Utorak 30.06.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3111Lokomotiva Zagreb - Nk Varazdin - - 1-02-0
3112Slaven Belupo - Istra 1961 - - 3-03-0
3121Reading - Brentford - - 0-10-3
3122Vitoria Guimaraes - Setubal - - 1-02-0
3123Leeds - Luton - - 0-01-1
3124Leganes - Sevilla - - 0-20-3
3129Servette - Young Boys - - 0-01-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3466Admira Wacker - St Polten gosti520-00-3
3467Altach - Austria Vienna domaći271-01-2
3468Mattersburg - Wsg Wattens domaći42-04-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1186Buducnost Podgorica - Ofk Petrovac domaći580-01-1
1187Grbalj Radanovici - Kom Podgorica gosti900-00-1
1195Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci domaći51-13-1
1199Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja domaći122-02-0
1200Titograd - Fk Mladost Ljeskopolje - - 0-00-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13553Hb Koge - Vejle gosti620-02-1
13554Kolding - Skive gosti420-12-1
13555Naestved - Viborg domaći61-22-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9800Brighton - Manchester Utd gosti160-20-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9784Millwall - Swansea domaći211-01-1
9785Barnsley - Blackburn domaći580-02-0
9786Reading - Brentford gosti230-10-3
9787Qpr - Fulham domaći11-11-2
9788Cardiff - Charlton - - 0-00-0
9789Leeds - Luton gosti500-01-1
9790Wigan - Stoke domaći401-03-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3018Legion Tallinn - Tallinna Kalev - - 0-00-0
3019Flora Tallinn - Trans Narva domaći451-03-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1036Lokomotiva Zagreb - Nk Varazdin domaći451-02-0
1040Slaven Belupo - Istra 1961 domaći133-03-0
1046Gorica - Hajduk Split domaći182-13-1

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1289Aluminium Arak - Elmo Adab Tabriz domaći122-07-0
1290Arman Gohar Sirjan - Navad Urmia Fc domaći301-02-0
1291Sanat Mes Kerman Fc - Mes Rafsanjan Fc - - 0-00-0
1292Ghasghaei Shiraz - Sepidrood Rasht Sc domaći810-01-0
1293Gol Reyhan Alborz - Fajr Sepasi Fc domaći31-02-0
1294Rayka Babol Fc - Niroye Zamini Tehran domaći840-01-1
1296Sorkhpooshan Pakdasht Fc - Esteghlal Khuzestan Fc gosti590-00-1
1311Damash Gilan Fc - Khosheh Talaei gosti700-00-1
1312Malavan Bandar Anzali Fc - Baderan Tehran domaći600-02-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313Ibv Vestmannaeyjar - Valur gosti50-11-3

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1729Torino - Lazio domaći51-01-2
1730Genoa - Juventus gosti500-01-3

ITALIJA LEGA PRO PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3264Catania - Virtus Francavilla Calcio gosti111-23-2
3265Catanzaro - Teramo - - 0-00-0
3267Novara - Albinoleffe - - 0-00-0
3268Padova - Sambenedettese - - 0-00-0

ITALIJA LEGA PRO PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3322Imolese - Fc Arzignano Valchiampo - - 0-00-0
3324Pergolettese - Us Pianese domaći41-23-3
3326Picerno - Rende domaći22-03-0
3328Ravenna - Fano gosti350-10-1
3329Sicula Leonzio - As Bisceglie domaći720-01-0
3330As Giana Erminio - Olbia domaći51-01-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3017Hapoel Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva domaći660-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Fk Jelgava - Riga Fc gosti200-10-3
1006Fk Liepaja - Rigas Skola gosti62-32-5

MOLDAVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Cs Petrocub Hincesti - Fc Sfintul Gheorghe - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1106Sc Verl - Lokomotive Leipzig gosti450-11-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1215Odra Opole - Mks Chojniczanka Chojnice - - 0-00-0
1216Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Sosnowiec gosti120-11-1
1217Warta Poznan - Chrobry Glogow gosti630-01-2
1219Jastrzebie - Stal Mielec gosti450-11-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9889Famalicao - Portimonense gosti170-10-1
9890Vitoria Guimaraes - Setubal domaći291-02-0
9891Rio Ave - Braga gosti213-24-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6813Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow domaći341-13-2
6814Fk Mas Taborsko - Fc Viktoria Plzen B domaći381-12-1
6815Nk Tabor Sezana - Triestina gosti420-21-3

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13589Poli Iasi - Fc Hermanstadt domaći92-12-3

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1350Lokomotiv Moscow - Kryliya Sovetov gosti140-11-1
1351Cska Moscow - Spartak Moscow domaći271-02-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1429Leganes - Sevilla gosti230-20-3
1430Mallorca - Celta Vigo domaći133-05-1
1431Barcelona - Atletico Madrid domaći111-12-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13615Tenerife - Deportivo La Coruna domaći820-01-1
13616Elche - Cadiz - - 0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3158Sylvia - Karlstad Bk domaći32-13-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13584Servette - Young Boys domaći550-01-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13579Schaffhausen - Vaduz domaći112-12-2
13580Winterthur - Aarau domaći95-15-2
13581Grasshoppers - Wil gosti281-14-1
13582Lausanne - Stade Ls Ouchy - - 0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2913Kecioerengucu - Menemen Belediyespor gosti270-12-1
2914Adanaspor - Altinordu Fk - - 0-00-0
2915Giresunspor - Bursaspor gosti460-00-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13533Clb Bd Thanh Hoa - Than Quang Ninh domaći540-02-0
13534Hong Linh Ha Tinh Fc - B. Binh Duong domaći21-11-1
13535Nam Dinh Fc - Song Lam Nghe An domaći101-03-0
13536Hanoi T And T - Sai Gon Fc gosti480-00-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Sqc Binh Dinh - Cs. Dong Thap gosti530-02-1

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7842Zhejiang Golden Bulls - Beijing Ducks 90-92
7843Jilin Northeast Tigers - Jiangsu Dragons 102-105
7845Nanjing Monkey Kings - Liaoning Flying Leopards 107-120
7846Shanxi Loongs - Shandong Heroes 103-102
9377Qingdao Eagles - Zhejiang Guangsha Lions 88-100
9378Sichuan Blue Whales - Shenzhen Aviators 76-92

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3055Nelson Giants - Franklin Bulls 69-75
5648Taranaki Mountainairs - Otago Nuggets 107-81

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1133Barcelona - Baskonia 67-69

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1261Stalker - Krasnyye Krylia 1-15-6
1262Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 3-16-4
1264Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 0-34-4
1265Ershistyye Tigry - Stalker 1-31-5
1266Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 3-06-2
1282Ledovyy Desant - Stalker 4-16-4
1284Ogneniye Pantery - Zvukovaya Ataka 0-14-2
1285Bystriye Rysi - Lyutiye Vepri 3-35-5
1287Snezhnye Medvedi - Reaktivnye Bizony 1-06-1
1288Zolotye Drakony - Chernye Grifony 1-23-4

EGZIBICIJA ČEŠKA ELITE KUP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007Kr Pliskova - E.Alexandrova 20-136-04-62-1
1008M.Vondrousova - P.Kvitova 12-56-46-12-0
3465N.Bartunkova - L.Fruhvirtova 16-186-16-71-2

EGZIBICIJA ČEŠKA ELITE KUP PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1009Pliskova Ka Pliskova Kr - B.Krejcikova K.Siniakova 18-206-36-71-2

EGZIBICIJA EASTERN EUROPEAN CHAMPIONSHIP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1010N.Kostic - B.Bonic 14-141-67-52-1
1012K.Piter - D.Joksovic 12-56-26-32-0
1013D.Radanovic - M.Djakovic 13-67-66-02-0
1016V.Tomova - C.Anil 12-06-06-02-0
1017D.Kovinic - B.Marinkovic 12-26-16-12-0
1023I.Shinikova - B.Klincov 12-152-66-31-2
1024I.Jorovic - A.Vangelova 12-06-06-02-0

EGZIBICIJA GST MATCHPLAY (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1194A.Glatch - C.Liu 4-121-63-60-2

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5708J.Cerretani - G.Goldhoff 11-145-76-70-2
8047G.Goldhoff - N.Schachter V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028A.Vavassori - M.Bortolotti 12-66-36-32-0
1033L.Darderi - T.Fabbiano 6-124-62-60-2
1093G.Ortenzi - G.Moroni 7-123-64-60-2
1097L.Vanni - G.Fonio 12-86-46-42-0
1099L.Giustino - F.Arnaboldi 12-46-46-02-0
1105C.Taberner - A.Pellegrino 18-167-65-72-1
1160A.Arnaboldi - R.Brancaccio 10-136-74-60-2
1164K.Kivattsev - P.Andujar Alba 8-132-66-70-2
1171L.Sonego - F.Passaro 13-107-66-42-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025C.Schultheiss - J.Steur 13-164-66-41-2
1026L.Ponomar - K.Hering 12-26-26-02-0
1027L.Siegemund - R.Koelzer 12-26-06-22-0
7724L.Schaeder - S.Mueller 12-46-36-12-0
7725J.Jebawy - N.Rivkin 2-120-62-60-2
7727J.Wachaczyk - T.Lukic V-V7-5V-VV-V
7728K.Gerlach - N.Schunk 8-124-64-60-2
7729A.Zaja - J.Middendorf 14-107-57-52-0
7757J.Niemeier - M.Hodzic 8-22-06-22-0
7758M.Barthel - C.Werner 18-96-16-72-1

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5636A.Tabilo - D.Popko 20-206-36-71-2
5637E.King - A.El Mihdawy 12-36-16-22-0
5638A.Tabilo - L.Draxl 14-127-67-62-0
5639J.Arconada - N.Mejia 17-223-67-61-2
5640N.Chappell - C.Altamirano 5-124-61-60-2
5641R.Sarmiento - I.Nedelko 22-166-76-22-1
5642F.Corwin - J.Ortlip 12-76-46-32-0
5643O.Kumar - M.Redlicki 16-214-67-51-2

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11078Olympiakos Piraeus - Foinikas Syros 0-11-12-3

PRIJATIJSKE UTAKMICE ZENEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4371Poljska - Ceska 1-02-03-0

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3472Panthers - Foxes V-VV-VV-V
3473Foxes - Panthers V-VV-VV-V

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4189Alliance - Lions 1-01-13-1
4190Eagles Pro - Legion 0-10-22-3
4195Molot - Uragan Pro 1-01-11-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9253Ural Stars - Eurasia 0-10-20-3
9279Ural City - Red Fox 1-02-03-1

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
3057Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 5-0
3058Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 1-1
3059Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 3-2
3060Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 15-4
3061Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp V-V
3062Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 5-2

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
5264Kia Tigers - Hanwha Eagles V-V
5265Kiwoom Heroes - Doosan Bears 11-2
5266Lg Twins - Kt Wiz 4-3
5267Nc Dinos - Lotte Giants 8-10
5268Samsung Lions - Sk Wyverns 4-1

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1248Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 7-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
3291Inter Movistar - Fs Valdepenas 3-3

BOKSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1763A.Saucedo - S.Fredrickson 1-0
1768J.Vargas - S.Briseno 1-0

E SPORTS CS GO CS SUMMIT EUOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2473Ence - Faze 1-0
2484G2 Esports - Movistar Riders 1-0

E SPORTS CS GO HELLCASE CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2326Nordavind - Sprout 0-1
2328Havu - Nemiga 0-1

E SPORTS CS GO LOOTBET CSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2433Skade - Fate 0-1

E SPORTS CS GO NINE TO FIVE 1 DAWNOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2012Izako Boars - Singularity 1-0
2016Sg Pro - Orgles5 1-0

E SPORTS DOTA 2 ARENA OF BLOODOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2431Family Team - Team Empire -

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2303Lng Esports - Bilibili Gaming 0-1
2307Royal Never Give Up - Team We 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6376M.Warburton - A.Jenkins 0-1
6377S.Mitchell - M.Warburton 0-1
6381A.Jenkins - S.Mitchell 1-0
6382D.Evans - M.Warburton 1-0
6384M.Webster - A.Jenkins 0-1
6388R.Edhouse - S.Mitchell 1-0
6391M.Warburton - M.Webster 0-1
6392A.Jenkins - R.Edhouse 0-1
6396S.Mitchell - D.Evans 0-1
6403R.Edhouse - M.Warburton 0-1
6425D.Evans - A.Jenkins 1-0
6453M.Webster - S.Mitchell 0-1
6454D.Evans - R.Edhouse 1-0
6455M.Webster - D.Evans 0-1
6456R.Edhouse - M.Webster 0-1

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4329O.Bajger - F.Onderka 0-1
4526A.Gavlas - D.Reitspies 1-0
4533M.Olejnik - J.Vrablik 0-1
4578M.Horejsi - O.Bajger 1-0
4696A.Gavlas - F.Olivares 1-0
4701F.Onderka - D.Reitspies 0-1
4702M.Olejnik - O.Bajger 1-0
4703A.Gavlas - J.Vrablik 1-0
4705F.Olivares - D.Reitspies 0-1
4706M.Horejsi - F.Onderka 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3694M.Flanderka - J.Obeslo 1-0
3698P.Korp - F.Just 0-1
3712J.Obeslo - F.Just 1-0
3970M.Flanderka - P.Korp 0-1
3982M.Perny - S.Novata 1-0
4018J.Svoboda - V.Waldhauser 1-0
4019M.Perny - V.Waldhauser 1-0
4020J.Svoboda - S.Novata 1-0
4021V.Waldhauser - S.Novata 1-0
4032M.Perny - J.Svoboda 1-0
4033Jp.Gireth - J.Obeslo Jnr 1-0
4034M.Fabini - Jan Mecl Jr 1-0
4041P.Gireth - Jan Mecl Jr 1-0
4101M.Fabini - J.Obeslo Jnr 1-0
4104J.Mecl Jr - J.Obeslo Jnr 1-0
4105P.Gireth - M.Fabini 1-0
4106J.Seibert - M.Parizek 1-0
4288J.Zlamal - M.Parizek 1-0
4289L.Boruvka - M.Parizek 0-1
9705V.Jelinek - K.Brozik 1-0
9706D.Salomon - M.Huk 1-0

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1415M.Chamorro - M.Wong 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1528A.Skrebnev - D.Lavrinenko 0-1
1529D.Merzlikin - V.Petrov 1-0
1530O.Shagarov - V.Safonov 1-0
1533I.Elistratov - P.Pinkovskii 0-1
1535I.Minchenkov - V.Ivanov 0-1
1537V.Nemashkalo - D.Molodtsov 0-1
1538D.Lavrinenko - V.Nemashkalo 0-1
1540V.Petrov - I.Elistratov 0-1
1541V.Safanov - I.Minchenkov 1-0
1544D.Molodtsov - A.Skrebnev 1-0
1545P.Pinkovskii - D.Merzlikin 0-1
1546V.Ivanov - O.Shagarov 0-1
1548A.Skrebnev - V.Nemashkalo 0-1
1551D.Merzlikin - I.Elistratov 0-1
1552O.Shagarov - I.Minchenkov 1-0
1671D.Lavrinenko - D.Molodtsov 0-1
1692V.Petrov - P.Pinkovskii 0-1
1693V.Safonov - V.Ivanov 0-1
8145D.Sayanov - E.Ilyukhin 0-1
8146D.Kolesnikov - S.Nikulin 1-0
8147V.Shirokov - D.Ying 1-0
8148A.Frolov - G.Vahnin 1-0
8149A.Volkov - V.Bazilevskii 0-1
8150I.Smirnov - A.Pravednov 1-0
8151D.Ying - A.Frolov 0-1
8152E.Ilyukhin - I.Smirnov 0-1
8153S.Nikulin - A.Volkov 0-1
8154A.Pravednov - D.Sayanov 1-0
8155G.Vahnin - V.Shirokov 0-1
8156V.Bazilevskii - D.Kolesnikov 0-1
8157D.Sayanov - I.Smirnov 0-1
8158D.Kolesnikov - A.Volkov 1-0
8159V.Shirokov - A.Frolov 0-1
8161D.Ying - G.Vahnin 0-1
8187E.Ilyukhin - A.Pravednov 0-1
8205S.Nikulin - V.Bazilevskii 0-1
8638D.Merzlikin - P.Pinkovskii 1-0
8639I.Minchenkov - T.Yusipov 1-0
8641V.Nemashkalo - A.Serebrennikov 0-1
8642D.Lavrinenko - D.Molodtsov 0-1
8643V.Petrov - K.Abramov 0-1
8644V.Safonov - V.Ivanov 0-1
8645A.Serebrennikov - D.Lavrinenko 1-0
8646P.Pinkovskii - V.Petrov 1-0
8647T.Yusipov - V.Safonov 0-1
8648D.Molodtsov - V.Nemashkalo 1-0
8649K.Abramov - D.Merzlikin 0-1
8650V.Ivanov - I.Minchenkov 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1703M.Yakubov - O.Lymarenko 1-0
1704O.Lykhytski - O.Naida 1-0
1705Y.Ivanov - Y.Sokoltsov 0-1
1706A.Krasutskyi - S.Skhabitskiy 0-1
1707S.Semenets - V.Kononikhin 0-1
1708S.Kaminskyi - T.Turchenko 1-0
1711I.Rubanka - A.Obishchenko 1-0
1713I.Hudushyn - M.Yakubov 1-0
1714R.Makarenko - O.Lykhytskyl 1-0
1715V.Kovalenko - D.Kim 0-1
1716Y.Kokunin - V.Kolesnikov 1-0
1717S.Yakimenko - V.Kokunikhin 1-0
1718Y.Kolesnyk - T.Turchenko 1-0
1719E.Kovpak - V.Ishchuk 1-0
1720R.Derypaska - A.Yolkin 1-0
1849A.Kozachenko - A.Chepurnyi 0-1
1850O.Lymarenko - S.Semenets 0-1
1852O.Naida - S.Kaminskyi 0-1
1853V.Evtodiy - A.Aliev 1-0
1854M.Trofimov - T.Voitekhov 0-1
1855S.Chernayvskiy - V.Sedin 1-0
1856D.Havrysh - A.Paniushkin 0-1
1857Y.Muliukin - V.Ishchuk 0-1
1858Y.Masko - V.Korovichenko 0-1
1859V.Vlasenko - O.Hrymovskyi 1-0
1945K.Kirsanov - K.Moroz 1-0
1947E.Kovpak - V.Evtodiy 1-0
1964R.Derypaska - T.Voitekhov 1-0
1965A.Kozachenko - V.Sedin 0-1
1966O.Kovalchuk - P.Babenko 1-0
1968Y.Muliukin - A.Aliev 0-1
1969V.Korovichenko - A.Yolkin 1-0
1981O.Hrymovskyi - A.Chepurnyi 1-0
1987A.Tkachenko - S.Burdelnyi 1-0
1988D.Havrysh - K.Moroz 0-1
1990V.Evtodiy - V.Ishchuk 0-1
1991M.Trofimov - Y.Masko 0-1
2170S.Chernayvskiy - V.Vlasenko 0-1
2173S.Solomko - V.Levytskyi 1-0
2177P.Babenko - A.Paniushkin 0-1
2181E.Kovpak - A.Aliev 1-0
2182R.Derypaska - V.Korovichenko 1-0
2189A.Kozachenko - O.Hrymovskyi 1-0
2191V.Vasko - P.Kovalchuk 1-0
2194K.Kirsanov - O.Kovalchuk 0-1
2843Y.Muliukin - V.Evtodiy 0-1
2844Y.Masko - T.Voitekhov 0-1
2859V.Vlasenko - V.Sedin 1-0
2862A.Tkachenko - V.Levytskyi 1-0
2870D.Havrysh - P.Babenko 0-1
2871A.Aliev - V.Ishchuk 0-1
2916M.Trofimov - A.Yolkin 0-1
2932S.Chernyavskiy - A.Chepurnyi 0-1
2933P.Kovalchuk - S.Burdelnyi 1-0
2934O.Kovalchuk - K.Moroz 0-1
2937Y.Muliukin - E.Kovpak 1-0
2942R.Derypaska - Y.Masko 0-1
2943A.Kozachenko - V.Vlasenko 0-1
2949S.Solomko - V.Vasko 1-0
2950K.Kirsanov - A.Paniushkin 0-1
5199M.Trofimov - V.Korovichenko 1-0
5200A.Tkachenko - P.Kovalchuk 1-0
5288D.Havrysh - A.Yolkin V-V
5289T.Voitekhov - A.Yolkin 1-0
5290V.Vasko - V.Levytskyi 0-1
5291K.Kirsanov - P.Babenko 0-1
5292R.Derypaska - M.Trofimov 0-1
5293K.Moroz - A.Paniushkin 0-1
5294Y.Masko - A.Yolkin 1-0
5295A.Tkachenko - V.Vasko 0-1
5296D.Havrysh - K.Kirsanov 0-1
5297V.Korovichenko - T.Voitekhov 1-0
5298S.Solomko - P.Kovalchuk 0-1
5299O.Kovalchuk - A.Paniushkin 1-0
5346V.Levytskyi - S.Burdelnyi 1-0
5347P.Babenko - K.Moroz 1-0
5361A.Tkachenko - S.Solomko 0-1
5363V.Vasko - S.Burdelnyi 0-1
5368P.Kovalchuk - V.Levytskyi 0-1
7828V.Kovalenko - A.Holomoz V-V
7829Y.Kokunin - A.Obishchenko 1-0
7837I.Hudushyn - S.Semenets 1-0
7838S.Skhabitskiy - I.Rubanka 0-1
7839O.Lymarenko - V.Kononikhin 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5369M.Maliuta - T.Kravchuk 1-0
5370Y.Voloshyna - K.Zharkova 0-1
5373I.Tiutiunyk - T.Diakun 1-0
5374M.Maliuta - K.Zharkova 1-0
5379T.Diakun - T.Kravchuk 1-0
5383Y.Voloshyna - I.Tiutiunyk 0-1
5386M.Maliuta - T.Diakun 0-1
5387I.Tiutiunyk - K.Zharkova 1-0
5389Y.Voloshyna - T.Kravchuk 1-0
5390M.Maliuta - I.Tiutiunyk 0-1
5393Y.Voloshyna - T.Diakun 0-1
5394K.Zharkova - T.Kravchuk 1-0
5395M.Maliuta - Y.Voloshyna 1-0
5396I.Tiutiunyk - T.Kravchuk 1-0
5397T.Diakun - K.Zharkova 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8666N.Kovalchuk - O.Krutko 1-0
8703I.Solovyov - M.Ulianchych 0-1
8704V.Kazmirchuk - D.Yaskov 0-1
8705R.Rybachuk - D.Symonchuk 1-0
8706V.Ivasiv - V.Aksenin 1-0
8707I.Fashchevskyi - A.Maksimchuk 1-0
8708A.Bondarchuk - V.Kubov 1-0
8709V.Protopopov - M.Sokur 0-1
8710S.Berezynskyi - N.Mosiuk 0-1
8717N.Sydorak - Y.Vorsuliak 1-0
8719A.Grabskiy - P.Kolesnik 1-0
8720E.Rubtsov - D.Vakulenko 0-1
8721I.Kozyr - V.Vovk 0-1
8722I.Solovyov - A.Bondarchuk 0-1
8723V.Kazmirchuk - V.Protopopov 0-1
8724D.Symonchuk - R.Rybachuk 1-0
8725V.Ivasiv - N.Sydorak 0-1
8726I.Fashchevskyi - A.Grabskiy 0-1
8727M.Laievskiy - D.Vakulenko 0-1
8728E.Rubtsov - I.Kozyr 1-0
8729V.Kubov - V.Sidorenko 1-0
8733M.Sokur - S.Illiushchenko 1-0
8734R.Rybachuk - N.Mosiuk 0-1
8735Y.Vorsuliak - R.Vakarash 0-1
8736P.Kolesnik - P.Cherednichenko 0-1
8737M.Laievskiy - V.Vovk 0-1
8738I.Kozyr - D.Vakulenko 1-0
8739S.Berezynskyi - D.Symonchuk 1-0
8740M.Laievskiy - I.Kozyr 1-0
8741E.Rubtsov - V.Vovk 0-1
8742D.Symonchuk - N.Mosiuk 1-0
8743M.Laievskiy - E.Rubtsov 1-0
8744V.Vovk - D.Vakulenko 0-1
8745S.Berezynskyi - R.Rybachuk 1-0
8746K.Egorov - D.Baystryuchenko 0-1
8747A.Savchenko - A.Medvedev 1-0
8748D.Kryshtal - A.Selin 1-0
8749V.Tuchkevych - S.Melkumian 0-1
8750O.Semenets - D.Baystryuchenko 1-0
8751A.Tsykhotshiy - A.Medvedev 1-0
8752K.Egorov - D.Kryshtal 1-0
8753A.Savchenko - V.Tuchkevych 0-1
8754O.Semenets - A.Selin 1-0
8780A.Tsykhotshiy - S.Melkumian 0-1
8781D.Kryshtal - D.Baystryuchenko 1-0
9391K.Egorov - A.Selin 1-0
9392A.Tsykhotshiy - V.Tuchkevych 1-0
9393O.Semenets - K.Egorov 0-1
9394A.Savchenko - S.Melkumian 1-0
9395A.Selin - D.Baystryuchenko 0-1
9396A.Tsykhotshiy - A.Savchenko 1-0
9397S.Malkumian - A.Medvedev 1-0
9398O.Obidnyi - I.Yanishevsky 0-1
9399E.Pismenniy - U.Teterya 0-1
9400D.Lohosha - A.Guchok 0-1
9401N.Danyliuk - I.Mai 0-1
9402V.Yarovoy - Y.Tarasov 0-1
9403E.Pismenniy - A.Molochko 0-1
9404M.Tovkach - I.Kundeus 1-0
9432V.Verbianyi - D.Yaremchuk 0-1
9433O.Obidnyi - P.Stets 1-0
9585O.Belskyi - U.Teterya 0-1
9586V.Bondar - A.Guchok 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 1172628383944
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2224466388
arrow BL Belgija Keno 20/70 45172627303435373942454652565759616467
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1218212540
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 6781429
arrow CO Connecticut 6/44 1213202542
arrow DA Multi-Daily A 6/99 131458607576
arrow DB Multi-Daily B 6/99 131617323862
arrow DC Multi-Daily C 6/99 102431577581
arrow EM Euro Millions 5/50 16112842
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4681011142226293843454850515355616368
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 48111213151826273338404147575860626670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 78192435
arrow FK Finska Keno D 20/70 516182224252633363839474849505256596167
arrow FQ Finska Keno V 20/70 13489111517192326323536384246485561
arrow FT Finska Keno T 20/70 28131527293031363843464748535457626469
arrow GO Njemačka Keno 20/70 89101112152236424346525354586264656770
arrow IT Italija 6/90 6757617989
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5671214172729323435363942444647525861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2451320212728293334363839434951555859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 367811141527313233343538404447484952
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 49313234
arrow NP New York Pick 10 20/80 1591011131526273035424749525557747577
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 12346111617242636404150565859646877
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 412131721243435374042464753596263657476
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 610122229
arrow PO Poljska 6/49 31319354043
arrow SB Španjolska Bono 6/49 202229303337
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 916293753
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 78142729
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 24111323303132333546474856656870717778