Petak 03.07.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11493Chrudim - Pardubice - - 0-21-3
11494Tromso - Raufoss - - 1-01-0
11495Lks Lodz - Wisla Krakow - - 1-11-2
11496Portsmouth - Oxford United - - 1-11-1
11497Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova - - 1-11-2
11498Vorwarts Steyr - Ried - - 0-10-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10496North Eastern Metrostars Sc - Adelaide Comets Fc domaći13-05-4
10499Croydon Kings Fc - Adelaide Blue Eagles gosti62-23-3
10508Modbury Jets Sc - Adelaide Croatia Raiders Sc domaći102-32-4
10509Adelaide City Fc - Para Hills Knights Sc gosti90-12-1
10514Cumberland United - Adelaide United Fc gosti100-24-3

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10964Bayswater City - Perth Sc gosti430-11-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10135Bw Linz - Horn gosti271-11-3
10136Fc Liefering - Austria Lustenau gosti41-14-2
10137Kapfenberg - Wacker Innsbruck VVV-VV-V
10138Vorwarts Steyr - Ried gosti300-10-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9369Slavia Mozyr - Fc Slutsk domaći52-13-1

BJELORUSIJA MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2302Fc Gorodeya Reserve - Fc Vitebsk Reserve - - 0-00-0
2303Neman Grodno - Fc Isloch Reserve gosti860-01-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Botev Vratsa - Fc Arda Kardzhali - - 0-00-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Chrudim - Pardubice gosti180-21-3

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Esbjerg Fb - Horsens gosti151-11-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8735Naestved - Kolding gosti580-00-1

DANSKA 2. LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1012Thisted - Avarta gosti91-12-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13634Charlton - Millwall gosti810-00-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4091Portsmouth - Oxford United domaći321-11-1
4098Fleetwood - Wycombe gosti21-31-4

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11009Tpv - Kaapo domaći292-12-2
11010Atlantis - Klubi 04 gosti192-13-4

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9251Valur - Ia Akranes gosti40-31-4

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13818Vikingur Reykjavik - Tindastoll gosti271-11-3

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9108Ibv Vestmannaeyjar - Vikingur Olafsvik domaći480-02-0
9109Fram Reykjavik - Afturelding domaći590-01-0
9110Keflavik - Leiknir Reykjavik domaći351-01-2
9111Magni - Leiknir Faskruosfiroi gosti150-10-2

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11048Throttur Vogum - Haukar Hafnafjordur domaći181-21-2
13819Selfoss - Volsungur domaći102-02-1
13820Ir Reykjavik - Dalvik Reynir gosti101-33-4

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11049Aegir - Alftanes gosti710-01-2
11050Kv Vesturbaer - Vaengir Jupiters domaći85-05-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1175Pisa - Cittadella domaći361-02-0
1176Cosenza - Ascoli gosti620-00-1
1177Cremonese - Pescara domaći51-01-0
1178Crotone - Benevento domaći142-03-0
1179Frosinone - Spezia domaći141-02-1
1180Perugia - Pordenone Calcio gosti21-21-2
1181Salernitana - Juve Stabia domaći241-02-1
1184Venezia - Empoli gosti480-00-2
1185Virtus Entella - Chievo domaći251-01-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1354Blaublitz Akita - Fukushima United domaći640-02-0

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10612Kf Vushtrria - Kf Flamurtari domaći72-22-2
10613Fc Prishtina - Kf Drenica Skenderaj domaći900-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10945Tukums 2000 - Fs Metta Lu gosti60-31-3
10946Valmiera - Spartaks gosti380-12-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10950Vilnius Fk Zalgiris - Banga Gargzdai - - 0-00-0
10951Panevezys - Kauno Kaunas gosti660-00-2

LITVA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Fk Nevezis - Fk Minija 2017 domaći451-04-0
1370Dziugas - Fk Riteriai Ii domaći121-01-1
1415Dfk Dainava Alytus - Lietava Jonava gosti340-10-1
1416Fa Siauliai - Fc Hegelmann Litauen Kaunas gosti190-20-4

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1419Fc Dinamo Auto - Fc Floresti domaći392-03-1
1422Sheriff Tiraspol - Csf Speran A Nisporeni domaći291-02-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1135Trondheims Orn - Kvinner gosti110-11-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2739Asane - Sogndal gosti81-11-4
2741Grorud - Lillestrom gosti660-00-1
2744Kfum Oslo - Jerv gosti330-12-1
2762Sandnes Ulf - Oeygarden Fk gosti121-24-3
2763Stordals Blink - Ranheim gosti220-12-3
2767Tromso - Raufoss domaći291-01-0
2768Ullensakerkisa - Strommen domaći63-04-0
2769Ham Kam - Kongsvinger domaći21-02-3

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1146Lks Lodz - Wisla Krakow domaći91-11-2
13606Korona Kielce - Arka Gdynia gosti60-11-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9826Santa Clara - Maritimo gosti710-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Fc Vsetin - Valasske Meziric - - 0-00-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13593Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova domaći221-11-2

SIRIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3813Al Jaish - Taliya Sc domaći171-11-1
3814Al Jazeera Syr - Al Shorta Sc domaći211-01-2
3820Al Karamah - Al Ittihad Syr gosti240-11-1
3825Al Sahel Sc - Al Wathba Sc gosti550-01-2
3827Al Wahda Sc - Jableh Sc gosti710-01-1
3868Nawair Sc - Al Fatowah gosti490-01-2
3869Tishreen Sc - Hutteen Sc gosti60-10-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9088Nk Bravo - Nk Celje domaći61-01-2
9089Domzale - Nk Tabor Sezana domaći650-02-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13647Atletico Madrid - Mallorca domaći292-03-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13625Girona - Real Zaragoza domaći570-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13563Jonkopings Sodra - Akropolis gosti171-13-1
13564Trelleborgs Ff - Sundsvall domaći281-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10687Ullareds Ik - Assyriska Bk domaći31-01-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9067Stade Ls Ouchy - Winterthur gosti21-12-2
9069Vaduz - Grasshoppers domaći282-02-3
9070Aarau - Lausanne gosti81-25-4
9071Chiasso - Schaffhausen domaći191-01-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13571Denizlispor - Gaziantep Bb gosti240-10-1

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13760Bayi Rockets - Beijing Ducks 75-95
13761Shandong Heroes - Jilin Northeast Tigers 80-91
13762Nanjing Monkey Kings - Xinjiang Flying Tigers 85-99
13763Jiangsu Dragons - Guangdong Southern Tigers 81-129

RUSIJA COMET DIVIZIJAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1423Ershistyye Tigry - Stalker 1-12-3
1429Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 0-13-6
1430Stalker - Ledovyy Desant 0-11-2
1431Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-13-7
1432Stalker - Krasnyye Krylia 6-08-3
1449Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 2-32-6
1451Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 1-13-2
1455Lyutiye Vepri - Goryachiye Golovy 2-03-2

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13883Kalininsky Front - Proletari Hokkeia 1-14-3
13884Beliye Ldiny - Proletari Hokkeia 2-14-3
13885Beliye Ldiny - Kalininsky Front 2-22-5

EGZIBICIJA ALL AMERICAN TEAM CUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10658T.Sandgren - T.Paul 21-193-66-32-1
10659J.Isner - T.Fritz 12-76-36-42-0
10660S.Johnson - R.Opelka 20-156-44-62-1
9949S.Querrey - F.Tiafoe 10-134-66-70-2

EGZIBICIJA AUSTRIJA TENNIS CHAMPIONSHIPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13873D.Novak - L.Hampel 19-166-36-72-1
13896L.Miedler - S.Ofner 4-122-62-60-2

EGZIBICIJA AUSTRIJA TENNIS CHAMPIONSHIP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13897D.Glanzer - S.Kraus 5-123-62-60-2
13898M.Antonitsch - J.Grabher 10-134-66-70-2

EGZIBICIJA EASTERN EUROPEAN CHAMPIONSHIP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13899M.Drazic - C.Anil 12-36-26-12-0
13900V.Tomova - L.Gjorcheska 12-56-36-22-0
13901B.Eraydin - B.Marinkovic 12-26-16-12-0
13902I.Shinikova - N.Kostic 12-36-36-02-0
13903D.Kovinic - K.Piter 12-66-26-42-0
13904N.Berberovic - B.Klincov V-V6-0V-VV-V
13905I.Jorovic - D.Radanovic 13-86-27-62-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR ITALIJA ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1171L.Samsonova - L.Bronzetti 12-86-46-42-0
1183S.Rubini - N.Brancaccio 12-46-16-32-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13906D.Cukierman - M.Bulis 17-154-67-52-1
13907R.Ginat - Y.Oliel 3-122-61-60-2
1500A.Gaponenko - L.Goldenberg 12-76-36-42-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR LTA BRITISH TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12420M.Whitehouse - C.Broom 17-136-11-62-1
12421L.Glasspool - J.Paris 12-76-36-42-0
13874A.Gray - T.Samuel 12-76-36-42-0
13875B.Harris - S.Hodkin 12-46-06-42-0
13876J.Gray - A.Matusevich 19-186-43-62-1
13877I.Stoute - S.Carr V-VV-VV-VV-V
13879T.Martin - A.Fery 3-120-63-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1162L.Sonego - C.Taberner 12-86-46-42-0
1164M.Gigante - V.Galovic 9-131-66-11-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR LTA BRITISH TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13878L.Johnson - A.Canter 12-56-26-32-0

EGZIBICIJA NJEMAČKA PRO SERIES (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10073M.Barthel - N.Schunk 14-131-67-52-1
1093A.Klasen - N.Rivkin 12-66-36-32-0
1097K.Hering - V.Wolff 13-76-27-52-0
1098K.Kanev - S.Mueller 8-124-64-60-2
1099A.Wirges - J.Jebawy 13-77-56-22-0
1105J.Wachaczyk - L.Schaeder 16-134-66-42-1
1106L.Ponomar - J.Steur 13-76-17-62-0
1133J.Middendorf - L.Matviyenko 13-66-17-52-0
1134R.Koelzer - M.Hodzic 12-46-26-22-0
1147L.Siegemund - J.Niemeier 17-145-76-32-1
1160T.Korpatsch - A.Zaja V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA TENNIS WINNTERS OPEN ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13908I.Bara - E.Ruse 9-135-74-60-2
13909J.Cristian - I.Begu 18-191-66-42-1

EGZIBICIJA US PRO SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1199C.Altamirano - F.Corwin 6-124-62-60-2
1200I.Nedelko - G.Brymer 7-124-63-60-2
1201N.Chappell - K.Smith 17-204-66-41-2
1202M.Redlicki - D.Boyer V-VV-VV-VV-V

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1186A.Gomez - D.Popko 12-46-16-32-0
1187S.Murillo - M.Redlicki 5-121-64-60-2
1194D.Popko - J.Arconada 18-161-66-12-1
1195E.Karlovskiy - S.Riffice 13-196-31-61-2

EXHIBITION NATIONAL TENNIS TOUR LTA BRITISH TOUR WOMENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1502A.Rajecki - Y.Miyazaki 2-121-61-60-2
1503N.Broady - J.Burrage 6-124-62-60-2

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10666Paok - Panathinaikos 0-10-20-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9057Military - University 0-11-12-3
9058Ural Riders - Academy 1-01-11-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13894Ural Stars - Energy 1-02-03-0
13895Red Fox - Ural Mountains 0-10-21-3

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFVATERPOLO

Br. Susret Kraj
13886Solaris - Jug Dubrovnik 6-16

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
7793Canberra Raiders - St. George Illawarra 22-16
7796Parramatta Eels - North Queensland Cowboys 42-4
7797Gold Coast Titans - Cronulla Sharks 10-40

RUGBY UNION SUPER RUGBY AURAGBI

Br. Susret Kraj
1514Queensland Reds - Nsw Waratahs 32-26

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
13862Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 3-9
13863Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 1-4
13864Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 4-4
13865Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 3-1
13866Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 4-5
13867Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 5-0

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13868Doosan Bears - Hanwha Eagles 2-1
13869Kt Wiz - Kiwoom Heroes 3-2
13870Lotte Giants - Sk Wyverns 4-7
13871Nc Dinos - Kia Tigers 2-8
13872Samsung Lions - Lg Twins 9-7

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13822Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 8-15
13823Unipresident Lions - Chinatrust Brothers 3-9

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
13888Afc Universitas - Mnk Square 7-9
13889Mnk Novo Vrijeme Makarska - Mnk Split 8-0
13890Futsal Dinamo - Uspinjaca Zagreb 4-3
13891Mnk Alumnus - Mnk Olmissum 8-4

POBJEDNIK PRVENSTVA VOZACA 2020 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1647K.Magnussen - R.Grosjean -
1648D.Kvyat - L.Stroll -
1651K.Raikkonen - E.Ocon -
1652L.Norris - D.Ricciardo -
1653C.Sainz Jr - S.Perez -
1657G.Russell - N.Latifi -
1658M.Verstappen - C.Leclerc -

VN AUSTRIJA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3450R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3451L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3452D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3454C.Leclerc - S.Vettel 1-0
3455E.Ocon - D.Ricciado 1-0
3456S.Perez - L.Stroll 1-0
3457K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3458G.Russell - N.Latifi 0-1
3459C.Sainz - L.Norris 0-1
3602M.Verstappen - A.Albon 0-1

VN AUSTRIJA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5924A.Albon - A.Albon 1-0
5925V.Bottas - V.Bottas 1-0
5926P.Gasly - P.Gasly 1-0
5927A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5928R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
5929L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5930D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5931N.Latifi - N.Latifi 1-0
5932C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5933K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
5934L.Norris - L.Norris 1-0
5937E.Ocon - E.Ocon 1-0
5940S.Perez - S.Perez 1-0
5943K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
5944D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
5945G.Russell - G.Russell 0-1
5946C.Sainz - C.Sainz 1-0
5948L.Stroll - L.Stroll 0-1
5949M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
5950S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN AUSTRIJA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3063R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3064L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3067D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3071C.Leclerc - S.Vettel 1-0
3072E.Ocon - D.Ricciardo 0-1
3074S.Perez - L.Stroll 1-0
3075K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3103G.Russell - N.Latifi 1-0
3109C.Sainz - L.Norris 0-1
3110M.Verstappen - A.Albon 1-0

E SPORT LEAGUE OF LEGENDS LEC SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3659Team Vitality - Excel Esports 0-1
3675Mad Lions - Schalke 04 1-0
3694Fnatic - Sk Gaming 1-0
3698Rogue - Origen 1-0
3712Misfits - G2 Esports 0-1

E SPORTS LOL CK SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2169Awesome Spear - Griffin 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10667J.Justicia - D.Parletti 1-0
10668M.Adams - J.Justicia 1-0
10669D.Parletti - M.Adams 0-1
10670B.Koltsov - J.Justicia 1-0
10671J.Cole - D.Parletti 1-0
10672K.Barry - M.Adams 0-1
10673J.Justicia - J.Cole 0-1
10674D.Parletti - K.Barry 0-1
10679M.Adams - B.Koltsov 1-0
10680K.Barry - J.Justicia 1-0
10681B.Koltsov - D.Parletti 1-0
10682J.Cole - M.Adams 0-1
10683B.Koltsov - K.Barry 1-0
10684J.Cole - B.Koltsov 0-1
10685K.Barry - J.Cole 1-0

STOLNI TENIS - ČEŠKA TT STAROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1323D.Reitspies - A.Gavlas 1-0
1324T.Tregler - F.Kojic 1-0
1325J.Seibert - F.Zeljko 0-1
1326D.Reitspies - T.Pucar 0-1
1327M.Horejsi - A.Gavlas 0-1
1328T.Tregler - F.Zeljko 0-1
1350D.Reitspies - F.Kojic 0-1
1351T.Pucar - A.Gavlas 0-1
1352J.Seibert - M.Horejsi 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1358J.Louda - M.Klement 1-0
1359J.Obeslo Jnr - M.Klement 1-0
1360J.Havlik - J.Louda 1-0
1361M.Huk - K.Brozik 1-0
1362A.Bayer - S.Ghariani 0-1
1363M.Huk - S.Ghariani 1-0
1365A.Bayer - K.Brozik 0-1
1366S.Ghariani - K.Brozik 0-1
1367M.Huk - A.Bayer 1-0
1368R.Danicek - T.Varnuska 1-0
3929J.Pozarsky - J.Vrabec 1-0
3930R.Danicek - J.Vrabec 0-1
3934J.Pozarsky - T.Varnuska 1-0
3936J.Vrabec - T.Varnuska 1-0
3937R.Danicek - J.Pozarsky 1-0
3938J.Silhan - J.Obeslo Jnr 1-0
3939M.Fabini - Z.Bilek 0-1
3940J.Silhan - Z.Bilek 0-1
3942M.Fabini - J.Obeslo Jnr 1-0
3944Z.Bilek - J.Obeslo Jnr 1-0
3945Ij.Silhan - M.Fabini 1-0

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1261F.Bluhm - S.Uribe 1-0
1262M.Chamorro - M.De Saintilan 0-1
1265E.Chtchetinine - S.Uribe 1-0
1266F.Bluhm - M.De Saintilan 0-1
1282M.Chamorro - S.Happek 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3768D.Andreev - D.Ying 0-1
3769S.Skotnikov - A.Yanshaev 1-0
3777V.Zhulyabin - S.Kuzmin 0-1
3782I.Novikov - I.Pandur 1-0
3784O.Nikiforov - A.Gribkov 1-0
3788V.Petrov - V.Shirokov 1-0
3789A.Gribkov - A.Yanshaev 0-1
3790I.Pandur - S.Kuzmin 0-1
3792V.Shirokov - D.Ying 0-1
3796D.Andreev - V.Petrov 0-1
3805S.Skotnikov - O.Nikiforov 0-1
3808V.Zhulyabin - I.Novikov 0-1
3809D.Sayanov - E.Ilyukin 0-1
3811S.Homutov - I.Matveyev 1-0
3812S.Nikulin - D.Kolesnikov 1-0
3870B.Grebenyuk - V.Ivanov 0-1
3872I.Poletaev - G.Vahnin 1-0
3873N.Zhurba - A.Pravednov 0-1
3874D.Kolesnikov - B.Grebenyuk 1-0
3875E.Ilyukhin - N.Zhurba 1-0
3876I.Matveyev - I.Poletaev 0-1
3877A.Pravednov - D.Sayanov 1-0
3878G.Vahnin - S.Homutov 0-1
3879V.Ivanov - S.Nikulin 0-1
3880D.Sayanov - N.Zhurba 0-1
3881S.Homutov - I.Poletaev 0-1
3882S.Nikulin - B.Grebenyuk 1-0
3883D.Kolesnikov - V.Ivanov 1-0
3887E.Ilyukhin - A.Pravednov 1-0
3892I.Matveyev - G.Vahnin V-V

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1533O.Goncharuk - V.Melnykov 0-1
1535S.Kaminskyi - O.Lykhytskyi 0-1
1537R.Solomko - V.Makarov 0-1
1538V.Volkovskyi - D.Chernyshov 0-1
1540I.Hudushyn - K.Klymenko 0-1
1541Y.Kurishchenko - R.Makarenko 0-1
1544I.Kozachuk - V.Diachenko 0-1
1545R.Khripun - S.Sokolov 0-1
1546S.Lukianchuk - Y.Reva 1-0
1548V.Melnykov - A.Troian 1-0
1551O.Lykhytskyi - S.Tkachev 1-0
1552I.Kanunnikov - O.Rybka 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1588R.Kurdova - Y.Tryhub 1-0
1594V.Pryshchepa - A.Mydvetska 0-1
1595R.Kurdova - S.Yureneva 1-0
1596Y.Mykhailyk - Y.Tryhub 1-0
1602V.Pryshchepa - R.Kurdova 1-0
1603A.Mydvetska - Y.Tryhub 1-0
1604S.Yureneva - Y.Mykhailyk 1-0
1605K.Hubska - T.Yaroshenko 1-0
1609T.Shelest - A.Trofimova 0-1
1611H.Lapa - A.Krasilova 1-0
1613N.Shchekotikhina - A.Dubrova 1-0
1616O.Borodacheva - T.Yaroshenko 1-0
1617L.Andrieieva - A.Trofimova 1-0
1634K.Hubska - H.Lapa 0-1
1635T.Shelest - N.Shchekotikhina 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1461014171828303341454851535860656870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 813141516
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 48111828
arrow CO Connecticut 6/44 1221383941
arrow DA Multi-Daily A 6/99 182533368385
arrow DB Multi-Daily B 6/99 173144586366
arrow DC Multi-Daily C 6/99 11518498587
arrow EM Euro Millions 5/50 416273739
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1451013161931343540444852545558616265
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 712141516171924273031323743466263646970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 34113136
arrow FK Finska Keno D 20/70 16111314151621262833354142434653586164
arrow FQ Finska Keno V 20/70 36131516212528333743505152535455606367
arrow FT Finska Keno T 20/70 5891314182324262731373940484950535661
arrow GO Njemačka Keno 20/70 37101517192127364044485051585964656668
arrow LD Latvija Keno D 20/62 12101112161722243536373840414748525862
arrow LE Latvija Keno E 20/62 147810131522232526272834424748535457
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1718202225272930313536373842445051535659
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 67192033
arrow NP New York Pick 10 20/80 23678122024344243495658717276787980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3781216212526313745474962636769707378
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 310151626293233435156596365666971727475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 219212327
arrow SB Španjolska Bono 6/49 22125343944
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1014293135
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2040444550
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 89202631
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 48112125303133354244495556575859616769