Subota 04.07.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8989Leicester - Crystal Palace - - 0-03-0
8993Manchester Utd - Bournemouth - - 3-15-2
8994Blackburn - Leeds - - 0-21-3
8995Juventus - Torino - - 2-14-1
8996Basel - Neuchatel Xamax - - 1-02-0
8998Sassuolo - Lecce - - 1-14-2
8999Fenerbahce - Goztepe - - 2-02-1
9052Lokomotiva Zagreb - Inter Zapresic - - 1-03-1
9053Benfica - Boavista - - 3-03-1
9054Braga - Aves - - 0-04-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10515Adelaide Olympic Fc - Campbelltown City Sc domaći142-15-2

AUSTRALIJA WEST STATENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10965Balcatta - Perth Glory Youth domaći81-01-1
10979Ecu Joondalup - Cockburn City domaći361-02-0
10980Floreat Athena - Armadale Sc domaći331-03-1
10981Gwelup Croatia Sc - Inglewood United domaći650-01-1
10982Rockingham City - Sorrento gosti240-21-6

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10983Austria Vienna - Mattersburg domaći540-01-0
10984St Polten - Altach domaći790-02-0
10985Wsg Wattens - Admira Wacker - - 0-00-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10137Kapfenberg - Wacker Innsbruck VVV-VV-V
10139Dornbirn - Sv Lafnitz gosti20-30-3
10140Austrija Klagenfurt - Juniors Oo Fc domaći231-03-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9370Bate Borisov - Zvezda Bgu Minsk gosti230-10-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1415Smorgon - Gomelzheldortrans domaći271-01-2
1416Volna Pinsk - Naftan Novopolotsk gosti171-11-2
1419Fc Oshmyany - Fc Gomel domaći490-01-1
1422Orsha - Sputnik Rechica - - 0-00-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1429America Rj - Nova Iguacu gosti220-11-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1210Levski Sofia - Slavia Sofia domaći171-01-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9672Pribram - Fk Teplice VVV-VV-V
9673Sfc Opava - Sigma Olomouc VVV-VV-V
9674Mlada Boleslav - Bohemians 1905 domaći431-03-0
9678Zlin - Mfk Karvina VVV-VV-V

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4103Hradec Kralove - Usti Nad Labem domaći880-01-0
4104Lisen - Dukla Prague domaći222-12-3
4105Viktoria Zizkov - Vlasim gosti770-00-1
4106Vysehrad - Brno gosti310-22-7
4188Vysocina Jihlava - 1.Sk Prostejov gosti340-13-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1251Silkeborg - Lyngby domaći600-02-0
1253Sonderjyske - Odense domaći770-01-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8736Vendsyssel Ff - Fremad Amager gosti800-00-1

DANSKA 2. LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1013Aarhus Fremad - Frem domaći153-07-0
1016Ab Gladsaxe - Hik Hellerup gosti220-11-1
1017Brabrand - Vanlose domaći780-01-0
1019Jammerbugt Fc - Fc Helsingor - - 0-00-0
1023Middelfart - Bronshoj domaći323-05-0

DANSKA 2. LIGA PLAY OUTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Dalum - Slagelse domaći321-01-1
1006Naesby - Skovshoved gosti220-21-2
1007Ringkobing - Holbaek B I gosti71-22-4
1008Sydvest - Hillerod gosti860-00-1
1009Vejgaard Bk - Fa 2000 gosti141-42-4
1010Vsk Aarhus - B93 Kopenhagen gosti270-10-3

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5097Norwich - Brighton gosti250-10-1
5130Leicester - Crystal Palace domaći490-03-0
5131Manchester Utd - Bournemouth gosti163-15-2
5133Wolves - Arsenal gosti430-10-2
5134Chelsea - Watford domaći282-03-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13635Derby - Nottingham Forest gosti120-11-1
13636Blackburn - Leeds gosti70-21-3
13637Brentford - Wigan domaći191-03-0
13638Bristol City - Cardiff gosti850-00-1
13639Fulham - Birmingham domaći900-01-0
13640Huddersfield - Preston - - 0-00-0
13641Luton - Reading gosti170-30-5
13642Stoke - Barnsley domaći83-04-0

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1221Flora Tallinn - Trans Narva domaći181-12-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3659If Fuglajordur - Hb Torshavn domaći51-11-2
3662Ab Argir - B36 Torshavn gosti110-10-4
3663Skala - Vikingur Gota gosti100-40-4
3673Klaksvik - Tb Tvoroyri gosti180-12-1
3674Nsi Runavik - Eb Streymur domaći371-01-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1226Eif - Vps - - 0-00-0
1228Kerho 07 - Kooteepee gosti250-20-3
1244Musa - Ac Kajaani gosti480-00-2
1248Mypa - Ac Oulu domaći500-01-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Pk 35 Vjs - Nurmijarven Jalkapalloseura domaći281-04-0
2310Japs - Honka 2 domaći301-04-0
2311Pk Keski Uusimaa - Lahden Reipas domaći510-02-1
2312Kiffen - Kultsu domaći421-01-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Jbk - Rovaniemen Palloseura 2 domaći321-34-3
2320Js Hercules - Jippo gosti100-11-2
2321Kemi Kings - Vifk domaći172-04-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2313Ilves 2 - Hjs Akatemia domaći101-02-0
2315P Iirot - Salpa gosti30-31-4

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10587Asteras Tripolis - Volos Nps domaći22-04-0
10589Ofi Crete - Paok gosti52-12-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10558Istra 1961 - Gorica domaći451-02-2
10559Lokomotiva Zagreb - Inter Zapresic domaći301-03-1
10560Nk Varazdin - Slaven Belupo domaći800-01-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1859Perspolis - Shahin Bushehr Fc domaći660-01-0
1964Tractor Sazi Tabriz Fc - Sanat Naft Abadan Fc domaći421-02-0
1965Zobahan - Paykan Fc domaći151-11-4

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9252Fjolnir - Fylkir gosti290-11-2
9253Grotta - Hk Kopavogs domaći22-14-4
9279Kr Reykjavik - Vikingur Reykjavik domaći610-02-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9112If Vestri - Grindavik gosti220-12-3

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1552Kf Fjardabyggd - Umf Vidir domaći34-06-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13821Augnablik Fc - Hottur Huginn domaći22-04-3

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1107Juventus - Torino domaći32-14-1
1109Sassuolo - Lecce domaći51-14-2
1114Lazio - Milan gosti230-20-3

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1594Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv domaći52-03-0
1595Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa domaći151-03-1
1596Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv gosti250-10-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2223Gamba Osaka - Cerezo Osaka gosti450-11-2
2412Shimizu S Pulse - Nagoya Grampus domaći181-21-2
2423Yokohama Fc - Consadole Sapporo gosti31-11-2
2494Oita Trinita - Sagan Tosu domaći660-02-0
2500Kashiwa Reysol - Fc Tokyo gosti620-00-1
2502Kawasaki Frontale - Kashima Antlers domaći22-12-1
2506Shonan Bellmare - Vegalta Sendai gosti30-10-1
2516Urawa Red Diamonds - Yokohama Marinos - - 0-00-0
2519Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima gosti350-10-3

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8184Albirex Niigata - Kanazawa domaći52-43-5
8186Matsumoto Yamaga - Kofu gosti20-11-1
8187Avispa Fukuoka - V Varen Nagasaki domaći490-01-2
8188Giravanz Kitakyushu - Ryukyu domaći490-04-0
8189Machida Zelvia - Montedio Yamagata - - 0-00-0
8205Mito Hollyhock - Jef United gosti60-10-3
8357Tokushima Vortis - Kyoto Ps gosti650-01-1
8380Omiya Ardija - Thespa Kusatsu domaći201-02-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1355Fc Imabari - Roasso Kumamoto gosti130-10-1
1356Fujieda Myfc - Sc Sagamihara gosti480-02-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1132Suwon Bluewings - Seoul domaći123-13-3
13539Ulsan Hyundai - Incheon United domaći153-14-1
13540Gangwon - Busan I Park gosti101-12-4

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1432Jeonnam Dragons - Ansan Greeners domaći131-04-0
1449Seoul E Land Fc - Suwon City gosti460-00-3

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2504Kf Dukagjini - Kf Ballkani gosti240-11-5
2505Kf Feronikeli - Kf Gjilani gosti230-10-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10947Ventspils - Fk Liepaja domaći291-02-1
10948Riga Fc - Bfc Daugavpils domaći510-03-1
10949Rigas Skola - Fk Jelgava domaći530-01-0

LATVIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2550Rezekne - Fc Lokomotiv Daugavpils gosti200-21-3
2553Fk Auda - Jdfs Alberts domaći72-02-0
2554Fk Dinamo Riga - Sk Super Nova - - 0-00-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10952Suduva - Riteriai domaći690-01-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2900Fc Sfintul Gheorghe - Fc Codru Lozova domaći222-05-1
2911Fc Milsami - Cs Petrocub Hincesti - - 0-00-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8726Start - Viking domaći750-01-1
8727Valerenga - Aalesund gosti340-12-2

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1136Roa - Arna Bjornar gosti430-10-1
1141Sandviken - Valerenga domaći182-03-2
13817Avaldsnes - Lyn gosti163-15-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Wolfsburg - Essen Schonebeck gosti11-23-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
109531860 Munich - Ingolstadt gosti500-00-2
10954Chemnitzer - Hansa Rostock domaći500-04-2
10955Cz Jena - Sonnenhof Grossaspach domaći900-01-0
10956Duisburg - Unterhaching domaći451-04-0
10957Kaiserslautern - Bayern Munich Am domaći460-01-0
10959Magdeburg - Preussen Munster domaći560-02-2
10961Uerdingen - Viktoria Koln domaći111-01-1
10962Waldhof Mannheim - Zwickau - - 0-00-0
10963Wurzburger Kickers - Hallescher gosti371-12-2

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14392Bayer Leverkusen - Bayern Munich gosti160-22-4

NJEMACKA KUP DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3798Bayer Leverkusen - Bayern Munich - - 0-00-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13607Lech Poznan - Legia Warsaw domaći242-02-1
13609Rakow Czestochowa - Zaglebie Lubin gosti100-21-2
13611Lechia Gdansk - Cracovia Krakow gosti480-00-3

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1459Miedz Legnica - Gks Tychy domaći121-12-2
1460Stal Mielec - Odra Opole gosti730-01-1
1461Warta Poznan - Puszcza Niepolomice gosti450-11-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2931Ks Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo domaći82-05-2
2945Stalowa Wola - Ks Polkowice domaći202-03-0
2947Elana Torun - Katowice gosti31-11-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13598Setubal - Pacos Ferreira domaći272-02-3
13599Portimonense - Vitoria Guimaraes gosti670-00-1
13600Benfica - Boavista domaći133-03-1
13601Braga - Aves domaći490-04-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1179Zulte Waregem - Cercle Brugge gosti70-22-2
1180Lyon - Nice domaći51-01-0
6821Unam Pumas - Cruz Azul domaći31-21-4

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13594Fcsb - Fc Botosani domaći131-11-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2957Dynamo Moscow - Arsenal Tula gosti170-10-1
2958Kryliya Sovetov - Rostov - - 0-00-0
2959Spartak Moscow - Tambov domaći361-02-3
2960Akhmat Grozny - Cska Moscow gosti610-00-4
2961Lokomotiv Moscow - Pfc Sochi - - 0-00-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1152As Trencin - Sered domaći112-23-2
1155Dac 1904 - Zilina domaći580-02-0
1156Nitra - Pohronie Ziar gosti520-00-2
1158Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce domaći402-04-0
1159Trnava - Ruzomberok domaći281-02-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2335Mfk Skalica - Dubnica - - 0-00-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9090Rudar Velenje - Aluminij gosti271-21-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13648Celta Vigo - Real Betis domaći221-01-1
13649Real Valladolid - Alaves domaći880-01-0
13650Granada Cf - Valencia domaći610-02-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9684Numancia - Extremadura domaći131-01-0
9685Racing Santander - Elche domaći331-01-2
9686Almeria - Tenerife domaći71-11-2
9687Cadiz - Real Oviedo domaći441-02-0
9688Fuenlabrada - Mirandes gosti630-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2341Eskilstuna United Dff - Kopparbergs Goteborg gosti420-11-1
2342Djurgardens If - Umea domaći111-01-1
2347Kristianstads Dff - Fc Rosengard gosti430-10-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13565Dalkurd - Degerfors gosti400-11-2
13566Umea - Osters - - 0-00-0
13567Ik Brage - Halmstad - - 0-00-0
13568Norrby - Ljungskile gosti660-02-2
9066Orgryte - Athletic Fc gosti192-12-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10686Savedalens If - Ahlafors domaći23-03-3

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9073Basel - Neuchatel Xamax domaći171-02-0
9074Zurich - Servette domaći191-02-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9072Wil - Kriens domaći480-02-0

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2968Kagera Sugar - Ruvu Shooting domaći21-11-1
2969Kmc Fc - Mwadui Fc gosti83-13-2
2970Mbao Fc - Lipuli Fc domaći451-02-0
2971Namungo Fc - Jkt Tanzania domaći351-01-0
2972Tanzania Prisons - Polisi Tanzania Fc - - 0-00-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13572Ankaragucu - Alanyaspor gosti640-01-4
13573Yeni Malatyaspor - Genclerbirligi - - 0-00-0
13574Antalyaspor - Basaksehir gosti710-00-2
13575Fenerbahce - Goztepe domaći252-02-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2975Bursaspor - Altinordu Fk domaći690-01-0
2978Menemen Belediyespor - Adanaspor domaći232-14-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10640Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk gosti310-22-3

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4194Ironi Naharia - Hapoel Beer Sheva 67-69

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2922Beijing Royal Fighters - Tianjin Pioneers 97-83
2923Guangzhou Loong Lions - Shanghai Sharks 101-105
2924Shandong Heroes - Shenzhen Aviators 98-98 / 111-107

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4208Canterbury Rams - Otago Nuggets 77-87
9225Auckland Huskies - Nelson Giants 83-91

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1171Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-62-7
1175Ledovyy Desant - Stalker 0-31-4
1176Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 2-04-3
1177Stalker - Krasnyye Krylia 0-01-2
1178Ershistyye Tigry - Stalker 0-01-1
2811Lyutiye Vepri - Goryachiye Golovy 0-32-4
2812Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 0-25-5

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1182Moskovskie Kremlevtsy - Centrovye Kuluturologi 2-24-4
1183Sinie Tigry - Centrovye Kuluturologi 1-13-3
1184Sinie Tigry - Moskovskie Kremlevtsy 1-05-3
2821Moscow Eshelon - Broneboici 0-25-7
2835Ais Banda - Chetyre Ledokola 1-04-0
2838Chetyre Ledokola - Moscow Eshelon 0-13-2
2840Broneboici - Ais Banda 0-12-3
2884Ais Banda - Moscow Eshelon 0-11-1
2898Chetyre Ledokola - Broneboici 2-05-2

EGZIBICIJA ALL AMERICAN TEAM CUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10661T.Sandgren - F.Tiafoe V-VV-VV-VV-V
10662S.Querrey - T.Paul 22-176-36-72-1
10663J.Isner - R.Opelka V-VV-VV-VV-V
10664S.Johnson - T.Fritz 19-192-67-52-1
4145T.Sandgren - C.Eubanks 9-133-66-70-2

EGZIBICIJA AUSTRIJA CHAMPIONSHIPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098D.Novak - S.Ofner 18-177-64-62-1

EGZIBICIJA AUSTRIJA TENNIS CHAMPIONSHIP (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099S.Kraus - J.Grabher 9-135-74-60-2

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3802T.Carnevale Miino - I.Ore 20-134-66-32-1
3803C.Harper - G.Goldhoff 12-36-26-12-0
3805I.Ore - P.Daciek 12-66-36-32-0
3807C.Harper - G.Lomakin V-VV-VV-VV-V
3808P.Daciek - T.Carnevale Miino V-VV-VV-VV-V
3823G.Lomakin - G.Goldhoff 15-173-66-11-2

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2804Y.Barkai M.Bulis - R.Benya Y.Sarouk 12-66-46-22-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9056N.Khirin - M.Tahan 16-143-66-22-1

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR ITALIJATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3799L.Sonego - V.Galovic 16-163-67-62-1

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR ITALIJA ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1105L.Samsonova - S.Rubini 17-164-66-42-1

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9055E.Leshem - D.Cukierman 13-76-17-62-0

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR LTA BRITISH TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1106L.Glasspool - B.Harris 7-124-63-60-2
1133L.Johnson - A.Jhun 13-86-37-52-0
1134M.Whitehouse - A.Gray 17-214-67-51-2
2805A.Fery - J.Gray 12-36-26-12-0

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR LTA BRITISH TOUR ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1146Y.Miyazaki - J.Burrage 11-166-04-61-2
2806A.Banks - E.Raducanu 7-136-71-60-2

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3015E.King - A.Tabilo 7-135-72-60-2
3016S.Kirchheimer - A.El Mihdawy 12-66-36-32-0
3020A.Tabilo - D.Popko 14-107-57-52-0
3021L.Draxl - M.Redlicki 20-186-44-62-1
3022G.Brymer - O.Kumar 7-136-71-60-2
3024D.Boyer - N.Chappell 13-96-47-52-0
3025I.Nedelko - F.Corwin 38-296-34-61-2
3026A.Adamson - B.Bobrov 24-227-54-62-1

EGZIBICIJA WINNTERS OPEN ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1147I.Begu - I.Bara 12-16-16-02-0
1162J.Cristian - E.Ruse 11-162-66-41-2

EXHIBITION EXHIBITION FED CUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3765A.Schmiedlova - M.Vondrousova 3-121-62-60-2
3766V.Kuzmova - T.Martincova 17-157-64-62-1

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3946Olympiakos Piraeus - Foinikas Syros 1-02-03-0

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3800Foxes - Panthers 0-10-21-3

RUSIJA URAL CHAMPSODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9227University - Military 0-10-21-3
9228Ural Riders - Air Force 1-02-02-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1012Red Fox - Ural City 0-11-11-3
1090Energy - Ural Mountains 0-10-20-3
1093Ural Stars - Eurasia 1-02-02-3

HRVATSKA 1. LIGA PLAY OFFVATERPOLO

Br. Susret Kraj
13887Vk Jadran Split - Mladost Zagreb 10-11

NOVI ZELAND SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
7801Otago Highlanders - Canterbury Crusaders 20-40
7802Waikato Chiefs - Wellington Hurricanes 18-25

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1764Novi Zeland - Brisbane Broncos 26-16
7798Wests Tigers - Penrith Panthers 12-19
7799Manly Sea Eagles - Newcastle Knights 12-14

RUGBY UNION SUPER RUGBY AURAGBI

Br. Susret Kraj
1515Act Brumbies - Melbourne Rebels 31-23

CAMPEONATO GPOBASEBALL

Br. Susret Kraj
9222Tigres Del Chinandega - Costa Caribe 3-2

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1185Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 3-4
1186Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 10-8
4338Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 5-3
4340Tohoku Rakuten Golden Eagles - Chiba Lotte Marines 8-1
4341Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 4-6
8926Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 3-8

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1187Doosan Bears - Hanwha Eagles 2-6
1194Kt Wiz - Kiwoom Heroes 6-10
1195Lotte Giants - Sk Wyverns 10-4
1199Nc Dinos - Kia Tigers 9-2
1201Samsung Lions - Lg Twins 7-6

NIKARAGVA CAMPEONATO GPOBASEBALL

Br. Susret Kraj
9223Dantos - Segovia V-V

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1203Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 7-6
1223Unipresident Lions - Chinatrust Brothers 2-7

TAJVAN CPBL MINORBASEBALL

Br. Susret Kraj
9224Chinatrust Brothers 2 - Uni President Lions 2 7-5

VN AUSTRIJA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3450R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3451L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3452D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3454C.Leclerc - S.Vettel 1-0
3455E.Ocon - D.Ricciado 1-0
3456S.Perez - L.Stroll 1-0
3457K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3458G.Russell - N.Latifi 0-1
3459C.Sainz - L.Norris 0-1
3602M.Verstappen - A.Albon 0-1

VN AUSTRIJA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5924A.Albon - A.Albon 1-0
5925V.Bottas - V.Bottas 1-0
5926P.Gasly - P.Gasly 1-0
5927A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5928R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
5929L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5930D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5931N.Latifi - N.Latifi 1-0
5932C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5933K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
5934L.Norris - L.Norris 1-0
5937E.Ocon - E.Ocon 1-0
5940S.Perez - S.Perez 1-0
5943K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
5944D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
5945G.Russell - G.Russell 0-1
5946C.Sainz - C.Sainz 1-0
5948L.Stroll - L.Stroll 0-1
5949M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
5950S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN AUSTRIJA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3063R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3064L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3067D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3071C.Leclerc - S.Vettel 1-0
3072E.Ocon - D.Ricciardo 0-1
3074S.Perez - L.Stroll 1-0
3075K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3103G.Russell - N.Latifi 1-0
3109C.Sainz - L.Norris 0-1
3110M.Verstappen - A.Albon 1-0

E SPORT LEAGUE OF LEGENDS LCS SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
5260Golden Guardians - Team Solomid 0-1
5261100 Thieves - Dignitas 1-0

E SPORT LEAGUE OF LEGENDS LEC SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4369Team Vitality - Origen 1-0
5149Fnatic - Schalke 04 0-1
5255G2 Esports - Excel Esports 0-1
5256Misfits - Mad Lions 1-0

PIKADO IOD LIVE LIGAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
13764M.Warburton - A.Jenkins 0-1
13765S.Mitchell - M.Warburton 1-0
13766A.Jenkins - S.Mitchell 0-1
13767D.Evans - M.Warburton 0-1
13768M.Webster - A.Jenkins 1-0
13769R.Edhouse - S.Mitchell 1-0
13770M.Warburton - M.Webster 0-1
13771A.Jenkins - R.Edhouse 0-1
13772S.Mitchell - D.Evans 0-1
13773R.Edhouse - M.Warburton 0-1
13774D.Evans - A.Jenkins 0-1
13775M.Webster - S.Mitchell 1-0
13776D.Evans - R.Edhouse 1-0
13777M.Webster - D.Evans 0-1
13778R.Edhouse - M.Webster 1-0

STOLINI TENIS TT KUP UKRAJINA ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2509V.Kurtenko - T.Tatianina 0-1
2514O.Melnik - V.Kurtenko 0-1
2515T.Tatianina - N.Khmilevska 1-0
2520V.Kurtenko - T.Tatianina 0-1
2533O.Melnyk - N.Khmilevska 0-1
2534O.Melnyk - T.Tatianina 1-0
2538V.Kurtenko - N.Khmilevska 0-1
2541O.Melnyk - V.Kurtenko 0-1

STOLNI TENIS ČEŠKA LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2744J.Louda - M.Perny 1-0
2762V.Jelinek - J.Obeslo Jnr 1-0
2763J.Mecl Jr - R.Rose 0-1
2767V.Jelinek - R.Rose 0-1
2768J.Mecl Jr - J.Obeslo Jnr 0-1
2769R.Rose - J.Obeslo Jnr 1-0
2770V.Jelinek - J.Macl Jr 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1351A.Pravednov - D.Petrochenko 1-0
1352D.Merzlikin - V.Shirokov 1-0
1353V.Ivanov - A.Volkov 0-1
1358D.Kolesnikov - V.Ivanov 1-0
1359E.Llyukhin - A.Pravednov 1-0
1360K.Abramov - D.Merzlikin 1-0
1361A.Volkov - B.Grebenyuk 0-1
1362D.Petrochenko - N.Zhurba 1-0
1363V.Shirokov - I.Elistratov 0-1
1365B.Grebenyuk - V.Ivanov V-V
1366I.Elistratov - D.Merzlikin 0-1
1367N.Zhurba - A.Pravednov 0-1
1368D.Kolesnikov - A.Volkov 0-1
1369E.Llyukhin - D.Petrochenko 0-1
1370K.Abramov - V.Shirokov 1-0
3809S.Skrypnyk - Y.Strilnyk 1-0
3811Y.Kerusenko - O.Zhyrnov 0-1
3812O.Ivchuk - V.Bilobrov 1-0
3813V.Kobets - O.Obrazkov 1-0
3814O.Buberenko - A.Yurkov 0-1
3815I.Efimenko - A.Dombrovskyi 1-0
3816A.Kozachenko - V.Mishchenko 1-0
3817Y.Petrushenko - V.Bilobrov 1-0
3818A.Lisechko - O.Obrazkov 0-1
3819V.Korovichenko - V.Bochkovsky 1-0
3820K.Kirsanov - O.Dukhovenko 1-0
3821A.Droshchynskyi - O.Zaiets 0-1
3822R.Kuvaiev - V.Kobets 1-0
4167D.Ying - G.Vahnin 1-0
4168S.Skotnikov - A.Gribkov 1-0
4174V.Zhulyabiny - I.Pandur 1-0
4175D.Andreev - V.Petrov 0-1
4176I.Novikov - N.Sukharnikov 0-1
4177O.Nikiforov - V.Bazilevskii 0-1
4178A.Gribkov - O.Nikiforov 0-1
4183G.Vahnin - D.Andreev 0-1
4184I.Pandur - I.Novikov 0-1
4187N.Sukharnikov - V.Zhulyabin 0-1
4200V.Bazilevskii - S.Skotnikov 0-1
4209V.Petrov - D.Ying 1-0
4210D.Ying - D.Andreev 0-1
4221S.Skotnikov - O.Nikiforov 0-1
4222V.Zhulyabin - I.Novikov 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1584Y.Strilnyk - O.Buberenko 1-0
1586O.Zhyrnov - Y.Gudimenko 1-0
1587I.Parnyvoda - V.Bilobrov 0-1
1588R.Kuvaiev - O.Obrazkov 1-0
1617S.Skrypnyk - I.Efimenko 1-0
1634Y.Kerusenko - A.Kozachenko 0-1
1876D.Kolodii - Y.Petrushenko 0-1
2017V.Vasiukov - A.Lisechko 1-0
2018O.Buberenko - A.Dombrovskyi 0-1
2019Y.Gudimenko - V.Mishchenko 0-1
2055Y.Tkachenko - I.Parnyvoda 1-0
2164O.Gomilko - R.Kuvaiev 1-0
2169Y.Strilnyk - A.Yurkov 0-1
2200O.Zhyrnov - R.Kapinus 1-0
2284Y.Petrushenko - O.Ivchuk 1-0
2302A.Lisechko - V.Kobets 1-0
2303S.Skrypnyk - O.Buberenko 1-0
2485Y.Kerusenko - Y.Gudimenko 0-1
2493D.Kolodii - V.Bilobrov 1-0
4226S.Sokolovskyi - M.Zholubak 1-0
4227Y.Kryvorotko - O.Kovalchuk 1-0
4228B.Kostiuk - O.Budnikov 1-0
4229D.Zaporozhets - O.Blashkun 0-1
4291M.Balakiriev - V.Vakhrushev 1-0
4316O.Degtiariov - V.Bochkovsky 0-1
4318O.Mishchenko - O.Dukhovenko 1-0
4322Y.Muliukin - O.Zaiets 0-1
4323Y.Makovka - O.Mytsyk 1-0
4325M.Sevastianov - S.Kyienko 1-0
4326V.Korovichenko - S.Sokolovskyi 0-1
4327K.Kirsanov - Y.Kryvorotko 0-1
4330A.Droshchynskyi - B.Kostiuk 1-0
4331A.Tkachenko - V.Sobko 1-0
4332K.Ivchenko - O.Liushnia 0-1
8024M.Zholubak - V.Bochkovsky 0-1
8025O.Kovalchuk - O.Dukhovenko 1-0
8026O.Budnikov - O.Zaiets 1-0
8027V.Sobko - O.Blashkun 1-0
8177K.Ivchenko - V.Vakhrushev 0-1
8178V.Korovichenko - O.Degtiariov 1-0
8183K.Kirsanov - O.Mishchenko 1-0
8735A.Droshchynskyi - Y.Muliukin 1-0
8815A.Tkachenko - O.Mytsyk 0-1
8896S.Kyienko - O.Liushnia 0-1
8898S.Sokolovskyi - V.Bochkovsky 1-0
8901Y.Kryvorotko - O.Dukhovenko 1-0
8902B.Kostiuk - O.Zaiets 1-0
8903D.Zaporozhets - V.Sobko 0-1
8917M.Balakiriev - K.Ivchenko 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1514A.Stefaniuk - Y.Severina 0-1
1528L.Andrieieva - A.Hassan 1-0
1529K.Hubska - T.Yaroshenko 1-0
1530N.Shchekotikhina - A.Trofimova 1-0
1533A.Gordinskaya Sheiko - A.Stefaniuk 0-1
1535A.Hassan - T.Shelest 0-1
1537T.Yaroshenko - Y.Severina 0-1
1538L.Andrieieva - A.Dubrova 1-0
1540A.Gordinskaya Sheiko - K.Hubska 1-0
1541N.Shchekotikhina - A.Hassan 1-0
1544L.Andrieieva - A.Trofimova 1-0
1545T.Shelest - A.Dubrova 0-1
1546N.Shchekotikhina - L.Andrieieva 1-0
1548A.Hassan - A.Dubrova 0-1
1551A.Trofimova - T.Shelest 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2558V.Yefimov - Y.Pryshchepa 0-1
2559S.Hilitukha - S.Stelmashchuk 1-0
2565Y.Kravets - N.Mosiuk 0-1
2566M.Troianov - M.Fiialko 1-0
2567O.Tkachenko - S.Boiko 1-0
2571S.Abalmaz - V.Komar 1-0
2572V.Lievshin - V.Yefimov 0-1
2573I.Semenyuk - S.Hilitukha 1-0
2574O.Haponov - Y.Kravets 1-0
2579E.Panichev - M.Troianov 1-0
2586O.Levadniy - U.Teterya 1-0
2691D.Derevinskyi - A.Derevianko 1-0
2692A.Didukh - D.Pysar 0-1
2739R.Novak - O.Kostiuk 1-0
2741V.Tatarinov - A.Hordii 0-1
4343D.Lebed - D.Kryshtal 1-0
4344P.Skok - A.Limonov 0-1
4347G.Karebin - S.Dibrova 1-0
4348O.Mykhalus - M.Treshchetka 1-0
4349I.Petryshyn - R.Vakarash 1-0
4350S.Skachenko - R.Tsubera 0-1
4353K.Yehorov - S.Kinash 0-1
4354A.Selin - M.Zakladnyi 1-0
4355V.Broiakovskyi - B.Sinkevych 1-0
4356O.Hovorunets - V.Sereda 0-1
4357I.Bortnikov - O.Mykhalus 1-0
4358P.Tselik - O.Tkachuk 0-1
4365A.Elkhov - N.Maleev 1-0
4366D.Lebed - K.Yehorov 1-0
7630P.Skok - V.Broiakovskyi 1-0
7631G.Karebin - O.Hovorunets 0-1
7632V.Gerashenko - I.Kryvyi 0-1
7666I.Petryshyn - P.Tselik 1-0
7668S.Skachenko - A.Elkhov 1-0
7669A.Selin - S.Kinash 1-0
7675D.Lebed - M.Zakladnyi 0-1
7677B.Sinkevych - A.Tuzhylin V-V
7680V.Sereda - A.Synytsia 0-1
7681I.Bortnikov - V.Gerashenko 1-0
7682O.Tkachuk - I.Tymchyshyn 1-0
7685N.Maleev - M.Ovcharenko 1-0
7690A.Selin - K.Yehorov 0-1
7694D.Kryshtal - S.Kinash 1-0
7714I.Kryvyi - M.Treshchetka 1-0
9423D.Lebed - A.Selin 1-0
9424M.Zakladnyi - S.Kinash 1-0
9425K.Yehorov - D.Kryshtal 0-1
9426V.Zaychenko - M.Kolos 0-1
9427D.Arzanov - A.Zaitsev 1-0
9428O.Semenets - M.Kolos 1-0
9429V.Zaychenko - D.Arzanov 0-1
9430O.Semenets - A.Zaitsev 1-0
9431D.Arzanov - M.Kolos 1-0
9432O.Semenets - D.Arzanov 0-1
9433V.Zaychenko - A.Zaitsev 1-0
9434O.Semenets - V.Zaychenko 1-0
9435A.Zaitsev - M.Kolos 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 142528313443
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1039505473
arrow BC British Colombia BC49 6/49 456374446
arrow BE Belgija 6/45 4614163035
arrow BL Belgija Keno 20/70 234511152122242627333442465760646870
arrow CA Kanada 6/49 152027343842
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 2029353641
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 111121428
arrow CL Colorado 6/40 191523339
arrow DA Multi-Daily A 6/99 234052545991
arrow DB Multi-Daily B 6/99 53031536084
arrow DC Multi-Daily C 6/99 5928507294
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 57101213151618202223252631324247525866
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 811151819212226293537444756586264656770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 212253336
arrow FK Finska Keno D 20/70 111121316222832343638414345545667686970
arrow FL Florida 6/53 61518204041
arrow FQ Finska Keno V 20/70 69111217192328343839535661626364666768
arrow FR Francuska 5/49 1323273644
arrow FT Finska Keno T 20/70 212181925293034354041424851526263676970
arrow GE Njemačka 6/49 61719333649
arrow GO Njemačka Keno 20/70 913142425303233343537394142434552586970
arrow GR Grčka 6/49 2711262841
arrow HU Mađarska 5/90 1653666869
arrow IL Illinois 6/52 101223273444
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 232834373944
arrow IR Irska 6/47 152023253946
arrow IT Italija 6/90 333846596573
arrow LD Latvija Keno D 20/62 29121520212324252632394042434851545760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 48121315192325283537384044474849545760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 256715162022252832354243464851535660
arrow LU Louisiana 6/40 21213253236
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 111426273144
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 45133839
arrow MI Michigan Classic 6/47 41223334243
arrow MS Missouri 6/44 81725303240
arrow NP New York Pick 10 20/80 1271415162437384042434447486163647178
arrow NY New York 6/59 82628485057
arrow OH Ohio Classic 6/49 91719242747
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 61422333847
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 316192021232627293739455051576770737577
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 611121315181922303137405556636668767780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1242729
arrow PO Poljska 6/49 31017223740
arrow QU Quebec 6/49 81319223344
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 81415424451
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101326323839
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 4712153641
arrow SW Švicarska 6/42 91518212836
arrow TE Texas 6/54 11422363840
arrow TU Turska Sayisal 6/49 3710132840
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 323334485257
arrow UW SAD Powerball 5/69 1621276061
arrow WA Washington 6/49 459293441
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 114162030
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 61321364042
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 457911142128353842444547495557697580