Srijeda 01.07.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8798Tambov - Zenit St Petersburg - - 0-11-2
8799Panathinaikos - Aris - - 1-02-0
8800Lugano - Basel - - 0-02-1
8816Arsenal - Norwich - - 2-04-0
8817Inter - Brescia - - 3-06-0
8820Slovan Liberec - Sparta Prague - - 0-01-2
8905Sheffield Wednesday - West Brom - - 0-10-3
8906Sporting Lisbon - Gil Vicente - - 1-02-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5705Fc Pyunik - Gandzasar Kapan gosti150-12-3

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10404Hartberg - Wolfsberger Ac domaći91-03-3
10405Rapid Vienna - Lask domaći42-03-1
10406Salzburg - Sturm Graz domaći221-05-2

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5153Aa Portuguesa Rj - Botafogo - - 0-00-0
5156Flamengo - Boavista Rj domaći361-02-0
9356Bangu - Cabofriense Rj domaći900-01-0

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3469Cska Sofia - Lokomotiv Plovdiv - - 0-00-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Slovan Liberec - Sparta Prague domaći500-01-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13556Fremad Amager - Nykobing Fc domaći24-04-0
13557Fc Roskilde - Vendsyssel Ff gosti480-01-3

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9357Avarta - Middelfart domaći251-21-2
9358B93 Kopenhagen - Vejgaard Bk domaći371-01-3
9359Bronshoj - Brabrand domaći451-01-1
9360Fa 2000 - Ringkobing gosti330-11-1
9361Fc Helsingor - Ab Gladsaxe domaći271-03-1
9362Frem - Jammerbugt Fc gosti180-10-1
9363Hik Hellerup - Aarhus Fremad gosti380-11-5
9364Hillerod - Naesby domaći221-02-0
9365Holbaek B I - Sydvest gosti370-10-2
9366Skovshoved - Dalum gosti870-01-1
9367Slagelse - Vsk Aarhus domaći321-03-0
9368Vanlose - Thisted gosti140-10-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14323Aalborg - Sonderjyske gosti380-10-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9831Arsenal - Norwich domaći332-04-0
9881Bournemouth - Newcastle gosti50-21-4
9882Everton - Leicester domaći102-02-1
9883West Ham - Chelsea gosti421-13-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9791Preston - Derby gosti180-10-1
9792Birmingham - Huddersfield gosti100-10-3
9793Nottingham Forest - Bristol City domaći630-01-0
9794Sheffield Wednesday - West Brom gosti380-10-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5706Fc Kuressaare - Viljandi Tulevik domaći62-03-0
5707Levadia Tallinn - Nomme Kalju domaći391-01-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1767Fc Haka - Honka domaći391-01-1
1769Hifk - Kups gosti30-30-3
1770Ilves - Mariehamn gosti210-14-3
1782Lahti - Hjk Helsinki gosti340-20-4
1783Seinajoen Jk - Tps domaći111-01-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1864Panathinaikos - Aris domaći411-02-0
1865Paok - Aek Athens gosti420-10-2
1866Olympiakos Piraeus - Ofi Crete domaći271-12-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1047Inter Zapresic - Dinamo Zagreb gosti610-00-1
1064Nk Osijek - Rijeka domaći530-01-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9428Stjarnan - Selfoss gosti170-31-4

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Bologna - Cagliari domaći451-01-1
1732Inter - Brescia domaći53-06-0
1733Fiorentina - Sassuolo gosti240-21-3
1741Lecce - Sampdoria gosti400-11-2
1746Spal 2013 - Milan domaći132-02-2
1747Verona - Parma gosti141-13-2

ITALIJA LEGA PRO PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3269Ternana - Avellino - - 0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3027Hap Raanana - Bnei Yehuda gosti80-20-4
3033Hapoel Haifa - Maccabi Haifa gosti40-41-4
3035Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem domaći740-01-0

JUŽNA KOREJA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1540Busan I Park - Hwaseong Fc domaći223-04-0
1541Daejeon Citizen - Ansan Greeners domaći570-02-0
1544Fc Anyang - Daegu Fc gosti300-10-2
1545Gangwon - Gangneung City gosti80-11-1
1546Gimhae City - Daejeon Hydro gosti180-10-2
1548Gwangju Fc - Gimpo Citizen Fc domaći251-01-1
1551Jeju United - Seoul E Land Fc gosti190-12-2
1552Jeonnam Dragons - Gyeongnam domaći480-04-0
1660Ulsan Citizen Fc - Sangju Sangmu Fc gosti340-10-2
1667Pohang Steelers - Gyeongju Citizen domaći860-01-0
1668Seongnam Ilhwa - Chungnam Asan Fc domaći311-01-0
1669Suwon City - Incheon United domaći101-02-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1315Kairat Almaty - Zhetysu Taldykorgan domaći111-03-0
1316Fc Petropavlovsk - Okzhetpes Kokshetau gosti281-13-1
1317Ordabasy Shymkent - Shakhter Karagandy gosti640-00-1
1318Tobol Kostanay - Kaspyi Aktau domaći840-02-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13545Aalesund - Mjondalen gosti280-21-3
13546Haugesund - Start domaći900-01-0
13547Odd Bk - Bodo Glimt gosti160-20-4
13548Stabaek - Stromsgodset domaći332-02-0
13549Viking - Sandefjord domaći560-02-0
13550Rosenborg - Valerenga domaći201-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13626Bayern Munich Am - Duisburg gosti310-12-2
13627E. Braunschweig - Waldhof Mannheim domaći42-13-2
13628Hallescher - Kaiserslautern domaći451-01-1
13629Preussen Munster - Meppen gosti50-10-3
13630Viktoria Koln - Wurzburger Kickers domaći550-05-1
13631Zwickau - Chemnitzer domaći510-02-1
3161Hansa Rostock - Uerdingen domaći191-01-0
3162Ingolstadt - Magdeburg gosti600-00-2
3163Sonnenhof Grossaspach - 1860 Munich gosti112-22-4
3164Unterhaching - Cz Jena gosti590-02-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1221Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica gosti400-10-1
1223Gks Tychy - Lks Nieciecza domaći590-01-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1320Olimpia Elblag - Pogon Siedlce domaći500-01-0
1321Blekitni Stargard S. - Gornik Leczna gosti220-11-2
1322Gryf Wejherowo - Stal Rzeszow gosti420-10-2
1323Resovia Rzeszow - Garbarnia Krakow domaći251-01-2
1324Stalowa Wola - Lech Ii Poznan domaći272-12-1
1325Znicz Pruszkow - Ks Legionovia Legionowo domaći21-04-0
1326Bytovia Bytow - Skra Czestochowa domaći161-01-1
1327Katowice - Ks Polkowice gosti220-11-2
1328Widzew Lodz - Elana Torun domaći171-11-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2774Belenenses - Tondela gosti91-11-1
9892Sporting Lisbon - Gil Vicente domaći211-02-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13590Fc Clinceni - Acs Sepsi domaći720-01-0
13591Cs Voluntari - Chindia Targoviste domaći431-02-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5429Fc Ufa - Rubin Kazan - - 0-00-0
5430Arsenal Tula - Akhmat Grozny gosti150-21-3
5627Tambov - Zenit St Petersburg gosti430-11-2
5629Pfc Sochi - Dynamo Moscow gosti570-01-1
5635Rostov - Fk Krasnodar gosti130-11-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1147Dac 1904 - Slovan Bratislava domaći171-11-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1432Alaves - Granada Cf gosti250-10-2
1451Valencia - Athletic Bilbao gosti130-10-2
1455Real Betis - Villarreal gosti70-20-2
1459Real Valladolid - Levante - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13617Almeria - Sporting Gijon domaći900-01-0
13618Lugo - Numancia domaći121-03-1
13619Real Oviedo - Mirandes domaći411-01-0
13620Extremadura - Racing Santander domaći392-03-1
13621Ponferradina - Fuenlabrada gosti570-00-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2813Kalmar - Ostersunds domaći431-01-2
2814Malmo - Djurgarden domaći431-01-0
2815Norrkoping - Elfsborg gosti340-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1359Fk Karlskrona - Landskrona gosti230-20-3
1360Lunds - Eskilsminne If domaći331-13-1
1361Motala - Assyriska Turabdin Ik gosti321-12-3
1362Torns If - Lindome Gif domaći183-03-0
1363Varnamo - Utsiktens gosti170-10-1
1365Skovde - Qviding domaći302-03-1
1366Tvaakers - Trollhattan gosti220-12-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1352Tegs - Karlslunds domaći121-02-1
1353Lulea - Gefle If gosti210-21-4
1354Frej - Berga domaći470-03-0
1355Orebro Syrianska Bk - Brommapojkarna gosti530-00-1
1356Sandvikens - Taby Fk gosti152-12-2
1358Ifk Haninge - Nykoping domaći122-04-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13585Lugano - Basel domaći730-02-1
13586Neuchatel Xamax - St Gallen domaći151-11-2
13587Thun - Zurich domaći113-23-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13583Kriens - Chiasso domaći74-04-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5064Boluspor - Hatayspor domaći470-01-0
5095Altay Izmir - Osmanlispor Fk domaći152-03-0
5096Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Adana Demirspor domaći211-01-2

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368An Giang - Binh Phuoc gosti490-00-1
1369Dak Lak - Xm Fico Tay Ninh domaći331-01-0
1370K. Khanh Hoa - Pho Hien Fc gosti510-01-1

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5644Hapoel Eilat - Hapoel Galil Gilboa 83-95
5647Ironi Ness Ziona - Hapoel Tel Aviv 75-105

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9379Shanghai Sharks - Xinjiang Flying Tigers 77-108
9380Jiangsu Dragons - Fujian Sturgeons 96-107
9381Beijing Ducks - Guangzhou Loong Lions 96-72
9382Guangdong Southern Tigers - Beijing Royal Fighters 136-91

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5653Manawatu Jets - Canterbury Rams 108-93
5760Otago Nuggets - Franklin Bulls 79-85

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2328Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 1-43-8
2335Stalker - Krasnyye Krylia 2-12-4
2341Ledovyy Desant - Stalker 2-04-2
2347Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 1-18-6
2366Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-22-4
2367Stalker - Ershistyye Tigry 2-25-5
2395Bystriye Rysi - Zvukovaya Ataka 3-14-1
2409Ogneniye Pantery - Lyutiye Vepri 3-27-3
2424Zolotye Drakony - Reaktivnye Bizony 0-32-7
2426Snezhnye Medvedi - Chernye Grifony 2-17-6

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10080Sinie Tigry - Centrovye Kuluturologi 3-07-3
10081Sinie Tigry - Moskovskie Kremlevtsy 1-24-5

EGZIBICIJA ČEŠKA ELITE KUP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134K.Siniakova - Kr Pliskova 13-97-56-42-0
1160B.Strycova - T.Martincova 20-154-66-32-1
1162B.Krejcikova - K.Muchova 20-196-43-62-1

EGZIBICIJA EASTERN EUROPEAN CHAMPIONSHIP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1164B.Klincov - B.Bonic V-VV-VV-VV-V
1171V.Tomova - M.Drazic 12-76-46-32-0
1183B.Marinkovic - D.Joksovic 5-123-62-60-2
9385A.Vangelova - M.Djakovic 7-124-63-60-2
9386I.Shinikova - N.Berberovic 13-131-66-42-1
9387D.Kovinic - B.Eraydin V-VV-VV-VV-V
9388I.Jorovic - D.Herdzelas V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4019S.Storch - M.Braswell 3-123-60-60-2
4020R.Shane - J.Cerretani 14-206-41-61-2
4021S.Storch - M.Hurrion 13-87-56-32-0
4032J.Cerretani - I.Ore 9-134-65-70-2
4033M.Hurrion - M.Braswell 4-123-61-60-2
4034I.Ore - R.Shane 20-237-66-71-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027M.Gigante - T.Fabbiano 14-126-32-62-1
1028R.Bonadio - G.Moroni 15-142-66-32-1
1033C.Taberner - P.Rondoni 14-146-31-62-1
1036L.Giustino - A.Vavassori 18-167-54-62-1
1040F.Forti - V.Galovic 8-124-64-60-2
1046R.Brancaccio - L.Vanni 13-87-66-22-0
1089L.Sonego - L.Grigelis 12-66-26-42-0
1090L.Nardi - P.Andujar Alba 15-165-76-31-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR ITALIJA ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1105M.Caregaro - L.Bronzetti 4-122-62-60-2
1106L.Samsonova - C.Scala 12-26-26-02-0
1133M.Paoletti - B.Turati 16-114-66-32-1

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1186A.Cohen - J.Hasson 1-121-60-60-2
1187O.Amoyal - R.Amar 11-144-66-21-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1195L.Goldenberg J.Hasson - G.Dagan I.Zonder 12-36-16-22-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005A.Klasen - J.Jebawy 12-26-06-22-0
1006C.Schultheiss - K.Hering 12-163-66-41-2
1007L.Schaeder - J.Wachaczyk 3-121-62-60-2
1008A.Wirges - N.Rivkin 6-124-62-60-2
1009L.Ponomar - J.Steur 8-135-73-60-2
1010L.Siegemund - J.Niemeier 12-86-46-42-0
1012C.Werner - N.Schunk V-V6-7V-VV-V
1013S.Mueller - K.Kanev 8-132-66-70-2
1016T.Korpatsch - A.Zaja 12-76-36-42-0
1017L.Matviyenko - J.Middendorf 1-120-61-60-2
1023M.Barthel - K.Gerlach 9-166-43-61-2
1024R.Koelzer - M.Hodzic 13-107-66-42-0

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3659E.Karlovskiy - D.Popko 15-186-24-61-2
3675M.Redlicki - S.Riffice 5-123-62-60-2
3694D.Popko - L.Draxl 17-203-66-41-2
3698J.Arconada - A.Gomez 16-193-66-31-2
3712C.Altamirano - D.Boyer 10-17-66-72-1
3970I.Nedelko - K.Smith 5-122-63-60-2
3982G.Brymer - F.Corwin 8-135-73-60-2
4018N.Chappell - M.Redlicki 12-46-06-42-0

EXHIBITION AUSTRIAN TENNIS CHAMPIONSHIP SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5044T.Weissborn - S.Ofner 11-162-66-41-2

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR ITALY WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1093A.Zantedeschi - P.Ormaechea 11-145-76-70-2
1097L.Stefanini - E.Cocciaretto 14-127-67-62-0
1099C.Ferrando - N.Brancaccio V-V2-6V-VV-V

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1019Paok - Panathinaikos 0-10-23-2

INTERNATIONAL INTERNATIONAL FRIENDLY GAMES WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5771Poljska - Ceska 0-11-13-2

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4041Panthers - Foxes 1-02-03-1
4101Foxes - Panthers 1-02-03-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1849Plamya Pro - Enerdzhi 1-01-12-3
1850Lions - Titans 1-02-02-3
1852Empire - Alliance 1-02-03-1

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9945Military - Ural Riders 1-01-13-1
9946Air Force - Academy 0-10-20-3

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFVATERPOLO

Br. Susret Kraj
9220Mladost Zagreb - Vk Jadran Split 13-12
9355Jug Dubrovnik - Solaris Sibenik 17-6

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
8119Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 6-3
8133Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 0-4
8135Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 0-6
8136Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 5-3
8138Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 4-3
8139Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 3-5

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
8140Kia Tigers - Hanwha Eagles 4-3
8141Kiwoom Heroes - Doosan Bears 5-14
8142Lg Twins - Kt Wiz 5-11
8143Nc Dinos - Lotte Giants 6-2
8144Samsung Lions - Sk Wyverns 7-1

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1199Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 0-20
1200Unipresident Lions - Fubon Guardians 7-2

E SPORT CS GO CS SUMMIT EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5256Fnatic - Big 0-1
5257Faze - Movistar Riders 1-0
5258Ence - G2 Esports 0-1

E SPORT CS GO CS SUMMIT NORTH AMERICAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5261Gen G - Evil Geniuses 0-1

E SPORTS LOL CK SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2019Hyfresh Blade - Element Mystic 0-1

E SPORTS LOL LPL SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2313Dominus Esports - Invictus Gaming 0-1
2315Suning - Lgd Gaming 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6497K.Barry - J.Cole 1-0
6498B.Koltsov - K.Barry 1-0
6499J.Cole - B.Koltsov 1-0
6500M.Adams - K.Barry 1-0
6504D.Parletti - J.Cole 1-0
6505J.Justicia - B.Koltsov 0-1
6521K.Barry - D.Parletti 1-0
6523J.Cole - J.Justicia 1-0
6524B.Koltsov - M.Adams 1-0
6526J.Justicia - K.Barry 0-1
6527M.Adams - J.Cole 1-0
6529D.Parletti - B.Koltsov 1-0
6530M.Adams - J.Justicia 1-0
6531D.Parletti - M.Adams 0-1
6532J.Justicia - D.Parletti 1-0

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3270R.Balog - P.Macela 1-0
3271J.Merta - L.Lev 0-1
3290R.Balog - L.Lev 1-0
3291J.Merta - P.Macela 1-0
3322L.Lev - P.Macela 1-0
3324R.Balog - J.Merta 0-1
3326Z.Bilek - P.Bradac 1-0
3328J.Mecl Jr - R.Rose 1-0
3329Z.Bilek - R.Rose 1-0
3330J.Mecl Jr - P.Bradac 1-0
3465R.Rose - P.Bradac 0-1
3466Z.Bilek - J.Mecl Jr 0-1
9709V.Jelinek - M.Huk 0-1
9710D.Salomon - K.Brozik 1-0
9711M.Huk - K.Brozik 1-0
9713R.Balog - L.Lev 1-0
9766V.Jelinek - D.Salomon 1-0
9767M.Klement - R.Danicek 0-1
9768V.Waldhauser - J.Svoboda 1-0
9769M.Klement - J.Svoboda 1-0
9770V.Waldhauser - R.Danicek 1-0
9775J.Svoboda - R.Danicek 1-0
9776M.Klement - V.Waldhauser 0-1
9777R.Balog - P.Macela 1-0
9778J.Merta - L.Lev 0-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1416F.Bluhm - S.Happek 1-0
1419E.Chtchetinine - M.De Saintilan 0-1
1422E.Schmid - S.Uribe 1-0
1423M.Chamorro - F.Bluhm 0-1
1449E.Chtchetinine - S.Happek 1-0
1502E.Schmid - M.De Saintilan 0-1
1505S.Uribe - M.Wong 1-0
1507M.Chamorro - E.Chtchetinine 0-1
1508F.Bluhm - M.Wong 1-0
1525E.Schmid - S.Happek 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1290D.Kolesnikov - S.Nikulin 1-0
1291I.Smirnov - E.Ilyukhin 0-1
1292V.Petrov - K.Abramov 0-1
1293A.Volkov - B.Grebenyuk 1-0
1294A.Pravednov - D.Petrochenko 1-0
1296P.Pinkovskii - I.Elistratov 1-0
1297E.Ilyukhin - A.Pravednov 1-0
1298K.Abramov - P.Pinkovskii 1-0
1311S.Nikulin - A.Volkov 0-1
1312B.Grebenyuk - D.Kolesnikov 0-1
1313D.Petrochenko - I.Smirnov 1-0
1314I.Elistratov - V.Petrov 1-0
1319D.Kolesnikov - A.Volkov 1-0
1350I.Smirnov - A.Pravednov 0-1
1351V.Petrov - P.Pinkovskii 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3051A.Chepurnyi - V.Vlasenko 1-0
3055Y.Gudimenko - I.Fedoryshyn 1-0
3057R.Malynka - O.Mishchenko 1-0
3058V.Evtodiy - A.Aliev 1-0
3059T.Voitekhov - V.Korovichenko 1-0
3060S.Chernyavskiy - M.Teteruk 0-1
3062V.Sedin - O.Hrymovskyi 1-0
3111O.Kovalchuk - P.Babenko 1-0
3112Y.Muliukin - V.Ishchuk 0-1
3114Y.Masko - M.Trofimov 1-0
3118O.Nadporozhskyi - V.Vlasenko 0-1
3119O.Zhyrnov - Y.Gudimenko 0-1
3120D.Havrysh - R.Malynka 0-1
3121E.Kovpak - V.Merzlikin 0-1
3122R.Derypaska - A.Yolkin 1-0
3123R.Kapinus - O.Hrymovskyi 0-1
3124R.Pirveli - P.Babenko 1-0
3129V.Voronenkov - P.Kilyakin 1-0
3158Y.Kyi - M.Balakiriev 1-0
3182I.Fedoryshyn - V.Sedin 0-1
3183O.Mishchenko - O.Kovalchuk 0-1
3185A.Lukatsky - A.Levshyn 0-1
3210I.Trydukh - D.Shukin 0-1
3216V.Lytvynov - I.Oranskyi 1-0
3262M.Shulepov - M.Korniienko 0-1
3263A.Paniotov - R.Hnoievoi 0-1
3264S.Pitsyk - R.Kuvaiev 1-0
3265V.Voronenkov - A.Levshyn 1-0
3267Y.Kyi - D.Shukin 0-1
3268V.Kobets - Y.Sokoltsov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1429K.Zharkova - I.Tiutiunyk 0-1
1430T.Diakun - T.Kravchuk 1-0
1431M.Maliuta - K.Zharkova V-V
1503T.Kravchuk - I.Tiutiunyk 0-1
1506M.Maliuta - T.Diakun V-V
1516N.Svydnytska - N.Harmash 1-0
1521N.Kovtun - S.Tsoma 0-1
1524N.Ostrovska - T.Yuhan 0-1
1528O.Kolosovska - O.Kuznets 1-0
1529A.Kozak - I.Izhakovska 0-1
1530V.Kovalenko - R.Faflei 1-0
1533N.Svydnytska - T.Yuhan 1-0
1535N.Kovtun - O.Kuznets 1-0
1537I.Izhakovska - N.Harmash 0-1
1538R.Faflei - S.Tsoma 1-0
1705N.Ostrovska - A.Kozak 0-1
1706O.Kolosovska - V.Kovalenko 0-1
1707N.Svydnytska - I.Izhakovska 1-0
1708N.Kovtun - R.Faflei 0-1
1711A.Kozak - T.Yuhan 0-1
1713V.Kovalenko - O.Kuznets 1-0
1714N.Ostrovska - N.Harmash 0-1
1715O.Kolosovska - S.Tsoma 1-0
1716N.Svydnytska - A.Kozak 0-1
1717N.Kovtun - V.Kovalenko 1-0
1718N.Ostrovska - I.Izhakovska 0-1
1719O.Kolosovska - R.Faflei 1-0
1720T.Yuhan - N.Harmash 1-0
1729O.Kuznets - S.Tsoma 0-1
1730N.Svydnytska - N.Ostrovska 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9588V.Didukh - I.Mai 0-1
9597Y.Tarasov - I.Yanishevsky 0-1
9598A.Molochko - O.Levadniy 1-0
9599D.Lohosha - M.Tovkach 1-0
9600N.Danyliuk - V.Verbianyi V-V
9601V.Palamarchuk - V.Kizian 1-0
9602O.Belskyi - O.Levadniy 0-1
9603V.Bondar - I.Kundeus 0-1
9604V.Didukh - D.Yaremchuk 0-1
9605S.Akhlamov - B.Omelchuk 1-0
9606O.Obidnyi - Y.Tarasov 1-0
9607A.Molochko - U.Teterya 1-0
9608V.Kazmirchuk - Y.Holoborodko 1-0
9609M.Tovkach - A.Guchok 0-1
9610V.Verbianyi - I.Mai 0-1
9611V.Kizian - L.Ivanov 1-0
9612V.Yarovoy - P.Stets 0-1
9613O.Belskyi - A.Molochko 0-1
9614A.Myrza - V.Kazmirchuk 0-1
9615V.Bondar - M.Tovkach 0-1
9616V.Didukh - V.Verbianyi 0-1
9619S.Akhlamov - V.Kizian 1-0
9620E.Pismenniy - O.Levadniy 1-0
9621V.Krivenko - O.Volynets 1-0
9622D.Lohosha - I.Kundeus 0-1
9623N.Danyliuk - D.Yaremchuk 0-1
9624V.Palamarchuck - B.Omelchuk 1-0
9625O.Obidnyi - V.Yarovoy 1-0
9626O.Belskyi - E.Pismenniy 0-1
9660A.Myrza - V.Krivenko 0-1
9661V.Bondar - D.Lohosha 0-1
9662V.Didukh - N.Danyliuk 0-1
9663S.Akhlamov - V.Palamarchuk 0-1
9664O.Levadniy - U.Teterya 0-1
9665O.Volynets - Y.Holoborodko 1-0
9666I.Kundeus - A.Guchok 0-1
9667D.Yaremchuk - I.Mai 1-0
9668B.Omelchuk - L.Ivanov 1-0
9669P.Stets - I.Yanishevsky 0-1
9670Y.Tarasov - P.Stets 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 82325343741
arrow AU Austrija 6/45 1315222732
arrow BC British Colombia BC49 6/49 678253545
arrow BE Belgija 6/45 8928314044
arrow BL Belgija Keno 20/70 45101116384345464752565861626364666769
arrow CA Kanada 6/49 11227303449
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1114212425
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 610242531
arrow CL Colorado 6/40 101112182734
arrow DA Multi-Daily A 6/99 61428435592
arrow DB Multi-Daily B 6/99 264158616382
arrow DC Multi-Daily C 6/99 386274767791
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 29102223263038404446484953555657616269
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3571012171820222530324043474953626468
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 37152331
arrow FK Finska Keno D 20/70 46121619202629323536444547485556576064
arrow FL Florida 6/53 122023374851
arrow FQ Finska Keno V 20/70 711131419232627283234373839464954575969
arrow FR Francuska 5/49 513144447
arrow FT Finska Keno T 20/70 3681113141722394041505152586162656669
arrow GE Njemačka 6/49 23236383944
arrow GO Njemačka Keno 20/70 911162123293843454647485052535557626466
arrow GR Grčka 6/49 41722263443
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 111317212638
arrow IR Irska 6/47 3821343747
arrow LD Latvija Keno D 20/62 245711192124263031333740454647505660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 89141920222526282932333435364249515359
arrow LM Latvija Keno M 20/62 58101315161720222328293036414751525758
arrow LU Louisiana 6/40 152021283536
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 11831424548
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 35172534
arrow MI Michigan Classic 6/47 82328313345
arrow MS Missouri 6/44 678263841
arrow NP New York Pick 10 20/80 47121323242527283637385152535861647379
arrow NY New York 6/59 192838485253
arrow OH Ohio Classic 6/49 223233404244
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 1210323538
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1391118192122232436495166687072757980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 68172125273132354244454651566567737678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24101730
arrow QU Quebec 6/49 2311253435
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 51321303241
arrow SB Španjolska Bono 6/49 468212343
arrow SK Slovačka 5/35 1015172325
arrow SL Slovenija 7/39 6131417283236
arrow SW Švicarska 6/42 7813141722
arrow TE Texas 6/54 61720323553
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1019222324
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 1824272955
arrow UW SAD Powerball 5/69 1528525363
arrow VK Viking Lotto 6/48 111820304546
arrow WA Washington 6/49 91012193543
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 36152831
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 1311152939
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 123819222628293439434952535658617879