Četvrtak 02.07.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6605Inter Turku - Rops - - 1-03-1
6657Hull - Middlesbrough - - 1-12-1
6813Viitorul Constanta - Dinamo Bucharest - - 1-01-0
6814Hammarby - Varberg - - 1-01-0
6815Real Sociedad - Espanyol - - 0-12-1
7334Huesca - Las Palmas - - 1-01-0

ALBANIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10361Bylis Ballsh - Kf Tirana gosti200-12-1
10362Kukesi - Teuta - - 0-00-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10485Fc Noah - Ararat domaći630-01-0
5151Fc Shirak Gyumri - Lori Fc - - 0-00-0
5152Fc Ararat Armenia - Alashkert - - 0-00-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10404Hartberg - Wolfsberger Ac domaći91-03-3

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8177Macae Esporte - Fluminense - - 0-00-0
8178Vasco Da Gama - Madureira Rj domaći840-01-0
8183Volta Redonda - Resende gosti460-02-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1201Veliko Tarnovo - Fc Vitosha Bistrica domaći61-01-0
1202Fc Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna gosti51-21-4
1206Botev Plovdiv - Dunav Ruse gosti161-13-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1347Vitkovice - Trinec domaći92-15-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13558Fredericia - Hvidovre gosti141-21-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8014Manchester City - Liverpool domaći253-04-0
9884Sheffield United - Tottenham domaći311-03-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9795Hull - Middlesbrough gosti41-12-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9635Flora Tallinn Ii - Vandra Vaprus domaći201-11-2
9636Lootus Kohtla Jarve - Maardu Esteve gosti200-30-4

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1786Inter Turku - Rops domaći271-03-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1692Pepo - Miki Mikkeli domaći331-03-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1693Jyvaskyla Jk - Vaajakoski domaći391-02-1
1695Sc Kufu - Ols Oulu domaći143-05-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11017Grotta - Afturelding - - 0-00-0
11019Haukar - Ia Akranes gosti61-12-2
11020Keflavik - Augnablik domaći114-05-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9107Throttur - Thor Akureyri gosti140-20-2

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11047Fjallabyggdar - Kari gosti170-13-2
9145Kf Fjardabyggd - Kari gosti170-13-2
9154Kordrengir - Umf Njardvik domaći82-03-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1748Atalanta - Napoli domaći470-02-0
1750Roma - Udinese gosti120-10-2

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3036Ashdod - Hapoel Hadera domaći42-03-1
3047Kiryat Shmona - Sectzya Nes Ziona domaći500-01-0
3050Maccabi Netanya - Hap Kfar Saba gosti380-10-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2229Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Katamon Jerusalem Fc domaći480-01-3
2231Bnei Sakhnin - Ir Ramat Hasharon domaći53-03-0
2234Fc Kafr Qasim - Maccabi Pet Tikva gosti270-11-2
2237Hapoel Afula - Hap Nazareth Illit gosti231-12-1
2241Hapoel Akko - Maccabi Achi Nazareth - - 0-00-0
2242Hapoel Ashkelon - Hapoel Um El Fahem gosti250-20-3
2243Hapoel Ramat Gan - Ir Rishon Lezion domaći63-15-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13551Kristiansund - Molde domaći520-02-2
13552Sarpsborg - Brann gosti420-10-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1098Werder Bremen - Heidenheim - - 0-00-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Gks Belchatow - Bielsko Biala domaći820-01-1
1228Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziadz domaći700-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13592Viitorul Constanta - Dinamo Bucharest domaći171-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1460Eibar - Osasuna gosti60-10-2
1461Real Sociedad - Espanyol gosti100-12-1
1500Real Madrid - Getafe domaći790-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13622Albacete - Alcorcon gosti90-11-1
13623Huesca - Las Palmas domaći451-01-0
13624Rayo Vallecano - Malaga - - 0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2816Falkenberg - Sirius domaći201-01-2
2817Gotenborg - Aik Stockholm domaći900-01-0
2818Hammarby - Varberg domaći331-01-0
2819Helsingborg - Mjallby gosti460-00-1
2842Orebro - Bk Hacken - - 0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8752Vasalunds If - Sollentuna United domaći23-06-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13588Sion - Luzern gosti400-10-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5143Umraniyespor - Eskisehirspor domaći452-03-0
5146Balikesirspor - Karagumruk gosti480-00-5

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3467Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod 85-80
3468Maccabi Haifa - Ironi Naharia 66-82
3470Hapoel Unet Holon - Hapoel Jerusalem 81-93
3471Maccabi Rishon - Maccabi Tel Aviv 92-90

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10363Qingdao Eagles - Shanghai Sharks 83-126
10364Shanxi Loongs - Tianjin Pioneers 97-79
10365Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Guangsha Lions 110-125
10366Beijing Royal Fighters - Sichuan Blue Whales 78-73

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5761Canterbury Rams - Nelson Giants 89-97

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10814Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 0-36-8
10815Lyutiye Vepri - Zvukovaya Ataka 1-13-6
10816Ogneniye Pantery - Goryachiye Golovy 1-21-5

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10486Ledovyy Desant - Stalker 1-23-8
10487Ershistyye Tigry - Krasnyye Krylia 1-02-0
10488Stalker - Ershistyye Tigry 3-34-4
10489Krasnyye Krylia - Ledovyy Desant 1-12-4
10490Stalker - Krasnyye Krylia 1-16-6

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10082Centrovye Kuluturologi - Moskovskie Kremlevtsy 0-33-5
10083Centrovye Kuluturologi - Sinie Tigry 1-24-4
10084Moskovskie Kremlevtsy - Sinie Tigry 2-24-5
10085Moskovskie Kremlevtsy - Centrovye Kuluturologi 1-05-4
10817Shest Trollei - Chetyre Ledokola 1-15-2
10818Moscow Eshelon - Ais Banda 1-03-3
10819Ais Banda - Shest Trollei 2-14-1
10820Chetyre Ledokola - Moscow Eshelon 1-12-3
10821Moscow Eshelon - Shest Trollei 3-25-3
10825Ais Banda - Chetyre Ledokola 0-03-1
13880Proletari Hokkeia - Kalininsky Front 2-15-3
13881Proletari Hokkeia - Beliye Ldiny 1-15-3
13882Kalininsky Front - Beliye Ldiny 1-23-5

EGZIBICIJA AUSTRIJA TENNIS CHAMPIONSHIPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9953D.Novak - G.Ramskogler 12-56-36-22-0
9954J.Rodionov - L.Hampel 4-124-60-60-2

EGZIBICIJA EASTERN EUROPEAN CHAMPIONSHIP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10058N.Berberovic - B.Bonic 12-66-46-22-0
10059L.Gjorcheska - C.Anil 12-26-16-12-0
10060D.Herdzelas - M.Djakovic V-VV-VV-VV-V
10061K.Piter - B.Marinkovic 12-16-06-12-0
10062B.Eraydin - D.Joksovic 3-123-60-60-2
10063D.Radanovic - A.Vangelova 12-26-26-02-0
10064N.Kostic - B.Klincov 13-106-47-62-0

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10652I.Ore - D.Metz 12-56-16-42-0
10653N.Schachter - M.Johnson 13-66-07-62-0
10654C.Harper - D.Metz 12-46-16-32-0
10655G.Goldhoff - N.Schachter 3-122-61-60-2
12418I.Ore - C.Harper 9-136-73-60-2
12419G.Goldhoff - M.Johnson 12-66-26-42-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10371R.Bonadio - M.Gigante 8-124-64-60-2
10372L.Giustino - C.Taberner 12-154-66-31-2
10373V.Galovic - P.Andujar Alba 12-76-36-42-0
10374L.Sonego - R.Brancaccio 12-66-36-32-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR ITALIJA ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10367N.Brancaccio - L.Stefanini 15-146-22-62-1
10368S.Rubini - P.Ormaechea 13-87-66-22-0
10369L.Samsonova - F.Di Sarra 12-26-16-12-0
10370L.Bronzetti - M.Paoletti 12-56-46-12-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10074I.Smilansky - R.Ginat 3-122-61-60-2
10075J.Hasson - Y.Oliel 6-122-64-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10076L.Goldenberg J.Hasson - Y.Barkai M.Bulis 7-124-63-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10657N.Khirin - S.Kimchi 12-76-36-42-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10065K.Hering - J.Steur 14-127-67-62-0
10066J.Wachaczyk - S.Mueller 15-86-03-62-1
10067K.Gerlach - C.Werner V-VV-VV-VV-V
10068L.Siegemund - M.Hodzic 13-87-66-22-0
10069T.Korpatsch - J.Middendorf 16-104-66-32-1
10071A.Zaja - L.Matviyenko 18-177-65-72-1
10072J.Niemeier - R.Koelzer 14-117-67-52-0
10073M.Barthel - N.Schunk 14-131-67-52-1
1012C.Werner - N.Schunk V-V6-7V-VV-V
1017L.Matviyenko - J.Middendorf 1-120-61-60-2
1023M.Barthel - K.Gerlach 9-166-43-61-2
10375L.Schaeder - K.Kanev 13-87-56-32-0
10376A.Klasen - N.Rivkin 12-66-36-32-0
10377L.Ponomar - V.Wolff 12-76-46-32-0
10378J.Jebawy - A.Wirges 5-130-65-70-2

EGZIBICIJA TENNIS WINNTERS OPEN ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10464G.Craciun - E.Ruse 7-123-64-60-2
10465I.Begu - M.Bulgaru 13-67-56-12-0

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10644D.Popko - S.Riffice 20-166-13-62-1
10645M.Redlicki - J.Arconada V-VV-VV-VV-V
10646D.Popko - E.Karlovskiy V-VV-VV-VV-V
10647L.Draxl - A.Gomez V-VV-VV-VV-V
10648I.Nedelko - D.Boyer 12-56-26-32-0
10649N.Chappell - F.Corwin 14-117-57-62-0
10650K.Smith - C.Altamirano 12-86-46-42-0
10651M.Redlicki - G.Brymer 10-136-74-60-2

EXHIBITION AUSTRIAN TENNIS CHAMPIONSHIPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9952A.Erler - L.Miedler 18-186-76-41-2

EXHIBITION AUSTRIAN TENNIS CHAMPIONSHIP WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10052D.Glanzer - T.Kostic 13-77-66-12-0
10053S.Kraus - I.Dshandshgava 12-36-16-22-0
10054E.Karner - M.Antonitsch V-VV-VV-VV-V
10055Y.Neuwirth - J.Grabher 11-154-66-31-2

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR LTA BRITISH TOUR WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10826E.Maloney - Y.Miyazaki 19-216-45-71-2
10827T.William - E.Silva 3-122-61-60-2
10834A.Barnett - A.Gillan 13-87-66-22-0
10835F.Christie - J.Burrage 3-122-61-60-2
10836S.Grey - N.Broady 7-124-63-60-2

EXHIBITION TENNIS WINNERS OPEN WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10456I.Bara - G.Craciun 13-97-56-42-0
10457M.Bulgaru - J.Cristian 19-156-43-62-1

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5061Olympiakos Piraeus - Foinikas Syros 1-02-03-0

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12417Foxes - Panthers 0-11-12-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9941Berkut - Plamya Pro 1-01-13-1
9942Enerdzhi - Payp 1-01-11-3
9943Uragan Pro - Legion 1-02-03-0
9944Molot - Eagles Pro 0-10-22-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13892Air Force - Military 1-02-03-1
13893Ural Riders - University 1-02-03-0

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9947Ural Stars - Red Fox 0-10-21-3
9948Energy - Ural Mountains 0-11-11-3

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
7792Melbourne Storm - Sydney Roosters 25-25

CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
13861Wei Chuan Dragons 2 - Uni President Lions 2 7-2

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
10086Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4-2
10087Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 9-8
10088Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 9-5
10089Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 5-8
10090Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 9-5
10091Yomiuri Giants - Yokohama Dena Baystars 5-3

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10092Kia Tigers - Hanwha Eagles 7-1
10093Kiwoom Heroes - Doosan Bears 10-7
10094Lg Twins - Kt Wiz 3-4
10095Nc Dinos - Lotte Giants 9-7
10096Samsung Lions - Sk Wyverns 6-2

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
10182Unipresident Lions - Fubon Guardians 3-4

BOKSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10837C.Jackson - J.Enrique Vivas -
10849E.Rodriguez - D.Murray -
10850R.Ramirez - A.Gonzales -
10851A.Bell - M.Bernaldez -
10852J.Pedraza - M.Lespierre -

E SPORT CS GO CS SUMMIT EUROPEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5259Team North - Ninjas In Pyjamas 1-0

E SPORT CS GO CS SUMMIT NORTH AMERICAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5260Furia - Cloud9 0-1

E SPORTS LOL CK SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2055Esc Shane - Jin Air Green Wings 0-1
2164Runaway - Oz Gaming 0-1

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8976R.Edhouse - M.Webster 1-0
8984D.Evans - R.Edhouse 1-0
8985M.Webster - D.Evans 0-1
8986S.Mitchell - R.Edhouse 0-1
8987A.Jenkins - M.Webster 1-0
8988M.Warburton - D.Evans 0-1
8989R.Edhouse - A.Jenkins 0-1
9081D.Evans - S.Mitchell 0-1
9082M.Warburton - R.Edhouse 0-1
9083S.Mitchell - M.Webster 1-0
9084A.Jenkins - D.Evans 1-0
9085S.Mitchell - M.Warburton 0-1
9086A.Jenkins - S.Mitchell 1-0
9087M.Warburton - A.Jenkins 1-0
9219M.Webster - M.Warburton 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10700J.Merta - P.Macela 0-1
10701J.Zajicek - R.Balog V-V
10702L.Protiva - P.Gireth 1-0
10708V.Hruska - D.Brumlich 0-1
10709L.Protiva - D.Brumlich 0-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10184F.Bluhm - E.Chtchetinine 1-0
10185M.De Saintilan - M.Wong 1-0
10249M.Chamorro - E.Schmid 0-1
10355S.Uribe - S.Happek 0-1
10356E.Chtchetinine - M.Wong 1-0
10357F.Bluhm - E.Schmid 1-0
10358M.De Saintilan - S.Happek 0-1
10359M.Chamorro - S.Uribe 0-1
10360S.Happek - M.Wong 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10466I.Novikov - I.Pandur 1-0
10467O.Nikiforov - A.Gribkov 1-0
10468P.Pinkovskii - I.Elistratov 0-1
10470K.Abramov - D.Merzlikin 1-0
10473N.Sukharnikov - S.Kuzmin 1-0
10474V.Bazilevskii - A.Yanshaev 0-1
10475A.Gribkov - V.Bazilevskii 1-0
10476I.Elistratov - K.Abramov 1-0
10477I.Pandur - N.Sukharnikov 0-1
10478A.Yanshaev - O.Nikiforov 0-1
10479D.Merzlikin - P.Pinkovskii 1-0
10480S.Kuzmin - I.Novikov 1-0
10481I.Novikov - N.Sukharnikov 0-1
10482O.Nikiforov - V.Bazilevskii 1-0
10483P.Pinkovskii - K.Abramov 0-1
11006A.Serebrennikov - D.Lavrinenko 1-0
11007T.Yusipov - I.Minchenkov 1-0
11008V.Shirokov - D.Ying 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10563A.Yolkin - R.Malynka 1-0
10564P.Kilyakin - A.Lukatsky 0-1
10565R.Khripun - D.Shukin 0-1
10566I.Akimov - L.Dynaburg 0-1
10567Y.Masko - K.Kirsanov 1-0
10568A.Levshyn - V.Voronenkov 0-1
10569I.Trydukh - Y.Kyi 1-0
10570D.Zaporozhets - V.Polishchuk 1-0
10571A.Fedorchenko - A.Yolkin 0-1
10572M.Shulepov - P.Kilyakin 1-0
10575A.Paniotov - R.Khripun 0-1
10576P.Khalupenko - D.Demchuk 1-0
10579K.Kirsanov - R.Malynka 0-1
10580A.Levshyn - M.Korniienko 0-1
10581I.Trydukh - R.Hnoievoi 0-1
10616I.Akimov - D.Zaporozhets 0-1
10617A.Fedorchenko - Y.Masko 1-0
10618A.Lukatsky - V.Voronenkov 0-1
10619D.Shukin - Y.Kyi 0-1
10620P.Khalupenko - L.Dynaburg 0-1
10621M.Shulepov - A.Levshyn 0-1
10622A.Paniotov - I.Trydukh 0-1
10623V.Polishchuk - D.Demchuk 0-1
10624P.Kilyakin - V.Voronenkov 1-0
10625R.Khripun - Y.Kyi 0-1
10626I.Akimov - P.Khalupenko 1-0
10627M.Korniienko - A.Lukatsky 1-0
10628R.Hnoievoi - D.Shukin 1-0
10636D.Zaporozhets - D.Demchuk 1-0
10637V.Chornobab - I.Kanunnikov 1-0
10808V.Bochkovsky - V.Diachenko 1-0
10809S.Sokolov - K.Ivchenko 1-0
10810V.Smyk - D.Chernyshov 0-1
10811Y.Kerusenko - A.Yurkov 1-0
10812R.Makarenko - S.Kaminskyi 1-0
10813K.Yurchenko - I.Kanunnikov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10522T.Yuhan - N.Harmash 1-0
10523R.Faflei - O.Kuznets 1-0
10524I.Izhakovska - S.Yureneva 0-1
10546N.Kovtun - S.Tsoma 0-1
10547K.Varava - A.Kozak V-V
10548O.Kolosovska - V.Kovalenko 1-0
10549T.Yuhan - I.Izhakovska 0-1
10550R.Faflei - N.Kovtun 0-1
10551K.Varava - N.Harmash V-V
10552O.Kolosovska - O.Kuznets V-V
10553S.Yureneva - A.Kozak 1-0
10554S.Tsoma - V.Kovalenko 1-0
10555T.Yuhan - K.Varava V-V
10556R.Faflei - O.Kolosovska 1-0
10557I.Izhakovska - A.Kozak 1-0
10753Y.Mykhailyk - R.Kurdova 1-0
10754V.Pryshchepa - A.Mydvetska 0-1
10755O.Tsiupko - Y.Mykhailyk 1-0
10756V.Pryshchepa - Y.Tryhub 1-0
10757R.Kurdova - A.Mydvetska 0-1

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10594O.Belskyi - A.Molochko 0-1
10597L.Baziyan - V.Medvedenko 0-1
10599A.Kotik - V.Yunchyk 0-1
10600V.Verbianyi - D.Yaremchuk 0-1
10601V.Hladun - V.Yaremchuk V-V
10602O.Obidnyi - I.Yanishevsky 0-1
10603O.Levadniy - O.Belskyi 1-0
10604N.Odarenko - L.Baziyan 1-0
10605D.Vakhta - A.Kotik 0-1
10606N.Danyliuk - V.Verbianyi 0-1
10607Y.Abroskin - V.Hladun 0-1
10608Y.Tarasov - P.Stets 1-0
10609U.Teterya - Y.Pysmennyi 1-0
10610D.Belanchyk - A.Nesterenko 1-0
10611N.Hrytsyienko - V.Nechyporuk 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 925394248
arrow BL Belgija Keno 20/70 23468141719232426373847484950616467
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 412131634
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 47141516
arrow DA Multi-Daily A 6/99 303336488898
arrow DB Multi-Daily B 6/99 45961788693
arrow DC Multi-Daily C 6/99 394857597173
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 27101318243334353842444950555657596070
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13478101222232732353943475253566366
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 320303436
arrow FK Finska Keno D 20/70 2361518192031384147515758606263646770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2671019222327323943444546596164656769
arrow FT Finska Keno T 20/70 5681218262730323840424344485256666870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 16161819202931383944475052566162656770
arrow IL Illinois 6/52 61825304143
arrow IT Italija 6/90 123342567879
arrow LD Latvija Keno D 20/62 245910111213151821232627283034353757
arrow LE Latvija Keno E 20/62 211121319212230313839414246535557606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 146812182227313238394044464954565861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1021253133
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 91220243644
arrow NP New York Pick 10 20/80 148913151819303242465659616265707280
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 356818202325283642454950545862667278
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3591217252930333536434651555864667779
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 411141729
arrow PO Poljska 6/49 134121940
arrow RO Rumunjska 6/49 1822273437
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3617333543
arrow SI Singapur 6/49 32036384348
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 91314323449
arrow TS Turska Super 6/54 1917213639
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 23192325
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 35101417183441465253596061626365697278