Nedjelja 05.07.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4147West Brom - Hull - - 2-14-2
4148Young Boys - Lugano - - 1-03-0
4150Sparta Prague - Jablonec - - 1-03-0
4154Lask - Salzburg - - 0-00-3
4155Inter - Bologna - - 1-01-2
4156Liverpool - Aston Villa - - 0-02-0
4157Cagliari - Atalanta - - 0-10-1
4158Galatasaray - Trabzonspor - - 0-11-3
4161Panathinaikos - Olympiakos Piraeus - - 0-00-0
4166Porto - Belenenses - - 1-05-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10986Lask - Salzburg gosti670-00-3
10987Sturm Graz - Hartberg domaći41-31-4
10988Wolfsberger Ac - Rapid Vienna domaći232-03-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10141Young Violets Austria Wien - Grazer Ak domaći890-01-0
10142Amstetten - Floridsdorfer Ac domaći780-01-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9373Fc Minsk - Belshina domaći171-12-2
9375Torpedo Zhodino - Shakhtar Soligorsk gosti120-11-4
9376Fc Ruh Brest - Dinamo Minsk domaći421-01-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1423Fc Slonim - Fc Nfk Minsk domaći900-01-0
9606Granit Mikashevichi - Khimik Svetlogorski domaći530-02-1
9607Lida - Fk Arsenal Dzerzhinsk domaći900-01-0

BRAZIL CARIOCANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1430Flamengo - Volta Redonda domaći211-02-0
1431Fluminense - Botafogo - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora gosti570-00-2
1214Cska Sofia - Ludogorets domaći620-01-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9675Banik Ostrava - Viktoria Plzen - - 0-00-0
9676Slovan Liberec - Slavia Prague gosti340-21-3
9677Sparta Prague - Jablonec domaći31-03-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9638Trinec - Banik Sokolov domaći411-02-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Fc Nordsjaelland - Midtjylland gosti490-00-1
1255Hobro - Randers Fc gosti101-22-3
1256Aalborg - Brondby If domaći401-02-0
1257Aarhus Gf - Fc Copenhagen domaći750-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8737Hvidovre - Hb Koge gosti510-01-1
8738Skive - Fredericia domaći191-01-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13646Liverpool - Aston Villa domaći710-02-0
5135Burnley - Sheffield United domaći431-01-1
5136Newcastle - West Ham gosti41-12-2
5137Southampton - Manchester City domaći161-01-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13643Swansea - Sheffield Wednesday domaći520-02-1
13644Middlesbrough - Qpr gosti320-10-1
13645West Brom - Hull domaći42-14-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9608Fci Levadia Tallinn U21 - Lootus Kohtla Jarve domaći141-01-0
9609Maardu Esteve - Vandra Vaprus domaći111-03-1
9610Parnu Jalgpalliklubi - Elva domaći292-03-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Gnistan - Jaro gosti71-11-2
1259Mp Mikkeli - Kpv gosti231-11-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2317Jazz - Pif domaći121-11-1
2318Grifk - Fc Espoo domaći41-02-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10590Aris - Aek Athens gosti241-11-4
10591Panathinaikos - Olympiakos Piraeus - - 0-00-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10561Hajduk Split - Nk Osijek gosti150-10-1
10562Rijeka - Dinamo Zagreb domaći21-02-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1855Gol Gohar Sirjan Fc - Shahr Khodro Fc gosti860-00-1
1858Naft Masjed Soleyman Fc - Machine Sazi Tabriz domaći391-01-0
1945Saipa - Foolad Mobarake Sepahan - - 0-00-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9422Ka Akureyri - Breidablik gosti450-12-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Inter - Bologna domaći221-01-2
1116Brescia - Verona domaći520-02-0
1117Cagliari - Atalanta gosti270-10-1
1124Parma - Fiorentina gosti190-21-2
1125Sampdoria - Spal 2013 domaći113-03-0
1128Udinese - Genoa domaći441-02-2
1130Napoli - Roma domaći550-02-1

ITALIJA LEGA PRO PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1261Sud Tirol - Triestina gosti800-00-1
1262Alessandria - Siena domaći51-13-2
1264Ternana - Catania gosti450-11-1
1265Padova U19 - Salo domaći690-01-0
1266Potenza - Catanzaro domaći211-01-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8361Jubilo Iwata - Fagiano Okayama gosti130-11-1
8363Renofa Yamaguchi - Ehime Fc gosti450-10-3
8379Tochigi Sc - Tokyo Verdy domaći490-01-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13541Gwangju Fc - Daegu Fc domaći251-02-4
13542Sangju Sangmu Fc - Jeonbuk Motors domaći770-01-0
13543Seongnam Ilhwa - Pohang Steelers gosti230-20-4

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1503Fc Anyang - Jeju United domaći21-21-2

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1351Kf Ferizaj - Kf Trepca 89 gosti180-32-5
1352Kf Llapi - Kf Drita gosti80-20-4

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8728Bodo Glimt - Brann domaći74-05-0
8729Molde - Mjondalen domaći312-02-1
8731Odd Bk - Haugesund - - 0-00-0
8732Sandefjord - Sarpsborg gosti150-20-3
8733Stromsgodset - Kristiansund gosti270-22-2
8734Stabaek - Rosenborg gosti590-00-3

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1143Klepp - Kolbotn - - 0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13608Pogon Szczecin - Jagiellonia domaći32-02-2
13612Piast Gliwice - Slask Wroclaw domaći361-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2328Bielsko Biala - Radomiak Radom domaći92-04-2
2329Lks Nieciecza - Stomil Olsztyn domaći161-02-0
2330Wigry Suwalki - Jastrzebie domaći172-02-0
2331Olimpia Grudziadz - Gks Belchatow gosti51-21-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2948Gornik Leczna - Olimpia Elblag domaći451-01-0
2951Garbarnia Krakow - Znicz Pruszkow domaći211-01-0
2952Lech Ii Poznan - Resovia Rzeszow domaći61-02-0
2953Pogon Siedlce - Widzew Lodz gosti180-13-1
2954Stal Rzeszow - Bytovia Bytow domaći401-02-1
2955Skra Czestochowa - Blekitni Stargard S. domaći530-02-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13602Gil Vicente - Rio Ave domaći391-01-0
13603Tondela - Famalicao gosti550-00-1
13604Porto - Belenenses domaći311-05-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13595Poli Iasi - Acs Sepsi domaći251-13-1
13596Fc Clinceni - Dinamo Bucharest gosti190-11-3
13597Astra Giurgiu - Cfr Cluj gosti121-22-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2962Fc Ufa - Ural Ekaterinburg gosti660-01-1
2963Fk Krasnodar - Zenit St Petersburg gosti51-22-4

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2339Msk Zilina B - Fk Poprad domaći103-04-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9091Triglav - Olimpija Ljubljana gosti122-33-7
9092Maribor - Mura domaći42-03-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13651Athletic Bilbao - Real Madrid gosti730-00-1
13652Espanyol - Leganes gosti530-00-1
13653Osasuna - Getafe - - 0-00-0
13654Villarreal - Barcelona gosti31-31-4

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9689Deportivo La Coruna - Huesca gosti82-12-1
9690Las Palmas - Ponferradina domaći700-03-0
9691Malaga - Albacete - - 0-00-0
9692Alcorcon - Lugo domaći11-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8743Aik Stockholm - Falkenberg gosti620-01-1
8744Elfsborg - Malmo domaći451-01-0
8745Bk Hacken - Hammarby domaći161-03-0
8746Sirius - Orebro gosti370-12-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13569Vasteras - Gais domaći42-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2349Sollentuna United - Frej gosti440-12-1
2350Taby Fk - Tegs domaći283-05-1
2351Gefle If - Sylvia - - 0-00-0
2352Berga - Orebro Syrianska Bk gosti100-11-2
2353Karlslunds - Ifk Haninge domaći402-03-0
2354Nykoping - Sandvikens gosti100-20-4
2366Karlstad Bk - Lulea gosti100-10-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9078Luzern - Thun domaći102-03-0
9079St Gallen - Sion domaći122-12-1
9080Young Boys - Lugano domaći321-03-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13576Kasimpasa - Sivasspor - - 0-00-0
13577Galatasaray - Trabzonspor gosti410-11-3
13578Konyaspor - Caykur Rizespor domaći900-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2981Giresunspor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor gosti30-20-2
2982Hatayspor - Kecioerengucu domaći900-01-0
2987Adana Demirspor - Altay Izmir domaći451-02-2
2988Osmanlispor Fk - Umraniyespor domaći281-13-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10641Desna Chernigov - Kolos Kovalivka domaći92-05-1
10642Olimpik Donetsk - Sc Dnipro 1 gosti20-10-2
10643Zorya Lugansk - Olexandria gosti191-12-2

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9612Hai Phong Fc - Sai Gon Fc gosti330-10-2
9613Quang Nam Fc - Song Lam Nghe An domaći61-12-1
9614Clb Viettel - Hanoi T And T domaći281-11-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9619Ba Ria Vung Tau Fc - Sqc Binh Dinh domaći500-01-0
9620K. Khanh Hoa - Xm Fico Tay Ninh domaći291-04-0

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1225Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa 79-82
1250Maccabi Ashdod - Hapoel Galil Gilboa 81-92
4139Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat 88-80
4143Maccabi Rishon - Hapoel Jerusalem 73-88

NOVI ZELAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9226Manawatu Jets - Taranaki Mountainairs 102-93

RUSIJA COMET DIV. 3X10MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1023Stalker - Ledovyy Desant 3-26-6
1090Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 0-21-4
1093Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 1-22-4
1097Ershistyye Tigry - Stalker 4-06-2
1098Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 1-12-4
1099Krasnyye Krylia - Stalker 2-18-6

RUSIJA LIGA PRO 3X10 MINHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1105Beliye Ldiny - Kalininsky Front 2-14-2
1106Proletari Hokkeia - Kalininsky Front 1-33-5
1107Proletari Hokkeia - Beliye Ldiny 2-16-3
1109Shest Trollei - Moscow Eshelon 2-43-6
1114Broneboici - Chetyre Ledokola 2-05-2
1132Moscow Eshelon - Broneboici 2-42-6
1133Chetyre Ledokola - Shest Trollei 0-23-7
1134Chetyre Ledokola - Moscow Eshelon 3-04-4
1135Broneboici - Shest Trollei 2-13-1
2084Moskovskie Kremlevtsy - Sinie Tigry 2-15-5
2100Moskovskie Kremlevtsy - Centrovye Kuluturologi 2-23-4

EGZIBICIJA ALL AMERICAN TEAM CUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1005T.Sandgren - T.Fritz 16-206-43-61-2
1006S.Johnson - T.Paul 13-107-66-42-0
1798S.Querrey - K.King 17-206-36-71-2
1799J.Isner - C.Eubanks 17-215-76-41-2

EGZIBICIJA FED CUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1008V.Kuzmova - M.Vondrousova 7-123-64-60-2
1009A.Schmiedlova - T.Martincova 4-120-64-60-2

EGZIBICIJA INTERNATIONAL TENIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1199G.Lomakin - G.Goldhoff 15-173-66-11-2
1848G.Lomakin - J.Wojcik 12-46-26-22-0
1849M.Hurrion - T.Carnevale Miino 12-46-16-32-0
1850J.Wojcik - G.Goldhoff 21-155-76-12-1
1852M.Hurrion - I.Yatsuk 8-124-64-60-2
1856I.Yatsuk - T.Carnevale Miino 12-76-36-42-0

EGZIBICIJA NATIONAL TENNIS TOUR IZRAEL ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1012L.Glushko - N.Khirin 14-127-61-62-1

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR IZRAELTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1010E.Leshem - Y.Oliel 15-167-62-62-1

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR LTA BRITISH TOURTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1327A.Gray - A.Fery 10-136-74-60-2

EGZIBICIJA NATIONAL TOUR LTA BRITISH TOUR ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1328E.Raducanu - J.Burrage 18-146-42-62-1

EGZIBICIJA US PRO TENNIS SERIESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1013A.Adamson - D.Boyer 16-194-66-31-2
1200B.Bobrov - N.Chappell 20-144-66-32-1
1201J.Karimov - O.Kumar 16-196-34-61-2
1202I.Nedelko - G.Brymer 19-146-33-62-1
1859E.King - A.El Mihdawy 8-136-72-60-2
1861S.Kirchheimer - A.Tabilo 23-177-66-72-1
1862L.Draxl - J.Arconada 12-36-06-32-0
1863M.Redlicki - D.Popko 19-126-03-62-1

EXHIBITION EXHIBITION DAVIS CUP U23TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1007A.Molcan - T.Machac 14-126-22-62-1
1808T.Liska - J.Lehecka V-VV-VV-VV-V

EXHIBITION EXHIBITION FED CUP DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1865K.Kuzmova V.Kuzmova - M.Kolodziejova M.Vondrousova 22-206-45-72-1

GRČKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2786Paok - Panathinaikos 0-10-20-3

RUSIJA LIBERTY LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1282Panthers - Foxes 0-11-11-3
1321Foxes - Panthers 1-01-13-2

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2075Empire - Lions 0-11-12-3

RUSIJA URAL CHAMPS (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9229Red Fox - Ural Stars 0-10-21-3
9230Ural Mountains - Eurasia 1-01-11-3
9231Ural City - Energy 1-01-13-1

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
7800Canterbury Bulldogs - South Sydney Rabbitohs 10-26

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1016Tokyo Yakult Swallows - Yokohama Dena Baystars 1-8
4342Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 5-8

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
4333Doosan Bears - Hanwha Eagles 7-4
4334Kt Wiz - Kiwoom Heroes 10-5
4335Lotte Giants - Sk Wyverns 3-6
4336Nc Dinos - Kia Tigers 7-6
4337Samsung Lions - Lg Twins 3-7

NIKARAGVA CAMPEONATO GPOBASEBALL

Br. Susret Kraj
2112Chontales - Esteli 14-15
2116Matagalpa - Boer 13-3

TAJVAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
1017Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 9-4
1019Unipresident Lions - Chinatrust Brothers 2-11

VN AUSTRIJA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3450R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3451L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3452D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3454C.Leclerc - S.Vettel 1-0
3455E.Ocon - D.Ricciado 1-0
3456S.Perez - L.Stroll 1-0
3457K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3458G.Russell - N.Latifi 0-1
3459C.Sainz - L.Norris 0-1
3602M.Verstappen - A.Albon 0-1

VN AUSTRIJA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5924A.Albon - A.Albon 1-0
5925V.Bottas - V.Bottas 1-0
5926P.Gasly - P.Gasly 1-0
5927A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5928R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
5929L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5930D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5931N.Latifi - N.Latifi 1-0
5932C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5933K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
5934L.Norris - L.Norris 1-0
5937E.Ocon - E.Ocon 1-0
5940S.Perez - S.Perez 1-0
5943K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
5944D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
5945G.Russell - G.Russell 0-1
5946C.Sainz - C.Sainz 1-0
5948L.Stroll - L.Stroll 0-1
5949M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
5950S.Vettel - S.Vettel 1-0

BEACH VOLLEY AUSTRIA CHAMPIONS CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1185M.Ermacora&M.Pristauz - T.Winter&J.Hoerl 0-1
1186R.Seidl&P.Waller - S.Fruehbauer&M.Murauer 1-0
1187R.Seidl&P.Waller - T.Winter&J.Hoerl 1-0
1194M.Ermacora&M.Pristauz - S.Fruehbauer&M.Murauer 0-1
1195R.Seidl&P.Waller - M.Ermacora&M.Pristauz 1-0

BEACH VOLLEY AUSTRIA CHAMPIONS CUP WOMENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1203D.Klinger&O.Ulveseth - E.Freiberger&V.Fink 1-0
1206F.Friedl&E.Pfeffer - E.Freiberger&V.Fink 1-0
1210F.Friedl&E.Pfeffer - D.Klinger&O.Ulveseth 1-0

E SPORT LEAGUE OF LEGENDS LCS SUMMEROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3819Dignitas - Cloud9 0-1
3820Flyquest - Team Liquid 0-1

ODBOJKA NA PIJESKU BEACH LIGA DUSSELDORFOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1221E.Stadie&B.Sagstetter - F.Glucklederer&J.Kuhlborn 0-1
1223G.Wolf&P.Wolf - M.Harms&R.Peemuller 1-0
1226M.Sievers&M.Klein - J.Erdmann&T.Timmermann 0-1
1228S.Winter&A.Walkenhorst - M.Betzien&D.Westphal 1-0
1244F.Glucklederer&J.Kuhlborn - G.Wolf&P.Wolf 1-0
1248M.Harms&R.Peemuller - M.Sievers&M.Klein 1-0
1251M.Betzien&D.Westphal - E.Stadie&B.Sagstetter 1-0
1253J.Erdmann&T.Timmermann - S.Winter&A.Walkenhorst 0-1

STOLNI TENIS CHALLENGER OCHSENHAUSENOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1451P.David - M.Horejsi 0-1
1455D.Cheaib - E.Schmid 1-0
1459D.Schwarzer - M.De Saintilan 1-0
1460P.David - V.Rakov 1-0
1461D.Cheaib - M.Horejsi 0-1
1500E.Schmid - S.Happek 1-0
1514D.Schwarzer - P.David 0-1
1515M.De Santilan - S.Happek 1-0

STOLNI TENIS LIGA PROOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1530A.Gribkov - V.Bazilevskii 1-0
1533I.Pandur - N.Sukharnikov 1-0
1535K.Abramov - D.Merzlikin 0-1
1537A.Yanshaev - O.Nikiforov 0-1
1538D.Ying - I.Elistratov 0-1
1540S.Kuzmin - I.Novikov 1-0
1541I.Elistratov - D.Merzlikin 1-0
1544I.Novikov - N.Sukharnikov 1-0
1545O.Nikiforov - V.Bazilevskii 1-0
1546A.Gribkov - A.Yanshaev 0-1
1548I.Pandur - S.Kuzmin 0-1
1551K.Abramov - D.Ying 1-0

STOLNI TENIS SETKA KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1635O.Budnikov - V.Vietrov 1-0
1741Y.Kryvorotko - K.Kirsanov 0-1
1746D.Drach - O.Yurenev 0-1
1747Y.Makovka - A.Obishchenko 0-1
1748O.Gomilko - O.Liushnia 0-1
1750B.Kostiuk - A.Aliev 0-1
1751O.Mishchenko - R.Malynka 1-0
1753S.Yatsenko - V.Kononikhin 1-0
1754O.Blashkun - S.Burdelnyi 1-0
1755S.Kyienko - V.Lytvynov 0-1
1756O.Budnikov - A.Droshchynskyi 0-1
1866K.Yurchenko - M.Trofimov 0-1
1867A.Lisechko - O.Obrazkov 0-1
1868A.Tkachenko - S.Mishchenko 0-1
1869M.Mosiuk - V.Ratushniak 0-1
1871D.Kim - S.Kuprykov 1-0
1873A.Krasutskyi - B.Havryliuk 0-1
1874K.Samokysh - M.Trofimov 1-0
1876A.Kurtenko - S.Mishchenko 0-1
1880V.Ratushniak - R.Derypaska 1-0
1882S.Kuprykov - A.Holomoz 1-0
1901B.Havryliuk - A.Martyniuk 1-0
1902K.Yurchenko - M.Mosiuk 0-1
1903A.Lisechko - D.Kim 1-0
1904A.Tkachenko - A.Krasutskyi 0-1
1961K.Samokysh - V.Ratushniak 0-1
1962I.Starodubskyi - S.Kuprykov 1-0
1963A.Kurtenko - B.Havryliuk 0-1
1964M.Mosiuk - M.Trofimov 1-0
1965D.Kim - O.Obrazkov 0-1
1984A.Krasutskyi - S.Mishchenko 0-1
2000K.Moroz - R.Pirveli 1-0
2002K.Yurchenko - R.Derypaska 0-1
2014A.Lisechko - A.Holomoz 1-0
2015A.Tkachenko - A.Martyniuk 0-1
2017V.Kurchytskyi - M.Teteruk 1-0
2018K.Samokysh - M.Mosiuk 0-1
2019I.Starodubskyi - D.Kim 0-1
2038A.Kurtenko - A.Krasutskyi 1-0
2039M.Trunov - R.Pirveli 1-0
3122K.Yurchenko - V.Ratushniak 0-1
3123A.Lisechko - S.Kuprykov 1-0
3124A.Tkachenko - B.Havryliuk 1-0
3129K.Moroz - V.Kurchytskyi 0-1
3158M.Trofimov - R.Derypaska 0-1
3161O.Obrazkov - A.Holomoz 1-0
3162S.Mishchenko - A.Martyniuk 1-0
3163M.Trunov - M.Teteruk 1-0
3164K.Samokysh - K.Yurchenko 1-0
3181I.Starodubskyi - A.Lisechko 0-1
3182A.Kurtenko - A.Tkachenko 0-1
3183V.Kurchytskyi - R.Pirveli 1-0
3184M.Mosiuk - R.Derypaska 1-0
3185D.Kim - A.Holomoz 0-1
3186A.Krasutskyi - A.Martyniuk 0-1

STOLNI TENIS SETKA KUP (ŽENE)OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1552Y.Pachich - N.Ogarenko 1-0
1584D.Tishchenko - O.Kregul 1-0
1586O.Ishchenko - S.Ogarenko 1-0
1587Y.Pachich - D.Tishchenko 0-1
1588N.Ogarenko - S.Ogarenko 0-1
1594O.Kregul - O.Ishchenko 1-0
1595Y.Voloshyna - L.Nerush 1-0
1596H.Lapa - Y.Tryhub 1-0
1617M.Slashchova - A.Muliarchuk 0-1
1634O.Borodacheva - Y.Severina 1-0
1905Y.Severina - Y.Tryhub 0-1
1906M.Slashchova - I.Sharashova 1-0
1908O.Borodacheva - H.Lapa 0-1
1910O.Yakovenko - L.Nerush V-V
1912Y.Tryhub - Y.Severina 0-1
1913Y.Voloshyna - M.Slashchova 0-1
1914Y.Tryhub - O.Borodacheva 1-0
1920O.Yakovenko - A.Muliarchuk V-V
1924Y.Severina - H.Lapa 1-0
1927I.Sharashova - L.Nerush 0-1
1930Y.Tryhub - H.Lapa 1-0
1935Y.Severina - O.Borodacheva 1-0
1938M.Slashchova - L.Nerush 1-0
1939A.Muliarchuk - I.Sharashova 1-0

STOLNI TENIS UKRAJINA TT KUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1757M.Koshmai - M.Fiialko 0-1
1758S.Gogenko - O.Krutko 0-1
1759S.Abalmaz - A.Derevianko 0-1
1761A.Krysak - O.Gavrylyuk 1-0
1762N.Mosiuk - O.Haponov 0-1
1763O.Tkachenko - O.Levadniy 1-0
1764M.Myronchenko - V.Komar 0-1
1765V.Sidorenko - V.Shvidkiy 0-1
1766V.Bosak - O.Shevchuk 1-0
1767A.Hordii - Y.Kravets 1-0
1773M.Filialko - M.Troianov V-V
1779U.Teterya - S.Boiko 1-0
1780D.Derevinskyi - O.Dziabura 1-0
1781S.Gogenko - O.Tkachenko 1-0
1782S.Abalmaz - M.Myronchenko 0-1
1783O.Krutko - S.Boiko 1-0
1786A.Derevianko - O.Dziabura 0-1
1789O.Levadniy - U.Teterya 0-1
1790V.Komar - D.Derevinskyi 1-0
1941O.Medvedyev - A.Tsikhotskiy 0-1
1942V.Gerashenko - O.Mykhalus V-V
1943I.Tymchyshyn - O.Tkachuk 0-1
1944P.Kolesnik - P.Puhach 0-1
1946V.Volokhov - A.Boiko 0-1
1947A.Limonov - P.Skok 0-1
1948D.Yaskov - V.Paukov 1-0
1949A.Kuharchuk - V.Tuchkevych 0-1
1950I.Bortnikov - I.Kryvyi V-V
1951Y.Kolos - Y.Vorsuliak 0-1
1952M.Zakladnyi - V.Solovei 0-1
1957V.Lievshin - A.Tuzhylin 0-1
1958A.Tsikhotskiy - S.Melkumian 0-1
1959O.Mykhalus - M.Treshchetka V-V
1960I.Tymchyshyn - Y.Kolos 0-1
2969P.Kolesnik - V.Solovei 1-0
2970M.Zakladnyi - A.Boiko 1-0
2971V.Lievshin - P.Skok 1-0
2973O.Medvedyev - V.Tuchkevych 0-1
2974V.Gerashenko - I.Kryvyi V-V
2975I.Tymchyshyn - P.Pidleteichuk 0-1
2978V.Volokhov - P.Puhach 1-0
2992P.Kolesnik - M.Zakladnyi 0-1
2993A.Limonov - A.Tuzhylin 0-1
2994A.Semenenko - V.Paukov 1-0
2995A.Kuharchuk - O.Medvedyev 1-0
2997I.Bortnikov - V.Gerashenko V-V
3009O.Tkachuk - Y.Vorsuliak 0-1
3010V.Volokhov - V.Solovei 1-0
3011A.Boiko - P.Puhach 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 13563542
arrow BL Belgija Keno 20/70 213151621232527283040414445464849576066
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1526303641
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1314151831
arrow DA Multi-Daily A 6/99 485075808694
arrow DB Multi-Daily B 6/99 13239588495
arrow DC Multi-Daily C 6/99 41624275698
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 145912141726303334363741424446566063
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 812151622252629303438434546515457586069
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 13152435
arrow FK Finska Keno D 20/70 2581314162022262836374445525558616869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1116202430333642444749555660616264676970
arrow FT Finska Keno T 20/70 2671323253435394245464952545563646570
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2571820233033373944464850596062656768
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 142331354143
arrow LD Latvija Keno D 20/62 912131415161921222728313238404551535459
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12111213141519202224263136384243495657
arrow LM Latvija Keno M 20/62 37101619232526293034353740424353565860
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 913223138
arrow NP New York Pick 10 20/80 719212223242728313233353743444546556979
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 346710131622262831354549515355657076
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3451015222930313741455455565758627177
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 613162830
arrow RO Rumunjska 6/49 1713162741
arrow SK Slovačka 5/35 2461132
arrow SL Slovenija 7/39 25610122628
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1451329
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 47131415171822243338435355575862647679