2462Team Vitality - Heroic -
2472Godsent - Big -

E SPORTS CS GO HELLCASE CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2322Hard Legion - Endpoint 1-0
2325Forze - Espada 1-0

E SPORTS CS GO LOOTBET CSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2432Hard Legion - Nemiga 1-0

E SPORTS DOTA 2 ARENA OF BLOODOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2426Khan - Cyberium S 0-1
2427Team Unique - Heroic 1-0
2429Nemiga - Extremum 0-1

E SPORTS LOL CK SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2018Oz Gaming - Griffin -

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2284Dominus Esports - Edward Gaming 1-0
2302Funplus Phoenix - Victory Five 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7913J.Justicia - D.Parletti 0-1
7914M.Adams - J.Justicia 1-0
7915D.Paletti - M.Adams 0-1
7916B.Koltsov - J.Justicia 1-0
7917J.Cole - D.Parletti 1-0
7918K.Barry - M.Adams 1-0
7921J.Justicia - J.Cole 0-1
7922D.Parletti - K.Barry 1-0
7923M.Adams - B.Koltsov 1-0
7924K.Barry - J.Justicia 1-0
7925B.Koltsov - D.Parletti 1-0
7926J.Cole - M.Adams 1-0
7927B.Koltsov - K.Barry 0-1
7928J.Cole - B.Koltsov 0-1
7929K.Barry - J.Cole 1-0

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1765M.Horejsi - M.Olejnik 1-0
1766A.Gavlas - F.Onderka 1-0
1772J.Vrablik - D.Reitspies 1-0
1779F.Olivares - O.Bajger 0-1
1780M.Horejsi - A.Gavlas 0-1
1789M.Olejnik - D.Reitspies 0-1
1794F.Olivares - F.Onderka 1-0
1795J.Vrablik - O.Bajger 1-0
1797M.Olejnik - A.Gavlas 0-1
1798M.Horejsi - F.Olivares 1-0
1799O.Bajger - D.Reitspies 0-1
1800J.Vrablik - F.Onderka 1-0
4290M.Olejnik - F.Olivares 1-0
4292M.Horejsi - J.Vrablik 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1945J.Svoboda - V.Waldhauser 0-1
1947F.Just - M.Klement 0-1
1964M.Trajhan - J.Mecl Jr 1-0
1965M.Jahoda - M.Fabini 1-0
1966M.Trajhan - M.Fabini 0-1
1968M.Jahoda - J.Mecl Jr 1-0
1969M.Fabini - J.Mecl Jr 1-0
1972M.Trajhan - M.Jahoda 0-1
1981M.Koblizek - L.Boruvka 1-0
1987J.Seibert - J.Zlamal 1-0
1988M.Koblizek - J.Zlamal 1-0
1990J.Seibert - L.Boruvka 1-0
1991J.Zlamal - L.Boruvka 0-1
1992M.Koblizek - J.Seibert 1-0
3659M.Flanderka - F.Just 0-1
3678P.Korp - J.Obeslo -

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1757E.Gonzalez - N.Wenger 1-0
1758M.Henninger - E.Gonzalez 1-0
1759N.Wenger - D.Cheaib 0-1
1761M.Henninger - N.Wenger 0-1
1762E.Gonzalez - D.Cheaib 0-1

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2170A.Gribkov - S.Skotnikov 1-0
2173I.Elistratov - D.Ying 1-0
2177N.Sukharnikov - S.Kuzmin 0-1
2181A.Yanshaev - A.Gribkov 1-0
2182I.Pandur - N.Sukharnikov 1-0
2189V.Petrov - I.Elistratov 0-1
2191D.Ying - D.Merzlikin 1-0
2194S.Kuzmin - I.Novikov 0-1
2203S.Skotnikov - O.Nikiforov 0-1
2215D.Merzlikin - I.Elistratov 1-0
2216I.Novikov - N.Sukharnikov 1-0
2228O.Nikiforov - A.Gribkov 1-0
2248A.Yanshaev - S.Skotnikov 1-0
2282I.Pandur - S.Kuzmin 0-1
2283V.Petrov - D.Ying 0-1
6243A.Serebrennikov - A.Skrebnev 0-1
6244S.Homutov - I.Poletaev 1-0
6245T.Yusipov - O.Shagarov 0-1
6246A.Arutiunyan - I.Matveyev 0-1
6250D.Lavrinenko - V.Nemashkalo 0-1
6255V.Safanov - I.Minchenkov 1-0
6256A.Gribkov - V.Bazilevskii 1-0
6257D.Merzlikin - D.Ying 0-1
6258N.Sukharnikov - V.Zhulyabin 1-0
6265A.Yanshaev - S.Skotnikov 1-0
6266I.Elistratov - V.Petrov 1-0
6268I.Pandur - S.Kuzmin 0-1
6276D.Ying - I.Elistratov 1-0
6277V.Bazilevskii - A.Yanshaev 0-1
6279V.Zhulyabin - I.Pandur 1-0
6291S.Kuzmin - N.Sukharnikov 0-1
6292S.Skotnikov - A.Gribkov 0-1
6293V.Petrov - D.Merzlikin 0-1
6294A.Gribkov - A.Yanshaev 1-0
6298D.Merzlikin - I.Elistratov 0-1
6299N.Sukharnikov - I.Pandur 0-1
6300D.Ying - V.Petrov 0-1
6301V.Bazilevskii - S.Skotnikov 0-1
6302V.Zhulyabin - S.Kuzmin 0-1
6303D.Kolesnikov - V.Ivanov 1-0
6304D.Petrochenko - I.Smirnov 0-1
6305A.Volkov - S.Nikulin 1-0
6306D.Sayanov - A.Pravednov 1-0
6307I.Smirnov - D.Sayanov 0-1
6308V.Ivanov - A.Volkov 1-0
6320A.Pravednov - D.Petrochenko 1-0
6321S.Nikulin - D.Kolesnikov 0-1
6323D.Kolesnikov - A.Volkov 1-0
6324D.Petrochenko - D.Sayanov 1-0
6325I.Smirnov - A.Pravednov 1-0
6326V.Ivanov - S.Nikulin 1-0

STOLNI TENIS MASTERS LIGA AOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2329S.Yatsenko - S.Melkuev 0-1
2341S.Khairullin - A.Popov 0-1
2342S.Melkuev - S.Khairullin 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6544A.Hrytsai - O.Melashenko 1-0
6577O.Hryshyn - G.Poturidis 1-0
6578O.Yurenev - K.Klymenko 0-1
6592O.Nadporozhskyi - V.Sedin 1-0
6593V.Panasenko - O.Lykhytskyi 0-1
6594A.Holomoz - D.Kim 1-0
6595D.Khairov - A.Troian 1-0
6596S.Chernayvskiy - V.Vlasenko 1-0
6597O.Naida - R.Makarenko 0-1
6598A.Kozachenko - A.Chepurnyi 0-1
6599S.Kaminskyi - T.Turchenko 0-1
6600O.Nadporozhskyi - S.Chernayvskiy 0-1
6603V.Sedin - A.Chepurnyi 1-0
6605V.Vlasenko - A.Kozachenko 0-1
7763Y.Ivanov - A.Holomoz V-V
7764A.Krasutskyi - A.Obishchenko 1-0
7769Y.Sokoltsov - D.Kim 1-0
7772S.Skhabitskiy - V.Kolesnikov 1-0
7776I.Hudushyn - V.Kononikhin 1-0
7777I.Rubanka - Y.Kokunin 0-1
7783M.Yakubov - S.Semenets 0-1
7817Y.Ivanov - D.Kim 0-1
7818A.Krasutskyi - V.Kolesnikov 1-0
7827S.Yakimenko - O.Lymarenko 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2351A.Yefimova - H.Farladanska 1-0
2352A.Mydvetska - V.Gud 1-0
2353V.Stepanovska - H.Farladanska 0-1
2354A.Yefimova - A.Mydvetska 0-1
2395V.Stepanovska - V.Gud 1-0
2396A.Mydvetska - H.Farladanska 0-1
2397A.Yefimova - V.Gud 0-1
2398V.Stepanovska - A.Mydvetska 1-0
2411V.Gud - H.Farladanska 1-0
2422V.Stepanovska - A.Yefimova 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 234511141534353640414245505463646870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1114173038
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1315182027
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1545464977
arrow DB Multi-Daily B 6/99 152951535991
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152135558496
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 716172021262830333436383942455063646568
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 34101618242628313435384245464756606470
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 16172028
arrow FK Finska Keno D 20/70 2351213161921252627282940424653566268
arrow FQ Finska Keno V 20/70 23489182227283036444547535463646769
arrow FR Francuska 5/49 2021294647
arrow FT Finska Keno T 20/70 467919212630313639424547495261656669
arrow GO Njemačka Keno 20/70 126816171934354042434748495259646768
arrow IL Illinois 6/52 2412303135
arrow LD Latvija Keno D 20/62 128910121620222728323343444546485360
arrow LE Latvija Keno E 20/62 18121718242630333442434446484951535758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1361323283031323435384041424447495557
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1718193035
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 71314283844
arrow NP New York Pick 10 20/80 3561218192130313233344045465260717779
arrow OH Ohio Classic 6/49 3919202426
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81822272845
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1234781121232628295052535859626379
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 23161718212743464951555859617071737678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 710121829
arrow SB Španjolska Bono 6/49 102032374045
arrow SI Singapur 6/49 3917383941
arrow TK Tennessee Cash 5/35 311262830
arrow WA Washington 6/49 5612171947
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 16232831
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2471119272829333440495054556366687880